livescore - live soccer scores

Soccer Results: 16 Sep 2017 Soccer Scores & Results

16/09 19:30
FT 
 Crystal Palace
Southampton 
17/09 00:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Swansea City 
16/09 22:00
FT 
 Huddersfield Town
Leicester City 
16/09 22:00
FT 
 Liverpool
Burnley 
16/09 22:00
FT 
 Newcastle United
Stoke City 
16/09 22:00
FT 
 Watford
Manchester City 
16/09 22:00
FT 
 West Bromwich
West Ham 
17/09 00:30
FT 
1 RB Leipzig
Monchengladbach 
16/09 21:30
FT 
 Bayern Munich
Mainz 05 
16/09 21:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Augsburg 
16/09 21:30
FT 
 Werder Bremen
Schalke 04 
16/09 21:30
FT 
 VfB Stuttgart
Wolfsburg 
17/09 02:00
FT 
 Dijon
Saint Etienne 
17/09 02:00
FT 
 Guingamp
Lille 
17/09 02:00
FT 
 Nantes
Caen 
17/09 02:00
FT 
1 ES Troyes AC
Montpellier 
16/09 23:00
FT 
 AS Monaco
Strasbourg 
16/09 22:00
FT 
 AFC Telford United
Barwell 
16/09 22:00
FT 
 Alfreton Town
Rushden&Diamonds 
16/09 22:00
FT 
 Banbury United
Thatcham Town 
16/09 22:00
FT 
 Basford Utd
Mickleover Sports 
16/09 22:00
FT 
 Blyth Spartans
Shaw Lane Aqua 
16/09 22:00
FT 
 Bognor Regis Town
Weston Super Mare 
16/09 22:00
FT 
 Boston United
Haughmond 
16/09 22:00
FT 
 Braintree Town
Royston Town 
16/09 22:00
FT 
 Bridport
Cadbury Heath 
16/09 22:00
FT 
 Buxton FC
Chasetown 
16/09 22:00
FT 
 Chelmsford City
Ramsgate 
16/09 22:00
FT 
 Colney Heath
Burgess Hill Town 
16/09 22:00
FT 
 Darlington
South Shields 
16/09 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Carshalton Athletic 
16/09 22:00
FT 
 Gosport Borough
Swindon Supermarine 
16/09 22:00
FT 
 Grantham Town
Alvechurch 
16/09 22:00
FT 
 Hampton & Richmond
Potters Bar Town 
16/09 22:00
FT 
 Handsworth Parramore
Fc United Of Manchester 
16/09 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Merthyr Town 
16/09 22:00
FT 
 Hertford Town
AFC Hornchurch 
16/09 22:00
FT 
 Horsham
Herne Bay 
16/09 22:00
FT 
 AFC Kempston Rovers
Hereford 
16/09 22:00
FT 
 Kettering Town
Kidsgrove Athletic 
16/09 22:00
FT 
 Hanwell Town
Enfield Town 
16/09 22:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Wingate Finchley 
16/09 22:00
FT 
 Newcastle Benfield
Ashton United 
16/09 22:00
FT 
 Nuneaton Town
Kings Lynn 
16/09 22:00
FT 
 Ossett Town
Atherton Collieries 
16/09 22:00
FT 
 Paulton Rovers
Kidlington 
16/09 22:00
FT 
 Salisbury City
Poole Town 
16/09 22:00
FT 
 Shepshed Dynamo
Nantwich Town 
16/09 22:00
FT 
 Slough Town
Dulwich Hamlet 
16/09 22:00
FT 
 Shildon
Altrincham 
16/09 22:00
FT 
 Southport FC
Bradford Park Avenue 
16/09 22:00
FT 
 St Albans City
Cambridge City 
16/09 22:00
FT 
 Spennymoor Town
Gainsborough Trinity 
16/09 22:00
FT 
 Stafford Rangers
Tamworth 
16/09 22:00
FT 
 Stalybridge Celtic
Chorley 
16/09 22:00
FT 
 Stratford Town
Redditch United 
16/09 22:00
FT 
 Welling United
Haringey Borough 
16/09 22:00
FT 
 Warrington Town AFC
Hyde United 
16/09 22:00
FT 
 Wealdstone
Faversham Town 
16/09 22:00
FT 
 Weymouth
Chippenham Town 
16/09 22:00
FT 
 Biggleswade Town
East Thurrock United 
16/09 22:00
