livescore - live soccer scores

Soccer Results: 13 Jan 2018 Soccer Scores & Results

14/01 01:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Everton 
13/01 23:00
FT 
 Chelsea
Leicester City 1
13/01 23:00
FT 
 Crystal Palace
Burnley 
13/01 23:00
FT 
 Huddersfield Town
West Ham 
13/01 23:00
FT 
 Newcastle United
Swansea City 
13/01 23:00
FT 
 Watford
Southampton 
13/01 23:00
FT 
 West Bromwich
Brighton & Hove Albion 
14/01 03:45
FT 
 Deportivo La Coruna
Valencia 
14/01 01:30
FT 
 Eibar
Atletico Madrid 
13/01 23:15
FT 
 Real Madrid
Villarreal 
13/01 20:00
FT 
 Girona
Las Palmas 
14/01 01:30
FT 
 RB Leipzig
Schalke 04 
13/01 22:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Freiburg 
13/01 22:30
FT 
 Augsburg
Hamburger 
13/01 22:30
FT 
 Hannover 96
Mainz 05 
13/01 22:30
FT 
 Werder Bremen
Hoffenheim 
13/01 22:30
FT 
 VfB Stuttgart
Hertha Berlin 
14/01 03:00
FT 
1 Dijon
Metz 
14/01 03:00
FT 
 Montpellier
AS Monaco 
14/01 03:00
FT 
1 Caen
Lille 1
14/01 03:00
FT 
 Nice
Amiens 
14/01 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Bordeaux 
13/01 23:59
FT 
 Stade Rennais
Marseille 
14/01 01:30
FT 
 Nottingham Forest
Aston Villa 
13/01 23:00
FT 
 Ipswich
Leeds United 1
13/01 23:00
FT 
 Birmingham
Derby County 
13/01 23:00
FT 
 Hull City
Reading 
13/01 23:00
FT 
 Brentford
Bolton Wanderers 
13/01 23:00
FT 
 Millwall
Preston North End 
13/01 23:00
FT 
 Barnsley
Wolves 
13/01 23:00
FT 
 Bristol City
Norwich 
13/01 23:00
FT 
 Burton Albion
Queens Park Rangers 
13/01 23:00
FT 
 Middlesbrough
Fulham 
13/01 20:30
FT 
 Cardiff City
Sunderland 1
14/01 04:30
FT 
 Sporting Braga
Benfica 
14/01 02:15
FT 
 Pacos Ferreira
Maritimo 
13/01 16:50
FT 
 Melbourne Victory
Perth Glory 
13/01 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Western Sydney 1
13/01 19:30
FT 
 Thailand U23
Japan U23 
13/01 19:30
FT 
 Saudi Arabia U23
Iraq U23 
13/01 16:00
FT 
 Palestine U23
North Korea U23 
13/01 16:00
FT 
 Malaysia U23
Jordan U23 
14/01 03:30
FT 
 Morocco
Mauritania 
13/01 23:00
FT 
 Js Kabylie
Rc Oued Rhiou 
13/01 21:00
FT 
 Usm Blida
Asm Oran 
13/01 21:00
FT 
 Us Biskra
Usm El Harrach 
13/01 21:00
FT 
 Nrb Teleghma
Mc Oran 
13/01 21:00
FT 
 Crb Kais
Usm Bel Abbes 
13/01 21:00
FT 
 A Bou Saada
Mc Alger 
13/01 18:10
FT 
 Es Setif U21
Us Biskra U21 
13/01 18:00
FT 
 Mc Ei Eulmau21
Cs Constantine U21 
13/01 18:00
FT 
 Usm Alger U21
Usm Blida U21 
14/01 09:10
AET 
 Independiente
Gimnasia LP 
90min [0-0], Penalty [3-5], Gimnasia LP win
13/01 19:45
FT 
 Sheikh Russel KC
Arambagh Ks 
13/01 17:30
FT 
 Saif Sporting Club
Rahmatgonj Mfs 
14/01 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Cercle Brugge 
14/01 03:00
FT 
 Ferroviario CE
Horizonte CE 
14/01 03:00
AET 
 Nautico (PE)
Itabaiana Se 
90 minutes[0-0],Double bouts[0-0],Penalty Kicks[5-4]
14/01 04:00
FT 
 Globo
Baraunas Rn 
14/01 03:00
FT 
 Santa Cruz Rn
ABC RN 
