livescore - live soccer scores

Soccer Results: 24 Jun 2018 Soccer Scores & Results

25/06 02:00
FT 
 Poland
Colombia 
24/06 23:00
FT 
 Japan
Senegal 
24/06 20:00
FT 
 England
Panama 
25/06 05:00
FT 
 New York City
Toronto 
25/06 04:30
FT 
 Atlanta United
Portland Timbers 
24/06 23:00
FT 
 Kabuscorp
Desportivo Jgm 
24/06 23:00
FT 
 Estrela Clube 1 De Maio
Petro Atletico De Luanda 
24/06 23:00
FT 
 Progresso Sambizanga
Domant 
24/06 16:05
FT 
 University of Queensland
North Pine 
24/06 17:45
FT 
 West Torrens Birkalla
Adelaide Panthers 
24/06 13:45
FT 
 Adelaide United U21
Croydon Kings 
24/06 13:30
FT 
 West Adelaide
Adelaide City 
24/06 17:00
FT 
 South Melbourne
Pascoe Vale Sc 
24/06 13:00
FT 
 Alamein Womens
Bulleen Lions Womens 
25/06 01:45
FT 
 Luch Minsk
Torpedo Zhodino 
24/06 23:45
FT 
 BATE Borisov
Shakhter Soligorsk 
24/06 21:45
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Minsk 
25/06 02:00
FT 
 Matonense Sp Youth
Olimpia Sp U20 
25/06 02:00
FT 
 Ferroviaria Sp Youth
Botafogo Sp Youth 1
25/06 02:00
FT 
 Sao Bento Sp Youth
Capivariano Sp Youth 1
25/06 02:00
FT 
 Sao Caetano Youth
Audax Rio Rj U20 1
25/06 02:00
FT 
 Sao Jose Sp Youth
Internacional Rs Youth 
24/06 21:00
FT 
 Comercial Ms Youth
Itapirense U20 1
24/06 21:00
FT 
 Ya Wu Sp U23
Jaguariuna Sp U23 
25/06 08:00
FT 
 Sc Scarborough Ontario
Csc Mississauga 
25/06 05:30
FT 
1 Tomas Greig
Cd Trasandino De Los Andes 
25/06 04:00
FT 
 Osorno
Provincialtalagante 
25/06 04:00
FT 
 Real Juventud San Joaquin
Municipal Santiago 
25/06 03:30
FT 
 General Velasquez
Iberia 1
25/06 03:00
FT 
1 Deportes Recoleta
Deportes Vallenar 
25/06 07:00
FT 
1 Universidad de Chile
Colchagua Cd 
25/06 04:30
FT 
 Huadiwei Sub
Puerto Montt 1
25/06 03:30
FT 
 Cobresal
Nublense 1
25/06 00:00
FT 
 Palestino
Union La Calera 
24/06 16:00
FT 
 Beijing Tech
Jiangsu Yancheng 
25/06 06:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
Delfin 
25/06 04:00
FT 
 Macara
CD El Nacional 
25/06 05:00
FT 
 Cds Santa Rita
Cd Puerto Quito 
25/06 05:00
FT 
 Orense Sc
Fuerza Amarilla 1
24/06 22:30
FT 
 Azerbaijan Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 
24/06 21:15
FT 
 Italy Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer 
24/06 20:00
FT 
 Belarus Beach Soccer
France Beach Soccer 
24/06 18:45
FT 
 Ukraine Beach Soccer
Germany Beach Soccer 
25/06 00:00
FT 
 Dinamo Batumi
Spartaki Tskhinvali 
24/06 22:00
FT 
1 Gagra
Shukura Kobuleti 
24/06 22:00
FT 
 Telavi
Samgurali Tskh 
24/06 22:00
FT 
 Merani Martvili
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
25/06 00:00
FT 
 Thor Ka Akureyri (w)
Breidablik (w) 
25/06 00:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Grindavik Womens 
24/06 23:00
FT 
 Hafnarfjordur (w)
Valur (w) 
24/06 21:00
FT 
 Ucd Waves Womens
Cork City Womens 
24/06 17:00
FT 
 Machida Zelvia
Albirex Niigata 
24/06 13:00
FT 
 Yokohama
Ventforet Kofu 
24/06 20:00
FT 
 Baykonur
Altay Spor Kulubu 
24/06 20:00
