livescore - live soccer scores

Soccer Results: 16 Jun 2018 Soccer Scores & Results

17/06 03:00
FT 
 Croatia
Nigeria 
17/06 00:00
FT 
 Peru
Denmark 
16/06 21:00
FT 
 Argentina
Iceland 
16/06 18:00
FT 
 France
Australia 
16/06 23:00
FT 
 Recreativo Libolo
Onze Bravos 
16/06 23:00
FT 
 Petro Atletico De Luanda
Progresso Sambizanga 
16/06 22:30
FT 
 Sporting Cabinda
Kabuscorp 
16/06 15:00
FT 
 Gungahlin United
Canberra 
16/06 15:35
FT 
 Albany Creek
Brisbane Knights 
16/06 15:30
FT 
 Bayside United
Centenary Stormers 1
16/06 15:15
FT 
 North Pine
Acacia Ridge 
16/06 15:05
FT 
 Taringa Rovers
Virginia United 
16/06 15:05
FT 
 Manly United
Marconi Stallions 
16/06 16:00
FT 
 Brisbane City SC
Gold Coast United 
16/06 15:45
FT 
 Western Pride
Magpies Crusaders 1
16/06 15:30
FT 
 Redlands United FC
Cairns 
16/06 15:30
FT 
 North Queensland Fury
Queensland Lions SC 
16/06 15:00
FT 
 SWQ Thunder
Brisbane Strikers 
16/06 13:30
FT 
 Adelaide City
Adelaide United U21 
16/06 13:30
FT 
 Croydon Kings
West Torrens Birkalla 1
16/06 13:30
FT 
 North Eastern Metrostars
West Adelaide 
16/06 13:30
FT 
 Para Hills Knights
Sturt Lions 
16/06 13:30
FT 
 Adelaide Panthers
Campbelltown City SC 1
16/06 15:35
FT 
 Altona Magic
Nunawading City 
16/06 15:00
FT 
 Goulburn Valley Suns
Sunshine George Cross 
16/06 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
North Geelong Warriors 
16/06 13:00
FT 
 Brunswick City
Springvale White Eagles 
16/06 13:00
FT 
 Werribee City Sc
Murray United 
16/06 13:00
FT 
1 Eastern Lions Sc
St Albans Saints 
16/06 13:00
FT 
 Melbourne Heart Youth
Whittlesea Ranges Fc 
16/06 13:00
FT 
 Langwarrin
Ballarat Red Devils 
16/06 15:00
FT 
 South Melbourne
Oakleigh Cannons 
16/06 13:00
FT 
 Avondale Heights
Hume City 1
16/06 13:00
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Senior Ntc Womens 
16/06 12:30
FT 
 South Melbourne Womens
Alamein Womens 
16/06 14:30
FT 
 Northern Rangers
Launceston City 
16/06 13:30
FT 
 Poet Adelarde Pirates
The Cove 
16/06 13:30
AET 
 Adelaide Blue Eagles
Modbury Jets 
90min [1-1], 120min [3-1], Adelaide Blue Eagles win
16/06 15:05
FT 
 Cockburn City
ECU Joondalup 
16/06 15:00
FT 
 Perth Glory Am
Forrestfield United 
16/06 15:00
FT 
 Sorrento
Balcatta 
17/06 11:00
FT 
 Blacktown City U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
16/06 13:00
FT 
 Manly United U20
Marconi Stallions U20 
16/06 12:30
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Sydney Olympic U20 
16/06 13:00
FT 
 Armadale U20
Stirling Lions U20 
16/06 13:00
FT 
 Perth Glory U20
Forrestfield United U20 
16/06 13:00
FT 
 Cockburn City U20
Ecu Joondalup U20 
16/06 13:00
FT 
 Sorrento U20
Balcatta U20 
16/06 13:00
FT 
 Subiaco Afc U20
Joondalup United U20 
16/06 13:00
FT 
