livescore - live soccer scores

Soccer Results: 17 Sep 2017 Soccer Scores & Results

17/09 23:00
FT 
 Manchester United
Everton 
17/09 20:30
FT 
1 Chelsea
Arsenal 
18/09 02:45
FT 
 Real Sociedad
Real Madrid 
18/09 00:30
FT 
 Las Palmas
Athletic Bilbao 
17/09 22:15
FT 
 Girona
Sevilla 
17/09 18:00
FT 
 Alaves
Villarreal 
18/09 02:45
FT 
 Genoa
Lazio 
17/09 23:59
FT 
 Chievo
Atalanta 
17/09 21:00
FT 
 AC Milan
Udinese 
17/09 21:00
FT 
 Napoli
Benevento 
17/09 21:00
FT 
 Spal
Cagliari 
17/09 21:00
FT 
 Torino
Sampdoria 
17/09 18:30
FT 
 Sassuolo
Juventus 
17/09 23:59
FT 
 Borussia Dortmund
Koln 
17/09 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Freiburg 
17/09 19:30
FT 
 Hoffenheim
Hertha Berlin 
18/09 03:00
FT 
 PSG
Lyon 
17/09 23:00
FT 
 Angers SCO
Metz 
17/09 23:00
FT 
 Stade Rennais
Nice 
17/09 21:00
FT 
 Amiens
Marseille 
17/09 22:00
FT 
 Albion Sports
Ashton Athletic 
17/09 22:00
FT 
 Stourbridge
St Ives Town 
17/09 22:00
FT 
 1874 Northwich
North Ferriby United 
17/09 21:00
FT 
 Thamesmead Town
Billericay Town 1
17/09 22:45
FT 
 Vitesse Arnhem
VVV Venlo 
17/09 22:45
FT 
 PSV Eindhoven
Feyenoord Rotterdam 1
17/09 20:30
FT 
 ADO Den Haag
Ajax Amsterdam 
17/09 20:30
FT 
 Twente Enschede
Utrecht 
18/09 02:00
FT 
 AS Eupen
Standard Liege 
17/09 23:59
FT 
 Oostende
Gent 
17/09 20:30
FT 
 Zulte-Waregem
Excelsior Mouscron 
18/09 03:15
FT 
 Sporting Braga
Vitoria Guimaraes 
18/09 01:00
FT 
1 Rio Ave
Porto 
17/09 23:00
FT 
 Belenenses
GD Estoril-Praia 1
17/09 21:30
FT 
 Rubin Kazan
Ural Sr 
17/09 18:00
FT 
1 Ruan Tosno
Spartak Moscow 
17/09 16:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Terek Groznyi 
17/09 15:00
FT 
 Jubilo Iwata
Urawa Red Diamonds 
17/09 17:00
FT 
 Jeju United
Ulsan Hyundai Horang-i 
17/09 17:00
FT 
 Pohang Steelers
Jeonbuk Hyundai Motors 
17/09 14:00
FT 
 Incheon United
Seoul 
17/09 20:00
FT 
 Kazakhstan (w)
Wales (w) 
17/09 19:30
FT 
 Malaysia U18
Thailand U18 
17/09 16:30
FT 
 Myanmar U18
Indonesia U18 
17/09 21:00
FT 
 South Africa Womens U20
Namibia Womens U20 
17/09 21:00
FT 
 Ethiopia Womens U20
Kenya Womens U20 
18/09 02:00
FT 
 Al-ahli Tripoli
Es Du Sahel 1
17/09 21:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Wydad Casablanca 
18/09 01:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
Teuta Durres 
17/09 22:00
FT 
 KF Laci
Luftetari Gjirokaster 
18/09 02:30
FT 
 CA Fenix Pilar
Defensores de Belgrano 
18/09 02:30
FT 
 UAI Urquiza
Talleres Rem De Escalada 1
18/09 07:05
FT 
 San Martin San Juan
River Plate 
18/09 05:05
FT 
 Boca Juniors
Godoy Cruz 
18/09 03:05
FT 
 CA Banfield
Racing Club 
18/09 01:05
FT 
 Atletico Tucuman
Chacarita Juniors 
17/09 22:05
FT 
1 Talleres Cordoba
Velez Sarsfield 1
18/09 03:00
FT 
 Instituto
Guillermo Brown 
18/09 02:35
FT 
 Nueva Chicago
Independiente Rivadavia 
18/09 02:00
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Flandria 
18/09 03:00
FT 
 Instituto Cordoba
Guillermo Brown 
