livescore - live soccer scores

Soccer Results: 14 Jan 2018 Soccer Scores & Results

14/01 21:30
FT 
 Bournemouth
Arsenal 
14/01 23:59
FT 
 Liverpool
Manchester City 
15/01 03:45
FT 
 Real Sociedad
Barcelona 
15/01 01:30
FT 
 Espanyol
Athletic Bilbao 
14/01 23:15
FT 
1 Alaves
Sevilla 
14/01 19:00
FT 
 Levante
Celta Vigo 
15/01 01:00
FT 
 Borussia Dortmund
Wolfsburg 
14/01 22:30
FT 
 Koln
Monchengladbach 
15/01 04:00
FT 
1 Nantes
PSG 
14/01 23:59
FT 
 Lyon
Angers SCO 1
14/01 22:00
FT 
 Saint Etienne
Toulouse 
15/01 04:15
FT 
 Sporting Lisbon
Aves 
15/01 02:00
FT 
1 Belenenses
Rio Ave 
14/01 23:59
FT 
 Boavista
Portimonense 2
14/01 23:59
FT 
 Desportivo de Tondela
Feirense 1
14/01 16:00
FT 
 Adelaide United
Sydney 
14/01 14:00
FT 
 Central Coast Mariners
Melbourne City 1
14/01 19:30
FT 
 Syria U23
South Korea U23 1
14/01 16:00
FT 
 Vietnam U23
Australia U23 
15/01 03:30
FT 
 Zambia
Uganda 
15/01 00:30
FT 
 Cote d Ivoire
Namibia 
14/01 22:30
FT 
 Guinea
Sudan 
14/01 23:00
FT 
 UE Sant Julia
Inter Club Escaldes 
14/01 19:00
FT 
 UE Santa Coloma
Penya Encarnada 
15/01 09:10
FT 
 Boca Juniors
Godoy Cruz 
15/01 07:10
AET 
 Rosario Central
Lanus 
90min [1-1], Penalty [8-7], Rosario Central win
14/01 19:00
FT 
 Perth Glory Womens
Sydney Womens 1
14/01 13:30
FT 
 Canberra United Womens
Ws Wanderers Womens 
14/01 13:30
FT 
 Melbourne Victory Womens
Melbourne City Womens 
15/01 01:00
FT 
 Oud Heverlee
St Gilloise 
14/01 21:30
FT 
 Lierse
Tubize 
15/01 03:00
FT 
 Maranguape Ce
Iguatu Ce 
15/01 03:00
FT 
1 Tiradentes Ce
Floresta CE 
15/01 03:00
FT 
 Ce Forca E Luz Rn
America Natal Rn 
15/01 04:00
FT 
 Nacional De Patos Pb
Treze Campina Grande PB 
15/01 03:00
FT 
 Campinense Pb
Atletico Cajazeirense Pb 
15/01 03:00
FT 
 Centro Sportivo Paraibano Csp
Botafogo PB 
15/01 06:10
FT 
 Corinthians Paulista U20
Desportiva Ferroviaria U20 
15/01 04:00
FT 
 Cr Flamengo Rj Youth
Coritiba Youth Pr 
15/01 02:00
AET 
1 Portuguesa Youth
Atletico Mineiro Mg U20 1
90min [1-1], Penalty [7-6], Portuguesa Youth win
15/01 02:00
AET 
 Red Bull Brasil Youth
Avai Youth 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-6]
15/01 02:00
FT 
 Goias U20
Gremio Youth 1
15/01 01:00
AET 
 Agua Santa Sp Youth
Vasco Da Gama Youth 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[1-3]
14/01 21:00
FT 
 Palmeiras Youth
Taubate Youth 
15/01 08:15
FT 
1 Brazil Womens U20
Chile Womens U20 
15/01 06:00
FT 
 Venezuela Womens U20
Uruguay Womens U20 
15/01 06:00
FT 
1 Cartagines Deportiva SA
Deportivo Saprissa 
15/01 01:00
FT 
 Alajuelense
Herediano 
15/01 01:00
FT 
 Ad Cofutpa
