livescore - live soccer scores

Soccer Results: 01 Oct 2017 Soccer Scores & Results

01/10 23:30
FT 
 Newcastle United
Liverpool 
01/10 21:15
FT 
 Everton
Burnley 
01/10 19:00
FT 
 Arsenal
Brighton & Hove Albion 
02/10 02:45
FT 
 Real Madrid
Espanyol 
02/10 00:30
FT 
 Valencia
Athletic Bilbao 
02/10 00:30
FT 
 Villarreal
Eibar 
01/10 22:15
FT 
 Barcelona
Las Palmas 
01/10 18:00
FT 
 Real Sociedad
Real Betis 
02/10 02:45
FT 
 Atalanta
Juventus 
01/10 23:59
FT 
1 AC Milan
AS Roma 
01/10 21:00
FT 
 Benevento
Inter Milan 
01/10 21:00
FT 
 Chievo
Fiorentina 
01/10 21:00
FT 
 Lazio
Sassuolo 
01/10 21:00
FT 
 Spal
Crotone 
01/10 21:00
FT 
 Torino
Hellas Verona 1
01/10 18:30
FT 
 Napoli
Cagliari 
01/10 23:59
FT 
 Koln
RB Leipzig 
01/10 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Bayern Munich 
01/10 19:30
FT 
 Freiburg
Hoffenheim 
02/10 03:00
FT 
 Nice
Marseille 1
01/10 23:00
FT 
 Angers SCO
Lyon 1
01/10 21:00
FT 
1 ES Troyes AC
Saint Etienne 1
01/10 19:15
FT 
 Sheffield Wed.
Leeds United 
01/10 22:45
FT 
 Sparta Rotterdam
Roda JC Kerkrade 
01/10 20:30
FT 
 SC Heerenveen
Ajax Amsterdam 
01/10 20:30
FT 
 Vitesse Arnhem
Utrecht 
01/10 18:30
FT 
 AZ Alkmaar
Feyenoord Rotterdam 
02/10 02:00
FT 
 Zulte-Waregem
KSC Lokeren 
01/10 23:59
FT 
 Anderlecht
Standard Liege 
01/10 20:30
FT 
 Club Brugge
Gent 
02/10 04:30
FT 
 Maritimo
Benfica 
02/10 04:30
FT 
 Belenenses
Vitoria Guimaraes 
02/10 02:15
FT 
 Sporting Lisbon
Porto 
02/10 00:15
FT 
 Sporting Braga
GD Estoril-Praia 
01/10 23:59
FT 
 Anzhi
Zenit St Petersburg 
01/10 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow 
01/10 19:00
FT 
 CSKA Moscow
Ufa 
01/10 13:00
FT 
 Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds 
01/10 14:00
FT 
 Gangwon
Ulsan Hyundai Horang-i 
01/10 14:00
FT 
 Jeju United
Gwangju 
01/10 14:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Jeonbuk Hyundai Motors 
02/10 01:30
FT 
 Es Du Sahel
Al Ahly 
01/10 20:00
FT 
 Kamza
Teuta Durres 
02/10 02:30
FT 
1 Deportivo Armenio
San Martin Burzaco 
02/10 02:30
FT 
 Berazategui
Argentino de Quilmes 1
02/10 02:30
FT 
 CA Fenix Pilar
Club Atletico Acassuso 
02/10 02:30
FT 
 Comunicaciones BsAs
Talleres Rem De Escalada 1
02/10 02:30
FT 
 UAI Urquiza
Sacachispas 1
02/10 07:05
FT 
 Tigre
River Plate 
02/10 05:05
FT 
1 Boca Juniors
Chacarita Juniors 1
02/10 03:05
FT 
 Independiente
Velez Sarsfield 1
02/10 01:05
FT 
 San Martin San Juan
Rosario Central 2
01/10 22:05
FT 
 Talleres Cordoba
Patronato Parana 
02/10 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Quilmes 1
02/10 04:00
FT 
 San Martin Tucuman
Aldosivi 
02/10 02:00
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
CA Brown Adrogue 
02/10 04:00
FT 
 San Martin Tucuman
Aldosivi 
02/10 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Quilmes 
02/10 02:00
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
CA Brown Adrogue 
01/10 20:00
FT 
 Shirak
Gandzasar Kapan 
01/10 17:00
FT 
 Usc Landhaus Womens
