livescore - live soccer scores

Soccer Results: 14 Jul 2018 Soccer Scores & Results

14/07 22:00
FT 
 Belgium
England 
15/07 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Houston Dynamo 
15/07 08:00
FT 
 DC United
Vancouver Whitecaps 
15/07 08:00
FT 
 Minnesota United
Real Salt Lake 
15/07 08:00
FT 
 Orlando City
Toronto 
15/07 08:00
FT 
 Dallas
Chicago Fire 1
15/07 07:30
FT 
 Montreal Impact
San Jose Earthquakes 
15/07 07:30
FT 
1 New England Revolution
LA Galaxy 1
15/07 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Sporting Kansas City 
15/07 07:00
FT 
 New York City
Columbus Crew 1
14/07 18:00
FT 
 Chunnam Dragons
Sangju Sangmu Phoenix 
14/07 18:00
FT 
 Gyeongnam
Incheon United 
14/07 18:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Jeonbuk Hyundai Motors 
15/07 00:30
FT 
 Mauritania U20
Nigeria U20 
15/07 00:00
FT 
 Burkina Faso U20
Gabon U20 
14/07 22:30
FT 
 Cameroon U20
Mali U20 
14/07 21:00
FT 
 Zambia U20
Burundi U20 
14/07 17:00
FT 
 Centenary Stormers
Albany Creek 
14/07 16:00
FT 
 Bayside United
Mount Gravatt 
14/07 15:30
FT 
 University of Queensland
Grange Thistle 1
14/07 15:00
FT 
 Taringa Rovers
North Pine 1
14/07 15:00
FT 
 Riverina Rhinos
Canberra 
14/07 16:30
FT 
 Cairns
North Queensland Fury 
14/07 16:00
FT 
 Queensland Lions SC
Moreton Bay United 1
14/07 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide United U21 
14/07 13:30
FT 
 Croydon Kings
Adelaide City 
14/07 13:30
FT 
1 North Eastern Metrostars
Adelaide Panthers 
14/07 13:30
FT 
 Sturt Lions
West Torrens Birkalla 
14/07 16:30
FT 
 Altona Magic
North Geelong Warriors 
14/07 13:00
FT 
 Melbourne Heart Youth
Box Hill United Sc 
14/07 13:00
FT 
 Moreland Zebras
Melbourne Victory Fc Am 
14/07 13:00
FT 
 Moreland City
Eastern Lions Sc 
14/07 13:00
FT 
 Dandenong City Sc
Murray United 
14/07 13:00
FT 
 Langwarrin
Springvale White Eagles 
14/07 13:00
FT 
 Brunswick City
Whittlesea Ranges Fc 
14/07 13:00
FT 
1 Sunshine George Cross
St Albans Saints 
14/07 17:00
FT 
 Hume City
Fc Bulleen Lions 
14/07 17:00
FT 
 Dandenong Thunder
Port Melbourne Sharks 
14/07 15:00
FT 
 Dandenong Thunder U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
14/07 14:15
FT 
 Hume City U20
Bulleen Lions U20 
14/07 14:25
FT 
 South Melbourne Womens
Box Hill Womens 
14/07 13:00
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Bulleen Lions Womens 
14/07 14:30
FT 
 Launceston City
Hobart Zebras 
14/07 12:45
FT 
 Devonport City Striker
Kingborough Lions 
14/07 12:30
FT 
 Devonport City
Kingborough Lions 
14/07 13:30
FT 
 Noarlunga United
Salisbury United 
14/07 13:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Western Strikers SC 
14/07 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Modbury Jets 
14/07 12:30
FT 
 Poet Adelarde Pirates
Seaford Rangers 
15/07 00:00
FT 
