livescore - live soccer scores

Soccer Results: 06 Jan 2018 Soccer Scores & Results

07/01 03:45
FT 
 Sevilla
Real Betis 
07/01 01:30
FT 
 Las Palmas
Eibar 
06/01 23:15
FT 
 Valencia
Girona 
06/01 20:00
FT 
1 Atletico Madrid
Getafe 
07/01 03:45
FT 
 Cagliari
Juventus 
07/01 01:00
FT 
 AS Roma
Atalanta 1
06/01 22:00
FT 
 AC Milan
Crotone 
06/01 22:00
FT 
 Benevento
Sampdoria 1
06/01 22:00
FT 
 Genoa
Sassuolo 
06/01 22:00
FT 
 Napoli
Hellas Verona 
06/01 22:00
FT 
 Spal
Lazio 
06/01 19:30
FT 
 Torino
Bologna 
07/01 01:30
FT 
 Norwich
Chelsea 
06/01 23:00
FT 
 Aston Villa
Peterborough United 
06/01 23:00
FT 
 Bournemouth
Wigan Athletic 
06/01 23:00
FT 
 Yeovil Town
Bradford AFC 
06/01 23:00
FT 
 Exeter City
West Bromwich 
06/01 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Hull City 
06/01 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Rochdale 
06/01 23:00
FT 
 Carlisle
Sheffield Wed. 
06/01 23:00
FT 
 Manchester City
Burnley 
06/01 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Reading 
06/01 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Milton Keynes Dons 
06/01 23:00
FT 
1 Wolves
Swansea City 1
06/01 23:00
FT 
 Millwall
Barnsley 1
06/01 23:00
FT 
 Brentford
Notts County 
06/01 23:00
FT 
 Newcastle United
Luton Town 
06/01 23:00
FT 
 Coventry
Stoke City 
06/01 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Huddersfield Town 
06/01 23:00
FT 
 Fulham
Southampton 
06/01 23:00
FT 
 Ipswich
Sheffield United 
06/01 23:00
FT 
 Watford
Bristol City 
06/01 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Preston North End 
06/01 23:00
FT 
 Birmingham
Burton Albion 
06/01 23:00
FT 
 Cardiff City
Mansfield Town 
06/01 21:00
FT 
 Middlesbrough
Sunderland 
06/01 20:45
FT 
 Fleetwood Town
Leicester City 
07/01 04:00
FT 
 Nancy
Lyon 
07/01 01:00
FT 
 Canet Roussillon
Sud Nivernais Imphy Decize 
07/01 01:00
FT 
 Yzeure AS
AS Monaco 
07/01 01:00
AET 
 Colomiers
Le Puy Foot 43 Auvergne 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-2]
07/01 01:00
FT 
 Sc Hazebrouck
Caen 
07/01 01:00
FT 
 Guingamp
Chamois Niortais 
07/01 01:00
AET 
 Angouleme
Les Herbiers 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
06/01 22:00
FT 
 Schiltigheim
Auxerre 
06/01 22:00
AET 
 Pontarlier
Montpellier 1
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-4]
06/01 22:00
FT 
 Toulouse
Nice 
06/01 22:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Grenoble 
06/01 22:00
FT 
 Le Mans
Lille 
06/01 22:00
FT 
2 Chartres
Tours 1
06/01 22:00
AET 
 Saint Lo
Aubervilliers 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [3-2], Saint Lo win
06/01 22:00
FT 
 Houilles
Concarneau 
06/01 22:00
FT 
 Saint Malo
Chateauroux 
06/01 20:30
FT 
 Avallon
Chambly 
06/01 20:30
AET 
 As Fabregues
Bourg Peronnas 
90 minutes[0-0],120 minutes[1-2]
07/01 04:30
FT 
 Sporting Braga
Rio Ave 
06/01 16:50
FT 
 Melbourne City
Wellington Phoenix 
