livescore - live soccer scores

Soccer Results: 23 Sep 2017 Soccer Scores & Results

24/09 00:30
FT 
 Leicester City
Liverpool 
23/09 22:00
FT 
 Burnley
Huddersfield Town 
23/09 22:00
FT 
 Everton
Bournemouth 
23/09 22:00
FT 
 Manchester City
Crystal Palace 
23/09 22:00
FT 
 Southampton
Manchester United 
23/09 22:00
FT 
 Stoke City
Chelsea 
23/09 22:00
FT 
 Swansea City
Watford 
23/09 19:30
FT 
 West Ham
Tottenham Hotspur 1
24/09 02:45
FT 
 Juventus
Torino 1
23/09 23:59
FT 
 Spal
Napoli 
23/09 21:00
FT 
 AS Roma
Udinese 
24/09 00:30
FT 
 Borussia Dortmund
Monchengladbach 
23/09 21:30
FT 
 Mainz 05
Hertha Berlin 1
23/09 21:30
FT 
 Hoffenheim
Schalke 04 
23/09 21:30
FT 
 RB Leipzig
Eintr. Frankfurt 
23/09 21:30
FT 
 Werder Bremen
Freiburg 
23/09 21:30
FT 
 VfB Stuttgart
Augsburg 
24/09 02:00
FT 
 Bordeaux
Guingamp 
24/09 02:00
FT 
 Caen
Amiens 
24/09 02:00
FT 
 Lyon
Dijon 
24/09 02:00
FT 
 Metz
ES Troyes AC 1
23/09 23:00
FT 
 Montpellier
PSG 
24/09 00:30
FT 
 Aston Villa
Nottingham Forest 
23/09 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Brentford 
23/09 22:00
FT 
 Derby County
Birmingham 
23/09 22:00
FT 
 Fulham
Middlesbrough 
23/09 22:00
FT 
 Leeds United
Ipswich 
23/09 22:00
FT 
 Norwich
Bristol City 
23/09 22:00
FT 
 Preston North End
Millwall 
23/09 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Burton Albion 
23/09 22:00
FT 
 Reading
Hull City 
23/09 22:00
FT 
 Sunderland
Cardiff City 
23/09 22:00
FT 
 Wolves
Barnsley 
24/09 02:45
FT 
 ADO Den Haag
Sparta Rotterdam 
24/09 01:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
NAC Breda 
24/09 01:45
FT 
 Heracles Almelo
Roda JC Kerkrade 
24/09 00:30
FT 
 Willem II
SC Heerenveen 
24/09 02:30
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Anderlecht 
24/09 02:00
FT 
1 KV Mechelen
St.-Truidense VV 
23/09 23:59
FT 
 Genk
Oostende 
24/09 02:00
FT 
 Excelsior Mouscron
AS Eupen 
23/09 18:00
FT 
 Cerezo Osaka
Vegalta Sendai 
23/09 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Gamba Osaka 
23/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Kawasaki Frontale 
23/09 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Yokohama F Marinos 
23/09 15:00
FT 
 Jubilo Iwata
Omiya Ardija 
23/09 15:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Tokyo 
23/09 15:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Sagan Tosu 
23/09 14:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima 
23/09 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Albirex Niigata 
23/09 18:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Jeju United 
23/09 17:00
FT 
 Incheon United
Suwon Samsung Bluewings 
23/09 17:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Chunnam Dragons 
24/09 04:00
AET 
 Wydad Casablanca
Mamelodi Sundowns 
90 minutes[1-0],Double bouts[1-1],Penalty Kicks[3-2]
24/09 02:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Al Ahly 
24/09 01:30
FT 
 Usm Alger