 Sc Schwaz
Wacker Innsbruck Amateure 
15/07 01:45
FT 
 Vitebsk
Neman Grodno 
14/07 23:45
FT 
 Vigvam Smolevichy
BATE Borisov 
14/07 21:45
FT 
 Torpedo Minsk
Luch Minsk 
15/07 02:00
FT 
 Gremio Youth
Internacional Rs Youth 
15/07 02:00
FT 
 Salgueiro Pe U20
Afogados U20 
14/07 20:10
FT 
 Ce Forca E Luz U19
Abc Na Tai U19 
15/07 05:00
FT 
 Sao Bento
Ponte Preta 
15/07 03:00
FT 
 Fortaleza
Atletico Clube Goianiense 1
15/07 02:30
FT 
 Portuguesa Londrinense U19
Rolandia Ec U19 
15/07 08:30
FT 
 Brantford Galaxy Sc
Ukraine United 
15/07 06:30
FT 
 London City
Real Mississauga 
15/07 06:00
FT 
 Linares Unido
Brujas 
15/07 06:00
FT 
 Palestino
Cobresal 1
15/07 03:30
FT 
 Cobreloa
Universidad de Chile 
15/07 00:30
FT 
 Huachipato
Audax Italiano 1
14/07 20:00
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Heilongjiang Lava Spring 
14/07 19:30
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Shanghai Shenxin 
14/07 19:30
FT 
 Wuhan ZALL
Inner Mongolia Zhongyou 
14/07 19:35
FT 
 Zibo Sunday
Shaanxi Changan Athletic 
14/07 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Zhenjiang Huasa 
14/07 19:30
FT 
1 Sichuan Jiuniu
Shenzhen Pengcheng 
14/07 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Fujian Tianxin 
14/07 19:00
FT 
 Jinlin Baijia
Jiangsu Yancheng 
14/07 16:30
FT 
 Hainan Boying Seamen
Hunan Billows 
14/07 16:00
FT 
 Shenyang City Public
Dalian Boyang 
14/07 16:00
FT 
1 Hebei Jingying
Qingdao Jonoon 
14/07 16:00
FT 
 Lijiang Feihu
Sichuan Annapurna 
14/07 15:30
FT 
 Yanbian Beiguo
Baotou Southern 
15/07 01:00
FT 
 Midtjylland
Aarhus AGF 
15/07 07:30
FT 
 Emelec
CD El Nacional 
15/07 05:00
FT 
 Delfin
Sociedad Deportiva Aucas 
15/07 05:00
FT 
 Olmedo Riobamba
Orense Sc 
15/07 04:00
FT 
 Cd Puerto Quito
Gualaceo Sc 1
15/07 01:00
FT 
 Cd Clan Juvenil
Pottu Via Ho 
14/07 18:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Tartu FS Santos 
14/07 18:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Tallinna Levadia 2 1
14/07 18:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Nomme Jk Kalju Ii 
15/07 11:15
FT 
 Lautoka
Nadi 1
15/07 11:10
FT 
 Suva
Rewa 
15/07 00:00
FT 
 HJK Helsinki
TPS Turku 
15/07 00:00
FT 
1 Inter Turku
SJK Seinajoki 
15/07 00:00
FT 
 Ps Kemi
Honka 
15/07 00:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Kpv 
15/07 00:00
FT 
 KTP Kotka
AC Oulu 
14/07 20:00
FT 
 Haka
Ac Kajaani 
14/07 20:00
FT 
 Fc Espoo
Grifk 
14/07 20:00
FT 
 Musa
Hjs Akatemia 
14/07 20:00
FT 
 Kapylan Pallo
Kiffen 
14/07 20:00
FT 
 Pk-37
Tpv Tampere 
14/07 20:00
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Oulun Ls 
14/07 20:00
FT 
 Sc Kufu-98
Sjk Akatemia 
14/07 20:00
FT 
 Tampere
Vifk Vaasa 
14/07 20:00
FT 
 TP47 Tornio
Gbk Kokkola 
14/07 21:00
FT 
 Ons Womens
Aland Womens 
14/07 21:00
FT 
 Tips Womens
Tps Turku Womens 
14/07 22:00
