livescore - live soccer scores

Soccer Results: 25 Sep 2017 Soccer Scores & Results

Banner
26/09 03:00
FT 
 Arsenal
West Bromwich 
26/09 03:00
FT 
 Real Betis
Levante 
26/09 03:00
FT 
 Vitoria Setubal
Boavista 
26/09 00:30
FT 
 Terek Groznyi
Rubin Kazan 
25/09 22:00
FT 
 Amkar Perm
Ska Khabarovsk 
25/09 19:30
FT 
 Myanmar U16
China U16 
25/09 16:30
FT 
 South Korea U16
Philippines U16 
26/09 02:30
FT 
 Ferrocarril Midland
Sportivo Italiano 
26/09 02:30
FT 
 San Martin Burzaco
Deportivo Merlo 1
26/09 02:30
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Deportivo Armenio 
26/09 02:30
FT 
 Deportivo Paraguayo
Deportivo Muniz 
26/09 02:30
FT 
1 Yupanqui
Argentino De Merlo 1
26/09 08:05
FT 
 Estudiantes La Plata
San Lorenzo 
26/09 06:05
FT 
 Lanus
Newells Old Boys 
26/09 08:10
FT 
 Aldosivi
Nueva Chicago 1
26/09 08:05
FT 
 Aldosivi
Nueva Chicago 
25/09 20:00
FT 
 Pyunik B
Artsakh 
25/09 20:00
FT 
 Banants B
Gandzasar Kapan B 
25/09 20:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Alashkert B Martuni 
25/09 20:00
FT 
 Lori
Shirak Gjumri B 
26/09 01:20
FT 
 Malkia
Al Ahli Bhr 
25/09 23:05
FT 
 Manama Club
Al-Hadd 
26/09 01:20
FT 
 Malkia
Al Ahli Bhr 
25/09 23:05
FT 
 Manama Club
Al-Hadd 
26/09 02:00
FT 
 Kv Mechelen U21
Kv Oostende U21 1
26/09 01:30
FT 
 Red Star Waasland Beveren U21
St Truidense Vv U21 
26/09 01:30
FT 
 Gent U21
Genk U21 
26/09 01:30
FT 
 Royal Antwerp U21
Royal Charleroi U21 
26/09 01:30
FT 
 Lokeren U21
Kortrijk U21 
26/09 07:00
FT 
1 Sport Club Recife (PE)
Vasco da Gama(RJ) 
26/09 01:00
FT 
 Beroe
Levski Sofia 
25/09 22:00
FT 
 Botev Vratsa
Tsarsko Selo 
25/09 22:00
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Sozopol 
25/09 22:00
FT 
 Maritsa 1921
Chernomorets Pomorie 1
25/09 22:00
FT 
 Oborishte
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
26/09 09:00
FT 
 Cucuta
Union Magdalena 
26/09 04:30
FT 
 Llaneros de Guanare
Boyaca Chico 
25/09 23:59
FT 
 Rudes
ZNK Osijek 
25/09 23:59
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Doxa Katokopias 
26/09 01:00
FT 
1 Slovan Liberec
Synot Slovacko 1
25/09 23:00
FT 
 Hradec Kralove
Marila Pribram 
25/09 20:00
FT 
 Baumit Jablonec U21
Bohemians 1905 U21 
25/09 19:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Mfk Karvina U21 
25/09 19:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Fotbal Trinec U21 
25/09 19:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Slovan Liberec U21 
25/09 17:00
FT 
 Zlin U21
Brno U21 
25/09 17:00
FT 
 Slavia Praha U21
Teplice U21 
26/09 01:00
FT 
 Aarhus AGF
Midtjylland 
26/09 08:30
FT 
 Barcelona SC(ECU)
Delfin Sc 
26/09 02:00
FT 
 Hull City U23
Burnley U23 
26/09 02:00
