livescore - live soccer scores

Soccer Results: 01 Dec 2017 Soccer Scores & Results

02/12 04:00
FT 
 Malaga
Levante 
02/12 03:45
FT 
 Napoli
Juventus 
02/12 01:30
FT 
 AS Roma
Spal 1
02/12 03:30
FT 
 Freiburg
Hamburger 
02/12 03:45
FT 
 Dijon
Bordeaux 
02/12 03:55
FT 
 AFC Fylde
Wigan Athletic 
02/12 03:45
FT 
 Cardiff City
Norwich 
02/12 03:45
FT 
 Leeds United
Aston Villa 
02/12 03:00
FT 
 Les Herbiers
Romorantin 
02/12 02:30
AET 
 Biesheim
Lyon la Duchere 
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0]
02/12 03:00
FT 
 Zwolle
Utrecht 
02/12 03:30
FT 
 Sporting Charleroi
Oostende 
02/12 04:30
FT 
 Porto
Benfica 1
02/12 02:15
FT 
 Sporting Lisbon
Belenenses 
01/12 16:50
FT 
 Adelaide United
Sydney 
02/12 00:30
FT 
 Arsenal Tula
Spartak Moscow 
02/12 00:30
FT 
 CSKA Moscow
Ruan Tosno 
02/12 01:00
FT 
 Js Saoura
Usm El Harrach 1
01/12 23:00
FT 
 Js Kabylie
Cs Constantine 
01/12 22:00
FT 
1 Drb Tadjenant
Us Biskra 1
01/12 23:00
FT 
 Jsm Bejaia
Ca Bordj Bou Arreridj 
01/12 22:00
FT 
 Rc Relizane
Wa Tlemcen 
01/12 22:00
FT 
 Rc Kouba
Mc Saida 
01/12 22:00
FT 
 Ca Batna
Mo Bejaia 
01/12 22:00
FT 
 As Ain Mlila
A Bou Saada 1
01/12 22:00
FT 
 Jsm Skikda
Asm Oran 
01/12 23:00
FT 
 Aso Chlef
Mc El Eulma 
01/12 22:00
FT 
 Crb Ain Fakroun
Gc Mascara 
01/12 22:00
FT 
 Js Saoura U21
Usm Ei Harrach U21 
01/12 18:30
FT 
 As Ain Mlila U21
A Bou Saada U21 
01/12 18:05
FT 
1 Ca Batna U21
Mo Bejaia U21 
01/12 18:00
FT 
 Js Kabylie U21
Cs Constantine U21 
01/12 18:00
FT 
 Tadjenant U21
Us Biskra U21 
01/12 18:00
FT 
 Rc Kouba U21
Mc Saida U21 
01/12 18:00
FT 
 Rc Relizane U21
Wa Tlemcen U21 
02/12 04:35
FT 
2 Deportivo Laferrere
Defensores Unidos 1
02/12 04:00
FT 
 Sportivo Dock Sud
Defensores De Cambaceres 1
02/12 04:00
FT 
 San Martin Burzaco
Central Cordoba 
02/12 04:00
FT 
1 Deportivo Armenio
Sportivo Italiano 1
02/12 08:30
FT 
 CA Huracan
Patronato Parana 1
02/12 06:15
FT 
 Defensa Y Justicia
Godoy Cruz 
02/12 04:00
FT 
 Union Santa Fe
Belgrano 
02/12 07:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Aldosivi 
02/12 07:30
FT 
 Villa Mitre
Rivadavia Lincoln 1
01/12 20:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Alashkert 
01/12 16:30
FT 
 Western Sydney Wanderers Am
Sydney FC U21 
01/12 13:30
FT 
 Ws Wanderers Womens
Perth Glory Womens 
02/12 01:30
FT 
 TSV Hartberg
Floridsdorfer Ac 
02/12 03:30
FT 
 Austria Lustenau
SV Ried 
02/12 01:30
FT 
 Liefering
WSG Wattens 
02/12 01:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Blau Weiss Linz 
02/12 01:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Kapfenberg Superfund 
01/12 22:30
FT 
 Qarabag
Neftci Baku 
01/12 22:30
FT 
 Al-hala
Al Budaiya 
01/12 22:30
FT 
 Bahrain Sc
Al Tadhmon 
01/12 22:30
FT 
 Busaiteen
Isa Town 
01/12 22:30
FT 
 Qalali
Al Ittifaq 
01/12 22:30
FT 
 Bahrain Sc
Al Tadhmon 1
01/12 22:30
FT 
 Busaiteen
Isa Town 
02/12 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Roeselare 
02/12 08:30
FT 
 The Strongest
Universitario de Sucre 1
02/12 03:00
FT 
 Petrolero de Yacuiba
Oriente Petrolero 
01/12 21:00
FT 
 PFK Montana
Strumska Slava 
02/12 01:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
E.N.Paralimni 
02/12 02:30
FT 
 Slavia Praha
Banik Ostrava 
02/12 02:00
FT 
 Aarhus AGF
Elite 3000 Helsingor 
02/12 03:00
FT 
 Derby County U23
Middlesbrough U23 
02/12 03:00
FT 
 Everton U23
Leicester City U23 
