livescore - live soccer scores

Soccer Results: 30 Sep 2017 Soccer Scores & Results

01/10 00:30
FT 
 Chelsea
Manchester City 
30/09 22:00
FT 
 Bournemouth
Leicester City 
30/09 22:00
FT 
 Manchester United
Crystal Palace 
30/09 22:00
FT 
 Stoke City
Southampton 
30/09 22:00
FT 
 West Bromwich
Watford 
30/09 22:00
FT 
 West Ham
Swansea City 
30/09 19:30
FT 
 Huddersfield Town
Tottenham Hotspur 
01/10 02:45
FT 
 Genoa
Bologna 
30/09 23:59
FT 
 Udinese
Sampdoria 1
01/10 00:30
FT 
 Hamburger
Werder Bremen 
30/09 21:40
FT 
 Monchengladbach
Hannover 96 
30/09 21:30
FT 
1 Eintr. Frankfurt
VfB Stuttgart 
30/09 21:30
FT 
 Augsburg
Borussia Dortmund 
30/09 21:30
FT 
1 Wolfsburg
Mainz 05 
01/10 02:00
FT 
1 Dijon
Strasbourg 
01/10 02:00
FT 
 Guingamp
Toulouse 
01/10 02:00
FT 
 Nantes
Metz 1
01/10 02:00
FT 
 Stade Rennais
Caen 
30/09 23:00
FT 
 PSG
Bordeaux 
30/09 22:00
FT 
 St Albans City
Bridport 
30/09 22:00
FT 
 Burgess Hill Town
Wealdstone 
30/09 22:00
FT 
 South Shields
York City 
30/09 22:00
FT 
 Stourbridge
Alfreton Town 
30/09 22:00
FT 
 Scarborough
Stratford Town 
30/09 22:00
FT 
 Nantwich Town
Nuneaton Town 
30/09 22:00
FT 
 East Thurrock United
Harlow Town 
30/09 22:00
FT 
 Truro City
AFC Sudbury 
30/09 22:00
FT 
 Boston Town
Hyde United 
30/09 22:00
FT 
 Harrogate Town
Bradford Park Avenue 
30/09 22:00
FT 
 Brackley Town
Braintree Town 
30/09 22:00
FT 
 Chelmsford City
Weymouth 
30/09 22:00
FT 
 Cinderford Town
Hampton & Richmond 
30/09 22:00
FT 
 Needham Market
Dartford 
30/09 22:00
FT 
 Basford Utd
Kettering Town 
30/09 22:00
FT 
 Newcastle Benfield
Kidderminster 
30/09 22:00
FT 
 Slough Town
Poole Town 
30/09 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Bognor Regis Town 
30/09 22:00
FT 
 Afc Mansfield
Boston United 
30/09 22:00
FT 
 Swindon Supermarine
Paulton Rovers 
30/09 22:00
FT 
 Stockport County
Fc United Of Manchester 
30/09 22:00
FT 
 Oxford City
Leiston 
30/09 22:00
FT 
 Shaw Lane Aqua
Lancaster City 
30/09 22:00
FT 
 Banbury United
Shildon 
30/09 22:00
FT 
 Enfield Town
Phoenix Sports 
30/09 22:00
FT 
 Stafford Rangers
AFC Telford United 
30/09 22:00
FT 
 Leamington
Gainsborough Trinity 1
30/09 22:00
FT 
 Concord Rangers
Dorking 
30/09 22:00
FT 
 Margate
Herne Bay 
30/09 22:00
FT 
 Buxton FC
Alvechurch 
30/09 22:00
FT 
 Hereford
AFC Hornchurch 
30/09 22:00
FT 
 Bath City
Hemel Hempstead Town 
30/09 22:00
FT 
 Heybridge Swifts
Frome Town 
30/09 22:00
FT 
 Haringey Borough
Bideford Afc 
30/09 19:30
FT 
 Ashton Athletic
Chorley 
01/10 00:30
FT 
 Reading
Norwich 1
30/09 22:00
FT 
1 Aston Villa
Bolton Wanderers 
30/09 22:00
FT 
 Burton Albion
Wolves 
30/09 22:00
FT 
 Cardiff City
Derby County 
30/09 22:00
FT 
 Hull City
Birmingham 
30/09 22:00
FT 
 Ipswich
Bristol City 
30/09 22:00
FT 
 Middlesbrough
Brentford 
30/09 22:00
FT 
 Millwall
Barnsley 
30/09 22:00
FT 
 Nottingham Forest
Sheffield United 
30/09 22:00
FT 
 Preston North End
