livescore - live soccer scores

Soccer Results: 29 Sep 2017 Soccer Scores & Results

30/09 03:00
FT 
 Celta Vigo
Girona 
30/09 02:30
FT 
 Schalke 04
Bayer Leverkusen 
30/09 02:45
FT 
 AS Monaco
Montpellier 
30/09 02:45
FT 
 Queens Park Rangers
Fulham 
30/09 02:00
FT 
 Twente Enschede
Heracles Almelo 
30/09 02:30
FT 
 St.-Truidense VV
Sporting Charleroi 
30/09 03:30
FT 
 Chaves
Desportivo de Tondela 2
30/09 02:45
FT 
 Hamilton
Glasgow Rangers 1
30/09 00:30
FT 
 Arsenal Tula
Krasnodar 1
29/09 19:30
FT 
 Myanmar U16
Philippines U16 
29/09 16:30
FT 
 South Korea U16
China U16 
30/09 01:00
FT 
 Usm Alger
Wydad Casablanca 
30/09 02:00
FT 
 Js Saoura
Paradou Ac 
29/09 23:59
FT 
 Cs Constantine
Mc Alger 
29/09 23:59
FT 
 Mc Oran
Usm Bel Abbes 
29/09 23:00
FT 
 Om Medea
Us Biskra 
29/09 23:59
FT 
1 Rc Kouba
As Ain Mlila 
29/09 23:59
FT 
 Jsm Bejaia
Aso Chlef 1
29/09 23:25
FT 
 A Bou Saada
Mc El Eulma 
29/09 23:00
FT 
 Crb Ain Fakroun
Ca Batna 
29/09 23:00
FT 
1 Rc Relizane
Jsm Skikda 1
29/09 23:00
FT 
 Wa Tlemcen
Mc Saida 
29/09 23:00
FT 
 Gc Mascara
Asm Oran 
29/09 23:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Mo Bejaia 
29/09 22:00
FT 
1 Cs Constantine U21
Mc Alger U21 
29/09 22:00
FT 
 Js Saoura U21
Paradou Ac U21 1
29/09 22:00
FT 
 Olympique Medea U21
Us Biskra U21 
29/09 21:30
FT 
 Mc Oran U21
Usm Bel Abbes U21 1
29/09 21:30
FT 
 Jsm Bejaia U21
Aso Chlef U21 1
29/09 21:30
FT 
 Rc Kouba U21
As Ain Mlila U21 
29/09 18:10
FT 
 Ain Fakroun U21
Ca Batna U21 
29/09 18:00
FT 
 Rc Relizane U21
Jsm Skikda U21 
29/09 18:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj U21
Mo Bejaia U21 
30/09 02:30
FT 
 El Porvenir
Defensores De Cambaceres 
30/09 02:30
FT 
 Sportivo Italiano
Defensores Unidos 1
30/09 02:30
FT 
 Argentino De Merlo
Deportivo Paraguayo 
30/09 08:15
FT 
 Atletico Tucuman
Belgrano 
30/09 06:05
FT 
 Union Santa Fe
Olimpo 1
30/09 06:05
FT 
 Defensa Y Justicia
CA Huracan 
30/09 08:15
FT 
 Los Andes
Boca Unidos 
30/09 08:05
FT 
 Villa Dalmine
Sarmiento Junin 
30/09 02:30
FT 
 Deportivo Riestra
Atletico Rafaela 1
30/09 08:15
FT 
 Los Andes
Boca Unidos 
30/09 08:05
FT 
 Villa Dalmine
Sarmiento Junin 
30/09 02:30
FT 
 Deportivo Riestra
Atletico Rafaela 
30/09 08:30
FT 
 Gimnasia Ytiro
Sarmiento Resistencia 
30/09 08:05
FT 
 Club Cipolletti
Deportivo Roca 
30/09 02:00
FT 
 Wiener Sportklub
First Vienna 
30/09 01:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
SC Mannsdorf 
30/09 01:30
FT 
 SV Horn
Oil And Gas Bakar 
30/09 01:30
FT 
 Sv Schwechat
Fcm Traiskirchen 
30/09 01:00
FT 
 Austria Wien Youth
ASV Bruck 
30/09 01:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
