livescore - live soccer scores

Soccer Results: 24 Jul 2018 Soccer Scores & Results

25/07 03:00
FT 
 Legia Warszawa
Spartak Trnava 
25/07 02:30
FT 
 Crvena Zvezda
Suduva 
25/07 02:15
FT 
 FK Shkendija 79
Sheriff 
25/07 02:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hapoel Beer Sheva 
25/07 01:30
FT 
 PAOK Saloniki
Basel 
25/07 00:00
FT 
 CFR Cluj
Malmo 
24/07 22:00
FT 
 Astana
Midtjylland 
25/07 08:45
AET 
 Atletico Junior Barranquilla
Lanus 
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], Penalty Kicks[3-2]
25/07 06:30
FT 
 Sport Huancayo
Caracas FC 
25/07 10:06
FT 
 Mineros De Zacatecas
Leon 
25/07 10:00
FT 
 Morelia
Alebrijes De Oaxaca 
25/07 10:00
FT 
 Tampico Madero
Pumas UNAM 
25/07 08:00
FT 
 Atletico San Luis
Tigres UANL 
25/07 08:00
FT 
 Celaya
Pachuca 
24/07 19:00
FT 
 Lesotho U17
Mozambique U17 
24/07 19:00
FT 
 South Africa U17
Zambia U17 
24/07 16:00
FT 
 Namibia U17
Botswana U17 
24/07 16:00
FT 
 Mauritius U17
Seychelles U17 
25/07 04:10
FT 
 Atletico Rafaela
Defensores de Belgrano 
25/07 00:30
FT 
 Sturm Graz/stattegg Womens
Luv Graz Womens 
25/07 00:30
FT 
 Asko Wolfnitz
Sk Maria Saal 
24/07 22:30
FT 
 Fk Orsha
Vitebsk 
25/07 03:00
FT 
 Aurora
Royal Pari 
25/07 02:00
FT 
 Barcelona Rj U20
Friburguense Rj U20 1
25/07 08:30
FT 
 Fortaleza
Avai 
25/07 08:30
FT 
 Sao Bento
Sampaio Correa (MA) 
25/07 07:30
FT 
 CRB (AL)
Criciuma 
25/07 07:30
FT 
 Paysandu (PA)
Guarani 
25/07 07:30
FT 
 Ponte Preta
Juventude Rs 
25/07 06:15
FT 
 Goias
Coritiba (PR) 1
25/07 06:15
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Boa Esporte Clube 1
25/07 06:15
FT 
 Figueirense (SC)
Vila Nova (GO) 
25/07 06:15
FT 
 Londrina (PR)
Oeste Sp 
24/07 19:35
FT 
 Sichuan Jiuniu
Dalian Yifang 
25/07 07:00
FT 
 Atletico Huila
Dep.Independiente Medellin 
25/07 08:00
FT 
 Colombia U20
Trinidad Tobago U20 
25/07 05:00
FT 
 Costa Rica U21
Honduras U21 
25/07 08:00
FT 
 Nicaragua (w)
Mexico Womens 
25/07 05:00
FT 
 Trinidad Tobago Womens
Haiti (w) 
24/07 23:30
FT 
 Bohumin
Lokomotiva Petrovice 
24/07 19:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Banik Ostrava U21 
24/07 17:00
FT 
 Baumit Jablonec U21
Slovan Liberec U21 
25/07 00:45
FT 
 Tallinna Jk Piraaja
Helios B 
25/07 00:15
FT 
 Denmark Womens U19
Netherlands Womens U19 
25/07 00:15
FT 
 Switzerland Womens U19
Norway Womens U19 
25/07 00:15
FT 
 France Womens U19
Spain Womens U19 
25/07 00:15
FT 
 Italy Womens U19
Germany Womens U19 
25/07 00:00
FT 
 Peka
Virky 
24/07 23:30
FT 
 Vakp
Saaksjarven Loiske 
24/07 16:00
FT 
1 Iiikeruleti Tue
Egri FC 
25/07 03:15
FT 
 Grindavik Womens
Breidablik (w) 
25/07 03:15
FT 
 Kr Reykjavik Womens
Umf Selfoss (w) 
25/07 02:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Hafnarfjordur (w) 
25/07 01:30
FT 
 Koninklijke Hfc
Az Alkmaar 2 
24/07 19:00
FT 
 Nec Nijmegen Am
Rkc Waalwijk Reserve 
25/07 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Em Deportivo Binacional 
25/07 02:15
FT 
 Dep. San Martin
Sport Rosario 
24/07 21:00
FT 
 Ufa 2
Neftekhimik Nizhnekamsk 
24/07 22:15
FT 
1 Uor Dagestan
Dynamo Legion Makhachkala 1
24/07 23:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Chertanovo Moscow 2 
25/07 02:45
FT 
 Elgin City
Alloa Athletic 
25/07 02:45
FT 
 St. Johnstone
Falkirk 
25/07 02:45
FT 
 Hearts
Cowdenbeath 1
25/07 02:45
FT 
 Inverness C.T.