Adr Jicaral 
15/01 01:00
FT 
 Ad Guanacasteca
Santa Ana 
14/01 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Anorthosis Famagusta FC 
14/01 21:00
FT 
 Doxa Katokopias
APOEL Nicosia 
14/01 23:59
FT 
 Pafos
AEL Limassol 
14/01 20:30
FT 
 Xylotympou
Karmiotissa Pano Polemidion 1
14/01 18:00
FT 
 Widzew lodz
Poprad 
14/01 23:00
FT 
 Smouha SC
Enppi 1
15/01 02:00
FT 
 El Zamalek
El Entag Al Harby 
14/01 20:30
FT 
 Petrojet
El Dakhleya 
15/01 06:00
FT 
 Santa Tecla
Sonsonate 
15/01 05:00
FT 
 Alianza
Municipal Limeno 1
15/01 04:30
FT 
 CD Dragon
Isidro Metapan 
14/01 19:30
FT 
 Huddersfield Town U23
Hull City U23 
14/01 21:00
FT 
 Middlesbrough U23
Blackburn Rovers U23 
14/01 20:00
FT 
 Sunderland U23
Chelsea U23 
14/01 20:00
FT 
 Norwich City U23
Newcastle U23 
14/01 22:00
FT 
 Birmingham Womens
Bristol Academy Womens 
14/01 22:00
FT 
 Birmingham Womens
Bristol City Womens 
14/01 23:00
FT 
 Millwall Womens
Tottenham Hotspur Womens 
14/01 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Manchester City Womens 
14/01 21:15
FT 
 Dedebit
Welwalo Adigrat 
14/01 20:00
FT 
 Jimma City
Mekelakeya 
14/01 20:00
FT 
1 Awassa Kenema
Ethio Electric 
14/01 20:00
FT 
 Adama City
Ethiopia Bunna 
14/01 21:30
FT 
 Bordeaux Womens
Fleury 91 Womens 
14/01 21:30
FT 
 Asj Soyaux Womens
Asptt Albi Womens 
14/01 21:30
FT 
 Paris Womens
Lyonnais Womens 
14/01 21:30
FT 
 Guingamp Womens
Rodez Aveyron Womens 
14/01 21:00
FT 
 Lyonnais B
SC Schiltigheim 
15/01 01:30
FT 
 AEK Athens
Pas Giannina 1
14/01 23:15
FT 
 Asteras Tripolis
Larisa 
14/01 23:15
FT 
 Atromitos Athens
Panaitolikos Agrinio 
14/01 21:00
FT 
 Kerkyra
PAOK Saloniki 
15/01 01:30
FT 
 PAE Levadiakos
Panathinaikos 
14/01 21:00
FT 
 Aiginiakos
Panserraikos 
14/01 21:00
FT 
 Ergotelis
Acharnaikos 
14/01 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Panahaiki-2005 
14/01 21:00
FT 
 Kallithea
Veria 
14/01 21:00
FT 
 Kissamikos
Anagenisi Karditsa 
14/01 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Aris Salonica 
14/01 21:00
FT 
 Trikala
Athletic Union Of Spartis 
14/01 21:00
FT 
 Panthrakikos
Diagoras Vrachneikon 
14/01 21:00
FT 
 Edessaikos
Aris Palaioxoriou 
14/01 21:00
FT 
 Rodos
Enosi Panaspropirgiakou Doxa 
14/01 21:00
FT 
 Apollon Paralimniou
Doxa Neou Sidiroxoriou 
14/01 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Megas Alexandros Trikalon 
14/01 21:00
FT 
 Kilkisiakos Kilkis
Ao Kardias 
14/01 21:00
FT 
1 Thiva
Achilleas Farsalon 
14/01 21:00
FT 
1 Achaiki
Kalamata Ao 
14/01 21:00
FT 
 Ao Loutraki
Pelopas Kiatou 
14/01 21:00
FT 
 Ermis Kiveriou