SKU Amstetten 
30/09 01:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
SV Allerheiligen 1
30/09 01:00
FT 
 Union St.florian
Vocklamarkt 
30/09 01:00
FT 
 SC Kalsdorf
SC Weiz 
30/09 01:00
FT 
 Wolfsberger Ac Amateure
Sc Gleisdorf 
30/09 01:00
FT 
 Kufstein
Sv Seekirchen 
30/09 00:30
FT 
 WSG Wattens
Floridsdorfer Ac 
30/09 02:30
FT 
 Austria Lustenau
Wacker Innsbruck 
30/09 00:30
FT 
 SV Ried
Liefering 1
30/09 00:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Kapfenberg Superfund 
30/09 00:30
FT 
 TSV Hartberg
SC Wiener Neustadt 
29/09 22:30
FT 
 Gilan Gabala
Fk Kapaz Ganca 
29/09 20:00
FT 
 FK Inter Baku
Neftci Baku 
29/09 21:00
FT 
 Neman Grodno Womens
Nadezhda Sdjushor 7 Mogilev Womens 
30/09 01:30
FT 
 Isloch Minsk
Slavia Mozyr 
29/09 23:30
FT 
 Vitebsk
Dinamo Brest 
30/09 02:30
FT 
 St Gilloise
Cercle Brugge 
30/09 01:30
FT 
1 Excelsior Mouscron U21
Club Brugge Youth 
30/09 02:30
FT 
 Avai Youth
Criciuma Youth 1
30/09 02:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Sp Youth
Atibaia Youth 
30/09 02:00
FT 
 Bragantino SP Youth
Guarani U20 1
30/09 02:00
FT 
 Taubate Youth
Corinthians Paulista U20 
30/09 02:00
FT 
1 Paulista Youth
Palmeiras Youth 1
30/09 02:00
FT 
 Audax Rio Rj U20
Cr Flamengo Rj Youth 
30/09 08:30
FT 
 Juventude Rs
Paysandu (PA) 
30/09 07:30
FT 
1 Londrina (PR)
CRB (AL) 
30/09 07:30
FT 
 ABC RN
Goias 
30/09 06:15
FT 
 Figueirense (SC)
Parana PR 
30/09 01:00
FT 
 Vereya
Slavia Sofia 
29/09 22:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Septemvri Sofia 
30/09 07:00
FT 
1 Curico Unido
Csd Antofagasta 
30/09 07:00
FT 
 Csyd Barnechea
Huadiwei Sub 
29/09 19:35
FT 
 Shanghai Shenxin
ShenHua SVA FC 
29/09 19:35
FT 
 Beijing Beikong
Xinjiang Dabancheng 
30/09 09:00
FT 
 Millonarios
Envigado 1
29/09 23:59
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
29/09 23:59
FT 
 Thoi Lakatamias
Othellos Athienou 
29/09 23:59
FT 
1 Anagenisis Dherina
E.N.Paralimni 
30/09 02:15
FT 
 Teplice
Slovan Liberec 
29/09 20:05
FT 
 Mlada Boleslav U19
Mfk Karvina U19 
29/09 16:30
AET 
 Pribram U19
Sk Sigma Olomouc u19 
90min [1-1], Penalty [6-5], Pribram U19 win
30/09 00:30
FT 
 Hvidovre IF
Skovshoved 
30/09 00:30
FT 
 Herlev
B 73 Slagelse 
30/09 00:30
FT 
 Aalborg Bk Am
Randers Youth 
30/09 02:15
FT 
 Randers
Horsens 
29/09 23:59
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Aarhus AGF 
30/09 09:00
FT 
 Club Sport Emelec
Deportivo Cuenca 
30/09 08:30
FT 
 Univ. Catolica
Liga Dep. Universitaria Quito 
30/09 08:30
FT 
 Macara
Guayaquil City 
30/09 05:00
FT 
 Fuerza Amarilla
CD El Nacional 
30/09 05:00
FT 
