livescore - live soccer scores

Soccer Results: 02 Jun 2018 Soccer Scores & Results

03/06 09:30
FT 
 Real Salt Lake
Seattle Sounders 
03/06 08:30
FT 
 Chicago Fire
San Jose Earthquakes 
03/06 08:07
FT 
 Dallas
Los Angeles 1
03/06 07:50
FT 
 New York City
Orlando City 
03/06 07:37
FT 
 Atlanta United
Philadelphia Union 2
03/06 07:37
FT 
 Columbus Crew
Toronto 
03/06 07:37
FT 
 Montreal Impact
Houston Dynamo 
03/06 07:37
FT 
 New England Revolution
New York Red Bulls 
03/06 05:10
FT 
 Portland Timbers
Los Angeles Galaxy 
02/06 23:30
FT 
 Lesotho
Swaziland 
02/06 21:00
AET 
 Zambia
Namibia 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-3]
03/06 02:30
FT 
 Ca Atlas
General Lamadrid 
02/06 13:00
FT 
1 Woden Valley
Riverina Rhinos 
02/06 17:05
FT 
 Marconi Stallions
Bonnyrigg White Eagles 
02/06 16:00
FT 
 Queensland Lions SC
Brisbane Olympic United FC 1
02/06 16:00
FT 
 Gold Coast United
Redlands United FC 
02/06 14:00
FT 
 Sunshine Coast
Magpies Crusaders 
02/06 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Sturt Lions 
02/06 13:30
FT 
 Adelaide Panthers
Para Hills Knights 
02/06 13:30
FT 
 Campbelltown City SC
Croydon Kings 
02/06 16:30
FT 
 Altona Magic
Melbourne Heart Youth 
02/06 13:00
FT 
 Murray United
Brunswick City 
02/06 13:00
FT 
 Moreland City
Moreland Zebras 
02/06 13:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Dandenong City Sc 
02/06 13:00
FT 
 Sunshine George Cross
Box Hill United Sc 
02/06 13:00
FT 
 Springvale White Eagles
St Albans Saints 
02/06 17:00
FT 
 Hume City
Kingston City 
02/06 17:00
FT 
 Dandenong Thunder
Bentleigh Greens 
02/06 16:00
FT 
 Northcote City
Pascoe Vale Sc 
02/06 15:00
FT 
 Dandenong Thunder U20
Bentleigh Greens U20 
02/06 14:15
FT 
 Hume City U20
Kingston City U20 
02/06 14:15
FT 
 South Melbourne U20
Bulleen Lions U20 
02/06 14:00
FT 
 Northcote City U20
Pascoe Vale Sc U20 
02/06 13:10
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Heidelberg Utd Womens 
02/06 17:50
FT 
 Fulham United
Adelaide Blue Eagles 
02/06 17:30
FT 
 Seaford Rangers
Cumberland United 
02/06 16:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
White City Woodville 
02/06 13:30
FT 
 Modbury Jets
Poet Adelarde Pirates 
02/06 19:00
FT 
 Armadale
Forrestfield United 1
02/06 15:00
FT 
1 Stirling Lions
Cockburn City 
02/06 15:00
FT 
1 Sorrento
Perth SC 
02/06 17:00
FT 
 Armadale U20
Forrestfield United U20 
02/06 15:00
FT 
 Manly United U20
Hakoah Sydney City East U20 
02/06 15:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Bonnyrigg White Eagles U20 
02/06 13:00
FT 
 Stirling Lions U20
Cockburn City U20 
02/06 17:00
FT 
 Armadale U20
Forrestfield United U20 
02/06 13:00
FT 
 Joondalup United U20
Bayswater City U20 
02/06 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Floreat Athena U20 