14/01 03:00
FT 
 Serrano Pb
Sousa Pb 
14/01 02:00
FT 
 America RJ
Cabofriense Rj 
14/01 02:00
FT 
1 Bonsucesso
Goytacaz Rj 1
14/01 02:00
FT 
 Resende-RJ
Macae 
14/01 07:00
FT 
 Botafogo Sp Youth
Sao Paulo Youth 
14/01 05:00
FT 
 Boavista Rj Youth
Internacional Rs Youth 
14/01 04:30
FT 
 Figueirense Sc Youth
Santos Youth 
14/01 02:00
AET 
 Desportivo Brasil U19
Londrina Ec Youth 
90 minutes[3-3],Penalty Kicks[3-5]
14/01 02:00
FT 
 Penapolense Youth
Desportiva Paraense Youth 
14/01 02:00
FT 
 Primavera Youth
Vitoria Da Conquista Ba U20 
13/01 21:00
FT 
 Atletico Paranaense Youth
Criciuma Youth 
13/01 21:00
AET 
 Parana Clube Youth
Cruzeiro Youth 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-6]
14/01 08:15
FT 
 Ecuador Womens U20
Argentina Womens U20 
14/01 06:00
FT 
 Colombia Womens U20
Paraguay Womens U20 
14/01 10:00
FT 
 Municipal Liberia
Guadalupe 
14/01 04:30
FT 
1 Universidad de Costa Rica
Perez Zeledon 
14/01 04:30
FT 
 Aserri
As Pumas Generalena 
14/01 04:00
FT 
 Futbol Consultants Moravia
Ad Escazucena 
14/01 01:00
FT 
 AEK Larnaca
Aris Limassol 
13/01 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
Ermis Aradippou 
13/01 22:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Nea Salamis 
13/01 20:30
FT 
 Thoi Lakatamias
Anagenisis Dherina 
13/01 20:30
FT 
 Agia Napa
AE Zakakiou 
13/01 20:30
FT 
 PAEEK Keryneias
Ethnikos Assias 
13/01 20:30
FT 
 Halkanoras
Omonia Aradippou 
13/01 20:30
FT 
 E.N.Paralimni
Digenis Voroklinis 
13/01 20:00
FT 
 Olymphradec Kralove
Sk Slovan Varnsdorf 
13/01 20:00
FT 
 Baumit Jablonec
Vysocina Jihlava 
13/01 20:00
FT 
 Mfk Skalica
SC Znojmo 
13/01 20:00
FT 
 Poprad
Frydek-mistek 
13/01 18:00
FT 
 Bohemians 1905
Fk Mas Taborsko 
13/01 18:00
FT 
 Slovan Liberec
Hradec Kralove 
14/01 01:30
FT 
 Al Nasr Cairo
Tanta 
13/01 23:00
FT 
 El Ismaily
Ittihad Alexandria 
13/01 20:30
FT 
 El Raja Marsa Matruh
Arab Contractors 
13/01 20:30
FT 
 Masr El Maqassah
Alassiouty Sport 
14/01 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
CD FAS 
14/01 08:30
FT 
 Cd Chalatenango
Aguila 
14/01 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
Cd Audaz 
13/01 23:00
FT 
1 Alfreton Town
Darlington 1
13/01 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Chorley 
13/01 23:00
FT 
 Gainsborough Trinity
Nuneaton Town 
13/01 23:00
FT 
 Salford City
AFC Telford United 
13/01 23:00
FT 
 Southport FC
Leamington 
13/01 23:00
FT 
 York City
Bradford Park Avenue 
13/01 23:00
FT 
 AFC Fylde
Guiseley 
13/01 23:00
FT 
 Torquay United
Eastleigh 
13/01 23:00
FT 
 Woking
Tranmere Rovers 1
13/01 23:00
FT 
 Chelmsford City
Bath City 
13/01 23:00
FT 
 Chippenham Town
Braintree Town 
13/01 23:00
FT 
 Dartford
Havant and Waterlooville 
13/01 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Hampton & Richmond 
13/01 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Hungerford Town 
