livescore - live soccer scores

Soccer Results: 27 Sep 2017 Soccer Scores & Results

28/09 02:45
FT 
 PSG
Bayern Munich 
28/09 02:45
FT 
 Juventus
Olympiakos Piraeus 
28/09 02:45
FT 
 Atletico Madrid
Chelsea 
28/09 02:45
FT 
 Anderlecht
Celtic 
28/09 02:45
FT 
 CSKA Moscow
Manchester United 
28/09 02:45
FT 
 Basel
Benfica 1
28/09 02:45
FT 
 Sporting Lisbon
Barcelona 
27/09 23:59
FT 
 Qarabag
AS Roma 
28/09 02:45
FT 
 Birmingham
Sheffield Wed. 
28/09 02:45
FT 
 Sheffield United
Wolves 1
27/09 20:00
FT 
 Shanghai SIPG
Urawa Red Diamonds 
28/09 10:30
FT 
 Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps 1
28/09 10:30
FT 
 San Jose Earthquakes
Chicago Fire 
28/09 08:30
FT 
 Houston Dynamo
Los Angeles Galaxy 
28/09 08:00
FT 
 Dallas
Colorado Rapids 
28/09 07:30
FT 
 Montreal Impact
New York City 
28/09 07:30
FT 
 New York Red Bulls
Washington D.C. United 
28/09 07:30
FT 
 Orlando City
New England Revolution 1
28/09 07:00
FT 
 Atlanta United
Philadelphia Union 
28/09 01:30
FT 
 Ucd U19
Molde U19 
27/09 23:59
FT 
 Breidablik Ubk U19
Legia Warszawa U19 
27/09 23:59
FT 
1 Nitra U19
Shkendija U19 
27/09 23:59
FT 
 Sutjeska Niksic U19
Budapest Honved U19 
27/09 23:59
FT 
 Liepaja Metalurgs U19
Shakhter Soligorsk U19 
27/09 23:00
FT 
 Brodarac U19
Maccabi Haifa U19 1
27/09 23:00
FT 
 F91 Dudelange U19
Sparta Praha U19 
27/09 22:00
FT 
 Sporting Lisbon U19
Barcelona U19 
27/09 22:00
FT 
 Anderlecht U19
Celtic U19 
27/09 22:00
FT 
 Basel U19
Benfica U19 
27/09 22:00
FT 
 PSG U19
Bayern Munich U19 
27/09 22:00
FT 
 Bursaspor U19
Saburtalo Tbilisi U19 
27/09 21:00
FT 
 Juventus U19
Olympiakos Piraeus U19 
27/09 21:00
FT 
 Ludogorets Razgrad U19
Zeljeznicar Sarajevo U19 
27/09 21:00
FT 
1 Kairat Almaty U19
Krasnodar U19 1
27/09 20:00
FT 
 Atletico Madrid U19
Chelsea U19 
27/09 20:00
FT 
 Inter Milan U19
Dynamo Kyiv U19 
27/09 19:00
FT 
 CSKA Moscow U19
Manchester United U19 
27/09 19:00
FT 
 Kapa Helsinki U19
Esbjerg Fb U19 
27/09 18:00
FT 
 Qarabag U19
AS Roma U19 
27/09 23:00
FT 
 Finland U17
Iceland U17 
27/09 18:00
FT 
 Russia U17
Faroe Islands u17 
27/09 22:00
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Bengaluru 
27/09 19:30
FT 
 Myanmar U16
South Korea U16 
27/09 16:30
FT 
 Philippines U16
China U16 
27/09 21:30
FT 
 Teuta Durres
Terbuni Puke 
27/09 21:30
FT 
 Flamurtari
KS Dinamo Tirana 
27/09 21:30
FT 
 Pogradeci
Shkumbini Peqin 
27/09 21:30
FT 
 Luftetari Gjirokaster
KS Elbasani 
27/09 21:30
FT 
 KF Tirana
Besa Kavaje 
27/09 21:30
FT 
 Beselidhja Lezhe
Shenkolli 
27/09 21:30
AET 
1 Lushnja Ks
Apolonia Fier 
90min [1-1], Aggregate [2-2], 120min [1-1], Penalty [3-1], Lushnja Ks win
27/09 21:30
FT 
 Vllaznia Shkoder
Kastrioti Kruje 
27/09 21:30
FT 
 Ks Bylis
Tomori Berat 
27/09 21:30
FT 
 Erzeni
Burreli 
27/09 21:30
FT 
 Ks Korabi Peshkopi
Turbina 
27/09 20:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Egnatia 
27/09 19:00
FT 
 Partizani Tirana
Naftetari Kucove 1
28/09 02:30
FT 
 Almirante Brown
Comunicaciones BsAs 
28/09 02:30
FT 
 Deportivo Espanol
San Telmo 
28/09 08:10
FT 
1 Rosario Central
Boca Juniors 
28/09 02:30
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Union Aconquija 
27/09 20:00
FT 
 Banants
Shirak 
27/09 20:00
FT 
 Ararat Yerevan
Alashkert 
28/09 01:00
FT 
 Sturm Graz Amat.
