livescore - live soccer scores

Soccer Results: 15 Jun 2018 Soccer Scores & Results

15/06 23:00
FT 
 Morocco
Iran 
16/06 02:00
FT 
 Portugal
Spain 
15/06 20:00
FT 
 Egypt
Uruguay 
15/06 17:05
FT 
 Gandzasar Kapan
Alashkert 
15/06 18:40
FT 
 The Gap
Grange Thistle 
15/06 18:30
FT 
 Adelaide Comets
Adelaide Olympic 
15/06 18:30
FT 
 Dandenong City Sc
Moreland Zebras 
15/06 18:30
FT 
 Port Melbourne Sharks
Kingston City 
15/06 18:15
FT 
 Pascoe Vale Sc
Bentleigh Greens 
15/06 17:30
FT 
 Melbourne Knights
Northcote City 
16/06 10:30
FT 
 Avondale U20
Hume City U20 1
15/06 16:30
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Kingston City U20 
15/06 16:15
FT 
 Pascoe Vale Sc U20
Bentleigh Greens U20 
16/06 01:00
FT 
 ATSV Wolfsberg
Sv Spittal 
16/06 00:45
FT 
 Union Innsbruck
Mayrhofen 
16/06 00:30
FT 
 ATUS Ferach
Vst Volkermarkt 
16/06 00:30
FT 
 Kac 1909
Sv Kraig 
16/06 00:30
FT 
 Sk Treibach
Asko Kottmannsdorf 
16/06 00:30
FT 
 Sk Maria Saal
Sv Feldkirchen 
16/06 00:30
FT 
 Zirl
Zams 
16/06 00:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Slovan Hac 
16/06 02:00
FT 
 Sao Bento Sp Youth
Red Bull Brasil Youth 
16/06 02:00
FT 
 Ituano Youth
Osto Youth Team 1
16/06 02:00
FT 
 Desportivo Brasil U19
Capivariano Sp Youth 
16/06 02:00
FT 
 Bragantino SP Youth
Ponte Preta Youth 
16/06 02:00
FT 
 Guarani SP Youth
Sao Paulo Youth 
16/06 02:00
FT 
 Guarani U20
Sao Paulo U20 
16/06 08:30
FT 
 CRB (AL)
Ponte Preta 1
16/06 07:30
FT 
1 Boa Esporte Clube
Avai 1
16/06 06:15
FT 
 Fortaleza
Brasil De Pelotas Rs 
16/06 02:30
FT 
 Coritiba U19
Operario Fec U19 
15/06 21:00
FT 
1 Portuguesa Londrinense U19
Apucarana/pr U19 1
16/06 09:00
FT 
 Csc Mississauga
Real Mississauga 
16/06 08:00
AET 
1 Everton CD
Cobresal 
90min [1-1], Penalty [4-5], Cobresal win
15/06 23:05
FT 
 Kraluv Dvur
Sokol Cizova 
15/06 23:30
FT 
 Uhersky Brod
Lisen 
16/06 00:00
FT 
 Nejdek
Sokol Citice 
16/06 00:00
FT 
 Sk Jicin
Slavia Hk 
16/06 00:00
FT 
 Pusta Polom
Bridlicna 
15/06 23:30
FT 
 Boskovice
Sparta Brno 
15/06 23:30
FT 
 Svratka Brno
Ivancice 
15/06 23:30
FT 
 Vsetin
Tj Sokol Usti 
15/06 23:00
FT 
 Bystrice Nad Pernste
Velke Mezirici B 
15/06 23:00
FT 
1 Breclav
Bzenec 
15/06 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Sumperk 
15/06 23:00
FT 
 Bystrc Kninicky
Sk Moravska Slavia 
16/06 09:00
FT 
2 Tecnico Universitario
Liga Dep. Universitaria Quito 1
16/06 03:30
FT 
 Cd Clan Juvenil
Cds Santa Rita 
16/06 09:30
FT 
 Labasa
Lautoka 
16/06 01:30
FT 
 TPS Turku
Lahti 
16/06 00:00
FT 
 LPS Helsinki
Pk Keski Uusimaa Pkku 
15/06 23:30
FT 
 Vaajakoski
Pepo 
16/06 00:00
FT 
 Hjs Akatemia
Grifk 2
15/06 23:30
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Salon Palloilijat Salpa 
16/06 00:00
FT 
 Hjs Akatemia
Grifk 
15/06 23:30
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Salon Palloilijat Salpa 
16/06 00:00
FT 
 Tpv Tampere
Vifk Vaasa 
16/06 01:15
FT 
 Espoo 2
Eps Espoo 
16/06 00:15
FT 
 Nopsa
Malmin Palloseura Helsinki 
16/06 00:00
FT 
 Kiisto
Virkia 
16/06 00:00
FT 
 Sc Wolves
Pif Parainen 1