 Floreat Athena U20
Perth Sc U20 
16/06 20:00
FT 
 Sportunion Mauer
Wiener Viktoria 
16/06 16:00
FT 
 Sturm Graz U18
Aka Vorarlberg U18 
16/06 22:45
FT 
 Torpedo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
17/06 00:45
FT 
1 Gorodeya
Torpedo Minsk 
17/06 04:00
FT 
 Independente Sp Youth
Ya Wu Sp U23 
17/06 02:00
FT 
1 Juventus Ac Youth
Manthiqueira Youth 
17/06 02:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
Portuguesa Desportos U20 
17/06 02:00
FT 
 Matonense Sp Youth
Gremio Novorizontin Youth 1
17/06 02:00
FT 
 Uniao Barbarense Youth
Ferroviaria Sp Youth 
17/06 02:00
FT 
 Rio Branco Youth
Velo Clube Youth 
17/06 02:00
FT 
2 Olimpia Sp U20
Barretos U20 
17/06 02:00
FT 
1 Sao Jose Sp Youth
Brasil De Pelotas U20 2
17/06 02:00
FT 
1 Paulista Youth
Guarulhos Sp Youth 
16/06 23:00
FT 
 Humaita Ac U20
Rio Branco Ec/sp Youth 
17/06 08:00
FT 
 Paysandu (PA)
CSA Alagoas AL 
17/06 05:30
FT 
 Vila Nova (GO)
Atletico Clube Goianiense 
17/06 06:00
FT 
 Oeste Sp
Criciuma 
16/06 21:00
FT 
 Juventus/sp Womens
Santos Womens 
17/06 02:30
FT 
1 Rolandia Ec U19
Gremio Maringa Pru19 1
17/06 06:30
FT 
 Sc Waterloo
Vorkuta 
17/06 07:00
FT 
 Universidad de Chile
La Serena 1
17/06 07:00
FT 
 Curico Unido
Independiente De Cauquenes 
17/06 05:00
FT 
 Csd Antofagasta
Cd Copiapo S.a. 
17/06 04:30
FT 
 Universidad de Concepcion
Puerto Montt 
17/06 03:00
FT 
 Deportes Temuco
Huadiwei Sub 
17/06 02:00
FT 
 Palestino
Santiago Wanderers 
16/06 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Sichuan Annapurna 
16/06 19:30
FT 
 Jiangxi Liansheng
Hunan Billows 
16/06 19:30
FT 
 Baoding Rongda
Zibo Sunday 
16/06 16:30
FT 
 Hainan Boying Seamen
Lijiang Feihu 
16/06 16:00
FT 
 Shenyang Dongjin
Jinlin Baijia 
16/06 16:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Zhenjiang Huasa 
16/06 16:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Fujian Tianxin 
16/06 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Baotou Southern 
16/06 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Hebei Jingying 1
16/06 15:00
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Dalian Aerbin Womens 
16/06 15:00
FT 
 Shanghai Rcb Womens
Changchun Rcb Womens 
16/06 15:00
FT 
 Beijing Beikong Womens
Hebei China Fortune Womens 
16/06 15:00
FT 
 Wuhan Jianghan Womens
Henan Huishang Womens 
16/06 23:00
AET 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Benatky Nad Jizerou 
90min [2-2], Penalty [5-3], Jiskra Usti Nad Orlici win
16/06 16:30
AET 
 Litomerice
Prevysov 
90min [1-1], Penalty [5-4], Litomerice win
16/06 16:15
FT 
 Chrudim
Sk Polaban Nymburk 
16/06 22:30
FT 
 Rymarov
Viktoria Otrokovice 
16/06 20:30
FT 
 Litomericko B
Tj Krupka 
16/06 20:00
FT 
 Spartak Chrastava
Sk Vysoke Myto 
16/06 20:00
AET 