SK Vorwarts Steyr 
28/09 02:10
FT 
 Internacional Rs U20
Guarany De Camaqua U19 
27/09 21:30
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Minsk Womens 
28/09 08:30
FT 
1 Oriente Petrolero
Club Guabira 
28/09 08:00
FT 
1 Real Potosi
The Strongest 
28/09 08:00
FT 
 Bolivar
Nacional Potosi 
28/09 08:45
AET 
 Cruzeiro (MG)
CR Flamengo (RJ) 
90min [0-0], Aggregate [1-1], Penalty [5-3], Cruzeiro (MG) win
28/09 06:30
FT 
 Internacional (RS)
America MG 
28/09 07:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Mirassol 1
28/09 07:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Taboao Da Serra Sp 
28/09 07:00
FT 
 Inter De Limeira
Agua Santa 
28/09 07:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Sao Paulo 
28/09 02:00
FT 
 Desportivo Brasil Sp
Tartu Santos Ii 
28/09 02:25
FT 
1 America Rj Womens
Portuguesa Rj Womens 1
28/09 02:00
FT 
 Duque De Caxias Womens
Flamengo/rj Womens 
28/09 08:00
FT 
 Huachipato
Union San Felipe 2
28/09 05:00
AET 
 Santiago Wanderers
Iberia Los Angeles 
90 minutes[1-1],Double bouts[2-2],Penalty Kicks[4-3]
27/09 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Guizhou Hengfeng Zhicheng 
27/09 15:00
FT 
 Shandong Jfss Womens
Shanghai Yung Park Changyuan Womens 1
27/09 15:00
FT 
 Hebei Ticai Womens
Changchun Dazhong Womens 
27/09 15:00
FT 
 Dalian Quanjian Womens
Tianjin Huisen Womens 1
27/09 15:00
FT 
 Jiangsu Suning Womens
Beijing Beikong Womens 
28/09 09:00
AET 
 Deportivo Cali
Dep.Independiente Medellin 
90min [2-2], Aggregate [3-3], Penalty [4-5], Dep.Independiente Medellin win
28/09 07:00
FT 
 Atletico Nacional
Cortulua 1
28/09 10:00
FT 
 Santos De Guapiles
Herediano 
28/09 05:00
FT 
 AD Carmelita
Ad Grecia 
27/09 22:30
FT 
 Koprivnica
Hnk Vukovar 91 
27/09 22:30
FT 
 Cepin
Belisce 
27/09 22:30
FT 
1 Marsonia 1909
Osijek Ii 
27/09 22:00
FT 
 Dugopolje
Dinamo Zagreb 2 
27/09 22:00
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Kustosija 
27/09 22:00
FT 
 Varteks Varazdin
HNK Sibenik 
27/09 22:00
FT 
 NK Lucko
Hajduk Split Ii 
27/09 22:00
FT 
 Trnje
Jadran Porec 
27/09 22:00
FT 
 Opatija
Vinogradar 
27/09 22:00
FT 
 Dubrava Zagreb
NK Zagreb 
27/09 22:00
FT 
 Udarnik Kurilovec
Vrapce 1
27/09 22:30
AET 
1 Stechovice
Benesov 
90min [1-1], Penalty [4-5], Benesov win
27/09 22:30
FT 
 Sokol Brozany
Slavoj Vysehrad 
27/09 22:30
AET 
 Sokol Cizova
Fk Loko Vltavin 
90min [0-0], Penalty [2-4], Fk Loko Vltavin win
27/09 22:30
FT 
 Dobrovice
Jiskra Usti Nad Orlici 
27/09 22:30
FT 
 Viktorie Jirny
Benatky Nad Jizerou 
27/09 22:30
FT 
 Litomerice
Chrudim 
27/09 22:30
FT 
 Sk Polaban Nymburk
Kraluv Dvur 
27/09 22:30
AET 
 Pisek
Domazlice 
90min [1-1], Penalty [1-4], Domazlice win
27/09 22:30
FT 
 Prevysov
Sokol Zapy 
27/09 22:00
FT 
 Olymphradec Kralove
Sk Slovan Varnsdorf 1
27/09 22:00
FT 
 Haj Ve Slezsku
Orlova 
27/09 18:10