Vorderland Womens 
01/10 22:15
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
Rapid Vienna Youth 
01/10 16:15
FT 
 Gersthofer SV
Slovan Hac 
01/10 16:15
FT 
 Sr Donaufeld Wien
Favoritner Ac 
02/10 01:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Wolfsberger AC 
01/10 22:30
FT 
 Austria Wien
Rheindorf Altach 1
01/10 22:00
FT 
 Qarabag
Zira 
01/10 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Gorodeya 
01/10 21:00
FT 
 Dinamo Minsk
BATE Borisov 
01/10 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Shakhter Soligorsk 
01/10 22:00
FT 
 KFCO wilrijk
Lierse 
01/10 23:59
FT 
 Borac Banja Luka
Sloboda 
01/10 22:00
FT 
 FK Sarajevo
Krupa 
02/10 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Atletico Mineiro (MG) 
02/10 03:00
FT 
 Cruzeiro (MG)
Corinthians Paulista (SP) 
02/10 03:00
FT 
 Gremio (RS)
Fluminense (RJ) 
02/10 03:00
FT 
1 Botafogo (RJ)
Vitoria Salvador BA 
02/10 03:00
FT 
 Sao Paulo
Sport Club Recife (PE) 
02/10 03:00
FT 
 Avai (sc)
Atletico Clube Goianiense 
01/10 21:00
FT 
 Mirassol
Tartu Santos Ii 
01/10 22:00
FT 
 America MG
Oeste Sp 
02/10 01:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Beroe 
01/10 22:30
FT 
 Levski Sofia
Cherno More Varna 
01/10 22:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
PFK Montana 
01/10 22:00
FT 
 Sozopol
Botev Vratsa 
01/10 21:00
FT 
 Tsarsko Selo
Oborishte 
02/10 05:00
FT 
1 Audax Italiano
Everton CD 
02/10 02:30
FT 
 Palestino
Deportes Temuco 
01/10 23:00
FT 
 Univ. Catolica
Colo Colo 1
02/10 07:30
FT 
 Rangers Talca
Cobresal 
02/10 05:00
FT 
1 Union San Felipe
Coquimbo Unido 
02/10 03:00
FT 
 Cobreloa
Iberia Los Angeles 
02/10 08:30
FT 
 Deportivo Pasto
Atletico Bucaramanga 
02/10 06:30
FT 
 La Equidad
Patriotas 
02/10 06:15
FT 
 America de Cali
Cortulua 
02/10 05:00
FT 
 Orsomarso
Universitario De Popayan 
02/10 04:30
FT 
 Union Magdalena
Bogota 
02/10 04:30
FT 
 Real Cartagena
Valledupar 
01/10 23:00
FT 
 Barranquilla
Llaneros de Guanare 
02/10 05:00
FT 
 Guadalupe
Herediano 
02/10 04:00
FT 
 Municipal Liberia
Limon 
02/10 01:00
FT 
 Alajuelense
Ad Grecia 1
02/10 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Universidad de Costa Rica 
02/10 01:00
FT 
 Perez Zeledon
Santos De Guapiles 
02/10 01:00
FT 
 Rudes
NK Rijeka 
01/10 23:00
FT 
 ZNK Osijek
Istra 1961 
02/10 01:00
FT 
 Alki Oroklini
APOEL Nicosia 
01/10 23:59
FT 
 Doxa Katokopias
Aris Limassol 
01/10 23:15
FT 
 Ethnikos Achnas
AEL Limassol 
01/10 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Nea Salamis 
01/10 22:00
AET 
 Sokol Zapy
Slavoj Vysehrad 
90min [1-1], Penalty [4-5], Slavoj Vysehrad win
01/10 22:00
FT 
 Sk Polaban Nymburk
Sokol Brozany 
01/10 16:15
FT 
1 Domazlice
Fk Loko Vltavin 2
01/10 16:15
FT 
 Prevysov
Viktorie Jirny 
01/10 16:15
FT 
 Valasske Mezirici
Viktoria Otrokovice 
01/10 23:59
FT 
 Slavia Praha
Brno 
01/10 23:00
FT 
 Baumit Jablonec
Mlada Boleslav 
01/10 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
