livescore - live soccer scores

Soccer Results: 28 Jan 2018 Soccer Scores & Results

29/01 03:45
FT 
 Barcelona
Alaves 
29/01 01:30
FT 
 Sevilla
Getafe 
28/01 23:15
FT 
 Atletico Madrid
Las Palmas 
28/01 19:00
FT 
 Leganes
Espanyol 
29/01 01:00
FT 
 AC Milan
Lazio 
29/01 03:45
FT 
 AS Roma
Sampdoria 
28/01 22:00
FT 
 Crotone
Cagliari 1
28/01 22:00
FT 
 Fiorentina
Hellas Verona 
28/01 22:00
FT 
 Genoa
Udinese 1
28/01 22:00
FT 
 Napoli
Bologna 
28/01 22:00
FT 
 Torino
Benevento 1
28/01 19:30
FT 
 Spal
Inter Milan 
29/01 01:00
FT 
 Hannover 96
Wolfsburg 
28/01 22:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Mainz 05 
29/01 04:00
FT 
 Marseille
AS Monaco 
28/01 23:59
FT 
1 Bordeaux
Lyon 
28/01 22:00
FT 
 Lille
Strasbourg 
28/01 23:59
FT 
1 Cardiff City
Manchester City 
28/01 21:30
FT 
 Chelsea
Newcastle United 
28/01 23:45
FT 
 Willem II
AZ Alkmaar 
28/01 21:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
ADO Den Haag 
28/01 21:30
FT 
 Roda JC Kerkrade
SBV Excelsior 1
28/01 19:30
FT 
1 Utrecht
Ajax Amsterdam 
29/01 03:00
FT 
 Oostende
KSC Lokeren 
29/01 01:00
FT 
 Standard Liege
Anderlecht 
28/01 21:30
FT 
 Gent
Club Brugge 
28/01 22:00
FT 
 Ross County
Glasgow Rangers 
28/01 17:30
FT 
 Perth Glory
Western Sydney 1
29/01 03:30
AET 
 Congo
Libya 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[3-5]
29/01 00:30
AET 
 Nigeria
Angola 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
29/01 01:00
FT 
 UE Santa Coloma
Ue Engordany 
28/01 23:00
FT 
 Inter Club Escaldes
Santa Coloma 
28/01 19:00
FT 
 Penya Encarnada
Lusitanos la Posa 
29/01 04:00
FT 
 Berazategui
Deportivo Armenio 
29/01 04:00
FT 
1 El Porvenir
Justo Jose De Urquiza 
29/01 04:00
FT 
 Club Lujan
San Martin Burzaco 
29/01 04:00
FT 
 Sportivo Italiano
Deportivo Laferrere 
29/01 04:00
FT 
 Central Cordoba
Sportivo Dock Sud 1
29/01 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Argentino de Quilmes 1
29/01 04:00
FT 
 Villa San Carlos
Ca San Miguel 
29/01 07:10
FT 
 Sarmiento Leones
Racing De Cordoba 
29/01 05:30
FT 
1 Sportivo Penarol
Huracan San Rafael 1
29/01 05:30
FT 
 Deportivo Maipu
Gimnasia Mendoza 1
29/01 04:00
FT 
 Deportivo Rincon
Sol De Mayo 
29/01 04:00
FT 
 Sol De America Arg
Gsan Martin Formosa 
29/01 05:30
FT 
 Deportivo Achirense
Atletico San Jorge 
29/01 08:30
FT 
 Union Santa Fe
Racing Club 
29/01 08:10
FT 
 CA Huracan
River Plate 
29/01 04:00
FT 
 Olimpo
Belgrano 
29/01 04:00
FT 
 Argentinos Juniors
San Martin San Juan 2
28/01 20:15
FT 
 Perth Glory Womens
Ws Wanderers Womens 
28/01 15:30
FT 
 Adelaide United Womens
Brisbane Roar Womens 
28/01 13:30
FT 
 Canberra United Womens
Newcastle Jets Womens 
28/01 23:00
FT 
 Lierse
St Gilloise 
29/01 07:30
FT 
 Blooming
Royal Pari 1
29/01 04:00
FT 
 Bolivar
Jorge Wilstermann 
29/01 03:00
FT 
 Aurora
The Strongest 
29/01 03:00
FT 
