livescore - live soccer scores

Soccer Results: 21 Jul 2018 Soccer Scores & Results

22/07 00:00
FT 
 Sevilla
Benfica 
21/07 22:05
FT 
 Bayern Munich
PSG 
22/07 11:00
FT 
 Portland Timbers
Montreal Impact 
22/07 10:05
FT 
 Real Salt Lake
Colorado Rapids 
22/07 09:00
FT 
 Houston Dynamo
Dallas 
22/07 08:15
FT 
 Columbus Crew
Orlando City 
22/07 07:05
FT 
 Chicago Fire
Toronto 
22/07 07:05
FT 
 New York Red Bulls
New England Revolution 
22/07 07:05
FT 
 Philadelphia Union
LA Galaxy 
22/07 04:00
FT 
 Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps 1
22/07 03:45
FT 
 Atlanta United
DC United 
21/07 19:00
FT 
 Gangwon
Jeju United 
21/07 18:00
FT 
 Pohang Steelers
Chunnam Dragons 
21/07 18:00
FT 
 Gyeongnam
Suwon Samsung Bluewings 
21/07 19:00
FT 
 Mauritius U17
Namibia U17 
21/07 16:00
FT 
 Botswana U17
Seychelles U17 
22/07 01:00
FT 
 Senegal U20
Congo U20 
21/07 23:00
FT 
 Nigeria U20
Mauritania U20 
21/07 22:30
FT 
 Gabon U20
Burkina Faso U20 
21/07 20:30
FT 
 Malawi U20
South Africa U20 
22/07 04:30
FT 
 Gimnasia LP
Sportivo Belgrano 
22/07 02:00
AET 
 San Martin San Juan
CA Brown Adrogue 
90min [0-0], Penalty [4-5], CA Brown Adrogue win
22/07 02:30
FT 
 Union Sunchales
Atletico Rafaela 
21/07 16:30
FT 
 Grange Thistle
Centenary Stormers 
21/07 16:00
FT 
 Bayside United
North Pine 
21/07 15:00
FT 
 University of Queensland
The Gap 1
21/07 16:30
FT 
 Sutherland Sharks
Manly United 
21/07 17:00
FT 
 Magpies Crusaders
Western Pride 
21/07 16:30
FT 
 Cairns
Brisbane Strikers 
21/07 16:00
FT 
 Queensland Lions SC
North Queensland Fury 
21/07 16:00
FT 
 Gold Coast United
Brisbane City SC 
21/07 13:30
FT 
 Adelaide City
Adelaide Comets 
21/07 13:30
FT 
 Para Hills Knights
North Eastern Metrostars 
21/07 13:30
FT 
 Adelaide Panthers
Adelaide Olympic 
21/07 13:30
FT 
1 Sturt Lions
Croydon Kings 
21/07 13:30
FT 
 Campbelltown City SC
West Adelaide 
21/07 16:30
FT 
 Altona Magic
Whittlesea Ranges Fc 
21/07 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
Goulburn Valley Suns 
21/07 13:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Dandenong City Sc 
21/07 13:00
FT 
 Moreland City
Langwarrin 2
21/07 13:00
FT 
 Moreland Zebras
Brunswick City 
21/07 16:00
FT 
1 Green Gully Cavaliers
Melbourne Knights 
21/07 14:00
FT 
1 Fc Bulleen Lions
Dandenong Thunder 
21/07 13:15
FT 
 Green Gully Cavaliers U20
Melbourne Knights U20 
21/07 14:15
FT 
 South Melbourne Womens
Bayside United Womens 
21/07 12:30
FT 
 Calder United Sc Womens
Senior Ntc Womens 
21/07 14:30
FT 
 Northern Rangers
Hobart Olympia Warriors 
21/07 14:00
FT 
 Kingborough Lions
Launceston City 
21/07 17:30
FT 
1 Seaford Rangers
White City Woodville 
21/07 13:30
FT 
 Salisbury United
Adelaide Raiders SC 
21/07 13:30
FT 
1 Modbury Jets
Cumberland United 1
21/07 13:30
FT 
 Poet Adelarde Pirates
Adelaide Blue Eagles 
21/07 15:00
FT 
 Cockburn City
Forrestfield United 
21/07 15:00
FT 
2 Stirling Lions
Subiaco AFC 
21/07 15:00
FT 
 Inglewood United