02/06 13:00
FT 
 Balcatta U20
Perth Glory U20 
02/06 13:00
FT 
 Stirling Lions U20
Cockburn City U20 
02/06 13:00
FT 
 Subiaco Afc U20
Inglewood United U20 
02/06 13:00
FT 
 Sorrento U20
Perth Sc U20 
02/06 22:00
FT 
 Asv Spratzern
Sv Stripfing Weiden 
02/06 22:00
FT 
 Fv Austria Xiii
Favoritner Ac 
02/06 22:00
FT 
 Post Sv Wien
Sv Donau 
02/06 20:00
FT 
 Admira Landhaus
Sr Donaufeld Wien 
02/06 20:00
FT 
 Sportunion Mauer
Slovan Hac 
03/06 01:45
FT 
 Gorodeya
BATE Borisov 
02/06 23:45
FT 
 Gomel
Luch Minsk 
02/06 21:45
FT 
 Dnepr Mogilev
Vitebsk 
02/06 19:45
FT 
 Torpedo Maz Minsk
Dinamo Brest 
03/06 04:00
FT 
 Independente Sp Youth
Bath Sp U23 
03/06 02:00
FT 
1 Botafogo Sp Youth
Xv De Piracicaba Youth 
03/06 08:00
FT 
 Palmeiras
Sao Paulo 
03/06 06:00
FT 
 Vasco da Gama
Botafogo 
03/06 03:00
FT 
 Atletico-MG
Chapecoense 1
03/06 03:00
FT 
 Internacional RS
Sport Recife 
03/06 03:30
FT 
1 Atletico Clube Goianiense
Goias 
03/06 03:30
FT 
 CRB (AL)
Brasil De Pelotas Rs 
03/06 03:30
FT 
 Fortaleza
Sampaio Correa (MA) 
03/06 06:00
FT 
 Ponte Preta
Oeste Sp 
02/06 21:00
FT 
 Rolandia Ec U19
Londrina Pr U19 
03/06 08:30
FT 
 Brantford Galaxy Sc
London City 
03/06 06:30
FT 
 Sc Waterloo
Real Mississauga 
03/06 05:00
FT 
1 Melipilla
Puerto Montt 1
03/06 03:30
FT 
1 Union San Felipe
Rangers Talca 
03/06 03:00
FT 
 Cd Santiago Morning
Cobresal 
03/06 07:00
FT 
 Deportes Santa Cruz
Fernandez Vial 1
03/06 00:00
FT 
 Municipal Santiago
Linares Unido 
02/06 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Lijiang Feihu 
02/06 19:30
FT 
 Baoding Rongda
Hebei Jingying 
02/06 19:30
FT 
 Jiangxi Liansheng
Shenzhen Renren 
02/06 16:00
FT 
 Suzhou Dongwu
Hainan Boying Seamen 
02/06 16:00
FT 
1 Baotou Southern
Zibo Sunday 
02/06 16:00
FT 
1 Shenyang Dongjin
Beijing Tech 
02/06 16:00
FT 
 Shanghai Sunfun
Fujian Tianxin 
02/06 16:00
FT 
1 Shenzhen Pengcheng
Hunan Billows 
02/06 16:00
FT 
1 Sichuan Jiuniu
Sichuan Annapurna 1
02/06 15:30
FT 
 Jiangsu Yancheng
Qingdao Jonoon 
02/06 15:30
FT 
1 Dalian Boyang
Jinlin Baijia 
02/06 20:40
FT 
 Windsor Arch Ka I
Psp Macau 
02/06 18:40
FT 
 Benfica De Macau
Cheng Fung 
03/06 01:00
FT 
 Varteks Varazdin
Istra 1961 1
02/06 23:00
AET 
 Domazlice
Viktorie Jirny 
90min [1-1], Penalty [5-3], Domazlice win
02/06 23:00
FT 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Slavoj Vysehrad 
02/06 16:30
AET 
 Litomerice
Pisek 
90min [3-3], Penalty [5-4], Litomerice win
02/06 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Dobrovice 
02/06 23:00
FT 
 HFK Olomouc
Mohelnice 
02/06 23:00
FT 
 Hlucin
Sardice 
02/06 22:30
FT 
 Rymarov
Lisen 
03/06 01:00
FT 
 Hvezda Cheb
Tachov 
02/06 23:05
FT 
 Hranice Kunz
Brumov 
02/06 23:05
FT 
 Orlova
Sk Detmarovice 
02/06 23:00
FT 
 Breclav
Stara Rise 
02/06 23:00
FT 
 Novy Jicin