SK Sigma Olomouc 
01/10 23:00
FT 
 Banik Ostrava
Zlin 
01/10 21:00
FT 
 Viktoria Plzen
Bohemians 1905 
01/10 23:00
FT 
 Budejovice
Vitkovice 
01/10 22:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Fk Banik Sokolov 
01/10 22:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Usti nad Labem 
01/10 16:15
FT 
 Mfk Havirov
Dolni Benesov 
01/10 17:00
FT 
 Teplice U21
Viktoria Plzen U21 
01/10 16:15
FT 
 Dukla Praha U21
Marila Pribram U21 
01/10 17:00
FT 
1 Viktoria Plzen Womens
Slavia Praha Womens 
01/10 19:00
FT 
1 Skive IK
Thisted 1
01/10 19:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fredericia 
01/10 19:00
FT 
 Roskilde
Nykobing Falster 
01/10 19:00
FT 
 Vejle
Fremad Amager 
01/10 19:00
FT 
 Viborg
Brabrand IF 
01/10 23:59
FT 
 Lyngby
Kobenhavn 
01/10 22:00
FT 
 Brondby
Sonderjyske 
01/10 20:00
FT 
 Midtjylland
Aalborg BK 
01/10 18:00
FT 
 Silkeborg IF
Nordsjaelland 
01/10 21:00
FT 
 Tartu FS Santos
Kuressaare 
01/10 18:00
FT 
 Rakvere Jk Tarvas
Tallinna Levadia 2 
01/10 18:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Fci Tallinn B 
01/10 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Kohtla Jarve Jk Jarve 
01/10 18:00
FT 
 Jk Sillamae Kalev Ii
Nomme Jk Kalju Ii 
01/10 18:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Jk Tallinna Kalev Ii 
01/10 22:00
FT 
 Portugal Womens U17
Austria Womens U17 
01/10 22:00
FT 
 Georgia Womens U17
Northern Ireland Womens U17 
01/10 21:00
FT 
 Estonia Womens U17
Czech Republic Womens U17 
01/10 18:00
FT 
 Turkey U17 (w)
Netherlands Womens U17 
01/10 22:00
FT 
 Skala Itrottarfelag
B36 Torshavn 
01/10 22:00
FT 
 07 Vestur Sorvagur
NSI Runavik 
01/10 22:00
FT 
 IF Fuglafjordur
Vikingur Gotu 
01/10 22:00
FT 
 HB Torshavn
EB Streymur 
01/10 22:00
FT 
 Tb/fcs/royn
Ki Klaksvik 
01/10 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
SJK Seinajoki 
01/10 21:00
FT 
 Orleans Us 45 U19
Avranches U19 
01/10 21:00
FT 
 Us Boulogne U19
Le Havre U19 
01/10 21:00
FT 
 Lens U19
Entente U19 
01/10 21:00
FT 
 Chambly U19
Caen U19 
01/10 21:00
FT 
 Paris U19
Valenciennes Us U19 
01/10 21:00
FT 
 Lille U19
Evreux U19 
01/10 17:00
FT 
 Evian Thonon Gaillard U19
Stade Reims U19 
01/10 17:00
FT 
 Rennes U19
Trelissac U19 
01/10 17:00
FT 
 Laval U19
Bordeaux U19 
01/10 19:00
FT 
 Paris Womens
Rodez Aveyron Womens 
01/10 23:59
FT 
 Dila Gori
Chikhura Sachkhere 
01/10 20:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Gagra 
01/10 20:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Samgurali Tskh 
01/10 17:00
FT 
 Spvgg Unterhaching U17
Bayern Munich U17 
01/10 17:00
FT 
 Augsburg U17
Sv Elversberg U17 
01/10 19:30
FT 
 Eintr. Braunschweig
St. Pauli 
01/10 19:30
FT 
 Heidenheimer
Dynamo Dresden 
01/10 19:30
FT 
 SV Sandhausen
SSV Jahn Regensburg 1
01/10 20:05
FT 
 Sv Meppen
Karlsruher 
01/10 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Paderborn 07 
01/10 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Carl Zeiss Jena 
01/10 16:45
