livescore - live soccer scores

Soccer Results: 26 Sep 2017 Soccer Scores & Results

27/09 02:45
FT 
 Sevilla
NK Maribor 
27/09 02:45
FT 
 Spartak Moscow
Liverpool 
27/09 02:45
FT 
 Manchester City
Shakhtar Donetsk 
27/09 02:45
FT 
 Napoli
Feyenoord Rotterdam 
27/09 02:45
FT 
 Besiktas
RB Leipzig 
27/09 02:45
FT 
 Monaco
Porto 
27/09 02:45
FT 
 Borussia Dortmund
Real Madrid 
27/09 02:45
FT 
 APOEL Nicosia
Tottenham Hotspur 
27/09 02:45
FT 
 Bideford Afc
Bodmin Town 
27/09 02:45
FT 
 Barnsley
Queens Park Rangers 
27/09 02:45
FT 
 Brentford
Derby County 
27/09 02:45
FT 
 Bristol City
Bolton Wanderers 1
27/09 02:45
FT 
 Burton Albion
Aston Villa 
27/09 02:45
FT 
 Cardiff City
Leeds United 1
27/09 02:45
FT 
 Hull City
Preston North End 
27/09 02:45
FT 
 Ipswich
Sunderland 
27/09 02:45
FT 
 Middlesbrough
Norwich 
27/09 02:45
FT 
 Millwall
Reading 
27/09 02:45
FT 
 Nottingham Forest
Fulham 
26/09 23:59
FT 
1 Al Hilal
Persepolis 
27/09 01:00
FT 
 Hammarby U19
Ajax Amsterdam U19 
26/09 23:59
FT 
 Sevilla U19
Maribor U19 
26/09 23:59
FT 
 Zimbru Chisinau U19
Vllaznia Shkoder U19 
26/09 23:00
FT 
 Manchester City U19
Shakhtar Donetsk U19 
26/09 23:00
FT 
 Bordeaux U19
Red Bull Salzburg U19 1
26/09 22:00
FT 
 Dortmund U19
Real Madrid U19 1
26/09 21:00
FT 
 Monaco U19
Porto U19 
26/09 21:00
FT 
 Apoel Nicosia U19
Tottenham Hotspur U19 
26/09 21:00
FT 
 Dinamo Bucharest U19
Zagreb Locomotive U19 
26/09 20:00
FT 
 Napoli U19
Feyenoord Rotterdam U19 
26/09 20:00
FT 
 Besiktas Jk U19
Rb Leipzig U19 
26/09 19:00
FT 
 Spartak Moskva U19
Liverpool U19 1
26/09 23:00
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Al-Wahda Damascus 
27/09 02:35
FT 
1 Defensores De Cambaceres
Club Lujan 
27/09 08:05
FT 
 Ca Platense
Club Atletico Acassuso 
27/09 02:30
FT 
 Ca San Miguel
Villa San Carlos 
26/09 22:00
FT 
 Iran Futsal
Uzbekistan Futsal 
26/09 20:00
FT 
 Afghanistan Futsal
Japan Futsal 
27/09 01:30
FT 
 Mayrhofen
Zirl 
27/09 01:00
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Kapfenberg Superfund 
27/09 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
Mattersburg 
27/09 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Trenkwalder Admira 
27/09 01:30
FT 
 Al-shabbab
East Riffa 
26/09 23:05
FT 
 Al-Muharraq
Al-Najma 
26/09 23:05
FT 
 Al Ittihad Bhr
Al-Riffa 1
27/09 08:30
FT 
 Paysandu (PA)
Guarani Futebol Clube 1
27/09 08:30
FT 
 ABC RN
Juventude Rs 
27/09 07:30
FT 
 Vila Nova (GO)
CRB (AL) 
27/09 07:30
FT 
 Boa Esporte Clube
Goias 
27/09 07:30
FT 
 Parana PR
Nautico (PE) 
27/09 06:15
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Luverdense 
27/09 06:15
FT 
 Santa Cruz (PE)
Ceara 
27/09 06:15
FT 
 Criciuma
Figueirense (SC) 
27/09 07:30
FT 
 Oeste Sp
Londrina (PR) 
27/09 07:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Linense Bra 
27/09 09:30
FT 
 Deportivo Pereira
Deportivo Rionegro 1
26/09 17:00
FT 
 Frydek-mistek u19
Brno U19 
26/09 21:00
FT 
 Marila Pribram U21
Hradec Kralove U21 
26/09 23:00
FT 
 B 1908
Ab Tarnby 1
27/09 01:30
FT 
 Sundby Bk Womens
Greve Womans 
27/09 02:45
FT 
 East Thurrock United
St Albans City 
27/09 02:45
FT 
 Blackpool
Rochdale 
27/09 02:45
FT 
 Bradford AFC
Fleetwood Town 
27/09 02:45
