livescore - live soccer scores

Soccer Results: 22 Jul 2018 Soccer Scores & Results

23/07 04:00
FT 
 Liverpool
Borussia Dortmund 
22/07 23:00
FT 
 Atom Novovoronezh
Metallurg Lipetsk 
23/07 07:00
FT 
 Minnesota United
Los Angeles 
22/07 18:00
FT 
 Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds 
22/07 18:00
FT 
 Consadole Sapporo
Jubilo Iwata 
22/07 18:00
FT 
 Tokyo
Yokohama F Marinos 
22/07 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 
22/07 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
V-Varen Nagasaki 
22/07 18:00
FT 
 Sagan Tosu
Vegalta Sendai 
22/07 17:30
FT 
 Kashima Antlers
Kashiwa Reysol 
22/07 17:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Sanfrecce Hiroshima 
22/07 17:00
FT 
 Vissel Kobe
Shonan Bellmare 
22/07 18:30
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Jeonbuk Hyundai Motors 
22/07 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Daegu 1
22/07 17:00
FT 
 Incheon United
Seoul 1
22/07 23:30
FT 
 Finland U19
Portugal U19 
22/07 23:30
FT 
 Italy U19
Norway U19 
22/07 19:00
FT 
 Zambia U17
Lesotho U17 
22/07 16:00
FT 
 Mozambique U17
South Africa U17 
23/07 01:00
FT 
 Mali U20
Cameroon U20 
22/07 21:00
FT 
 Burundi U20
Zambia U20 
23/07 05:00
FT 
 River Plate
Central Norte Salta 
23/07 02:00
FT 
 Atletico Tucuman
Tristan Suarez 
23/07 03:00
FT 
 Atletico San Jorge
Sportivo Las Parejas 
22/07 15:00
FT 
 Mount Gravatt
Virginia United 
22/07 15:00
FT 
 Rockdale City Suns
Marconi Stallions 
22/07 13:00
FT 
 St Albans Saints
North Geelong Warriors 
22/07 13:00
FT 
 Werribee City Sc
Sunshine George Cross 
22/07 14:00
FT 
 South Melbourne
Hume City 
22/07 12:15
FT 
 Hobart Zebras
South Hobart 
22/07 13:00
FT 
 Perth Sc U20
Bayswater City U20 
22/07 13:00
FT 
 Rockdale City Suns U20
Marconi Stallions U20 
23/07 00:00
FT 
 Villacher SV
Sv Spittal 
22/07 23:05
FT 
 Sc Globasnitz
Sga Sirnitz 1
22/07 16:30
FT 
 ATUS Ferach
ATSV Wolfsberg 
22/07 23:15
FT 
 Askoe Oedt
Red Bull Salzburg 
22/07 22:30
FT 
 SC/ESV Parndorf
Rheindorf Altach 
22/07 17:00
FT 
 Fv Austria Xiii
Austria Wien 
22/07 21:30
FT 
 Isloch Minsk
Dinamo Minsk 
23/07 02:00
FT 
 Club Brugge
Standard Liege 
23/07 07:30
FT 
 Club Guabira
Nacional Potosi 1
23/07 05:15
FT 
 Real Potosi
Universitario de Sucre 
23/07 05:15
FT 
 The Strongest
San Jose 
23/07 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Destroyers 
22/07 23:30
FT 
 Radnik Bijeljina
FK Sarajevo 
23/07 02:30
FT 
 NK Siroki Brijeg
Sloboda Uzice Sevojno 
23/07 02:00
FT 
 Nautico Youth Pe
Sport Club Recife Youth 
23/07 06:00
FT 
 Cruzeiro
Atletico Paranaense 1
23/07 06:00
FT 
 Chapecoense
Santos 
23/07 03:00
FT 
 Bahia
Vitoria Salvador BA 1
23/07 03:00
FT 
1 Vasco da Gama
Gremio 
23/07 03:00
FT 
 Palmeiras
Atletico-MG 
23/07 03:00
FT 
 Parana
America Mineiro 
23/07 03:00
FT 
 Sport Recife
Fluminense 
23/07 01:45
FT 
 CSKA Sofia
Lokomotiv Plovdiv 
22/07 23:30
FT 
 Slavia Sofia
Beroe 
23/07 08:00
FT 
 Everton CD
O Higgins 1
23/07 05:30
FT 
 Universidad de Chile
Huachipato 
23/07 00:00
FT 
1 Curico Unido
San Luis Quillota 
23/07 04:00
FT 
 Melipilla
San Marcos De Arica 
23/07 03:00
FT 
 Cd Santiago Morning
Csyd Barnechea 
23/07 00:00
FT 
 Cobreloa
Cd Copiapo S.a. 