16/06 03:30
FT 
 Haukar Womens
Fylkir (w) 
16/06 02:00
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Hamrarnir Womens 1
16/06 03:30
FT 
 Haukar Womens
Fylkir (w) 
16/06 03:15
FT 
 Fjolnir Womens
Umf Afturelding (w) 
16/06 02:00
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Hamrarnir Womens 
16/06 03:00
FT 
1 Finn Harps
UC Dublin UCD 
16/06 03:00
FT 
 Wexford Youths
Galway United 
16/06 02:45
FT 
 Shelbourne
Cabinteely 1
16/06 02:45
FT 
 Cobh Ramblers
Athlone 
16/06 02:45
FT 
 Longford Town
Drogheda United 
16/06 02:45
FT 
 Derry City
Dundalk 
16/06 02:45
FT 
 Cork City
Bohemians 
16/06 02:45
FT 
 Limerick FC
Shamrock Rovers 
16/06 02:45
FT 
 St. Patrick's
Sligo Rovers 
16/06 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Waterford United 
16/06 11:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Honda 
15/06 18:00
FT 
 Suwon Fcm womens
Busan Sangmu womens 
15/06 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto womens
Hyundai Steel Redangels womens 
15/06 18:00
FT 
 Seoul Amazones womens
Hwacheon Kspo Womens 
15/06 16:00
FT 
 Gyeongju Womens
Changnyeong Womens 
16/06 00:00
FT 
 Caramba/dinamo Riga
Jelgava 1
15/06 22:00
FT 
 FK Ventspils
Spartaks Jurmala 
15/06 23:00
FT 
 Lietava Jonava
Atlantas Klaipeda 
16/06 00:00
FT 
 Taip
Dfk Dainava Alytus 
16/06 11:00
FT 
 East Coast Bays
Glenfield Rovers 
16/06 11:30
FT 
 Wairarapa United
Stop Out 
16/06 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Havelock North Wanderers 
16/06 10:30
FT 
 Wellington United
Lower Hutt City 
16/06 10:30
FT 
 Waterside Karori
Western Suburbs 
16/06 03:00
FT 
1 General Caballero
Ovetense 1
16/06 03:00
FT 
 Martin Ledesma
Deportivo Caaguazu 
16/06 03:00
FT 
 General Caballero
Ovetense 
16/06 03:00
FT 
 Martin Ledesma
Deportivo Caaguazu 
15/06 23:00
FT 
 Cracovia Krakow Youth
Lech Poznan Youth 
15/06 21:30
FT 
 Apr
Rayon Sports 
15/06 21:30
FT 
 Bugesera
Kiyovu 
15/06 21:30
FT 
 Miroplast
Etincelles 
16/06 01:00
FT 
 Sk 1923 Gabcikovo
Galanta 
16/06 01:00
FT 
 Umea Fc Womens
If Boljan Womens 
16/06 01:30
FT 
 Vargarda Ik
Stenungsunds If 
16/06 01:00
FT 
 Bodens BK
Pitea If 
16/06 02:00
FT 
 Stromsbergs IF
Taby 
16/06 01:15
FT 
 Assyriska Bk
Lindome GIF 
16/06 00:00
FT 
 Helsingborg If U19
Malmo U19 
16/06 11:07
FT 
 Portland Timbers
LA Galaxy 
15/06 17:00
FT 
 Đồng Tháp
Long An 
15/06 17:00
FT 
 Bình Định
Dak Lak 
15/06 17:00
FT 
 Phu Dong
Pho Hien 
15/06 16:30
FT 
 Long An 2
Ba Ria Vung Tau 
15/06 16:00
FT 
 Fishsan Khanh Hoa
Lam Dong 
16/06 00:30
FT 
 St Margarethen
Mattersburg 
16/06 00:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
SG Austria Klagenfurt 
15/06 23:15
FT 
 Belceanka Womens
Real Succes Ss11 Womens 
15/06 23:00
FT 
 Portugal U18
Japan U18 
15/06 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Pohronie 
15/06 23:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Guangzhou Evergrande Taobao R 
15/06 22:15
FT 
 Kondzo
Interclube Luanda 1
15/06 22:00
FT 
 Norway U18
Czech U18 
15/06 15:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Maritsa 1921