FT 
 Blackburn Rovers
Rotherham United 
27/09 02:45
FT 
 Bury
Oxford United 
27/09 02:45
FT 
 Doncaster Rovers
Shrewsbury Town 
27/09 02:45
FT 
 Gillingham
Scunthorpe United 
27/09 02:45
FT 
 Milton Keynes Dons
Northampton Town 
27/09 02:45
FT 
1 Oldham Athletic
Peterborough United 
27/09 02:45
FT 
 Portsmouth
Bristol Rovers 
27/09 02:45
FT 
 Southend United
AFC Wimbledon 
27/09 02:45
FT 
 Walsall
Charlton Athletic 
27/09 02:45
FT 
 Wigan Athletic
Plymouth Argyle 
27/09 02:45
FT 
 Cambridge United
Forest Green Rovers 
27/09 02:45
FT 
 Carlisle
Stevenage Borough 
27/09 02:45
FT 
 Cheltenham Town
Mansfield Town 
27/09 02:45
FT 
 Chesterfield
Yeovil Town 
27/09 02:45
FT 
 Crawley Town
Newport County 
27/09 02:45
FT 
 Exeter City
Notts County 
27/09 02:45
FT 
 Grimsby Town
Colchester United 
27/09 02:45
FT 
 Lincoln City
Barnet 
27/09 02:45
FT 
 Morecambe
Luton Town 
27/09 02:45
FT 
 Port Vale
Accrington Stanley 
27/09 02:45
FT 
1 Swindon
Coventry 
27/09 02:45
FT 
 Wycombe Wanderers
Crewe Alexandra 
26/09 21:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Birmingham U23 
27/09 03:00
FT 
 Stalybridge Celtic
Halesowen Town 
27/09 02:45
FT 
 Warrington Town AFC
Stourbridge 
27/09 02:45
FT 
 Ashton United
Workington 
27/09 02:45
FT 
 Barwell
Mickleover Sports 
27/09 02:45
FT 
 Buxton FC
Whitby Town 
27/09 02:45
FT 
 Grantham Town
Sutton Coldfield Town 
27/09 02:45
FT 
 Hednesford Town
Altrincham 
27/09 02:45
FT 
 Lancaster City
Witton Albion 
27/09 02:45
FT 
 Marine
Farsley Celtic 
27/09 02:45
FT 
 Matlock Town
Shaw Lane Aqua 
27/09 02:45
FT 
 Stafford Rangers
Nantwich Town 
27/09 02:45
FT 
 Rushall Olympic
Coalville Town 
27/09 02:45
FT 
 Dunstable Town
Bishop's Stortford 
27/09 02:45
FT 
 Kettering Town
Banbury United 
27/09 02:45
FT 
 Kings Langley
Gosport Borough 
27/09 02:45
FT 
 Kings Lynn
Biggleswade Town 
27/09 02:45
FT 
1 Merthyr Town
Tiverton Town 1
27/09 02:45
FT 
 Redditch United
Slough Town 
27/09 02:45
FT 
 St Neots Town
Royston Town 1
27/09 02:45
FT 
1 Stratford Town
Chesham United 
27/09 02:45
FT 
 Weymouth
Basingstoke Town 
26/09 22:00
FT 
 Belgium U17 (w)
Belarus U17 (w) 
26/09 22:00
FT 
 Serbia Womens U17
Macedonia U17 (w) 
27/09 01:00
FT 
 Croatia Futsal
France Futsal 
27/09 00:35
FT 
1 Poland Futsal
Hungary Futsal 1
27/09 00:35
FT 
1 Serbia Futsal
Czech Republic Futsal 
27/09 00:30
FT 
 Georgia Futsal
Romania Futsal 
26/09 22:00
FT 
 Gagra
Merani Martvili 
26/09 20:00
FT 
 Baia Zugdidi
Sioni Bolnisi 
27/09 01:00
FT 
 Bayern Alzenau
SV Wehen Wiesbaden 
27/09 01:00
FT 
 RW Oberhausen
Dortmund(am) 1
27/09 02:30
FT 
1 Mons Calpe Sc
Gibraltar Phoenix 
26/09 17:45
FT 
 Royal Wahingdoh
Shillong Lajong FC 
26/09 19:30
FT 
 Gresik United
Madura United 
26/09 19:30
FT 
 ps tni
Mitra Kukar 
26/09 16:00
FT 
1 Sriwijaya Palembang
Persela Lamongan 
26/09 23:30
FT 
 Persepolis
Sanat-Naft 
26/09 22:15
FT 
 Naft Tehran
Sepahan 
26/09 22:00
FT 
1 Foolad Khozestan
Esteghlal Khozestan 
26/09 21:50
FT 
 Zob Ahan
Saipa 
26/09 20:45
FT 
 Sepidroud Rasht
Esteghlal Tehran 
27/09 00:15
FT 
 Hapoel Hadera
Ironi Nesher 
27/09 00:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Ahi Nazareth 
27/09 00:15