06/01 15:00
FT 
 Melbourne Victory
Central Coast Mariners 
06/01 23:59
FT 
 Paradou Ac
Usm Alger 
06/01 23:00
FT 
 Mc Alger
Us Biskra 
06/01 23:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Cr Belouizdad 
06/01 23:00
FT 
 Na Hussein Dey
Cs Constantine 
06/01 22:00
FT 
 Usm Blida
Mc Oran 
06/01 20:25
FT 
 Paradou Ac U21
Usm Alger U21 
06/01 20:15
FT 
 Usm Bel Abbes U21
Cr Belouizdad U21 
06/01 20:10
FT 
 Na Hussein Dey U21
Cs Constantine U21 
06/01 16:00
FT 
 Western Sydney Wanderers Am
Central Coast Mariners Fc Am 
07/01 03:30
FT 
 Lierse
KFCO wilrijk 
07/01 02:00
FT 
 America RJ
Goytacaz Rj 
07/01 02:00
FT 
 Cabofriense Rj
Macae 
07/01 02:00
FT 
 Resende-RJ
Bonsucesso 
07/01 07:00
FT 
 Sergipe Youth Se
Sao Paulo Youth 
07/01 05:00
FT 
 Ce Aimore Youth
Cr Flamengo Rj Youth 
07/01 05:00
FT 
 Araxa Ec Mg Youth
Chapecoense Youth 
07/01 05:00
FT 
 Botafogo Sp Youth
Cruzeiro Df Youth 1
07/01 04:00
FT 
 Lagarto Youth
Atletico Go Youth 
07/01 03:30
FT 
 Desportiva Paraense Youth
Nautico Youth Pe 1
07/01 03:00
FT 
 Francana Youth
Ponte Preta Youth 
07/01 03:00
FT 
 Osto Youth Team
Ji Parana Ro Youth 
07/01 02:30
FT 
 America Pe Youth
Figueirense Sc Youth 
07/01 02:25
FT 
1 Sete De Setembro Pe Youth
Goias Youth 
07/01 02:20
FT 
 Uniao Mt Youth
Paysandu Pa Youth 
07/01 02:15
FT 
 Sao Paulo Ap Youth
Abc Rn Youth 
07/01 02:10
FT 
1 Madureira Youth
Criciuma Youth 
07/01 02:10
FT 
 Timon Ecma Youth
Atletico Paranaense Youth 
07/01 02:10
FT 
 Globo Youth
Vitoria Salvador Youth 
07/01 02:05
FT 
1 Rio Branco Ec/sp Youth
Parana Clube Youth 1
07/01 02:05
FT 
 Rio Branco Ac Youth
Ceara Youth 
07/01 02:00
FT 
 Atletico Tubarao U20
Fluminense Rj Youth 1
07/01 02:00
FT 
 Santa Cruz Pe Youth
Vila Nova Go Youth 
07/01 02:00
FT 
 Atlantico Ba U20
Coritiba Youth Pr 
07/01 02:00
FT 
 Tupa Sp Youth
Xv De Jau Youth 
07/01 01:00
FT 
 Penapolense Youth
Linense Sp Youth 
06/01 23:59
FT 
 Nacional Ac Sao Paulo Youth
Santo Andre Youth 
06/01 23:59
FT 
 Votuporanguense Youth
Rio Preto Youth 
06/01 23:59
FT 
1 Marilia 2
Mogi Mirim Youth 
06/01 23:59
FT 
 Comercial Sp Youth
Juventude Rs Youth 
06/01 23:59
FT 
 Primavera Youth
Atibaia Youth 
06/01 23:59
FT 
 Sao Bernardo Youth
Sao Caetano Youth 
06/01 23:59
FT 
 Flamengo Sp Youth
Guarulhos Sp Youth 
06/01 23:59
FT 
 Jose Bonifacio Sp Youth
Mirassol Youth 
06/01 23:59
FT 
 Elosport Sp Youth
Comercial Ms Youth 
06/01 23:59
FT 
 Fernando Boris U20
Guarani SP Youth 1
06/01 23:59
FT 
1 Desportivo Brasil U19
Londrina Ec Youth 
06/01 21:00
FT 
 River Pi Youth
Botafogo Rj Youth 
06/01 21:00
FT 
 Botafogo Pb Youth
Bahia Youth 
06/01 19:00
FT 
 Capivariano Sp Youth
Velo Clube Youth 2
06/01 19:00
FT 
 Manthiqueira Youth
Sao Bento Sp Youth 
07/01 04:00
FT 
1 AD Carmelita
Cartagines Deportiva SA 
07/01 01:00
FT 
 Nea Salamis
Apollon Limassol FC 
06/01 22:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Omonia Nicosia 