FT 
 Viktoria Plzen U19
Hradec Kralove u19 
27/09 22:00
FT 
 Velke Mezirici
Banik Ostrava 
27/09 23:30
FT 
 Vendsyssel
Sonderjyske 
27/09 22:15
FT 
 Vejgaard Bk
Nordsjaelland 
27/09 23:59
FT 
 Ballerup Skovlunde Womens
Brondby Womens 
28/09 01:00
FT 
1 Cds Santa Rita
Mushuc Runa 2
27/09 23:00
FT 
 Alrga
El Entag El Harby 
28/09 02:45
FT 
 Farnborough Town
Dorchester Town 
28/09 02:45
FT 
 Frome Town
Hereford 
27/09 23:59
AET 
 Trans Narva
Rakvere Flora 
90min [0-0], 120min [2-0], Trans Narva win
27/09 23:59
FT 
1 Tallinna Levadia 2
Flora Tallinn 2 
27/09 23:59
FT 
 Keila Jk
Viimsi Mrjk 
27/09 23:59
FT 
 Denmark Womens U17
Kazakhstan Womens U17 
27/09 22:00
FT 
 Bosnia and Herzegovina Womens U17
Greece Womens U17 
27/09 21:00
FT 
 France Womens U17
Wales U17 (w) 
27/09 17:00
FT 
 Ireland Womens U17
Romania Womens U17 
28/09 00:30
FT 
 SJK Seinajoki
Ilves Tampere 
27/09 23:30
FT 
 HJK Helsinki
IFK Mariehamn 
27/09 20:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Metalurgi Rustavi 
27/09 20:00
FT 
 Meshakhte Tkibuli
Spartaki Tskhinvali 
27/09 20:00
FT 
 Samgurali Tskh
WIT Georgia Tbilisi 
28/09 00:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Bayer Leverkusen U19 
28/09 02:30
FT 
 Lions Gibraltar
College Europa 
28/09 00:15
FT 
 Lincoln City
Glacis United 
28/09 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Platense 1
28/09 09:00
FT 
 CD Vida
Real Espana 
28/09 09:00
FT 
 CD Motagua
Lobos Upnfm 
28/09 08:30
FT 
 Juticalpa
CD Olimpia 
28/09 05:30
FT 
 Marathon
Real Sociedad Tocoa 
27/09 20:30
FT 
 Warriors Reserves
Yuen Long Reserve 
27/09 20:30
FT 
 Wofoo Tai Po R
Kitchee R 1
27/09 18:30
FT 
1 Sun Pegasus Reserve
Eastern (r) 
27/09 17:45
FT 
 Langsning
Shillong United 
27/09 14:30
FT 
 Persipura Jayapura
PSM Makassar 
27/09 21:00
FT 
1 Moadon Sport Tira
Ironi Tiberias 
28/09 00:30
FT 
1 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Raanana 
27/09 17:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Iga Kunoichi (w) 
27/09 21:00
FT 
 Gor Mahia
Sofapaka 
27/09 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Deckard Lian 
27/09 20:00
FT 
 Mathare United
Afc Leopards Sc 
27/09 18:30
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Mokpo City 
27/09 18:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen 
27/09 22:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Rigas Futbola Skola 
27/09 21:30
FT 
 Alahly Benghazi
Al Korthabea 
28/09 01:00
FT 
 Trakai
Stumbras 
27/09 23:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
FK Zalgiris Vilnius 
27/09 21:30
FT 
 Shkupi
Pelister Bitola 
27/09 21:30
FT 
 Rabotnicki Skopje
Sileks 
27/09 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Skopje 
27/09 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
27/09 21:00
FT 
 Kuantan FA
Pknp 
27/09 21:00
FT 
 Kelantan FA