 Tj Sigma Lutin
Sokol Kralice 
90min [2-2], Penalty [3-5], Sokol Kralice win
16/06 20:00
FT 
 Admira Praha Ii
Motorlet Pr B 
16/06 16:30
FT 
 Sk Zdirec Nad Doubravou
Velka Bites 1
16/06 16:30
FT 
 Bosonohy
Mutenice 
16/06 16:10
FT 
 Spolana Neratovice
Slovan Velvary 
16/06 16:10
FT 
 Admira Praha
Oez Letohrad 
16/06 16:10
FT 
 Brandys Nad Labem
Pardubice B 
16/06 16:00
FT 
 Tj Medlov
Zelatovice 
16/06 16:00
FT 
 Hfk Olomouc B
Velke Losiny 
16/06 19:00
FT 
 Odense Bk U17
Nordsjaelland U17 
16/06 19:30
FT 
 B 1908
Virum Sorgenfri 
16/06 19:30
FT 
 Gentofte Vangede If/gvi
Tfc Odsherred 
16/06 19:30
FT 
 Kfum Roskilde
Avedore IF 
16/06 19:30
FT 
 Valby Bk
IF Skjold Birkerod 
16/06 19:00
FT 
 Vejgaard B
Skanderborg 
16/06 19:00
FT 
 Hedensted BK
Viby 
16/06 19:00
FT 
 Vinder Vatanspor Vri
Viborg 2 
17/06 08:30
FT 
 Delfin
Guayaquil City 
17/06 02:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Macara 
17/06 04:30
FT 
 Orense Sc
Pottu Via Ho 
17/06 04:00
FT 
 Manta
Fuerza Amarilla 1
16/06 17:00
FT 
 Tartu Sk 10 Premium Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
16/06 17:00
FT 
 Jk Parnu Womens
Levadia Tallinn Womens 1
16/06 17:00
FT 
 Lootos Polva Womens
Tammeka Tartu Womens 
17/06 00:00
AET 
 Tallinna Fc Ararat
Viimsi FC Igiliikur 
90 minutes[3-3], 120 minutes[4-4], Penalty Kicks[1-4]
17/06 00:00
AET 
 Tallinna Fc Ararat
Maarjamae Igiliikur 
90 minutes[3-3], 120 minutes[4-4], Penalty Kicks[1-4]
16/06 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond C
Pusivus 
16/06 17:00
FT 
 Warrior Valga
Viking 
16/06 15:10
FT 
1 Fasil Kenema
Sidama Bunna 
16/06 15:00
FT 
1 Woldia Sc
Jimma Aba Jifar 
17/06 01:00
FT 
 NSI Runavik
Vikingur Gotu 
17/06 09:30
FT 
 Dreketi
Lautoka 
17/06 00:15
FT 
 IFK Mariehamn
RoPS Rovaniemi 
16/06 23:30
FT 
 Ilves Tampere
HJK Helsinki 1
16/06 23:30
FT 
 Honka
KuPS 
16/06 23:30
FT 
1 Ps Kemi
SJK Seinajoki 
16/06 23:30
FT 
 Inter Turku
VPS Vaasa 
16/06 23:30
FT 
1 Ekenas IF Fotboll
AC Oulu 
16/06 23:30
FT 
 Jyvaskyla JK
Ac Kajaani 
16/06 23:30
FT 
 KTP Kotka
Jaro 
16/06 23:30
FT 
 Viikingit
Mp Mikkeli 
16/06 23:30
FT 
 Njs Nurmijarvi
Mypa 
16/06 19:00
FT 
 Japs
Gnistan 2
16/06 23:30
FT 
 Fc Espoo
Bk-46 Karis Karjaa 
16/06 23:30
FT 
 Hifk 2
Kapa Helsinki 
16/06 23:30
FT 
1 Jazz Pori
Kiffen 
16/06 23:30
FT 
 Hifk B
Kapylan Pallo 
16/06 23:30
FT 
 Fc Espoo
Bk-46 Karis Karjaa 
16/06 23:30
FT 
 Jazz Pori
Kiffen 
16/06 23:30
FT 
 Gbk Kokkola
Narpes Kraft 
16/06 21:00
FT 
 TP47 Tornio
Tampere 
16/06 20:30
FT 
 Jyvaskylan Pallokerho Women's
Pallokissat Womens 
16/06 20:00
FT 
 Pk 35 Womens
Tps Turku Womens 
16/06 21:15
FT 
 Cle
Salreipas 
16/06 21:00
FT 
 Roi United
Haupa 
16/06 21:00
FT 
 NOPS
Saaksjarven Loiske 
16/06 20:00
FT 
 Hapk
Union Plaani 
16/06 20:00