06/01 23:00
FT 
 Ermis Aradippou
Pafos 
06/01 20:30
FT 
 E.N.Paralimni
Omonia Aradippou 
06/01 20:30
FT 
 Anagenisis Dherina
Xylotympou 
06/01 20:30
FT 
 Othellos Athienou
Digenis Voroklinis 
06/01 20:30
FT 
 Halkanoras
Ethnikos Assias 
06/01 20:00
FT 
 Brno
Pardubice 
06/01 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Gainsborough Trinity 
06/01 23:00
FT 
 Boston United
Tamworth 
06/01 23:00
FT 
 Chorley
Harrogate Town 
06/01 23:00
FT 
 Darlington
York City 
06/01 23:00
FT 
 Leamington
Kidderminster 
06/01 23:00
FT 
1 North Ferriby United
Alfreton Town 
06/01 23:00
FT 
 Nuneaton Town
Brackley Town 
06/01 23:00
FT 
 Stockport County
Salford City 
06/01 21:30
FT 
 Bradford Park Avenue
Spennymoor Town 
06/01 23:00
FT 
 Barrow
Tranmere Rovers 
06/01 23:00
FT 
 Bromley
AFC Fylde 
06/01 23:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Hartlepool United FC 
06/01 23:00
FT 
 Dover Athletic
Aldershot Town 
06/01 23:00
FT 
 Eastleigh
Guiseley 
06/01 23:00
FT 
1 Ebbsfleet United
Chester FC 
06/01 23:00
FT 
 Gateshead
Sutton United 
06/01 23:00
FT 
 Leyton Orient
Boreham Wood  
06/01 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Solihull Moors 
06/01 23:00
FT 
 Maidenhead United
Halifax Town 
06/01 23:00
FT 
 Woking
Maidstone United 
06/01 23:00
FT 
 Wrexham
Torquay United 
06/01 23:00
FT 
1 Bath City
Truro City 
06/01 23:00
FT 
 Braintree Town
East Thurrock United 
06/01 23:00
FT 
 Concord Rangers
Dartford 
06/01 23:00
FT 
 Gloucester City
Weston Super Mare 
06/01 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Hemel Hempstead Town 
06/01 23:00
FT 
 Hungerford Town
Oxford City 
06/01 23:00
FT 
 St Albans City
Chelmsford City 
06/01 23:00
FT 
 Welling United
Eastbourne Borough 
06/01 23:00
FT 
 Whitehawk
Bognor Regis Town 
06/01 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Oldham Athletic 
06/01 23:00
FT 
 Oxford United
Blackpool 
06/01 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Bury 1
06/01 22:00
FT 
 Northampton Town
Southend United 
06/01 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Chesterfield 
06/01 23:00
FT 
1 Colchester United
Cheltenham Town 
06/01 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Port Vale 
06/01 23:00
FT 
 Grimsby Town
Morecambe 
06/01 23:00
FT 
 Worthing
Enfield Town 
06/01 23:00
FT 
 Leiston
Leatherhead 
06/01 23:00
FT 
 Billericay Town
Margate 
06/01 23:00
FT 
 Harrow Borough
Needham Market 
06/01 23:00
FT 
 Kingstonian
Thurrock 
06/01 23:00
FT 
 Metropolitan Police
Brightlingsea Regent 
06/01 23:00
FT 
 Staines Town
Burgess Hill Town 
06/01 23:00
FT 
 Tonbridge Angels
Lowestoft Town 
06/01 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Folkestone Invicta 
06/01 23:00
FT 
 Harlow Town
Tooting Mitcham United 
06/01 22:00
FT 
 Swansea City U23
Chelsea U23 
06/01 23:00
FT 
 Ashton United
Marine 
