livescore - live soccer scores

Soccer Results: 24 Sep 2017 Soccer Scores & Results

24/09 23:00
FT 
 Brighton & Hove Albion
Newcastle United 
25/09 02:45
FT 
 Fiorentina
Atalanta 
24/09 23:59
FT 
1 Sassuolo
Bologna 
24/09 21:00
FT 
1 Cagliari
Chievo 
24/09 21:00
FT 
 Crotone
Benevento 
24/09 21:00
FT 
 Inter Milan
Genoa 2
24/09 21:00
FT 
 Hellas Verona
Lazio 
24/09 18:30
FT 
 Sampdoria
AC Milan 
24/09 23:59
FT 
 Bayer Leverkusen
Hamburger 
24/09 21:30
FT 
 Hannover 96
Koln 
25/09 03:00
FT 
 Marseille
Toulouse 
24/09 23:00
FT 
 Strasbourg
Nantes 
24/09 21:00
FT 
1 Saint Etienne
Stade Rennais 
24/09 20:15
FT 
 Sheffield Wed.
Sheffield United 
24/09 22:45
FT 
 AZ Alkmaar
SBV Excelsior 
24/09 20:30
FT 
 VVV Venlo
Zwolle 
24/09 20:30
FT 
 Ajax Amsterdam
Vitesse Arnhem 
24/09 20:30
FT 
 Groningen
Twente Enschede 
24/09 18:30
FT 
1 Utrecht
PSV Eindhoven 
25/09 02:00
FT 
1 Standard Liege
KSC Lokeren 1
24/09 23:59
FT 
 Sporting Charleroi
Club Brugge 
24/09 20:30
FT 
 Gent
Zulte-Waregem 
25/09 03:15
FT 
 Aves
Rio Ave 
25/09 01:00
FT 
1 Desportivo de Tondela
Sporting Braga 
24/09 23:00
FT 
 Feirense
Belenenses 
24/09 23:00
FT 
1 Vitoria Guimaraes
Maritimo 1
24/09 18:00
FT 
 Gwangju
Gangwon 
24/09 17:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Daegu 1
24/09 14:10
FT 
 Seoul
Pohang Steelers 
25/09 01:15
FT 
 Saudi Arabia U16
Uzbekistan U16 
25/09 00:45
FT 
 Qatar U16
Bangladesh U16 
24/09 22:00
FT 
 Tajikistan U16
Oman U16 
24/09 21:30
FT 
 Iran U16
Kyrgyzstan U16 
24/09 21:00
FT 
 Bahrain U16
Jordan U16 
24/09 20:00
FT 
 Thailand U16
Laos U16 
24/09 20:00
FT 
 Singapore U16
Guam U16 
24/09 19:00
FT 
 Syria U16
Maldives U16 
24/09 19:00
FT 
 Chinese Taipei U16
Macau U16 
24/09 18:30
FT 
 Lebanon U16
Afghanistan U16 
24/09 17:45
FT 
 Nepal U16
Palestine U16 
24/09 17:00
FT 
 Northern Mariana Island U16
Timor Leste U16 
24/09 17:00
FT 
 Japan U16
Malaysia U16 
24/09 16:00
FT 
 Mongolia U16
Cambodia U16 
24/09 15:00
FT 
 North Korea U16
Hong Kong U16 
24/09 14:15
FT 
 Iraq U16
India U16 
25/09 01:30
FT 
 Es Du Sahel
Al-ahli Tripoli 
24/09 23:00
FT 
 Teuta Durres
Flamurtari 
24/09 20:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
KF Laci 
25/09 07:05
FT 
 Racing Club
San Martin San Juan 
25/09 05:05
FT 
 River Plate
Argentinos Juniors 
25/09 03:05
FT 
 Rosario Central
CA Banfield 
25/09 01:05
FT 
 Olimpo
Gimnasia LP 
24/09 22:05
FT 
 Colon
Defensa Y Justicia 
25/09 03:30
FT 
 Club Atletico Guemes