Ferroviario Beira 
24/09 01:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Partizani Tirana 
23/09 20:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Vllaznia Shkoder 
23/09 20:00
FT 
 Lushnja Ks
Kamza 
23/09 23:59
FT 
 Us Biskra
Cr Belouizdad 
23/09 23:59
FT 
 Es Setif
Js Saoura 1
23/09 23:59
FT 
 Usm El Harrach
Cs Constantine 
24/09 02:30
FT 
 Defensores de Belgrano
UAI Urquiza 
24/09 02:30
FT 
 Sacachispas
CA Fenix Pilar 
24/09 07:05
FT 
 Godoy Cruz
Independiente 
24/09 05:05
FT 
 Velez Sarsfield
Boca Juniors 
24/09 03:15
FT 
2 Chacarita Juniors
Talleres Cordoba 1
24/09 01:05
FT 
1 Arsenal de Sarandi
Temperley 
24/09 01:05
FT 
 CA Huracan
Union Santa Fe 
24/09 05:05
FT 
 Quilmes
Villa Dalmine 1
24/09 00:05
FT 
 CA Brown Adrogue
Instituto 
24/09 05:05
FT 
 Quilmes
Villa Dalmine 
24/09 03:10
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Almagro 
24/09 00:05
FT 
 CA Brown Adrogue
Instituto Cordoba 
24/09 07:30
FT 
 Atletico Parana
Gimnasia C Uruguay 
24/09 06:00
FT 
 Sportivo Las Parejas
Central Cordoba 
23/09 22:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Pyunik 
23/09 20:00
FT 
 Afghanistan Futsal
Turkmenistan Futsal 
24/09 00:30
FT 
1 Sturm Graz
Rheindorf Altach 
24/09 00:30
FT 
 St.Polten
Trenkwalder Admira 1
24/09 00:30
FT 
 LASK Linz
Mattersburg 
23/09 22:00
FT 
 Rapid Wien
Wolfsberger AC 
23/09 23:59
FT 
 Zira
FK Inter Baku 
23/09 21:30
FT 
 Sabail
Fk Kapaz Ganca 
23/09 21:30
FT 
 Tarpeda Minsk
Khimik Svetlogorsk 
23/09 21:00
FT 
 Osipovichy
Energetik Bgu Minsk 
23/09 21:00
FT 
 Slonim
Fk Orsha 
23/09 22:00
FT 
 Luch Minsk
Granit Mikashevichi 
23/09 21:00
FT 
 Neman Agro
Lokomotiv Gomel 
23/09 21:00
FT 
 Lida
Volna Pinsk 
23/09 21:00
FT 
 Belshina Babruisk
Fc Baranovichi 
23/09 21:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Smorgon FC 
23/09 21:00
FT 
 Slavyanka Minsk Womens
Nadezhda Sdjushor 7 Mogilev Womens 
23/09 21:00
FT 
 Minsk Womens
Zorka Bdu Minsk Womens 
23/09 21:00
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Neman Grodno Womens 
23/09 23:59
FT 
 Shakhter Soligorsk
Isloch Minsk 
23/09 23:00
FT 
 BATE Borisov
Slutsksakhar Slutsk 
24/09 02:30
FT 
 Lierse
St Gilloise 
23/09 23:00
FT 
 Cercle Brugge
Tubize 
24/09 05:15
FT 
1 Nacional Potosi
Universitario de Sucre 1
24/09 03:00
FT 
1 Petrolero de Yacuiba
Club Guabira 
24/09 01:00
FT 
 Sloboda
FK Zeljeznicar 
23/09 23:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Mladost Doboj Kakanj 
23/09 22:00
FT 
 Radnik Bijeljina
FK Sarajevo 
23/09 22:00
FT 
 NK Celik
GOSK Gabela 
24/09 08:00
FT 
 Santos
Atletico Paranaense 
24/09 06:00
FT 
 CR Flamengo (RJ)
Avai (sc) 
24/09 06:00
FT 
 Ceara
Brasil De Pelotas Rs 
24/09 03:30
FT 
 Figueirense (SC)
ABC RN 
24/09 03:30
FT 
 Nautico (PE)
Internacional (RS) 
24/09 03:30
FT 
 Goias
Paysandu (PA) 
24/09 03:30
FT 
 CRB (AL)
Criciuma 
24/09 06:00
FT 
 Linense Bra
Xv De Piracicaba 
24/09 02:00
FT 
 Agua Santa