18/09 02:35
FT 
 Nueva Chicago
Independiente Rivadavia 
18/09 02:00
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Flandria 
18/09 03:00
FT 
 Libertad Sunchales
Union Sunchales 
18/09 03:00
FT 
 Ca Belgrano Parana
Cosmos Santa Fe 
18/09 03:00
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Deportivo Roca 1
18/09 02:30
FT 
 Juventud De Pergamino
Sportivo Barracas Colon 2
17/09 20:00
FT 
 Ararat Yerevan
Gandzasar Kapan 
17/09 19:00
FT 
 North Korea Womens U16
Japan Womens U16 
17/09 19:00
FT 
 Australia Womens U16
Bangladesh Womens U16 
18/09 01:00
FT 
 Austria Wien
St.Polten 2
17/09 22:30
FT 
 Mattersburg
Red Bull Salzburg 
17/09 22:30
FT 
 Qarabag
Fk Kapaz Ganca 
18/09 01:00
FT 
 Sabail
Gilan Gabala 
17/09 15:45
FT 
 Kawran Bazar Progoti
Bangladesh Police Club 
17/09 22:00
FT 
 Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk 
17/09 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Brest 1
17/09 20:00
FT 
 Naftan Novopolock
Neman Grodno 
17/09 21:00
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Lida 
17/09 22:00
FT 
 Roeselare
Cercle Brugge 
18/09 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
Petrolero de Yacuiba 
18/09 05:15
FT 
 Universitario de Sucre
The Strongest 
18/09 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Jorge Wilstermann 
18/09 01:30
FT 
 FK Zeljeznicar
Krupa 1
18/09 01:00
FT 
 Borac Banja Luka
Radnik Bijeljina 
18/09 06:00
FT 
1 Cruzeiro (MG)
Bahia(BA) 
18/09 03:00
FT 
 Corinthians Paulista (SP)
Vasco da Gama(RJ) 
18/09 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Sao Paulo 
18/09 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Fluminense (RJ) 
18/09 03:00
FT 
 Gremio (RS)
Chapecoense SC 
18/09 03:00
FT 
 CR Flamengo (RJ)
Sport Club Recife (PE) 1
17/09 22:00
FT 
 Avai (sc)
Atletico Mineiro (MG) 1
18/09 01:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Slavia Sofia 
17/09 22:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Pirin Blagoevgrad 
17/09 19:35
FT 
 Guizhou Hengfeng Zhicheng
HeNan JianYe 1
17/09 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Guangzhou Evergrande 
17/09 19:35
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Beijing Renhe 
17/09 19:00
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Shenzhen Jiazhaoye 1
17/09 19:30
FT 
 Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical
Shanghai Shenxin 
17/09 19:00
FT 
 Dalian Yifang
Hangzhou Greentown 
17/09 16:00
FT 
1 Shanghai Sunfun
Hainan Boying Seamen 
17/09 16:00
FT 
 Chengdu Qianbao
Shenzhen Renren 
17/09 16:00
FT 
 Shenyang Dongjin
Jiangsu Yancheng 
17/09 16:00
FT 
 Jinlin Baijia
Baotou Southern 
17/09 16:00
FT 
 Beijing Tech
Shaanxi Changan Athletic 
17/09 16:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Shenyang City Public 1
18/09 09:00
FT 
 Independiente Santa Fe
Deportivo Pasto 
18/09 07:00
FT 
 Aguilas Doradas
Deportivo Cali 
18/09 06:15
FT 
 America de Cali
Atletico Huila 