Estudiantes De San Luis 
25/09 03:00
FT 
 Boca Unidos
Gimnasia Jujuy 
25/09 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 
25/09 02:30
FT 
 All Boys
Santa Marina Tandil 
25/09 02:00
FT 
 Flandria
Agropecuario De Carlos Casares 
25/09 03:30
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Estudiantes De San Luis 
25/09 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Csyd Juventud Unida Gualeguaychu 
25/09 03:00
FT 
 Boca Unidos
Gimnasia Jujuy 
25/09 02:30
FT 
 All Boys
Santa Marina Tandil 
25/09 02:00
FT 
 Flandria
Agropecuario De Carlos Casares 
24/09 23:00
FT 
 Superfund Pasching
Union Gurten 
24/09 22:00
FT 
 Wolfsberger Ac Amateure
Lafnitz 
24/09 16:15
FT 
 Slovan Hac
Sr Donaufeld Wien 
24/09 22:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Austria Wien 
24/09 22:00
FT 
 Gilan Gabala
Neftci Baku 
24/09 23:00
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Zhodino 
24/09 22:00
FT 
 Gorodeya
Naftan Novopolock 
24/09 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Vitebsk 
24/09 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
Krumkachy 
25/09 02:00
FT 
 Westerlo
Roeselare 1
24/09 22:00
FT 
 Oud Heverlee
KFCO wilrijk 1
25/09 08:00
FT 
 Jorge Wilstermann
Oriente Petrolero 1
25/09 07:30
FT 
 Blooming
Sport Boys Warnes 
25/09 03:00
FT 
 The Strongest
Bolivar 
24/09 22:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Vitez 
24/09 21:30
FT 
 Krupa
Borac Banja Luka 
25/09 06:00
FT 
 Bahia(BA)
Gremio (RS) 
25/09 06:00
FT 
 Atletico Mineiro (MG)
Vitoria Salvador BA 
25/09 03:00
FT 
 Fluminense (RJ)
Palmeiras 
25/09 03:00
FT 
 Chapecoense SC
Ponte Preta 
25/09 03:00
FT 
 Coritiba (PR)
Botafogo (RJ) 
25/09 03:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Cruzeiro (MG) 
24/09 22:00
FT 
 Sao Paulo
Corinthians Paulista (SP) 
24/09 21:00
FT 
 Mirassol
Desportivo Brasil Sp 
24/09 22:30
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv 1
25/09 01:00
FT 
 Septemvri Sofia
Ludogorets Razgrad 
24/09 22:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Pfc Nesebar 
24/09 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Strumska Slava 
24/09 22:00
FT 
 PFK Montana
Litex Lovech 
24/09 22:00
FT 
 Neftochimik Burgas
Chernomorets Balchik 
25/09 07:30
FT 
 Huachipato
Deportes Iquique 
25/09 05:00
FT 
 Santiago Wanderers
Audax Italiano 
25/09 02:30
FT 
 Deportes Temuco
Univ. Catolica 
24/09 23:00
FT 
 O Higgins
Palestino 
25/09 02:30
FT 
 La Serena
Cd Copiapo S.a. 