Sunderland 
01/10 02:45
FT 
 SBV Excelsior
VVV Venlo 
01/10 01:45
FT 
 Zwolle
Groningen 1
01/10 01:45
FT 
 PSV Eindhoven
Willem II 
01/10 00:30
FT 
 NAC Breda
ADO Den Haag 
01/10 02:30
FT 
1 Kortrijk
Oostende 
01/10 02:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Royal Antwerp 
30/09 23:59
FT 
 AS Eupen
Genk 
01/10 02:00
FT 
 Excelsior Mouscron
KV Mechelen 
30/09 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Yokohama F Marinos 
30/09 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Cerezo Osaka 
30/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Shimizu S-Pulse 
30/09 15:00
FT 
 Tokyo
Jubilo Iwata 
30/09 15:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo 
30/09 15:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Ventforet Kofu 
30/09 14:30
FT 
 Albirex Niigata
Vissel Kobe 
30/09 14:00
FT 
 Sagan Tosu
Kashima Antlers 
30/09 14:00
FT 
 Daegu
Incheon United 
30/09 14:00
FT 
 Chunnam Dragons
Seoul 
30/09 14:00
FT 
 Pohang Steelers
Sangju Sangmu Phoenix 1
30/09 18:00
FT 
 Iceland U17
Faroe Islands u17 
30/09 23:00
FT 
 Flamurtari
Luftetari Gjirokaster 
30/09 20:00
FT 
 KF Laci
Vllaznia Shkoder 
30/09 23:59
FT 
 Cr Belouizdad
Es Setif 
30/09 23:00
FT 
 Usm Blida
Na Hussein Dey 
30/09 23:59
FT 
 Js Kabylie
Drb Tadjenanet 
01/10 02:30
FT 
 Excursionistas
Leandro N Alem 
01/10 07:05
FT 
 Argentinos Juniors
Racing Club 
01/10 05:05
FT 
 Gimnasia LP
Lanus 
01/10 03:05
FT 
 Temperley
Estudiantes La Plata 
01/10 01:05
FT 
 San Lorenzo
Colon 
01/10 07:30
FT 
1 Santa Marina Tandil
Club Atletico Guemes 
01/10 04:10
FT 
 Instituto
Ferrol Carril Oeste 
01/10 04:00
FT 
1 Estudiantes De San Luis
Deportivo Moron 
01/10 03:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Guillermo Brown 
01/10 02:30
FT 
 Almagro
Independiente Rivadavia 1
01/10 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Atletico Mitre De Salta 
01/10 04:05
FT 
 Instituto Cordoba
Ferrol Carril Oeste 
01/10 04:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Deportivo Moron 
01/10 03:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Guillermo Brown 
01/10 02:30
FT 
 Almagro
Independiente Rivadavia 
01/10 04:00
FT 
 Defensores Belgrano Villa Ramallo
CA Douglas Haig 1
30/09 20:00
FT 
 Alashkert
Banants 
01/10 01:00
FT 
 Lafnitz
Union Gurten 
01/10 00:30
FT 
 Trenkwalder Admira
LASK Linz 
01/10 00:30
FT 
 Mattersburg
Rapid Wien 
30/09 22:00
FT 
 St.Polten
Sturm Graz 
30/09 22:00
FT 
 Sabail
Standard Sumqayit 
30/09 23:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Torpedo Minsk 
30/09 20:00
FT 
 Naftan Novopolock
Gomel 
30/09 19:00
FT 
 Krumkachy
Neman Grodno 
30/09 23:00
FT 
 Minsk Womens
Slavyanka Minsk Womens 
01/10 02:30
FT 
1 Tubize
Westerlo 
30/09 23:00
FT 
 Oud Heverlee
Roeselare 
01/10 02:00
FT 
 FK Zeljeznicar
Zrinjski Mostar 
30/09 22:00
FT 
 Vitez
GOSK Gabela 
30/09 22:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Radnik Bijeljina 
01/10 06:00
