livescore - live soccer scores

Soccer Results: 25 Jul 2018 Soccer Scores & Results

26/07 11:05
AET 
 AC Milan
Manchester United 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[8-9]
26/07 10:05
FT 
 AS Roma
Tottenham Hotspur 
26/07 08:05
AET 
 Borussia Dortmund
Benfica 
90 minutes[2-2], Penalty Kicks[3-4]
26/07 08:05
FT 
 Manchester City
Liverpool 
26/07 07:05
FT 
 Juventus
Bayern Munich 
26/07 02:45
FT 
 Celtic
Rosenborg 
26/07 02:30
FT 
 Ajax Amsterdam
Sturm Graz 
26/07 01:00
FT 
 BATE Borisov
HJK Helsinki 
26/07 01:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Fehervar Videoton 
26/07 01:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Qarabag 
26/07 08:45
FT 
 Boston River
CA Banfield 
26/07 08:45
FT 
 Bahia
Cerro Montevideo 
26/07 06:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Vasco da Gama 
26/07 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Seattle Sounders 
26/07 09:27
FT 
 DC United
New York Red Bulls 
26/07 09:00
FT 
1 Houston Dynamo
Philadelphia Union 
25/07 18:00
FT 
 Cerezo Osaka
Kashima Antlers 
26/07 10:00
FT 
 Atlas
Zacatepec 
26/07 10:00
FT 
 Juarez
Club Tijuana 
26/07 08:10
FT 
 Veracruz
Csyd Dorados De Sinaloa 
26/07 08:00
FT 
 Puebla
Venados 
25/07 19:30
FT 
 Zimbabwe U17
Angola U17 
25/07 19:30
FT 
 Swaziland U17
Malawi U17 
25/07 18:30
FT 
 Willip
Adelaide Comets 
25/07 17:35
FT 
 Avondale Heights
Marconi Stallions 
25/07 17:30
FT 
1 Canberra
Broadmeadow Magic 
25/07 17:30
FT 
 Port Melbourne Sharks
APIA Leichhardt Tigers 
25/07 17:30
FT 
 Queensland Lions SC
Brisbane Olympic United FC 
25/07 17:30
FT 
 Alamein Womens
Senior Ntc Womens 
26/07 08:30
FT 
 Oriente Petrolero
Universitario de Sucre 
26/07 06:15
FT 
 Nacional Potosi
Destroyers 
26/07 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Real Potosi 1
26/07 04:30
FT 
 Figueirense U23
Atletico Paranaense U23 
26/07 08:45
FT 
 Santos
Flamengo 
26/07 08:45
FT 
 Corinthians
Cruzeiro 
26/07 08:00
FT 
1 Atletico-MG
Parana 
26/07 06:30
FT 
 Fluminense
Palmeiras 1
26/07 07:30
FT 
 Ec Hortolandia Futsal
Ad Santo Andre Futsal 
26/07 07:15
FT 
 Magnus Futsal
Corinthians Futsal 
26/07 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Montreal Impact 
26/07 07:30
FT 
 Toronto
Ottawa Fury 
26/07 07:30
FT 
 Deportes Vallenar
General Velasquez 
25/07 20:00
FT 
 Guangzhou R&F
Jiangsu Sainty 
25/07 19:35
AET 
 Shanghai SIPG
Beijing Guoan 
90min [2-1], Aggregate [3-3], 120min [2-1], Penalty [4-5], Beijing Guoan win
25/07 18:00
FT 
 Shandong Luneng
Guizhou Hengfeng 
25/07 16:00
FT 
 Henan Huishang Womens
Changchun Rcb Womens 
25/07 16:00
FT 
 Shanghai Rcb Womens
Beijing Beikong Womens 1
25/07 16:00
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Wuhan Jianghan Womens 
26/07 08:45
FT 
 Atletico Nacional
Deportes Tolima 
26/07 08:00
FT 
 Haiti U21
Mexico U21 
26/07 05:00
FT 
 Venezuela U21
El Salvador U21 
25/07 23:00
FT 
 Spartak Hulin
Valasske Mezirici 
26/07 00:00
AET 
1 Paide Linnameeskond C
Jk Kadakas Kernu 1
90 minutes[4-4], 120 minutes[10-4]
26/07 00:00
FT 