1 Delfin Sc
Barcelona SC(ECU) 
30/09 04:30
FT 
 Cd Clan Juvenil
Independiente Jose Teran 
30/09 02:00
FT 
 El Zamalek
Enppi 
29/09 23:00
FT 
 Ittihad Alexandria
Alasyoty Sports 
30/09 02:00
FT 
 Aston Villa U23
West Bromwich U23 1
30/09 02:00
FT 
 Bristol City U23
Stoke City U23 
30/09 02:00
FT 
 Charlton Athletic U23
Liverpool U23 
30/09 02:00
FT 
 Sunderland U23
Brighton U23 
30/09 02:00
FT 
 Southampton U23
Watford U23 
29/09 22:00
FT 
 Sheffield United U23
Ipswich U23 
29/09 20:00
FT 
 Birmingham U23
Derby County U23 1
29/09 20:00
FT 
 Newcastle U23
Burnley U23 
30/09 02:00
FT 
 Liverpool Womens
Reading Womens 
30/09 00:30
FT 
 Tartu JK Tammeka
Nomme JK Kalju 
29/09 22:00
FT 
 Serbia Womens U17
Belgium U17 (w) 
29/09 22:00
FT 
 Macedonia U17 (w)
Belarus U17 (w) 
29/09 23:30
FT 
 Inter Turku
KuPS 
29/09 23:30
FT 
 VPS Vaasa
HIFK 
29/09 23:30
FT 
 Gnistan
Grifk 
30/09 00:15
FT 
 Aifk Turku
Tove Pori 
29/09 23:00
FT 
 Atlantis
Tikka 
30/09 02:00
FT 
 Auxerre
Sochaux 
30/09 02:00
FT 
 Nancy
Chateauroux 2
30/09 02:00
FT 
 Ajaccio
Bourg Peronnas 
30/09 02:00
FT 
 Tours
Stade Brestois 
30/09 02:00
FT 
 Chamois Niortais
Quevilly 
30/09 02:00
FT 
 Orleans US 45
Valenciennes 
30/09 02:00
FT 
 Lens
Ajaccio GFCO 
30/09 02:00
FT 
 Paris Fc
Nimes 
30/09 02:00
FT 
 US Boulogne
Entente Sannois 
30/09 02:00
FT 
 Cholet So
Stade Lavallois MFC 
30/09 02:00
FT 
 GS Consolat Marseille
Grenoble 
30/09 02:00
FT 
 Creteil
Les Herbiers 
30/09 02:00
FT 
 Dunkerque
Concarneau 1
30/09 02:00
FT 
 Red Star 93
Chambly 1
29/09 22:00
FT 
1 Shukura Kobuleti
Samtredia 
29/09 20:00
FT 
 Kolkheti Poti
Dinamo Tbilisi 
30/09 00:30
FT 
 Ingolstadt 04
Darmstadt 
30/09 00:30
FT 
 Kaiserslautern
Greuther Furth 
30/09 01:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Hallescher 
30/09 02:00
FT 
 Sc Spelle Venhaus
Bv Cloppenburg 
30/09 01:30
FT 
 Hsv Barmbek Uhlenhorst
SC Victoria Hamburg 
30/09 01:30
FT 
 Sc Eltersdorf
Viktoria Aschaffenburg 
30/09 01:30
FT 
 Hessen Dreieich
Waldgirmes 
30/09 01:00
FT 
1 Sb Chiemgau Traunstein
Sv Pullach 
30/09 01:00
FT 
 Gonsenheim
08 Homburg 
30/09 01:00
FT 
 Eilenburg
Sv 1899 Merseburg 
29/09 23:30
FT 
1 1 Sand
TSV Aubstadt 
30/09 01:30
FT 
 BSV Rehden
Ssv Jeddeloh 
30/09 01:00
FT 
 VFB Auerbach
Berliner Fc Dynamo 
30/09 01:00
FT 
 Energie Cottbus
Hertha Bsc Berlin Am 
30/09 01:00
FT 
 TSG Neustrelitz
Lokomotive Leipzig 1
30/09 01:30
FT 
 FSV Frankfurt
Tsv Schott Mainz 
30/09 01:00
FT 
 Stuttgarter Kickers
Steinbach 
30/09 01:00
FT 
 Astoria Walldorf
Stuttgart Amateure 
30/09 01:30
FT 
1 Wegberg Beeck
Monchengladbach Am 1
30/09 01:00
FT 
 Valur (w)
Kr Reykjavik Womens 