FT 
1 Tove Pori
Aland 
16/06 20:00
FT 
 Hyps Hyvinkaa
Korso United 
16/06 19:00
FT 
 Maps Masku
P-iirot 
17/06 01:00
FT 
 Dila Gori
Samtredia 
16/06 23:00
FT 
 Kolkheti Khobi
Metalurgi Rustavi 
16/06 21:45
FT 
 Al Kahrabaa
Karbalaa 
17/06 02:45
FT 
 Robur Siena Ssd
Cosenza Calcio 1914 
17/06 02:30
FT 
 Frosinone
Palermo 1
16/06 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Kamatamare Sanuki 
16/06 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Renofa Yamaguchi 
16/06 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Tochigi SC 
16/06 17:00
FT 
1 Matsumoto Yamaga
Oita Trinita 
16/06 17:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Albirex Niigata 
16/06 17:00
FT 
 Tokyo Verdy
Kyoto Purple Sanga 
16/06 17:00
FT 
 Mito Hollyhock
Omiya Ardija 
16/06 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Yamagata Montedio 
16/06 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Ehime 
16/06 13:00
FT 
 Beleza (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
16/06 20:00
FT 
 Kairat Academy
Taraz 
16/06 20:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Ekibastuzets 
16/06 20:00
FT 
 Maktaaral
Bolat Temirtau 
16/06 20:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Aktobe Zhas 
16/06 19:00
FT 
 Zhetysu 2
Altay Spor Kulubu 
16/06 18:00
FT 
 Baykonur
Okzhetpes 
16/06 20:00
FT 
 Mathare United
Vihiga United 
16/06 19:00
FT 
 Administration Police
Wu Shuru 
16/06 15:00
FT 
 Yangpyeong
Gyeongju Citizen Fc 
16/06 15:00
FT 
 Jungnang Chorus Mustang Fc
Cheongju Jikji Fc 
17/06 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Liepajas Metalurgs 
16/06 22:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Fk Valmiera 
16/06 18:00
FT 
 Palanga
Suduva 
16/06 18:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Stumbras Kaunas 
16/06 18:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Banga Gargzdai 
16/06 17:00
FT 
 Nfa Aisciai Kaunas
Nevezis 
17/06 00:00
FT 
 Sheriff
Sfintul Gheorghe 
17/06 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Dinamo-Auto 
16/06 23:30
FT 
 Milsami
Olimpia Balti 
17/06 01:00
FT 
 Petrocub Hincesti
Speranta Nisporeni 
16/06 17:30
FT 
 Gospel For Asia Football Club
Mawyawadi 
17/06 01:00
FT 
 Nest-Sotra
Viking 
16/06 22:00
FT 
1 Asker
Grorud IL 
16/06 22:00
FT 
 Stjordals Blink
Valerenga B 
16/06 20:00
FT 
 Kjelsas IL
FK Vidar 
16/06 19:00
FT 
 Vard Haugesund
KFUM Oslo 
16/06 22:00
FT 
 Stjordals Blink
Valerenga B 
16/06 20:00
FT 
 Kjelsas IL
FK Vidar 
16/06 19:00
FT 
 Vard Haugesund
KFUM Oslo 
16/06 21:00
FT 
 Grand Bodo Womens
Stabaek Womens 
16/06 21:00
FT 
 Klepp Il Womens
Lsk Kvinner Womens 
16/06 21:00
FT 
 Valerenga Womens
Roa Womens 
16/06 20:00
FT 
 Sandviken Womens
Lyn Womens 
17/06 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