06/01 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Altrincham 
06/01 23:00
FT 
 Halesowen Town
Grantham Town 
06/01 23:00
FT 
 Matlock Town
Barwell 
06/01 23:00
FT 
 Nantwich Town
Hednesford Town 
06/01 23:00
FT 
 Stourbridge
Mickleover Sports 
06/01 23:00
FT 
 Warrington Town AFC
Buxton FC 
06/01 23:00
FT 
 Whitby Town
Lancaster City 
06/01 23:00
FT 
 Coalville Town
Sutton Coldfield Town 
06/01 23:00
FT 
 Banbury United
Hitchin Town 
06/01 23:00
FT 
 Basingstoke Town
Kettering Town 
06/01 23:00
FT 
 Biggleswade Town
Frome Town 
06/01 23:00
FT 
 Kings Langley
St Ives Town 
06/01 23:00
FT 
 Kings Lynn
Dorchester Town 
06/01 23:00
FT 
 Redditch United
Farnborough Town 
06/01 23:00
FT 
 Royston Town
Gosport Borough 
06/01 23:00
FT 
 Slough Town
Hereford 
06/01 23:00
FT 
 St Neots Town
Stratford Town 
06/01 23:00
FT 
 Tiverton Town
Chesham United 
06/01 23:00
FT 
 Weymouth
Bishop's Stortford 
07/01 02:00
FT 
 Sunderland Womens
Birmingham Womens 
07/01 01:30
FT 
 Bristol City Womens
Everton Fc Womens 
07/01 01:30
FT 
 Liverpool Womens
Yeovil Town Womens 
06/01 21:45
FT 
 Tartu JK Tammeka
Trans Narva 
06/01 20:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
06/01 18:15
FT 
 Flora Tallinn 2
Kuressaare 
06/01 21:15
FT 
 Ethio Electric
Adama City 
07/01 03:00
FT 
 Lyon la Duchere
Red Star 93 1
07/01 03:00
FT 
 Rodez Aveyron
GS Consolat Marseille 
06/01 23:00
FT 
 Jura Sud Foot
Saint-Louis Neuweg 
07/01 01:30
FT 
 Panaitolikos Agrinio
AEK Athens 
06/01 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
PAE Levadiakos 1
06/01 21:00
FT 
 Panionios
Kerkyra 
06/01 21:00
FT 
 Veria
Trikala 
06/01 21:00
FT 
 OFI Crete
Kissamikos 
06/01 20:00
FT 
 Gokulam
Minerva Punjab 
06/01 22:30
FT 
 Northeast United
Goa 
06/01 19:30
FT 
 Al Semawah
Karbalaa 
06/01 22:00
FT 
 Al Talaba
Al Bahri 
06/01 19:30
FT 
 Naft Alwasat
Al Hussein Irbid 
06/01 19:30
FT 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Al-Naft 
06/01 19:30
FT 
 Baghdad
Al Kahrabaa 
06/01 22:00
FT 
 Leixlip United
Hartstown Huntstown 
06/01 20:00
FT 
 Ucd Afc
Broadford Rovers 
06/01 20:15
FT 
 Hapoel Ramot Menashe
Maccabi Ahi Iksal 
07/01 02:30
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Beer Sheva 
07/01 00:10
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Bnei Mamba Golan 
06/01 19:30
FT 
 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
06/01 18:30
FT 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Maccabi Netanya U19 
06/01 18:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Maccabi Petach Tikva U19 1
06/01 17:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 
06/01 17:00
FT 
 Maccabi Haifa Shmuel U19
Hapoel Tel Aviv U19 
06/01 16:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Hapoel Ashkelon U19 
07/01 01:30
FT 
 Carme Dawson
Pescara Futsal 1
07/01 01:30
FT 
 Acqua E Sapone C5 Futsal
Block Stem Cisternino Futsal 
07/01 01:30
FT 
 Bologna Futsal