Panthiraikos Santorini 
14/01 21:00
FT 
 Ae Mylopotamou
Agios Ierotheos 
14/01 21:00
FT 
 Ao Triglia
Taminiakos Aliveriou 
14/01 21:00
FT 
 Ae Kifisias
Ao Palaiochoras 
14/01 21:00
FT 
 Fostiras
AS Egaleo Aigaleo Athens 
14/01 21:00
FT 
 Atsalenios
Ermis Zonianon 
14/01 21:00
FT 
 Niki Volou
Ao Sellanon 
14/01 21:00
FT 
 Pao Vardas
Ao Tsiklitiras Pylou 1
14/01 21:00
FT 
 Aris Avatou
Ao Kavala 
14/01 21:00
FT 
 Langadas
Agrotikos Asteras 
14/01 21:00
FT 
 Digenis Neochoriou
ASK Olympiakos Volou 
14/01 21:00
FT 
 Doxa Proskyniton
Orfeas Xanthi 1
14/01 21:00
FT 
 Makedonikos
Skoufas Kompotiou 
14/01 18:30
FT 
1 Olympiakos Piraeus U20
Lamia U20 
14/01 18:30
FT 
 Levadiakos U20
Panathinaikos U20 
14/01 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U20
Panionios U20 
15/01 05:05
FT 
 Csyd Carcha
Deportivo Mixco 
15/01 01:00
FT 
 Deportivo Reu
Deportivo Chiantla 
14/01 15:35
FT 
1 Kln City District Rsc
Sham Shui Po 1
14/01 15:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Convoy Sun Hei 
14/01 13:30
FT 
 Tung Sing
Eastern District Sa 
14/01 13:00
FT 
 Hong Kong
Wing Yee Ft 
14/01 15:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Sun Hei Sports Club 
14/01 13:30
FT 
 Tung Sing
Eastern District Sa 
14/01 17:30
FT 
 Kitchee
Southern District 
14/01 14:30
FT 
 Leeman
Dreams Sports Club 
15/01 01:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Umf Afturelding 
14/01 23:59
FT 
 Haukar
UMF Selfoss 
14/01 18:00
FT 
 Vidir Gardur
Vestri 
15/01 02:15
FT 
 Hk Vikingur Womens
Valur (w) 
14/01 18:30
FT 
 Panjim Footballers
Guardian Angel 
14/01 16:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Minerva Punjab 
15/01 11:45
FT 
 Steadfast Mumbai Rush Sc U18
India Premier Football Academy U19 
14/01 22:30
FT 
 Mumbai City
Kerala Blasters 
14/01 20:00
FT 
 Delhi Dynamos
Bengaluru 1
14/01 18:30
FT 
 Shahrdary Arak
Mes Rafsanjan 
14/01 18:30
FT 
 Gol Gohar
Nassaji Mazandaran 
14/01 18:30
FT 
 Iran Javan Bushehr
Baderan Tehran 
14/01 18:30
FT 
 Rah Ahan
Bargh shiraz 1
14/01 18:30
FT 
 Fajr Sepasi
Mashin Sazi 
14/01 18:30
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Mes Krman 
14/01 18:30
FT 
 Malavan
Oxin Alborz 
14/01 18:30
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Saba Battery 
14/01 18:30
FT 
1 Shahrdari Tabriz
Shahrdari Mahshahr 
14/01 19:30
FT 
 Baghdad
Al Bahri 
14/01 22:00
FT 
 Hellas Verona
Glenville 
14/01 19:00
FT 
 Killester United
Greystones 
14/01 19:00
FT 
 Newtown Rangers Afc
Beggsboro Afc 
15/01 02:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Haifa 