18/09 05:00
FT 
 Orsomarso
Valledupar 
18/09 04:30
FT 
 Union Magdalena
Real Santander 
18/09 00:30
FT 
 Universitario De Popayan
Bogota 
18/09 06:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Alajuelense 
18/09 05:00
FT 
 Limon
AD Carmelita 1
18/09 03:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Santos De Guapiles 
18/09 01:00
FT 
 Municipal Liberia
Ad Grecia 
18/09 01:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Guadalupe 1
18/09 01:00
FT 
 Rudes
Istra 1961 
17/09 23:00
FT 
 Hajduk Split
NK Rijeka 
17/09 23:59
FT 
 Alki Oroklini
Aris Limassol 
17/09 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
Nea Salamis 
17/09 16:15
FT 
 Prevysov
Benatky Nad Jizerou 
17/09 16:15
FT 
 Unicov
HFK Olomouc 
17/09 16:15
FT 
 Valasske Mezirici
Velke Mezirici 1
17/09 23:59
FT 
 Slavia Praha
Sparta Praha 1
17/09 21:00
FT 
 Baumit Jablonec
Vysocina Jihlava 1
17/09 21:00
FT 
 Budejovice
Frydek-mistek 
17/09 16:15
FT 
1 Viktoria Zizkov
Fk Banik Sokolov 
17/09 16:15
FT 
 Mfk Havirov
Tj Sokol Usti 
17/09 18:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Viktoria Plzen U21 
17/09 17:00
FT 
 Brno U21
Fotbal Trinec U21 
17/09 17:00
FT 
 Teplice U21
Mlada Boleslav U21 
17/09 17:00
FT 
 Bohemians 1905 U21
Ceske Budejovice U21 
17/09 16:15
FT 
 Dukla Praha U21
Slavia Praha U21 
17/09 19:45
FT 
 Brabrand IF
Esbjerg FB 
17/09 19:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Viborg 1
17/09 19:45
FT 
 Nykobing Falster
Thisted 
17/09 19:45
FT 
 Roskilde
Fremad Amager 
17/09 19:45
FT 
 Skive IK
Vendsyssel 
17/09 19:45
FT 
 Vejle
Fredericia 
17/09 19:15
FT 
 Avarta
Marienlyst 
17/09 23:59
FT 
1 Brondby
Aalborg BK 
17/09 22:00
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Kobenhavn 
17/09 19:00
FT 
 Midtjylland
Hobro I.K. 
18/09 03:30
FT 
 Cd Clan Juvenil
Deportivo Cuenca 
18/09 01:00
FT 
 Macara
CD El Nacional 1
18/09 01:00
FT 
 Delfin Sc
Independiente Jose Teran 
18/09 02:15
FT 
 El Zamalek
El Daklyeh 
17/09 23:30
FT 
 El Ismaily
Arab Contractors 
17/09 21:00
FT 
 Smouha SC
Tanta 
18/09 07:00
FT 
 Isidro Metapan
Cd Chalatenango 
18/09 05:15
FT 
 Alianza
CD FAS 
18/09 05:00
FT 
 Cd Audaz
Sonsonate 
18/09 05:00
FT 
1 Municipal Limeno
Aguila 
17/09 22:00
FT 
 Doncaster Rovers
Scunthorpe United 
17/09 22:00
FT 
 Worthing
Staines Town 
17/09 21:00
FT 
 Norwich City U23
Blackburn Rovers U23 1
17/09 21:00
FT 
 Flora Tallinn 2
Kuressaare 
17/09 21:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Tallinna Levadia 2 
17/09 21:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Fci Tallinn B 
17/09 21:00
FT 
 Jk Sillamae Kalev Ii
Tartu Jk Maag Tammeka B 
17/09 18:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Paide Linnameeskond B 
17/09 18:00
FT 
 Joker Raasiku
Keila Jk 
17/09 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
Ps Kemi 
17/09 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Lahti Akatemia 
17/09 22:00
FT 
 Legirus Inter