23/07 03:30
FT 
 Cobresal
Valdivia 
23/07 03:00
FT 
 Magallanes
La Serena 
23/07 07:00
FT 
 Escuela Macul
Lautaro De Buin 
23/07 06:00
FT 
 Cd Rancagua Sur
Linares Unido 
23/07 04:00
FT 
 Real Juventud San Joaquin
Sloboda Uzice Sevojno 1
23/07 03:30
FT 
1 Malleco Unido
Fernandez Vial 
23/07 03:30
FT 
1 Deportes Recoleta
Iberia Los Angeles 2
22/07 19:35
FT 
 HeNan JianYe
ShenHua SVA FC 
22/07 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Tianjin Quanjian 
22/07 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Jiangsu Sainty 
22/07 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Guizhou Hengfeng 
22/07 19:35
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Qingdao Huanghai 
22/07 19:30
FT 
 Meizhou Meixian Techand
Shijiazhuang Ever Bright 
22/07 19:30
FT 
 Zhejiang Yiteng
Shenzhen Jiazhaoye 
22/07 19:00
FT 
 Dalian Chaoyue
Wuhan ZALL 
23/07 06:15
FT 
 Millonarios
Boyaca Chico 
23/07 06:00
FT 
 CD Jaguares
Deportiva Once Caldas 
23/07 04:00
FT 
 Patriotas
Santa Fe 
23/07 07:00
FT 
 Real Santander
Universitario De Popayan 
23/07 05:00
FT 
1 Orsomarso
Real Cartagena 
23/07 04:00
FT 
 Union Magdalena
Valledupar 1
23/07 04:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Bogota 
23/07 08:00
FT 
 Colombia U20
Honduras U21 
23/07 05:00
FT 
 Costa Rica U21
Trinidad Tobago U20 
23/07 08:00
FT 
 Trinidad Tobago Womens
Nicaragua (w) 
23/07 08:00
FT 
 Mexico Womens
Haiti (w) 
23/07 06:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Santos De Guapiles 
23/07 05:05
FT 
 Limon
Ad San Carlos 1
23/07 05:00
FT 
1 Perez Zeledon
Guadalupe 
23/07 03:30
FT 
 AD Carmelita
Cartagines Deportiva SA 1
23/07 01:05
FT 
 Ad Grecia
Alajuelense 1
23/07 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slavia Praha 
22/07 21:00
FT 
 Bohemians 1905
Synot Slovacko 
23/07 00:00
FT 
 Brno
Vysocina Jihlava 
22/07 23:00
FT 
 Budejovice
Fotbal Trinec 
22/07 23:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Hradec Kralove 
22/07 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Chrudim 
22/07 17:00
FT 
 Teplice U21
Marila Pribram U21 
22/07 16:30
FT 
 Mlada Boleslav U21
Dukla Praha U21 
23/07 00:00
FT 
 Brondby
Vejle 
22/07 22:00
FT 
 Aarhus AGF
Nordsjaelland 
22/07 20:00
FT 
 Odense BK
Sonderjyske 
22/07 18:00
FT 
 Horsens
Randers 
23/07 06:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
CD El Nacional 
23/07 04:00
FT 
1 Sociedad Deportiva Aucas
Deportivo Cuenca 
23/07 00:00
FT 
 Trans Narva
Nomme JK Kalju 
23/07 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Tartu JK Tammeka 
22/07 21:00
FT 
 Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond 
23/07 00:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Elva 
23/07 00:00
FT 
 Rakvere Jk Tarvas
Jk Tallinna Kalev Ii 
22/07 13:00
FT 
 Lautoka
Ba 1
22/07 22:00
FT 
 Lahti
IFK Mariehamn 
22/07 22:00
FT 
 KuPS
VPS Vaasa 
22/07 22:00
FT 
 Ilves Tampere
Ps Kemi 1