FT 
 Maktaaral
Aktobe Zhas 
24/06 20:00
FT 
 Kairat Academy
Ekibastuzets 1
24/06 20:00
FT 
 Taraz
Okzhetpes 1
24/06 18:00
FT 
 Zhetysu 2
Tarlan Shymkent 
24/06 20:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Bolat Temirtau 
24/06 22:30
FT 
 Kairat Almaty
Astana 
24/06 20:00
FT 
 Weston Shitima
Bidco United 
24/06 18:00
FT 
 Nevezis
Palanga 
24/06 19:00
FT 
 Utenis Utena
Dziugas Telsiai 
24/06 20:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Be Forward Wanderers 
24/06 20:30
FT 
 Masters Security
Moyale Barracks 
25/06 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Sheriff 
24/06 23:30
FT 
1 Olimpia Balti
Sfintul Gheorghe 1
24/06 23:30
FT 
 Speranta Nisporeni
Milsami 
24/06 23:30
FT 
 Dinamo-Auto
Petrocub Hincesti 
24/06 17:30
FT 
 Gospel For Asia Football Club
Laconi Lian 
25/06 02:00
FT 
 Sogndal
Jerv 
25/06 00:00
FT 
 Asane Fotball
Levanger 
25/06 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Sandnes Ulf 
25/06 00:00
FT 
 Kongsvinger
Strommen 
25/06 00:00
FT 
 Aalesund
Notodden FK 
25/06 00:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Floro 
24/06 21:00
FT 
 Viking
Ham-Kam 1
25/06 02:00
FT 
 Rosenborg
Valerenga 
25/06 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Kristiansund BK 
25/06 00:00
FT 
 FK Haugesund
Lillestrom 
25/06 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Tromso IL 
25/06 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Sandefjord 
25/06 00:00
FT 
 Stromsgodset
Ranheim IL 
25/06 00:00
FT 
 Stabaek B
Fredrikstad 
24/06 20:00
FT 
1 Alta
Asker 1
24/06 20:00
FT 
 Nybergsund IL Trysil
Mjolner 
24/06 23:00
FT 
 Lsk Kvinner Womens
Grand Bodo Womens 
25/06 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
Deportivo Caaguazu 
25/06 03:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Deportivo Liberacion 
25/06 02:45
FT 
 General Caballero
Fulgencio Yegros 
24/06 22:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo San Lorenzo 1
25/06 03:30
FT 
 2 De Mayo
Sportivo Trinidense 
25/06 03:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Deportivo Liberacion 
25/06 02:50
FT 
 Sportivo Iteno
Deportivo Caaguazu 
25/06 02:45
FT 
 Ri 3 Corrales
Resistencia Sc 
25/06 02:45
FT 
 General Caballero
Fulgencio Yegros 
24/06 22:30
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
25/06 04:30
FT 
 Victoria Sports
Club Deportivo Sport Loreto 1
25/06 04:25
FT 
 Union Huaral
Alfredo Salinas 
25/06 04:00
FT 
 Atletico Grau
Willy Serrato 1
25/06 04:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Alianza Atletico 
25/06 02:00
FT 
 Juan Aurich
Deportivo Hualgayoc 
24/06 18:00
FT 
 Spg C Braga U17
Sporting Lisbon Sad U17 
24/06 18:00
FT 
 Porto Sad U17
Belenenses U17 
24/06 23:00
FT 
 Chertanovo Moscow Womens
Torpedo Izhevsk Womens 
24/06 23:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Womens
Ryazan Womens 
24/06 20:00
FT 
 Zvezda Irkutsk Womens
Kubanochka Krasnodar Womens 