13/01 23:00
FT 
 Oxford City
Whitehawk 
13/01 23:00
AET 
1 Bognor Regis Town
Leyton Orient 1
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
13/01 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Bromley 
13/01 23:00
FT 
 Dover Athletic
Marine 1
13/01 23:00
FT 
 Brackley Town
Barrow 
13/01 23:00
FT 
 East Thurrock United
Chester FC 1
13/01 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Warrington Town AFC 
13/01 23:00
FT 
 Gateshead
Boreham Wood  
13/01 23:00
FT 
1 Kidderminster
Stockport County 
13/01 23:00
FT 
 Maidstone United
Heybridge Swifts 
13/01 23:00
FT 
 St Albans City
Harrogate Town 
13/01 23:00
FT 
 Sutton United
Hendon 
13/01 23:00
FT 
 Weston Super Mare
Workington 
13/01 23:00
FT 
 Wealdstone
Hereford 1
13/01 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Solihull Moors 
13/01 23:00
FT 
 Halifax Town
Maidenhead United 
13/01 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Shrewsbury Town 
13/01 23:00
FT 
 Blackpool
Bristol Rovers 
13/01 23:00
FT 
 Bradford AFC
Northampton Town 
13/01 23:00
FT 
 Bury
Charlton Athletic 
13/01 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Plymouth Argyle 
13/01 23:00
FT 
 Gillingham
Rochdale 
13/01 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
AFC Wimbledon 
13/01 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Rotherham United 
13/01 23:00
FT 
 Portsmouth
Scunthorpe United 
13/01 23:00
FT 
 Southend United
Fleetwood Town 
13/01 23:00
FT 
 Walsall
Oxford United 
13/01 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Peterborough United 
13/01 23:00
FT 
 Cambridge United
Mansfield Town 
13/01 23:00
FT 
 Carlisle
Crewe Alexandra 
13/01 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Accrington Stanley 
13/01 23:00
FT 
 Chesterfield
Luton Town 
13/01 23:00
FT 
 Crawley Town
Barnet 
13/01 23:00
FT 
 Exeter City
Coventry 
13/01 23:00
FT 
1 Grimsby Town
Newport County 
13/01 23:00
FT 
 Lincoln City
Notts County 
13/01 23:00
FT 
 Morecambe
Stevenage Borough 
13/01 23:00
FT 
 Port Vale
Yeovil Town 
13/01 23:00
FT 
 Swindon
Forest Green Rovers 
13/01 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Colchester United 
13/01 23:00
FT 
 Enfield Town
Merstham 
13/01 23:00
FT 
 Leatherhead
Tonbridge Angels 
13/01 23:00
FT 
 Hendon
Leiston 
13/01 23:00
FT 
 Brightlingsea Regent
Worthing 
13/01 23:00
FT 
 Burgess Hill Town
Harrow Borough 
13/01 23:00
FT 
 Lowestoft Town
Dorking 
13/01 23:00
FT 
 Margate
Dulwich Hamlet 
13/01 23:00
FT 
 Needham Market
Kingstonian 
13/01 23:00
FT 
 Thurrock
Staines Town 
13/01 23:00
FT 
 Wingate Finchley
Harlow Town 
13/01 23:00
FT 
 Tooting Mitcham United
Metropolitan Police 
13/01 23:00
FT 
 Buxton FC
Stalybridge Celtic 
13/01 23:00
FT 
 Grantham Town
Farsley Celtic 
13/01 23:00
FT 
 Mickleover Sports
Matlock Town 
13/01 23:00
FT 
 Shaw Lane Aqua
Whitby Town 
13/01 23:00
FT 
