livescore - live soccer scores

Soccer Results: 20 Jan 2018 Soccer Scores & Results

21/01 01:30
FT 
 Manchester City
Newcastle United 
20/01 23:00
FT 
 Arsenal
Crystal Palace 
20/01 23:00
FT 
 Burnley
Manchester United 
20/01 23:00
FT 
 Everton
West Bromwich 
20/01 23:00
FT 
 Leicester City
Watford 
20/01 23:00
FT 
 Stoke City
Huddersfield Town 
20/01 23:00
FT 
 West Ham
Bournemouth 
20/01 20:30
FT 
 Brighton & Hove Albion
Chelsea 
21/01 03:45
FT 
 Las Palmas
Valencia 2
21/01 01:30
FT 
 Villarreal
Levante 
20/01 23:15
FT 
 Atletico Madrid
Girona 
20/01 20:00
FT 
 Espanyol
Sevilla 
21/01 01:30
FT 
 Hamburger
Koln 
20/01 22:30
FT 
 Mainz 05
VfB Stuttgart 
20/01 22:30
FT 
 Monchengladbach
Augsburg 
20/01 22:30
FT 
 Hoffenheim
Bayer Leverkusen 
20/01 22:30
FT 
 Freiburg
RB Leipzig 
20/01 22:30
FT 
1 Wolfsburg
Eintr. Frankfurt 
21/01 03:00
FT 
 Amiens
Guingamp 
21/01 03:00
FT 
 Montpellier
Toulouse 1
21/01 03:00
FT 
 Stade Rennais
Angers SCO 1
21/01 03:00
FT 
 Strasbourg
Dijon 
21/01 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Lille 
20/01 23:59
FT 
 Nantes
Bordeaux 
21/01 01:30
FT 
 Sheffield Wed.
Cardiff City 
20/01 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Middlesbrough 
20/01 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Ipswich 
20/01 23:00
FT 
 Preston North End
Birmingham 
20/01 23:00
FT 
 Wolves
Nottingham Forest 
20/01 23:00
FT 
 Norwich
Sheffield United 
20/01 23:00
FT 
 Fulham
Burton Albion 
20/01 23:00
FT 
1 Leeds United
Millwall 
20/01 23:00
FT 
 Sunderland
Hull City 
20/01 23:00
FT 
 Reading
Brentford 
20/01 23:00
FT 
 Aston Villa
Barnsley 
21/01 03:45
FT 
 Vitesse Arnhem
SC Heerenveen 
21/01 02:45
FT 
 Zwolle
NAC Breda 
21/01 02:45
FT 
 ADO Den Haag
VVV Venlo 
21/01 01:30
FT 
 Roda JC Kerkrade
Twente Enschede 
21/01 03:30
FT 
 KV Mechelen
Zulte-Waregem 
21/01 03:00
FT 
 Oostende
Kortrijk 
21/01 03:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
St.-Truidense VV 
21/01 01:00
FT 
 Standard Liege
AS Eupen 1
21/01 04:30
FT 
 Portimonense
Sporting Braga 
21/01 02:15
FT 
 Benfica
Chaves 
20/01 23:59
FT 
 Maritimo
Belenenses 1
20/01 16:50
FT 
 Sydney
Central Coast Mariners 
20/01 14:35
FT 
 Newcastle Jets
Wellington Phoenix 
20/01 19:30
AET 
 Iraq U23
Vietnam U23 
90min [1-1], 120min [3-3], Penalty [3-4], Vietnam U23 win
20/01 16:00
FT 
 South Korea U23
Malaysia U23 
21/01 03:30
FT 
 Congo
Burkina Faso 
21/01 00:30
FT 
 Angola
Cameroon 
21/01 02:00
FT 
 Es Setif
Mc Alger 
20/01 23:00
FT 
 Cs Constantine
Drb Tadjenant 
20/01 23:00
FT 
 Mc Oran
Paradou Ac 
20/01 23:00
FT 
 Usm Alger
Na Hussein Dey 
20/01 22:00
FT 
 Om Medea
Usm Bel Abbes 
20/01 20:00
FT 
 Mc Oran U21
Paradou Ac U21 
20/01 20:00
FT 
 Cs Constantine U21
Tadjenant U21 
20/01 18:00
FT 
 Olympique Medea U21
Usm Bel Abbes U21 