01/12 22:00
FT 
 Birmingham U23
Nottingham Forest U23 
02/12 01:30
FT 
 Heidenheimer
Kaiserslautern 1
02/12 01:30
FT 
 Arminia Bielefeld
St. Pauli 
02/12 02:00
FT 
 Hallescher
Hansa Rostock 
02/12 02:30
FT 
 Germania Halberstadt
Fsv Luckenwalde 
02/12 02:00
FT 
 VfR Wormatia Worms
FSV Frankfurt 
02/12 02:30
FT 
 Uerdingen
Bonner sc 
02/12 02:00
FT 
 Viktoria Koln
Sv Rodinghausen 
02/12 01:00
FT 
 Koln U19
Monchengladbach U19 1
01/12 20:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U20
Apollon Smirnis U20 
01/12 20:00
FT 
 Minerva Academy
Neroca 
01/12 20:00
FT 
 Minerva Punjab
Neroca 
01/12 21:45
FT 
 Bardez
Panjim Footballers 
01/12 22:30
FT 
 Jamshedpur
Atletico De Kolkata 
01/12 21:15
FT 
 Sanat-Naft
Teraktor-Sazi 
01/12 19:30
FT 
 Naft Tehran
Pars Jonoubi Jam 
01/12 19:30
FT 
 Persepolis
Zob Ahan 
01/12 19:00
FT 
 Siah Jamegan Khorasan
Padideh Mashhad 
02/12 03:40
FT 
 Portlaoise Afc
Inchicore Athletic 1
01/12 20:00
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Maccabi Bnei Nahaf Qasem 
01/12 19:15
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Kiryat Ono 
01/12 19:00
FT 
 Shikun Hamizrah
Moadon Zeirey Rahat 
01/12 19:00
FT 
1 Hapoel Ortodoxim Jaffa
MS Tseirey Taybe 
01/12 18:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Shimshon Tel Aviv 
01/12 18:00
FT 
1 As Holon Mor
Hapoel Ihud Bnei Gat 
01/12 17:45
FT 
 SC Cpa Tel Aviv
Beitar Petah Tikva 
01/12 17:00
FT 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Ms Hapoel Yeroham 
01/12 21:00
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Kfar Saba 1
01/12 21:00
FT 
1 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Katamon Jerusalem 
01/12 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Maccabi Ahi Nazareth 
01/12 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Afula 
01/12 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Beitar Tel Aviv Ramla 
01/12 19:30
FT 
 Maccabi Yavne
Sektzia Nes Tziona 
01/12 19:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Rubi Shapira 
01/12 19:00
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
01/12 19:00
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
Hapoel Bikat Hayarden 
01/12 18:30
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Mahane Yehuda 1
01/12 18:30
FT 
1 Hapoel Jerusalem
Hapoel Kfar Kana 
02/12 03:45
FT 
 Trapani
Catania 
01/12 21:30
FT 
1 Verona U19
Napoli U19 
02/12 03:30
FT 
1 Pescara Futsal
Acqua E Sapone C5 Futsal 1
02/12 00:30
FT 
 Al Wihdat Amman
Al-Jazeera (Jordan) 
01/12 22:00
FT 
 Mansheiat Bani Hasan
Al Hussein Irbid 1
01/12 23:30
FT 
 Al-Arabi Club
Al Shabab Kuw 
01/12 23:30
FT 
 Al Yarmouk
Al Salibikhaet 
02/12 04:00
FT 
 Al-Ahed
Racing Beirut 
01/12 23:00
FT 
 Al Safa Beirut
Alnabisheet 
02/12 03:15
FT 
 Mosta
Mqabba 
02/12 01:00
AET 
 Siggiewi
Pieta Hotspurs 1
90 minutes[1-1],120 minutes[2-3]
01/12 20:00
FT 
 Zeta
Grbalj Radanovici 
02/12 02:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Zwolle Womens 
02/12 02:30
FT 
 Rksv Achilles 29 Womens
Ajax Amsterdam Womens 
02/12 02:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
02/12 02:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Sc Heerenveen Womens 
02/12 02:30
FT 
 Twente Enschede Womens
Zwolle Womens 
02/12 02:30
FT 
 Rksv Achilles 29 Womens
Ajax Amsterdam Womens 
02/12 02:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