Klubi 04 
17/09 22:00
FT 
 Kultsu
KTP Kotka 
17/09 22:00
FT 
 Js Hercules
Vifk Vaasa 
17/09 22:00
FT 
 Pk-37
Jakobstads Bollklubb 1
17/09 20:00
FT 
 Narpes Kraft
Gbk Kokkola 1
17/09 18:30
FT 
 PK-35
Toolon Taisto 
17/09 21:00
FT 
 Lens U19
PSG U19 
17/09 21:00
FT 
 Orleans Us 45 U19
Le Havre U19 
17/09 21:00
FT 
 Caen U19
Evreux U19 
17/09 21:00
FT 
 Us Boulogne U19
Paris U19 
17/09 21:00
FT 
 Chambly U19
Avranches U19 
17/09 21:00
FT 
 Lille U19
Entente U19 
17/09 17:00
FT 
1 Brest Stade U19
Trelissac U19 
17/09 17:00
FT 
 Saint Etienne U19
Colomiers U19 
18/09 00:30
FT 
 Dinamo Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
17/09 22:30
FT 
 Shukura Kobuleti
Dila Gori 
17/09 20:30
FT 
 Chikhura Sachkhere
Kolkheti Poti 
17/09 21:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Metalurgi Rustavi 
17/09 19:30
FT 
 Darmstadt
Arminia Bielefeld 
17/09 19:30
FT 
 Greuther Furth
Fortuna Dusseldorf 
17/09 19:30
FT 
 Bochum
Heidenheimer 
17/09 19:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Dynamo Dresden 
17/09 20:00
FT 
 International Leipzig
Carl Zeiss Jena Ii 
17/09 21:00
FT 
 VfB Oldenburg
Vfv Borussia 06 Hildesheim 
17/09 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Ssv Jeddeloh 
17/09 20:00
FT 
 Altonaer
Eintracht Norderstedt 
17/09 20:00
FT 
 St Pauli 2
Eutin 08 
17/09 20:00
FT 
 Havelse
Sv Drochtersen/assel 
17/09 19:30
FT 
 Wacker Nordhausen
FSV Union Furstenwalde 
17/09 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Zfc Meuselwitz 1
17/09 19:30
FT 
 Energie Cottbus
Berliner Fc Dynamo 
17/09 19:00
FT 
 Oberlausitz
Hertha Bsc Berlin Am 1
17/09 19:00
FT 
 VSG Altglienicke
Lokomotive Leipzig 
17/09 20:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Tsg Hoffenheim Am 
17/09 21:00
FT 
1 Monchengladbach Am
Koln Am 
17/09 21:00
FT 
 Viktoria Koln
Dortmund(am) 
17/09 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
Fortuna Dusseldorf Ii 
17/09 20:00
FT 
 Hannover 96 U19
Hertha Bsc Berlin U19 
17/09 20:00
FT 
 1 Fc Heidenheim U19
Karlsruher Sc U19 1
17/09 19:00
FT 
 Bayern Munich U19
Spvgg Unterhaching U19 
17/09 17:00
FT 
 Nurnberg U19
Mainz U19 
17/09 17:00
FT 
 Sv Wehen Wiesbaden U19
Augsburg U19 
17/09 17:00
FT 
 Dortmund U19
Monchengladbach U19 1
18/09 01:30
FT 
 Lamia
AEK Athens 
17/09 23:15
FT 
 Larisa
Atromitos Athens 
17/09 23:15
FT 
 Platanias FC
Kerkyra 
17/09 21:00
FT 
 Panathinaikos
Apollon Smirnis 
17/09 16:00
FT 
 Panathinaikos U20
Apollon Smirnis U20 
18/09 04:30
FT 
 Guastatoya
Xelaju MC 
18/09 02:00
FT 
 CD Marquense
Coban Imperial 
18/09 01:30
FT 
 Antigua Gfc
Club Comunicaciones 
18/09 01:00
FT 
 CSD Municipal
CD Malacateco 
18/09 01:00
FT 
 Siquinala
CD Suchitepequez 
18/09 06:00
FT 
 CD Motagua
Real Espana 
18/09 05:30
FT 
 Marathon
CD Olimpia 
18/09 05:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Platense 
18/09 04:00
FT 
 Juticalpa
Honduras Progreso 
17/09 15:35
FT 
 Kai Jing
Tai Chung 