15/01 01:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Raanana 
14/01 22:00
FT 
 Lecce
Matera 
14/01 21:30
FT 
 Virtus Bergamo
Us Levico Terme 
14/01 21:30
FT 
 Lentigione
Vigor Carpaneto 1
14/01 21:30
FT 
 Nocerina
Messina 
14/01 21:30
FT 
 San Marino Calcio
Asd Pineto Calcio 
14/01 21:30
FT 
 Lumezzane
Us Pergolettese 
14/01 21:30
FT 
 Massese
Rignanese 
14/01 21:30
FT 
 Ponsacco
Real Forte Querceta 
14/01 21:30
FT 
 Pro Patria
Rezzato 
14/01 21:30
FT 
 Ghivizzano
Ssd Viareggio 2014 
14/01 21:30
FT 
 Trastevere Calcio
Asd Flaminia Civita Castellana 
14/01 21:30
FT 
 Imolese
Sangiovannese 
14/01 21:30
FT 
 Tsv Klausdorf
Sestri Levante 
14/01 21:30
FT 
 Taranto Sport
Team Altamura 
14/01 21:30
FT 
 Mantova
Cjarlins Muzane 
14/01 21:30
FT 
1 Montevarchi
Castle Witt Lo 
14/01 21:30
FT 
 Usd Grumellese
Calcio Romanese 
14/01 21:30
FT 
 Legnago Salus
Belluno 
14/01 21:30
FT 
 Cavese
Macedonian Neapolis 
14/01 21:30
FT 
1 Asd Lanusei
Albalonga 
14/01 21:30
FT 
 Correggese Calcio
Us Fiorenzuola 
14/01 21:30
FT 
 Rimini
Tuttocuoio 
14/01 22:45
FT 
 Gs Roma Womens
Fiorentina Womens 
15/01 06:00
FT 
 Cavalier
Boice City 
15/01 04:00
FT 
 Humble Lions
Siti Worley Garden J 
15/01 04:00
FT 
 Uwi
Sandals South Coast 
14/01 22:00
FT 
 Al-Nejmeh
Alnabisheet 
14/01 20:15
FT 
 Al Islah
Al Akhaahli Alay 
14/01 20:15
FT 
 Al Islah Burj
Homenetmen 
14/01 23:00
FT 
 Floriana
Hibernians FC 
14/01 21:00
FT 
 Mosta
Birkirkara FC 
14/01 23:15
FT 
 Qormi
Marsa 
14/01 23:15
FT 
 Vittoriosa Stars
San Gwann 
14/01 21:00
FT 
 Qrendi
Zejtun Corinthians 
14/01 21:00
FT 
 Zebbug Rangers
Mqabba 
15/01 08:00
FT 
 Veracruz
Monterrey 
15/01 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Atlas 
15/01 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Uaem Potros 
15/01 06:00
FT 
 Sporting Canamy
Cruz Azul Ii 
15/01 05:05
FT 
 Irapuato
Veracruz Ii 
15/01 01:00
FT 
 Necaxa Ii
Reynosa 
14/01 21:30
FT 
 de Treffers
Asv De Dijk 
14/01 23:00
FT 
 Abia Warriors
Mfm 
14/01 23:00
FT 
 Akwa United
Enugu Rangers International 
14/01 23:00
FT 
 Heartland
Sunshine Stars 
14/01 23:00
FT 
 Kwara United
Niger Tornadoes 
14/01 23:00
FT 
 Lobi Stars
Enyimba International 
14/01 23:00
FT 
 Nasarawa United
Plateau United 
14/01 23:00
FT 
 Rivers United
El Kanemi Warriors 
14/01 23:00
FT 
 Ifeanyi Ubah
Yobe Desert Stars 
14/01 23:00
FT 
 Wikki Tourist
Go Round Omoku 
15/01 05:00
FT 
 Ca Independente
Tauro 
15/01 02:00
FT 
 Ca Independiente Reserves
Tauro Reserves 
14/01 23:59
FT 
 Santa Clara
CD Cova Piedade 
14/01 23:00
FT 
 Penafiel
CD Nacional 
14/01 23:00
FT 
 Arouca
Famalicao 