Floreat Athena 
21/07 15:45
FT 
 Sydney U20
Sydney Olympic U20 
21/07 15:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Blacktown City U20 
21/07 15:00
FT 
 South Coast Wolves U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
21/07 14:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Manly United U20 
21/07 13:00
FT 
1 Stirling Lions U20
Subiaco Afc U20 
21/07 13:00
FT 
 Cockburn City U20
Forrestfield United U20 
21/07 13:00
FT 
1 Armadale U20
Ecu Joondalup U20 1
22/07 01:00
FT 
 Sv Lendorf
ASV Bruck 
22/07 00:30
FT 
 Grazer AK
SC Mannsdorf 
22/07 00:30
FT 
 Fcm Traiskirchen
SG Austria Klagenfurt 
21/07 22:30
AET 
1 Kitzbuhel
Lafnitz 
90min [2-2], 120min [2-4], Lafnitz win
21/07 23:30
FT 
 Gorodeya
Torpedo Minsk 
21/07 21:30
FT 
 Gomel
Dnepr Mogilev 
21/07 19:00
FT 
 Luch Minsk
Dinamo Brest 1
22/07 05:15
FT 
 Royal Pari
Bolivar 
22/07 02:00
FT 
 Sloboda
Zrinjski Mostar 
21/07 23:30
FT 
 Krupa
NK Celik 
21/07 23:30
FT 
 GOSK Gabela
FK Zeljeznicar 
21/07 23:30
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
Zvijezda 09 Brgule 
22/07 03:00
FT 
 Franca Sp U23
Wavor Sp U23 
22/07 00:00
FT 
 America Rj U20
Bonsucesso U20 1
22/07 08:00
FT 
 Sao Paulo
Corinthians 
22/07 06:00
FT 
 Flamengo
Botafogo 1
22/07 06:00
FT 
 Boa Esporte Clube
Ponte Preta 
22/07 03:30
FT 
 Juventude Rs
CRB (AL) 1
22/07 03:30
FT 
1 Coritiba (PR)
Sao Bento 
22/07 06:00
FT 
 Oeste Sp
Paysandu (PA) 
22/07 01:45
FT 
 Botev Plovdiv
Levski Sofia 
21/07 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Etar Veliko Tarnovo 
22/07 08:30
FT 
 Brantford Galaxy Sc
Sc Scarborough Ontario 
22/07 08:00
FT 
 Vorkuta
Real Mississauga 
22/07 08:00
FT 
 Union Espanola
Audax Italiano 
22/07 05:30
FT 
 Univ. Catolica
Deportes Iquique 
22/07 03:00
FT 
1 Deportes Temuco
Csd Antofagasta 
22/07 00:00
FT 
 Union La Calera
Colo Colo 
22/07 06:00
FT 
 Coquimbo Unido
Nublense 
22/07 03:30
FT 
 Union San Felipe
Puerto Montt 
22/07 00:00
FT 
 Rangers Talca
Santiago Wanderers 1
21/07 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Chongqing Lifan 
21/07 19:35
FT 
 Beijing Renhe
Dalian Yifang 1
21/07 18:00
FT 
 Changchun YaTai
Shandong Luneng 
21/07 19:35
FT 
 Hangzhou Greentown
Meizhou Hakka 
21/07 19:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Liaoning Whowin 
21/07 15:30
FT 
 Yan Bian Fude
Xinjiang Dabancheng 
21/07 19:30
FT 
 Sichuan Annapurna
Shenzhen Renren 
21/07 17:00
FT 
 Shaanxi Changan Athletic
Jinlin Baijia 
21/07 16:30
FT 
 Hunan Billows
Lijiang Feihu 
21/07 16:00
FT 
 Baotou Southern
Jiangsu Yancheng 
21/07 16:00
FT 
 Beijing Tech
Qingdao Jonoon 
21/07 16:00
FT 
 Hebei Jingying
Shenyang City Public 
21/07 16:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Jiangxi Liansheng 
21/07 15:30
FT 
1 Dalian Boyang
Baoding Rongda 
21/07 16:00
FT 
 Changchun Rcb Womens
Dalian Aerbin Womens 
21/07 16:00
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Hebei China Fortune Womens 
21/07 16:00
FT 
 Henan Huishang Womens
Shanghai Rcb Womens 