17/09 15:30
FT 
 Shatin Sports
Wong Tai Sin District Rsc 
17/09 15:30
FT 
 Eastern District Sa
Citizen 
17/09 15:30
FT 
 Tung Sing
South China 
17/09 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Wan Chai Sf 
17/09 13:30
FT 
 Convoy Sun Hei
Kwun Tong Fa 
17/09 13:30
FT 
 Wing Yee Ft
Hong Kong 
17/09 13:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Double Flower Fa 
17/09 17:30
FT 
 Sun Pegasus
Kitchee 
17/09 14:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Wofoo Tai Po 
18/09 03:15
FT 
 Valur
Fjolnir 
18/09 00:15
FT 
 Grindavik
Breidablik 
17/09 23:59
FT 
 Hafnarfjordur FH
IBV Vestmannaeyjar 
17/09 23:59
FT 
 IA Akranes
Stjarnan 
17/09 23:59
FT 
 KR Reykjavik
Ka Akureyri 
17/09 19:30
FT 
 Sriwijaya Palembang
PSM Makassar 
17/09 16:00
FT 
1 Gresik United
Barito Putera 
17/09 14:30
FT 
 Persipura Jayapura
Persiba Balikpapan 
17/09 23:30
FT 
 Persepolis
Peykan 
17/09 18:00
FT 
 Killester United
Firhouse Clover 
18/09 01:15
FT 
1 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
17/09 23:59
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Ashdod MS 
18/09 02:30
FT 
 Pistoiese
Pro Piacenza 
18/09 02:30
FT 
 Gavorrano
Robur Siena Ssd 
17/09 22:30
FT 
 Pisa
Viterbese 
17/09 22:30
FT 
 Piacenza
Arezzo 
17/09 20:30
FT 
 Carrarese
Olbia 
17/09 22:30
FT 
 Lucchese
Ssd Monza 1912 
18/09 00:30
FT 
 Bassano
Pordenone Calcio Ssd 
18/09 00:30
FT 
 Gubbio
Sambenedettese 
18/09 00:30
FT 
 Teramo
Ravenna 
17/09 20:30
FT 
 Albinoleffe
Santarcangelo 
17/09 20:30
FT 
 Feralpisalo
Alma Juventus Fano 
17/09 20:30
FT 
 Fermana
Ac Mestre 
17/09 20:30
FT 
 Triestina
Alto Adige/sudtirol 
17/09 17:00
FT 
 Chievo Youth
Napoli U19 
17/09 17:00
FT 
 Chievo Youth
Napoli U19 
17/09 22:30
FT 
 Virtus Francavilla
Catania 
17/09 16:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Nagoya Grampus Eight 
17/09 14:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Beleza (w) 
18/09 11:00
FT 
 As Harima Albion (w)
Orca Kamogawa Womens 
18/09 10:00
FT 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Kibi International University (w) 
17/09 20:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Okzhetpes 1
17/09 20:00
FT 
 Nzoia United
Muhoroni Youth 
17/09 20:00
FT 
 Tusker
Mathare United 
17/09 18:00
FT 
 Anyang
Asan Mugunghwa 
17/09 18:00
FT 
 Suwon
Ansan Greeners 
17/09 22:00
FT 
 Metta/LU Riga
FK Ventspils 
17/09 23:59
FT 
 Darnes
Al Anwar 
17/09 23:59
FT 
 Al Taawun
Al-najma(lby) 
17/09 20:00
FT 
 Silute
Banga Gargzdai 
17/09 22:00
FT 
 Victoria Rosport
F91 Dudelange 
17/09 22:00
FT 
 Rodange 91
Us Mondorf-les-bains 
17/09 21:00
FT 
 Hostert
Una Strassen 
17/09 22:00
FT 
 Fola Esch
Union Titus Petange 
17/09 22:00
FT 
 Racing Union Luxemburg
Us Esch 
17/09 21:30
FT 
 Sileks
Shkupi 
17/09 21:30
FT 
 Skopje
Vardar Skopje 1
17/09 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Academy Pandev 
17/09 21:30
FT 
1 Rabotnicki Skopje
FK Shkendija 79 
18/09 02:00
FT 
