livescore - live soccer scores

Soccer Results: 09 Jul 2018 Soccer Scores & Results

10/07 07:30
FT 
 Figueirense (SC)
Oeste FC 
10/07 05:00
FT 
 Guarani
Coritiba (PR) 
10/07 08:15
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Independiente Jose Teran 
10/07 00:00
FT 
 Voru Jk
Flora Tallinn Iii 
09/07 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
RoPS Rovaniemi 
09/07 23:30
FT 
 Jaro
HIFK 
10/07 03:15
FT 
1 Fylkir
Vikingur Reykjavik 
10/07 03:00
FT 
 Fh Hafnarfjordur U19
Afturelding Hviti U19 
09/07 21:45
FT 
 Al-Hudod
Al Kahrabaa 
09/07 21:45
FT 
 Al Bahri
Al Diwaniya 
09/07 21:45
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Al Hussein Irbid 
09/07 21:45
FT 
 Naft Alwasat
Al-Naft 
09/07 21:45
FT 
 Baghdad
Al Zawraa 
09/07 21:45
FT 
 Naft Misan
Al Minaa 
09/07 21:45
FT 
 Zakho
Karbalaa 
09/07 19:00
FT 
 Gwangju
Busan I'Park 
09/07 18:30
FT 
 Daejeon Citizen
Suwon 
09/07 18:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Hwacheon Kspo Womens 
09/07 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto womens
Suwon Fcm womens 
09/07 18:00
FT 
 Busan Sangmu womens
Changnyeong Womens 
09/07 18:00
FT 
 Seoul Amazones womens
Gyeongju Womens 
09/07 22:00
FT 
 Preilu
Staiceles Bebri 1
10/07 01:00
FT 
 Stromsgodset
Kristiansund BK 
10/07 01:00
FT 
 Nybergsund IL Trysil
Odd Grenland B 
10/07 00:00
FT 
 Stabaek B
Honefoss 1
09/07 20:00
FT 
 Vietnam U19
Singapore U19 
09/07 20:00
FT 
 Indonesia U19
Thailand U19 
09/07 16:30
FT 
1 Laos U19
Philippines U19 2
09/07 20:00
FT 
 Vietnam womens
Myanmar womens 
09/07 17:00
FT 
 Indonesia womens
Philippines womens 
10/07 01:00
FT 
 Hammarby
Ostersunds 
10/07 01:20
FT 
 IK Oddevold
Tvaakers IF 
10/07 07:00
FT 
 Harrisburg Islanders
Richmond Kickers 
10/07 00:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Qizilqum Zarafshon 
09/07 23:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Metallurg Bekobod 
09/07 22:00
FT 
 Kokand 1912
Lokomotiv Tashkent 
10/07 10:15
FT 
 San Francisco
Universitario de Deportes 
10/07 09:00
FT 
1 Deportivo Pereira
Deportes Quindio 
10/07 07:30
FT 
 Plaza Amador
Santos De Guapiles 
10/07 07:00
FT 
 Caldas
Deportivo Cali 
10/07 03:00
FT 
1 Union Santa Fe
Club Defensores Del Oeste 
10/07 02:45
FT 
 Arbroath
Dunfermline 
10/07 02:45
FT 
 Folkestone
Maidstone United 
10/07 02:45
FT 
 Hythe Town
Dover Athletic 
10/07 02:45
FT 
 St Neots Town
Milton Keynes Dons 
10/07 02:35
FT 
 Cwmbran
Carmarthen 
10/07 02:30
FT 
 Cove Rangers
Falkirk 
10/07 02:30
FT 
 Hampton & Richmond
Harrow Borough 
10/07 02:30
FT 
 Union Sunchales
Beltran 
10/07 02:15
FT 
 Portmarnock
Oxford United 
10/07 01:30
FT 
 Goes
ADO Den Haag 
10/07 01:15
FT 
 PAOK Saloniki
Steaua Bucuresti 
10/07 01:10
FT 
 Unterfohring
Sv Mering 
10/07 01:00
FT 
 Hallwang
Oberhofen 
10/07 00:00
FT 
 Austria Wien
Arsenal Tula 
10/07 00:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Vitesse Arnhem 
10/07 00:00
FT 
 Zurich
Bochum 
10/07 00:00
FT 
 Asteras Tripolis
Bytovia Bytow 
10/07 00:00
FT 
 Bordeaux
Mc Alger 
10/07 00:00
FT 
 Uerdingen
Marila Pribram 
10/07 00:00
FT 
 Cukaricki
Zorya 
09/07 23:30
FT 
1 Sepsi
Slovan Liberec 
09/07 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Botosani 
09/07 23:00
FT 
 Krasnodar II
Saturn 
09/07 23:00
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
09/07 22:00
FT 
 Lviv
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
09/07 22:00
FT 
 Desna Chernihiv
Metalist Kharkiv 
09/07 21:15
FT 
 Krasnodar
Al Ahly 
09/07 20:30
FT 
 Chayka K Sr
Spartak Nalchik 
09/07 19:00
FT 
 Odense BK
Hvidovre IF 
09/07 16:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Minyor Pernik 
09/07 15:30
FT 
 Orenburg 2
SKA Rostov