21/01 09:10
AET 
 San Lorenzo
Gimnasia LP 
90min [1-1], Penalty [3-1], San Lorenzo win
20/01 15:00
FT 
 Brisbane City SC
Sunshine Coast 
20/01 16:30
FT 
 Perth Glory Womens
Canberra United Womens 
20/01 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Melbourne Heart Youth 
21/01 00:15
FT 
 Al-Muharraq
Al-Riffa 
21/01 03:30
FT 
 Roeselare
KFCO wilrijk 
20/01 23:59
FT 
 St Gilloise
Westerlo 
21/01 03:00
FT 
1 Atletico Paranaense
Gremio Metropolitano Maringa 
21/01 03:00
FT 
 Horizonte CE
Floresta CE 1
21/01 03:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Gremio Anapolis 
21/01 02:30
FT 
 Gremio (RS)
Caxias Rs 1
21/01 03:00
FT 
 Baraunas Rn
America Natal Rn 
21/01 07:30
FT 
 Caldense(MG)
Cruzeiro (MG) 
21/01 03:00
FT 
 Tupi Juiz de Fora MG
Uberlandia Mg 
21/01 03:00
FT 
 Auto Esporte Clube Pb
Serrano Pb 
21/01 05:30
FT 
 Sport Club Recife (PE)
Afogados Da Ingazeira 
21/01 02:00
FT 
 Resende-RJ
America RJ 
21/01 07:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Ituano Sp 
21/01 05:00
FT 
 Sao Paulo
Gremio Novorizontino 
21/01 02:30
FT 
 Mirassol
Sao Bento 
21/01 05:00
FT 
 Batatais
Inter De Limeira 
21/01 05:00
FT 
 Sertaozinho
Taubate 
21/01 04:00
FT 
 Rio Claro
Oeste FC 
21/01 03:00
FT 
1 Audax Sao Paulo
Penapolense 
21/01 03:00
FT 
 Guarani Futebol Clube
Nacional Sp 
21/01 02:00
FT 
 Agua Santa
Portuguesa de Desportos 
21/01 02:00
FT 
 Sao Bernardo
Ca Votuporanguense Sp 
21/01 06:30
FT 
 Canada Womens U20
Trinidad Tobago Womens U20 1
21/01 04:00
FT 
 Haiti Womens U20
Costa Rica Womens U20 
21/01 08:15
FT 
 Venezuela Womens U20
Chile Womens U20 
21/01 06:00
FT 
 Uruguay Womens U20
Bolivia Womens U20 
21/01 10:00
FT 
 Herediano
Deportivo Saprissa 
21/01 04:30
FT 
 Universidad de Costa Rica
Guadalupe 1
21/01 01:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ethnikos Achnas 
20/01 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
Alki Oroklini 
20/01 22:00
FT 
 AEL Limassol
Omonia Nicosia 
20/01 20:30
FT 
 Anagenisis Dherina
Othellos Athienou 
20/01 20:30
FT 
 AE Zakakiou
Karmiotissa Pano Polemidion 
20/01 20:30
FT 
1 Asil Lysi
E.N.Paralimni 
20/01 20:00
FT 
 Baumit Jablonec
Hradec Kralove 
20/01 20:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Sk Slovan Varnsdorf 
20/01 20:00
FT 
 Mfk Skalica
Pardubice 
20/01 18:00
FT 
 Slovan Liberec
Vysocina Jihlava 
20/01 18:00
FT 
 Bohemians 1905
Olymphradec Kralove 
20/01 18:00
FT 
 Frydek-mistek
Prostejov 
21/01 01:30
FT 
 El Entag El Harby
Tala Al Jaish 
20/01 23:00
FT 
 Enppi
Wadi Degla SC 1
20/01 20:45
FT 
 EL Masry
Petrojet 
21/01 01:30
FT 
 El Entag Al Harby
Tala Al Jaish 
21/01 09:00
FT 
 Isidro Metapan
Alianza 
21/01 09:00
FT 
 Sonsonate
CD Dragon 
21/01 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
CD FAS 
20/01 23:00
FT 
 Alfreton Town
Leamington 