30/09 00:15
FT 
 Fylkir (w)
Stjarnan (w) 
29/09 22:00
FT 
 Bethlehem Vt
Chanmari 
29/09 17:30
FT 
 Ramhlun North
Chhinga Veng 
29/09 17:45
FT 
 Meghalaya
Malki 
29/09 14:30
FT 
 Perseru Serui
Arema Malang 
29/09 19:30
FT 
 Bhayangkara
Bali United 
30/09 02:45
FT 
 Tolka Rovers
Wayside Celtic 
30/09 02:45
FT 
 Sacred Heart
Greystones 
30/09 02:45
FT 
 Leixlip United
Greenhills 
30/09 02:45
FT 
 St James's Gate
Portlaoise Afc 
30/09 02:45
FT 
 Derry City
Drogheda United 
30/09 02:15
FT 
 Cork City
Limerick FC 
30/09 02:45
FT 
 Matera
Paganese 
30/09 02:30
FT 
2 Parma
Salernitana 
29/09 21:30
FT 
 Fiorentina U19
Lazio U19 
30/09 02:30
FT 
 Block Stem Cisternino Futsal
Napoli Futsal 
30/09 11:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Vegalta Sendai (w) 
30/09 00:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Ramtha SC 
30/09 00:30
FT 
 Al Wihdat Amman
Al Hussein Irbid 
29/09 21:00
FT 
 That Ras
Mansheiat Bani Hasan 1
30/09 01:35
FT 
 Al-Arabi Club
Kazma 
29/09 23:05
FT 
 Al Jahra
CD Arabe Unido 
29/09 20:30
FT 
 Alshabab
Alnabisheet 
29/09 22:00
FT 
 Al-madina
Al-ahli Tripoli 
29/09 23:59
FT 
 Banga Gargzdai
Nevezis 
29/09 23:59
FT 
 Vilniaus Vytis
Dfk Dainava Alytus 
30/09 02:00
FT 
 Jeunesse Esch
Rodange 91 
30/09 02:15
FT 
 Hibernians FC
Naxxar Lions 1
30/09 02:00
FT 
 Birkirkara FC
Valletta FC 
29/09 23:59
FT 
 Balzan
Lija Athletic 
29/09 23:59
FT 
 Floriana
Gzira United 1
30/09 02:15
FT 
 Vittoriosa Stars
Zabbar St Patrick 
29/09 23:59
FT 
 Melita
Pieta Hotspurs 
30/09 10:00
FT 
 Atlas
Veracruz 
30/09 08:00
FT 
 Morelia
Club Tijuana 1
30/09 09:00
FT 
 Atletico San Luis
Venados 
30/09 09:00
FT 
 Correcaminos Uat
Celaya 1
30/09 08:00
FT 
1 Uaem Potros
Zacatepec 
30/09 08:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Cafetaleros De Tapachula 1
30/09 10:30
FT 
 Deportivo Tepic
Club Leon Ii 1
30/09 09:35
FT 
 Ua De Chihuahua
Chivas Guadalajara Ii 
30/09 06:00
FT 
 Monterrery Ii
Estudiantes Tecos 
30/09 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Cd Albinegros Orizaba 
30/09 05:00
FT 
 Deportivo Cafessa
Constructores Gomez Palacio 
29/09 23:00
FT 
 Club America Ii
Cd Cruz Azul Hidalgo 
29/09 23:00
FT 
1 Lobos Prepa
Irapuato 1
29/09 23:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Intel Paja 
29/09 22:00
FT 
 Atlas U20
Veracruz U20 
29/09 21:00
FT 
 Cs Petrocub
Sfintul Gheorghe 
30/09 02:00
FT 
 Olympique de Safi
Racing Casablanca 
29/09 23:00
FT 
 Chabab Atlas Khenifra
Renaissance Sportive de Berkane 
30/09 02:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
RKC Waalwijk 1
30/09 02:00
FT 
 Den Bosch
Jong PSV Eindhoven 