21/07 16:00
FT 
 Wuhan Jianghan Womens
Beijing Beikong Womens 
22/07 08:45
FT 
 Envigado
Deportivo Cali 
22/07 07:00
FT 
 Atletico Bucaramanga
Atletico Junior Barranquilla 
22/07 06:30
FT 
 Deportivo Pasto
Aguilas Doradas 
22/07 03:30
FT 
 Fortaleza
Deportivo Pereira 
22/07 10:05
FT 
 Herediano
Universidad de Costa Rica 
22/07 01:00
FT 
 Sparta Praha
Opava 
21/07 23:00
FT 
 Zlin
Mlada Boleslav 
21/07 23:00
FT 
 Slovan Liberec
Mfk Karvina 
21/07 23:00
FT 
 Marila Pribram
Teplice 
21/07 23:00
FT 
 Prostejov
Fk Graffin Vlasim 
21/07 16:15
FT 
 Pardubice
Vitkovice 
21/07 22:00
FT 
 Esbjerg FB
Vendsyssel 
22/07 07:00
FT 
 Emelec
Tecnico Universitario 
22/07 04:30
FT 
 Delfin
Liga Dep. Universitaria Quito 
22/07 05:00
FT 
1 Orense Sc
Cds Santa Rita 
22/07 00:30
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Fuerza Amarilla 
21/07 21:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Kuressaare 
22/07 00:00
FT 
 Tartu FS Santos
Maardu Fc Starbunker 
22/07 00:00
FT 
1 Nomme Jk Kalju Ii
Tallinna Levadia 2 
21/07 19:00
FT 
 Flora Tallinn Womens
Jk Parnu Womens 
21/07 18:00
FT 
 Lootos Polva Womens
Ajax Tallinna Womens 
21/07 18:00
FT 
 Tartu Sk 10 Premium Womens
Tammeka Tartu Womens 
22/07 00:15
FT 
 Switzerland Womens U19
Spain Womens U19 
22/07 00:15
FT 
 Netherlands Womens U19
Germany Womens U19 
21/07 21:00
FT 
 Denmark Womens U19
Italy Womens U19 
21/07 21:00
FT 
 Norway Womens U19
France Womens U19 
22/07 09:00
FT 
 Tavua
Labasa 
21/07 14:00
FT 
 Lautoka
Labasa 
21/07 22:00
FT 
 Honka
TPS Turku 
21/07 22:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
SJK Seinajoki 
21/07 22:00
FT 
 HIFK
Ekenas IF Fotboll 
21/07 22:00
FT 
 Kpv
Haka 
21/07 22:00
FT 
 KTP Kotka
Jyvaskyla JK 
21/07 22:00
FT 
 Viikingit
Vaajakoski 
21/07 22:00
FT 
 Gnistan
Pk Keski Uusimaa Pkku 
21/07 22:00
FT 
 LPS Helsinki
Mp Mikkeli 
21/07 22:00
FT 
1 Njs Nurmijarvi
Japs 
21/07 22:00
FT 
 Mypa
Pepo 
21/07 22:00
FT 
 Hjs Akatemia
Honka Akatemia 
21/07 22:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Fc Espoo 
21/07 22:00
FT 
 Jakobstads Bollklubb
TP47 Tornio 
21/07 21:00
FT 
1 Rilves Womens
Pk 35 Womens 
21/07 20:00
FT 
 Tove Pori
Wilpas 
21/07 20:00
FT 
1 Wurzburger Kickers Ii
Djk Don Bosco Bamberg 
22/07 02:15
FT 
 Budapest Honved
Szombathelyi Haladas 1
22/07 02:15
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Paksi SE 
22/07 02:15
FT 
 Fehervar Videoton
Varda Se 1
21/07 23:00
FT 
 Puskas Akademia
Debreceni VSC 
22/07 02:15
FT 
 Budapest Honved
Szombathelyi Haladas 
22/07 02:15
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Paksi SE 
22/07 02:15
FT 
 Fehervar Videoton
Varda Se 
21/07 23:00
FT 
 Puskas Akademia
Debreceni VSC 
22/07 00:00
FT 
 Breidablik (w)
Valur (w) 
22/07 00:00
FT 
 Magni Grenivik
HK Kopavog 
21/07 19:30
FT 
 Mitra Kukar
Persija Jakarta 
21/07 16:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Arema Malang 
21/07 19:30
FT 
 Bali United
Bhayangkara 
22/07 02:30
FT 
 Longford Town