20/01 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Fc United Of Manchester 
20/01 23:00
FT 
 Darlington
Chorley 1
20/01 23:00
FT 
 North Ferriby United
Boston United 
20/01 23:00
FT 
 Salford City
Harrogate Town 
20/01 23:00
FT 
 Southport FC
Stockport County 
20/01 23:00
FT 
 Tamworth
Brackley Town 
20/01 23:00
FT 
 York City
Spennymoor Town 
20/01 23:00
FT 
 Aldershot Town
Ebbsfleet United 
20/01 23:00
FT 
 Boreham Wood
Dover Athletic 
20/01 23:00
FT 
 Chester FC
Gateshead 
20/01 23:00
FT 
 AFC Fylde
Macclesfield Town 
20/01 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Wrexham 
20/01 23:00
FT 
 Maidstone United
Eastleigh 
20/01 23:00
FT 
 Solihull Moors
Woking 
20/01 23:00
FT 
 Torquay United
Bromley 
20/01 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Maidenhead United 
20/01 20:30
FT 
 Sutton United
Dagenham and Redbridge 
20/01 23:00
FT 
 Bath City
Concord Rangers 
20/01 23:00
FT 
 Bognor Regis Town
Wealdstone 1
20/01 23:00
FT 
 Braintree Town
Hemel Hempstead Town 
20/01 23:00
FT 
 Chippenham Town
Dartford 
20/01 23:00
FT 
 East Thurrock United
Oxford City 
20/01 23:00
FT 
1 Eastbourne Borough
St Albans City 1
20/01 23:00
FT 
 Poole Town
Welling United 
20/01 23:00
FT 
 Whitehawk
Truro City 
20/01 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Blackpool 
20/01 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Bradford AFC 
20/01 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Walsall 
20/01 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Blackburn Rovers 
20/01 23:00
FT 
 Northampton Town
Milton Keynes Dons 1
20/01 23:00
FT 
 Oxford United
Bury 
20/01 23:00
FT 
 Peterborough United
Oldham Athletic 1
20/01 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Wigan Athletic 
20/01 23:00
FT 
 Rotherham United
Portsmouth 
20/01 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Gillingham 
20/01 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Doncaster Rovers 
20/01 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Port Vale 
20/01 23:00
FT 
 Barnet
Lincoln City 
20/01 23:00
FT 
 Colchester United
Grimsby Town 
20/01 23:00
FT 
 Coventry
Swindon 
20/01 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Wycombe Wanderers 
20/01 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Cambridge United 
20/01 23:00
FT 
 Luton Town
Morecambe 
20/01 23:00
FT 
1 Mansfield Town
Cheltenham Town 2
20/01 23:00
FT 
 Notts County
Exeter City 
20/01 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Carlisle 
20/01 23:00
FT 
1 Yeovil Town
Chesterfield 
20/01 20:00
FT 
 Levadia Tallinn
Tartu JK Tammeka 1
20/01 16:35
FT 
 Nomme United
Tallinna Jk Legion 
20/01 21:05
FT 
 Ps Kemi
Ac Kajaani 
20/01 20:00
FT 
 HJK Helsinki
Pepo Lappeenranta 
20/01 20:00
FT 
1 TPS Turku
Klubi 04 
20/01 22:00