Ferroviaria Sp 
23/09 21:00
FT 
 Sao Paulo
Portuguesa de Desportos 
24/09 01:00
FT 
 Cherno More Varna
Etar Veliko Tarnovo 
23/09 22:30
FT 
1 Pirin Blagoevgrad
Vereya 1
23/09 20:30
FT 
 Slavia Sofia
Vitosha Bistritsa 
24/09 07:30
FT 
 Universidad de Concepcion
Curico Unido 
24/09 05:00
FT 
 Universidad de Chile
Everton CD 
24/09 02:30
FT 
 Csd Antofagasta
Union Espanola 
24/09 06:00
FT 
1 Iberia Los Angeles
Cd Magallanes 
23/09 23:30
FT 
 Cd Santiago Morning
Rangers Talca 
23/09 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Guangzhou R&F 
23/09 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Guizhou Hengfeng Zhicheng 
23/09 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Tianjin Quanjian 
23/09 15:30
FT 
 Yan Bian Fude
Liaoning Whowin 
23/09 19:35
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Shijiazhuang Ever Bright 
23/09 19:35
FT 
 Hangzhou Greentown
Wuhan ZALL 
23/09 16:00
FT 
 Lijiang Feihu
Zhejiang Yiteng 
23/09 16:00
FT 
 Baoding Rongda
Beijing Beikong 
23/09 19:00
FT 
 Dalian Chaoyue
Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical 
23/09 15:45
FT 
 Shanghai Shenxin
Dalian Yifang 
23/09 15:00
FT 
 Beijing Beikong Womens
Hebei Ticai Womens 
23/09 15:00
FT 
 Tianjin Huisen Womens
Jiangsu Suning Womens 
23/09 15:00
FT 
 Shandong Jfss Womens
Dalian Quanjian Womens 
23/09 15:00
FT 
 Changchun Dazhong Womens
Shanghai Yung Park Changyuan Womens 
24/09 09:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
America de Cali 
24/09 07:00
FT 
 Atletico Bucaramanga
Independiente Santa Fe 
24/09 05:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Aguilas Doradas 
24/09 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
La Equidad 
24/09 04:30
FT 
 Valledupar
Universitario De Popayan 
23/09 22:00
FT 
 Barranquilla
Orsomarso 
24/09 10:00
FT 
 Herediano
AD Carmelita 
24/09 09:35
FT 
 Ad San Carlos
Adr Jicaral 
24/09 01:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Rijeka 
23/09 23:00
FT 
 Cibalia
Zapresic 
24/09 01:00
FT 
 Nea Salamis
AEK Larnaca 
23/09 23:59
FT 
 AEL Limassol
Apollon Limassol FC 
23/09 23:00
FT 
 Omonia Nicosia
Alki Oroklini 
23/09 21:00
FT 
 PAEEK Keryneias
Omonia Aradippou 
23/09 21:00
FT 
 E.N.Paralimni
Asil Lysi 
23/09 21:00
FT 
 Othellos Athienou
Anagenisis Dherina 
23/09 21:00
FT 
 Xylotympou
Thoi Lakatamias 
23/09 21:00
FT 
 Halkanoras
Digenis Voroklinis 
23/09 21:00
FT 
 Agia Napa
Ethnikos Assias 
23/09 16:30
FT 
1 Benesov
Sokol Zapy 1
23/09 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Kraluv Dvur 
23/09 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Chrudim 
23/09 16:30
FT 
 Viktoria Otrokovice
Vyskov 
23/09 23:59
FT 
 Mlada Boleslav
Viktoria Plzen 
23/09 23:00
FT 
 Bohemians 1905
Baumit Jablonec 
23/09 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Dukla Praha 
23/09 23:00
FT 
 Zlin
Slavia Praha 
23/09 23:59
FT 
 Opava
Fk Graffin Vlasim 
23/09 23:59
FT 
 Vitkovice