FT 
 Teutonia 05
Turkiye Wilhelmsburg 
01/10 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Wolfsburg Am 1
01/10 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Sv Drochtersen/assel 
01/10 20:00
FT 
 Altonaer
Vfv Borussia 06 Hildesheim 
01/10 20:00
FT 
 St Pauli 2
VfB Lubeck 
01/10 20:00
FT 
 Havelse
Eutin 08 
01/10 20:00
FT 
 Uerdingen
TSV Alemannia Aachen 
01/10 17:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Fortuna Dusseldorf U19 
01/10 20:30
FT 
 Koln Womens
Sc Freiburg (w) 
01/10 20:00
FT 
 Ff Usv Jena (w)
Eintracht Frankfurt womens 
01/10 17:00
FT 
 Sc Sand (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
02/10 01:30
FT 
 Asteras Tripolis
AEK Athens 
01/10 23:15
FT 
1 Kerkyra
Xanthi 
01/10 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Apollon Smirnis 
01/10 21:00
FT 
 Olympiakos Piraeus
Atromitos Athens 
01/10 16:00
FT 
 Platanias U20
Panetolikos U20 
02/10 05:30
FT 
 Coban Imperial
Guastatoya 
02/10 02:00
FT 
 CD Marquense
Antigua Gfc 
02/10 02:00
FT 
 CD Suchitepequez
CD Malacateco 2
02/10 01:00
FT 
 Deportivo Sanarate
Siquinala 
02/10 06:00
FT 
 CD Olimpia
Honduras Progreso 
02/10 04:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
CD Motagua 
01/10 15:30
FT 
 Tung Sing
Shatin Sports 
01/10 15:30
FT 
 Tai Chung
Wing Yee Ft 
01/10 15:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Mutual Football Club 
01/10 15:30
FT 
 Kwai Tsing District Fa
Wing Go Fu Moon 
01/10 13:35
FT 
 Kwun Tong Fa
Eastern District Sa 
01/10 13:30
FT 
 Double Flower Fa
Convoy Sun Hei 
01/10 17:30
FT 
 Hong Kong Sapling
Southern District 
01/10 14:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Yuen Long 
01/10 23:00
FT 
 Ujpesti Te Womens
Koka Ksk Fnla Womens 
01/10 21:00
FT 
 Viktoria Fc Szombathely Womens
Diosgyori Vtk Womens 
01/10 19:30
FT 
 Persiba Balikpapan
Persib Bandung 1
01/10 16:00
FT 
 Barito Putera
Pusamania Borneo 
01/10 14:30
FT 
 Persipura Jayapura
Madura United 
01/10 23:45
FT 
 Dundalk
Shamrock Rovers 1
02/10 02:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Maccabi Tel Aviv 
02/10 01:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa 
02/10 01:00
FT 
 Maccabi Haifa
Ashdod MS 1
01/10 23:59
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Raanana 
02/10 02:30
FT 
 Gavorrano
Viterbese 
02/10 02:30
FT 
 Lucchese
Piacenza 
02/10 02:30
FT 
 Pisa
Prato 
01/10 22:30
FT 
 Alessandria
Arezzo 1
01/10 22:30
FT 
 Carrarese
Robur Siena Ssd 1
01/10 22:30
FT 
 Pistoiese
Cuneo 
01/10 22:30
FT 
 Pontedera
Livorno 
01/10 22:30
FT 
 Pro Piacenza
Olbia 1
01/10 22:30
FT 
 Arzachena
Ssd Monza 1912 
02/10 00:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Ravenna 
02/10 00:30
FT 
 Padova
Santarcangelo 
01/10 20:30
FT 
1 Bassano
Albinoleffe 2
01/10 20:30
FT 
 Gubbio
Alto Adige/sudtirol 
01/10 20:30
FT 
 Teramo
Fermana 
01/10 20:30
FT 
 Triestina
Renate Ac 
01/10 21:00
FT 
 Foggia
Novara 
01/10 17:00
FT 
 Atalanta U19
Inter Milan U19 
01/10 23:59
FT 