Selangor PKNS 
27/09 21:00
FT 
 Melaka FC
Selangor PB 
27/09 21:00
FT 
 PB DKTT-Team
Pahang 
27/09 21:00
FT 
 Perak
Pulau Pinang 
27/09 20:15
FT 
 Sarawak
Kedah 1
28/09 10:06
FT 
 Pachuca
CDSyC Cruz Azul 
28/09 10:00
FT 
 Toluca
Pumas UNAM 
28/09 10:00
FT 
 Necaxa
Queretaro 
28/09 08:06
FT 
 Club Leon
Club America 
27/09 12:15
FT 
 Club Tijuana
Tigres UANL 
28/09 01:00
FT 
1 Pachuca U20
Cdsyc Cruz Azul U20 
27/09 22:45
FT 
 Leon U20
Club America U20 1
27/09 22:00
FT 
1 Toluca U20
Pumas U20 
27/09 21:00
FT 
 Cahul 2005
Real Succes 
27/09 21:00
FT 
 Victoria Bardar
CF Gagauziya 
27/09 21:00
FT 
 Singerei
Codru Lozova 
27/09 21:00
FT 
 Cf Sparta Selemet
Iskra-stal Ribnita 
27/09 21:00
FT 
 Granicerul Glodeni
Sheriff B 
27/09 21:00
FT 
 Berane
Lovcen Cetinje 
27/09 21:00
FT 
 Bokelj Kotor
Grbalj Radanovici 
27/09 21:00
FT 
 Ibar Rozaje
Otrant 
27/09 21:00
FT 
 Mornar
Decic Tuzi 
27/09 21:00
FT 
 Zeta
Mladost 069 Podgorica 
27/09 21:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
FK Buducnost Podgorica 
27/09 21:00
FT 
 Ofk Igalo
Crvena Stijena 
28/09 00:30
FT 
 Utrecht U19
Volendam U19 
28/09 00:30
FT 
 Sparta Rotterdam U19
Ado Den Haag U19 
28/09 00:30
FT 
 PSV Eindhoven U19
Groningen U19 
28/09 00:30
FT 
 Nec Nijmegen Youth
Vitesse U19 
28/09 02:45
FT 
 Ards Reserves
Glenavon Reserves 
28/09 02:00
FT 
 Vard Haugesund
Bryne 
28/09 03:00
FT 
 Strindheim Tf U19
Belsen U19 
28/09 02:15
FT 
 Klepp U19
Hundvag U19 
28/09 02:00
FT 
 Ik Viljan U19
Algard U19 
28/09 02:00
FT 
 Patha Chakra U19
Haugar U19 
28/09 01:30
FT 
 Konnerud 2 U19
Eiker/kvikk U19 
28/09 01:00
FT 
 Charlottenlund U19
Sverresborg U19 
28/09 01:00
FT 
1 Namsos U19
Tillerbyen U19 
27/09 23:59
FT 
 Lura U19
Sandved U19 
28/09 01:00
FT 
 Valerenga Womens
Stabaek Womens 
27/09 23:59
FT 
 Klepp Il Womens
Avaldsnes Womens 
28/09 09:00
FT 
 CD Arabe Unido
Ca Independente 
28/09 09:00
FT 
 Chorrillo FC
San Francisco City 
28/09 05:00
FT 
 Atletico Veragüense
Plaza Amador 
28/09 08:10
FT 
 Sportivo Trinidense
Libertad Asuncion 
28/09 06:00
FT 
 Deportivo Capiata
Cerro Porteno 
28/09 02:15
FT 
 Deportivo Union Comercio
Comerciantes Unidos 
27/09 23:59
FT 
 Juan Aurich
Inti Gas Deportes 
27/09 21:30
FT 
 Chojniczanka Chojnice
LKS Nieciecza 
27/09 23:59
FT 
 Wigry Suwalki
Rakow Czestochowa 
27/09 22:30
FT 
 Kp Calisia Kalisz
Lech Ii Poznan 
27/09 22:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
27/09 23:59
FT 
 Santa Clara
Varzim 
27/09 23:59
FT 
 Famalicao
Sporting Braga B 
27/09 23:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
CF Uniao Madeira 
27/09 23:00
FT 
 Porto B
CD Cova Piedade 
27/09 21:30
FT 
 Benfica B
SC Covilha 
27/09 23:00
FT 
 Al Shahaniya
Al-Shamal 
27/09 23:00
FT 
2 Al Wakrah Sc
Al Mesaimeer Club 
27/09 21:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Concordia Chiajna 