22/07 21:00
FT 
 Hjk Helsinki Womens
Jyvaskylan Pallokerho Women's 
22/07 19:00
FT 
 Honka Womens
Aland Womens 
23/07 00:15
FT 
 Inter Tel Aviv
Pif Parainen 
22/07 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
JIPPO 
22/07 22:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Kapylan Pallo 
22/07 21:00
FT 
 Tus Holzkirchen
Tsv Rain Am Lech 
22/07 21:00
FT 
 Jahn Forchheim
Spvgg Ansbach 
23/07 01:30
FT 
2 Ujpesti TE
MTK Hungaria FC 
22/07 23:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Diosgyor 
23/07 00:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Ir Reykjavik 
23/07 03:15
FT 
 Breidablik
Hafnarfjordur FH 
23/07 01:00
FT 
 KR Reykjavik
Stjarnan 
23/07 01:00
FT 
 Ka Akureyri
Fylkir 1
23/07 00:00
FT 
 Valur
Vikingur Reykjavik 
22/07 22:00
FT 
 Fjolnir
IBV Vestmannaeyjar 
22/07 23:00
FT 
 Fram/ulfarnir U19
Ka Dahl Victor U19 
23/07 00:00
FT 
 Hk Vikingur Womens
Thor Ka Akureyri (w) 
22/07 19:30
FT 
 Barito Putera
Persib Bandung 
22/07 16:30
FT 
 PSIS Semarang
Persebaya Surabaya 1
22/07 14:30
FT 
 Perseru Serui
Persipura Jayapura 
22/07 22:00
FT 
 Waterford United
Shamrock Rovers 
22/07 15:00
FT 
 Imabari FC
Nara Club 
22/07 14:00
FT 
 Maruyasu Industries
Osaka 
22/07 13:00
FT 
 Verspah Oita
Veertien Kuwana 
22/07 19:00
FT 
 Zhetysu 2
Taraz 
22/07 22:00
FT 
 Ordabasy
Kairat Almaty 
22/07 21:00
FT 
 Tobol Kostanai
Irtysh Pavlodar 
22/07 20:15
FT 
 Sofapaka
Weston Shitima 
22/07 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Gor Mahia 
22/07 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Seongnam Ilhwa Chunma 
22/07 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Busan I'Park 1
23/07 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Rigas Futbola Skola 
22/07 22:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Jelgava 
22/07 22:00
FT 
 FK Ventspils
Fk Valmiera 
22/07 19:00
FT 
 Preilu
Fk Auda Riga 
22/07 20:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Kamuzu Barracks 
22/07 16:15
FT 
1 Kuching Fa
Mof 
22/07 20:15
FT 
 Sabah
Felcra 
22/07 16:50
FT 
 Ukm
Pulau Pinang 
22/07 21:00
FT 
 Perak
Kedah 
22/07 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Negeri Sembilan 
23/07 09:00
FT 
 Necaxa
Club America 
23/07 07:00
FT 
 Santos Laguna
Lobos Buap 
23/07 01:00
FT 
 Toluca
Morelia 1
22/07 23:30
FT 
 Monterrey Womens
Club Necaxa Womens 
23/07 00:30
FT 
 Necaxa U20
Club America U20 
22/07 22:00
FT 
 Toluca U20
Monarcas Morelia U20 
23/07 00:00
FT 
 Sogndal
Ham-Kam 
23/07 00:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Strommen 
23/07 00:00
FT 
 Mjondalen
Levanger 
23/07 00:00
FT 
 Viking
Jerv 1
23/07 00:00
FT 
 Aalesund
Sandnes Ulf 
23/07 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Nest-Sotra 
23/07 00:00
FT 
 Asane Fotball
Notodden FK 
23/07 00:00
FT 
 Bryne
Skeid Oslo 
23/07 00:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Arendal 
23/07 00:00