FT 
 Nimes
Chateauroux 1
20/01 21:45
FT 
 Stade Lavallois MFC
Rodez Aveyron 
21/01 02:00
FT 
 Mont-de-Marsan
Colomiers 
21/01 01:00
FT 
 Ogc Nice B
Sete FC 
21/01 01:00
FT 
 Hyeres
Marignane Gignac 1
21/01 01:00
FT 
 Stade Bordelais
Olympique De Marseille B 
21/01 01:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Chasselay M.D. Azergues 
21/01 01:00
FT 
 Lille B
Sedan 
20/01 21:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
VfL Osnabruck 
20/01 21:00
FT 
 Fortuna Koln
Carl Zeiss Jena 
20/01 21:00
FT 
 Hallescher
VfR Aalen 
20/01 21:00
FT 
 Chemnitzer
Paderborn 07 
20/01 21:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Fsv Zwickau 
20/01 21:00
FT 
 Karlsruher
SpVgg Unterhaching 
21/01 01:30
FT 
 Larisa
AEK Athens 
20/01 23:15
FT 
 Panathinaikos
Kerkyra 
20/01 21:00
FT 
 Platanias FC
PAE Levadiakos 
20/01 21:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Giorgos Karaiskakis 
20/01 21:10
FT 
 Paok Saloniki U20
Apollon Smirnis U20 
20/01 18:30
FT 
 Lamia U20
Asteras Tripolis U20 
20/01 18:00
FT 
1 Platanias U20
Levadiakos U20 1
21/01 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Juticalpa 
21/01 09:00
FT 
 Real Espana
CD Vida 
20/01 17:30
FT 
 Sun Pegasus
Southern District 
20/01 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Yuen Long 
21/01 01:15
FT 
 Kr Reykjavik Womens
Ir Reykjavik Womens 
20/01 20:00
FT 
 Chennai City
Gokulam Kerala 
20/01 16:30
FT 
 Aizawal
Neroca 
20/01 18:50
FT 
 Santa Cruz Club Of Cavelossim
Guardian Angel 
20/01 12:30
FT 
 Himachal Pradesh
Jammu Kashmir 
20/01 22:30
FT 
 Pune City
Atletico De Kolkata 
20/01 20:30
FT 
 Maccabi Tzeirei Shefaram
Ahva Kfar Manda 
21/01 02:30
FT 
 Hapoel Acco
Hapoel Beer Sheva 
21/01 00:15
FT 
 Ashdod MS
Maccabi Haifa 
20/01 23:59
FT 
 Hapoel Raanana
Bnei Yehuda Tel Aviv 
20/01 22:00
FT 
1 Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
21/01 01:00
FT 
 Rubi Shapira
Hapoel Umm Al Fahm 1
20/01 20:00
FT 
 Hapoel Kfar Kana
Moadon Sport Tira 
20/01 18:30
FT 
 Bnei Sakhnin U19
Maccabi Netanya U19 
20/01 18:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 
20/01 17:00
FT 
 Maccabi Herzliya U19
Hapoel Mahane Yehuda U19 
20/01 17:00
FT 
 Hapoel Raanana Roei U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 
20/01 16:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
20/01 16:00
FT 
 Hapoel Akko U19
Ms Julis U19 
20/01 21:30
FT 
 Arzachena
Robur Siena Ssd 
20/01 21:30
FT 
 Piacenza
Olbia 
21/01 01:30
FT 
 Triestina
Ravenna 
20/01 23:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Alma Juventus Fano 
20/01 23:30
FT 
 Feralpisalo
Sambenedettese 
20/01 23:30
FT 
 Bassano
Santarcangelo 
20/01 23:30
FT 
 Fermana
Alto Adige/sudtirol 
20/01 23:30
FT 
 Teramo
Vicenza 
20/01 21:30
FT 
 Gubbio
Ac Mestre 
21/01 03:30
FT 
 Us Siracusa