Wexford Youths 
21/07 18:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Gainare Tottori 
21/07 18:00
FT 
 Ryukyu
Yscc Yokohama 
21/07 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Kataller Toyama 
21/07 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Fukushima United FC 
21/07 14:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Tokyo U23 
21/07 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Omiya Ardija 
21/07 18:00
FT 
 Oita Trinita
Tochigi SC 
21/07 18:00
FT 
 Ehime
Okayama 
21/07 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock 
21/07 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Albirex Niigata 
21/07 17:00
FT 
 Yokohama
Gifu 
21/07 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Roasso Kumamoto 
21/07 17:00
FT 
 Machida Zelvia
Zweigen Kanazawa FC 
21/07 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Kyoto Purple Sanga 
21/07 17:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy 
21/07 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
JEF United Ichihara 
21/07 17:00
FT 
 Honda
Ryutsu Keizai University 
21/07 14:00
FT 
 Honda Lock SC
Vanraure Hachinohe 
21/07 14:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Yokogawa Musashino 
21/07 18:00
FT 
 Beleza (w)
Inac Kobe (w) 
21/07 21:00
FT 
 Aktobe Zhas
Okzhetpes 
21/07 20:30
FT 
 Maktaaral
Kaspyi Aktau 
21/07 20:00
FT 
 Baykonur
Kairat Academy 
21/07 20:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Bolat Temirtau 
21/07 22:30
FT 
 FK Atyrau
Akzhayik 
21/07 21:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Kaisar Kyzylorda 
21/07 20:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
FK Aktobe Lento 
21/07 18:00
FT 
 Anyang
Seoul E Land 
21/07 18:00
FT 
 Bucheon 1995
Gwangju 
21/07 17:00
FT 
 Suwon
Asan Mugunghwa 
21/07 23:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Fk Smiltene Bjss 
21/07 23:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Grobina 
21/07 21:00
FT 
 Jdfs Alberts
Tukums-2000 
21/07 20:00
FT 
 Rigas Tehniska Universitate
Super Nova 
21/07 21:00
FT 
 Felda United FC
PDRM 
21/07 21:00
FT 
 UiTM
Johor Darul Takzim II 
21/07 20:15
FT 
 Sarawak
Terengganu B 
21/07 21:00
FT 
 Pahang
Selangor PKNS 
21/07 21:00
FT 
 Melaka FC
Selangor PB 
22/07 10:00
FT 
 Tigres UANL
Leon 
22/07 10:00
FT 
 Club Tijuana
Chivas Guadalajara 1
22/07 08:00
FT 
 Pachuca
Monterrey 
22/07 06:00
FT 
 Cruz Azul
Puebla 
22/07 10:00
FT 
 Juarez
Alebrijes De Oaxaca 
22/07 08:00
FT 
1 Celaya
Csyd Dorados De Sinaloa 
22/07 11:00
AET 
 Auckland City
Waitakere City 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-3], Auckland City win
22/07 10:30
FT 
 Western Suburbs
Miramar Rangers 
22/07 09:00
FT 
 Havelock North Wanderers
Waterside Karori 
21/07 13:30
FT 
1 Lower Hutt City
Wairarapa United 
22/07 00:00
FT 
 Kongsvinger
Floro 
21/07 22:00
FT 
 Kjelsas IL
IL Hodd 
21/07 22:00
FT 
 Nardo
Brattvag 
21/07 22:00
FT 
 Stjordals Blink
FK Vidar 
21/07 22:00
FT 
 Nardo
Brattvag 
21/07 22:00
FT 