Dolni Benesov 
02/06 23:00
FT 
 Vratimov
Senov 
02/06 22:35
FT 
 Bosonohy
Sk Vojkovice 
02/06 21:10
FT 
 Tj Lomnice Karlovy Vary
Cheb 
02/06 21:00
FT 
 Sokol Citice
Frantiskovy Lazne 
02/06 16:30
FT 
 Tj Tatran Bohunice
Boskovice 
02/06 16:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Tj Centropen Dacice 
02/06 16:15
FT 
 Aritma Praha
Preddie J 
02/06 16:15
AET 
 Jiskra Mseno
Pardubice B 
90min [2-2], Penalty [8-7], Jiskra Mseno win
02/06 20:00
FT 
 Banik Ostrava u19
Ceske Budejovice u19 
02/06 19:00
FT 
 Bohemians 1905 U19
Frydek-mistek u19 
02/06 18:15
FT 
 Teplice U19
Brno U19 
02/06 17:30
FT 
 Pribram U19
Hradec Kralove u19 
02/06 17:00
FT 
 Pardubice U19
Synot Slovacko U19 
02/06 17:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Mfk Karvina U19 
02/06 17:00
FT 
 Slavia Praha u19
Mlada Boleslav U19 
02/06 17:00
FT 
 Sparta Praha U19
Viktoria Plzen U19 
02/06 16:30
FT 
 Opava U19
Zlin U19 
02/06 21:15
FT 
 Aalborg Bk U19
Randers Fc U19 
02/06 19:00
FT 
1 Vejgaard B
Viby 
02/06 19:00
FT 
 Tarup Paarup If
B 1909 Odense 
02/06 17:00
FT 
 Vejle Womens
Thisted Fc Womens 
03/06 06:00
FT 
 Emelec
Tecnico Universitario 
03/06 01:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Liga Dep. Universitaria Quito 
02/06 18:00
FT 
 Tammeka Tartu Womens
Ajax Tallinna Womens 1
02/06 18:00
FT 
 Lootos Polva Womens
Levadia Tallinn Womens 
03/06 11:00
FT 
 Lautoka
Rewa 
03/06 09:00
FT 
 Labasa
Nadi 
03/06 00:00
FT 
 IFK Mariehamn
Inter Turku 
02/06 22:00
FT 
 Ps Kemi
Lahti 
02/06 22:00
FT 
 Honka
Ilves Tampere 
02/06 22:00
FT 
 Jaro
Ekenas IF Fotboll 
02/06 22:00
FT 
1 Klubi 04
Ac Kajaani 
02/06 22:00
FT 
 Kpv
AC Oulu 
02/06 22:00
FT 
 KTP Kotka
Haka 
02/06 22:00
FT 
 Japs
JIPPO 
02/06 22:00
FT 
 LPS Helsinki
Mypa 
02/06 22:00
FT 
 Vaajakoski
Pk Keski Uusimaa Pkku 
02/06 22:00
FT 
 Grifk
Kiffen 
02/06 22:00
FT 
 Hjs Akatemia
Salon Palloilijat Salpa 1
02/06 22:00
FT 
 Jazz Pori
Kapa Helsinki 
02/06 22:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Musa 
02/06 22:00
FT 
 Narpes Kraft
Sc Kufu-98 
02/06 22:00
FT 
 Oulun Ls
Vifk Vaasa 
02/06 22:00
FT 
 Pk-37
Js Hercules 
02/06 21:35
FT 
 Viktoria Arnoldsweiler
Blau Weib Friesdorf 
03/06 01:00
FT 
 Diosgyor
Fehervar Videoton 
03/06 01:00
FT 
 Ujpesti TE
Debreceni VSC 
03/06 01:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Mezokovesd-Zsory 
03/06 01:00
FT 
 Budapest Honved
Vasas 
03/06 01:00
FT 
 Videoton Puskas Akademia
Paksi SE 1
03/06 01:00
FT 
 Balmazujvaros
Ferencvarosi TC 
03/06 00:00
FT 
 Ir Reykjavik
Thor Akureyri 
02/06 22:00
FT 
1 Umf Vidir
Vestri 
02/06 22:00
FT 
 Umf Afturelding
Fjardabyggd 
02/06 22:00
FT 
 Volsungur Husavik
Huginn 
02/06 21:00
FT 
1 Valur Reykjavik U19
Thor Akureyri U19 
02/06 21:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
Persela Lamongan 
03/06 03:00