FT 
 Palmeiras
Santos 
01/10 03:00
FT 
 Vasco da Gama(RJ)
Chapecoense SC 
01/10 03:00
FT 
 Bahia(BA)
Coritiba (PR) 
01/10 06:00
FT 
 Guarani Futebol Clube
Criciuma 
01/10 06:00
FT 
 Luverdense
Ceara 
01/10 03:30
FT 
 Vila Nova (GO)
Brasil De Pelotas Rs 
01/10 03:30
FT 
 Nautico (PE)
Boa Esporte Clube 
01/10 03:30
FT 
 Internacional (RS)
Santa Cruz (PE) 
01/10 04:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Inter De Limeira 
01/10 02:00
FT 
 Desportivo Brasil Sp
Sao Caetano (SP) 
01/10 02:00
FT 
 Agua Santa
Taboao Da Serra Sp 
30/09 21:00
FT 
 Sao Paulo
Linense Bra 
01/10 01:00
FT 
 Dunav Ruse
Pirin Blagoevgrad 
30/09 22:45
FT 
 Vitosha Bistritsa
Botev Plovdiv 
30/09 19:45
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
CSKA Sofia 
30/09 23:00
FT 
 Litex Lovech
Maritsa 1921 
30/09 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Ludogorets Razgrad Ii 
30/09 22:00
FT 
 Strumska Slava
Chernomorets Balchik 
30/09 22:00
FT 
 Pfc Nesebar
Neftochimik Burgas 
01/10 07:30
FT 
 San Luis Quillota
O Higgins 
01/10 05:00
FT 
1 Huachipato
Santiago Wanderers 
01/10 02:30
FT 
1 Deportes Iquique
Universidad de Concepcion 
30/09 23:00
FT 
1 Union Espanola
Universidad de Chile 
01/10 05:00
FT 
 Puerto Montt
Cd Santiago Morning 1
01/10 04:00
FT 
 Cd Magallanes
Union La Calera 1
30/09 19:35
FT 
2 Guangzhou Evergrande
Shanghai SIPG 
30/09 15:00
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Hebei Ticai Womens 
30/09 15:00
FT 
 Dalian Quanjian Womens
Beijing Beikong Womens 
30/09 15:00
FT 
 Tianjin Huisen Womens
Shanghai Yung Park Changyuan Womens 
01/10 08:45
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportivo Cali 
01/10 07:00
FT 
 Atletico Nacional
Atletico Huila 
01/10 04:15
FT 
 Aguilas Doradas
Independiente Santa Fe 
01/10 04:15
FT 
1 Fortaleza
Deportivo Pereira 1
01/10 01:00
FT 
1 Hajduk Split
Zapresic 
30/09 23:00
FT 
 Cibalia
Dinamo Zagreb 
01/10 01:00
FT 
 AEK Larnaca
Anorthosis Famagusta FC 1
30/09 23:59
FT 
 Omonia Nicosia
Olympiakos Nicosia 
30/09 23:00
FT 
 Pafos
Ermis Aradippou 
30/09 16:15
FT 
 Chrudim
Benatky Nad Jizerou 
30/09 16:15
FT 
 Pisek
Stechovice 
01/10 02:00
FT 
 Dukla Praha
Sparta Praha 
30/09 23:00
FT 
 Synot Slovacko
Mfk Karvina 
30/09 22:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Pardubice 
30/09 22:00
FT 
 Marila Pribram
Frydek-mistek 1
30/09 16:15
FT 
 Fotbal Trinec
SC Znojmo 
30/09 17:00
FT 
 Pardubice U19
Viktoria Plzen U19 
30/09 17:00
FT 
 Teplice U19
Banik Ostrava u19 
30/09 17:00
FT 
 Brno U19
Opava U19 
30/09 17:00
FT 
 Sparta Praha U19
Hradec Kralove u19 
30/09 17:00
FT 
 Slavia Praha u19
Ceske Budejovice u19 
30/09 21:00
FT 
 Bronshoj
Naestved 
30/09 21:00
FT 
 Hillerod Fodbold
BK Frem 
30/09 21:00
FT 
 AB Kobenhavn
B93 Copenhagen 
30/09 21:00
FT 
 Naesby BK
Greve 
30/09 20:10
FT 
 HIK
Kolding IF 
30/09 20:00
FT 
 Dalum
Avarta 
30/09 20:00
FT 
 Middelfart
Marienlyst 
30/09 22:00
FT 
 Hobro I.K.