Pessah Lo Fano 1
07/01 01:00
FT 
 Amola Indoor Football Team
Real Rieti Futsal 
07/01 11:15
FT 
 Nagoya Oceans Futsal
Deucao Kobe Futsal 
07/01 09:00
FT 
 Shonan Bellmare Futsal
Agleymina Hamamatsu Futsal 
06/01 22:00
FT 
 Racing Beirut
Al Akhaahli Alay 
06/01 20:15
FT 
 Al Islah
Al-Ahed 
06/01 20:15
FT 
 Al Shabab Al Arabi
Al-Nejmeh 
06/01 23:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
Naxxar Lions 
06/01 23:00
FT 
 Valletta FC
Senglea Athletic 
06/01 21:00
FT 
 Balzan
St Andrews 
06/01 21:00
FT 
1 Lija Athletic
Mosta 
06/01 23:15
FT 
 Zejtun Corinthians
Pieta Hotspurs 
06/01 21:00
FT 
 Qormi
San Gwann 1
07/01 11:00
FT 
 Necaxa
Veracruz 
07/01 09:06
FT 
 Pachuca
Pumas UNAM 
07/01 09:00
FT 
 Monterrey
Morelia 
07/01 07:00
FT 
 CDSyC Cruz Azul
Club Tijuana 
07/01 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Atlante 
07/01 09:00
FT 
1 Celaya
Juarez 
07/01 07:00
FT 
 Zacatepec
Tampico Madero 
07/01 05:00
FT 
 Teca Utn
Zitacuaro 
07/01 05:00
FT 
 Calor De San Pedro
Atletico Saltillo 1
07/01 02:00
FT 
 Coyotes
Chapulineros 
07/01 01:00
FT 
 Dorados B
Correcaminos 2 
07/01 11:35
FT 
1 Tasman United
Canterbury United 
07/01 09:00
FT 
 Auckland City
Waitakere United 
07/01 09:00
FT 
 Hawkes Bay United
Hamilton Wanderers 
07/01 09:00
FT 
 Team Wellington
Wellington Phoenix Reserve 
06/01 23:00
FT 
 Ballymena United
Moyola Park 
06/01 23:00
FT 
 Larne
Dergview 
06/01 23:00
AET 
 Carrick Rangers
Glenavon Lurgan 
90min [1-1], 120min [1-3], Glenavon Lurgan win
06/01 23:00
FT 
 Coleraine
Lisburn Distillery 
06/01 23:00
FT 
 Crusaders FC
Maiden City 
06/01 23:00
FT 
 Ballinamallard United
Immaculata 
06/01 23:00
AET 
1 Cliftonville
Warrenpoint Town 1
90 minutes[2-2],120 minutes[4-3]
06/01 23:00
FT 
 Newry City
Harland Wolff Welders 
06/01 23:00
AET 
 Portadown FC
Ballyclare Comrades 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
06/01 23:00
FT 
 Ards
Crumlin Star 1
06/01 23:00
FT 
 Linfield FC
Glebe Rangers 
06/01 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Limavady United 
06/01 21:30
FT 
 Knockbreda Parish
Institute 
06/01 21:30
FT 
 Queens University
Dundela 
06/01 21:30
FT 
 Lurgan Celtic
Glentoran 
07/01 01:00
FT 
 Academica Coimbra
Varzim 1
06/01 23:59
FT 
 Santa Clara
Academico Viseu 
06/01 23:59
FT 
1 Porto B
Benfica B 1
06/01 23:00
FT 
 Sporting Braga B
Sporting CP B 
06/01 23:00
FT 
 Gil Vicente
Real Sport 
06/01 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
CD Nacional 
06/01 23:00
FT 
 CF Uniao Madeira
CD Cova Piedade 
06/01 19:15
FT 
 Leixoes
Famalicao 
06/01 20:55
AET 
 Al Watani
Al Faisaly Harmah 
90min [2-2], 120min [2-3], Al Faisaly Harmah win
06/01 20:25
AET 
 Al Qaisoma
Al Feiha 
90min [2-2], 120min [2-3], Al Feiha win
06/01 23:00
FT 
 Falkirk
Dundee United 
06/01 23:00
FT 
 Dumbarton
Dunfermline 
06/01 23:00
FT 
 Livingston
Queen of South 
06/01 23:00
FT 
 St. Mirren
Inverness C.T. 