Fotbal Trinec 
23/09 16:15
FT 
 Pardubice
Viktoria Zizkov 
23/09 16:15
FT 
 Sk Motorlet Praha
Chomutov 1
23/09 19:00
FT 
 Ceske Budejovice u19
Mlada Boleslav U19 
23/09 18:00
FT 
 Sk Sigma Olomouc u19
Teplice U19 
23/09 17:00
FT 
 Bohemians 1905 U19
Pribram U19 1
23/09 17:00
FT 
 Viktoria Plzen U19
Slavia Praha u19 
23/09 16:30
FT 
 Dukla Prague Womens
Viktoria Plzen Womens 
23/09 19:00
FT 
 Aalborg Bk U19
Aarhus Agf U19 
23/09 20:00
FT 
 Marienlyst
Naesby BK 
23/09 20:00
FT 
 Dalum
Middelfart 
23/09 20:00
FT 
 Greve
Kolding IF 
23/09 19:00
FT 
 If Lyseng
Vsk Arhus 
23/09 19:00
FT 
 Odder IGF
Kjellerup IF 
23/09 21:00
FT 
 Hillerod Fodbold
B93 Copenhagen 
23/09 21:00
FT 
 BK Frem
AB Kobenhavn 
23/09 21:00
FT 
 Skovshoved
Bronshoj 
23/09 23:59
FT 
 Kobenhavn
Silkeborg IF 
23/09 22:00
FT 
 Horsens
Elite 3000 Helsingor 1
24/09 07:00
FT 
1 Guayaquil City
Macara 
24/09 00:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Cd Clan Juvenil 
23/09 23:00
FT 
 El Daklyeh
Tala Al Jaish 
23/09 21:00
FT 
 Alasyoty Sports
El Ismaily 
24/09 08:30
FT 
 Cd Chalatenango
Cd Audaz 1
24/09 08:30
FT 
 Sonsonate
Municipal Limeno 2
24/09 05:00
FT 
1 Cd Pasaquina
Santa Tecla 3
23/09 22:00
FT 
 Aldershot Town
Leyton Orient 
23/09 22:00
FT 
 Boreham Wood
Ebbsfleet United 
23/09 22:00
FT 
 Chester FC
Maidenhead United 
23/09 22:00
FT 
 AFC Fylde
Woking 
23/09 22:00
FT 
 Guiseley
Dover Athletic 
23/09 22:00
FT 
1 Halifax Town
Bromley 
23/09 22:00
FT 
 Hartlepool United FC
Eastleigh 
23/09 22:00
FT 
 Maidstone United
Gateshead 1
23/09 22:00
FT 
 Solihull Moors
Dagenham and Redbridge 
23/09 22:00
FT 
 Sutton United
Barrow 
23/09 22:00
FT 
 Torquay United
Macclesfield Town 
23/09 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Wrexham 1
23/09 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Blackpool 
23/09 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Bury 
23/09 22:00
FT 
1 Fleetwood Town
Southend United 
23/09 22:00
FT 
 Northampton Town
Bradford AFC 
23/09 22:00
FT 
 Oxford United
Walsall 
23/09 22:00
FT 
 Peterborough United
Wigan Athletic 
23/09 22:00
FT 
1 Plymouth Argyle
Doncaster Rovers 
23/09 22:00
FT 
 Rochdale
Gillingham 1
23/09 22:00
FT 
 Rotherham United
Oldham Athletic 
23/09 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Portsmouth 
23/09 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Blackburn Rovers 
23/09 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Cheltenham Town 
23/09 22:00
FT 
 Barnet
Crawley Town 
23/09 22:00
FT 
 Colchester United
Wycombe Wanderers 
23/09 22:00
FT 
 Coventry
Exeter City 
23/09 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Carlisle 
23/09 22:00
FT 
1 Luton Town
Chesterfield 
23/09 22:00
FT 
 Mansfield Town
Cambridge United 
23/09 22:00
FT 
 Newport County
Grimsby Town 
23/09 22:00
FT 
 Notts County
Lincoln City 1
23/09 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Morecambe 
23/09 22:00