25/09 02:30
FT 
 Union La Calera
Coquimbo Unido 
25/09 02:30
FT 
 Huadiwei Sub
Nublense 
24/09 19:35
FT 
 HeNan JianYe
Shandong Luneng 
24/09 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Hebei Hx Xingfu 
24/09 19:35
FT 
 Beijing Renhe
Shenzhen Jiazhaoye 
24/09 19:00
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Meizhou Hakka 
24/09 16:00
FT 
 Shanghai Juju Sports
Meixian Hakka 
24/09 16:00
FT 
 Sichuan Annapurna
Suzhou Dongwu 
24/09 16:00
FT 
 Shenyang City Public
Heilongjiang Lava Spring 
24/09 16:00
FT 
 Dalian Boyang
Yinchuan Helanshan 
24/09 16:00
FT 
1 Hebei Jingying
Beijing Tech 1
24/09 16:00
FT 
 Shaanxi Changan Athletic
Jinlin Baijia 
25/09 08:30
FT 
 Envigado
Atletico Nacional 
25/09 06:30
FT 
 Deportivo Cali
Deportes Tolima 
25/09 06:15
FT 
 Millonarios
Deportivo Pasto 
25/09 04:00
FT 
1 Atletico Clube Purtugal
Fortaleza 
25/09 04:30
FT 
 Municipal Liberia
Perez Zeledon 
25/09 03:30
FT 
 Limon
Alajuelense 1
25/09 01:00
FT 
 Ad Grecia
Cartagines Deportiva SA 
25/09 01:00
FT 
 Santos De Guapiles
Deportivo Saprissa 
25/09 01:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Guadalupe 
25/09 01:00
FT 
 Hajduk Split
NK Lokomotiva Zagreb 
24/09 23:00
FT 
 Istra 1961
Dinamo Zagreb 1
24/09 23:00
FT 
 Ermis Aradippou
Ethnikos Achnas 
24/09 23:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Pafos 
24/09 16:15
AET 
 Domazlice
Jiskra Usti Nad Orlici 
90min [0-0], Penalty [5-3], Domazlice win
24/09 16:15
FT 
 Unicov
Spartak Hulin 
24/09 16:15
FT 
 Velke Mezirici
Odra Petrkovice 
24/09 23:59
FT 
 Sparta Praha
Teplice 
24/09 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Banik Ostrava 
24/09 23:00
FT 
 Mfk Karvina
Brno 1
25/09 01:30
FT 
 SC Znojmo
Fk Mas Taborsko 
24/09 21:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Budejovice 
24/09 16:00
FT 
 Hfk Olomouc B
Dolany 
24/09 20:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Synot Slovacko U21 
24/09 17:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Dukla Praha U21 
24/09 16:30
FT 
 Mlada Boleslav U21
Sparta Praha U21 
24/09 19:00
FT 
 Esbjerg FB
Herfolge Boldklub Koge 
24/09 19:00
FT 
 Fremad Amager
Skive IK 
24/09 19:00
FT 
 Fredericia
Brabrand IF 
24/09 19:00
FT 
 Thisted
Vejle 
24/09 19:00
FT 
 Vendsyssel
Nykobing Falster 
24/09 19:00
FT 
 Viborg
Roskilde 1
24/09 19:00
FT 
 Naestved
Hvidovre IF 
24/09 19:00
FT 
 Avarta
HIK 
24/09 23:59
FT 
 Hobro I.K.
Brondby 
24/09 22:00
FT 
 Odense BK
Randers 
24/09 20:00
FT 
 Aalborg BK
Lyngby 
25/09 06:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Univ. Catolica 1
25/09 01:00
FT 
 CD El Nacional
Fuerza Amarilla 
25/09 01:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Club Sport Emelec 
25/09 05:00
FT 
 CD FAS
CD Dragon 
25/09 05:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Isidro Metapan 
25/09 05:00
FT 
1 Aguila
Alianza 1
24/09 22:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Tamworth 
24/09 19:00
FT 
 Sunderland U23
West Ham United U23 
24/09 21:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Flora Tallinn 2 
24/09 21:00
FT 
 Fci Tallinn B
Jk Welco Elekter 
24/09 21:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Keila Jk 
