livescore - live soccer scores

Soccer Results: 03 Jun 2018 Soccer Scores & Results

04/06 08:45
FT 
 Sporting Kansas City
Minnesota United 1
03/06 23:30
AET 
 Zimbabwe
Botswana 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[3-1]
03/06 21:00
AET 
 South Africa
Madagascar 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-4]
03/06 22:00
FT 
 Sporting Cabinda
Primeiro De Agosto 
03/06 15:00
FT 
 Brisbane Knights
North Pine 
03/06 13:00
FT 
 Cairns
Brisbane Roar Am 
03/06 13:50
FT 
 Adelaide United U21
North Eastern Metrostars 
03/06 13:30
FT 
1 West Adelaide
Adelaide Comets 
03/06 13:30
FT 
 West Torrens Birkalla
Adelaide City 
03/06 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Langwarrin 
03/06 13:00
FT 
 Werribee City Sc
Goulburn Valley Suns 
03/06 13:00
FT 
 Nunawading City
North Geelong Warriors 
03/06 14:00
FT 
 South Melbourne
Fc Bulleen Lions 
03/06 14:00
FT 
 Heidelberg United
Port Melbourne Sharks 
03/06 12:30
FT 
 Hobart Zebras
Northern Rangers 
03/06 17:00
FT 
 St Polten Womens
Usc Landhaus Womens 
03/06 17:00
FT 
 Vorderland Womens
Sturm Graz/stattegg Womens 
03/06 21:30
FT 
 St.Polten
SC Wiener Neustadt 1
03/06 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Slutsksakhar Slutsk 
03/06 21:00
FT 
 Isloch Minsk
Vigvam Smolevichy 
04/06 05:15
FT 
4 Real Potosi
Club Guabira 
04/06 05:05
FT 
 Bolivar
San Jose 
04/06 03:00
FT 
1 Jorge Wilstermann
The Strongest 1
04/06 06:00
FT 
 Ceara
Cruzeiro 
04/06 03:00
FT 
 Bahia
Gremio 
04/06 03:00
FT 
 Flamengo
Corinthians 
04/06 03:00
FT 
 Santos
Vitoria Salvador BA 
04/06 03:00
FT 
 America Mineiro
Atletico Paranaense 
04/06 08:00
FT 
 Sc Scarborough Ontario
Ukraine United 
04/06 04:00
FT 
1 San Marcos De Arica
Coquimbo Unido 
04/06 03:00
FT 
 Santiago Wanderers
Cobreloa 
04/06 04:00
FT 
 Nublense
Magallanes 
04/06 03:30
FT 
 La Serena
Valdivia 
04/06 06:00
FT 
1 Cd Rengo Unido
Osorno 1
04/06 03:30
FT 
 Colchagua Cd
General Velasquez 
03/06 16:00
FT 
 Shenyang City Public
Yanbian Beiguo 
04/06 06:30
AET 
 Dep.Independiente Medellin
Deportes Tolima 
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], Penalty Kicks[3-5]
04/06 00:10
FT 
 Dubrava Zagreb
Rudar Labin 
04/06 00:00
FT 
 Slavija Pleternica
Belisce 
04/06 00:00
FT 
1 Dugo Selo
Vrapce 1
04/06 00:00
FT 
 Trnje
Opatija 1
04/06 00:00
FT 
 Zagorec
Maksimir 
04/06 00:00
FT 
1 NK Zagreb
Vinogradar 
04/06 00:00
FT 
 Bijelo Brdo
Cepin 
03/06 23:00
FT 
 Benesov
Benatky Nad Jizerou 
03/06 23:00
FT 
 Sokol Zapy
Stechovice 
03/06 16:15
FT 
 Prevysov
Sk Polaban Nymburk 
03/06 16:15
FT 
 Unicov
Odra Petrkovice 
03/06 23:00
FT 
 Bohumin
Nove Sady 
03/06 23:00
FT 
 Sk Jankov
Malse Roudne 
03/06 23:00
FT 
 Frenstat Pod Radhostem
Ssk Bilovec 
03/06 23:00
FT 
 Krnov
Polanka 
03/06 23:00
FT 
 Pusta Polom
Hermanice 
03/06 23:00
FT 
 So Bruntal
Haj Ve Slezsku 
03/06 22:30
FT 
 Sk Pribyslav
Jaromerice Nad Rokytnou 
03/06 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Slavoj Cesky Krumlov 
03/06 16:30
FT 
 Sapeli Polna
Zdar Nad Sazavou 
03/06 16:15
FT 
 Admira Praha
Cechie Vykan 
03/06 16:15
FT 
 Opava Ii
Mfk Havirov 
03/06 16:00
FT 
 Hfk Olomouc B
Tj Medlov 
03/06 19:30
FT 
 Holbaek
Fa 2000 
03/06 20:00
FT 
 Ballerup Skovlunde Womens