14/01 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
Varzim 
14/01 23:00
FT 
 Leixoes
Real Sport 1
14/01 23:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Sporting Braga B 
14/01 19:15
FT 
 Gil Vicente
Porto B 
14/01 19:00
FT 
 Sporting Lisbon Sad U17
Real Sport Clube U17 
14/01 19:00
FT 
 Porto Sad U17
Academica Coimbra U17 
14/01 19:00
FT 
 Pacos Ferreira U17
Rio Ave U17 
14/01 19:00
FT 
 Boavista U17
Vitoria Sc Guimaraes U17 
14/01 18:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
14/01 17:00
FT 
 Neff Thea Nick Futsal
Ural Futsal 
14/01 16:00
FT 
 Fakel Novy Urengoy Futsal
Yamal 
14/01 15:00
FT 
 Sue Argot Torch Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg B Futsal 
14/01 22:00
FT 
 Tre Penne
Cailungo 
14/01 22:00
FT 
 SC Faetano
SP Libertas 
14/01 22:00
FT 
 AC Juvenes/Dogana
Tre Fiori 
14/01 23:05
FT 
 Al Shabab Ksa
Al-Ettifaq 
15/01 02:00
FT 
 As Douanes
Asc Linguere 
15/01 02:00
FT 
 Toure Kunda Footpro
Diambars 
15/01 00:30
FT 
 Casamance
Ngb Asc Niarry Tally 
14/01 23:59
FT 
 As Dakar Sacre Coeur
Teungueth 
14/01 21:30
FT 
 Jomo Cosmos
Cape Town All Stars 
14/01 21:30
FT 
 Tshakhuma Tm
Black Leopards 
14/01 21:30
FT 
 Chippa United FC
Bidvest Wits 
14/01 21:30
FT 
 Baroka
AmaZulu 
14/01 21:30
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Supersport United 
15/01 03:00
FT 
 Sevilla Atletico
Osasuna 
15/01 01:00
FT 
 Cultural Leonesa
La Hoya Lorca 
15/01 01:00
FT 
 Albacete
Granada 
14/01 23:00
FT 
 Cadiz
Cordoba 
14/01 19:00
FT 
 SD Huesca
Numancia 1
15/01 02:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Coruxo 
14/01 23:59
FT 
 Toledo
Cd Artistico Navalcarnero 
14/01 23:59
FT 
 Racing de Ferrol
SD Ponferradina 
14/01 23:30
FT 
 Rapido de Bouzas
Pontevedra 
14/01 23:30
FT 
 Carceda
Cd Guijuelo 
14/01 19:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Ad Union Adarve 
14/01 19:00
FT 
 Fuenlabrada
Talavera De La Reina 1
14/01 19:00
FT 
1 San Sebastian Reyes
Deportivo La Coruna B 
14/01 18:30
FT 
 Valladolid B
Cf Rayo Majadahonda 
14/01 23:59
FT 
 Racing de Santander
SD Gernika 
14/01 23:59
FT 
 Barakaldo CF
CD Tudelano 
14/01 23:59
FT 
 Burgos CF
Cd Lealtad 
14/01 23:00
FT 
 CD Pena Sport
Arenas Club De Getxo 
14/01 23:00
FT 
 CD Izarra
Real Union de Irun 
14/01 19:00
FT 
 Sporting De Gijon B
CD Mirandes 2
14/01 19:00
FT 
 Cd Vitoria Spa
UD Logrones 
15/01 01:00
FT 
 Hercules
Alcoyano 
14/01 23:59
FT 
 Ontinyent
Cd Ebro 
14/01 23:59
FT 
 Atletico Saguntino
Villarreal B 
14/01 23:59
FT 
 CF Badalona
Elche 
14/01 23:59
FT 
 Sabadell
UE Olot 
14/01 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Sd Formentera 