06/01 23:00
FT 
 Brechin City
Greenock 
06/01 23:00
FT 
 Queens Park
Stranraer 
06/01 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Albion Rovers 
06/01 23:00
FT 
 Raith Rovers
Forfar Athletic 
06/01 23:00
FT 
 Airdrie United
East Fife 
06/01 23:00
FT 
 Ayr Utd
Arbroath 1
06/01 23:00
FT 
 Cowdenbeath
Edinburgh City 
06/01 23:00
FT 
 Stirling Albion
Berwick Rangers 
06/01 23:00
FT 
 Elgin City
Clyde 
06/01 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Peterhead 
06/01 23:00
FT 
 Annan Athletic
Montrose 
06/01 21:30
FT 
 Black Leopards
Pretoria Univ 
06/01 21:30
FT 
 Royal Eagles
Mbombela United 
06/01 21:30
FT 
 Real Kings
Jomo Cosmos 
06/01 21:30
FT 
 Stellenbosch
Tshakhuma Tm 
06/01 21:30
FT 
1 Uthongathi
Richards Bay 1
07/01 02:15
FT 
 Orlando Pirates
Baroka 
07/01 02:15
FT 
 Platinum Stars
Kaizer Chiefs FC 
06/01 23:59
FT 
 Supersport United
Kaizer Chiefs FC 
06/01 21:30
FT 
 Polokwane City
Mamelodi Sundowns 
07/01 03:30
FT 
 Zaragoza
Barcelona B 
07/01 03:00
FT 
 Reus Deportiu
Alcorcon 1
07/01 01:00
FT 
1 Cadiz
Granada 
07/01 01:00
FT 
 Rayo Vallecano
Gimnastic Tarragona 
06/01 23:00
FT 
 Sporting de Gijon
Cordoba 
06/01 23:30
FT 
 Coruxo
Racing de Ferrol 
07/01 01:30
FT 
 Real Sociedad B
CD Izarra 
07/01 02:00
FT 
 Lleida
CF Badalona 1
06/01 23:59
FT 
 Elche
Sabadell 
07/01 02:30
FT 
 Ourense
Arosa Sc 
07/01 01:30
FT 
 Cf Vimenor
Velarde 
06/01 23:59
FT 
 Ud Poblense
Constancia 
06/01 18:15
FT 
 SD Deusto
Anaitasuna 
07/01 01:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Caja Segovia Futsal 
07/01 01:00
FT 
 Peniscola Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
06/01 23:00
FT 
 Madrid Cff Womens
Rayo Vallecano Womens 
06/01 17:45
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Prainsa Zaragoza Womens 1
07/01 01:15
FT 
 Simba Sports Club
Azam 
06/01 20:55
FT 
 Al Hamriyah
Ittihad Kalba 
06/01 20:50
FT 
 Ras Al Khaimah
Masafi 
06/01 20:50
FT 
 Al Oruba Uae
Banni Yas 
06/01 20:55
FT 
 Al-Arabi SC
Al Thaid 
06/01 20:55
FT 
 Masfut
Al Fujairah Club 
06/01 20:50
FT 
 Khor Fakkan
Dubba Al-Husun 
06/01 22:30
FT 
 Holyhead Hotspur
Holywell 
06/01 22:00
FT 
 Gresford Athletic
Penrhyncoch 
06/01 22:00
FT 
 Ruthin Town
Guilsfield 2
06/01 22:30
FT 
 Llandudno
Bala Town 
06/01 22:30
FT 
 Carmarthen
Newi Cefn Druids 
