livescore - live soccer scores

Soccer Results: 06 Jul 2018 Soccer Scores & Results

07/07 02:00
FT 
 Brazil
Belgium 
06/07 22:00
FT 
 Uruguay
France 
06/07 18:30
FT 
 Adelaide Comets
North Eastern Metrostars 
06/07 18:35
FT 
 Dandenong City Sc
Langwarrin 
06/07 18:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Kingston City 
06/07 18:15
FT 
 Bentleigh Greens
Hume City 
06/07 17:30
FT 
 Heidelberg United
Northcote City 1
07/07 10:30
FT 
 Avondale U20
Dandenong Thunder U20 
06/07 16:15
FT 
 Green Gully Cavaliers U20
Pascoe Vale Sc U20 
06/07 16:15
FT 
 Oakleigh Cannons U20
Kingston City U20 
06/07 16:15
FT 
 Bentleigh Greens U20
Hume City U20 
06/07 17:55
FT 
 Western Strikers SC
Adelaide Raiders SC 
07/07 00:00
FT 
 BATE Borisov
Torpedo Zhodino 
06/07 21:00
FT 
 Parana Pr/u19
Independente Pr U19 
07/07 09:00
FT 
 Csc Mississauga
Ukraine United 
07/07 08:30
FT 
 Real Mississauga
London City 
07/07 09:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Univ. Catolica 
07/07 02:00
FT 
 Spain Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer 
07/07 00:45
FT 
 Portugal Beach Soccer
Turkey Beach Soccer 
06/07 22:15
FT 
 Serbia Beach Soccer
Estonia Beach Soccer 
06/07 21:00
FT 
 Norway Beach Soccer
Czech Republic Beach Soccer 
06/07 23:30
FT 
 Oulun Ls
TP47 Tornio 
07/07 00:00
FT 
 Jjk Villiketut
Sapa 
06/07 22:00
FT 
 Gagra
Shevardeni 
06/07 22:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
06/07 22:00
FT 
 Telavi
Spartaki Tskhinvali 
06/07 22:00
FT 
 Merani Martvili
Dinamo Batumi 
07/07 03:15
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Ir Reykjavik Womens 
07/07 03:15
FT 
 Keflavik Womens
Haukar Womens 
07/07 03:15
FT 
 Keflavik Womens
Haukar Womens 
07/07 03:15
FT 
 Fjolnir Womens
Fylkir (w) 
07/07 03:15
FT 
 Trottur Reykjavik Womens
Ir Reykjavik Womens 
06/07 19:30
FT 
 Persija Jakarta
PSM Makassar 1
06/07 16:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
ps tni 
06/07 16:30
FT 
 Mitra Kukar
Barito Putera 
07/07 02:45
FT 
 Cabinteely
Wexford Youths 
07/07 02:45
FT 
 Drogheda United
Finn Harps 
07/07 02:45
FT 
 Galway United
Athlone 
07/07 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Shelbourne 
07/07 02:45
FT 
 Cork City
Shamrock Rovers 
07/07 02:45
FT 
 Derry City
Limerick FC 
07/07 02:45
FT 
 St. Patrick's
Dundalk 
07/07 02:45
FT 
 Waterford United
Bohemians 
06/07 21:00
FT 
 Taraz
Altay Spor Kulubu 
06/07 20:00
FT 
 Baykonur
Tarlan Shymkent 
06/07 20:00
FT 
 Maktaaral
Zhetysu 2 
06/07 20:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Aktobe Zhas 
06/07 20:00
FT 
 Ekibastuzets
Bolat Temirtau 
06/07 21:00
FT 
 Kairat Almaty
Irtysh Pavlodar 
06/07 19:30
FT 
 Gfe 105
Kisumu All Stars 
06/07 19:05
FT 
 Talanta
Green Commandos 
06/07 18:20
FT 
 Nakuru All Stars
Kibera Black Stars 
07/07 00:30
FT 
 Ghetto Gvatar
Spartaks Jurmala 
06/07 22:30
FT 
 Floresti
Cs Petrocub 
06/07 22:30
FT 
 Olimpia Balti
Victoria Bardar 
06/07 17:30
FT 
1 Mawyawadi
Laconi Lian 
07/07 11:00
FT 
 Manukau United
Eastern Suburbs Afc 1
07/07 11:00
FT 
1 Three Kings United
Onehunga Sports 
07/07 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Lower Hutt City 
07/07 10:30
FT 
 Waterside Karori
Wellington United 
07/07 10:30
FT 
 Joseph Kanter Gabriel Di Univis
Twenty 11 
06/07 21:00
FT 
 Magnitogorsk
Irtysh D Omsk 
06/07 20:00
FT 
 Myanmar U19
Cambodia U19 
06/07 16:30
FT 
 Malaysia U19
Brunei U19 
06/07 20:00
FT 
 Malaysia womens
Thailand womens 
06/07 17:00
FT 
 Australia Womens U20
Cambodia Womens 
07/07 01:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
07/07 01:00
FT 
 Eskilsminne IF
Grebbestads If 1
07/07 01:00
FT 
 Eskilsminne IF
Grebbestads If 
07/07 01:30
FT 
2 Vanersborg
Hisingsbacka 
07/07 01:30
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
Kramfors Alliansen 
06/07 22:00
FT 
 Al-Jaish Damascus
Teshrin Sc 
06/07 22:00
FT 
1 Al Shorta Damascus
Al-Majd Damascus 
07/07 08:05
FT 
 National Defense Forces
Club Sando 
07/07 11:00
FT 
 Portland Thorns Fc Womens
Utah Royals Womens 
07/07 07:00
FT 
 New York Red Bulls B
Atlanta United 2 
07/07 07:00
FT 
 Harrisburg Islanders
Bethlehem Steel 
06/07 19:00
FT 
 Nam Dinh FC
Sông Lam Nghệ An 
06/07 18:00
FT 
 Viettel
Cong An Nhan Dan 
06/07 17:30
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Long An 
07/07 08:05
FT 
 Santa Rosa
Queens Park 
07/07 06:00
FT 
 Central
San Juan Jabloteh 
07/07 02:45
FT 
 Salford City
Fleetwood Town 
07/07 02:45
FT 
 Queen of South
Livingston 
07/07 02:45
FT 
 Redditch United
Port Vale 
07/07 02:45
FT 
 Gretna
Ashington 
07/07 02:30
FT 
 Boreham Wood
Brentford 
07/07 02:30
FT 
 Kings Lynn
Norwich 
07/07 02:30
FT 
 Rushall Olympic
Walsall 
07/07 02:30
FT 
 Nairn County
Inverness C.T. 
