livescore - live soccer scores

Soccer Results: 10 Jul 2018 Soccer Scores & Results

11/07 02:00
FT 
 France
Belgium 
11/07 02:45
FT 
 Kf Drita Gjilan
Malmo 
11/07 02:45
FT 
 Cork City
Legia Warszawa 
11/07 02:15
FT 
 FK Shkendija 79
The New Saints 
11/07 02:00
FT 
 Vikingur Gotu
HJK Helsinki 
11/07 00:00
FT 
 F91 Dudelange
Fehervar Videoton 
11/07 00:00
FT 
 Alashkert
Celtic 
10/07 23:30
FT 
 Flora Tallinn
Hapoel Beer Sheva 
10/07 23:30
FT 
 Torpedo Kutaisi
Sheriff 
11/07 00:00
FT 
 Samtredia
Tobol Kostanai 
10/07 17:30
FT 
 Bonnyrigg White Eagles U20
Blacktown City U20 
10/07 21:00
FT 
 Cascavel Pr U19
Toledo U19 
11/07 00:00
FT 
 Sif
Sporting Kristina 
11/07 03:15
FT 
 Huginn
Hottur Egilsstadir 
11/07 03:15
FT 
 Breidablik (w)
Valur (w) 
11/07 03:15
FT 
 Hafnarfjordur (w)
Grindavik Womens 
11/07 02:00
FT 
 Thor Ka Akureyri (w)
Stjarnan (w) 
11/07 02:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Umf Selfoss (w) 
10/07 19:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Persija Jakarta 
10/07 16:30
FT 
 ps tni
Mitra Kukar 
10/07 21:00
FT 
 Perak
Johor 
10/07 21:00
FT 
 Melaka FC
Kedah 
10/07 21:00
FT 
 Terengganu
Kuala Lumpur 
10/07 16:30
FT 
 Cambodia U19
Timor Leste U19 
10/07 16:30
FT 
 Malaysia U19
Myanmar U19 
11/07 07:00
FT 
 Caledonia AIA
Trinidad Tobago Police 
11/07 08:30
FT 
 Swope Park Rangers
Sacramento Republic 
11/07 10:20
FT 
 Queretaro
Santos De Guapiles 1
11/07 10:00
FT 
 Real Salt Lake
Eintr. Frankfurt 
11/07 09:10
FT 
 Sonsonate
CSD Municipal 
11/07 07:00
FT 
1 Ca River Plate
Operario Ms 
11/07 02:45
FT 
 Atherton Collieries
Bolton Wanderers 
11/07 02:45
FT 
 Brighouse Town
Halifax Town 
11/07 02:45
FT 
 Buckie Thistle
Inverness C.T. 
11/07 02:45
FT 
 Tamworth
Solihull Moors 
11/07 02:45
FT 
 Forfar Athletic
Formartine United 
11/07 02:45
FT 
 Berwick Rangers
St. Johnstone 
11/07 02:45
FT 
 Bury
Huddersfield Town 
11/07 02:45
FT 
 Bromley
Gillingham 
11/07 02:45
FT 
 Woking
AFC Wimbledon 
11/07 02:45
FT 
 Rhyl FC
Fleetwood Town 
11/07 02:45
FT 
 Longford Town
Oxford United 
11/07 02:45
FT 
 Lincoln City
Norwich 
11/07 02:45
FT 
 Spennymoor Town
Middlesbrough 
11/07 02:45
FT 
 Alloa Athletic
Falkirk 
11/07 02:45
FT 
 Ashton United
Oldham Athletic 
11/07 02:45
FT 
 Barrow
Carlisle 
11/07 02:45
FT 
 Brackley Town
Northampton Town 
11/07 02:45
FT 
 Kidsgrove Athletic
Altrincham 
11/07 02:45
FT 
 St Albans City
Stevenage Borough 
11/07 02:45
FT 
 Sevenoaks Town
Margate 
11/07 02:45
FT 
 Nantwich Town
Salford City 
11/07 02:45
FT 
 Eastbourne Borough
Langney Wanderers 
11/07 02:40
FT 
 Stenhousemuir
Hamilton 
11/07 02:30
FT 
 Ards
Knockbreda Parish 
11/07 02:30
FT 
 Cheltenham Town
Bristol City 
11/07 02:30
FT 
 SC Farense
Dundee 
11/07 02:30
FT 
 Guiseley
Bradford AFC 
11/07 02:30
FT 
 Clachnacuddin
Ross County 
11/07 02:30
FT 
 Tranmere Rovers
Liverpool 
11/07 02:30
FT 
 Torquay United
Forest Green Rovers 
11/07 02:30
FT 
 Basford Utd
Notts County 
11/07 02:30
FT 
 Bamber Bridge
Morecambe 
11/07 02:30
FT 
 Hitchin Town
Boreham Wood  
11/07 02:30
FT 
 Tandragee Rovers
Portadown FC 
11/07 02:30
FT 
 Darlington
Sunderland 
11/07 02:25
FT 
 Frickley Athletic
Doncaster Rovers 
11/07 02:00
FT 
 Maritimo
Hull City 
11/07 02:00
FT 
 York City
Barnsley 
11/07 02:00
FT 
 Benfica
FK Napredak Krusevac 
11/07 02:00
FT 
 Faversham Town
Gillingham 
11/07 02:00
FT 
 Sc Cham
Linth 04 
11/07 02:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Mo Bejaia 
11/07 01:45
FT 
 Telstar
Lisse 
11/07 01:30
FT 
 SF Baumberg
Tv Herkenrath 
11/07 01:30
FT 
 Tsv Neuried
Bcf Wolfratshausen 
11/07 01:00
FT 
 ASWH
SBV Excelsior 
11/07 01:00
FT 
 Rheindorf Altach B
Wolfurt 
11/07 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Sv Lebring 
11/07 01:00
FT 