 Sliema Wanderers FC
Valletta FC 
17/09 23:59
FT 
 Mosta
Tarxien Rainbows 
18/09 02:15
FT 
 Qrendi
San Gwann 
18/09 02:15
FT 
 Rabat Ajax
Zejtun Corinthians 
17/09 23:59
FT 
 Zebbug Rangers
Pieta Hotspurs 
17/09 23:59
FT 
 Melita
Zabbar St Patrick 
18/09 07:45
FT 
 Veracruz
Lobos Buap 
18/09 01:00
FT 
 Toluca
Queretaro 
17/09 21:30
FT 
 Olimpia Balti
Sheriff 
17/09 21:30
FT 
 Jezero Plav
Berane 
17/09 21:30
FT 
 Lovcen Cetinje
Mornar 
17/09 21:30
FT 
 Celik Niksic
Ibar Rozaje 
17/09 21:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Mladost Ljeskopolje 
17/09 21:30
FT 
 Otrant
Lovcen Cetinje 
18/09 03:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
OCK Olympique de Khouribga 
18/09 01:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Racing Casablanca 
17/09 23:00
FT 
 Olympique de Safi
Chabab Rif Hoceima 
17/09 23:00
FT 
1 HUSA Hassania Agadir
Renaissance Sportive de Berkane 1
17/09 23:59
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Floro 
17/09 23:59
FT 
 Levanger
Kongsvinger 
17/09 23:59
FT 
 Ranheim IL
Elverum 
17/09 23:00
FT 
 Fredrikstad
Start Kristiansand 
17/09 21:00
FT 
 Jerv
Sandnes Ulf 
17/09 21:00
FT 
 Arendal
Mjondalen 
17/09 21:00
FT 
 Strommen
Asane Fotball 
18/09 02:00
FT 
 Rosenborg
Valerenga 
17/09 23:59
FT 
1 Viking
Molde 
17/09 23:59
FT 
 Lillestrom
Kristiansund BK 
17/09 23:59
FT 
 Sogndal
FK Haugesund 
17/09 23:59
FT 
 Tromso IL
Sarpsborg 08 FF 
17/09 23:59
FT 
 Sandefjord
Brann 
17/09 23:59
FT 
 Bryne
Byasen Toppfotball 
17/09 22:00
FT 
 Nardo
Nest-Sotra 
17/09 21:00
FT 
 IL Hodd
Notodden FK 
18/09 00:30
FT 
 Fnjaa SC
Alslam 
17/09 22:45
FT 
 Oman Club
Al-Suwaiq Club 
18/09 00:45
FT 
 Saham
AL-Nahda 
18/09 00:30
FT 
 Fnjaa SC
Al Salam 
17/09 22:45
FT 
 Oman Club
Al-Suwaiq Club 
17/09 22:30
FT 
 Al Oruba Sur
Mrbat 
17/09 21:45
FT 
 Dhofar
Al Shabab Oma 
17/09 21:40
FT 
 Sohar Club
Muscat 
17/09 21:30
FT 
 Al Mudhaibhi
Al Nasr(OMA) 
18/09 06:00
FT 
 CD Arabe Unido
San Francisco 
18/09 08:10
FT 
1 Rubio Nu Asuncion
General Diaz 
18/09 06:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Independiente Fbc 
18/09 07:15
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Sport Huancayo 
18/09 04:30
FT 
 Universitario de Deportes
Juan Aurich 
18/09 02:30
FT 
1 Inti Gas Deportes
Alianza Lima 
17/09 23:59
FT 
 Deportivo Union Comercio
Deportivo Municipal 
17/09 23:59
FT 
 Legia Warszawa
Cracovia Krakow 
17/09 21:30
FT 
 Sandecja
LKS Nieciecza 1
17/09 21:00
FT 
 GKS Tychy
Olimpia Grudziadz 
17/09 18:30
FT 
 Stal Mielec
GKS Katowice 
17/09 17:00
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Legia Warszawa B 
17/09 18:00
FT 
 Odra Opole Youth
Lechia Gdansk Youth 
17/09 23:59
FT 
 Marr Tino
Pedras Salgadas 
17/09 23:59
FT 
 Salgueiros
Felgueiras 1
17/09 23:59
FT 
 SC Farense
Casa Pia Ac 
17/09 23:59
FT 
 Sourense
Sertanense 
17/09 23:59
FT 
 Mondinense
Gd Braganca 1
17/09 23:59
FT 
 Pero Pinheiro
Loures 
17/09 23:00