FT 
 Tsv Kottern
Ssv Jahn Regensburg Ii 1
14/07 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers Ii
Spvgg Ansbach 
15/07 00:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Thor Akureyri 
15/07 00:00
FT 
 Magni Grenivik
Ir Reykjavik 
14/07 22:00
FT 
 Umf Afturelding
Hottur Egilsstadir 
15/07 00:00
FT 
 Al Zawraa
Naft Misan 
15/07 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Galway United 
14/07 16:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Vanraure Hachinohe 
14/07 17:00
FT 
 Beleza (w)
Nippon Sport Science University (w) 
14/07 16:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Albirex Niigata (w) 
14/07 15:00
FT 
 Vegalta Sendai (w)
Kanagawa University (w) 
14/07 23:00
FT 
 FK Aktobe Lento
FK Atyrau 
14/07 22:00
FT 
 Akzhayik
Kyzylzhar Petropavlovsk 
14/07 22:00
FT 
 Astana
Shakhtyor Karagandy 
14/07 21:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Tobol Kostanai 1
14/07 20:00
FT 
 Kakamega
Deckard Lian 
14/07 19:00
FT 
 Mathare United
Wazito 
14/07 18:00
FT 
 Busan I'Park
Bucheon 1995 
14/07 18:00
FT 
1 Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen 
14/07 23:00
FT 
 Super Nova
Rezekne / Bjss 
14/07 22:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Staiceles Bebri 
14/07 22:00
FT 
 Rigas Tehniska Universitate
Tukums-2000 
14/07 22:00
FT 
 Grobina
Preilu 
14/07 18:00
FT 
 Jdfs Alberts
Fk Smiltene Bjss 
14/07 21:00
FT 
 Negeri Sembilan Matrix
Pknp 
14/07 21:00
FT 
 Kelantan FA
Melaka FC 
14/07 21:00
FT 
 Perak
Pahang 
14/07 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Terengganu 
14/07 16:45
FT 
 Pdrm U21
Perak U21 
14/07 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Misc Mifa 
14/07 21:00
FT 
 Pulau Pinang
UiTM 
14/07 17:00
FT 
 Hantharwady United
Shan United 
15/07 10:00
AET 
 Birkenhead United
Western Springs Afc 
90min [2-2], 120min [4-3], Birkenhead United win
15/07 09:00
FT 
 Cashmere Technical
Roslyn Wakari 
14/07 13:45
AET 
 Wairarapa United
Stop Out 
90min [1-1], 120min [2-1], Wairarapa United win
14/07 22:00
FT 
 Alta
Mjolner 1
15/07 03:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Sportivo Iteno 
15/07 03:00
FT 
 Deportivo Liberacion
Ovetense 
15/07 02:45
FT 
 Guairena
General Caballero 
15/07 02:45
FT 
 Deportivo Caaguazu
Club Fernando De La Mora 
14/07 17:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Gks Jastrzebie 
15/07 01:30
FT 
 CFR Cluj
Universitatea Craiova 1
14/07 22:00
AET 
 Clyde
Edinburgh City 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[1-4]
14/07 22:00
AET 
 Dundee United
Arbroath 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-5]
14/07 22:00
FT 
 Ross County
Elgin City 
14/07 22:00
FT 
 Falkirk
Montrose 
14/07 22:00
AET 
 St. Johnstone
East Fife 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-4]
14/07 22:00
FT 
 Inverness C.T.