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Afula 
27/09 00:15
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Rishon Letzion 
26/09 21:00
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Maccabi Ironi Kiryat Ata 2
26/09 21:00
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Kabilio Jaffa 
26/09 21:00
FT 
 Hapoel Shfaram
Hapoel Herzliya 
26/09 21:00
FT 
 Hapoel Kfar Kana
Maccabi Daliyat Karmel 
26/09 21:00
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
Maccabi Shaarayim 1
26/09 21:00
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
AS Nordia Jerusalem 
26/09 20:30
FT 
1 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Jerusalem 
26/09 20:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Umm Al Fahm 
26/09 22:00
FT 
 Us Siracusa
As Andria Bat 
26/09 21:00
FT 
 Sampdoria U19
Torino U19 
27/09 00:30
FT 
 Al Hussein Irbid
Al Yarmouk 
26/09 21:30
FT 
 Al-najma(lby)
Darnes 
26/09 23:59
FT 
 Stumbras Ii
Banga Gargzdai 
26/09 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Sabah Fa 
26/09 21:00
FT 
 Negeri Sembilan Matrix
UiTM 
26/09 21:00
FT 
 ATM Angkatan Tentera
Misc Mifa 
26/09 21:00
FT 
 PDRM
Terengganu 
26/09 16:45
FT 
 Perlis
Johor Darul Takzim II 1
27/09 10:30
FT 
 Veracruz
Morelia 1
27/09 09:00
FT 
 Puebla
Atlas 
27/09 08:06
FT 
 Chivas Guadalajara
Lobos Buap 
26/09 21:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Rudar Pljevlja 
27/09 01:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Union Touarga Sport Rabat 
27/09 00:30
FT 
 Sbv Excelsior Reserve
Nec Nijmegen Am 
27/09 01:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Bodo Glimt 
26/09 22:00
FT 
 Byasen Toppfotball
Odd Grenland B 
27/09 02:40
FT 
 Skiold U19
Kongsberg 2 U19 
27/09 02:05
FT 
 Vestbyen U19
Nardo U19 
27/09 01:00
FT 
1 Holmlia 2 U19
Lambertseter U19 
26/09 23:59
FT 
 Chrobry Glogow
Piast Gliwice 
26/09 23:05
FT 
 Al Rayyan Reserves
Al Khor 2 
26/09 23:00
FT 
 Al Gharafa 2
Al Sailiya Sc Reserves 
26/09 20:50
FT 
 Fsm
Letnii Dozhdik 
26/09 23:55
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Kawkab 
26/09 23:15
FT 
 Hajer
Dhamk 
26/09 23:15
FT 
 Al Khaleej Club
Al Tai 
26/09 20:45
FT 
 Najran
Al Nojoom 
26/09 21:50
FT 
 Triea Albiga
Al Hilal Omdurman 
27/09 01:00
FT 
 El Nile Shandi
Ahli Al Khartoum 
27/09 01:00
FT 
 Orgryte
Trelleborgs FF 
26/09 23:00
FT 
 Varbergs Bois U21
IFK Varnamo U21 
27/09 01:30
FT 
 Aik Solna Womens
Djurgardens Womens 
27/09 01:00
AET 
 Klamfoth Womens
Ik Uppsala Womens 
90min [1-1], 120min [1-3], Ik Uppsala Womens win
26/09 22:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Mashal Muborak 
26/09 20:30
FT 
 OTMK Olmaliq
Lokomotiv Tashkent 
26/09 20:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Nasaf Qarshi 
27/09 03:00
FT 
 Trujillanos FC
Deportivo Lara 
27/09 02:45
FT 
 Bangor City FC
Connah's QN 
27/09 02:45
FT 
 Enfield Town
Hertford Town 
26/09 23:59
FT 
 Latvia (w)
Jordan womens 1
26/09 22:15
FT 
 Arne Tabor 69
Bohinj 
26/09 21:00
FT 
 Cukaricki
Buducnost Dobanovci 
26/09 20:00
FT 
 Pas
Palayesh Abadan 
26/09 20:00
FT 
 Esteghlal Jonub
Sardar Bukan 
26/09 20:00
FT 
 Khosheh Talaei
Shahrdari Fuman 
26/09 20:00
FT 
 Kheybar Khorramabad
Sepehr Naghsh Jahan 
K8info