24/09 18:00
FT 
 Tartu Jk Maag Tammeka B
Vandra Jk Vaprus 
24/09 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Joker Raasiku 
24/09 18:00
FT 
 Nomme Jk Kalju Ii
Viimsi Mrjk 
24/09 23:59
FT 
 France Womens U17
Kazakhstan Womens U17 
24/09 22:00
FT 
 Bosnia and Herzegovina Womens U17
Ireland Womens U17 
24/09 21:00
FT 
 Denmark Womens U17
Wales U17 (w) 
24/09 17:00
FT 
 Romania Womens U17
Greece Womens U17 
24/09 22:00
FT 
 EB Streymur
Skala Itrottarfelag 
24/09 22:00
FT 
 Ki Klaksvik
HB Torshavn 
24/09 22:00
FT 
 IF Fuglafjordur
NSI Runavik 
24/09 22:00
FT 
 07 Vestur Sorvagur
B36 Torshavn 
24/09 22:00
FT 
 Vikingur Gotu
Tb/fcs/royn 
24/09 23:30
FT 
 KuPS
HIFK 
24/09 23:30
FT 
 Lahti
RoPS Rovaniemi 
24/09 20:00
FT 
1 Ps Kemi
VPS Vaasa 
24/09 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Gnistan 
24/09 19:00
FT 
 Klubi 04
Japs 
24/09 19:00
FT 
 Sudet
Legirus Inter 
24/09 19:00
FT 
 Mp Mikkeli
Kultsu 
24/09 19:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
KTP Kotka 
24/09 22:00
FT 
 Kapa Helsinki
Peimari United 
24/09 22:00
FT 
 Jazz
Tampere 1
24/09 19:00
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Salon Palloilijat Salpa 
24/09 22:00
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Js Hercules 
24/09 22:00
FT 
 Gbk Kokkola
Villiketut 
24/09 20:00
FT 
 Narpes Kraft
TP47 Tornio 
24/09 19:00
FT 
 Vifk Vaasa
Sc Kufu-98 
24/09 21:00
FT 
 Valenciennes Us U19
Us Boulogne U19 
24/09 21:00
FT 
 Entente U19
Chambly U19 
24/09 21:00
FT 
 Evreux U19
Paris U19 
24/09 17:00
FT 
 Trelissac U19
Angers Sco U19 
24/09 21:00
FT 
 Marseille Womens
Montpellier Hsc Womens 
24/09 21:00
FT 
 Fleury 91 Womens
Bordeaux Womens 
24/09 21:00
FT 
 PSG Womens
Lille Osc Metropole Womens 
24/09 21:00
FT 
 Marseille Womens
Montpellier Hsc Womens 
24/09 21:00
FT 
 Asptt Albi Womens
Asj Soyaux Womens 
24/09 21:00
FT 
 Lyonnais Womens
Paris Womens 
25/09 00:30
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi 
24/09 19:30
FT 
 Darmstadt
Dynamo Dresden 
24/09 19:30
FT 
 Greuther Furth
Nurnberg 
24/09 19:30
FT 
 Bochum
Ingolstadt 04 
24/09 20:00
FT 
 VfR Aalen
1. Magdeburg 
24/09 20:00
FT 
 Karlsruher
Rot-weiss Erfurt 
24/09 21:00
FT 
 Germania Egestorf
Altonaer 
24/09 21:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
VfB Oldenburg 
24/09 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
VFB Auerbach 
24/09 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Bsg Chemie Leipzig 
24/09 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Viktoria Berlin 1889 
24/09 20:00
FT 
1 Tsg Hoffenheim Am
Stuttgarter Kickers 
24/09 20:00
FT 
 Stuttgart Amateure
VfR Wormatia Worms 
24/09 21:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Wuppertaler Sv 
24/09 17:00
FT 
 Vfl Osnabruck U19
Holstein Kiel U19 
24/09 17:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Hoffenheim U19 
24/09 17:00
FT 
 Djk Arminia Klosterhardt U19
Dortmund U19 
24/09 17:00
FT 
 Schalke 04 U19
Paderborn U19 
24/09 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Turbine Potsdam (w) 
24/09 20:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
24/09 20:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Koln Womens 