 Gremio Metropolitano Maringa
Toledo Colonia Work Pr 
29/01 03:00
FT 
 Rio Branco Pr
Cascavel Pr 
29/01 03:00
FT 
 Parana PR
Londrina (PR) 
29/01 03:00
FT 
 Atlantico Ec
Vitoria Salvador BA 
29/01 03:00
FT 
 Bahia de Feira BA
Jacobina Ec 1
29/01 05:30
FT 
 Atletico Tubarao
Criciuma 
29/01 03:00
FT 
 Avai (sc)
Figueirense (SC) 
29/01 03:00
FT 
 Brusque
Concordia Ac 
29/01 03:00
FT 
 Chapecoense SC
Joinville 
29/01 03:00
FT 
 Inter De Lages Sc
Hercilio Luz Sc 
29/01 03:00
FT 
 Horizonte CE
Fortaleza 
29/01 03:00
FT 
 Uniclinic Ac Ce
Iguatu Ce 1
29/01 03:00
FT 
 Tiradentes Ce
Maranguape Ce 
29/01 03:00
FT 
 Itumbiara Ec Go
Goias 
29/01 03:00
FT 
 Anapolis
Anapolina Go 
29/01 04:00
FT 
 Cruzeiro Rs
Veranopolis Rs 
29/01 04:00
FT 
 Juventude Rs
Novo Hamburgo RS 
29/01 03:00
FT 
 Sao Jose Poa Rs
Gremio (RS) 
29/01 04:00
FT 
2 Globo
Assu Rn 1
28/01 20:00
FT 
 Cr Flamengo Rj Youth
Bonsucesso U20 
29/01 03:00
FT 
 Atletico Mineiro (MG)
Ca Patrocinense 1
29/01 03:00
FT 
1 Tupi Juiz de Fora MG
Caldense(MG) 
29/01 03:00
FT 
 Uberlandia Mg
Villa Nova-MG 
29/01 04:00
FT 
 Atletico Cajazeirense Pb
Botafogo PB 
29/01 04:00
FT 
 Nacional De Patos Pb
Serrano Pb 
29/01 04:00
FT 
 Sousa Pb
Desportiva Guarabira Pb 
29/01 03:00
FT 
 Treze Campina Grande PB
Campinense Pb 
29/01 03:00
FT 
 Centro Sportivo Paraibano Csp
Auto Esporte Clube Pb 
29/01 03:00
FT 
 Belo Jardim Pe
Salgueiros AC 
29/01 03:00
FT 
 Vitoria Pe
Nautico (PE) 
29/01 03:00
FT 
 America Pe
Afogados Da Ingazeira 
29/01 05:30
FT 
 Santos
Ituano Sp 
29/01 03:00
FT 
 Bragantino SP
Palmeiras 
29/01 03:00
FT 
 Sao Bento
Ponte Preta 
28/01 20:00
FT 
 Juventus Sp
Audax Sao Paulo 
28/01 20:00
FT 
 Penapolense
Sao Bernardo 
29/01 05:00
AET 
 Usa Womens U20
Mexico Womens U20 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Mexico Womens U20 win
29/01 02:00
FT 
 Haiti Womens U20
Canada Womens U20 1
29/01 08:15
FT 
 Paraguay Womens U20
Colombia Womens U20 
29/01 06:00
FT 
 Santos De Guapiles
Limon 
29/01 05:00
FT 
 Ad Grecia
Cartagines Deportiva SA 
29/01 01:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Alajuelense 1
29/01 03:30
FT 
 Dav Santa Ana
Santa Rosa 
29/01 01:15
FT 
 Adr Jicaral
Ad Cartagena 
28/01 23:00
FT 
 Arab Contractors
Al Nasr Cairo 
28/01 20:30
FT 
 Alassiouty Sport
Ittihad Alexandria 
29/01 05:00
FT 
 Aguila
Alianza 
29/01 05:00
FT 
1 Cd Audaz
CD Dragon 
29/01 05:00
FT 
 CD FAS
Santa Tecla 
28/01 21:00
FT 
 Liverpool U23
Derby County U23 
28/01 20:00
FT 
 Sunderland U23
Arsenal U23 
28/01 21:00
FT 
2 Sheffield Womens
Tottenham Hotspur Womens 1
28/01 20:00
FT 
 Millwall Womens
Durham Wildcats Womens 
28/01 22:00
FT 
 Doncaster Rovers Belles Womens
Brighton Ha Womens 
28/01 22:00
FT 
 Oxford United Womens
Aston Villa Womens 
28/01 21:00
FT 
 Sheffield Womens
Tottenham Hotspur Womens 
28/01 20:00
FT 
 Millwall Womens