Cove Rangers 
14/07 22:00
FT 
 Raith Rovers
Cowdenbeath 
14/07 22:00
AET 
 Brechin City
Peterhead 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-5]
14/07 22:00
FT 
 Stirling Albion
Dundee 
14/07 22:00
FT 
 Ayr Utd
Greenock Morton 
14/07 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Partick Thistle 
14/07 22:00
FT 
 Airdrie United
Livingston 
14/07 22:00
FT 
 Annan Athletic
Hamilton 
14/07 22:00
FT 
 Queen of the South
Stranraer 
14/07 22:00
AET 
 Spartans
Dumbarton 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-4]
14/07 22:00
FT 
 Ayr Utd
Greenock 
14/07 17:30
FT 
 Albirex Niigata
Tampines Rovers FC 
14/07 17:30
FT 
 Young Lions
Hougang United FC 
14/07 20:00
FT 
 Malaysia U19
Myanmar U19 
14/07 16:30
FT 
 Thailand U19
Indonesia U19 
15/07 02:00
FT 
 IFK Goteborg
Orebro 1
15/07 00:00
FT 
 Brommapojkarna
IK Sirius 
15/07 00:00
FT 
 Dalkurd Ff
Trelleborgs FF 
15/07 00:00
FT 
 Malmo
Ostersunds 
15/07 00:00
FT 
1 Assyriska FF
Bk Forward 
14/07 22:00
FT 
 Vasteras
Syrianska 
14/07 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Rynninge IK 
14/07 22:00
FT 
 Karlskrona
Husqvarna FF 
14/07 22:00
FT 
 Tvaakers IF
Oskarshamns AIK 
14/07 22:00
FT 
 Angelholms FF
Eskilsminne IF 
14/07 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Mjallby AIF 
14/07 20:00
FT 
 Skovde AIK
Atvidabergs FF 
14/07 21:00
FT 
 Trat Fc
Sisaket 
14/07 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Nong Bua Lamphu 
14/07 21:00
FT 
 Bangkok United FC
Prachuap Khiri Khan 
14/07 20:00
FT 
 Ratchaburi FC
Chonburi Shark FC 
14/07 20:00
FT 
 Buriram United
Ubon Umt United 
14/07 19:00
FT 
 Sukhothai
Navy 
14/07 18:45
FT 
 Chainat FC
Chiangrai United 
15/07 08:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Seattle Reign Womens 
15/07 08:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Seattle Reign Womens 
15/07 07:00
FT 
 Utah Royals Womens
Orlando Pride Womens 
15/07 07:00
FT 
 Sky Blue Fc Womens
North Carolina Womens 
15/07 10:05
FT 
1 Fresno
Phoenix Rising 1
15/07 10:05
FT 
 Portland Timbers 2
Swope Park Rangers 
15/07 10:05
FT 
 Real Monarchs Slc
Seattle Sounders 2 
15/07 08:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Sacramento Republic 
15/07 07:30
FT 
 Cincinnati
Tampa Bay Rowdies 
15/07 07:00
FT 
 Charleston Battery
Louisville City 1
15/07 05:00
FT 
 Bethlehem Steel
North Carolina 
15/07 10:05
FT 
 Orange County Sc
San Antonio 
15/07 08:30
FT 
 Rio Grande Valley Toros
Las Vegas Lights 
15/07 02:00
FT 
 Ottawa Fury
Harrisburg Islanders 
15/07 03:30
FT 
 Deportivo Jbl Del Zulia
Union Atletico Falcon 
15/07 03:15
FT 
 Urena Sc
Real Frontera 
15/07 03:00
FT 
 LALA
Diamantes De Guayana 
15/07 03:00
FT 
 Atletico Furrial
Margarita 
15/07 03:00
FT 
 Yaracuy
Yaracuyanos 
15/07 03:00
FT 
 Hermanos Colmenares
Llaneros Guanare 
14/07 19:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Đà Nẵng 1
14/07 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Cần Thơ 
14/07 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Sài Gòn FC 
14/07 18:00
FT 
 Hải Phòng
Bình Dương 
14/07 18:00
FT 
 Long An
Bình Định 
14/07 18:00
FT 
 Viettel
Hue FC 
14/07 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Dak Lak 
14/07 16:30
FT 
 Cong An Nhan Dan