 Tsc Lazio Futsal
Real Rieti Futsal 
01/10 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Ehime 
01/10 14:00
FT 
 Gifu
Nagoya Grampus Eight 
01/10 14:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Yokohama 
01/10 14:00
FT 
 Tokyo Verdy
Machida Zelvia 
01/10 19:00
FT 
 Maktaaral
Zhetysu Taldykorgan 
01/10 18:00
FT 
 Baykonur
Kyzylzhar Petropavlovsk 
01/10 18:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Ekibastuzets 
01/10 20:00
FT 
 Taraz
FK Aktobe Lento 
01/10 18:00
FT 
 Tobol Kostanai
Astana 
01/10 14:00
FT 
 Ansan Greeners
Gyeongnam 1
01/10 14:00
FT 
1 Busan I'Park
Seongnam Ilhwa Chunma 
01/10 21:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Palanga 
01/10 20:00
FT 
 Utenis Utena Ii
Stumbras Ii 
01/10 21:00
FT 
 FK Tauras Taurage
Panevezys 
01/10 21:00
FT 
 Vardar Skopje
Shkupi 
01/10 23:15
FT 
 San Gwann
Marsa 
01/10 23:15
FT 
 Zebbug Rangers
Zejtun Corinthians 
01/10 21:00
FT 
 Pembroke Athleta
Rabat Ajax 
01/10 21:00
FT 
 Qrendi
Sirens 
02/10 07:30
FT 
 Santos Laguna
Puebla 
02/10 05:05
FT 
 Pumas UNAM
CDSyC Cruz Azul 
02/10 01:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Cimarrones De Sonora 
01/10 22:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Sheriff 
01/10 21:00
FT 
 Mornar
Ofk Igalo 
01/10 21:00
FT 
 Celik Niksic
Jezero Plav 
01/10 21:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Mladost Ljeskopolje 
01/10 21:00
FT 
 Otrant
Berane 
01/10 21:00
FT 
 Bokelj Kotor
Ibar Rozaje 
01/10 21:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Lovcen Cetinje 
01/10 23:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
01/10 23:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
Maghrib Association Tetouan 
01/10 23:59
FT 
 Bodo Glimt
Floro 
01/10 23:59
FT 
 Levanger
Tromsdalen UIL 
01/10 23:59
FT 
 Arendal
Kongsvinger 
01/10 23:59
FT 
 Ranheim IL
Sandnes Ulf 
01/10 21:00
FT 
 Asane Fotball
Elverum 
01/10 21:00
FT 
 Strommen
Start Kristiansand 
01/10 21:00
FT 
 Jerv
Mjondalen 
02/10 02:00
FT 
 Rosenborg
Sarpsborg 08 FF 
01/10 23:59
FT 
 Tromso IL
Lillestrom 
01/10 23:59
FT 
 Sogndal
Molde 
01/10 23:59
FT 
 Viking
Stromsgodset 
01/10 23:59
FT 
 Odd Grenland
FK Haugesund 
01/10 23:59
FT 
 Sandefjord
Aalesund 
01/10 22:00
FT 
 Raufoss
Follo 
01/10 23:59
FT 
 IL Hodd
Vindbjart 
01/10 23:59
FT 
 Bryne
Egersunds IK 
01/10 21:00
FT 
 Nest-Sotra
FK Vidar 
02/10 07:10
FT 
 Sol De America
Cerro Porteno 
02/10 05:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Sportivo Trinidense 
02/10 02:30
FT 
 Melgar
Sport Rosario 
01/10 23:59
FT 
 Real Atletico Garcilaso
Academia Deportiva Cantolao 
01/10 23:59
FT 
 Lech Poznan
Legia Warszawa 
01/10 21:30
FT 
 Gornik Zabrze
Piast Gliwice 1
01/10 21:30
FT 
 Wisla Plock
LKS Nieciecza 
02/10 01:00
FT 
 Olimpia Grudziadz
Gornik Leczna 1
01/10 23:59
FT 
 Wigry Suwalki
Chojniczanka Chojnice 
01/10 20:00
FT 
 Legia Warszawa Youth
Wisla Krakow Youth 
01/10 17:00
FT 
 Stal Rzeszow Youth
Mosp Bialystok U19 
01/10 18:15