25/09 01:30
FT 
1 AEK Athens
Olympiakos Piraeus 1
24/09 23:15
FT 
 Kerkyra
PAE Levadiakos 1
24/09 23:15
FT 
 Panionios
Larisa 
24/09 21:00
FT 
 PAOK Saloniki
Pas Giannina 
24/09 16:05
FT 
 Apollon Smirnis U20
Platanias U20 
25/09 05:30
FT 
 Coban Imperial
Deportivo Petapa 
25/09 02:00
FT 
 Xelaju MC
Siquinala 
25/09 02:00
FT 
 CD Suchitepequez
CSD Municipal 
25/09 01:00
FT 
 Deportivo Sanarate
Guastatoya 
25/09 06:00
FT 
 CD Olimpia
Real Sociedad Tocoa 
25/09 05:00
FT 
 Platense
CD Motagua 
25/09 05:00
FT 
 CD Vida
Juticalpa 
24/09 15:30
FT 
 Citizen
Convoy Sun Hei 
24/09 15:30
FT 
 Wing Yee Ft
Kai Jing 
24/09 15:30
FT 
 Tai Chung
Mutual Football Club 
24/09 13:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
South China 
24/09 13:30
FT 
 Double Flower Fa
Tung Sing 
24/09 13:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Dreams Metro Gallery 
24/09 17:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Singapore Warriors 
24/09 14:30
AET 
 Hong Kong Rangers FC
Dreams Sc 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Hong Kong Rangers FC win
24/09 20:00
FT 
 Astra Hungary Womens
Viktoria Fc Szombathely Womens 
24/09 22:00
FT 
 Stjarnan
Valur 
24/09 22:00
FT 
 Fjolnir
KR Reykjavik 
24/09 22:00
FT 
 Breidablik
IBV Vestmannaeyjar 
24/09 22:00
FT 
 Ka Akureyri
Grindavik 
24/09 22:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
IA Akranes 
24/09 22:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Hafnarfjordur FH 
24/09 19:30
FT 
 Arema Malang
Persija Jakarta 
24/09 16:00
FT 
 Persib Bandung
Bhayangkara 
25/09 02:00
FT 
1 Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa 1
24/09 23:59
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
25/09 02:30
FT 
 Livorno
Pistoiese 
25/09 02:30
FT 
 Prato
Gavorrano 1
24/09 22:30
FT 
 Cuneo
Pisa 1
24/09 22:30
FT 
 Olbia
Pontedera 
24/09 22:30
FT 
 Piacenza
Arzachena 
24/09 22:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Alessandria 
24/09 22:30
FT 
 Viterbese
Giana 
24/09 22:30
FT 
 Ssd Monza 1912
Carrarese 
25/09 00:30
FT 
 Renate Ac
Reggiana 
25/09 00:30
FT 
1 Santarcangelo
Fermana 
24/09 22:30
FT 
 Sambenedettese
Padova 
24/09 20:30
FT 
 Albinoleffe
Gubbio 
24/09 20:30
FT 
 Ac Mestre
Triestina 
24/09 20:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Teramo 
24/09 20:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Bassano 
24/09 20:30
FT 
 Vicenza
Feralpisalo 
24/09 23:30
FT 
 Cesena
Ascoli 
24/09 17:00
FT 
 Perugia Youth
Benevento Youth 
24/09 16:30
FT 
 Bologna Youth
AC Milan U19 
25/09 00:30
FT 
 Real Rieti Futsal
Carme Dawson 
25/09 04:30
FT 
 Uwi
Waterhouse 
24/09 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
JEF United Ichihara 
24/09 16:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Tokyo Verdy 
24/09 15:00
FT 
 Ehime
Yokohama 
24/09 14:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Oita Trinita 
24/09 14:00
FT 
 Yamagata Montedio
Roasso Kumamoto 
24/09 13:00
FT 
 Gifu
Avispa Fukuoka 
24/09 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga FC
Renofa Yamaguchi 
24/09 14:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Honda Lock SC 
24/09 14:00
FT 