Raith Rovers 
25/07 02:45
FT 
 Ayr Utd
Stenhousemuir 
25/07 02:45
FT 
 Albion Rovers
Partick Thistle 
25/07 02:45
FT 
 Airdrie United
Annan Athletic 
25/07 02:45
FT 
 Berwick Rangers
Hamilton 
25/07 02:45
FT 
 Motherwell
Queen of the South 
25/07 02:45
FT 
 Stranraer
Clyde 
25/07 02:45
AET 
 Queens Park
St. Mirren 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-5]
25/07 02:45
FT 
 Spartans
Kilmarnock 
25/07 00:00
FT 
 Racing de Santander
Cd Vitoria Spa 
24/07 23:00
FT 
 Athletic Fc United
Hammarby U21 
24/07 23:00
FT 
 Gefle IF U21
Brommapojkarna U21 
24/07 23:00
FT 
 Halmstads U21
Osters U21 
24/07 23:00
FT 
 Helsingborg U21
Trelleborgs Ff U21 
24/07 21:00
FT 
 Desna Chernihiv U21
Shakhtar Donetsk U21 
25/07 02:00
FT 
1 Nacional De Montevideo Reserves
Torque Reserves 
24/07 20:00
FT 
 Liverpool Montevideo Reserve
Ca Cerro Reserve 
25/07 00:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Navbahor Namangan 
24/07 23:00
FT 
 Neftchi Fargona
Qizilqum Zarafshon 1
24/07 22:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Lokomotiv Tashkent 
25/07 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Boca Juniors 
25/07 02:45
FT 
 Charlton Athletic
Brighton 
25/07 02:45
FT 
 Ballyclare Comrades
Ballymena United 
25/07 02:45
FT 
 Colchester United
Millwall 
25/07 02:45
FT 
 Guiseley
Bolton Wanderers 
25/07 02:45
FT 
 Hull City
Newcastle United 
25/07 02:45
FT 
 Milton Keynes Dons
Ipswich 
25/07 02:45
FT 
 Oxford United
Leeds United 
25/07 02:45
FT 
 Stevenage Borough
Crystal Palace 
25/07 02:45
FT 
 Workington
Carlisle 
25/07 02:45
FT 
 Weston Super Mare
Cheltenham Town 
25/07 02:45
FT 
 Barrow
Lancaster City 
25/07 02:45
FT 
 Chester FC
Morecambe 
25/07 02:45
FT 
 Dorchester Town
Yeovil Town 
25/07 02:45
FT 
 Dover Athletic
Welling United 
25/07 02:45
FT 
 Eastbourne Borough
Burgess Hill Town 
25/07 02:45
FT 
 Ebbsfleet United
Cambridge United 
25/07 02:45
FT 
 Hyde Utd
Fc United Of Manchester 
25/07 02:45
FT 
 St Albans City
Leyton Orient 
25/07 02:45
FT 
 Boston United
Lincoln City 
25/07 02:45
FT 
 Barry Town Afc
Swansea Xi 
25/07 02:45
FT 
 Slough Town
Boreham Wood  1
25/07 02:45
FT 
 Hemel Hempstead Town
Watford U23 
25/07 02:45
FT 
 Radcliffe Borough
Bury 
25/07 02:45
FT 
 South Park
Kingstonian 
25/07 02:45
FT 
 Whyteleafe
Merstham 
25/07 02:45
FT 
 Trafford
Altrincham 
25/07 02:45
FT 
 Stalybridge Celtic
Curzon Ashton 
25/07 02:45
FT 
 Sevenoaks Town
Maidstone United 
25/07 02:45
FT 
 Chatham Town
Gillingham 
25/07 02:45
FT 
 Stafford Rangers
Port Vale Xi 
25/07 02:30
FT 
 Southport FC
Accrington Stanley 
25/07 02:30
FT 
 Sheffield United
Inter Milan 
25/07 02:30
FT 
 Police Service Of Northern Ireland
Linfield FC 
25/07 02:30
FT 
 Barnsley
West Bromwich 
25/07 02:30
FT 
 AFC Fylde
Blackpool 
25/07 02:30
FT 
 Grimsby Town
Doncaster Rovers 
25/07 02:30
FT 
 Rochdale
Middlesbrough 
25/07 02:30
FT 
 Mansfield Town
Sheffield Wed. 
