livescore - live soccer scores

Soccer Results: 26 Jun 2018 Soccer Scores & Results

27/06 02:00
FT 
 Iceland
Croatia 
27/06 02:00
FT 
 Nigeria
Argentina 
26/06 22:00
FT 
 Australia
Peru 
26/06 22:00
FT 
 Denmark
France 
26/06 23:00
AET 
 Santa Coloma
Kf Drita Gjilan 
90 minutes[0-0], 120 minutes[0-2]
27/06 03:00
FT 
 SP La Fiorita
Lincoln City 
27/06 02:00
FT 
 UE Sant Julia
Gzira United 
27/06 01:00
FT 
 Mali U20
Burkina Faso U20 
26/06 22:00
FT 
 Primeiro De Agosto
Academica Lobito 
26/06 17:30
FT 
 Port Melbourne Sharks
Bentleigh Greens 
27/06 08:45
FT 
 Bahia
Ceara 
27/06 08:30
FT 
1 Goias
CRB (AL) 
27/06 06:15
FT 
 Juventude Rs
Vila Nova (GO) 
27/06 07:30
FT 
 Oeste Sp
Avai 
26/06 18:00
FT 
 Estonia U17
Latvia U17 
26/06 16:00
FT 
 Lithuania U17
Finland U17 
26/06 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
TPS Turku 
26/06 23:30
FT 
 Inter Turku
Honka 
26/06 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
Ilves Tampere 
26/06 23:30
FT 
1 AC Oulu
Ac Kajaani 
26/06 23:30
FT 
1 Ekenas IF Fotboll
KTP Kotka 
26/06 23:30
FT 
 HIFK
Haka 1
26/06 23:30
FT 
 Jaro
Klubi 04 
26/06 23:30
FT 
 Jyvaskyla JK
Kpv 
26/06 23:30
FT 
 Grifk
Honka Akatemia 
26/06 23:30
FT 
 Musa
Bk-46 Karis Karjaa 
26/06 23:30
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Hifk B 
26/06 23:30
FT 
 Hjs Akatemia
Kapylan Pallo 
26/06 23:30
FT 
 Tpv Tampere
Oulun Ls 
26/06 19:30
FT 
 Persija Jakarta
Persebaya Surabaya 
27/06 00:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Spartaks Jurmala 1
26/06 16:15
FT 
 Sarawak
Sabah Fa 
26/06 21:00
FT 
1 Misc Mifa
Felcra 
26/06 21:00
FT 
 Kedah
Selangor PKNS 
26/06 21:00
FT 
 Pahang
Selangor PB 
26/06 21:00
FT 
 Perak
Kelantan FA 
26/06 21:00
FT 
 Melaka FC
Johor 
27/06 01:00
FT 
 Mjondalen
Nest-Sotra 
26/06 22:10
FT 
 Vorobievy Gory
Yunost Moskvy Spartak 2 
26/06 22:05
FT 
 Burevestnik
Strogino Moscow 
26/06 19:45
FT 
 Tampines Rovers FC
Home United FC 
26/06 19:45
FT 
 Tampines Rovers FC
Home United FC 
27/06 02:00
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
IFK Ostersund 
27/06 01:30
FT 
 Ifk Timra
Friska Viljor 
27/06 01:00
AET 
 Hisingsbacka
Utsiktens BK 1
90min [1-1], 120min [3-1], Hisingsbacka win
27/06 01:00
AET 
 Eslovs Bk
Torns IF 
90min [0-0], 120min [0-2], Torns IF win
27/06 01:00
FT 
 Besa
Rosengard 
27/06 01:00
FT 
 Orgryte
Jonkopings Sodra IF 
27/06 01:30
FT 
 BKV Norrtalje
Ifk Lidingo 
27/06 01:30
FT 
 Sodertalje
IF Sylvia 
27/06 01:30
FT 
 Vinbergs If
Lindome GIF 
27/06 01:30
FT 
 IS Halmia
Kvarnby IK 1
27/06 01:00
FT 
 Djurgardens Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
27/06 01:00
FT 
 Djurgardens Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
27/06 09:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Fresno 1
27/06 08:30
FT 
 Nashville Sc
Indy Eleven 
26/06 19:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Than Quảng Ninh 1
26/06 18:00
FT 
 Thanh Hóa
Hải Phòng 
26/06 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Bình Dương 1
26/06 18:00
FT 
 Hanoi 2
Xm Fico Tay Ninh 
27/06 02:30
FT 
 Annan Athletic
Stranraer 
27/06 02:30
FT 
 Airdrie United
Stirling Albion 
27/06 01:30
FT 
 VfR Garching
Sv Turkgucu Ataspor 
27/06 01:00
FT 
 Herk
St.-Truidense VV 
27/06 01:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Tsv Schott Mainz 
27/06 01:00
FT 
 Kfc Mandel United
Kortrijk 
27/06 01:00
FT 
 Se Freising
VfB Eichstatt 
27/06 00:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Qarabag 
27/06 00:30
FT 
 Stadlau
FAC Team Fur Wien 
27/06 00:30
FT 
 Lafnitz
Mattersburg 
27/06 00:30
FT 
 Fv Illertissen
Tsv Kottern 
27/06 00:25
FT 
 Vfl Holsen
Sv Rodinghausen 1
27/06 00:10
FT 
 SpVgg Bayreuth
Wurzburger Kickers 
27/06 00:00
FT 
 Arsenal Tula
V-Varen Nagasaki 
27/06 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Szombathelyi Haladas 
27/06 00:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Fehervar Videoton 
27/06 00:00
FT 
 NK Mura 05
Ural Sr 
27/06 00:00
FT 
 AEL Limassol
Zapresic 
27/06 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Rubin Kazan 
27/06 00:00
FT 
 Dinamo Vranje
Radnik Surdulica 
26/06 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Terek Groznyi 
26/06 23:30
FT 
 Vardar Skopje
Balzan 
26/06 23:30
FT 
 Zrinjski Mostar
Yenisey Krasnoyarsk 
26/06 23:15
FT 
 Brondby
Shakhtar Donetsk 
26/06 23:00
FT 
 SC Tavriya
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
26/06 23:00
FT 
 Sepsi
CFR Cluj 
26/06 23:00
FT 
 Ukraine Womens U19
Belarus Womens U19 
26/06 23:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Unirea Alba Iulia 
26/06 22:25
FT 
 Rukh Vynnyky
Karpaty Lviv U21 
26/06 22:00
FT 
 Baumit Jablonec
Vysocina Jihlava 
26/06 22:00
FT 
 Vitkovice
Zlin U21 
26/06 21:00
FT 
 Orebro
GIF Sundsvall 
26/06 21:00
FT 
 Opava
Nitra 
26/06 21:00
FT 
 Dainava Alytus
Wigry Suwalki 
26/06 20:20
FT 
 Metallurg Bekobod
Lokomotiv Tashkent 
26/06 19:00
FT 
 Silkeborg IF
Vendsyssel 
26/06 19:00
FT 
 Khimki
Zorkyi Krasnogorsk 
26/06 17:00
FT 
 Mfk Karvina
Gornik Zabrze 
26/06 17:00
FT 
1 Nyva Ternopil
Karpaty Youth 
26/06 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Sibir 
26/06 16:30
FT 
 Bohemians 1905
Trencin 
26/06 16:00
FT 
 Chayka K Sr
FK Angusht Nazran