 Imabari FC
Vanraure Hachinohe 
24/09 17:00
FT 
 Vissel Kobe U18
Cerezo Osaka U18 
24/09 15:00
FT 
 Kashiwa Reysol U18
Tokyo U18 
24/09 14:00
FT 
 Gamba Osaka U18
Sanfrecce Hiroshima U19 
24/09 18:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Maktaaral 
24/09 18:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Tarlan Shymkent 
24/09 18:00
FT 
 Kairat Academy
Baykonur 
24/09 18:00
FT 
 Ekibastuzets
Bolat Temirtau 
24/09 21:00
FT 
1 Ordabasy
Irtysh Pavlodar 
24/09 20:00
FT 
 Akzhayik
Shakhtyor Karagandy 
24/09 19:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Kaisar Kyzylorda 
24/09 17:30
FT 
 Okzhetpes
FK Atyrau 
24/09 17:00
FT 
 Kairat Almaty
Tobol Kostanai 
24/09 17:00
FT 
 Sony Sugar
Kariobangi Sharks 
24/09 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Asan Mugunghwa 
24/09 18:00
FT 
 Seoul E Land
Busan I'Park 1
24/09 14:00
FT 
1 Busan Transportation
Changwon City 
24/09 21:00
FT 
 FK Ventspils
Caramba/dinamo Riga 
24/09 19:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Metta/LU Riga 
24/09 21:30
FT 
 Al Nasr Benghazi
Ngom Egdabya 
24/09 21:00
FT 
 Stumbras
FK Zalgiris Vilnius 
24/09 21:30
FT 
 Sileks
Pobeda Prilep 
24/09 21:30
FT 
 Pelister Bitola
Vardar Skopje 
24/09 21:30
FT 
 Rabotnicki Skopje
Academy Pandev 
24/09 21:30
FT 
 Skopje
FK Shkendija 79 
24/09 21:00
FT 
 Pknp
Felda United FC 
24/09 21:00
FT 
 Johor
Melaka FC 
24/09 21:00
FT 
 Kedah
Selangor PB 
24/09 21:00
FT 
 Perak
Pahang 
25/09 02:00
FT 
 Balzan
Valletta FC 
24/09 23:59
FT 
 St Andrews
Gzira United 
25/09 02:15
FT 
 Zejtun Corinthians
San Gwann 
25/09 02:15
FT 
 Rabat Ajax
Zebbug Rangers 
24/09 23:59
FT 
 Marsa
Qrendi 
24/09 23:59
FT 
 Sirens
Vittoriosa Stars 
24/09 21:30
FT 
 Milsami
Olimpia Balti 
24/09 21:30
FT 
 Speranta Nisporeni
Spicul Chiscareni 
24/09 21:00
FT 
 Ofk Igalo
Lovcen Cetinje 
24/09 21:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Bokelj Kotor 
24/09 21:00
FT 
 Ibar Rozaje
Jedinstvo Bijelo Polje 
24/09 21:00
FT 
 Jezero Plav
Otrant 
24/09 21:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Celik Niksic 
25/09 03:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Rcoz Oued Zem 
25/09 01:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
IRT Itihad de Tanger 
24/09 23:00
FT 
 Racing Casablanca
HUSA Hassania Agadir 
24/09 23:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Chabab Atlas Khenifra 
24/09 17:00
FT 
 Chin United
Zwekapin United 
24/09 23:59
FT 
 Mjondalen
Asane Fotball 1
24/09 23:59
FT 
 Sandnes Ulf
Strommen 
24/09 23:59
FT 
 Kongsvinger
Fredrikstad 
24/09 21:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Jerv 
24/09 21:00
FT 
 Elverum
Arendal 
24/09 21:00
FT 
 Start Kristiansand
Levanger 
24/09 21:00
FT 
 Floro
Ranheim IL 1
25/09 02:00
FT 
 Valerenga
Brann 
24/09 23:59
FT 
 Lillestrom
Rosenborg 
24/09 23:59
FT 
 Kristiansund BK
Stabaek 
24/09 23:59
FT 
 Molde
Sandefjord 
24/09 23:59
FT 
 Stromsgodset
Tromso IL 
24/09 23:59
FT 
 Aalesund
Sogndal 
24/09 22:00
FT 
 Nybergsund IL Trysil
Finnsnes 
24/09 21:00
FT 
 Alta
Grorud IL 
24/09 21:00
FT 
 Skeid Oslo
Raufoss 
24/09 23:59
FT 
 Honefoss
Bryne 
24/09 22:00
FT 
 Notodden FK
Nest-Sotra 1