 Kuressaare
Vaimastvere Sk Illi 
26/07 00:30
AET 
 Joker Raasiku
Jk Poseidon 
90 minutes[3-3], 120 minutes[4-4], Penalty Kicks[1-3]
26/07 00:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Tallinna Jk Legion 
26/07 01:00
FT 
 Eif Academy
Kapa Ii 
26/07 00:30
FT 
 Otp
Ps Kemi Academy 
26/07 00:00
FT 
 Lappee JK
Ri Pa 
26/07 00:00
FT 
 Jjk Villiketut
Warkaus 
26/07 00:00
FT 
 Boda
Tpk 
25/07 23:30
FT 
 Hapk
Peltirumpu 
25/07 23:30
FT 
 I Jbk
Kiisto 
25/07 23:30
FT 
 Savu
Edustus Ips 
25/07 23:30
FT 
 Jaro
Ac Kajaani 
26/07 03:15
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Ia Akranes (w) 
26/07 02:30
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Fylkir (w) 
25/07 18:30
FT 
 Gifu
Kamatamare Sanuki 
25/07 18:30
FT 
 Tokyo Verdy
Albirex Niigata 
25/07 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Avispa Fukuoka 
25/07 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Ventforet Kofu 
25/07 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Yokohama 
25/07 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Tochigi SC 
25/07 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Okayama 
25/07 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga 1
25/07 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Renofa Yamaguchi 1
25/07 18:00
FT 
 Machida Zelvia
Kyoto Purple Sanga 
25/07 18:00
FT 
 Oita Trinita
Ehime 
25/07 21:00
FT 
 Aktobe Zhas
Taraz 
25/07 21:15
FT 
 Posta Rangers
Ptt Rayong 
25/07 19:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Mwatate United 
25/07 19:00
AET 
 Busan I'Park
Gyeongju Citizen Fc 
90min [2-2], 120min [3-2], Busan I'Park win
25/07 19:00
AET 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Gyeongju KHNP 
90min [0-0], 120min [0-1], Gyeongju KHNP win
25/07 18:30
FT 
 Jeju United
Korea University 
25/07 18:30
FT 
 Incheon United
Pocheon Fc 
25/07 18:30
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Suwon 
25/07 18:30
FT 
 Daegu
Yong In University 
25/07 18:30
FT 
 Gimhae City
Gangwon 
25/07 18:30
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Gimpo Fc 1
25/07 18:00
AET 
 Ansan Greeners
Asan Mugunghwa 
90min [0-0], 120min [0-1], Asan Mugunghwa win
25/07 18:00
AET 
 Gyeongnam
Seoul 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [1-3], Seoul win
25/07 16:00
FT 
 Busan Transportation
Jeonbuk Hyundai Motors 
26/07 07:00
FT 
 Sol De America
Deportivo Santani 
25/07 20:05
FT 
 Sol De America Reserves
Deportivo Santani Reserves 
26/07 09:00
FT 
 Melgar
Alianza Lima 
26/07 04:30
FT 
 Deportivo Union Comercio
Real Garcilaso 
26/07 02:00
FT 
 Comerciantes Unidos
Deportivo Municipal 
26/07 01:00
FT 
 Clube Desportivo Trofense
Sc Coimbroes 
26/07 00:00
FT 
 Chayka K Sr
SKA Rostov 
26/07 00:00
FT 
 Druzhba Maykop
FK Biolog 
25/07 23:00
FT 
 Dynamo Stavropol
FK Angusht Nazran 
25/07 22:35
FT 
 Alania
Spartak Nalchik 
25/07 22:00
FT 
1 Legion Dynamo
Volgar-Astrakhan 
26/07 02:45
FT 
 Arbroath
Ross County 1
26/07 02:45
FT 
 Forfar Athletic
Montrose 
26/07 02:45
FT 
1 Brechin City
Dunfermline 
26/07 02:45