FT 
 Bryne
Skeid Oslo 
23/07 00:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Arendal 
23/07 07:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Sol De America 
23/07 03:30
FT 
 Cerro Porteno
Guarani CA 
23/07 02:45
FT 
 Martin Ledesma
Deportivo Liberacion 
22/07 21:30
FT 
 General Caballero
Resistencia Sc 1
22/07 21:30
FT 
2 Sportivo San Lorenzo
Sportivo Trinidense 1
23/07 05:00
FT 
1 Alianza Lima
Comerciantes Unidos 1
23/07 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Real Garcilaso 
23/07 00:00
FT 
 Sporting Cristal
Melgar 1
23/07 04:45
FT 
1 Willy Serrato
Juan Aurich 1
23/07 04:30
FT 
 Carlos Manucci
Union Huaral 
23/07 04:30
FT 
 Club Deportivo Sport Loreto
Deportivo Hualgayoc 
23/07 04:30
FT 
 Santa Rosa
Atletico Grau 
23/07 02:00
FT 
1 Los Caimanes
Victoria Sports 
23/07 01:30
FT 
 Alianza Atletico
Alfredo Salinas 
23/07 00:00
FT 
 Wisla Plock
Lech Poznan 
22/07 21:30
FT 
 Gornik Zabrze
Korona Kielce 
22/07 21:00
FT 
 Elana Torun
Rozwoj Katowice 
23/07 02:45
AET 
 Academica Coimbra
Leixoes 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-4]
22/07 23:00
AET 
 Famalicao
Arouca 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-5]
23/07 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Cs Voluntari 
22/07 23:00
FT 
1 Viitorul Constanta
Dunarea Calarasi 
23/07 00:10
FT 
 Krasnodar II
Ska Khabarovsk 
23/07 00:00
FT 
 Torpedo Armavir
Mordovia Saransk 
23/07 00:00
FT 
 Rotor Volgograd
Luch-Energiya 
22/07 23:00
FT 
 Baltika
Spartak Tambov 
22/07 23:00
FT 
 Volga Olimpiets
FK Tyumen 
22/07 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
Petrotrest 
22/07 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Chertanovo Moscow 
22/07 21:00
FT 
 Khimki
Tom Tomsk 
22/07 18:00
FT 
 Sibir
Shinnik Yaroslavl 
22/07 20:00
FT 
 Tobol Kurgan
Tyumen D 
22/07 17:55
FT 
 Amkar Unior Perm
Metallurg Asha 
22/07 22:00
AET 
1 East Fife
Forfar Athletic 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-5]
22/07 22:00
FT 
 Dundee
Dunfermline 
23/07 02:00
FT 
 Radnicki Nis
Proleter Novi Sad 
23/07 01:00
FT 
 Radnik Surdulica
Partizan Belgrade 
22/07 17:30
FT 
 Singapore Warriors
Young Lions 
22/07 17:30
FT 
 Balestier Khalsa FC
Albirex Niigata 
22/07 23:00
FT 
 Slovan Vavrecka
Kysucke Nove Mesto 
22/07 23:00
AET 
 Osk Svosov
Slovan Zabokreky 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[7-6]
22/07 23:00
FT 
 Ofk Sim Raslavice
Tesla Stropkov 
22/07 23:00
FT 
 Mfk Kezmarok
Gerlachov 
22/07 23:00
FT 
 Olcnava
Tatran Lubica 
22/07 23:00
FT 
 Harichovce
Start Hrabusice 
22/07 23:00
FT 
 Velka Lomnica
1931 Hranovnica 
22/07 23:00
FT 
 Ofk Slovan Poproc
Slavia Tu Kosice 
22/07 23:00
AET 
 Kosicka Nova Ves
Cana 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
22/07 23:00
FT 
 Mfk Tahanovce
Kechnec 
22/07 23:00
FT 
 Hornad Zdana
Geca 
22/07 23:00
FT 
 Velka Ida
Mfk Spartak Medzev 
22/07 23:00
FT 