14/01 19:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Mallorca 
14/01 19:00
FT 
 Cf Peralada
Valencia Cf Mestalla 
14/01 19:00
FT 
1 Real Zaragoza B
Lleida 
15/01 01:00
FT 
 Murcia
Recreativo Huelva 
14/01 23:59
FT 
 UD Badajoz
Ecija Balompie 1
14/01 23:59
FT 
 Futbol Club Cartagena
Ejido 
14/01 23:59
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Merida Ad 
14/01 19:00
FT 
 Extremadura
Lorca Deportiva 
14/01 19:00
FT 
 Real Betis B
Linense 
14/01 19:00
FT 
 Jumilla
UD Melilla 
14/01 19:00
FT 
 Las Palmas Atletico
UCAM Murcia 
14/01 19:00
FT 
 Granada Cf B
Villanovense 
14/01 19:00
FT 
 UD Marbella
Cordoba B 
14/01 23:59
FT 
 Atletico Pinto
RSD Alcala Henares 
14/01 23:59
FT 
 CD Tropezon
Racing B 
14/01 23:59
FT 
 UD Alzira
Torre Levante 
14/01 23:59
FT 
 Terrassa
Ce Europa 
14/01 23:59
FT 
1 Ud Los Barrios
Sevilla C 
14/01 23:59
FT 
 Atletico Espeleno
Arcos 
14/01 23:59
FT 
 CD Barco
Cd Arenteiro 
14/01 23:59
FT 
 Marino luanco
CD Tuilla 
14/01 23:59
FT 
 Salmantino
Atletico Bembibre 
14/01 23:30
FT 
 Sant Andreu
Santfeliuenc 
14/01 23:30
FT 
 Tuoer De Cilliers
Cd La Virgen Del Camino 
14/01 23:30
FT 
 Recambios Colon Cd
CD Olimpic Xativa 
14/01 23:30
FT 
 Ue Petra
Song Clade Pull 
14/01 23:30
FT 
 Cd Serverense
Ce Felanitx 
14/01 23:15
FT 
 Atletico Lugones
The Sith 
14/01 23:00
FT 
 Ucam Murcia B
Edmf Churra 
14/01 23:00
FT 
 Ad Almudevar
Brea 
14/01 23:00
FT 
 Cd Bunol
CD Castellon 
14/01 20:00
FT 
1 Ud San Fernando
Haria Rincon 
14/01 20:00
FT 
 Cd Vera
Atletico Union Guimar 
14/01 20:00
FT 
 Cd Mensajero
Estrella 1
14/01 19:30
FT 
 Ud San Pedro
Velez 
14/01 19:30
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Ud Levante B 
14/01 19:15
FT 
 Cd Valdefierro
CD Sarinena 
14/01 19:00
FT 
 Condal
Cd Mosconia 
14/01 19:00
FT 
 Cf Borriol
Novelda 
14/01 19:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Cd Utrera 
14/01 19:00
FT 
 Real Aviles
Club Siero 
14/01 19:00
FT 
 Cerdanyola del Valles
AE Prat 
14/01 19:00
FT 
 Palamos
Figueres 
14/01 19:00
FT 
 Ue Castelldefels
CF Gava 
14/01 19:00
FT 
 Ue Vilassar De Mar
L'Hospitalet 
14/01 19:00
FT 
 Cd Gerena
Xerez CD 1
14/01 19:00
FT 
 Cd Los Yebenes San Bruno
Mostoles 
14/01 19:00
FT 
 Leganes B
Cd San Fernando De Henares 
14/01 19:00
FT 
1 El San Martin
Ud Llanera 
14/01 19:00
FT 
 CF La Union
Minera 
14/01 19:00
FT 
 Ud Paterna
Eldense 
14/01 19:00
FT 
2 Cd Varea
Alfaro 1
14/01 19:00
FT 
1 Cd Villegas
Calahorra 
14/01 19:00
FT 
 Atletico Ibanes
Mora 
14/01 19:00
FT 
 Compostela
Ribadumia 1
14/01 19:00
FT 
 UD Gijon Industrial