FT 
 Concord Rangers
Tunbridge Wells 
16/09 22:00
FT 
 Cinderford Town
Hartley Wintney 
16/09 22:00
FT 
 Kings Langley
Margate 
16/09 22:00
FT 
 Kingstonian
Brackley Town 
16/09 22:00
FT 
 Lancaster City
Droylsden 
16/09 22:00
FT 
 Leiston
Crowborough Athletic 
16/09 22:00
FT 
 Metropolitan Police
Heybridge Swifts 
16/09 22:00
FT 
 Needham Market
Chesham United 
16/09 22:00
FT 
 Ware
Leatherhead 
16/09 22:00
FT 
 Truro City
Afc Portchester 
16/09 22:00
FT 
 Lowestoft Town
Harlow Town 
16/09 22:00
FT 
 Tavistock Afc
Frome Town 
16/09 22:00
FT 
 Westfields
Leamington 
16/09 22:00
FT 
 Cheshunt
Dorking 
16/09 22:00
FT 
 Baldock Town
Aylesbury United 
16/09 22:00
FT 
 Bath City
Knaphill 
16/09 22:00
FT 
 Glebe
Phoenix Sports 
16/09 22:00
FT 
 Harrogate Town
Penistone Church 
16/09 19:30
FT 
 Deeping Rangers
Kidderminster 
17/09 00:30
FT 
 Barnsley
Aston Villa 
16/09 22:00
FT 
 Birmingham
Preston North End 
16/09 22:00
FT 
 Brentford
Reading 
16/09 22:00
FT 
 Bristol City
Derby County 
16/09 22:00
FT 
 Burton Albion
Fulham 
16/09 22:00
FT 
 Cardiff City
Sheffield Wed. 
16/09 22:00
FT 
 Hull City
Sunderland 
16/09 22:00
FT 
 Ipswich
Bolton Wanderers 
16/09 22:00
FT 
 Middlesbrough
Queens Park Rangers 
16/09 22:00
FT 
 Millwall
Leeds United 
16/09 22:00
FT 
 Nottingham Forest
Wolves 
16/09 22:00
FT 
 Sheffield United
Norwich 
17/09 02:30
FT 
 St.-Truidense VV
Genk 
17/09 02:00
FT 
 KSC Lokeren
Royal Antwerp 
17/09 02:00
FT 
 Sporting Charleroi
Red Star Waasland-Beveren 
16/09 23:59
FT 
 Kortrijk
Anderlecht 
16/09 20:00
FT 
 Germany (w)
Slovenia (w) 
17/09 01:15
FT 
 Saudi Arabia U16
Jordan U16 
16/09 22:15
FT 
 Sri Lanka U16
Bahrain U16 
16/09 20:30
FT 
 Bhutan U16
Lebanon U16 
16/09 20:00
FT 
 Indonesia U16
Northern Mariana Island U16 
16/09 19:00
FT 
 Chinese Taipei U16
Hong Kong U16 
16/09 17:30
FT 
 Afghanistan U16
Kyrgyzstan U16 
16/09 17:00
FT 
 Timor Leste U16
Laos U16 
16/09 15:00
FT 
 Brunei U16
Macau U16 
16/09 22:00
FT 
 Solomon Islands Futsal
Hong Kong Futsal 
16/09 22:00
FT 
 Maldives Futsal
United Arab Emirates Futsal 
17/09 00:30
FT 
 Guinea Womens U20
Cameroon Womens U20 
16/09 23:59
FT 
 Morocco Womens U20
Senegal Womens U20 
16/09 23:00
FT 
 Nigeria Womens U20
Tanzania Womens U20 
17/09 01:00
FT 
 Al Ahly
Esperance Sportive de Tunis 
16/09 21:00
FT 
 Ferroviario Beira
Usm Alger 
16/09 22:00
FT 
 Flamurtari
Lushnja Ks 
17/09 00:45
FT 
 Es Setif
Us Biskra 
16/09 23:59
FT 
 Mc Oran
Na Hussein Dey 
17/09 07:05
FT 
 Atletico Atlanta
Almirante Brown 
17/09 07:05
FT 
 Independiente
Lanus 
17/09 05:05
FT 
 San Lorenzo
Arsenal de Sarandi 
17/09 03:15
FT 
 Newells Old Boys
Olimpo 
17/09 01:05
FT 
 Argentinos Juniors
Belgrano 
17/09 01:05
FT 
 Defensa Y Justicia
Union Santa Fe 
17/09 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Aldosivi 
17/09 04:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
All Boys 
17/09 02:30
FT 
 Villa Dalmine
Boca Unidos 1
17/09 02:30
FT 
1 Almagro
CA Brown Adrogue 
17/09 02:05
FT 
 San Martin Tucuman
Ferrol Carril Oeste 