 Kjelsas IL
IL Hodd 
21/07 22:00
FT 
 Vard Haugesund
Egersunds IK 
21/07 22:00
FT 
 Stjordals Blink
FK Vidar 
22/07 05:45
FT 
 General Diaz
Olimpia Asuncion 
22/07 03:30
FT 
 Deportivo Santani
3 De Febrero 2
22/07 09:00
FT 
1 Sport Huancayo
Universitario de Deportes 
22/07 06:45
FT 
 Sport Rosario
Academia Deportiva Cantolao 
22/07 02:00
FT 
 Em Deportivo Binacional
Dep. San Martin 1
22/07 04:30
FT 
 Ayacucho Futbol Club
Deportivo Union Comercio 
22/07 02:30
FT 
 Legia Warszawa
Zaglebie Lubin 
22/07 00:00
FT 
 Wisla Krakow
Arka Gdynia 
21/07 21:30
FT 
 Slask Wroclaw
Cracovia Krakow 
22/07 02:30
FT 
 Gks Jastrzebie
Wigry Suwalki 
22/07 02:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Puszcza Niepolomice 
22/07 00:00
FT 
 GKS Katowice
Podbeskidzie 
21/07 23:45
FT 
 Odra Opole
GKS Tychy 
21/07 23:00
FT 
 LKS Nieciecza
Bytovia Bytow 
22/07 01:10
FT 
 Widzew lodz
Olimpia Elblag 
22/07 00:00
FT 
 Radomiak Radom
Skra Czestochowa 
22/07 02:45
AET 
 SC Farense
Penafiel 
90min [0-0], Penalty [5-4], SC Farense win
21/07 23:00
FT 
1 Varzim
CD Cova Piedade 
21/07 23:00
FT 
 CD Mafra
SC Covilha 
22/07 02:00
FT 
 Astra Ploiesti
Steaua Bucuresti 
21/07 23:00
FT 
 Hermannstadt
Sepsi 
21/07 22:00
FT 
 Arbroath
Elgin City 
21/07 22:00
AET 
 Dundee United
Alloa Athletic 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-4]
21/07 22:00
FT 
 Montrose
St. Johnstone 
21/07 22:00
FT 
 Cowdenbeath
Cove Rangers 
21/07 22:00
AET 
 Raith Rovers
Hearts 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[2-4]
21/07 22:00
FT 
 Peterhead
Stirling Albion 
21/07 22:00
FT 
 Albion Rovers
Ayr Utd 
21/07 22:00
FT 
 Greenock Morton
Stenhousemuir 
21/07 22:00
FT 
 Berwick Rangers
Airdrie United 
21/07 22:00
FT 
1 Livingston
Annan Athletic 
21/07 22:00
FT 
 Edinburgh City
Queen of the South 
21/07 22:00
AET 
 Stranraer
Motherwell 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-2]
21/07 22:00
FT 
 Dumbarton
Kilmarnock 
21/07 22:00
FT 
 Queens Park
Spartans 
21/07 22:00
FT 
 Greenock
Stenhousemuir 
22/07 02:00
FT 
 Cukaricki
Zemun 1
22/07 02:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
FK Rad Beograd 
22/07 02:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Backa Backa Palanka 
21/07 17:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Geylang United FC 
21/07 20:15
FT 
 DPMM FC
Home United FC 
21/07 17:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Geylang United FC 
22/07 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Skf Sered 
22/07 00:30
FT 
 FK Senica
Spartak Trnava 
22/07 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Skf Sered 
22/07 00:30
FT 
 FK Senica
Spartak Trnava 
22/07 01:00
FT 
 Poprad
Mfk Dubnica 
21/07 23:30
FT 
 1. Tatran Presov
Odeva Lipany 
21/07 23:30
FT 
 Mfk Skalica
Dukla Banska Bystrica 
21/07 23:30
FT 
 KFC Komarno
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
21/07 23:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
Slavoj Trebisov 
21/07 23:30
FT 
 Inter Bratislava