Fortuna Hjorring Womens 
03/06 19:15
FT 
 Ob Womens
Vsk Aarhus Womens 
03/06 19:00
FT 
 Brondby Womens
Kolding Bk Womens 
04/06 06:00
FT 
 Macara
Barcelona Sporting Club 
04/06 01:00
FT 
1 Sociedad Deportiva Aucas
Guayaquil City 
04/06 05:00
FT 
1 Gualaceo Sc
Cds Santa Rita 
04/06 04:30
FT 
 Orense Sc
Mushuc Runa 
04/06 01:00
FT 
 Olmedo Riobamba
Liga de Loja 
03/06 22:15
FT 
 HB Torshavn
07 Vestur Sorvagur 
03/06 22:00
FT 
 NSI Runavik
Ab Argir 
03/06 22:00
FT 
 skala if
EB Streymur 
03/06 22:00
FT 
 Ki Klaksvik
B36 Torshavn 
03/06 21:30
FT 
 Tb Tuoroyri
Vikingur Gotu 
03/06 23:30
FT 
 Gbk Kokkola
Sjk Akatemia 
03/06 22:00
FT 
2 TP47 Tornio
Jakobstads Bollklubb 
03/06 22:00
FT 
 PK-35
Tote 1
03/06 21:30
FT 
 Tv Herkenrath
Bergisch Gladbach 09 
03/06 21:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
SF Baumberg 
03/06 21:00
FT 
 SV Straelen
Vfr Krefeld Fischeln 
03/06 21:00
FT 
 Turu Dusseldorf
VFB Homberg 
03/06 21:00
FT 
 VfB Hilden
Cronenberger Sc 1
03/06 20:00
FT 
 Hallen
International Leipzig 
03/06 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
Strausberg 
03/06 20:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
Malchower Sv 1
03/06 20:00
FT 
 Sc Staaken
TeBe Berlin 1
03/06 20:00
FT 
 Einheit Kamenz
Sv 1899 Merseburg 
03/06 20:00
FT 
 Schott Jena
Vfc Plauen 
03/06 20:00
FT 
 Villingen
Bayern Alzenau 
03/06 20:00
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Ff Usv Jena (w) 
03/06 20:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Hoffenheim (w) 
03/06 20:00
FT 
 Wolfsburg womens
Koln Womens 
03/06 23:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Mte Mosonmagyarovar 
03/06 23:00
FT 
 Budafoki Mte
Budaorsi Sc 
04/06 02:00
FT 
 UMF Selfoss
Vikingur Olafsvik 
04/06 00:00
FT 
 Fram Reykjavik
IA Akranes 
03/06 22:00
FT 
 Magni Grenivik
Throttur 
03/06 22:00
FT 
 Kari
Tindastoll Sauda 
03/06 21:00
FT 
 Hottur Egilsstadir
Grotta Seltjarnarnes 
04/06 04:00
FT 
 Breidablik
Stjarnan 
04/06 02:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
KR Reykjavik 
04/06 00:00
FT 
 Ka Akureyri
Vikingur Reykjavik 
03/06 21:30
FT 
 Madura United
Bali United 
04/06 03:00
FT 
 Al Minaa
Naft Alwasat 
04/06 03:00
FT 
 Al Shorta
Al Zawraa 
04/06 03:00
FT 
 Naft Misan
Al Bahri 
03/06 21:30
FT 
 Al Hussein Irbid
Al Najaf 
04/06 03:15
FT 
 Venezia
Perugia 
04/06 00:30
AET 
 Cittadella
Bari 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2]
04/06 02:00
FT 
 Usc Bassam
Af Amadou Diallo Djekanou 
03/06 13:00
FT 
 Oita Trinita
Roasso Kumamoto 
03/06 13:00
FT 
 Yokohama
Tokyo Verdy 
03/06 13:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
03/06 18:00
FT 
1 Daejeon Citizen
Gwangju 
03/06 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Seoul E Land 
03/06 15:00
FT 
 Gangneung
Mokpo City 
03/06 15:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Incheon Korail 
03/06 22:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Baltija Panevezys 
03/06 22:00
FT 
 Kupiskis
Taip 
03/06 22:00
FT 
 Dfk Dainava Alytus
Utenis Utena 
03/06 22:00
FT 
 Negeri Sembilan Matrix
Selangor PKNS 
04/06 09:00
FT 
 Havelock North Wanderers
Western Suburbs 
04/06 08:00
AET 
 Twenty 11
Nelson Suburbs 
90min [2-2], 120min [2-3], Nelson Suburbs win
04/06 00:00
FT 