30/09 02:00
FT 
 Dordrecht 90
Volendam 
30/09 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Almere City FC 
30/09 02:00
FT 
 De Graafschap
Emmen 
30/09 02:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Eindhoven 
30/09 02:00
FT 
 Utrecht Am
Helmond Sport 
30/09 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
MVV Maastricht 
30/09 02:00
FT 
 Oss
Jong Ajax Amsterdam 
30/09 02:00
FT 
 Telstar
Fortuna Sittard 
30/09 01:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
30/09 01:30
FT 
 Rksv Achilles 29 Womens
Psv Eindhoven Womens 
30/09 01:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Zwolle Womens 
30/09 02:45
FT 
 Newry City
Larne 
30/09 02:45
FT 
 Limavady United
Institute 
30/09 02:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Dungannon Swifts 
30/09 01:00
FT 
 Brann
Kristiansund BK 
30/09 02:00
FT 
 Kolstad U19
Strindheim Tf 2 U19 
30/09 00:30
FT 
 Fossum U19
Aoweileiwoer U19 
30/09 00:30
FT 
 Holmen 2 U19
Lommedalen Il U19 
30/09 00:30
FT 
 Nesoya U19
Heggedal U19 
30/09 00:30
FT 
 Al-Suwaiq Club
Al Nasr(OMA) 
30/09 00:30
FT 
 Dhufar
Fnjaa SC 
29/09 22:30
FT 
 Muscat
Al Mdeebe 
29/09 22:30
FT 
 Muscat
Al Shabab Oma 
29/09 22:30
FT 
 Al Oruba Sur
Sohar Club 
29/09 21:30
FT 
 Alslam
Oman Club 
29/09 21:30
FT 
 Mrbat
Saham 1
30/09 10:00
FT 
1 San Francisco City
Alianza 2
30/09 08:00
FT 
 Sd Panama Oeste
Cd Centenari 1
29/09 22:00
FT 
1 Shbab Alkhaleel
Shabab Doora 1
30/09 08:10
FT 
 Guarani CA
General Diaz 
30/09 06:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Independiente Fbc 
29/09 21:00
FT 
1 Olimpia Asuncion Reserves
Deportivo Capiata Reserves 
30/09 02:30
FT 
 Arka Gdynia
Cracovia Krakow 
29/09 23:59
FT 
 Sandecja
Slask Wroclaw 
30/09 02:45
FT 
 Ruch Chorzow
Miedz Legnica 
30/09 01:00
FT 
 KS Energetyk ROW
Gwardia Koszalin 
29/09 22:00
FT 
 Wislanie Jaskowice
Cwks Resovia Rzeszow 1
29/09 22:00
FT 
 Trzebinia Siersza
Karpaty Krosno 
30/09 00:55
FT 
 Al-Khuraitiat
Al Khor SC 
30/09 00:55
FT 
 Al-Sadd
Al-Garrafa 1
30/09 01:30
FT 
1 ACS Poli Timisoara
Universitatea Craiova 1
29/09 23:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
29/09 22:05
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Odorheiu Secuiesc 
29/09 22:00
FT 
 Sportul Chiscani
Steaua Bucuresti 2 
29/09 22:00
FT 
 Tunari
Cs Dunarea Turris Turnu Magurele 
29/09 22:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Fcm Alexandria 
29/09 22:00
FT 
 Viitorul Domnesti
Astra Giurgiu Ii 
29/09 22:00
FT 
 Acso Filiasi
Cnp Timisoara 
29/09 22:00
FT 
 Cluj Ii
Unirea Alba Iulia 
29/09 22:00
FT 
 Cetate Deva
Soimii Lipova 
29/09 22:00
FT 
 Voluntari B