FK Pohronie 
21/07 23:00
FT 
 Tatran Turzovka
Terchova 
21/07 23:00
FT 
 Levoca
Spisske Podhradie 
21/07 23:00
FT 
 Ptava Nv Pticie
Giraltovce 
21/07 23:00
FT 
 Jesenske
Novohrad Lucenec 
21/07 23:00
AET 
 Oravan
Tj Druzstevnik Liptovska Stiavnica 
90 minutes[3-3], Penalty Kicks[5-6]
22/07 02:15
FT 
 Gorica
NK Olimpija Ljubljana 
22/07 00:00
FT 
 NK Mura 05
NK Triglav Kranj 
22/07 00:00
FT 
 Kalmar FF
GIF Sundsvall 
21/07 22:00
FT 
 Orebro
Malmo 
21/07 22:00
FT 
 Ostersunds
Trelleborgs FF 
21/07 23:30
FT 
 Bk Forward
Skelleftea Ff 
21/07 22:00
FT 
 Sandvikens IF
Rynninge IK 
21/07 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Vasteras 
21/07 22:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Ljungskile SK 
21/07 22:00
FT 
 Mjallby AIF
Angelholms FF 
21/07 22:00
FT 
 Utsiktens BK
Karlskrona 
21/07 22:00
FT 
 Lunds BK
Kristianstads FF 
21/07 22:00
FT 
 Eskilsminne IF
Skovde AIK 
22/07 02:00
FT 
 Aarau
Servette 
22/07 00:00
FT 
 Rapperswil Jona
Schaffhausen 1
21/07 23:30
FT 
 Wil 1900
Winterthur 1
21/07 21:00
FT 
 Army United
Udon Thani 1
21/07 19:00
FT 
 Kasetsart
Thailand Honda Fc 1
21/07 21:00
FT 
 Ubon Umt United
Sukhothai 
21/07 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Muang Thong United 
21/07 20:00
FT 
 Port
BEC Tero Sasana 
21/07 19:00
FT 
 Chiangrai United
Bangkok United FC 
21/07 18:45
FT 
 Nakhon Ratchasima
Chainat FC 
21/07 23:00
FT 
 Inhulets Petrove
Fk Avanhard Kramatorsk 
21/07 23:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Dnipro 1 
21/07 22:00
FT 
 Hirnyk Sport
Sumy 
21/07 23:00
FT 
 Kolos Kovalivka
Helios Kharkiv 
21/07 23:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Obolon Brovar Kiev 
22/07 02:00
FT 
1 Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv 1
21/07 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U21
Vorskla U21 
21/07 22:00
FT 
 Zorya U21
Mariupol U21 
21/07 21:00
FT 
 Karpaty Lviv U21
Pfc Oleksandria U21 
21/07 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U21
Vorskla U21 
21/07 17:00
FT 
 Arsenal Kyiv U21
Lviv U21 
22/07 05:00
FT 
 CA Penarol
Racing Club Montevideo 1
22/07 02:20
FT 
 Boston River
Ca River Plate 
22/07 02:00
FT 
 Liverpool P
Cerro Montevideo 1
22/07 11:00
FT 
 Sacramento Republic
Okc Energy 
22/07 08:30
FT 
 San Antonio
Real Monarchs Slc 
22/07 08:15
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Tulsa Roughnecks 
22/07 07:35
FT 
 Cincinnati
New York Red Bulls B 
22/07 07:35
FT 
 Louisville City
Charlotte Independence 
22/07 07:35
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Indy Eleven 
22/07 07:05
FT 
 North Carolina
Toronto 2 
22/07 07:05
FT 
 Richmond Kickers
Atlanta United 2 
22/07 08:30
FT 
 Stlouis Lions
Orange County Sc 
22/07 07:05
FT 
 Pittsburgh Riverhounds Sc
Charleston Battery 
22/07 07:05
FT 
 Ottawa Fury
Nashville Sc 
22/07 03:40
FT 
 Aragua
Portuguesa de Desportos 
21/07 19:00
FT 
 Nam Dinh
Quảng Nam 
21/07 19:00
FT 
 Thanh Hóa
Hà Nội FC 
21/07 18:00
FT 
 Sông Lam Nghệ An