17/09 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Aldosivi 
17/09 04:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
All Boys 
17/09 02:30
FT 
 Villa Dalmine
Boca Unidos 
17/09 02:30
FT 
 Almagro
CA Brown Adrogue 
17/09 02:05
FT 
 San Martin Tucuman
Ferrol Carril Oeste 
16/09 20:00
FT 
1 Alashkert
Shirak 1
16/09 19:00
FT 
 Thailand Womens U16
China Womens U16 
16/09 19:00
FT 
 South Korea women U16
Laos Womens U16 
16/09 17:20
FT 
 Peninsula Power
Queensland Lions SC 
16/09 14:00
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Alamein Womens 
16/09 22:00
FT 
 Atsv Stadl Paura
SV Allerheiligen 
16/09 22:00
FT 
 Union Gurten
SK Vorwarts Steyr 
17/09 00:30
FT 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
17/09 00:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Sturm Graz 
16/09 22:00
FT 
 Rheindorf Altach
Rapid Wien 
16/09 23:00
FT 
1 Neftci Baku
Zira 
16/09 20:30
FT 
 FK Inter Baku
Standard Sumqayit 
17/09 01:35
FT 
 Al-Najma
Al-Riffa 
16/09 23:20
FT 
 Al-Muharraq
Malkia 
16/09 23:20
FT 
 East Riffa
Al Ahli Bhr 
16/09 15:45
FT 
 Nofel Sporting Club
Uttar Baridhara Club 
16/09 21:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Tarpeda Minsk 
16/09 20:30
FT 
 Smorgon FC
Slonim 
16/09 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Belshina Babruisk 
16/09 22:00
FT 
 Fk Orsha
Luch Minsk 
16/09 22:00
FT 
 Volna Pinsk
Osipovichy 
16/09 21:00
FT 
 Fc Baranovichi
Vigvam Smolevichy 
16/09 21:00
FT 
 Neman Agro
Granit Mikashevichi 
16/09 23:59
FT 
 Dnepr Mogilev
Gorodeya 
16/09 23:00
FT 
 Vitebsk
Gomel 
16/09 22:00
FT 
 Krumkachy
Torpedo Zhodino 
16/09 20:00
FT 
 Dinamo Minsk
Torpedo Minsk 1
17/09 02:30
FT 
 Tubize
Lierse 
16/09 23:00
FT 
1 KFCO wilrijk
Westerlo 
17/09 05:15
FT 
 Real Potosi
Blooming 
17/09 03:00
FT 
 Club Guabira
Nacional Potosi 
17/09 01:00
FT 
 FK Sarajevo
NK Siroki Brijeg 
16/09 22:30
FT 
 GOSK Gabela
Zrinjski Mostar 
16/09 22:30
FT 
 Vitez
NK Celik 
16/09 22:00
FT 
 Mladost Doboj Kakanj
Sloboda 
17/09 08:00
FT 
 Ponte Preta
Atletico Clube Goianiense 
17/09 06:00
FT 
 Botafogo (RJ)
Santos 
17/09 06:00
FT 
 Parana PR
Londrina (PR) 
17/09 03:30
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
CRB (AL) 1
17/09 03:30
FT 
 Vila Nova (GO)
Luverdense 
17/09 03:30
FT 
 Internacional (RS)
Figueirense (SC) 
17/09 03:30
FT 
 Paysandu (PA)
ABC RN 
17/09 03:30
FT 
 Oeste Sp
Nautico (PE) 
17/09 01:00
FT 
1 Cherno More Varna
CSKA Sofia 
16/09 22:45
FT 
 Vereya
Dunav Ruse 
16/09 23:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Botev Vratsa 
16/09 23:00
FT 
 Litex Lovech
Oborishte 
16/09 22:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Lokomotiv Sofia 
16/09 22:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
PFK Montana 
16/09 22:00
FT 
 Tsarsko Selo
Ludogorets Razgrad Ii 
16/09 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Beijing Guoan 
16/09 19:35
FT 
 Liaoning Whowin
Hebei Hx Xingfu 
16/09 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Yan Bian Fude 
16/09 19:35
FT 
 Tianjin Quanjian