Odense BK 
01/10 04:30
FT 
 Cds Santa Rita
Sociedad Deportiva Aucas 
01/10 04:00
FT 
 Sc Imbabura
Manta 
30/09 21:00
FT 
 Petrojet
Tanta 
30/09 23:15
FT 
 Masr El Maqassah
El Daklyeh 
30/09 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Darlington 
30/09 22:00
FT 
 Barrow
Maidstone United 
30/09 22:00
FT 
 Bromley
Tranmere Rovers 
30/09 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Torquay United 
30/09 22:00
FT 
 Dover Athletic
Solihull Moors 
30/09 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Halifax Town 
30/09 22:00
FT 
 Gateshead
Boreham Wood  
30/09 22:00
FT 
 Leyton Orient
AFC Fylde 1
30/09 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Aldershot Town 
30/09 22:00
FT 
 Maidenhead United
Guiseley 
30/09 22:00
FT 
 Woking
Hartlepool United FC 
30/09 22:00
FT 
 Wrexham
Sutton United 
30/09 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Rochdale 
30/09 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Gillingham 
30/09 22:00
FT 
 Bradford AFC
Doncaster Rovers 
30/09 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Plymouth Argyle 1
30/09 22:00
FT 
 Bury
Milton Keynes Dons 
30/09 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Charlton Athletic 
30/09 22:00
FT 
 Peterborough United
Oxford United 
30/09 22:00
FT 
 Portsmouth
Oldham Athletic 
30/09 22:00
FT 
 Rotherham United
Northampton Town 
30/09 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Scunthorpe United 
30/09 22:00
FT 
 Southend United
Blackpool 
30/09 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Walsall 
30/09 22:00
FT 
 Chesterfield
Cheltenham Town 
30/09 22:00
FT 
 Coventry
Crewe Alexandra 
30/09 22:00
FT 
1 Crawley Town
Carlisle 2
30/09 22:00
FT 
 Exeter City
Morecambe 
30/09 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Accrington Stanley 
30/09 22:00
FT 
 Luton Town
Newport County 
30/09 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Port Vale 
30/09 22:00
FT 
 Swindon
Cambridge United 
30/09 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Barnet 
30/09 22:00
FT 
 Yeovil Town
Colchester United 
30/09 20:00
FT 
 Grimsby Town
Lincoln City 
30/09 20:00
FT 
 Mansfield Town
Notts County 
30/09 22:00
FT 
 Basingstoke Town
Redditch United 
30/09 22:00
FT 
 Biggleswade Town
Farnborough Town 
30/09 22:00
FT 
 Gosport Borough
Hitchin Town 
30/09 22:00
FT 
 St Ives Town
Merthyr Town 
30/09 22:00
FT 
 Tiverton Town
St Neots Town 
30/09 22:00
FT 
 Ashton United
Hednesford Town 
30/09 22:00
FT 
 Coalville Town
Farsley Celtic 
30/09 22:00
FT 
 Halesowen Town
Workington 
30/09 22:00
FT 
 Marine
Grantham Town 
30/09 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Warrington Town AFC 
30/09 22:00
FT 
 Whitby Town
Barwell 
30/09 22:00
FT 
 Witton Albion
Mickleover Sports 
30/09 22:00
FT 
 Matlock Town
Sutton Coldfield Town 
30/09 22:00
FT 
 Stalybridge Celtic
Altrincham 