06/01 22:30
FT 
 Connah's QN
Barry Town Afc 
07/01 01:30
FT 
 Cardiff Metropolitan University
Aberystwyth Town 
06/01 22:30
FT 
 Haverfordwest County
Cwmamman United 
06/01 22:00
FT 
 Afan Lido
Monmouth Town 
06/01 22:00
FT 
 Penybont
Goytre Afc 
06/01 22:00
FT 
 Port Talbot
Cwmbran Celtic 
06/01 22:00
FT 
 Goytre United
Undy Athletic 
06/01 22:00
FT 
 Cambrian Clydach
Taffs Well 
07/01 07:00
FT 
 Port Melbourne Sharks
Avondale Heights 
07/01 05:10
FT 
 Diriangen
Managua 
07/01 02:10
FT 
 Red Bull Brasil
Botafogo Sp 
07/01 01:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Koln 
07/01 00:25
FT 
 Hannover 96
Hertha Berlin 
06/01 23:59
FT 
 Borussia Dortmund
Fortuna Dusseldorf 
06/01 23:00
FT 
 NEC Nijmegen
Eintr. Braunschweig 
06/01 22:50
FT 
 Koln
Hertha Berlin 
06/01 22:30
FT 
 Al Ahly
Bayern Munich 
06/01 22:30
FT 
 Wolfsburg
Dynamo Dresden 
06/01 22:30
FT 
 RB Leipzig
Dukla Praha 
06/01 22:00
FT 
 MVV Maastricht
BVV Barendrecht 
06/01 22:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
Erzgebirge Aue 
06/01 22:00
FT 
 VfB Stuttgart
Twente Enschede 
06/01 22:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
IJsselmeervogels 1
06/01 21:30
FT 
 Jku
Singida United 
06/01 21:30
FT 
 VVV Venlo
De Graafschap 
06/01 21:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Hannover 96 
06/01 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Preuben Munster 
06/01 21:00
FT 
 St. Gallen
Mainz 05 
06/01 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
SSV Jahn Regensburg 
06/01 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Ssv Ulm 1846 
06/01 21:00
FT 
 Telstar
Sparta Rotterdam 
06/01 20:50
FT 
 Pknp
Selangor PKNS 
06/01 20:45
FT 
 Felcra
Perak 
06/01 20:30
FT 
 Utrecht Reserves
Groningen Reserves 
06/01 20:30
FT 
 Ilves Tampere
Tpv Tampere 
06/01 20:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
Berliner Ak 07 
06/01 20:00
FT 
 Hoffenheim
SBV Excelsior 
06/01 19:00
FT 
 Stade Tunisien
C. A. Bizertin 
06/01 19:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Volendam 
06/01 18:00
FT 
 Banik Ostrava
Hlucin 
06/01 17:10
FT 
 Pattaya United
Eastern A.A Football Team 
06/01 16:10
FT 
 Logan Lightning
Surfers Paradise 
06/01 16:05
FT 
 Moreton Bay United
Brisbane Wolves 
06/01 15:30
FT 
 Springvale White Eagles
Northcote City