Sportivo Trinidense 
17/06 03:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Resistencia Sc 
17/06 05:00
FT 
 2 De Mayo
Fulgencio Yegros 
17/06 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
Sportivo Trinidense 
17/06 03:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Resistencia Sc 
17/06 00:00
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Gornik Ii Zabrze 
17/06 00:00
FT 
 Gawin Sleza Wroclaw
Gornik Polkowice 
17/06 00:00
FT 
 Zaglebie Lubin B
Stal Brzeg 
16/06 23:00
FT 
 Pelikan Lowicz
Huragan Morag 
16/06 23:00
FT 
 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrow 
16/06 23:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Mks Elk 
16/06 23:00
FT 
 Chelmianka Chelm
Spartakus Daleszyce 
16/06 23:00
FT 
 Podhale Nowy
Cwks Resovia Rzeszow 
16/06 22:00
FT 
 Ks Wierzyca Pelplin
Gornik Konin 
16/06 22:00
FT 
 Centra Ostrow Wielkopolski
Wda Swiecie 
16/06 22:00
FT 
1 Swit Skolwin
Lech Ii Poznan 
16/06 22:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Jarota Jarocin 
16/06 21:00
FT 
2 Elikort
Karelia Petrozavadovsk 
16/06 18:00
FT 
1 Amkar Unior Perm
Shakhtar Korkino 1
16/06 17:00
FT 
 Msk Fomat Martin
Tj Banik Kalinovo 
16/06 19:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Tatran Presov U19 1
16/06 17:00
FT 
 Msk Zilina U19
Senica U19 
16/06 17:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Nitra U19 
17/06 02:30
FT 
 Valladolid
Numancia 
16/06 21:10
FT 
 Vasteras Bk 30 Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
16/06 23:00
FT 
 Syrianska
Karlslunds If Hfk 
16/06 22:00
FT 
 Bk Forward
Nykopings BIS 
16/06 22:00
FT 
 Arameisk-syrianska If
Fc Linkoping City 
16/06 21:00
FT 
 Sollentuna United FF
Vasteras 
16/06 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
Torns IF 
16/06 22:00
FT 
 Skovde AIK
Eskilsminne IF 
16/06 22:00
FT 
 IK Oddevold
Angelholms FF 
16/06 20:00
FT 
 Tvaakers IF
Husqvarna FF 
16/06 20:00
FT 
 Lunds BK
Utsiktens BK 
16/06 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
Torns IF 
16/06 22:00
FT 
 Skovde AIK
Eskilsminne IF 
16/06 22:00
FT 
 IK Oddevold
Angelholms FF 
16/06 22:00
FT 
 Mjallby AIF
Oskarshamns AIK 
16/06 20:00
FT 
 Tvaakers IF
Husqvarna FF 
16/06 20:00
FT 
 Lunds BK
Utsiktens BK 
17/06 00:00
FT 
 Orgryte
Norrby IF 
17/06 00:00
FT 
 Gefle IF
Osters IF 
16/06 22:00
FT 
 IFK Varnamo
Ik Frej Taby 1
16/06 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
IK Brage 
16/06 21:00
FT 
 Vanersborg
Orebro Syrianska If 
16/06 21:00
FT 
 Hisingsbacka
Ik Gauthiod 
16/06 20:00
FT 
1 Torslanda IK
IFK Uddevalla 
16/06 20:00
FT 
 IFK Lulea
Hudiksvalls Forenade FF 1
16/06 19:00
FT 
 Friska Viljor
Gallivare Malmbergets Ff 
16/06 23:00
FT 
 Ifk Lidingo
Sundbybergs 
16/06 22:00