Chongqing Lifan 
16/09 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
ShenHua SVA FC 
16/09 19:45
FT 
 Meizhou Hakka
Baoding Rongda 
16/09 19:35
FT 
 Beijing Beikong
Lijiang Feihu 
16/09 19:30
FT 
 Wuhan ZALL
Inner Mongolia Zhongyou 
16/09 19:30
FT 
 Dalian Chaoyue
Zhejiang Yiteng 
16/09 19:30
FT 
 Changchun Dazhong Womens
Dalian Quanjian Womens 
16/09 19:00
FT 
 Beijing Beikong Womens
Tianjin Huisen Womens 
16/09 15:00
FT 
 Hebei Ticai Womens
Shanghai Yung Park Changyuan Womens 
16/09 15:00
FT 
 Shandong Jfss Womens
Jiangsu Suning Womens 
17/09 08:45
FT 
 Atletico Nacional
Millonarios 
17/09 07:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Tigres Zipaquira 
17/09 06:30
FT 
 Alianza Petrolera
Envigado 
17/09 04:15
FT 
 Jaguares De Cordoba
Deportiva Once Caldas 2
17/09 09:00
FT 
1 Boyaca Chico
Barranquilla 
17/09 04:15
FT 
 Fortaleza
Llaneros de Guanare 
17/09 10:00
FT 
 Herediano
Perez Zeledon 
17/09 01:00
FT 
 Zapresic
Dinamo Zagreb 
16/09 23:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
ZNK Osijek 
17/09 01:00
FT 
 AEK Larnaca
AEL Limassol 1
16/09 23:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia 
16/09 23:59
FT 
 Pafos
Omonia Nicosia 
16/09 21:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Xylotympou 
16/09 21:00
FT 
 AE Zakakiou
Agia Napa 
16/09 21:00
FT 
 Omonia Aradippou
Halkanoras 
16/09 21:00
FT 
 Digenis Voroklinis
E.N.Paralimni 
16/09 21:00
FT 
 Asil Lysi
Othellos Athienou 
16/09 21:00
FT 
 Anagenisis Dherina
Thoi Lakatamias 
17/09 01:00
FT 
 Synot Slovacko
Mlada Boleslav 1
16/09 23:00
FT 
 Brno
Slovan Liberec 
16/09 23:00
FT 
 Mfk Karvina
SK Sigma Olomouc 
16/09 22:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Usti nad Labem 1
16/09 22:30
FT 
 Marila Pribram
Olymphradec Kralove 1
16/09 22:30
FT 
1 Sk Slovan Varnsdorf
Hradec Kralove 1
16/09 16:15
FT 
 Pardubice
SC Znojmo 
16/09 16:15
FT 
 Fotbal Trinec
Opava 
16/09 19:15
FT 
1 Pardubice U19
Sk Sigma Olomouc u19 
16/09 19:00
FT 
 Vsk Arhus
Kjellerup IF 
16/09 21:00
FT 
 Bronshoj
BK Frem 
16/09 21:00
FT 
 Hillerod Fodbold
Hvidovre IF 
16/09 21:00
FT 
 AB Kobenhavn
Naestved 
16/09 19:00
FT 
 B93 Copenhagen
Skovshoved 
16/09 21:00
FT 
 Kolding IF
Naesby BK 
16/09 20:00
FT 
 Middelfart
Greve 
16/09 19:00
FT 
 HIK
Dalum 
16/09 22:00
FT 
 Sonderjyske
Horsens 
17/09 01:00
FT 
1 Univ. Catolica
Guayaquil City 
17/09 05:00
FT 
 Mushuc Runa
Olmedo Riobamba 
16/09 23:00
FT 
 Wadi Degla SC
Enppi 
16/09 21:00
FT 
 Al Nasr Cairo
Ittihad Alexandria 
17/09 07:00
FT 
 Santa Tecla
Luis Angel Firpo 
17/09 05:15
FT 
 CD Dragon
Cd Pasaquina 
16/09 22:00
FT 
 Barrow
Torquay United 
16/09 22:00
FT 
 Bromley
Solihull Moors 
16/09 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Halifax Town 
16/09 22:00
FT 
 Dover Athletic
Chester FC 
16/09 22:00
FT 
 Eastleigh
AFC Fylde 
16/09 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Tranmere Rovers 1
16/09 22:00
FT 
 Gateshead
Aldershot Town 
16/09 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Maidstone United 
16/09 22:00
FT 
 Maidenhead United