Xm Fico Tay Ninh 2
14/07 16:30
FT 
 Pho Hien
An Giang 
15/07 10:30
FT 
 Reno 1868
Morelia 
15/07 09:00
FT 
 Isidro Metapan
Club Comunicaciones 
15/07 07:00
FT 
 Philadelphia Union
Eintr. Frankfurt 
15/07 06:00
FT 
 Queretaro
Herediano 
15/07 02:30
FT 
 Leyton Orient
Benfica B 
15/07 02:00
FT 
 Lugano
Inter Milan 
15/07 02:00
FT 
 Bournemouth
Sevilla 
15/07 02:00
FT 
 Real Betis
Nottingham Forest 
15/07 01:30
FT 
 Genk
Peruwelz 
15/07 01:30
FT 
 SC Farense
Maritimo 
15/07 01:00
FT 
 Rapid Wien
Hamburger 
15/07 01:00
FT 
 Zulte-Waregem
Oostende 
15/07 01:00
FT 
 Cercle Brugge
AS Monaco 
15/07 01:00
FT 
 Penafiel
Moreirense 
15/07 01:00
FT 
 Nice
Sporting Lisbon 
15/07 00:30
FT 
 Montpellier
Clermont Foot 
15/07 00:30
FT 
 KVSK Lommel
St.-Truidense VV 
15/07 00:30
FT 
 SV Sandhausen
Middlesbrough 
15/07 00:30
FT 
 Latina Calcio
AS Roma 
15/07 00:00
FT 
 GD Estoril-Praia
CD Nacional 
15/07 00:00
FT 
 FK Rostov
Slavia Praha 
15/07 00:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Fotbal Trinec 
15/07 00:00
FT 
 Lille
Stade Reims 
15/07 00:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Lorient 
15/07 00:00
AET 
 Porto B
Portimonense 
90min [1-1], Penalty [7-8], Portimonense win
15/07 00:00
FT 
 Arouca
UD Oliveirense 
15/07 00:00
FT 
 Nitra
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
15/07 00:00
FT 
 Strasbourg
Dijon 
15/07 00:00
FT 
 Hajduk Split
Rubin Kazan 
15/07 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Munchen 1860 
15/07 00:00
AET 
 SC Covilha
Santa Clara 
90min [2-2], Penalty [3-1], SC Covilha win
15/07 00:00
FT 
 US Boulogne
Paris Fc 
14/07 23:30
FT 
 Caen
Concarneau 
14/07 23:00
FT 
 Wisla Krakow
MSK Zilina 
14/07 23:00
FT 
 SC Wiener Neustadt
Rotherham United 
14/07 23:00
FT 
 Mlada Boleslav
Erzgebirge Aue 
14/07 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
Grasshoppers 
14/07 23:00
FT 
 Sochaux
Luzern 
14/07 23:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Almere City FC 
14/07 23:00
FT 
 Hallescher
Nurnberg 
14/07 23:00
FT 
 LASK Linz
Heidenheimer 
14/07 23:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Sparta Praha 
14/07 22:15
FT 
 MTK Hungaria FC
FK Senica 
14/07 22:00
FT 
 Teplice
Fk Banik Sokolov 
14/07 22:00
FT 
 Bury
Liverpool 
14/07 22:00
FT 
 Celtic
Standard Liege 
14/07 22:00
FT 
 Halifax Town
Bolton Wanderers 
14/07 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
West Ham 
14/07 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Wigan Athletic 
14/07 22:00
FT 
 AFC Telford United
Aston Villa 
14/07 22:00
FT 
 St Neots Town
Peterborough United 
14/07 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Portsmouth 
14/07 22:00
FT 
 Salford City
Barnsley 
14/07 22:00
FT 
 Notts County
Derby County 
14/07 22:00
FT 
 Liefering
St. Pauli 
14/07 22:00
FT 
 Walsall
Stoke City 
14/07 22:00
FT 
 Hartlepool United FC
Sunderland 
14/07 22:00
FT 
 AFC Fylde
Preston North End 
14/07 22:00
FT 
 Braintree Town
Ipswich 
14/07 22:00
FT 
 Boreham Wood
Arsenal 
14/07 22:00
FT 
 NAC Breda
Sparta Rotterdam 
14/07 22:00
FT 
 AZ Alkmaar
Lokeren 
14/07 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Huddersfield Town 
14/07 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Queens Park Rangers 
14/07 22:00