Durham Wildcats Womens 
28/01 22:00
FT 
 Reading Womens
Arsenal Womens 
28/01 20:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Everton Cd Womens 
28/01 22:00
FT 
 Birmingham Womens
Yeovil Town Womens 
28/01 22:00
FT 
 Sunderland Womens
Manchester City Womens 
28/01 22:00
FT 
 Reading Womens
Arsenal Womens 
28/01 20:30
FT 
 Chelsea Fc Womens
Everton Fc Womens 
28/01 23:30
FT 
 Keila Jk
Nomme United 
28/01 21:45
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Tallinna Levadia 2 
28/01 20:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Levadia Tallinn 
28/01 18:15
FT 
 Jk Welco Elekter
Rakvere Flora 
28/01 23:59
FT 
 IFK Mariehamn
Klubi 04 
28/01 21:00
FT 
 Ps Kemi
KuPS 
28/01 21:30
FT 
 Lens U19
Avranches U19 
28/01 21:30
FT 
 Lille U19
Caen U19 
28/01 21:30
FT 
 Chambly U19
Entente U19 
28/01 21:30
FT 
 Paris U19
Evreux U19 
28/01 21:30
FT 
 Us Boulogne U19
Valenciennes Us U19 
28/01 21:30
FT 
 Orleans Us 45 U19
PSG U19 
28/01 21:30
FT 
 Sochaux U19
Strasbourg U19 
28/01 21:30
FT 
 Auxerre U19
Es Troyes Ac U19 
28/01 21:30
FT 
 Metz U19
Montceau U19 
28/01 21:30
FT 
1 Evian Thonon Gaillard U19
Drancy U19 1
28/01 21:30
FT 
 Dijon U19
Stade Reims U19 
28/01 21:30
FT 
 Nancy U19
Torcy Us U19 
28/01 21:30
FT 
 Lyonnais U19
Belfort Asm Fc U19 
28/01 21:30
FT 
 Niort U19
Vaillante Sports U19 
28/01 21:30
FT 
 Brest Stade U19
Nantes U19 
28/01 18:00
FT 
 Angers Sco U19
Trelissac U19 
28/01 19:30
FT 
 Saint Etienne U19
Monaco U19 
28/01 20:30
FT 
 St. Pauli
Darmstadt 
28/01 20:30
FT 
 SV Sandhausen
Dynamo Dresden 1
28/01 20:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Eintr. Braunschweig 
28/01 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Hallescher 
28/01 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Energie Cottbus 1
28/01 20:30
FT 
 Monchengladbach U19
Preuben Munster U19 
29/01 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus 
28/01 23:15
FT 
 Atromitos Athens
Larisa 
28/01 23:15
FT 
 Panionios
Pas Giannina 
28/01 23:15
FT 
 Xanthi
PAE Levadiakos 
28/01 21:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
PAOK Saloniki 
28/01 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Panegialios 
28/01 21:00
FT 
 Apollon Larissas
OFI Crete 
28/01 21:00
FT 
 Kallithea
Panserraikos 
28/01 21:00
FT 
 Panahaiki-2005
Veria 
28/01 21:00
FT 
 Acharnaikos
Aris Salonica 
28/01 21:00
FT 
 Aris Palaioxoriou
Makedonikos 
28/01 21:00
FT 
 Agrotikos Asteras
Karitsa 
28/01 21:00
FT 
 Aris Avatou
Doxa Proskyniton 1
28/01 21:00
FT 
 Panamvrakikos
Ermis Amyntaiou 
28/01 21:00
FT 
 Kampaniakos Chalastras
Kilkisiakos Kilkis 
28/01 21:00
FT 
 Niki Volou
Thiva 
28/01 21:00
FT 
1 Doxa Kranoula
Ethnikos Filippiades 1
28/01 20:00
FT 
 Aek Athens U20
Lamia U20 
28/01 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U20
Panathinaikos U20 
29/01 06:00
FT 
 CD Olimpia