FT 
 Yeovil Town
Port Vale 1
23/09 22:00
FT 
 Altrincham
Grantham Town 
23/09 22:00
FT 
 Farsley Celtic
Barwell 
23/09 22:00
FT 
 Halesowen Town
Warrington Town AFC 
23/09 22:00
FT 
 Mickleover Sports
Hednesford Town 
23/09 22:00
FT 
 Nantwich Town
Ashton United 
23/09 22:00
FT 
 Shaw Lane Aqua
Stafford Rangers 
23/09 22:00
FT 
 Stourbridge
Lancaster City 
23/09 22:00
FT 
 Sutton Coldfield Town
Buxton FC 
23/09 22:00
FT 
 Whitby Town
Marine 
23/09 22:00
FT 
 Witton Albion
Rushall Olympic 
23/09 22:00
FT 
 Workington
Matlock Town 
23/09 22:00
FT 
 Coalville Town
Stalybridge Celtic 
23/09 22:00
FT 
 Dunstable Town
Dorchester Town 
23/09 22:00
FT 
 Farnborough Town
St Ives Town 
23/09 22:00
FT 
 Frome Town
Bishop's Stortford 
23/09 22:00
FT 
 Hitchin Town
Basingstoke Town 
23/09 22:00
FT 
 Kettering Town
Chesham United 
23/09 22:00
FT 
 Kings Langley
Banbury United 
23/09 22:00
FT 
 Kings Lynn
Tiverton Town 
23/09 22:00
FT 
 Merthyr Town
Royston Town 
23/09 22:00
FT 
 Redditch United
Biggleswade Town 
23/09 22:00
FT 
 St Neots Town
Slough Town 
23/09 22:00
FT 
 Stratford Town
Gosport Borough 
23/09 22:00
FT 
 Weymouth
Hereford 
23/09 21:00
FT 
 JK Sillamae Kalev
Flora Tallinn 
23/09 21:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Parnu Linnameeskond 
23/09 18:00
FT 
 Levadia Tallinn
Tartu JK Tammeka 
23/09 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 1
23/09 21:00
FT 
 Kuressaare
Elva 
23/09 22:00
FT 
 Belgium U17 (w)
Macedonia U17 (w) 
23/09 22:00
FT 
 Serbia Womens U17
Belarus U17 (w) 
23/09 22:00
FT 
1 SJK Seinajoki
HJK Helsinki 
23/09 21:00
FT 
 Lorient
Nancy 
23/09 21:35
FT 
1 Grenoble
Cholet So 
23/09 21:00
FT 
 Avranches U19
Lens U19 
23/09 21:00
FT 
 PSG U19
Orleans Us 45 U19 
23/09 21:00
FT 
 Caen U19
Lille U19 
23/09 23:59
FT 
 Rodez Aveyron Womens
Guingamp Womens 
23/09 23:59
FT 
 Dila Gori
Samtredia 
23/09 20:30
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
23/09 19:00
FT 
 St. Pauli
Fortuna Dusseldorf 
23/09 19:00
FT 
 Arminia Bielefeld
Heidenheimer 
23/09 19:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Eintr. Braunschweig 3
23/09 20:00
FT 
 VfL Osnabruck
Wurzburger Kickers 
23/09 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Preuben Munster 
23/09 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Werder Bremen Am 
23/09 20:00
FT 
1 Hallescher
Chemnitzer 
23/09 20:00
FT 
 Fortuna Koln
Sportfreunde Lotte 
23/09 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
SG Sonnenhof Grobaspach 1
23/09 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Sv Meppen 
23/09 21:00
FT 
 Eutin 08
Hannover 96 Am 
23/09 19:30
FT 
 Berliner Ak 07
Energie Cottbus 
23/09 20:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Sv Elversberg 
23/09 20:00
FT 
 Saarbrucken
Astoria Walldorf 
23/09 20:00
FT 
 Steinbach
Sc Freiburg Am 
23/09 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Sv Rochling Volkling 1