FT 
 Ifk Stocksund
Vasalunds IF 
16/06 21:00
FT 
 Gamla Upsala
Gute 
16/06 20:00
FT 
 Valbo Ff
Skiljebo SK 
16/06 22:00
FT 
 Enskede Ik
Afk Linkoping 
16/06 20:00
FT 
 Bk Olympic
IS Halmia 
16/06 19:30
FT 
 Savedalens IF
Ullared 
16/06 19:00
FT 
 Brommapojkarna U19
Ik Sirius Fk U19 
17/06 04:00
FT 
 Pitea If Womens
Rosengard Womens 
16/06 21:00
FT 
 Vaxjo Ff Womens
Kristianstads Dff Womens 
17/06 04:00
FT 
 Pitea If Womens
Rosengard Womens 
16/06 21:00
FT 
 Vaxjo Ff Womens
Kristianstads Dff Womens 
16/06 21:00
FT 
 Khonkaen FC
Army United 
16/06 20:00
FT 
 Rayong
Thailand Honda Fc 
16/06 19:00
FT 
 Trat Fc
Kasetsart 
16/06 21:00
FT 
 Buriram United
Chainat FC 
16/06 20:00
FT 
 Sukhothai
Chonburi Shark FC 
16/06 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Chiangrai United 
16/06 19:00
FT 
 Suphanburi FC
Bangkok United FC 
16/06 18:45
FT 
 Ratchaburi FC
Port 
17/06 06:00
FT 
 Caledonia AIA
Point Fortin 
17/06 09:07
FT 
 Sporting Kansas City
Dallas 
17/06 07:00
FT 
 Philadelphia Union
New York Red Bulls 
17/06 08:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Portland Thorns Fc Womens 
17/06 07:05
FT 
 Washington Spirit Womens
Seattle Reign Womens 
17/06 08:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Portland Thorns Fc Womens 
17/06 07:30
FT 
 Orlando Pride Womens
Sky Blue Fc Womens 
17/06 07:00
FT 
 North Carolina Womens
Utah Royals Womens 
17/06 07:00
FT 
 Washington Spirit Womens
Seattle Reign Womens 
17/06 11:00
FT 
 Las Vegas Lights
Seattle Sounders 2 
17/06 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Tulsa Roughnecks 1
17/06 08:30
FT 
 San Antonio
Sacramento Republic 
17/06 07:30
FT 
 Charlotte Independence
Charleston Battery 
17/06 07:30
FT 
 Cincinnati
Richmond Kickers 
17/06 07:30
FT 
 Louisville City
Harrisburg Islanders 
17/06 07:00
FT 
 Toronto 2
Indy Eleven 
17/06 09:07
FT 
 Orange County Sc
Reno 1868 
17/06 09:00
FT 
 Nashville Sc
North Carolina 
17/06 08:30
FT 
 Stlouis Lions
Real Monarchs Slc 
17/06 08:30
FT 
 Okc Energy
Rio Grande Valley Toros 
17/06 07:00
FT 
 Pittsburgh Riverhounds Sc
New York Red Bulls B 
16/06 18:00
FT 
 Cần Thơ
Thanh Hóa 
16/06 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Hue FC 
16/06 16:30
FT 
 Cong An Nhan Dan
Hanoi 2 
16/06 18:00
FT 
 Viettel
Xm Fico Tay Ninh 
17/06 03:00
FT 
 Marcilio Dias Sc
Guarani De Palhoca 
17/06 02:00
FT 
 Operarios Mafra Sc
Fluminense Sc 
16/06 23:30
FT 
 Thun
Schaffhausen 
16/06 23:00
FT 
 Spartak Tambov
Ska Khabarovsk 
16/06 19:00
FT 
 Spartak Trnava
Brno 
16/06 15:30
FT 
 Slavoj Trebisov
Zemplin Michalovce 
16/06 21:00
FT 
 Bulawayo City
Mutare City 
16/06 21:00
FT 
 Platinum
Highlanders Fc 
16/06 21:00
FT 
 Herentals College
Shabanie Mine 
16/06 21:00
FT 
 Dynamos Fc
Nichrut