27/09 17:00
FT 
 Zenit Moskva
Grad Moscow 
27/09 23:30
FT 
 Al Mojzel
Al Rbeea 
27/09 23:25
FT 
 Al Shoalah
Al Watani 
27/09 23:15
FT 
 Al Nahdha
Al Hazm 
27/09 21:00
FT 
 Al Orubah
Al Qaisoma 
27/09 19:30
FT 
 Global FC
Hougang United FC 
27/09 19:30
FT 
 Albirex Niigata FC
Home United FC 
28/09 01:00
FT 
 TJ Spartak Myjava
Slovan Bratislava 
27/09 22:30
FT 
 Vydrany
Spisska Nova Ves 
27/09 22:00
FT 
 Lucenec
Nitra 
27/09 22:00
FT 
 Artmedia Petrzalka
Poprad 
27/09 22:00
AET 
 Slovan Simonovany
Inter Bratislava 
90min [1-1], Penalty [7-8], Inter Bratislava win
27/09 21:30
FT 
 Tj Iskra Borcice
Lokomotiva Kosice 
27/09 21:30
FT 
 Bela Dulice
MFK Ruzomberok 
27/09 21:30
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
27/09 21:30
FT 
 Jednota Banova
Mfk Lokomotiva Zvolen 
27/09 21:30
FT 
 Lipany
MSK Zilina 
27/09 21:30
AET 
 Malzenice
Mfk Skalica 
90min [0-0], 120min [2-4], Mfk Skalica win
27/09 21:30
FT 
 Mfk Spartak Medzev
Trencin 1
27/09 21:30
FT 
 Namestovo
Spartak Trnava 
27/09 21:30
FT 
 Ofk Heluosuvigny
DAC Dunajska Streda 
28/09 01:00
FT 
1 Livar Ivancna Gorica
Jesenice 
27/09 22:00
FT 
 Carda Martjanci
Odranci 
27/09 22:00
FT 
1 Nd Beltinci
Ljutomer 
27/09 20:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Tatran Presov U19 
27/09 22:00
FT 
 Nk Verzej
Zarica Kranj 
27/09 22:00
FT 
 Nk Roltek Dob
Ask Bravo Publikum 
27/09 22:00
FT 
 Brezice
NK Mura 05 
27/09 22:00
FT 
 Brda
Tabor Sezana 
27/09 22:20
FT 
 Nd Gorica U19
Ns Mura U19 
28/09 01:30
FT 
 Murcia B
Aguilas CF 
27/09 22:00
FT 
 Al-Hilal Kadougl
Al Shorta Al Qadarif 
27/09 22:00
FT 
 Merikh Kosti
Al Ahli Wad Madani 
28/09 02:00
AET 
 Alvsjo Aik Ff Womens
Bollstanas Sk Womens 
90min [1-1], 120min [2-1], Alvsjo Aik Ff Womens win
28/09 01:00
FT 
 Mariebo Ik Womens
Linkopings Fc Womens 
28/09 01:00
FT 
 Vasteras Bk 30 Womens
Eskilstuna United Df Womens 
28/09 01:00
FT 
 Jitex Bk Womens
Goteborg Womens 
28/09 01:00
FT 
 Vaxjo Ff Womens
Vittsjo Gik Womens 
27/09 20:00
AET 
 Army United
Ptt Rayong 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7], Ptt Rayong win
27/09 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Buriram United 
27/09 20:00
FT 
 Bangkok United FC
Port 
27/09 20:00
AET 
 Chiangrai United
BEC Tero Sasana 
90min [0-0], 120min [3-1], Chiangrai United win
27/09 20:00
FT 
 Rayong
Suphanburi FC 
27/09 20:00
FT 
 Muang Thong United
Lampang 
27/09 19:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Prachuap Khiri Khan 
27/09 19:00
AET 
 Yala United
Samut Songkhram FC 
90min [0-0], 120min [2-0], Yala United win
27/09 23:59
FT 
 Canakkale Dardanelspor
Kozan Bldspor 
27/09 21:00
FT 
 Tekirova Belediyespor
Bayrampasaspor 1
27/09 21:00
FT 
 Orhangazispor
Catalca Spor 
27/09 20:30
FT 
 Duzcespor
Manisa Bb Spor 
27/09 20:30
FT 
 Erzin Belediyespor
Batman Petrolspor 
27/09 20:30
FT 