Hoàng Anh Gia Lai 
21/07 17:30
FT 
 Hue FC
Binh Phuoc 
21/07 17:30
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Viettel 
21/07 16:00
FT 
 Dak Lak
Bình Định 
22/07 09:00
FT 
 Sonsonate
Coban Imperial 
22/07 03:00
FT 
 Lyon
Fulham 
22/07 03:00
FT 
 Tuoer De Cilliers
Valladolid 
22/07 03:00
FT 
 Everton
Lille 
22/07 02:15
FT 
 Inter Milan
Zenit St Petersburg 
22/07 02:00
FT 
 Fenerbahce
Feyenoord Rotterdam 
22/07 02:00
FT 
 Rayo Vallecano
Bristol City 
22/07 02:00
FT 
 Lleida
SD Huesca 
22/07 02:00
FT 
 Celta Vigo
Cordoba 
22/07 01:30
FT 
 AS Eupen
Tubize 1
22/07 01:30
FT 
 Arenas Club De Getxo
Osasuna 
22/07 01:30
FT 
 NEC Nijmegen
Dordrecht 90 
22/07 01:00
FT 
 Albacete
Valencia Cf Mestalla 
22/07 01:00
FT 
 Alaves
UD Logrones 
22/07 01:00
FT 
 Atromitos Athens
AEK Athens 
22/07 01:00
FT 
 Lens
Saint Etienne 
22/07 01:00
FT 
 Leganes
Alcorcon 
22/07 01:00
FT 
 Marseille
Villarreal 
22/07 01:00
FT 
 Moreirense
Boavista 
22/07 01:00
FT 
 CD Tudelano
Zaragoza 
22/07 01:00
FT 
 Porto B
Ontinyent 
22/07 00:30
FT 
 Angers SCO
Lorient 
22/07 00:30
FT 
 Sochaux
Dijon 
22/07 00:30
FT 
 Su Rebenland
Usv Rb Hof 
22/07 00:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Bursaspor 
22/07 00:00
FT 
 Sporting Charleroi
Nice 
22/07 00:00
FT 
 Oud Heverlee
Gent 
22/07 00:00
FT 
1 Anderlecht
Stade Rennais 
22/07 00:00
FT 
 Kortrijk
Metz 
22/07 00:00
FT 
 Union Berlin
Bordeaux 
22/07 00:00
FT 
 NK Krka
Tabor Sezana 
22/07 00:00
FT 
 Struga Trim Lum
Renova Cepciste 
21/07 23:30
FT 
 Fiorentina
Venezia 
21/07 23:30
FT 
 Galatasaray
Valencia 
21/07 23:30
FT 
 Sampdoria
Feralpisalo 
21/07 23:30
FT 
 Stade Reims
Cercle Brugge 
21/07 23:30
FT 
 OFI Crete
Apollon Smirnis 
21/07 23:30
FT 
 Istra 1961
Rizespor 
21/07 23:30
FT 
 FK Bezanija
Indjija 
21/07 23:00
FT 
 Panionios
Hapoel Tel Aviv 
21/07 23:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Nurnberg 
21/07 23:00
FT 
 Hoffenheim
Queens Park Rangers 
21/07 23:00
FT 
 Torino
Pro Patria 
21/07 23:00
FT 
 Empoli
Pro Vercelli 
21/07 23:00
FT 
 VfR Garching
Munchen 1860 
21/07 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Real Betis 
21/07 23:00
FT 
 Dunajska Luzna
Uhersky Brod 
21/07 23:00
FT 
 Dila Gori
WIT Georgia Tbilisi 
21/07 23:00
FT 
 Parma
Foggia 
21/07 23:00
FT 
 RW Essen
Real Betis 
21/07 22:05
FT 
 Rochdale
Hull City 
21/07 22:05
FT 
 Sv Meppen
Hamburger 
21/07 22:00
FT 
 St Albans City
Luton Town 
21/07 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Brighton 
21/07 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Middlesbrough 
21/07 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Nottingham Forest 
21/07 22:00
FT 
 Barnet
Ipswich 
21/07 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Girona 
21/07 22:00
FT 
 Burton Albion
Aston Villa 
21/07 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Forest Green Rovers 
21/07 22:00
FT 
 Derby County
Southampton 
21/07 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Wycombe Wanderers