FT 
 SC Covilha
Famalicao 
17/09 23:00
FT 
1 Gil Vicente
Santa Clara 1
17/09 23:00
FT 
1 Varzim
Arouca 
17/09 23:00
FT 
 Academico Viseu
Vitoria Guimaraes B 
17/09 23:00
FT 
 CF Uniao Madeira
Leixoes 
17/09 23:00
FT 
 Real Sport
Penafiel 1
17/09 18:15
FT 
 CD Cova Piedade
Benfica B 
18/09 01:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Gaz Metan Medias 
17/09 23:00
FT 
 Concordia Chiajna
CFR Cluj 
17/09 13:00
FT 
 Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk
Irtysh 1946 Omsk 
17/09 14:00
FT 
 Smena Komsomolsk
Dinamo Barnaul 
17/09 23:00
FT 
 Chayka K Sr
Afips 
17/09 22:00
FT 
 Kuban Krasnodar B
Torpedo Armavir 
17/09 21:00
FT 
 Kamaz
Mordovia Saransk 
17/09 21:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Volga Ulyanovsk 
17/09 21:00
FT 
 Syzran-2003
Orenburg 2 
17/09 20:00
FT 
 Anzhi Junior
Lada Togliatti 
17/09 19:00
FT 
 Krylia Sovetov Ii
Ural 2 
17/09 19:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Chelyabinsk 
17/09 18:00
FT 
 Dinamo St Petersburg B
Dolgiye Prudy 
17/09 22:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Amkar Perm Youth 2
17/09 21:00
FT 
 Ss Virtus
Cailungo 
17/09 21:00
FT 
 Tre Fiori
SS Murata 
18/09 01:25
FT 
 Al Ahli Jeddah
Al-Nasr Riyadh 
18/09 01:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Zemun 
18/09 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
Radnicki Nis 
18/09 01:00
FT 
 Borac Cacak
FK Rad Beograd 
17/09 23:00
FT 
 Spartak Subotica
Mladost Lucani 
17/09 23:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Crvena Zvezda 
17/09 22:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Cukaricki 
17/09 22:00
FT 
 Macva Sabac
Radnik Surdulica 1
17/09 16:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Spartak Subotica U19 1
17/09 16:00
FT 
 Partizan Belgrade U19
Ofk Belgrade U19 
18/09 01:00
FT 
 Zlate Moravce
Dac 1904 Dunajská Streda 
17/09 22:00
FT 
 Slavoj Trebisov
Spisska Nova Ves 
17/09 16:30
FT 
 Msk Zilina B
Skf Sered 
17/09 16:30
FT 
 Zp Sport Podbrezova B
Poprad 
17/09 23:59
FT 
 Gorica
NK Maribor 
17/09 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
AmaZulu 
18/09 02:00
FT 
 Cordoba
Tenerife 
17/09 23:59
FT 
 Gimnastic Tarragona
Albacete 
17/09 23:59
FT 
 Real Oviedo
Cadiz 
17/09 22:00
FT 
 Alcorcon
Barcelona B 
17/09 18:00
FT 
 Cultural Leonesa
SD Huesca 
18/09 01:00
FT 
 Coruxo
SD Ponferradina 
17/09 23:59
FT 
 Toledo
G Segoviana 
17/09 23:59
FT 
 Racing de Ferrol
Cd Artistico Navalcarnero 
17/09 23:00
FT 
 Rapido de Bouzas
Atletico De Madrid B 
17/09 18:00
FT 
 Valladolid B
Celta Vigo B 
17/09 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Cd Guijuelo 
17/09 18:00
FT 
2 Cf Rayo Majadahonda
Deportivo La Coruna B 
17/09 23:59
FT 
 Leioa
Racing de Santander 
17/09 23:59
FT 
 Barakaldo CF
Real Union de Irun 
17/09 23:59
FT 
1 Burgos CF
UD Logrones 
17/09 23:30
FT 
 CD Izarra
CD Mirandes 
17/09 23:30
FT 
 Cd Vitoria Spa
Arenas Club De Getxo 
K8info