30/09 23:59
FT 
 Parnu Linnameeskond
JK Sillamae Kalev 
30/09 21:00
FT 
 Levadia Tallinn
Fci Tallinn 
30/09 21:00
FT 
 Trans Narva
Paide Linnameeskond 
30/09 18:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Flora Tallinn 
30/09 21:00
FT 
 Elva
JK Tallinna Kalev 
30/09 21:00
FT 
 Joker Raasiku
Tartu Jk Maag Tammeka B 
30/09 22:00
FT 
 Greece Womens U17
Ireland Womens U17 
30/09 22:00
FT 
 Bosnia and Herzegovina Womens U17
Romania Womens U17 
30/09 21:00
FT 
 Denmark Womens U17
France Womens U17 
30/09 21:00
FT 
 Kazakhstan Womens U17
Wales U17 (w) 
30/09 22:00
FT 
 HJK Helsinki
Ps Kemi 
30/09 22:00
FT 
 Ilves Tampere
Lahti 
30/09 22:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
Jyvaskyla JK 
30/09 22:00
FT 
1 Jaro
Haka 1
30/09 22:00
FT 
 Ops-jp
TPS Turku 
30/09 22:00
FT 
 Honka
AC Oulu 
30/09 21:00
FT 
 Kpv
Ekenas IF Fotboll 
30/09 19:00
FT 
 Japs
Sudet 
30/09 19:00
FT 
 Kiffen
Pepo Lappeenranta 1
30/09 19:00
FT 
 KTP Kotka
Mp Mikkeli 
30/09 19:00
FT 
 Kultsu
Klubi 04 
30/09 19:00
FT 
 Mp Mikkeli
Pk Keski Uusimaa Pkku 
30/09 19:00
FT 
 Peimari United
Fc Espoo 
30/09 19:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Tpv Tampere 
30/09 19:00
FT 
 Viikingit
Jazz 
30/09 19:00
FT 
 Tampere
Kapa Helsinki 
30/09 19:00
FT 
 Musa
Nups 
30/09 19:00
FT 
 Sc Kufu-98
Jakobstads Bollklubb 
30/09 19:00
FT 
 Pk-37
Gbk Kokkola 
30/09 19:00
FT 
 Kajha
Vifk Vaasa 
30/09 19:00
FT 
 Js Hercules
Ac Kajaani 
30/09 19:00
FT 
 Villiketut
Narpes Kraft 
30/09 21:00
FT 
 Stade Reims
Clermont Foot 
30/09 21:00
FT 
 Rodez Aveyron
Lyon la Duchere 
01/10 01:00
FT 
 Lille Osc Metropole Womens
Asptt Albi Womens 
30/09 20:30
FT 
 Montpellier Hsc Womens
Lyonnais Womens 
30/09 20:30
FT 
 Bordeaux Womens
Marseille Womens 
30/09 20:30
FT 
 Guingamp Womens
PSG Womens 
30/09 23:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Saburtalo Tbilisi 
30/09 20:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
30/09 19:00
FT 
 Nurnberg
Arminia Bielefeld 
30/09 19:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Union Berlin 
30/09 19:00
FT 
 Holstein Kiel
Bochum 1
30/09 20:00
FT 
 Werder Bremen Am
Chemnitzer 
30/09 20:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
SV Wehen Wiesbaden 1
30/09 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Fortuna Koln 
30/09 20:00
FT 
 Hansa Rostock
VfR Aalen 
30/09 20:00
FT 
 Preuben Munster
VfL Osnabruck 
30/09 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers
SpVgg Unterhaching 
30/09 19:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Wacker Nordhausen 
30/09 19:30
FT 
 VSG Altglienicke
FSV Union Furstenwalde 
30/09 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Fsv Luckenwalde 
30/09 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Germania Halberstadt 
30/09 19:30
FT 
 Budissa Bautzen
Berliner Ak 07 
30/09 19:00
FT 
 Oberlausitz
SV Babelsberg 03 