 Sutton Coldfield Town
Rushall Olympic 
13/01 23:00
FT 
 Witton Albion
Ashton United 
13/01 23:00
FT 
 Halesowen Town
Nantwich Town 
13/01 23:00
FT 
 Lancaster City
Barwell 
13/01 23:00
FT 
 Hednesford Town
Coalville Town 
13/01 23:00
FT 
 Stafford Rangers
Altrincham 
13/01 23:00
FT 
 Chesham United
Basingstoke Town 
13/01 23:00
FT 
 Dorchester Town
Redditch United 
13/01 23:00
FT 
 Dunstable Town
Royston Town 
13/01 23:00
FT 
 Farnborough Town
Merthyr Town 
13/01 23:00
FT 
 Frome Town
Kings Lynn 
13/01 23:00
FT 
 Gosport Borough
Tiverton Town 
13/01 23:00
FT 
 Hitchin Town
Biggleswade Town 
13/01 23:00
FT 
 Kettering Town
Kings Langley 
13/01 23:00
FT 
 Bishop's Stortford
Banbury United 
13/01 23:00
FT 
 Stratford Town
Weymouth 
13/01 21:45
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Viljandi Jk Tulevik 
13/01 20:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Trans Narva 
13/01 18:15
FT 
 Tartu JK Tammeka
Nomme JK Kalju 
13/01 21:00
FT 
 Fasil Kenema
Mekelle Kenema 
14/01 11:05
FT 
 Rewa
Suva 
13/01 22:00
FT 
 Lorient
Ajaccio GFCO 
13/01 22:00
FT 
1 Red Star 93
Cholet So 1
14/01 01:30
FT 
 Bergerac
Frejus Saint-Raphael 
14/01 01:05
FT 
 Olympique De Marseille B
Martigues 1
14/01 01:00
FT 
 Monaco B
Hyeres 
14/01 01:00
FT 
 Colomiers
Paulhan Pezenas Es 
14/01 01:05
FT 
 Annecy
Yzeure AS 
14/01 01:00
FT 
 Annecy
Yzeure AS 
14/01 01:00
FT 
 Chasselay M.D. Azergues
Montceau Bourgogne 
14/01 01:00
FT 
 Saint Priest
US Raon L Etape 
13/01 23:59
FT 
 Andrezieux
Le Puy Foot 43 Auvergne 
13/01 23:00
FT 
 Jura Sud Foot
Villefranche 
13/01 23:00
FT 
 Saint-Louis Neuweg
ASM Belfortaine 
14/01 01:00
FT 
 Beauvais
Viry-Chatillon 
14/01 01:00
FT 
 As Furiani Agliani
Amiens AC 
14/01 01:00
FT 
 Iris Club de Croix
Arras 
14/01 01:00
FT 
 Lens B
Poissy As 
14/01 01:00
FT 
 Sainte Genevieve Sports
Lille B 
14/01 03:00
FT 
 Cs Sedan Ardennes
Bastia CA 
14/01 02:00
FT 
 US Boulogne
Fontenay Vendee Foot 
14/01 01:05
FT 
 Mantes La Ville
Saint Malo 
14/01 01:00
FT 
 Vitre
Le Mans 
13/01 23:59
FT 
 Lille Osc Metropole Womens
PSG Womens 
13/01 21:30
FT 
 Montpellier Hsc Womens
Marseille Womens 
13/01 23:15
FT 
 Apollon Smirnis
Panionios 1
13/01 21:00
FT 
 Xanthi
Platanias FC 
13/01 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Doxa Dramas 
13/01 21:00
FT 
 Panegialios
OFI Crete 
13/01 17:40
FT 
 Pae Atromitosu20
Panadol Gauss U20 
14/01 05:35
FT 
 Universidad de San Carlos
Aurora 
13/01 17:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Hong Kong Rangers FC 
14/01 01:15
FT 
 Vikingur Reykjavik
Throttur 
13/01 23:15
FT 
 KR Reykjavik
Leiknir Reykjavik 
13/01 16:30
FT 
 Aizawl
Chennai City 
13/01 22:30
FT 
 Chennai Titans
Pune City 
13/01 19:30
FT 
 Zakho
Al Najaf 
13/01 20:00
FT 
 Kill Celtic
Esker Celtic 
13/01 20:15
FT 
 Ironi Bnei Kabul
Bnei Mamba Golan 1
13/01 20:00
FT 
1 Hapoel Daliyat Al Karmel