07/07 02:30
FT 
 Stalybridge Celtic
Rochdale 
07/07 02:30
FT 
 Stocksbridge Park Steels
Sheffield United 
07/07 02:30
FT 
 Brimscombe Thrupp
Forest Green Rovers 
07/07 02:15
FT 
 Glasgow Rangers
Bury 
07/07 02:00
FT 
 Hitchin Town
Luton Town 
07/07 02:00
FT 
 Legia Warszawa
Radomiak Radom 
07/07 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Kapfenberg Superfund 
07/07 01:00
FT 
 St. Gallen
Bruhl Sg 
07/07 01:00
FT 
 Utrecht
Ross County 
07/07 01:00
FT 
 SAK Klagenfurt
Vst Volkermarkt 
07/07 01:00
FT 
 Wolfsberger AC
Vitesse Arnhem 
07/07 00:30
FT 
 Sv Seekirchen
Vocklamarkt 
07/07 00:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Sv Rodinghausen 
07/07 00:30
FT 
 Nimes
Avenir Sportif Beziers 
07/07 00:30
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Hansa Rostock 
07/07 00:30
FT 
 Mattersburg
NK Mura 05 
07/07 00:15
FT 
 Sc Ortmann
SC/ESV Parndorf 
07/07 00:00
FT 
 SV Sandhausen
Metz 
07/07 00:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Fuzinar 
07/07 00:00
FT 
 Hallescher
Fredericia 
07/07 00:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
Trenkwalder Admira 
07/07 00:00
FT 
 NK Maribor
Cukaricki 
07/07 00:00
FT 
 Fv Illertissen
Basel 
07/07 00:00
FT 
 SV Ried
Slovan Liberec 
07/07 00:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Iskra Danilovgrad 
07/07 00:00
FT 
 Hajduk Split
Vereya 
06/07 23:50
FT 
 Oud Heverlee
St.-Truidense VV 
06/07 23:30
FT 
 Viktoria Plzen
Terek Groznyi 
06/07 23:30
FT 
 Oudenaarde
Gent 
06/07 23:30
FT 
 Zvi Jerzy Da
Vojvodina 
06/07 23:15
FT 
 Domzale
Lou Gansike Sol 
06/07 23:00
FT 
 Liefering
Bayern Munich (am) 
06/07 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
WSG Wattens 
06/07 23:00
FT 
1 Anorthosis Famagusta FC
Dinamo Vranje 
06/07 22:30
FT 
 Mattersburg
SC Znojmo 
06/07 22:30
FT 
 Sporting Charleroi
Tubize 
06/07 22:00
FT 
 Zirka Kirovohrad
Kremin Kremenchuk 
06/07 22:00
FT 
 Illichivets
Dreams 
06/07 22:00
FT 
 Vaduz
Zurich 
06/07 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Olimpia Volgograd 
06/07 22:00
FT 
 Lechia Gdansk
Pogon Szczecin 
06/07 21:35
FT 
 Wacker Innsbruck
Basel 
06/07 21:10
FT 
 Roeselare
Anderlecht 
06/07 21:00
FT 
 Budejovice
Sparta Praha 
06/07 19:35
FT 
 China Womens U20
Thailand U20 Womens 
06/07 19:00
FT 
 Odense BK
Roskilde 
06/07 19:00
FT 
 Sonderjyske
Randers 
06/07 17:15
FT 
 Mohun Bagan U19
Churchill Brothers U19 
06/07 17:10
FT 
 Lokomotiv Kazanka Moscow
Zorkyi Krasnogorsk 
06/07 17:05
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
FK Kolomna 
06/07 17:00
FT 
 LKS Nieciecza
Zemplin Michalovce 
06/07 17:00
FT 
 Chelyabinsk
Ural 2 
06/07 16:00
FT 
 Lyon la Duchere
Bourg Peronnas 
06/07 16:00
FT 
 Saturn
Rotor Volgograd B 
06/07 16:00
FT 
 Persipur Purwodadi
Persik Kendal 
06/07 15:30
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Haifa 
06/07 15:00
FT 
 Mexico Womens U20
North Korea Womens U20 
06/07 15:00
FT 
 Zorya U19
Fk Avanhard Kramatorsk