 Levanger
Sogndal 
04/06 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Aalesund 
04/06 00:00
FT 
 Asane Fotball
Mjondalen 
04/06 00:00
FT 
 Ham-Kam
Jerv 
04/06 00:00
FT 
 Strommen
Notodden FK 
03/06 21:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Tromsdalen UIL 
04/06 00:00
FT 
 Honefoss
Odd Grenland B 
04/06 00:00
FT 
 Fredrikstad
Raufoss 
04/06 00:00
FT 
 Grorud IL
Baerum SK 
03/06 20:00
FT 
 Alta
Stabaek B 
03/06 20:00
FT 
 Mjolner
Fram Larvik 
04/06 00:00
FT 
 IL Hodd
Bryne 
03/06 22:00
FT 
 Stjordals Blink
Vard Haugesund 
04/06 00:00
FT 
 IL Hodd
Bryne 
03/06 22:00
FT 
 Stjordals Blink
Vard Haugesund 
03/06 20:00
FT 
 Stromsgodset U19
Start Kristiansand U19 
04/06 02:00
FT 
 Al Mdeebe
Dhufar 
04/06 02:00
FT 
 AL-Nahda
Fnjaa SC 
04/06 02:00
FT 
 Al Shabab Oma
Oman Club 
04/06 02:00
FT 
 Al-Suwaiq Club
Sohar Club 
04/06 02:00
FT 
 Muscat
Al Oruba Sur 
04/06 02:00
FT 
 Al Nasr(OMA)
Saham 
04/06 02:00
FT 
 Alslam
Mrbat 
04/06 06:45
FT 
 Libertad Asuncion
Independiente Fbc 
04/06 04:30
FT 
1 Deportivo Capiata
Olimpia Asuncion 
04/06 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
Ovetense 1
04/06 03:00
FT 
 Ri 3 Corrales
Sportivo Trinidense 
04/06 03:30
FT 
 2 De Mayo
Sportivo San Lorenzo 
04/06 03:00
FT 
 Deportivo Liberacion
Club Fernando De La Mora 
04/06 03:00
FT 
 Sportivo Iteno
Ovetense 
04/06 03:00
FT 
 Ri 3 Corrales
Sportivo Trinidense 
04/06 05:00
FT 
 Dep. San Martin
Universitario de Deportes 
04/06 02:30
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Inti Gas Deportes 
04/06 04:30
FT 
 Deportivo Hualgayoc
Victoria Sports 
04/06 04:00
FT 
1 Alfredo Salinas
Atletico Grau 1
04/06 01:55
FT 
1 Alianza Atletico
Cienciano 
04/06 01:55
FT 
 Juan Aurich
Univ. Cesar Vallejo 
03/06 18:45
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytow 
03/06 18:45
FT 
 Chrobry Glogow
Olsztyn OKS 1945 
03/06 18:45
FT 
 GKS Katowice
Gornik Leczna 
03/06 18:45
FT 
 Puszcza Niepolomice
Miedz Legnica 
03/06 18:45
FT 
1 Rakow Czestochowa
Pogon Siedlce 
03/06 18:45
FT 
 Stal Mielec
Podbeskidzie 
03/06 18:45
FT 
 Wigry Suwalki
Ruch Chorzow 
03/06 18:45
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
GKS Tychy 
03/06 23:00
FT 
 Gks Pniowek Pawlowice Slaskie
Gornik Ii Zabrze 1
03/06 23:00
FT 
 GKP Gorzow Wielkopolski
Polonia Glubczyce 
03/06 23:00
FT 
 Piast Zmigrod
Gornik Polkowice 
03/06 23:00
FT 
 Wisla Sandomierz
Jks Jaroslaw 
03/06 23:00
FT 
 Stal Rzeszow
Podhale Nowy 
03/06 22:00
FT 
 Swit Skolwin
Jarota Jarocin 
03/06 22:00
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Siarka Tarnobrzeg 
03/06 19:00
FT 
 Gawin Sleza Wroclaw
Miedz Legnica Ii 1
03/06 18:00
FT 
 Kp Starogard Gdanski
Gks Przodkowo 
03/06 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Legia Warszawa B 1
03/06 17:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Sieradz 
03/06 17:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Baltyk Gdynia 1
04/06 00:00
FT 
 Benfica U17
Belenenses U17 1
03/06 18:00
FT 
 Porto Sad U17
Sporting Lisbon Sad U17 
03/06 18:00
FT 
 Vitoria Sc Guimaraes U17
Spg C Braga U17 
03/06 16:00
FT 
 Heniu Prundu Bargaului Womens
Fairplay Bucuresti Womens 
03/06 16:00
FT 
 Uni Alexandria Womens
Cfr Timisoara Womens 
04/06 01:30
FT 