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Naft Al Junoob 
02/06 23:00
FT 
 Pro Patria
Vibonese 
02/06 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Kyoto Purple Sanga 
02/06 18:00
FT 
 Okayama
Yamagata Montedio 
02/06 16:00
FT 
 JEF United Ichihara
Renofa Yamaguchi 
02/06 15:00
FT 
 Machida Zelvia
Ehime 
02/06 15:00
FT 
 Omiya Ardija
Kamatamare Sanuki 
02/06 14:00
FT 
 Gifu
Mito Hollyhock 
02/06 13:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tokushima Vortis 
02/06 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Vegalta Sendai 
02/06 15:00
FT 
 Gamba Osaka
Jubilo Iwata 
02/06 14:00
FT 
 Ventforet Kofu
Urawa Red Diamonds 
02/06 13:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Vissel Kobe 
02/06 20:00
FT 
 Mathare United
Kericho 
02/06 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Anyang 
02/06 18:00
FT 
 Bucheon 1995
Busan I'Park 
02/06 17:00
FT 
 Suwon
Asan Mugunghwa 1
02/06 22:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Rigas Tehniska Universitate 
02/06 22:00
FT 
 Tukums-2000
Preilu 
02/06 22:00
FT 
 Balvu Vilki
Super Nova 
02/06 20:00
FT 
 Grobina
Fk Auda Riga 
02/06 21:15
FT 
 Sabah Fa
Ukm 
02/06 22:00
FT 
 Felcra
Felda United FC 
02/06 22:00
FT 
 Johor
Perak 
02/06 22:00
FT 
 Kuala Lumpur
Terengganu 
02/06 22:00
FT 
 Pknp
Pahang 
02/06 17:00
FT 
 Hantharwady United
Mawyawadi 1
03/06 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Kongsvinger 
02/06 22:00
FT 
 Moss
Elverum 
02/06 22:00
FT 
 Asker
Nybergsund IL Trysil 
03/06 02:00
FT 
 Arendal
Brattvag 
02/06 22:00
FT 
1 Floy Flekkeroy Il
Egersunds IK 
02/06 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Valerenga B 
02/06 22:00
FT 
 Nardo
KFUM Oslo 
02/06 20:00
FT 
 Skeid Oslo
FK Vidar 
03/06 06:30
FT 
 Nacional Asuncion
Deportivo Santani 
03/06 03:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Deportivo Caaguazu 
03/06 09:00
FT 
 Alianza Lima
Deportivo Union Comercio 1
03/06 06:45
FT 
 Melgar
Em Deportivo Binacional 
03/06 04:30
FT 
 Utc Cajamarca
Sport Huancayo 1
03/06 04:30
FT 
 Deportivo Municipal
Sporting Cristal 
03/06 02:00
FT 
 Comerciantes Unidos
Sport Rosario 
02/06 21:00
FT 
 Odra Opole
Olimpia Grudziadz 
03/06 01:30
FT 
 Kszo Ostrowiec
Podlasie Biala Podlaska 
03/06 00:00
FT 
 Polonia Warszawa
Mks Elk 
02/06 23:00
FT 
 Znicz Pruszkow
KS Energetyk ROW 
02/06 23:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Gryf Wejherowo 
02/06 23:00
FT 
 Olimpia Elblag
Rozwoj Katowice 
02/06 23:00
FT 
 Belchatow
Radomiak Radom 
02/06 23:00
FT 
 Stal Stalowa Wola
Mks Kluczbork 
02/06 23:00
FT 
 Warta Poznan
Siarka Tarnobrzeg 
02/06 23:00
FT 
 Wisla Pulawy
Garbarnia Krakow 
02/06 23:00
FT 
 Wislanie Jaskowice
Spartakus Daleszyce 
02/06 23:00
FT 
 Zaglebie Lubin B
Rekord Bielsko Biala 
02/06 21:00
FT 
 Sola Oswiecim