Cd Praviano 
14/01 18:45
FT 
 Cd Almazora
Ud Rayo Ibense 
14/01 18:30
FT 
 Parla
Alcobendas Sport 
14/01 18:30
FT 
 Almeria B
Guadix 
14/01 18:30
FT 
1 Cd Getxo
Santutxu 
14/01 18:30
FT 
 CD Alcala Guadaira
Cd Cabecense 1
14/01 18:30
FT 
 Cd Llosetense
Santa Catalina Atletico 
14/01 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
SD Deusto 
14/01 23:00
FT 
 Barcelona Womens
Prainsa Zaragoza Womens 
14/01 19:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Sporting De Huelva Womens 
15/01 01:00
FT 
 Sd Casablanca Womens
Costa Adeje Womens 
14/01 19:00
FT 
 Plaza Argel Womens
Alhama Womens 
14/01 21:00
FT 
 Colombo
Renown Sc 
14/01 21:00
FT 
1 Tanzania Prisons
Mbeya City 
14/01 19:00
FT 
1 Bucaspor U19
Altay Spor Kulubu U19 1
14/01 19:00
FT 
 Pendikspor U19
Eyupspor U19 1
14/01 19:00
FT 
 Karsiyaka U19
Turgutluspor U19 
14/01 19:00
FT 
 Gaokaerlishibang U19
Darica Genclerbirligi U19 
14/01 18:00
FT 
 Galatasaray U19
Osmanlispor U19 
14/01 18:00
FT 
 Buyuksehir Bldspor U19
Kardemir Karabukspor U19 
14/01 18:00
FT 
 Akhisar Bldgeng U19
Antalyaspor U19 
14/01 18:00
FT 
1 Goztepe U19
Kayserispor U19 1
15/01 05:10
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Sarmiento Junin 
15/01 04:00
FT 
 Sport Recife
Atletico Tucuman 
15/01 02:30
FT 
2 Ca River Plate
Santa Fe 
15/01 00:30
FT 
 AS Eupen
Guangzhou Evergrande 
14/01 23:20
FT 
1 Asante Kotoko
Aduana Stars 1
14/01 23:15
FT 
 Dreams
Eleven Wonders 1
14/01 23:00
FT 
 Sc Dusseldorf West
Sc Kapellen 
14/01 23:00
FT 
 SV Sandhausen
Young Boys 
14/01 23:00
FT 
 Basel
Tianjin Quanjian 
14/01 22:00
FT 
 Catania
Sion 
14/01 21:30
FT 
 Ac Monza
Renate Ac 
14/01 21:10
FT 
 Al Ahly
Al Aqaba Sc 
14/01 21:00
FT 
 Kickers Offenbach
Steinbach 
14/01 21:00
FT 
 Uhersky Brod
Synot Slovacko U21 
14/01 21:00
FT 
 Emmen Xi
Twente Enschede 
14/01 20:00
FT 
 SC Victoria Hamburg
Hansa Luneburg 
14/01 20:00
FT 
 Hajduk Split
Varteks Varazdin 
14/01 20:00
FT 
 Muang Thong United
Nakhon Ratchasima 
14/01 19:00
FT 
 Lech Poznan
Ks Polonia Sroda Wlkp 
14/01 19:00
FT 
2 FK Inter Baku
Neftci Baku 1
14/01 19:00
FT 
1 Hertha Zehlendorf
Neubrandenburg 04 
14/01 18:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Marila Pribram 
14/01 18:00
FT 
 VfL Osnabruck
BSV Rehden 
14/01 18:00
FT 
 Kokand 1912
Navbahor Namangan 
14/01 17:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Vitkovice 
14/01 17:00
FT 
 Chiangrai United
Khonkaen FC 
14/01 16:45
FT 
 ATM Angkatan Tentera
Johor Darul Takzim II 
14/01 16:00
FT 
 Arema Malang
Barito Putera 
14/01 16:00
FT 
 Universitatea Craiova
Sv Meppen