Marathon 
29/01 05:00
FT 
 Platense
Juticalpa 
29/01 04:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Honduras Progreso 
28/01 13:30
FT 
 Eastern District Sa
Tai Chung 
28/01 13:30
FT 
 Eastern District Sa
Resources Capital 
28/01 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Wofoo Tai Po 
28/01 14:30
FT 
 Kitchee
Hong Kong Rangers FC 
29/01 01:15
FT 
 Umf Afturelding
Grotta Seltjarnarnes 
29/01 04:15
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Fjolnir Womens 
28/01 18:30
FT 
 Just Lang Ge Uthai Association
Corps Of Signals 
28/01 16:30
FT 
 Gokulam
Shillong Lajong FC 
28/01 22:30
FT 
 Atletico De Kolkata
Jamshedpur 
28/01 20:00
FT 
1 Goa
Mumbai City 
28/01 18:30
FT 
 Fajr Sepasi
Naft Masjed Soleyman 
28/01 18:30
FT 
 Shahrdari Mahshahr
Mes Rafsanjan 
28/01 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Bargh shiraz 
28/01 18:30
FT 
 Shahrdary Arak
Baderan Tehran 
28/01 18:30
FT 
 Iran Javan Bushehr
Mashin Sazi 
28/01 18:30
FT 
 Gol Gohar
Mes Krman 
28/01 19:30
FT 
 Al Diwaniya
Al-Naft 
28/01 19:30
FT 
 Al Bahri
Alsinaat Alkahrabaiya 
28/01 19:00
FT 
 Cherry Orchard
Portmarnock 
29/01 02:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
29/01 01:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
29/01 01:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Gavorrano 
29/01 01:30
FT 
 Viterbese
Pisa 
28/01 21:30
FT 
 Arezzo
Piacenza 
28/01 21:30
FT 
 Cuneo
Giana 
28/01 21:30
FT 
 Olbia
Carrarese 
28/01 21:30
FT 
 Pontedera
Arzachena 
28/01 21:30
FT 
 Pro Piacenza
Pistoiese 
28/01 21:30
FT 
 Livorno
Alessandria 
28/01 21:30
FT 
 Ssd Monza 1912
Lucchese 
29/01 03:30
FT 
 As Andria Bat
Cosenza Calcio 1914 
29/01 03:30
FT 
 Matera
Reggina 
28/01 23:30
FT 
 Paganese
Usd Akragas 
28/01 23:30
FT 
 Rende
Lecce 
28/01 23:30
FT 
 Us Siracusa
Fondi 
28/01 23:30
FT 
 Catanzaro
Bisceglie 
28/01 21:30
FT 
 Ac Monopoli
Sicula Leonzio 
29/01 00:30
FT 
 Cittadella
Frosinone 
28/01 20:00
FT 
 Gor Mahia
Afc Leopards Sc 
28/01 22:00
FT 
 Al Ansar Lib
Racing Beirut 
28/01 20:15
FT 
 Al Shabab Al Arabi
Salam Zgharta 
28/01 23:00
FT 
 Balzan
Hamrun Spartans 
28/01 21:00
FT 
 Birkirkara FC
Senglea Athletic 
28/01 23:15
FT 
 Marsa
Vittoriosa Stars 
28/01 21:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Zebbug Rangers 
29/01 08:00
FT 
 Veracruz
Santos Laguna 
29/01 02:00
FT 
 Toluca
CDSyC Cruz Azul 
29/01 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Csyd Dorados De Sinaloa 
29/01 05:00
FT 
 Irapuato
Intel Paja 
29/01 01:00
FT 
 Necaxa Ii
Tepatitlan De Morelos 
28/01 17:30
FT 
 Zwekapin United
Mawyawadi 
28/01 21:30
FT 
 Volendam
Go Ahead Eagles 
28/01 23:00
FT 
 Wikki Tourist
Ifeanyi Ubah 
28/01 23:00
FT 
 Akwa United
Kwara United 
28/01 23:00
FT 
 Lobi Stars
Niger Tornadoes 
28/01 23:00
FT 
 Heartland
Yobe Desert Stars 
28/01 23:00
FT 
 Katsina United