Rende 
21/01 03:30
FT 
 Cesena
Bari 
21/01 01:00
FT 
 Spezia
Palermo 
20/01 22:00
FT 
 Novara
Carpi 
20/01 22:00
FT 
 Perugia
Virtus Entella 
20/01 22:00
FT 
 Frosinone
Pro Vercelli 
20/01 22:00
FT 
 Empoli
Ternana 
20/01 22:00
FT 
 Cremonese
Parma 
20/01 22:00
FT 
 Ascoli
Cittadella 
20/01 22:00
FT 
1 Salernitana
Venezia 1
20/01 22:00
FT 
 Foggia
Pescara 
20/01 22:00
FT 
 Fiorentina U19
Atalanta U19 
20/01 21:00
FT 
 Chievo Youth
Lazio U20 
20/01 20:15
FT 
 AC Milan U19
Sassuolo Calcio Youth 
20/01 18:00
FT 
 Udinese Youth
Inter Milan U19 
20/01 18:00
FT 
 Genoa U20
Napoli U19 
20/01 18:00
FT 
1 Carpi Youth
Parma U19 
20/01 18:00
FT 
 Cagliari U19
Frosinone Youth 
20/01 18:00
FT 
 Bari Youth
Palermo U20 
20/01 15:30
FT 
 Nagoya Oceans Futsal
Peace Does Machida Futsal 
20/01 21:00
FT 
1 Mosta
Zejtun Corinthians 
20/01 21:00
FT 
1 Tarxien Rainbows
Lija Athletic 
21/01 11:00
FT 
 Necaxa
Chivas Guadalajara 
21/01 09:05
FT 
 Pachuca
Lobos Buap 
21/01 09:00
FT 
 Monterrey
Club Tijuana 
21/01 07:00
FT 
 Queretaro
Tigres UANL 
21/01 07:00
FT 
 CDSyC Cruz Azul
Club Leon 
21/01 11:00
FT 
1 Csyd Dorados De Sinaloa
Venados 
21/01 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Murcielagos 
21/01 09:00
FT 
 Celaya
Atlante 
21/01 07:00
FT 
 Zacatepec
Cimarrones De Sonora 1
21/01 05:00
FT 
1 Calor De San Pedro
Correcaminos 2 1
21/01 02:00
FT 
 Coyotes
Ocelotes De La Unach 
21/01 01:00
FT 
1 Santos Laguna Ii
Atlas Ii 
20/01 17:25
FT 
 Mawyawadi
Gospel For Asia Football Club 
20/01 21:00
FT 
 AFC Amsterdam
IJsselmeervogels 1
20/01 21:00
FT 
 PSV Eindhoven U19
Az Alkmaar U19 
21/01 11:35
FT 
1 Team Wellington
Hawkes Bay United 
21/01 09:00
FT 
 Canterbury United
Auckland City 
21/01 09:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Eastern Suburbs Afc 
21/01 09:00
FT 
 Southern United
Tasman United 
21/01 09:00
FT 
1 Waitakere United
Wellington Phoenix Reserve 
20/01 23:00
FT 
 Linfield FC
Glenavon Lurgan 
20/01 23:00
FT 
 Ards
Ballymena United 
20/01 23:00
FT 
 Cliftonville
Dungannon Swifts 
20/01 23:00
FT 
 Warrenpoint Town
Ballinamallard United 1
20/01 23:00
FT 
 Coleraine
Crusaders FC 1
21/01 08:00
FT 
1 Sporting San Miguelito
CD Arabe Unido 
20/01 23:00
FT 
 CD Nacional
Benfica B 
20/01 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Gil Vicente 1
20/01 19:15
FT 
 Academico Viseu
Sporting CP B 
20/01 23:35
FT 
 Al Rayyan
Al-Khuraitiat 
20/01 23:35
FT 
 Umm Salal
Al-Garrafa 
20/01 21:25
FT 
 Al-Sadd
Al-Sailiya 1
20/01 20:30
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Nojoom 
20/01 21:05
FT 
 Al Ahli Jeddah Youth
Al Ettifaq Youths 
20/01 23:00
FT 
 Montrose
Clyde 
20/01 23:00
FT 
 Motherwell
Hamilton 
20/01 23:00
FT 
 Celtic
Brechin City 
20/01 23:00
FT 
 Kilmarnock
Ross County 1
20/01 23:00
FT 
 Dundee
Inverness C.T. 