FT 
 Colchester United U23
Millwall U23 
25/09 21:00
FT 
 Huddersfield Town U23
Crewe Alexandra U23 
25/09 21:00
FT 
 Sheffield United U23
Barnsley U23 
25/09 21:00
FT 
1 Cardiff City U23
Charlton Athletic U23 
25/09 21:00
FT 
 Watford U23
Queens Park Rangers U23 
25/09 20:00
FT 
 Coventry U23
Ipswich U23 
26/09 02:15
FT 
 Everton U23
Arsenal U23 1
26/09 02:00
FT 
 Aston Villa U23
Brighton U23 
26/09 02:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Fulham U23 
26/09 02:00
FT 
 Newcastle U23
Wolves U23 
26/09 02:00
FT 
1 West Bromwich U23
Southampton U23 
25/09 20:00
FT 
1 Reading U23
Norwich City U23 
26/09 02:45
FT 
 Hitchin Town
St Ives Town 
25/09 23:59
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Jk Sillamae Kalev Ii 
25/09 23:00
FT 
 Portugal Womens U17
Northern Ireland Womens U17 
25/09 22:00
FT 
 Norway Womens U17
Bulgaria Womens U17 
25/09 22:00
FT 
 Hungary Womens U17
Moldova Womens U17 
25/09 21:00
FT 
 Austria Womens U17
Georgia Womens U17 
25/09 23:30
FT 
 Jyvaskyla JK
Inter Turku 
25/09 23:30
FT 
 Tpk
Paiha 
26/09 02:45
FT 
 Clermont Foot
Lens 
26/09 02:30
FT 
 Union Berlin
Kaiserslautern 
26/09 02:15
FT 
 SV Waldhof Mannheim
TuS Koblenz 
26/09 00:15
FT 
 Kickers Offenbach
FSV Frankfurt 
26/09 01:00
FT 
 Manchester 62
St Josephs 1
26/09 00:30
FT 
 Xanthi
Asteras Tripolis 
25/09 23:00
FT 
 CD Malacateco
Antigua Gfc 
25/09 17:45
FT 
 Meghalaya
Rangdajied United 
25/09 19:45
FT 
 Semen Padang
Barito Putera 
25/09 19:30
FT 
 Bali United
Perseru Serui 
25/09 16:00
FT 
 Pusamania Borneo
Persiba Balikpapan 
25/09 20:15
FT 
 Oxin Alborz
Shahrdari Mahshahr 
26/09 03:00
FT 
 St Patricks Cy
Newbridge Town 
26/09 02:45
FT 
 St. Patrick's
Shamrock Rovers 
26/09 02:20
FT 
 Cork City
Dundalk 
26/09 01:30
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
25/09 23:59
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Beitar Tel Aviv Ramla 1
25/09 23:59
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Bnei Lod 
25/09 23:59
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Petah Tikva 
26/09 02:45
FT 
1 Arezzo
Lucchese 
26/09 02:30
FT 
1 Palermo
Pro Vercelli 
26/09 09:35
FT 
 Arnett Gardens
Sandals South Coast 
26/09 07:00
FT 
1 Portmore United
Cavalier 
26/09 00:30
FT 
 Al Aqaba Sc
Al-Jazeera (Jordan) 
26/09 00:30
FT 
 Al-Baq'a
Al-Faisaly 
25/09 21:00
FT 
 That Ras
Shabab AlOrdon 
25/09 18:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels (w)
Daekyo Kangaroos (w) 
25/09 18:00
FT 
 Suwon Fcm (w)
Busan Sangmu (w) 
25/09 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto (w)
Seoul Amazones (w) 
25/09 16:00
FT 
 Gyeongju W
Hwacheon Kspo Womens 
26/09 01:25
FT 