30/09 21:30
FT 
 Sc Freiburg Am
Ssv Ulm 1846 
30/09 20:00
FT 
1 Sv Rochling Volkling
Ksv Hessen Kassel 1
30/09 20:00
FT 
1 Eintracht Stadtallendorf
SV Waldhof Mannheim 
30/09 20:00
FT 
 SC Wiedenbruck
Fortuna Dusseldorf Ii 
30/09 20:00
FT 
 Wuppertaler Sv
RW Oberhausen 
30/09 20:00
FT 
 Dortmund(am)
Erndtebruck 
30/09 20:00
FT 
1 Wattenscheid
Westfalia Herne 1
30/09 20:00
FT 
 RW Essen
Sc Verl 
30/09 20:00
FT 
 Koln Am
Viktoria Koln 
30/09 17:00
AET 
 Dynamo Dresden U19
Monchengladbach U19 
90min [1-1], 120min [1-2], Monchengladbach U19 win
30/09 17:00
AET 
 Sc Freiburg U19
Bochum U19 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-2], Sc Freiburg U19 win
01/10 01:30
FT 
 Larisa
PAOK Saloniki 1
30/09 23:15
FT 
 Panathinaikos
Pas Giannina 
30/09 21:00
FT 
1 Platanias FC
Panaitolikos Agrinio 
30/09 19:30
FT 
 Lamia U20
Panionios U20 
30/09 17:30
FT 
1 Panathinaikos U20
Pas Giannina U20 
30/09 15:30
FT 
 Kerkyra U20
Skoda Xanthi U20 
01/10 10:40
FT 
 Xelaju MC
CSD Municipal 
01/10 07:00
FT 
 Club Comunicaciones
Deportivo Petapa 
01/10 05:30
FT 
 Marathon
CD Vida 
30/09 17:30
FT 
 Sun Pegasus
Eastern A.A Football Team 
30/09 14:30
FT 
 Leeman
Wofoo Tai Po 
01/10 02:30
FT 
1 Budapest Honved
Vasas 
30/09 23:59
FT 
 Diosgyor
Fehervar Videoton 
30/09 23:59
FT 
 Ujpesti TE
Debreceni VSC 
30/09 23:59
FT 
 Szombathelyi Haladas
Mezokovesd-Zsory 1
30/09 23:59
FT 
 Videoton Puskas Akademia
Paksi SE 
30/09 23:59
FT 
 Balmazujvaros
Ferencvarosi TC 
30/09 17:00
FT 
 Fehervar Videoton U19
Gyori Eto Fc U19 
30/09 21:00
FT 
 Ferencvarosi Tc Womens
Mtk Hungaria Fc Womans 
30/09 21:00
FT 
 Gyori Dozsa Womans
Astra Hungary Womens 
30/09 22:00
FT 
 Valur
Vikingur Reykjavik 
30/09 22:00
FT 
 Grindavik
Fjolnir 
30/09 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Ka Akureyri 1
30/09 22:00
FT 
 KR Reykjavik
Stjarnan 
30/09 22:00
FT 
 IA Akranes
Vikingur Olafsvik 
30/09 22:00
FT 
 Hafnarfjordur FH
Breidablik 
30/09 19:30
FT 
 Persija Jakarta
ps tni 
30/09 16:00
FT 
 Mitra Kukar
Sriwijaya Palembang 
30/09 16:00
FT 
 Persela Lamongan
Gresik United 
30/09 22:30
FT 
 Reggiana
Sambenedettese 
01/10 02:30
FT 
 As Andria Bat
Ac Monopoli 1
01/10 02:30
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Catania 
30/09 22:30
FT 
1 Usd Akragas
Us Siracusa 
30/09 20:30
FT 
 Trapani
Us Casertana 1908 1
30/09 20:30
FT 
 Juve Stabia
Fondi 
01/10 02:30
FT 
 Lecce
Bisceglie 
30/09 22:30
FT 
 Virtus Francavilla
Reggina 
30/09 21:00
FT 
 Cittadella
Virtus Entella 
30/09 21:00
FT 
 Pro Vercelli
Cesena 1
30/09 21:00
FT 
 Carpi
Pescara 
30/09 21:00
FT 
1 Spezia
Bari 
30/09 21:00
FT 
 Avellino
Empoli 1
30/09 21:00
FT 
 Ternana
Venezia 
30/09 21:00
FT 
 Brescia
Perugia 
30/09 21:00
FT 
 Ascoli
Palermo 
30/09 17:00
FT 
 Crotone Youth
Foggia U19 
30/09 16:45
FT 
 Cittadella Youth
Venezia Youth 
30/09 23:59
FT 
 Amola Indoor Football Team
Luparense Futsal 