Go Round Omoku 
28/01 23:00
FT 
 Rivers United
Enyimba International 
28/01 23:00
FT 
 Abia Warriors
Sunshine Stars 
28/01 23:00
FT 
 El Kanemi Warriors
Kano Pillars 
28/01 23:00
FT 
 Electrico
Lusitania Lourosa 
28/01 23:00
FT 
 Sacavenense
Caldas 
28/01 20:00
FT 
 Lusitano VRSA
Sp. Ideal 
28/01 21:00
FT 
 Clyde U20
Queens Park U20 
29/01 02:00
FT 
 As Douanes
Teungueth 
29/01 02:00
FT 
 Toure Kunda Footpro
As Dakar Sacre Coeur 
29/01 01:00
FT 
 Asc Port Autonome
Etics 
28/01 23:59
FT 
 Africa Promo Foot
Ej Fatick 
28/01 23:00
FT 
 Asc Yeggo
Keur Madior 
28/01 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Witbank Spurs 
28/01 21:30
FT 
 Black Leopards
Royal Eagles 
28/01 21:30
FT 
 Highlands Park
Richards Bay 
28/01 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Kaizer Chiefs FC 
28/01 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Baroka 
29/01 03:00
FT 
1 Tenerife
Valladolid 
29/01 01:00
FT 
 SD Huesca
Osasuna 1
29/01 01:00
FT 
 Almeria
Numancia 
28/01 23:00
FT 
 Sporting de Gijon
Gimnastic Tarragona 
28/01 19:00
FT 
 Cultural Leonesa
Sevilla Atletico 1
29/01 02:00
FT 
1 Real Madrid Castilla
Deportivo La Coruna B 
28/01 23:59
FT 
 Toledo
Pontevedra 
28/01 23:59
FT 
 Racing de Ferrol
Talavera De La Reina 
28/01 23:45
FT 
 Rapido de Bouzas
Ad Union Adarve 
28/01 19:00
FT 
 Celta Vigo B
Atletico De Madrid B 
28/01 19:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Cd Artistico Navalcarnero 1
28/01 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
SD Ponferradina 
28/01 18:30
FT 
 Valladolid B
Coruxo 
29/01 01:30
FT 
 Caudal
Osasuna B 
28/01 23:59
FT 
1 Racing de Santander
Sporting De Gijon B 
28/01 23:59
FT 
 Burgos CF
CD Tudelano 
28/01 23:59
FT 
1 Barakaldo CF
Real Sociedad B 
28/01 23:59
FT 
 SD Amorebieta
UD Logrones 
28/01 23:30
FT 
 CD Izarra
SD Gernika 
28/01 23:15
FT 
 CD Pena Sport
CD Mirandes 
28/01 23:59
FT 
 Hercules
Ue Cornella 
28/01 23:59
FT 
 Alcoyano
Cd Ebro 
28/01 23:59
FT 
 CF Badalona
Sabadell 
28/01 19:00
FT 
 Atletico Saguntino
Mallorca 1
28/01 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Valencia Cf Mestalla 1
28/01 19:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Lleida 
28/01 19:00
FT 
2 Cf Peralada
Elche 1
28/01 19:00
FT 
 Real Zaragoza B
UE Olot 
28/01 23:59
FT 
 Lorca Deportiva
Ecija Balompie 
28/01 23:59
FT 
 UD Badajoz
Ejido 
28/01 23:59
FT 
1 Extremadura
Linense 
28/01 23:59
FT 
 Futbol Club Cartagena
UCAM Murcia 
28/01 23:59
FT 
 Cd San Fernando Isleno
UD Marbella 
28/01 19:00
FT 
 Real Betis B
Recreativo Huelva 
28/01 19:00
FT 
 Murcia
UD Melilla 
28/01 19:00
FT 
 Jumilla
Villanovense 
28/01 19:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Merida Ad 
28/01 19:00
FT 
 Granada Cf B
Cordoba B 
29/01 01:00
FT 
 Union Langreo
Cd Covadonga 
29/01 01:00
FT 
 CF La Nucia
Novelda 
29/01 00:30
FT 