02/12 02:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Sc Heerenveen Womens 
02/12 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Telstar 
02/12 03:00
FT 
 Den Bosch
Go Ahead Eagles 
02/12 03:00
FT 
1 Eindhoven
Oss 
02/12 03:00
FT 
 De Graafschap
Az Alkmaar 2 
02/12 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Jong Ajax Amsterdam 
02/12 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Dordrecht 90 
02/12 03:00
FT 
1 Volendam
Almere City FC 
02/12 03:00
FT 
 RKC Waalwijk
Helmond Sport 
02/12 04:00
FT 
 Dergview
Newry City 
02/12 03:30
FT 
 Lechia Gdansk
Slask Wroclaw 
02/12 01:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Pogon Szczecin 
01/12 23:59
FT 
 Benfica B
Arouca 
01/12 23:10
FT 
 Al Khor SC
Al-Sadd 
01/12 21:00
FT 
 Qatar SC
Al-Khuraitiat 
02/12 02:45
FT 
 Cs Voluntari
CFR Cluj 
01/12 20:00
FT 
 Cs Municipal Lugoj
Millenium Giarmata 1
01/12 20:00
FT 
 Metalurgistul Cugir
Cs Sanatatea Cluj 1
01/12 20:00
FT 
 Becicherecu Mic
Cs Universitatea Craiova B 
01/12 21:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Rubin Kazan Youth 
01/12 20:00
FT 
 Dinamo Moscow Youth
Fk Rostov Youth 
01/12 19:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Fk Ural Youth 
01/12 20:35
FT 
 Wajj
Al Muzahmiyya 
01/12 20:15
FT 
 Al Badaea
Al Kholood 
01/12 20:10
FT 
 Al Washm
Al Ameade 
01/12 20:05
FT 
 Al Riyadh
Al Adalh 
01/12 19:50
FT 
 Jubail
Abha 
01/12 19:50
FT 
 Al Jeel
Al Sharq 
02/12 01:00
FT 
 Al Hilal
Al Ahli Jeddah 
01/12 23:15
FT 
 Uhud Medina
Al Qadasiya 
01/12 20:30
FT 
 Al Ansar Medina U21
Al Nasr Riyadh U21 
01/12 20:05
FT 
 Al Hilal U21
Al Shabab U21 
01/12 19:50
FT 
 Hajer U21
Al Faisaly Harmah U21 
01/12 20:40
FT 
 Al Ahli Jeddah U21
Al Qadasiya U21 Ksa 
01/12 20:00
FT 
 Al Khaleej U21
Ohud Medina U21 
01/12 20:00
FT 
 Al Baten U21
Al Ittihad U21 Ksa 
02/12 03:45
FT 
 Cumbernauld Colts
Edusport Academy 
01/12 21:00
FT 
 Maribor U19
Noga Triglav U19 
01/12 21:30
FT 
 Stellenbosch
Super Eagles 
02/12 03:00
FT 
 CF La Nucia
Eldense 
02/12 03:30
FT 
 Xota Navarra Futsal
Caja Segovia Futsal 
02/12 05:00
FT 
 Cfs La Garita Womens
Las Majoreras Womens 1
01/12 20:00
FT 
 Al Shorta(SYR)
Al Nawair 
01/12 20:00
FT 
 Al-Majd Damascus
Al-Karamah 1
01/12 20:00
FT 
 Teshrin Sc
Herafio Halab 
01/12 20:00
FT 
 Al ittihad SYR
Al Jehad 
01/12 16:05
FT 
 Phayao U19
Chiangrai Utd U19 
01/12 16:00
FT 
 Lampang U19
Nan U19 
01/12 14:00
FT 
 Uttaradit U19
Chiangmai U19 
01/12 14:00
FT 
 Lamphun Warrior U19
Sukhothai U19 
01/12 23:00
FT 
 Altinordu
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
01/12 23:30
FT 
 Al Ain
Al Nasr Dubai 
01/12 20:40
FT 
 Al Ahli Dubai
Al-Dhafra 
01/12 20:40
FT 
 Emirate
Dabba Al-Fujairah 
01/12 20:40
FT 
 Al Wasl Sc Reserves
Hatta Dubai Reserves 
01/12 18:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U21
Veres Rivne U21 
01/12 17:00
FT 
 Chernomorets Odessa U21
Zorya U21 1
02/12 06:00
FT 
 Plaza Colonia
Liverpool P 
02/12 03:30
FT 
 Plaza Colonia Reseves
Liverpool Montevideo Reserve 1
01/12 19:30
FT 
 Dong Thap U21
Viettel U21 
01/12 16:55
FT 
 Hoang Anh Gia Lai U21
Hue U21 
02/12 03:30
FT 
 Taffs Well
Afan Lido 
02/12 03:45
FT 
 The New Saints
Penrhyncoch 1
02/12 08:05
FT 
 Sv Estrella
Sv La Fama 
02/12 08:00
FT 
 Usa U17
Netherlands U17 
01/12 21:50
FT 
 Alrstak
Nzwaa 
01/12 18:00
FT 
 Gks Jastrzebie
GKS Tychy 
01/12 16:00
FT 
 Laos
Philippines