23/09 21:00
FT 
 Monchengladbach Am
RW Essen 
23/09 20:00
FT 
 Wattenscheid
SC Wiedenbruck 
23/09 20:00
FT 
 Sc Verl
Bonner sc 
23/09 20:00
FT 
 Westfalia Herne
Wegberg Beeck 
23/09 20:00
FT 
 Erndtebruck
Fortuna Dusseldorf Ii 
23/09 20:00
FT 
 Viktoria Koln
Uerdingen 
23/09 20:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Koln Am 
23/09 19:00
FT 
 Hannover 96 U19
Hamburger U19 
23/09 17:00
FT 
 Eintr Braunschweig U19
Wolfsburg U19 
23/09 17:00
FT 
 Rb Leipzig U19
Niendorfer Tsv U19 
23/09 17:00
FT 
 Union Berlin U19
Hertha Bsc Berlin U19 
23/09 19:00
FT 
 Bayern Munich U19
Nurnberg U19 
23/09 17:00
FT 
 Sc Freiburg U19
Sv Wehen Wiesbaden U19 
23/09 18:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Bochum U19 
24/09 01:30
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos 
23/09 23:15
FT 
 Atromitos Athens
Lamia 
23/09 21:00
FT 
1 Apollon Smirnis
Platanias FC 
23/09 18:00
FT 
 Pae Atromitosu20
Lamia U20 
23/09 16:30
FT 
 Panadol Gauss U20
Panathinaikos U20 
24/09 07:00
FT 
 Club Comunicaciones
CD Marquense 
24/09 09:00
FT 
 Real Espana
Honduras Progreso 
24/09 06:05
FT 
1 Lobos Upnfm
Marathon 
24/09 02:30
FT 
 Fehervar Videoton
Budapest Honved 
24/09 00:15
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Ujpesti TE 
23/09 23:59
FT 
 Debreceni VSC
Videoton Puskas Akademia 
23/09 23:59
FT 
 Paksi SE
Balmazujvaros 
23/09 23:59
FT 
 Ferencvarosi TC
Diosgyor 
23/09 17:00
FT 
 Illes Akademia Haladas U19
Fehervar Videoton U19 
23/09 22:00
FT 
 Diosgyori Vtk Womens
Ujpesti Te Womens 
23/09 21:00
FT 
 Ferencvarosi Tc Womens
Gyori Dozsa Womans 
23/09 22:15
FT 
1 Leiknir F
Thor Akureyri 
23/09 22:00
FT 
 Fylkir
Ir Reykjavik 
23/09 22:00
FT 
 HK Kopavog
Keflavik 
23/09 22:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Grotta Seltjarnarnes 
23/09 22:00
FT 
 Fram Reykjavik
Throttur 
23/09 22:00
FT 
 UMF Selfoss
Haukar 
24/09 01:30
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva 
24/09 00:15
FT 
 Ashdod MS
Maccabi Netanya 
23/09 23:59
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Ashkelon 
23/09 23:00
FT 
 Hapoel Acco
Bnei Yehuda Tel Aviv 
23/09 16:00
FT 
 Maccabi Haifa U19
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19 
24/09 02:30
FT 
 Paganese
Juve Stabia 
24/09 02:30
FT 
 Catania
As Andria Bat 
24/09 02:30
FT 
 Catanzaro
Lecce 
24/09 02:30
FT 
 Ac Monopoli
Matera 
23/09 22:30
FT 
 Us Siracusa
Cosenza Calcio 1914 
23/09 22:30
FT 
 Us Casertana 1908
Usd Akragas 
23/09 20:30
FT 
 Fondi
Reggina 
23/09 22:30
FT 
 Bisceglie
Sicula Leonzio 
23/09 22:30
FT 
 Rende
Virtus Francavilla 
23/09 21:00
FT 
 Virtus Entella
Carpi 
23/09 21:00
FT 
 Salernitana
Spezia 
23/09 21:00
FT 
 Perugia
Frosinone 
23/09 21:00
FT 
1 Novara
Avellino 
23/09 21:00
FT 
 Venezia
Parma 
23/09 21:00
FT 
 Bari
Ternana 
23/09 21:00
FT 
 Cremonese
Pescara 
23/09 21:00
FT 
 Brescia
Foggia 
23/09 21:00
FT 
 Empoli
Cittadella 
23/09 21:00
FT 
 Verona U19