 Sestao
SD Beasain 
28/01 23:59
FT 
 Huetor Tajar
Almeria B 
28/01 23:59
FT 
 Ciudad Lucena
Cd Utrera 
28/01 23:59
FT 
 CD Tropezon
Castro 
28/01 23:59
FT 
 La Roda CF
Almagro 
28/01 23:59
FT 
 Bergantinos
Ourense 
28/01 23:59
FT 
 Mallorca B
Song Clade Pull 
28/01 23:59
FT 
 Salmantino
Cd Becerril 
28/01 23:59
FT 
 Cd Cristo Atletico
Salamanca 1
28/01 23:59
FT 
 Ud Los Garres
Edmf Churra 
28/01 23:59
FT 
 Terrassa
L'Hospitalet 
28/01 23:59
FT 
 Crevillente
Eldense 
28/01 23:59
FT 
 Cd Caspe
CD Robres 
28/01 23:30
FT 
 Cd Bunol
Torre Levante 
28/01 23:30
FT 
 Quintanar Del Rey
Villarrubia 
28/01 23:30
FT 
 Utebo
Brea 
28/01 23:30
FT 
 Ud Fraga
Cd Valdefierro 2
28/01 23:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Cf Borriol 
28/01 23:00
FT 
 Tuoer De Cilliers
Arandina 
28/01 23:00
FT 
 Nv Estudiantes De Murcia
Yeclano Deportivo 
28/01 19:00
FT 
1 Ue Vilassar De Mar
Figueres 
28/01 19:00
FT 
 Getafe B
Leganes B 
28/01 19:00
FT 
 Ud Los Barrios
Atletico Espeleno 
28/01 19:00
FT 
 Atletico Sanluqueno
Xerez CD 
28/01 19:00
FT 
 Tenerife B
Cd Union Sur Yaiza 
28/01 19:00
FT 
 Cd Colunga
Marino luanco 
28/01 19:00
FT 
 UD Gijon Industrial
Lentregu 
28/01 19:00
FT 
 Atletico Lugones
Real Oviedo B 
28/01 19:00
FT 
 Condal
Club Siero 
28/01 19:00
FT 
1 Albacete B
Mora 
28/01 19:00
FT 
 Cd Montijo
Cd Coria 
28/01 19:00
FT 
 Cd Varea
Cd Pradejon 
28/01 19:00
FT 
 CF La Union
Sfc Minerva 
28/01 19:00
FT 
 Cd Villegas
Cd Tedeon 
28/01 19:00
FT 
1 Sant Andreu
Espanyol B 
28/01 19:00
FT 
 Ua Horta
Pobla De Mafumet Cf 
28/01 19:00
FT 
 CF Gava
AE Prat 
28/01 19:00
FT 
 Cerdanyola del Valles
Reus Deportiu Ii 
28/01 19:00
FT 
 Vilafranca
Santboia 
28/01 19:00
FT 
1 Dav Santa Ana
Villaverde Boetticher 
28/01 19:00
FT 
 Ud Paterna
Ud Levante B 
28/01 19:00
FT 
 Malaga B
Melistar 
28/01 18:45
FT 
 Barreda Balompie
U.M. Escobedo 
28/01 18:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Pozuelo Alarcon 
28/01 18:30
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Paiporta 
28/01 18:15
FT 
1 Santurtzi Cd
Alaves B 
28/01 19:00
FT 
 Prainsa Zaragoza Womens
Madrid Cff Womens 
29/01 00:15
FT 
 Union Guimar W
Ad Anaza Womens 1
28/01 19:30
FT 
 Atleico Malaga Womens
Granada Cf Womens 
28/01 21:00
FT 
 Singida United
Tanzania Prisons 
28/01 21:00
FT 
 Simba Sports Club
Maji Maji 
28/01 21:45
FT 
1 J.s. Kairouanaise
Club Sportif Sfaxien 
28/01 21:25
FT 
 Esperance Sportive Zarzis
As Gabes 
28/01 21:00
FT 
 Stade Tunisien
Club Africain 
28/01 18:30
FT 
 Tekirova Belediyespor
Manisa Bb Spor 
28/01 18:30
FT 
 Yeni Altındag Bs
Erbaaspor S 
28/01 18:30
FT 
 Canakkale Dardanelspor
Halide Edip Adivarspor 
28/01 18:30
FT 
 Duzcespor
Bayburt Ozel Idare 1
28/01 18:30
FT 
 Erzin Belediyespor
Bergama Belediyespor 
28/01 18:30
FT 
 Orhangazispor
Kozan Bldspor 1
28/01 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Pazarspor 