24/09 21:00
FT 
 Vindbjart
Fana 1
24/09 21:00
FT 
 FK Vidar
IL Hodd 
24/09 20:30
FT 
 Vard Haugesund
Nardo 
25/09 08:10
FT 
 Independiente Fbc
Nacional Asuncion 
25/09 06:00
FT 
 Cerro Porteno
Guarani CA 1
25/09 04:30
FT 
 Alianza Lima
Sporting Cristal 2
25/09 02:15
FT 
 Real Atletico Garcilaso
Sport Rosario 1
25/09 00:15
FT 
 Sport Huancayo
Deportivo Union Comercio 
25/09 05:00
FT 
1 Willy Serrato
Defensor La Bocana 1
25/09 04:30
FT 
1 Sport Boys Warnes
Los Caimanes 
25/09 04:30
FT 
 Union Huaral
Victoria Sports 1
25/09 04:30
FT 
1 Santa Rosa Pucallpa
Univ. Cesar Vallejo 1
24/09 23:59
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Legia Warszawa 
24/09 21:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Sandecja 
24/09 22:00
FT 
 Pogon Siedlce
Ruch Chorzow 
24/09 20:00
FT 
 Klub Sportowy Gorzno Womens
Gornik Leczna Womens 
24/09 17:00
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
24/09 22:00
FT 
 Clube Desportivo Trofense
Sintrense 
24/09 22:00
FT 
 Marinhense
Oriental Lisboa 
24/09 22:00
FT 
 Lusitano VRSA
Pero Pinheiro 
24/09 22:00
FT 
 Lourinhanense
Gafanha 
24/09 22:00
FT 
 Felgueiras
Pedras Salgadas 
24/09 22:00
FT 
 SC Freamunde
Maria da Fonte 
24/09 22:00
FT 
 Vilafranquense
Penafiel 
24/09 22:00
FT 
 Sc Coimbroes
Famalicao 
24/09 22:00
FT 
 Vila Real
UD Oliveirense 
24/09 22:00
FT 
 Amarante
Varzim 
24/09 22:00
FT 
 Vizela
SC Covilha 
24/09 22:00
FT 
 Merelinense
Real Sport 
24/09 22:00
AET 
 Sourense
Leixoes 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-2]
24/09 22:00
FT 
 Sacavenense
Arouca 
24/09 22:00
FT 
 Pedras Rubras
Anadia 
24/09 22:00
FT 
 Cesarense
Aguias Do Moradal 
24/09 22:00
FT 
 Pinhalnovense
Leiria E Marrazes 
24/09 22:00
AET 
 Fatima
Electrico 
90 minutes[2-2],120 minutes[4-2]
24/09 22:00
FT 
 Mortagua
SCU Torreense 
24/09 22:00
FT 
 Amora
SC Farense 
24/09 22:00
FT 
 Coruchense
Mondinense 
24/09 22:00
FT 
 Assoc.Desportiva Oliveirense
CD Mafra 
24/09 22:00
AET 
 Gd Braganca
Alcains 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[3-4]
24/09 22:00
FT 
 Scpraiense
Louletano 
24/09 22:00
FT 
 Moura
Gil Vicente 
24/09 22:00
FT 
 Alta De Lisboa
Salgueiros 
24/09 18:00
FT 
 Minas De Argozelo
CD Cova Piedade 
24/09 22:00
FT 
 Sertanense
CF Uniao Madeira 
25/09 01:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Dinamo Bucuresti 
24/09 22:30
FT 
 CSM Studentesc Iasi
ACS Poli Timisoara 
24/09 20:00
FT 
 Juventus Bucharest
Gaz Metan Medias 
24/09 16:00
FT 
 Chindia Targoviste
Dacia Unirea Braila 
24/09 23:00
FT 
 Baltika
Tom Tomsk 
24/09 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Volga Olimpiets 
24/09 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
FK Khimki 
24/09 20:00
FT 
 Spartak Tambov
Volgar-Astrakhan 
24/09 20:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Shinnik Yaroslavl 
24/09 20:00
FT 
 FK Tyumen
Avangard 
24/09 19:00
FT 
 Rotor Volgograd
Kuban Krasnodar 
24/09 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Krylya Sovetov Samara 
24/09 16:00
FT 
 Luch-Energiya
Fakel Voronezh 
24/09 23:00
FT 
 Torpedo Armavir
Dynamo Stavropol 
24/09 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Anzhi Junior 
K8info