24/06 14:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Womens
Cska Moscow Womens 
24/06 21:30
FT 
 Apr
Gicumbi 
24/06 21:30
FT 
 Kiyovu
Mukura 
24/06 21:00
FT 
 Glasgow Rangers Womens
Hamilton Womens 
24/06 20:00
FT 
 Forfar Farmington Womens
Glasgow City Womens 
24/06 19:00
FT 
 Stirling University Womens
Spartans Womens 
24/06 17:30
FT 
 Hougang United FC
DPMM FC 
24/06 17:30
FT 
 Geylang United FC
Albirex Niigata 
24/06 17:30
FT 
 Hougang United FC
DPMM FC 
24/06 22:00
FT 
1 Carlstad United BK
Nykopings BIS 
24/06 21:00
FT 
1 Akropolis IF
Syrianska 
24/06 19:00
FT 
 Rynninge IK
Skelleftea Ff 
24/06 23:00
FT 
 IK Oddevold
Atvidabergs FF 
24/06 22:00
FT 
 Grebbestads If
Kristianstads FF 
24/06 22:00
FT 
 Husqvarna FF
Eskilsminne IF 
24/06 22:00
FT 
 Angelholms FF
Oskarshamns AIK 
24/06 23:00
FT 
 IK Oddevold
Atvidabergs FF 
24/06 22:00
FT 
 Grebbestads If
Kristianstads FF 
24/06 22:00
FT 
 Husqvarna FF
Eskilsminne IF 
24/06 22:00
FT 
 Angelholms FF
Oskarshamns AIK 
24/06 23:30
FT 
 Osters IF
afc eskilstuna 
24/06 23:30
FT 
 Helsingborg IF
IFK Varnamo 
24/06 23:30
FT 
 Ik Frej Taby
Gefle IF 
24/06 21:00
FT 
 Norrby IF
Landskrona BoIS 
24/06 21:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
GAIS 
24/06 21:00
FT 
 Ik Gauthiod
Skoftebyns If 
24/06 22:00
FT 
 Pitea If
Kramfors Alliansen 
24/06 22:30
FT 
 Gute
Ifk Stocksund 
24/06 23:00
FT 
1 IK Sleipner
Enskede Ik 
24/06 21:00
FT 
 Rosengard
Savedalens IF 
24/06 21:00
FT 
 Ifk Lidingo U19
Skovde Aik U19 
24/06 21:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Hammarby Womens 
24/06 20:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Pitea If Womens 
24/06 19:15
FT 
 Vaxjo Ff Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
24/06 21:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Hammarby Womens 
24/06 20:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Pitea If Womens 
24/06 19:15
FT 
 Vaxjo Ff Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
24/06 20:00
FT 
 Army United
Samut Sakhon 
24/06 19:00
FT 
 Ptt Rayong
Sisaket 
24/06 19:00
FT 
 Chiangmai Fc
Trat Fc 
24/06 20:00
FT 
 Chiangrai United
Muang Thong United 
24/06 20:00
FT 
 Navy
Pattaya United 1
24/06 19:00
FT 
 Prachuap Khiri Khan
Buriram United 1
24/06 19:00
FT 
 Port
Bangkok Glass 1
25/06 05:00
FT 
 New York Red Bulls B
Ottawa Fury 
25/06 05:00
FT 
 Swope Park Rangers
Las Vegas Lights 
25/06 03:30
FT 
 Llaneros de Guanare
Diamantes De Guayana 
24/06 19:00
FT 
 Pho Hien
Binh Thuan 2
24/06 16:30
FT 
 Nam Dinh 2
Lam Dong 
25/06 03:00
FT 
 Fluminense Sc
Juventus Sc 
25/06 02:00
FT 
 Marcilio Dias Sc
Barra 
25/06 02:00
FT 
 Guarani De Palhoca
Ca Metropolitano 
25/06 00:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Universitatea Craiova 
24/06 23:20
FT 
 Us Pergolettese
Jiangsu Sainty 
24/06 23:00
FT 
 Legia Warszawa
Stal Mielec 
24/06 23:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Tianjin Quanjian 
24/06 22:00
FT 
 Lechia Gdansk
APOEL Nicosia