FT 
 Sporting Braga B
CD Nacional 
01/10 16:00
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Cfr Timisoara Womens 
02/10 01:30
FT 
 Sepsi
Steaua Bucuresti 
01/10 23:00
FT 
 CFR Cluj
Juventus Bucharest 
01/10 22:00
FT 
 Strogino Moscow
Ararat Moscow 
01/10 21:00
FT 
 Kamaz
Chelyabinsk 
01/10 21:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
Lada Togliatti 
01/10 21:00
FT 
 Syzran-2003
Mordovia Saransk 
01/10 20:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Anzhi Junior 
01/10 19:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Volga Ulyanovsk 
01/10 16:00
FT 
 Orenburg 2
Ural 2 
01/10 16:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Fk Krasnodar Youth 
01/10 19:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Dinamo Barnaul 
01/10 16:00
FT 
 Zenit Irkutsk
Smena Komsomolsk 
01/10 14:00
FT 
 FK Chita
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk 
02/10 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
Cukaricki 
01/10 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Crvena Zvezda 
01/10 21:00
FT 
 Radnicki Pirot
FK Metalac Gornji Milanovac 
01/10 21:00
FT 
 Fk Teleoptik Zemun
Novi Pazar 
02/10 01:00
FT 
 MFK Ruzomberok
1. Tatran Presov 
01/10 21:30
FT 
 Skf Sered
Lokomotiva Kosice 
01/10 21:30
FT 
 Slavoj Trebisov
Poprad 
01/10 16:30
FT 
 Msk Zilina B
Partizan Bardejov 
01/10 16:30
FT 
 Zp Sport Podbrezova B
Inter Bratislava 
01/10 22:50
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Gorica 1
01/10 21:30
FT 
 Tp Mazembe Englebert
Union Touarga Sport Rabat 
01/10 21:00
FT 
 Supersport United
Club Africain 
01/10 21:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
Bidvest Wits 
01/10 21:00
FT 
 Platinum Stars
Mamelodi Sundowns 
02/10 02:00
FT 
 Sevilla Atletico
Reus Deportiu 1
01/10 23:59
FT 
 CD Lugo
Tenerife 
01/10 23:59
FT 
 Osasuna
Sporting de Gijon 
01/10 22:00
FT 
 SD Huesca
Rayo Vallecano 
01/10 18:00
FT 
 Alcorcon
Granada 
01/10 23:59
FT 
 SD Ponferradina
Deportivo La Coruna B 1
01/10 23:59
FT 
 Toledo
Atletico De Madrid B 
01/10 23:00
FT 
 Racing de Ferrol
Pontevedra 
01/10 18:00
FT 
 Valladolid B
Rapido de Bouzas 
01/10 18:00
FT 
 Fuenlabrada
Ad Union Adarve 1
01/10 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
G Segoviana 
01/10 18:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Cd Artistico Navalcarnero 
01/10 18:00
FT 
 Coruxo
Talavera De La Reina 
01/10 23:30
FT 
 Burgos CF
Real Union de Irun 
01/10 23:00
FT 
1 Cd Vitoria Spa
CD Mirandes 
01/10 23:00
FT 
 Barakaldo CF
SD Gernika 
01/10 23:00
FT 
 Caudal
Real Sociedad B 
01/10 18:00
FT 
 Cd Lealtad
UD Logrones 1
01/10 17:30
FT 
 Athletic Bilbao B
Sporting De Gijon B 
02/10 01:00
FT 
 Hercules
Real Zaragoza B 
01/10 18:00
FT 
 Cf Peralada
CF Badalona 
01/10 18:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Sabadell 1
01/10 18:00
FT 
 Atletico Baleares
UE Olot 
01/10 18:00
FT 
 Ue Cornella
Sd Formentera 
01/10 18:00
FT 
 Cd Ebro
Villarreal B 
01/10 17:30