Hapoel Ramot Menashe 
13/01 20:00
FT 
1 Hapoel Kaukab
Maccabi Bnei Nahaf Qasem 2
14/01 02:30
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Beitar Jerusalem 
13/01 23:59
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Petah Tikva FC 
13/01 22:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Acco 
14/01 00:15
FT 
 Maccabi Netanya
Ashdod 
13/01 19:00
FT 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 
13/01 18:45
FT 
 Maccabi Petach Tikva U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
13/01 18:00
FT 
 Hapoel Raanana Roei U19
Ironi Ramat Hasharon U19 
13/01 18:00
FT 
 Hapoel Ashkelon U19
Bnei Sakhnin U19 
13/01 16:30
FT 
3 Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Hapoel Hadera U19 
13/01 15:30
FT 
 Maccabi Herzliya U19
Hapoel Jerusalem Malka U19 
13/01 22:00
FT 
 Verona U19
AC Milan U19 
13/01 21:30
FT 
 Fiorentina U19
Sassuolo Calcio Youth 
13/01 21:30
FT 
 Udinese Youth
Chievo Youth 
13/01 20:00
FT 
1 Inter Milan U19
Bologna Youth 
13/01 18:00
FT 
 Sampdoria U19
Napoli U19 
13/01 21:30
FT 
 Bari Womens
Tavagnacco Womens 
13/01 21:30
FT 
 Mozzanica Womens
San Zaccaria Womens 
13/01 21:30
FT 
 Juventus Womens
Fimauto Valpolicella Womens 
13/01 21:30
FT 
 Empoli Womens
Brescia Womens 
13/01 21:30
FT 
 Agsm Verona Womens
Sassuolo Womens 
13/01 23:50
FT 
1 Al Jahra
Al-Qadsia 
13/01 23:50
FT 
 Kazma
Al-Nasar 
13/01 23:50
FT 
 Al Sahel
Al Salmiyah 
13/01 21:25
FT 
 Khaitan
Al Ttadamon 
13/01 22:00
FT 
 Al Ansar Lib
Trables Sports Club 
13/01 20:15
FT 
 Racing Beirut
Salam Zgharta 
13/01 20:15
FT 
 Tadamon Sour
Al Safa Beirut 
13/01 20:15
FT 
 Al Hikma
Shabab Al Ghazieh 
13/01 23:15
FT 
 Naxxar Lions
Valletta FC 
13/01 23:00
FT 
 Sliema Wanderers FC
Balzan 
13/01 21:00
FT 
 Gzira United
Tarxien Rainbows 1
13/01 21:00
FT 
 Hamrun Spartans
St Andrews 
13/01 23:15
FT 
 Pembroke Athleta
Zabbar St Patrick 
13/01 21:00
FT 
 Melita
Sirens 
14/01 11:06
FT 
 Chivas Guadalajara
CDSyC Cruz Azul 
14/01 09:06
FT 
 Club Leon
Toluca 1
14/01 09:00
FT 
 Tigres UANL
Santos Laguna 
14/01 07:00
FT 
 Lobos Buap
Queretaro 1
14/01 07:00
FT 
 Club America
Pachuca 
14/01 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Mineros De Zacatecas 
14/01 10:00
FT 
 Tampico Madero
Celaya 
14/01 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Correcaminos Uat 
14/01 08:00
FT 
 Juarez
Atletico San Luis 
14/01 10:00
FT 
 Reboceros De La Piedad
Queretaro Ii 
14/01 06:00
FT 
 Ciervos
Ocelotes De La Unach 
14/01 06:00
FT 
 Loros Universidad
Club Leon Ii 
14/01 06:00
FT 
 Pioneros De Cancun
Club America Ii 
14/01 06:00
FT 
1 Tuxtla
Toluca Ii 1
14/01 06:00
FT 
 Ua Zacatecas
Celaya Ii 
14/01 05:05
FT 
 Cd Cuautla
Teca Utn 
14/01 05:05
FT 
 Constructores Gomez Palacio
Universidad Guadalajara Ii 
14/01 05:00
FT 
 Halcones
Unam Pumas Ii 
14/01 04:55
FT 
 Real Zamora
Puebla Ii 1
14/01 02:00
FT 
 Cd Albinegros Orizaba