30/09 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Zweigen Kanazawa FC 
30/09 14:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
JEF United Ichihara 
30/09 14:00
FT 
 Mito Hollyhock
Matsumoto Yamaga FC 
30/09 13:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Renofa Yamaguchi 
30/09 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
V-Varen Nagasaki 
30/09 13:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Kibi International University (w) 
30/09 12:30
FT 
 Setagaya Sfida (w)
As Harima Albion (w) 
01/10 00:30
FT 
 Al Yarmouk
Al-Baq'a 
30/09 19:00
FT 
 FK Atyrau
Shakhtyor Karagandy 
30/09 18:00
FT 
 Ordabasy
Akzhayik 
30/09 18:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Okzhetpes 
30/09 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kairat Almaty 1
30/09 16:00
FT 
 Seoul E Land
Daejeon Citizen 
30/09 16:00
FT 
 Bucheon 1995
Anyang 1
30/09 14:00
FT 
1 Asan Mugunghwa
Suwon 
30/09 18:00
FT 
 Mokpo City
Gangneung 
30/09 18:00
FT 
 Cheonan City
Busan Transportation 
30/09 14:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Gimhae City 
30/09 21:30
FT 
 Trakai Ii
Pakruojis 
30/09 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Pobeda Prilep 
30/09 21:00
FT 
 Skopje
Rabotnicki Skopje 
30/09 21:00
FT 
 Sileks
Academy Pandev 
30/09 21:00
FT 
 Pelister Bitola
FK Shkendija 79 
30/09 23:15
FT 
 Tarxien Rainbows
Sliema Wanderers FC 
30/09 22:00
FT 
 Hamrun Spartans
Mosta 
30/09 21:00
FT 
 St Andrews
Senglea Athletic 
01/10 10:00
FT 
 Toluca
Club America 1
01/10 08:06
FT 
 Pachuca
Necaxa 
01/10 08:00
FT 
 Tigres UANL
Chivas Guadalajara 
01/10 06:00
FT 
 Lobos Buap
Club Leon 
01/10 06:00
FT 
 Queretaro
Monterrey 
01/10 10:00
FT 
1 Csyd Dorados De Sinaloa
Murcielagos 
01/10 09:00
FT 
 Juarez
Tampico Madero 
01/10 08:00
FT 
1 Alebrijes De Oaxaca
Atlante 2
30/09 21:00
FT 
 Olimpia Balti
Speranta Nisporeni 
30/09 21:00
FT 
 Spicul Chiscareni
Dinamo-Auto 
30/09 21:00
FT 
 Dacia Chisinau
Milsami 
01/10 01:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Forces Armee Royales 
30/09 23:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
OCK Olympique de Khouribga 
30/09 22:00
FT 
 Ballymena United
Coleraine 
30/09 22:00
FT 
 Cliftonville
Linfield FC 
30/09 22:00
FT 
1 Ballinamallard United
Ards 
30/09 22:00
FT 
 Warrenpoint Town
Carrick Rangers 
30/09 23:59
FT 
 Stabaek
Valerenga 
30/09 22:00
FT 
 Ham-Kam
Baerum SK 
30/09 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Alta 
30/09 22:00
FT 
 Grorud IL
Nybergsund IL Trysil 
30/09 22:00
FT 
 Brumunddal
Asker 
30/09 21:00
FT 
 KFUM Oslo
Skeid Oslo 
30/09 21:00
FT 
 Nardo
Notodden FK 
30/09 20:00
FT 
 Fana
Byasen Toppfotball 
30/09 20:00
FT 
 Fram Larvik
Vard Haugesund 
01/10 08:10
FT 
 Nacional Asuncion
Libertad Asuncion 1
01/10 06:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Deportivo Capiata 1
K8info