FT 
 Peterhead
Dundee 
25/07 23:00
FT 
 Druzstevnik Odorin
MFK Kosice 
25/07 23:30
FT 
 Kalinkovo
Dunajska Luzna 
26/07 02:30
AET 
 Terrassa
Espanyol B 1
90min [1-1], Penalty [2-4], Espanyol B win
25/07 20:00
FT 
 Chonburi Shark FC
BEC Tero Sasana 1
25/07 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Bankhai United 
25/07 20:00
FT 
 Navy
Sisaket United 
25/07 20:00
FT 
 Ratchaburi FC
Krabi Fc 
25/07 20:00
AET 
 Nakhon Pathom FC
Buriram United 
90min [1-1], 120min [1-2], Buriram United win
25/07 19:00
FT 
 Trat Fc
Port 
26/07 00:00
FT 
 Desna Chernihiv
Shakhtar Donetsk 
26/07 00:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Vorskla Poltava 
25/07 21:00
FT 
 Danubio Reserves
Progreso Reserves 
26/07 09:00
FT 
 San Antonio
Colorado Springs Switchbacks 1
26/07 08:30
FT 
 Okc Energy
Fresno 
26/07 03:30
FT 
 Univ Los Andes
Real Frontera 
25/07 20:00
FT 
 Hà Nội FC
Bình Dương 
25/07 18:00
FT 
 Thanh Hóa
Sông Lam Nghệ An 
26/07 07:00
FT 
 Rampla Juniors
River Plate R 2
26/07 07:00
FT 
 Richmond Kickers
Espanyol 
26/07 03:30
FT 
 Portimonense
Lille 
26/07 03:00
FT 
 Benfica B
UD Badajoz 
26/07 03:00
FT 
 Marseille
Real Betis 
26/07 03:00
FT 
1 Muleno
Murcia 
26/07 02:45
FT 
 Aston Villa
West Ham 
26/07 02:45
FT 
 Huddersfield Town
Lyon 
26/07 02:45
FT 
 Stoke City
Wolves 
26/07 02:45
FT 
 Coventry
Derby County 
26/07 02:45
FT 
 Rotherham United
Cardiff City 
26/07 02:45
FT 
 Luton Town
Norwich 
26/07 02:45
FT 
 Alfreton Town
Burton Albion 
26/07 02:45
FT 
 Hereford
Forest Green Rovers 
26/07 02:45
FT 
 AFC Telford United
Shrewsbury Town 
26/07 02:30
FT 
 Albacete
Cf Rayo Majadahonda 
26/07 02:30
FT 
 Scunthorpe United
Nottingham Forest 
26/07 02:30
FT 
 Independiente Rivadavia
Gimnasia Mendoza 
26/07 02:30
FT 
 Dagenham and Redbridge
Cambridge United 
26/07 02:30
FT 
 Conil
CD San Fernando 
26/07 02:30
FT 
 Leamington
Birmingham Xi 
26/07 02:15
FT 
 Ards
Portadown FC 
26/07 02:00
FT 
 Bergantinos
Deportivo La Coruna 
26/07 02:00
FT 
 Pontevedra
CD Lugo 
26/07 02:00
FT 
 Chesterfield
Wigan Athletic 
26/07 02:00
FT 
 SD Ponferradina
Real Oviedo 
26/07 02:00
FT 
 Almeria
Valladolid 
26/07 02:00
FT 
 Caldas
Belenenses 
26/07 02:00
FT 
 Palamos
Sabadell 
26/07 02:00
FT 
 Mendrisio Stabio
As Novazzano 
26/07 01:30
FT 
 Montpellier
Villarreal 
26/07 01:30
FT 
 Osasuna
SD Huesca 
26/07 01:30
FT 
 Alaves
Leganes 
26/07 01:30
FT 
 Villanovense
Alcorcon 
26/07 01:30
FT 
 Red Star Zurich
Sc Cham 
26/07 01:30
FT 
 Marr Tino
Amarante 
26/07 01:00
FT 
 SpVgg Erkenschwick
Schalke 04 II 
26/07 01:00
FT 
 Angers SCO
Caen 
26/07 01:00
FT 
 Twente Enschede
Emmen 
26/07 01:00
FT 
 UB Conquense
Getafe 
26/07 01:00
FT 
 Gutersloh
Arminia Bielefeld 
26/07 01:00
FT 
 Willem II
Sparta Rotterdam 
26/07 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
Sestao 
26/07 01:00
FT 
 Dender
Oud Heverlee 
26/07 01:00
FT 
1 Hercules
Cadiz 1
26/07 01:00
FT 
 Eindhoven
Bristol Rovers 
26/07 01:00
FT 
 Heracles Almelo
Almere City FC 
26/07 01:00
FT 
 Ejido
UCAM Murcia 
26/07 01:00
FT 