Satelites 
14/01 00:05
FT 
 Monarcas Morelia Ii
Estudiantes Tecos 
13/01 23:00
FT 
1 Lobos Buap U20
Queretaro U20 
13/01 20:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Kom Podgorica 
13/01 17:30
FT 
 Mawyawadi
Magway 
13/01 22:30
FT 
 HHC Hardenberg
TEC 
13/01 22:30
FT 
 Lienden
Achilles 29 
13/01 22:30
FT 
 Jong Sparta Rotterdam
Lisse 
13/01 22:30
FT 
 IJsselmeervogels
BVV Barendrecht 
14/01 09:00
FT 
 Tasman United
Hamilton Wanderers 
14/01 09:00
FT 
 Waitakere United
Canterbury United 
13/01 23:00
FT 
 Katsina United
Kano Pillars 
13/01 22:00
FT 
 Lurgan Celtic
Ballyclare Comrades 1
13/01 23:00
FT 
 Ballinamallard United
Glentoran 
13/01 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Coleraine 
13/01 23:00
FT 
 Crusaders FC
Ards 
13/01 23:00
FT 
 Ballymena United
Carrick Rangers 
13/01 23:00
FT 
 Glenavon
Cliftonville 
14/01 07:00
FT 
 Chorrillo FC
Plaza Amador 
14/01 07:00
FT 
 Alianza
San Francisco City 
14/01 04:00
FT 
 Alianza Reserves
San Francisco Reserves 
13/01 23:59
FT 
1 Benfica B
UD Oliveirense 
13/01 23:00
FT 
1 Sporting CP B
SC Covilha 
13/01 19:15
FT 
 Academica Coimbra
Academico Viseu 
13/01 23:30
FT 
 Al-Sadd
Al Markhiya 
13/01 21:20
FT 
 Al Rayyan
Al Khor SC 
13/01 23:30
FT 
 Qatar SC
Al Duhail Sc 
14/01 01:30
FT 
 Pescara Futsal
Tsc Lazio Futsal 
14/01 01:30
FT 
 Napoli Futsal
Carme Dawson 
14/01 01:30
FT 
 Pessah Lo Fano
Acqua E Sapone C5 Futsal 
13/01 23:00
FT 
 Nefte Jo Gansike Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg B Futsal 
14/01 01:30
FT 
 S.S Pennarossa
Folgore/falciano 
13/01 22:00
FT 
 SP Domagnano
Fiorentino 
13/01 22:00
FT 
 Sp Cosmos
Ss Virtus 
13/01 22:00
FT 
 San Giovanni
SS Murata 
14/01 01:00
FT 
 Al Hilal
Al Ittihad Ksa 
13/01 20:25
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Qadasiya 
13/01 23:00
FT 
 Dunfermline
Dundee United 
13/01 23:00
FT 
 Brechin City
Livingston 
13/01 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Queen of South 
13/01 23:00
FT 
 Dumbarton
St. Mirren 
13/01 23:00
FT 
 Greenock
Falkirk 
13/01 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Albion Rovers 2
13/01 23:00
FT 
 Stranraer
Airdrie United 
13/01 23:00
FT 
 Arbroath
Queens Park 
13/01 23:00
FT 
 East Fife
Alloa Athletic 
13/01 23:00
FT 
 Raith Rovers
Ayr Utd 
13/01 23:00
FT 
 Berwick Rangers
Annan Athletic 
13/01 23:00
FT 
 Clyde
Stenhousemuir 
13/01 23:00
FT 
 Peterhead
Stirling Albion 
13/01 23:00
FT 
1 Edinburgh City
Montrose 
13/01 23:00
FT 
 Elgin City
Cowdenbeath 1
13/01 21:30
FT 
 Mthatha Bucks
Royal Eagles 
13/01 21:30
FT 
 Highlands Park
Real Kings 
13/01 21:30
FT 
 Witbank Spurs
Uthongathi 
13/01 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Super Eagles 
13/01 21:30
FT 
 Mbombela United
Cape Town 
13/01 21:30
FT 
 Richards Bay
Stellenbosch 
14/01 02:15
FT 
 Free State Stars
Kaizer Chiefs FC 
14/01 02:15