25/07 02:30
FT 
 Solihull Moors
Burton Albion 
25/07 02:30
FT 
 Eastleigh
Gillingham 
25/07 02:30
FT 
 Chesham United
Wycombe Wanderers 
25/07 02:30
FT 
 Chorley
Tranmere Rovers 
25/07 02:30
FT 
 Gainsborough Trinity
Peterborough United 
25/07 02:30
FT 
 Macclesfield Town
Wrexham 
25/07 02:30
FT 
 Llandudno
Prestatyn Town FC 
25/07 02:30
FT 
 Bangor City FC
Carrick Rangers 
25/07 02:30
FT 
 Willington
Spennymoor Town 
25/07 02:30
FT 
 Dergview
Institute 
25/07 02:00
FT 
 Gelders Veenendaalse VV
Den Bosch 
25/07 02:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Harland Wolff Welders 
25/07 02:00
FT 
 Trento
Venezia 
25/07 02:00
FT 
 Tuoer De Cilliers
Unionistas De Salamanca 
25/07 01:30
FT 
 Extremadura
CD El Palo 
25/07 01:30
FT 
 UD Marbella
Malaga 
25/07 01:30
FT 
 Sv Sodingen
Westfalia Herne 
25/07 01:30
FT 
 Baden
Yf Juventus Zurich 
25/07 01:00
FT 
 NEC Nijmegen
Kayserispor 
25/07 01:00
FT 
 PSV Eindhoven
Olympiakos Piraeus 
25/07 01:00
FT 
 De Graafschap
Groningen 
25/07 01:00
FT 
 Heracles Almelo
Volendam 
25/07 01:00
FT 
 Wuppertaler
Bayer Leverkusen 
25/07 01:00
FT 
 Eibar
Swansea City 
25/07 01:00
FT 
 Sporting West Harelbeke
Kortrijk 
25/07 01:00
FT 
 Wolfsberger AC
Udinese 
25/07 01:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Larne 
25/07 01:00
FT 
1 SC/ESV Parndorf
Gersthofer SV 
25/07 01:00
FT 
 Seleccion Afe
Mons Calpe Sc 
25/07 01:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Vitesse Arnhem Am 
25/07 01:00
FT 
 Sv Strass
Sv Lebring 
25/07 00:30
FT 
 Valencia
Lausanne Sports 
25/07 00:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
RB Leipzig 
25/07 00:30
FT 
 Sv Schwechat
Team Wiener Linien 
25/07 00:30
FT 
 Asv Spratzern
Sv Donau 
25/07 00:30
FT 
 Budissa Bautzen
Erzgebirge Aue 
25/07 00:30
FT 
 Waf Brigittenau
Austria Vienna Ii 
25/07 00:05
FT 
 Benevento
Teramo 
25/07 00:00
FT 
 Amiens
Tubize 
25/07 00:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Zalaegerszegi TE 
25/07 00:00
FT 
 Lyon la Duchere
Andrezieux 
24/07 23:30
FT 
 AB Kobenhavn
BK Frem 
24/07 23:00
FT 
 Hnk Gorica
Hask Zagreb 
24/07 23:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Borac Cacak 
24/07 23:00
FT 
 Perugia
Fermana 
24/07 23:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Rishon Letzion 
24/07 23:00
FT 
 Denizlispor
Istanbulspor 
24/07 23:00
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
24/07 23:00
FT 
 Korab Debar
Kf Trepca Mitrovice 
24/07 22:35
FT 
 Ahal
Al-Qadsia 
24/07 22:00
FT 
 Dila Gori
Sioni Bolnisi 
24/07 21:40
FT 
 Al-Ahed
Trables Sports Club 
24/07 21:30
FT 
 Kerala Blasters
Melbourne City 
24/07 21:00
FT 
 Amedspor
Wa Tlemcen 
24/07 17:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Melbourne Victory 
24/07 17:00
FT 
 FK Bezanija
Teleoptik 
24/07 16:00
FT 
 Persiba Bantul
PS Tni