Afc Metalul Buzau 
29/09 18:00
FT 
 Rossiyanka Womens
Cska Moscow Womens 
29/09 18:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Fk Ural Youth 
29/09 13:30
FT 
 Ska Khabarovsk Youth
Fk Rostov Youth 3
30/09 01:15
FT 
1 Al Shabab Ksa
Al-Nasr Riyadh 
29/09 23:30
FT 
 Al Feiha
Uhud Medina 
29/09 20:20
FT 
 Hajer U21
Al Ahli Jeddah U21 
29/09 21:00
FT 
 Ohud Medina U21
Al Ittihad U21 Ksa 
29/09 20:30
FT 
 Al Baten U21
Al Ansar Medina U21 
29/09 23:00
FT 
 Vojvodina
Mladost Lucani 
29/09 21:00
FT 
 FK Bezanija
Dinamo Vranje 
30/09 00:45
FT 
 NK Publikum Celje
Domzale 
30/09 02:00
FT 
 Nafta
Mnk Ljubljana 
29/09 21:00
FT 
 Cape Town All Stars
Black Leopards 
30/09 02:00
FT 
 Maritzburg United
Free State Stars 
30/09 02:30
FT 
 Cultural Leonesa
Almeria 1
30/09 01:00
FT 
 Hilal Obayed
Hay Al Arab 
29/09 22:00
FT 
 Merreikh Nyala
El Ahli Atbara 
30/09 01:00
FT 
 IFK Goteborg
IK Sirius 
30/09 01:00
FT 
1 Falkenbergs FF
Norrby IF 
30/09 01:00
FT 
 Bodens BK
Pitea If 
30/09 00:30
FT 
2 Osters U19
Kalmar FF U19 
30/09 00:30
FT 
 Helsingborg If U19
Eskilsminne If U19 
29/09 23:59
FT 
 Hacken U19
Landskrona U19 
29/09 23:30
FT 
 Mjallby Aif U19
Halmstads BK U19 
30/09 02:00
FT 
 Aarau
Neuchatel Xamax 
30/09 01:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Fenerbahce 2
29/09 23:00
FT 
 Boluspor
Altinordu 
29/09 20:30
FT 
 Akhisar Bldgeng U21
Fenerbahce U21 
29/09 21:15
FT 
2 Dubba Al-Husun
Ras Al Khaimah 
29/09 21:15
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Al Thaid 1
29/09 21:15
FT 
2 Ittihad Kalba
Banni Yas 
29/09 20:05
FT 
1 Al Arabi Uae
Al Khaleej 
30/09 00:15
FT 
 Al Ain
Al Ahli Dubai 1
29/09 21:25
FT 
 Al Wehda UAE
Al-Dhafra 1
29/09 21:15
FT 
 Emirate
Hatta 
29/09 21:35
FT 
 Zlagoda Dnipro Womens
Pantery Uman Womens 
29/09 20:00
FT 
 Zhilstroy Kharkov Womens
Yednist Plysky Womens 
29/09 19:00
FT 
 Ateks Sdushor 16 Kiev Womens
Ladomir Womens 
29/09 21:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Inhulets Petrove 
29/09 20:00
FT 
 Zorya U19
Illichivec Mariupol U19 
29/09 20:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Zirka Kirovohrad U21 
29/09 17:00
FT 
 Olimpic Donetsk U21
Illichivets U21 
30/09 07:00
FT 
 Charlotte Independence
Cincinnati 1
29/09 18:30
FT 
 Obod Tashkent
Lokomotiv Tashkent 
30/09 07:00
FT 
 Zulia
Trujillanos FC 
30/09 02:45
FT 
 Bala Town
Aberystwyth Town 
30/09 02:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Penybont 
30/09 10:00
FT 
 Ulan Bator
Goyo 
30/09 09:15
FT 
 Wellington Phoenix
Auckland City 
30/09 07:00
FT 
 Wellington Phoenix
Team Wellington 
30/09 06:00
FT 
 Wake Forest
Clemson 
K8info