Trzebinia Siersza 1
02/06 19:00
FT 
1 Avia Swidnik
Cwks Resovia Rzeszow 
02/06 20:00
FT 
 Odra Opole Youth
Pogon Szczecin Youth 
02/06 18:05
FT 
 Legia Warszawa Youth
Korona Kielce Youth 1
02/06 18:00
FT 
 Gornik Zabrze Youth
Piast Gliwice Youth 
02/06 18:00
FT 
 Wisla Krakow Youth
Lks Lodz Youth 
02/06 18:00
FT 
 Progres Krakow Youth
Polonia Warszawa Youth 
02/06 18:00
FT 
 Pogon Szczecin Youth
Zaglebie Lubin Youth 
02/06 18:00
FT 
 Stal Rzeszow Youth
Motor Lublin Youth 
02/06 18:00
FT 
 Sms Lodz Youth
Cracovia Krakow Youth 
02/06 18:00
FT 
 Chrobry Glogow Youth
Arka Gdynia Youth 
02/06 18:00
FT 
 Lech Poznan Youth
Slask Wroclaw Youth 
02/06 18:00
FT 
 Podbeskidzie Bielsko Biala U21
Warta Poznan Youth 
02/06 16:00
FT 
 Olimpia Uni Tehnica Ii Womens
Fcm Targu Mures Womens 
03/06 02:30
FT 
 Juventus Bucharest
Cs Voluntari 
03/06 02:30
FT 
 Concordia Chiajna
ACS Poli Timisoara 
02/06 23:30
FT 
 Botosani
Gaz Metan Medias 
02/06 17:00
FT 
 Snagov
Afc Hermannstadt 
02/06 17:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
Pandurii 
02/06 17:00
FT 
 Metaloglobus
Dunarea Calarasi 
02/06 16:00
FT 
1 Ripensia Timisoara
Stiinta Miroslava 
02/06 19:50
FT 
 Metallurg Asha
Torpedo Miass 
02/06 17:20
FT 
 Amkar Unior Perm
Tobol Kurgan 
02/06 21:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Rad U19 
02/06 20:00
FT 
 Moravac Orion U19
Vozdovac U19 
02/06 17:00
FT 
 Napredak U19
Radnicki 1923 U19 
02/06 17:00
FT 
 Cukaricki U19
Brodarac U19 
02/06 17:00
FT 
 Spartak Zdrepceva Krv U19
Radnicki Pirot U19 
02/06 20:30
FT 
 Balestier Khalsa FC
Geylang United FC 
02/06 23:30
FT 
 Lokomotiva Devinska Nova Ves
Vajnory 1
02/06 23:30
FT 
 Sk Bahon
Slovan Bratislava B 
02/06 23:00
FT 
 Vysne Opatske
Tesla Stropkov 
02/06 17:00
FT 
 Partizan Bardejov U19
Zp Sport Podbrezova U19 
02/06 23:00
FT 
1 NK Ptuj Drava
Triglav Gorenjska 
02/06 21:00
FT 
 Jomo Cosmos
Platinum Stars 
03/06 08:30
FT 
 Bolivia Womens U20
Paraguay Womens U20 
03/06 06:00
FT 
 Colombia Womens U20
Ecuador Womens U20 
03/06 03:30
FT 
 Argentina Womens U20
Chile Womens U20 
03/06 02:00
FT 
 Ua Horta
Ue Cornella 1
03/06 02:30
FT 
 Alcorcon
Reus Deportiu 
03/06 02:30
FT 
 Barcelona B
Zaragoza 
03/06 02:30
FT 
 Cordoba
Sporting de Gijon 
03/06 02:30
FT 
 Gimnastic Tarragona
Rayo Vallecano 1
03/06 02:30
FT 
 Granada
Cadiz 1
03/06 02:30
FT 
 CD Lugo
Almeria 
03/06 02:30
FT 
 Numancia
Cultural Leonesa 
03/06 02:30
FT 
 Real Oviedo
SD Huesca 
03/06 02:30
FT 
 Tenerife
Albacete 
03/06 02:30
FT 
 Valladolid
Osasuna 1
03/06 00:00
FT 
 Fuenlabrada
Villarreal B 1
02/06 22:00
FT 
 Arameisk-syrianska If
Carlstad United BK 
02/06 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Akropolis IF 
02/06 21:00
FT 
 Sollentuna United FF
Nykopings BIS 
02/06 22:00
FT 
 Grebbestads If
Skovde AIK 