 Csa Steaua
As Academia Rapid 
03/06 21:00
FT 
 Glasgow Rangers Womens
Celtic Womens 
03/06 20:00
FT 
 Spartans Womens
Hibernians Womens 
03/06 20:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Young Lions 
03/06 20:30
FT 
 Albirex Niigata FC
DPMM FC 1
03/06 20:30
FT 
 Albirex Niigata
DPMM FC 
03/06 20:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Young Lions 
03/06 23:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Plaza Argel Womens 
04/06 01:00
FT 
 Elche
Sporting De Gijon B 
03/06 23:00
FT 
 Extremadura
CD Mirandes 
03/06 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Futbol Club Cartagena 
03/06 19:30
FT 
 Lidkopings Fk Womens
Assi If Womens 
03/06 23:00
FT 
 Assyriska FF
Sandvikens IF 
03/06 22:00
FT 
 Husqvarna FF
Atvidabergs FF 
03/06 22:00
FT 
 Husqvarna FF
Atvidabergs FF 
03/06 23:30
FT 
 Orgryte
Falkenbergs FF 
03/06 21:00
FT 
 Landskrona BoIS
GAIS 
03/06 22:00
FT 
 Eskilstuna City FK
Haninge 
03/06 23:00
FT 
 Vinbergs If
Ullared 
03/06 20:00
FT 
1 Sollentuna Fk U19
Ik Sirius Fk U19 
03/06 21:00
FT 
 Vittsjo Gik Womens
Vaxjo Ff Womens 
03/06 21:00
FT 
 Vittsjo Gik Womens
Vaxjo Ff Womens 
03/06 21:00
FT 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Kristianstads Dff Womens 
04/06 05:00
FT 
 Torque
Defensor 2
04/06 02:00
FT 
 Ca Atenas
Ca River Plate 
04/06 02:00
FT 
 Wanderers FC
Liverpool P 
03/06 21:15
FT 
 Centro Atletico Fenix
Cerro Montevideo 
04/06 09:05
FT 
 Seattle Reign Womens
Orlando Pride Womens 
04/06 09:00
FT 
 Seattle Reign Womens
Orlando Pride Womens 
04/06 07:00
FT 
 Houston Dash Womens
North Carolina Womens 
03/06 21:00
FT 
 Sherdor Samarqand
Lokomotiv Bfk 1
03/06 20:30
FT 
 Nurafshon
Hotira Namangan 
03/06 20:30
FT 
 Iftixor Oltiariq
Pfc Labsa 
04/06 07:00
FT 
 Caracas FC
Zamora Barinas 
04/06 03:10
FT 
1 Yaracuy
LALA 
04/06 03:00
FT 
1 Ca Furrial
Libertador 
03/06 18:20
FT 
 Quảng Nam
Cần Thơ 
03/06 18:00
FT 
1 Đà Nẵng
Sông Lam Nghệ An 
03/06 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Tp Ho Chi Minh 
03/06 20:00
FT 
 Nam Dinh
Thanh Hóa 
03/06 20:00
FT 
 Hà Nội FC
Khanh Hoa 
03/06 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Bình Dương 
03/06 19:00
FT 
 Sài Gòn FC
Hải Phòng 
04/06 07:00
FT 
 Barbados
Belize 
04/06 05:30
FT 
 Algeria U21
Egypt U23 
04/06 03:00
FT 
 Spain
Switzerland 
04/06 02:10
FT 
 Saudi Arabia
Peru 
04/06 02:05
FT 
1 Argentino De Rosario
Coronel Aguirre 
04/06 01:10
FT 
 Tuvalu
Matabeleland 
04/06 01:00
FT 
 Costa Rica
Northern Ireland 
04/06 01:00
FT 
 Padania
Szekely Land 
04/06 00:00
FT 
 Georgia U21
Wales U21 1
03/06 23:45
FT 
 Austria U21
Czech U21 
03/06 23:00
FT 
 Andorra
Cape Verde 
03/06 22:20
FT 
 Indonesia U23
Thailand U23 
03/06 22:00
FT 
 Albania
Ukraine 
03/06 22:00
FT 
 Brazil
Croatia 
03/06 20:00
FT 
 Union Berlin Womens
Magdeburger Ffc Womens 
03/06 18:00
FT 
 Kakamega
Young Africans 
03/06 23:30
FT 
 Portugal U19
Turkey U21 
03/06 21:00
FT 
 Japan U21
Canada U21 
03/06 21:05
FT 
 Zesco United Ndola
Nakambala Leopards 
03/06 21:00
FT 
 Napsa Stars
Green Buffaloes 
03/06 21:00
FT 
 Caps United Fc
Mutare City 
03/06 21:00
FT 
 Triangle Fc
Dynamos Fc 
03/06 21:00
FT 
 Chapungu United
Zpc Kariba 
03/06 21:00
FT 
 Bulawayo Chiefs
Ngezi Platinum Stars