Fiorentina U19 
23/09 21:00
FT 
 Lazio U19
Genoa U19 
23/09 21:00
FT 
 Sampdoria U19
Atalanta U19 
23/09 21:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Torino U19 
23/09 21:00
FT 
 Cremonese Youth
Brescia Youth 
23/09 21:00
FT 
 Pro Vercelli Youth
Spezia U19 
23/09 21:00
FT 
 Virtus Entella Youth
Cesena Youth 
23/09 21:00
FT 
 Frosinone Youth
Ascoli Youth 
23/09 21:00
FT 
 Venezia Youth
Novara Youth 
23/09 20:00
FT 
 Napoli U19
Udinese Youth 
23/09 19:00
FT 
 Juventus U19
AS Roma U19 
23/09 18:00
FT 
 Palermo U19
Ternana Youth 
23/09 17:00
FT 
 Avellino Youth
Cagliari U19 
24/09 00:30
FT 
 Bologna Futsal
Latina C5 Futsal 
24/09 00:30
FT 
 Napoli Futsal
Acqua E Sapone C5 Futsal 
23/09 15:00
FT 
 Tokushima Vortis
Machida Zelvia 
23/09 14:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Shonan Bellmare 
23/09 13:00
FT 
 Okayama
Kamatamare Sanuki 
23/09 17:00
FT 
 Beleza (w)
Inac Kobe (w) 
24/09 10:30
FT 
 Setagaya Sfida (w)
Yokohama Fc Seagulls Womens 
23/09 15:00
FT 
 Fc Takatsuki (w)
Yunogo Belle (w) 
24/09 00:30
FT 
 Ramtha SC
Al Yarmouk 
24/09 00:30
FT 
 Al Ahli
Mansheiat Bani Hasan 
23/09 17:00
FT 
 Astana
Taraz 
23/09 19:00
FT 
 Posta Rangers
Deckard Lian 
23/09 14:00
FT 
 Gimpo Fc
Pocheon Fc 
23/09 18:00
FT 
 Suwon
Daejeon Citizen 
23/09 18:00
FT 
 Anyang
Ansan Greeners 
23/09 18:00
FT 
 Gyeongnam
Bucheon 1995 
23/09 21:30
FT 
 Al-Shat
Al Athad 
23/09 21:30
FT 
 Rafeeq
Al Mahalla 
23/09 20:00
FT 
 Nevezis
Utenis Utena Ii 
23/09 20:00
FT 
 Trakai Ii
FK Tauras Taurage 
23/09 21:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Panevezys 
23/09 21:00
FT 
 Zalgiris Vilnius 2
Dfk Dainava Alytus 
23/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
Shkupi 
24/09 02:15
FT 
 Hamrun Spartans
Floriana 
24/09 02:00
FT 
 Birkirkara FC
Naxxar Lions 
23/09 23:59
FT 
 Lija Athletic
Sliema Wanderers FC 
23/09 23:59
FT 
 Tarxien Rainbows
Senglea Athletic 
24/09 02:15
FT 
 Pieta Hotspurs
Pembroke Athleta 
23/09 23:59
FT 
 Zabbar St Patrick
Qormi 
23/09 21:30
FT 
 Sfintul Gheorghe
Zimbru Chisinau 
23/09 21:30
FT 
 Dinamo-Auto
Cs Petrocub 
23/09 23:00
FT 
 Sheriff
Dacia Chisinau 
23/09 21:00
FT 
 Edinet
Cahul 2005 
23/09 21:00
FT 
 CF Gagauziya
Singerei 
23/09 21:00
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Abus Ungheni 
23/09 21:00
FT 
 Berane
Mornar 
23/09 23:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Kawkab de Marrakech 
23/09 23:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Olympique de Safi 
23/09 18:00
FT 
 Volendam U19
De Graafschap U19 1
23/09 22:00
FT 
 Glentoran
Coleraine 1
23/09 22:00
FT 
 Carrick Rangers
Cliftonville 
23/09 22:00
FT 
 Ballinamallard United
Ballymena United 
23/09 22:00
FT 
 Crusaders FC
Dungannon Swifts 
23/09 22:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Ards 
23/09 23:59
FT 
 FK Haugesund
Viking 
23/09 22:00
FT 
 Baerum SK
Kjelsas IL 
23/09 22:00
FT 
 Follo
Ham-Kam 
K8info