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Polokwane City 
13/01 21:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Orlando Pirates 
14/01 03:30
FT 
 Zaragoza
Tenerife 
14/01 03:00
FT 
 Reus Deportiu
CD Lugo 
14/01 01:00
FT 
 Almeria
Gimnastic Tarragona 
14/01 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
Alcorcon 
13/01 23:00
FT 
 Barcelona B
Valladolid 
13/01 22:45
FT 
 Celta Vigo B
G Segoviana 
14/01 00:30
FT 
 Leioa
Caudal 
13/01 23:59
FT 
 SD Amorebieta
Osasuna B 
13/01 23:00
FT 
 Athletic Bilbao B
Real Sociedad B 
13/01 23:30
FT 
 UE Llagostera
Ue Cornella 1
14/01 01:30
FT 
 Ud Logrones B
Cd Berceo 
14/01 01:00
FT 
1 Cd Huetor Vega
Malaga B 
14/01 01:00
FT 
1 Ua Horta
Santboia 
14/01 01:00
FT 
 Valle de Egues
Cd Subiza 
14/01 01:00
FT 
 Sestao
Aurrera De Vitoria 
14/01 00:30
FT 
1 Cd Buzanada
Marino 1
13/01 23:30
FT 
 Atletico Astorga
Arandina 
13/01 20:00
FT 
 Melistar
Antequera 
13/01 20:00
FT 
1 Las Palmas C
Tenisca 
14/01 02:30
FT 
 Paruro Five Foot
Jaen Paraiso Interior Futsal 
13/01 23:00
FT 
 Madrid Cff Womens
Levante Ud Womens 
13/01 20:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Fundacion Albacete Womens 
13/01 21:00
FT 
 Lipuli
Mtibwa Sugar 
13/01 17:50
FT 
 Kirecburnu Womens
Konak Bel Womens 
13/01 17:35
FT 
 Atasehir Belediyesi Womens
Amedspor Womens 
13/01 17:00
FT 
 Trabzon Idmanocagi Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
13/01 21:10
FT 
 Al Jazira Reserve
Ajman Reserve 1
13/01 21:05
FT 
1 Al Ain U21
Al Wasl Sc Reserves 
13/01 18:00
FT 
 Binh Dinh U19
Dak Lak U19 
13/01 16:00
FT 
 Tay Ninh U19
Binh Duong U19 
13/01 16:00
FT 
 Ha Tinh U19
Quang Nam U19 
13/01 15:55
FT 
 TPHCM U19
Khatoco Khanh Hoa U19 
13/01 14:55
FT 
 Than Quang Ninh U19
PVF Vietnam U19 
13/01 22:30
FT 
 Caernarfon
Rhyl FC 
14/01 01:15
FT 
 The New Saints
Bangor City FC 
14/01 01:15
FT 
 Aberystwyth Town
Connah's QN 
14/01 01:15
FT 
 Carmarthen
Uwic Inter Cardiff 
14/01 01:15
FT 
 Barry Town Afc
Bala Town 
14/01 01:15
FT 
 Newi Cefn Druids
Llandudno 1
14/01 01:15
FT 
 Newtown
Prestatyn Town FC 
13/01 22:00
FT 
 Undy Athletic
Afan Lido 
13/01 22:00
FT 
 Monmouth Town
Port Talbot 
13/01 22:00
FT 
 Goytre Afc
Ton Pentre 
13/01 22:00
FT 
 Cwmamman United
Goytre United 
14/01 11:00
FT 
 Hobart Zebras
South Hobart 
14/01 05:05
FT 
 Chapecoense SC
Atletico Tubarao 
14/01 05:00
FT 
 San Lorenzo
Argentinos Juniors 
14/01 04:05
FT 
 Barcelona SC(ECU)
Legia Warszawa 
14/01 04:00
FT 
 St James's Gate
Garda 
14/01 02:00
FT 
 Glasgow Rangers
Corinthians Paulista (SP) 
14/01 01:00
FT 
 Munchen 1860
Bsg Chemie Leipzig 
14/01 00:05
FT 
 Fc Espoo
Viikingit 
13/01 23:00
FT 
 Groningen
Dynamo Dresden 
13/01 23:00
FT 
 Ajax Amsterdam
MSV Duisburg 
13/01 23:00
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Luzern 
13/01 23:00
FT 
 Wil 1900
Austria Lustenau 
13/01 23:00
FT 
 Old Boys
Aarau