20/01 23:00
FT 
 Queen of South
Partick Thistle 
20/01 23:00
FT 
 East Fife
Brora Rangers 
20/01 23:00
FT 
 Dunfermline
Greenock Morton 
20/01 23:00
FT 
 Ayr Utd
Arbroath 
20/01 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Dundee United 
20/01 20:15
FT 
 Aberdeen
St. Mirren 
21/01 02:20
FT 
 Orlando Pirates
Polokwane City 
21/01 02:15
FT 
 AmaZulu
Supersport United 
20/01 23:59
FT 
 Mamelodi Sundowns
Platinum Stars 
20/01 21:45
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Ajax Cape Town 1
20/01 21:30
FT 
 Free State Stars
Maritzburg United 
21/01 03:30
FT 
 CD Lugo
Sporting de Gijon 
21/01 03:00
FT 
1 La Hoya Lorca
SD Huesca 
21/01 01:00
FT 
 Cordoba
Albacete 
21/01 01:00
FT 
 Real Oviedo
Almeria 
20/01 23:00
FT 
 Valladolid
Sevilla Atletico 
21/01 01:00
FT 
 SD Gernika
CD Pena Sport 
21/01 01:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
CD Izarra 1
21/01 01:00
FT 
1 Real Sociedad B
Cd Vitoria Spa 
20/01 23:15
FT 
 Sporting De Gijon B
Leioa 
20/01 23:00
FT 
 Real Union de Irun
Athletic Bilbao B 
21/01 01:00
FT 
 Sd Laredo
Rayo Cantabria 
21/01 01:00
FT 
 Santfeliuenc
Ua Horta 
21/01 01:00
FT 
4 UD Las Zocas
Cd Buzanada 1
20/01 19:30
FT 
 Santanyi
Ce Mercadal 
20/01 20:00
FT 
 Chonburi U19
Assumption United U19 1
20/01 18:00
FT 
 Buriram United U19
Khon Kaen U19 
20/01 21:00
FT 
 C. A. Bizertin
Esperance Sportive Zarzis 
20/01 18:30
FT 
 Catalca Spor
12 Bingol Spor 
20/01 18:30
FT 
 Halide Edip Adivarspor
Duzcespor 
20/01 18:30
FT 
1 Ofspor
Yeni Altındag Bs 
20/01 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Belediye Vanspor 
20/01 18:30
FT 
 Anadolu Uskudar
Diyarbakirspor 
20/01 18:30
FT 
 Kirikhanspor
1461 Trabzon Karadenizspor 1
20/01 18:30
FT 
 Yesil Bursa
Turgutluspor 
20/01 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Osmaniyespor 
20/01 23:59
FT 
 Fenerbahce
Goztepe 
20/01 21:00
FT 
 Osmanlispor
Yeni Malatyaspor 
20/01 18:30
FT 
 Karabukspor
Genclerbirligi 
20/01 20:30
FT 
 Eskisehirspor
Istanbulspor 
20/01 18:00
FT 
 Adana Demirspor
Balikesirspor 
20/01 17:05
FT 
 Eskisehirspor U21
Istanbulspor As U21 
20/01 18:00
FT 
1 Osmanlispor U21
Yeni Malatyaspor U21 
20/01 17:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Genclerbirligi U21 
20/01 17:00
FT 
 Fenerbahce U21
Goztepe U21 
21/01 01:15
FT 
 Uwic Inter Cardiff
The New Saints 
21/01 09:30
FT 
 Colo Colo
Univ. Catolica 
21/01 07:35
FT 
 Zamora Barinas
Deportivo Lara 
21/01 07:00
FT 
 Legia Warszawa
CD El Nacional 
21/01 06:00
FT 
 Independiente Santa Fe
Deportivo Cali 
21/01 04:00
FT 
 France (w)
Italy(w) 
21/01 04:00
AET 
 Monagas SC
Mineros de Guayana 
90min [2-2], Penalty [1-2], Mineros de Guayana win
21/01 02:30
FT 
 Limerick FC
Galway United 1
21/01 02:00
FT 
 Spain (w)
Netherlands (w) 
21/01 01:00
FT 
 Wigry Suwalki
Atlantas Klaipeda 
20/01 23:59
FT 
 Raufoss
Asker 
20/01 23:59
FT 
 NK Rijeka
Gorica 
20/01 23:45
FT 
 VPS Vaasa
Umea FC 
20/01 23:35
FT 
 Dynamo Kyiv
FK Haugesund 
20/01 23:35
FT 
 Mattersburg
Aarau 
20/01 23:15
FT 
 Lahti