 Druzstevnik Cecejovce
Krasnohorske Podhradie 
22/07 23:00
FT 
 Druzstevnik Budimir
Mladost Kalsa 
22/07 23:00
FT 
 Slavoj Kralovsky Chlmec
Sm Streda Nad Bodrogom 
22/07 23:00
FT 
 Cierna Nad Tisou
Pavlovce Nad Uhom 
22/07 23:00
FT 
 Krisovska Lieskova
Mfk Velke Kapusany 
22/07 23:00
FT 
 Tj Druzstevnik Parchovany
Mfk Sobrance 
22/07 23:00
FT 
 Tj Jasenov
Mfk Vranov Nad Topou 
22/07 23:00
FT 
 Sacurov
Ofk Tatran Kracunovce 
22/07 23:00
FT 
 Spartak Brekov
Strazske 
22/07 23:00
FT 
 Tj Tvarona Ulic
Humenne 
22/07 23:00
FT 
 Iskra Hnusta
Pramen Kovacova 
22/07 23:00
FT 
 Banik Velky Krtis
Tatran Vlm 
22/07 23:00
FT 
 Vinica
Mfk Detva 
22/07 23:00
FT 
 Osk Radzovce
Poltar 
22/07 23:00
FT 
 Nizna
Cadca 
22/07 23:00
FT 
 Mfk Teplican
Dynamo Diviaky 
22/07 23:00
FT 
 Besenova
Msk Fomat Martin 
22/07 23:00
AET 
 Tj Sv And Kysucou
Jednota Banova 
90 minutes[2-2], [5-4]
22/07 23:00
FT 
 Predmier
Javornik Makov 
22/07 23:00
FT 
 Tj Visnove
Banik Stranavy 
22/07 23:00
FT 
 Ofk Kotesova
Osk Rosina 
22/07 23:00
FT 
 Cierne
Dolny Kubin 
22/07 23:00
FT 
 Fatran Varin
Oravske Vesele 
22/07 23:00
FT 
 Tj Vinohrad Cebovce
Slovenske Darmoty 
22/07 23:00
FT 
 Hajnacka
Ftc Filakovo 
22/07 23:00
FT 
 Tj Lovca
Sokol Medzibrod 
22/07 23:00
FT 
 Osk Lieskovec
Csm Tisovec 
22/07 23:00
FT 
 Bacuch
Mfk Spartak Hrinova 
22/07 23:00
FT 
 Mfk Strojar Krupina
Tjd Pribelce 
22/07 23:00
FT 
 Ladomerska Vieska
Salkova 
22/07 23:00
FT 
 Selce
Mfk Lokomotiva Zvolen 
22/07 23:00
AET 
 Bernolakovo
Lokomotiva Devinska Nova Ves 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
22/07 23:00
FT 
 Banska Stiavnica
Badin 
22/07 16:00
FT 
 Dunajec Stara Ves
Stara Lubovna 
22/07 23:05
FT 
 Predmier
Javornik Makov 
22/07 23:05
FT 
 Sk Senkvice
Vajnory 
22/07 23:00
AET 
 Sk Bernolakovo
Lokomotiv Devinska 
90min [1-1], Penalty [3-4], Lokomotiv Devinska win
22/07 23:00
FT 
 Besenova
Msk Fomat Martin 1
22/07 23:00
FT 
 Nizna
Cadca 
22/07 23:00
FT 
 Velke Levare
Malacky 
23/07 01:00
FT 
1 Sport Podbrezova
DAC Dunajska Streda 
23/07 01:00
FT 
 Zlate Moravce
Slovan Bratislava 
22/07 23:30
FT 
 Msk Zilina B
Partizan Bardejov 
23/07 02:15
FT 
 Domzale
Krsko Posavlje 
23/07 00:15
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Maribor 
22/07 23:30
FT 
1 IK Sirius
IFK Goteborg 
22/07 21:00
FT 
 Djurgardens
Hacken 
22/07 21:00
FT 
 AIK Solna
Brommapojkarna 
23/07 00:00
FT 
1 Fc Linkoping City
Carlstad United BK 
22/07 22:00
FT 
 Syrianska
Tegs Sk 
22/07 22:00
FT 
 Husqvarna FF
Tvaakers IF 
22/07 22:00
FT 
 Chiasso
Vaduz 
22/07 20:00
FT 
 Chiangmai Fc
Krabi Fc 
22/07 20:00
FT 
 Ang Thong Fc
Rayong 
22/07 19:00
FT 
 Ptt Rayong
Khonkaen FC 
22/07 19:00
FT 
 Sisaket
Samut Songkhram FC 
22/07 20:00
FT 
 Chonburi Shark FC
Buriram United 
22/07 20:00
FT 
 Suphanburi FC
Pattaya United 
22/07 19:00
FT 
 Prachuap Khiri Khan
Air Force Central 
22/07 19:00
FT 
 Navy
Ratchaburi FC 