 Real Union de Irun
Real Sociedad 
26/07 01:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
Gimnastic Tarragona 
26/07 01:00
FT 
 Metz
Racing Union 
26/07 01:00
FT 
 Grossklein
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf 
26/07 01:00
FT 
 Cf Peralada
Reus Deportiu 
26/07 01:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Cultural Leonesa B 
26/07 01:00
FT 
 Sv Gralla
Sv Heimschuh 
26/07 01:00
FT 
 Lierse Kempenzonen
Westerlo 
26/07 01:00
FT 
 Real Zaragoza Deportivo Aragon
Cd Ebro 
26/07 00:30
FT 
 SV Sandhausen
VfB Stuttgart 
26/07 00:30
FT 
 Constancia
Mallorca 
26/07 00:30
FT 
 Markranstadt
1. Magdeburg 
26/07 00:30
FT 
 KV Mechelen
Al Nasr Dubai 
26/07 00:30
FT 
 Tennis Borussia Berlin
Mahdov 
26/07 00:30
FT 
 Sv Gerasdorf Stammer
Fcm Traiskirchen 
26/07 00:30
FT 
 Brescia
Rezzato 
26/07 00:05
FT 
 Red Bull Salzburg
Rizespor 
26/07 00:00
FT 
 Feirense
Desportivo de Tondela 
26/07 00:00
FT 
 AS Monaco
Bochum 
26/07 00:00
FT 
 Leicester City
Akhisar Bld.Geng 
26/07 00:00
FT 
 Sassuolo
Alto Adige/sudtirol 
26/07 00:00
FT 
 Vizela
Vitoria Guimaraes B 
26/07 00:00
FT 
 ADO Den Haag
Antalyaspor 
26/07 00:00
FT 
 Sakaryaspor
Galatasaray 
26/07 00:00
FT 
 Besiktas Jk U19
Academia Sport Team U19 
26/07 00:00
FT 
 Al Hilal
Fortuna Dusseldorf 
26/07 00:00
FT 
 SC Znojmo
Al Rayyan 
26/07 00:00
FT 
 Pogon Siedlce
Hapoel Katamon Jerusalem 
26/07 00:00
FT 
 Pisek
Spartak Sobeslav 
26/07 00:00
FT 
 Cibalia
Cepin 
26/07 00:00
FT 
 Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 
26/07 00:00
FT 
 Rogaska
Zagorec 
26/07 00:00
FT 
 Hutnik Krakow
Dalin Myslenice 
25/07 23:35
FT 
 Dolni Benesov
Unicov 
25/07 23:35
FT 
 Venezia
Usd Virtus Verona 
25/07 23:30
FT 
 VFB Auerbach
Erzgebirge Aue 
25/07 23:30
FT 
 Sampdoria
Foggia 
25/07 23:30
FT 
 Chievo
Cittadella 
25/07 23:30
FT 
 Livorno
Ravenna 
25/07 23:30
FT 
 Jedinstvo Stara Pazova
Radnicki Nova Pazova 
25/07 23:10
FT 
 Shabab Sahel
Al Ansar Lib 
25/07 23:05
FT 
 Lazio
Triestina 
25/07 23:05
FT 
 Dacia Unirea Braila
Sporting Liesti 
25/07 23:05
FT 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Znk Osijek Womens 
25/07 23:00
FT 
 Turgutluspor
Karsiyaka 
25/07 23:00
FT 
 OFI Crete
Larisa 
25/07 23:00
FT 
 Mks Kluczbork
Sieradz 
25/07 23:00
FT 
 Gaziantepspor
Menemen Belediye Spor 
25/07 22:30
FT 
 Viktoria Plzen
Domazlice 
25/07 22:15
FT 
 Rwanda Womens
Uganda Womens 
25/07 22:00
FT 
 Academy Pandev
AEL Limassol 1
25/07 22:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Gaz Metan Medias 
25/07 21:15
FT 
 Slavia Praha u19
Everton U18 
25/07 21:00
FT 
 Ferencvarosi Tc Womens
Gyori Dozsa Womans 
25/07 20:00
FT 
 Kenya Womens
Ethiopia Womens 
25/07 18:35
FT 
 Palmeiras Youth
Sarajevo Youth 
25/07 18:05
FT 
 Lietava Jonava
Dainava Alytus 
25/07 17:30
FT 
 Olimpico Montijo
Oriental Lisboa 
25/07 17:30
FT 
 Adelaide United
Adelaide Olympic 
25/07 17:25
FT 
 Gil Vicente
Gondomar 
25/07 17:05
FT 
 Felgueiras
Vitoria Guimaraes B 
25/07 16:00
FT 
 Sparta Praha U19
Nitra U19 
25/07 16:00
FT 
 CS Mioveni
Balotesti