Flora Tallinn 
20/01 23:00
FT 
 Sturm Graz
Basel 
20/01 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Tianjin Quanjian 
20/01 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Viktoria Plzen 
20/01 23:00
FT 
 Shamrock Rovers
Cobh Ramblers 
20/01 22:30
FT 
 LASK Linz
Yan Bian Fude 
20/01 22:30
FT 
 Fehervar Videoton
Beijing Renhe 
20/01 22:30
FT 
 Qarabag
Lechia Gdansk 
20/01 22:05
FT 
 Slavia Praha
Viktoria Zizkov 
20/01 22:00
FT 
 Brno
Nitra 
20/01 22:00
FT 
 Elfsborg
Sarpsborg 08 FF 
20/01 22:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Ludogorets Razgrad 
20/01 21:15
FT 
 Eintr Braunschweig Am
Viktoria Berlin 1889 
20/01 21:00
FT 
 Brommapojkarna
Hammarby 
20/01 21:00
FT 
 Sogndal
Floro 
20/01 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Bochum 
20/01 21:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
SC Wiener Neustadt 
20/01 21:00
FT 
 Austria Wien
Gornik Zabrze 
20/01 21:00
FT 
 Ik Frej Taby
AIK Solna 
20/01 21:00
FT 
 IK Sirius
GIF Sundsvall 
20/01 21:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
SC Wiedenbruck 
20/01 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Dukla Praha 
20/01 21:00
FT 
 Sc Verl
Hansa Luneburg 
20/01 21:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
SK Sigma Olomouc 
20/01 20:05
FT 
 Munchen 1860
Memmingen 
20/01 20:00
FT 
 IFK Goteborg
Aalborg BK 
20/01 20:00
FT 
 Nordsjaelland
Lyngby 
20/01 20:00
FT 
 Malmo
Fremad Amager 
20/01 19:45
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Jaro 
20/01 19:15
FT 
 Jyvaskyla JK
Mp Mikkeli 1
20/01 19:05
FT 
 MSK Zilina
Banik Ostrava 
20/01 19:00
FT 
 Slask Wroclaw
Miedz Legnica 
20/01 19:00
FT 
 Montenegro (w)
Bosnia (w) 
20/01 19:00
FT 
 Randers
Vejle 
20/01 19:00
FT 
 Shamrock Rovers
Longford Town 
20/01 19:00
FT 
 Stal Mielec
Cracovia Krakow 
20/01 18:35
FT 
 Szombathelyi Haladas
1. Tatran Presov 
20/01 18:05
FT 
 Budaorsi Sc
Paksi SE 
20/01 18:00
FT 
 Synot Slovacko
Vitkovice 
20/01 18:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Teplice 
20/01 18:00
FT 
 Zlin
Opava 
20/01 18:00
FT 
 Stal Rzeszow
Unia Tarnow 
20/01 18:00
FT 
 Pisek
Viktoria Plzen U21 
20/01 18:00
FT 
 Dunajska Luzna
Stk 1914 Samorin 
20/01 18:00
FT 
 Mfk Karvina
Piast Gliwice 
20/01 18:00
FT 
 FK Senica
Mfk Dubnica Nad Vahom 
20/01 18:00
FT 
 Unicov
Banik Ostrava U21 
20/01 18:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Avarta 
20/01 17:10
FT 
 Rochedale Rovers
Logan Lightning 
20/01 17:05
FT 
1 Peninsula Power
Caloundra 1
20/01 17:05
FT 
 Ruch Radzionkow
Ks Unia Dabrowa Gornicza 
20/01 17:00
FT 
 Budapest Honved
Dorogi 
20/01 17:00
FT 
 Vasas
Vecses 
20/01 17:00
FT 
 Metaloglobus
Tunari 
20/01 17:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Acs Ghiroda 
20/01 16:55
FT 
 Marcerra United
Negeri Sembilan 
20/01 16:30
FT 
 Salisbury United
Seaford Rangers 
20/01 16:30
FT 
 Campbelltown City SC
North Eastern Metrostars 
20/01 16:30
FT 
 Đà Nẵng
Yokohama 
20/01 16:00
FT 
 Pyunik
Artsakh 
20/01 15:05
FT 
 Redlands United FC
Western Pride