02/06 22:00
FT 
1 Mjallby AIF
IK Oddevold 1
02/06 22:00
FT 
 Angelholms FF
Utsiktens BK 
02/06 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
Tvaakers IF 
02/06 20:00
FT 
 Lunds BK
Karlskrona 1
03/06 00:00
FT 
 Degerfors IF
IFK Varnamo 
02/06 22:00
FT 
 Norrby IF
IK Brage 
02/06 22:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Halmstads 
02/06 22:00
FT 
 Ik Frej Taby
Osters IF 
02/06 21:00
FT 
 Hisingsbacka
Vanersborg 
02/06 20:00
FT 
1 Skoftebyns If
Torslanda IK 
02/06 22:00
FT 
 BKV Norrtalje
Ifk Mora 
02/06 22:00
FT 
 Stromsbergs IF
Sundbybergs 
02/06 22:00
FT 
 Gamla Upsala
Valbo Ff 
02/06 22:00
FT 
 Ifk Lidingo
Gute 
02/06 22:00
FT 
 Ifk Stocksund
Skiljebo SK 
02/06 22:00
FT 
 Enskede Ik
Huddinge If 
02/06 20:15
FT 
 Varmdo IF
Motala AIF 
02/06 22:00
FT 
 Assyriska Bk
Hogaborgs Bk 
02/06 20:00
FT 
 Bk Olympic
Rosengard 
02/06 20:00
FT 
 Kvarnby IK
Hittarps Ik 
02/06 20:00
FT 
 Savedalens IF
Ifk Malmo 
02/06 20:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
Varbergs Gif 
02/06 19:00
FT 
 Lindome GIF
IS Halmia 1
02/06 20:00
FT 
 Malmo U19
Osters U19 
02/06 21:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Eskilstuna United Df Womens 
03/06 02:00
FT 
 Rampla Juniors
Nacional Montevideo 
03/06 02:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Danubio FC 
03/06 02:00
FT 
1 Miramar Misiones
Tacuarembo 1
03/06 11:00
FT 
 Las Vegas Lights
Colorado Springs Switchbacks 1
03/06 11:00
FT 
 Sacramento Republic
Orange County Blues Fc 1
03/06 10:30
FT 
1 LA Galaxy 2
Tulsa Roughnecks 1
03/06 10:05
FT 
 Fresno
Seattle Sounders B 
03/06 08:30
FT 
 Nashville
Harrisburg Islanders 
03/06 08:30
FT 
 Okc Energy
Reno 1868 
03/06 07:35
FT 
 North Carolina
Bethlehem Steel 
03/06 07:30
FT 
1 Tampa Bay Rowdies
Atlanta United Ii 1
03/06 07:10
FT 
1 Richmond Kickers
Pittsburgh Riverhounds 
03/06 07:00
FT 
 Ottawa Fury
Charlotte Independence 
03/06 01:00
FT 
 New York Red Bulls B
Cincinnati 
03/06 07:00
FT 
 Mineros de Guayana
Carabobo 
02/06 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Đồng Tháp 
02/06 16:30
FT 
 Cong An Nhan Dan
Viettel 
02/06 16:30
FT 
 Dak Lak
Hue FC 
03/06 08:30
FT 
 Honduras
El Salvador 
03/06 08:00
FT 
 Mexico
Scotland 
03/06 05:00
FT 
 Tunisia U23
Mauritania U23 1
03/06 04:00
FT 
 Iceland
Norway 
03/06 04:00
FT 
 Niger
Uganda 
03/06 03:05
FT 
 Ireland Republic
USA 
03/06 02:45
FT 
 Belgium
Portugal 
03/06 02:15
FT 
 Montenegro
Slovenia 
03/06 01:45
FT 
 Sweden
Denmark 
03/06 01:40
FT 
 Austria
Germany 
03/06 00:30
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Psv Eindhoven Womens 
03/06 00:15
FT 
 England
Nigeria 
02/06 23:00
FT 
 Latvia
Estonia 
02/06 22:30
FT 
 Kenya
New Zealand 
02/06 19:30
FT 
 Thailand
China 
02/06 23:30
FT 
 France U20
Togo U21 1
02/06 21:00
FT 
 South Korea U19
Scotland U21