23/07 00:30
FT 
 Arsenal Kyiv
Lviv 
22/07 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
PFC Oleksandria 
22/07 19:00
FT 
 Zorya
Illichivets 
23/07 00:25
FT 
 Metalist Kharkiv
Ahrobiznes Tsk Romny 
22/07 23:00
FT 
 Zirka Kirovohrad
Volyn 1
22/07 16:00
FT 
 Chernomorets Odessa U21
Olimpic Donetsk U21 
23/07 06:00
FT 
 Nacional Montevideo
Torque 
23/07 02:00
FT 
1 Ca Atenas
Defensor 
23/07 02:00
FT 
1 Danubio FC
Club Atletico Progreso 
23/07 02:00
FT 
 Rampla Juniors
Centro Atletico Fenix 
23/07 05:00
FT 
 Portland Timbers 2
Las Vegas Lights 
23/07 05:00
FT 
 Swope Park Rangers
Rio Grande Valley Toros 
23/07 07:30
FT 
 Zamora Barinas
Deportivo La Guaira 
23/07 06:00
FT 
1 Zulia
Deportivo Tachira 1
23/07 05:15
FT 
 Mineros de Guayana
Deportivo Anzoategui 
23/07 05:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Metropolitanos 
23/07 03:40
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Monagas 
23/07 03:30
FT 
 Atletico Venezuela
Deportivo Lara 
22/07 20:00
FT 
1 Tp Ho Chi Minh
Than Quảng Ninh 
22/07 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Hải Phòng 
22/07 18:00
FT 
 Long An
Đồng Tháp 
23/07 05:00
FT 
 Manchester United
San Jose Earthquakes 
23/07 03:00
FT 
 America Go
Goiania 
23/07 03:00
FT 
 Porto
Everton 
23/07 03:00
FT 
 Napoli
Carpi 
23/07 03:00
FT 
 Talleres Cordoba
Belgrano 
23/07 03:00
FT 
 Trindade Ac
Novo Horizonte 
23/07 03:00
FT 
 Crac Go
Santa Helena Go 
23/07 02:30
FT 
1 Newells Old Boys
Union Santa Fe 
23/07 02:00
FT 
 Atletico Bembibre
Cultural Leonesa 
23/07 02:00
FT 
 Sao Jose Pa
Ferroviario CE 2
23/07 01:15
FT 
 Desportivo de Tondela
Boavista 
22/07 23:30
FT 
 PAE Levadiakos
Larisa 
22/07 23:30
FT 
 Chievo
Usd Virtus Verona 
22/07 23:30
FT 
 BSK Borca
Zeleznicar Pancevo 
22/07 23:05
FT 
 Altay Spor Kulubu
Mc Oran 
22/07 23:00
FT 
 Fortuna Sittard
Goztepe 1
22/07 23:00
FT 
 Cremonese
Pisa 
22/07 23:00
FT 
 Bochum
Monchengladbach 
22/07 22:35
FT 
 Karabukspor
Altinordu 
22/07 22:15
FT 
 Real Betis
Wolves 
22/07 22:05
FT 
 Royal Antwerp
Panathinaikos 
22/07 22:00
FT 
 Lincoln City
Blackburn Rovers 
22/07 22:00
FT 
 Lokeren
NK Lokomotiva Zagreb 
22/07 21:00
FT 
 Darmstadt
Huddersfield Town 
22/07 21:00
FT 
 Southend United
Leeds United 
22/07 21:00
FT 
 Torino
Renate Ac 
22/07 21:00
FT 
 Bochum
Wolves 
22/07 21:00
FT 
 Boluspor
Sivasspor 
22/07 20:30
FT 
 Zulte-Waregem
AZ Alkmaar 
22/07 20:00
FT 
 Lokomotive Leipzig
Hallescher 
22/07 20:00
FT 
 VSG Altglienicke
Bsg Chemie Leipzig 
22/07 20:00
FT 
 Arsenal Tula
Anzhi 
22/07 20:00
FT 
 Monchengladbach
Real Betis 
22/07 20:00
FT 
 Wacker Nordhausen
Havelse 
22/07 18:10
FT 
 Vitoria Guimaraes
Santa Clara 
22/07 17:30
FT 
 Barakaldo CF
Athletic Bilbao 
22/07 21:00
FT 
 Mutare City
Chicken Inn 
22/07 21:00
FT 
 Dynamos Fc
Ngezi Platinum Stars 
22/07 21:00
FT 
 Triangle Fc
Highlanders Fc 
22/07 21:00
FT 
 Herentals College
Zpc Kariba