Boreham Wood  
16/09 22:00
FT 
 Woking
Sutton United 
16/09 22:00
FT 
 Wrexham
Guiseley 
16/09 19:30
FT 
 Leyton Orient
Hartlepool United FC 
16/09 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
AFC Wimbledon 
16/09 22:00
FT 
 Blackpool
Oxford United 
16/09 22:00
FT 
 Bradford AFC
Rotherham United 1
16/09 22:00
FT 
 Bury
Plymouth Argyle 
16/09 22:00
FT 
 Gillingham
Charlton Athletic 
16/09 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Rochdale 
16/09 22:00
FT 
1 Oldham Athletic
Shrewsbury Town 
16/09 22:00
FT 
 Portsmouth
Fleetwood Town 1
16/09 22:00
FT 
 Southend United
Northampton Town 1
16/09 22:00
FT 
 Walsall
Peterborough United 
16/09 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Bristol Rovers 1
16/09 22:00
FT 
 Cambridge United
Coventry 
16/09 22:00
FT 
 Carlisle
Barnet 
16/09 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Colchester United 1
16/09 22:00
FT 
1 Chesterfield
Accrington Stanley 
16/09 22:00
FT 
 Crawley Town
Notts County 
16/09 22:00
FT 
 Exeter City
Crewe Alexandra 
16/09 22:00
FT 
 Grimsby Town
Yeovil Town 
16/09 22:00
FT 
 Morecambe
Newport County 
16/09 22:00
FT 
 Port Vale
Forest Green Rovers 
16/09 22:00
FT 
 Swindon
Stevenage Borough 
16/09 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Luton Town 
16/09 20:00
FT 
 Lincoln City
Mansfield Town 
16/09 23:59
FT 
 Hull City U23
Coventry U23 
16/09 20:00
FT 
1 Manchester City U23
Sunderland U23 
16/09 22:00
FT 
 Farsley Celtic
Halesowen Town 
16/09 22:00
FT 
 Matlock Town
Marine 
16/09 22:00
FT 
 Whitby Town
Sutton Coldfield Town 
16/09 22:00
FT 
 Workington
Hednesford Town 
16/09 22:00
FT 
 Coalville Town
Witton Albion 
16/09 22:00
FT 
 Tiverton Town
Basingstoke Town 
16/09 23:59
FT 
 Trans Narva
Tartu JK Tammeka 
16/09 21:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Fci Tallinn 
16/09 21:00
FT 
 JK Sillamae Kalev
Nomme JK Kalju 
16/09 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
16/09 21:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Tartu FS Santos 
16/09 21:00
FT 
 Elva
Rakvere Jk Tarvas 
16/09 18:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Kohtla Jarve Jk Jarve 
16/09 22:00
FT 
 Portugal Beach Soccer
Spain Beach Soccer 
16/09 20:45
FT 
 Ukraine Beach Soccer
Belarus Beach Soccer 
16/09 19:30
FT 
 Poland Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer 
16/09 18:15
FT 
 Greece Beach Soccer
Estonia Beach Soccer 
16/09 17:00
FT 
 Hungary Beach Soccer
England Beach Soccer 
16/09 15:45
FT 
 Bulgaria Beach Soccer
Romania Beach Soccer 
17/09 00:30
FT 
 Ki Klaksvik
EB Streymur 
16/09 23:00
FT 
 07 Vestur Sorvagur
Skala Itrottarfelag 
16/09 23:00
FT 
 IF Fuglafjordur
B36 Torshavn 
16/09 22:00
FT 
 HB Torshavn
Vikingur Gotu 
16/09 22:00
FT 
 Tb/fcs/royn
NSI Runavik 
16/09 22:00
FT 
 Ilves Tampere
HJK Helsinki 
16/09 22:00
FT 
1 RoPS Rovaniemi
SJK Seinajoki 
16/09 22:00
FT 
 VPS Vaasa
KuPS 
16/09 21:00
FT 
 AC Oulu
Grifk 
16/09 21:00
FT 
 Jaro
Honka 
16/09 21:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Ops-jp 