 Stpolten Youth
Harreitherwaldhofen 
11/07 01:00
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Tus Bad Gleichenberg 
11/07 01:00
FT 
 Usv Mettersdorf
SC Kalsdorf 
11/07 01:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
FAC Team Fur Wien 
11/07 01:00
FT 
 Tsv Grafenstein
Vst Volkermarkt 
11/07 00:45
FT 
 Usk Anif
Sb Chiemgau Traunstein 
11/07 00:30
FT 
 SC/ESV Parndorf
SC Wiener Neustadt 
11/07 00:30
FT 
 Neubrandenburg 04
Hansa Rostock 
11/07 00:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Dukla Praha 
11/07 00:20
FT 
 ATSV Wolfsberg
Wolfsberger Ac Amateur 
11/07 00:15
FT 
 Red Star 93
Le Mans 
11/07 00:15
FT 
 Sporting Braga
Leixoes 
11/07 00:05
FT 
 SAK Klagenfurt
SG Austria Klagenfurt 
11/07 00:00
FT 
 Basel
Wolves 
11/07 00:00
FT 
 Kremser
St.Polten 
11/07 00:00
FT 
 Toulouse
Villefranche 
11/07 00:00
FT 
 Zwolle
Sv Meppen 
11/07 00:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
Waldgirmes 
11/07 00:00
FT 
 NK Rijeka
Spartak Moscow 
11/07 00:00
FT 
 NEC Nijmegen
Al-Garrafa 
11/07 00:00
FT 
 Azerbaijan U17
Iran U17 
11/07 00:00
FT 
 Nd Beltinci
NK Mura 05 
10/07 23:55
FT 
 SC Mannsdorf
Inter Bratislava 
10/07 23:50
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Msk Fomat Martin 
10/07 23:30
FT 
 ES Troyes AC
Metz 
10/07 23:30
FT 
 Wolfsburg
Ksv Baunatal 
10/07 23:30
FT 
 Sochaux
Strasbourg 
10/07 23:30
FT 
 Auxerre
Le Havre 
10/07 23:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Rubin Kazan 
10/07 23:30
FT 
 Fleetwood Town
Stk 1914 Samorin 
10/07 23:30
FT 
 Ajaccio
Pau 
10/07 23:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Persepolis 
10/07 23:30
FT 
 Podrinje
Zvi Jerzy Da 
10/07 23:20
FT 
 Istanbulspor
Illichivets 
10/07 23:10
FT 
 Litex Lovech
Botev Vratsa 
10/07 23:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Viktoria Plzen 
10/07 23:00
FT 
 Zulte-Waregem
RKC Waalwijk 
10/07 23:00
FT 
 Spartak Moscow II
Torpedo Moscow 
10/07 23:00
FT 
 Frydek-mistek
GKS Tychy 
10/07 23:00
FT 
 Wisla Plock
AEK Larnaca 
10/07 23:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Vorskla Poltava 
10/07 23:00
FT 
 Mlada Boleslav
Vasas 
10/07 23:00
FT 
 Karpaty Lviv
Viktoria Otrokovice 
10/07 23:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Velez Mostar 
10/07 23:00
FT 
 Vojvodina
Ural Sr 
10/07 23:00
FT 
 Gintra Universitetas Womens
Gornik Leczna Womens 
10/07 22:40
FT 
 Radnik Surdulica
Novi Pazar 
10/07 22:30
FT 
 Naestved
Fremad Amager 
10/07 22:30
FT 
 Ingulets Petrovo
Fk Avanhard Kramatorsk 
10/07 22:30
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Kfar Saba 
10/07 22:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Dinamo Bucuresti 
10/07 22:00
FT 
 Ripensia Timisoara
UTA Arad 
10/07 22:00
FT 
 Sparta Praha
Krylya Sovetov Samara 
10/07 22:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
SK Sigma Olomouc 
10/07 22:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Rotor Volgograd B 
10/07 22:00
FT 
 Hirnyk Sport Komsomolsk
Gornyak Kryvyi Rih 
10/07 22:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Rotor Volgograd Ii 
10/07 22:00
FT 
 Tsarsko Selo
Kariana Erden 
10/07 22:00
FT 
 Kehler Fv
Freiburg 
10/07 21:00
FT 
 AS Eupen
Koln 2 
10/07 21:00
FT 
 Fuzinar
Duna Tisza 
10/07 20:45
FT 
 Russia Legends
France Legends 
10/07 20:00
FT 
 Steinbach
Fortuna Dusseldorf Ii 
10/07 19:45
FT 
 Italy Legends
All Star Legends 
10/07 19:00
FT 
 Khimki
Strogino Moscow 1
10/07 18:05
FT 
 Germany Legends
Portugal Legends 
10/07 17:30
FT 
1 Chertanovo Moscow
FK Kolomna 
10/07 17:30
FT 
 Para Hills Knights
Adelaide United 
10/07 17:00
FT 
 Mfk Karvina
MFK Ruzomberok 
10/07 17:00
FT 
 China Legends
America Legends 
10/07 16:30
FT 
 SKU Amstetten
Rotherham United 
10/07 16:30
FT 
 Budejovice
Fk Mas Taborsko