28/01 18:30
FT 
 Erokspor
Ergene Velimese 
28/01 18:30
FT 
 Kayseri Erciyesspor
Ankara Demirspor 
28/01 18:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Yeni Orduspor 
28/01 18:30
FT 
 Turgutluspor
Anadolu Uskudar 
28/01 18:00
FT 
 Belediye Vanspor
Kirikhanspor 1
28/01 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Payas BS 1975 
28/01 18:30
FT 
 Kizilcabolukspor
Duzyurtspor 
28/01 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Elazig Belediyespor 
28/01 18:30
FT 
 Usakspor
Korfez Bld 
28/01 23:59
FT 
 Trabzonspor
Fenerbahce 
28/01 21:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Antalyaspor 
28/01 18:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Sivasspor 
28/01 20:30
FT 
 Adanaspor
Giresunspor 
28/01 20:30
FT 
1 Gaziantepspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
28/01 18:00
FT 
 Boluspor
Umraniyespor 
28/01 18:00
FT 
 Rizespor
Adana Demirspor 
28/01 17:00
FT 
 Boluspor U21
Yohm Niyeshibang U21 
28/01 19:00
FT 
 Trabzonspor U21
Fenerbahce U21 
28/01 18:00
FT 
2 Akhisar Bldgeng U21
Antalyaspor U21 
28/01 23:59
FT 
 Al-Wasl
Al-Sharjah 
28/01 21:25
FT 
 Al-Dhafra
Al Wehda UAE 
29/01 07:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Aragua 
29/01 05:00
FT 
 Trujillanos FC
Caracas FC 
29/01 03:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Zamora Barinas 
28/01 23:00
FT 
 Metropolitanos
Academia Puerto Cabello 
29/01 10:40
FT 
 USA
Bosnia Herzegovina 
29/01 06:00
FT 
 Curico Unido
Rangers Talca 
29/01 06:00
FT 
 La Serena
Deportes Vallenar 
29/01 05:00
FT 
 Csyd Carcha
Sacachispas 1
29/01 04:30
FT 
 Sporting Cristal
Universidad de Chile 
29/01 03:00
FT 
 Kiffen
LPS Helsinki 
29/01 03:00
FT 
 Trinity United
Flow 4g Cayon Rockets 
29/01 02:00
FT 
 Ka Akureyri 3
Kf Fjallabyggdar 
29/01 01:00
FT 
 Deportivo Reu
Barillas 1
29/01 00:30
FT 
 Lechia Gdansk
Pogon Siedlce 
28/01 23:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Guangzhou Evergrande 1
28/01 23:00
FT 
 Odd Grenland
Horsens 
28/01 23:00
FT 
 Winterthur
Yf Juventus Zurich 
28/01 23:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Ulsan Hyundai Horang-i 
28/01 23:00
FT 
 Wisla Plock
Ural Sr 1
28/01 22:15
FT 
 Israel U17
Ukraine U17 
28/01 22:10
FT 
 Dublin University
Ballymun United 
28/01 22:00
FT 
 Lugano
Wil 1900 
28/01 22:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Zrinjski Mostar 1
28/01 22:00
FT 
 Slask Wroclaw
Mlada Boleslav 
28/01 22:00
FT 
 Krsko Posavlje
Jadran Dekani 
28/01 21:45
FT 
 Ranheim IL
Kolstad 1
28/01 21:30
FT 
 Renova Cepciste
FK Javor Ivanjica 
28/01 21:10
FT 
 Rochyn Sosnivka
Veres Rivne U19 
28/01 21:00
FT 
 Gornik Zabrze
Teplice 
28/01 21:00
FT 
 Sv Seligenporten
Sv Elversberg 
28/01 21:00
FT 
 Rapid Wien
Synot Slovacko 
28/01 21:00
FT 
 Sk Bahon
Psc Pezinok 
28/01 21:00
FT 
 Sc Verl
Gutersloh