 Liepajas Metalurgs
Jelgava 
26/09 02:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Telstar 
26/09 02:00
FT 
1 Jong PSV Eindhoven
NEC Nijmegen 
26/09 00:30
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Dordrecht Reserve 
26/09 02:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Rathfriland Rangers 
26/09 01:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Odd Grenland 
25/09 23:59
FT 
 Valerenga B
Brumunddal 
26/09 02:30
FT 
 Heggedal U19
Ullern 2 U19 
26/09 02:00
FT 
 Haugar 2 U19
Stord 2 U19 
26/09 01:00
FT 
 Austratt 2 U19
Egersund 2 U19 
26/09 00:15
FT 
 Sunde U19
Hundvag 2 U19 
26/09 00:30
FT 
 Saham
Alslam 
26/09 00:30
FT 
 Oman Club
Muscat 
26/09 00:30
FT 
 Al Shabab Oma
Al-Suwaiq Club 
25/09 23:45
FT 
 Al Nasr(OMA)
Dhufar 
25/09 21:30
FT 
 Sohar Club
Mrbat 
25/09 21:20
FT 
 Fnjaa SC
Al Oruba Sur 
25/09 21:20
FT 
 Al Mdeebe
Muscat 
26/09 00:30
FT 
 Saham
Al Salam 
26/09 00:30
FT 
 Oman Club
Muscat 
26/09 00:30
FT 
 Al Shabab Oma
Al-Suwaiq Club 
25/09 23:45
FT 
 Al Nasr(OMA)
Dhofar 
25/09 21:30
FT 
 Sohar Club
Mrbat 
25/09 21:20
FT 
 Fnjaa SC
Al Oruba Sur 
25/09 21:20
FT 
 Al Mudhaibhi
AL-Nahda 
25/09 21:00
FT 
1 Cerro Porteno Asuncion Reserves
Club Guarani Reserve 
25/09 20:05
FT 
 Independiente Fbc Reserves
Nacional Asuncion Reserve 
25/09 23:59
FT 
 Cracovia Krakow
Wisla Plock 
26/09 01:30
FT 
 Astra Ploiesti
CFR Cluj 
25/09 23:00
FT 
 Botosani
Viitorul Constanta 
25/09 23:59
FT 
 Ararat Moscow
Torpedo Moscow 
25/09 22:00
FT 
 Krasnodar II
Spartak Nalchik 
25/09 20:30
FT 
 Anzhi 2 Makhachkala
Legion Dynamo 
25/09 18:00
FT 
 Ural 2
Syzran-2003 
25/09 20:00
FT 
 FK Kolomna
Chertanovo Moscow 
25/09 18:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Rubin Kazan Youth 
25/09 22:00
FT 
 Dinamo Vranje
Proleter Novi Sad 
26/09 02:30
FT 
 Barcelona B
CD Lugo 
26/09 01:00
FT 
 afc eskilstuna
IFK Goteborg 
26/09 01:00
FT 
 Malmo
Elfsborg 
26/09 01:00
FT 
 IK Sirius
Orebro 
26/09 01:00
FT 
 Kristianstads FF
Rosengard 
26/09 01:00
FT 
 IK Oddevold
Qviding FIF 
26/09 01:00
FT 
 IFK Varnamo
GAIS 
26/09 01:00
FT 
 IF Sylvia
Fc Linkoping City 
25/09 22:30
FT 
 Vasalunds If U21
Degerfors IF U21 
26/09 02:00
FT 
 Wil 1900
Schaffhausen 
26/09 01:00
FT 
1 Antalyaspor
Osmanlispor 
26/09 01:00
FT 
 Adana Demirspor
Adanaspor 
25/09 23:59
FT 
 Balikesirspor
Rizespor 
25/09 21:00
FT 
 Umraniyespor
Denizlispor 
25/09 21:00
FT 
 Balikesirspor U21
Rizespor U21 
25/09 21:00
FT 
 Adana Demirspor U21
Adanaspor U21 
25/09 21:00
FT 
 Helios Kharkiv
Volyn 
25/09 23:59
FT 
 Obolon Brovar Kiev
Hirnyk Sport 
25/09 21:00
FT 
 Arsenal Kyiv
Kolos Kovalivka 
26/09 07:00
FT 
 Deportivo Tachira
Estudiantes Merida