FT 
 Alcoyano
Mallorca 1
02/10 01:00
FT 
1 Futbol Club Cartagena
Cordoba B 
02/10 00:30
FT 
 Ecija Balompie
Recreativo Huelva 
02/10 00:30
FT 
 Linense
Ejido 
01/10 23:59
FT 
 Murcia
Merida Ad 
01/10 23:59
FT 
 Extremadura
Granada Cf B 
01/10 23:59
FT 
2 UD Badajoz
Villanovense 
01/10 23:00
FT 
 Real Betis B
UCAM Murcia 
01/10 18:00
FT 
 Lorca Deportiva
UD Melilla 
01/10 18:00
FT 
 Jumilla
UD Marbella 
01/10 18:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Cd San Fernando Isleno 
01/10 18:30
FT 
 Cd Valdefierro
Tamar Ritter 1
01/10 17:45
FT 
 Barreda Balompie
Sd Textil Escudo 
01/10 17:30
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Novelda 
01/10 17:30
FT 
 Cd Los Yebenes San Bruno
Cf Trival Valderas 
01/10 22:00
FT 
 Real Betis Womens
Prainsa Zaragoza Womens 
01/10 18:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Levante Ud Womens 
02/10 01:00
FT 
 El Nile Shandi
Al Hilal Omdurman 
01/10 22:00
FT 
 Al-Hilal Kadougl
Hay Al Arab 
01/10 22:00
FT 
 Merikh Kosti
Merreikh El Fasher 
01/10 23:30
FT 
 AIK Solna
Elfsborg 
01/10 23:30
FT 
 Hammarby
IFK Norrkoping 
01/10 23:30
FT 
 Orebro
Kalmar FF 
01/10 21:00
FT 
 GIF Sundsvall
Djurgardens 
01/10 21:00
FT 
 Malmo
Halmstads 
01/10 21:00
FT 
 Ostersunds
Hacken 
01/10 23:00
FT 
 Enskede Ik
Nykopings BIS 
01/10 22:00
FT 
 Sandvikens IF
IFK Lulea 
01/10 22:00
FT 
1 Vasalunds IF
Tegs Sk 
01/10 22:00
FT 
 Assyriska FF
Vasteras 
01/10 20:00
FT 
 Umea FC
IK Brage 
01/10 22:00
FT 
 Angelholms FF
Husqvarna FF 
01/10 21:00
FT 
 Mjallby AIF
Assyriska Bk 
01/10 23:00
FT 
 Atvidabergs FF
Degerfors IF 
01/10 21:00
FT 
 Dalkurd Ff
Syrianska 
01/10 22:00
FT 
 Djurgardens Womens
Linkopings Fc Womens 
01/10 21:00
FT 
 Pitea If Womens
Kif Orebro Duff Womens 
01/10 21:00
FT 
 Hammarby Womens
Eskilstuna United Df Womens 
01/10 22:00
FT 
 Vaduz
Wil 1900 
01/10 20:00
AET 
 Chonburi Shark FC
Buriram United 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-5]
01/10 20:00
FT 
 Rayong
Chiangrai United 
01/10 20:00
AET 
 Sukhothai
Pattaya United 
90 minutes[2-2],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[4-2]
01/10 20:00
FT 
 Muang Thong United
Bangkok United FC 
01/10 19:00
FT 
 Ptt Rayong
Ratchaburi FC 
01/10 19:00
AET 
 Air Force Central
Port 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
01/10 19:00
AET 
 Nong Bua Pitchaya
Ubon Umt United 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[2-3]
01/10 19:00
AET 
 Prachuap Khiri Khan
Police Tero 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[3-4]
02/10 00:30
FT 
 Besiktas
Trabzonspor 
02/10 00:30
FT 
 Goztepe
Istanbul Buyuksehir Belediyesi 
01/10 21:30
FT 
1 Alanyaspor
Genclerbirligi 
01/10 19:00
FT 
1 Yeni Malatyaspor
Konyaspor 
01/10 23:00
FT 
 Adanaspor
Erzurum BB 
01/10 20:30
FT 
 Elazigspor
Rizespor 
01/10 18:00
FT 
 Giresunspor
Umraniyespor 
01/10 18:00
FT 
 Samsunspor
Balikesirspor 1
01/10 23:59
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Tepecik Bld 
K8info