FT 
 Boston United
Chesterfield 
14/07 22:00
FT 
 Buxton FC
Stockport County 
14/07 22:00
FT 
 Chippenham Town
Newport County 
14/07 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Oldham Athletic 
14/07 22:00
FT 
 Poole Town
Torquay United 
14/07 21:30
FT 
 Viktoria Plzen
Dynamo Kyiv 
14/07 21:00
FT 
 Dynamo Dresden
Fsv Zwickau 
14/07 21:00
FT 
 Young Boys
Wolves 
14/07 21:00
FT 
 PSV Eindhoven
Neuchatel Xamax 
14/07 20:30
FT 
 Fulham
Reading 
14/07 20:30
FT 
 Augsburg
Wurzburger Kickers 
14/07 20:30
FT 
 Heracles Almelo
Emmen 
14/07 20:30
FT 
 Sutton United
Woking 
14/07 20:00
FT 
 York City
Bradford AFC 
14/07 20:00
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Monchengladbach 
14/07 20:00
FT 
 Zurich
Atromitos Athens 
14/07 20:00
FT 
 VfL Osnabruck
RW Oberhausen 
14/07 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Energie Cottbus 
14/07 20:00
FT 
 St. Gallen
Brighton 
14/07 20:00
FT 
 Zwolle
SBV Excelsior 
14/07 20:00
FT 
 Shrewsbury Town
Bristol City 
14/07 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Birmingham 
14/07 20:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
VSG Altglienicke 1
14/07 20:00
FT 
 Oss
Dordrecht 90 
14/07 20:00
FT 
 Sv Elversberg
RW Essen 
14/07 19:30
FT 
 Oxford City
Oxford United 
14/07 19:30
FT 
 Welling United
Charlton Athletic 
14/07 19:30
FT 
 Port Vale
Blackburn Rovers 
14/07 19:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Baumit Jablonec 
14/07 19:30
FT 
 Werder Bremen Am
Sportfreunde Lotte 
14/07 19:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Ingolstadt 04 
14/07 19:00
FT 
 WSG Wattens
Koln 
14/07 19:00
FT 
 Hvidovre IF
Nykobing Falster 
14/07 19:00
FT 
 Lyngby
Roskilde 
14/07 19:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Darlington 
14/07 18:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager 
14/07 18:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Stal Mielec 
14/07 17:30
FT 
 Vitoria Guimaraes
Desportivo de Tondela 
14/07 17:30
FT 
 Rio Ave
Chaves 
14/07 17:30
FT 
 CD Cova Piedade
CD Mafra 
14/07 17:10
FT 
 Brodarac
Red Star Mali Mokri Lug 
14/07 17:10
FT 
 Dinamo Barnaul
Sibir B 
14/07 17:00
FT 
 Olimpia Elblag
Baltyk Gdynia 
14/07 17:00
FT 
 Sandecja
Partizan Bardejov 
14/07 17:00
FT 
 Rapperswil Jona
Yf Juventus Zurich 
14/07 17:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Stade Rennais 
14/07 17:00
FT 
 Gks Pniowek Pawlowice Slaskie
Ruch Chorzow 
14/07 17:00
FT 
 Lisen
Inter Bratislava 
14/07 17:00
FT 
 Ferreiras
Belenenses 
14/07 17:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Mfk Dubnica Nad Vahom 
14/07 17:00
FT 
 Pisek
Sparta Praha U21 
14/07 17:00
FT 
 Karabakh Vienna
Artmedia Petrzalka 
14/07 17:00
FT 
 Karadjordje Topola
Indjija 
14/07 17:00
FT 
 Soroksar
Slaven Belupo Koprivnica 
14/07 16:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Oberlausitz 
14/07 16:30
FT 
 Persik Kediri
Madiun Putra 
14/07 15:30
FT 
 Japan U17
Mexico U18 
14/07 15:00
FT 
 Armadale
Willip 
14/07 19:00
FT 
 Bulawayo City
Harare City 
14/07 19:00
FT 
 Zpc Kariba
Black Rhinos Fc 
14/07 19:00
FT 
 Yadah
Platinum 
14/07 19:00
FT 
 Chapungu United
Mutare City 
14/07 19:00
FT 
 Chicken Inn
Nichrut 
14/07 19:00
FT 
 Ngezi Platinum Stars
Triangle Fc