1 Yeni Altındag Bs
Bergama Belediyespor 
27/09 20:00
FT 
 Ofspor
Bayburt Ozel Idare 
27/09 18:30
FT 
 Erbaaspor S
Halide Edip Adivarspor 
27/09 23:59
FT 
 Belediye Vanspor
Darica Genclerbirligi 
27/09 21:00
FT 
 Erokspor
Kayseri Erciyesspor 
27/09 21:00
FT 
 Golcukspor
Ankara Demirspor 
27/09 21:00
FT 
 Tire 1922 Spor
Pazarspor 
27/09 21:00
FT 
 Turgutluspor
Muglaspor 
27/09 21:00
FT 
 Yesil Bursa
Anadolu Uskudar 
27/09 20:00
FT 
 Diyarbakirspor
Ergene Velimese 
27/09 21:00
FT 
 Tekirdagspor
Corum Belediyespor 
27/09 21:00
FT 
 Aydinspor
Korfez Bld 
27/09 20:30
FT 
 Ankara Adliyespor
Duzyurtspor 
27/09 20:30
FT 
 Usakspor
Elazig Belediyespor 
27/09 20:00
FT 
 Arsinspor
Tarsus Idman Yurdu 
27/09 20:00
FT 
 Ufa
Payas BS 1975 
27/09 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Cizrespor 
27/09 21:00
FT 
 Aydinspor
Kocaelispor 
27/09 21:00
FT 
 Tekirdagspor
Corum Belediyespor 
27/09 20:30
FT 
 Ankara Adliyespor
Duzyurtspor 
27/09 20:30
FT 
 Usakspor
Elazig Belediyespor 
27/09 20:00
FT 
 Arsinspor
Tarsus Idman Yurdu 
27/09 20:00
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Payas BS 1975 
27/09 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Cizrespor 
28/09 08:00
FT 
 Jacksonville Armada
Indy Eleven 
28/09 08:00
FT 
 Houston Dash Womens
North Carolina Womens 
28/09 10:30
FT 
 Sacramento Republic Fc
Real Monarchs Slc 
28/09 08:30
FT 
 Swope Park Rangers
Los Angeles Galaxy 2 
28/09 07:30
FT 
 Toronto 2
Louisville City 1
28/09 06:30
FT 
1 Harrisburg Islanders
Ottawa Fury 
28/09 03:00
FT 
 Bethlehem Steel
Tampa Bay Rowdies 
28/09 10:30
FT 
 Portland Timbers B
Phoenix Rising 
27/09 19:00
FT 
 Nbu Osiyo
Mashal Ii 
27/09 19:00
FT 
 Yangiyer
Nurafshon 
27/09 19:00
FT 
 Zaamin
Uz Dong Joo Andijon 
27/09 19:00
FT 
 Dinamo Gallakor
Sementchi Quvasoy 
27/09 19:00
FT 
 Istiklol Fergana
Yozyovon 
27/09 19:00
FT 
 Termez Surkhon
Aral Nukus 
27/09 19:00
FT 
 Lokomotiv Bfk
Hotira Namangan 
27/09 19:00
FT 
 Andijon
Naryn 
27/09 19:00
FT 
 Nasaf Qarshi B
Xorazm Urganch 
28/09 07:00
FT 
 Mineros de Guayana
Margarita 
28/09 07:00
FT 
 Carabobo
Zamora Barinas 
28/09 05:00
FT 
1 Aragua
Estudiantes Caracas Sc 
28/09 04:00
FT 
1 Zulia
Urena Sc 
27/09 18:00
FT 
 Sông Lam Nghệ An
Quảng Nam 
27/09 18:00
FT 
 Đà Nẵng
Bình Dương 
28/09 02:45
FT 
 Drumcondra
Mullingar Athletic 1
27/09 21:00
FT 
 Armenia U19
Iran U19 
27/09 20:10
FT 
 Arvand Khorramshahr
Niroye Zamini 
27/09 20:05
FT 
 Damash Gilan FC
Shamoushak Noshahr 
27/09 20:00
FT 
 Gol Abrisham Tehran
Foolad Natanz 
27/09 19:30
FT 
 Mashhad
Caspian Qazvin 
28/09 01:00
FT 
 Caps United Fc
Chicken Inn 
27/09 21:00
FT 
 Yadah
Platinum 
27/09 21:00
FT 
 Bulawayo City
Tsholotsho 
27/09 21:00
FT 
 Hwange Colliery
Black Rhinos Fc 
27/09 21:00
FT 
 How Mine Fc
Triangle Fc 1
27/09 21:00
FT 
 Zpc Kariba
Ngezi Platinum Stars 
K8info