16/09 21:00
FT 
 Kpv
Gnistan 
16/09 23:30
FT 
 Kiffen
Sudet 
16/09 22:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Pepo Lappeenranta 
16/09 22:00
FT 
 Japs
Mp Mikkeli 
16/09 22:00
FT 
 Peimari United
Jazz 
16/09 22:00
FT 
 Espa
Kapa Helsinki 
16/09 22:00
FT 
 Musa
Bk-46 Karis Karjaa 
16/09 22:00
FT 
 Kajha
TP47 Tornio 
16/09 22:00
FT 
 Villiketut
Ac Kajaani 
16/09 21:00
FT 
1 Sochaux
Stade Reims 
16/09 20:45
FT 
 Red Star 93
Stade Lavallois MFC 
16/09 23:59
FT 
 Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi 
16/09 20:00
FT 
 Samtredia
Lokomotiv Tbilisi 
16/09 21:00
FT 
 Merani Martvili
Samgurali Tskh 
16/09 19:00
FT 
 St. Pauli
Ingolstadt 04 
16/09 19:00
FT 
 SV Sandhausen
Kaiserslautern 
16/09 19:00
FT 
 MSV Duisburg
Nurnberg 
16/09 20:00
FT 
 VfR Aalen
Wurzburger Kickers 
16/09 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Sv Meppen 1
16/09 20:00
FT 
 Paderborn 07
Preuben Munster 
16/09 20:00
FT 
 Hansa Rostock
Werder Bremen Am 
16/09 20:00
FT 
 Fortuna Koln
Hallescher 
16/09 20:00
FT 
 Karlsruher
Sportfreunde Lotte 
16/09 20:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
SG Sonnenhof Grobaspach 
16/09 20:00
FT 
 Eintr Braunschweig Am
Etsv Weiche Flensburg 
16/09 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
SV Babelsberg 03 
16/09 19:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Fsv Luckenwalde 
16/09 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Ssv Ulm 1846 1
16/09 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
Stuttgart Amateure 
16/09 20:00
FT 
1 Mainz Am
Kickers Offenbach 1
16/09 20:00
FT 
1 Sv Rochling Volkling
Steinbach 
16/09 20:00
FT 
 Stuttgarter Kickers
Tsv Schott Mainz 
16/09 20:00
FT 
 TuS Koblenz
Eintracht Stadtallendorf 
16/09 20:00
FT 
 Sc Verl
Uerdingen 1
16/09 20:00
FT 
 Wegberg Beeck
SC Wiedenbruck 
16/09 20:00
FT 
 RW Oberhausen
Erndtebruck 
16/09 19:00
FT 
 Niendorfer Tsv U19
Wolfsburg U19 
16/09 19:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Greuther Furth U19 
17/09 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis 
16/09 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
Panaitolikos Agrinio 
16/09 21:00
FT 
 PAE Levadiakos
Xanthi 
16/09 16:00
FT 
 Paok Saloniki U20
Panadol Gauss U20 
16/09 17:30
FT 
 Yuen Long
Hong Kong Sapling 
16/09 14:30
FT 
 Southern District
Guangzhou Rf U19 1
17/09 02:30
FT 
 Budapest Honved
Ferencvarosi TC 1
16/09 23:59
FT 
 Vasas
Fehervar Videoton 2
16/09 23:59
FT 
 Balmazujvaros
Debreceni VSC 
16/09 23:59
FT 
 Videoton Puskas Akademia
Mezokovesd-Zsory 
16/09 23:59
FT 
 Szombathelyi Haladas
Ujpesti TE 
16/09 23:59
FT 
 Diosgyor
Paksi SE 
16/09 16:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc U19
Fehervar Videoton U19 
16/09 22:00
FT 
 Ir Reykjavik
Leiknir F 
16/09 22:00
FT 
 Throttur
UMF Selfoss 
16/09 22:00
FT 
 Keflavik
Fram Reykjavik 
16/09 22:00
FT 
 Haukar
Fylkir 
16/09 22:00
FT 
 Thor Akureyri
Leiknir Reykjavik 
16/09 22:00
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
HK Kopavog 
16/09 19:30
FT 
 Arema Malang
Persela Lamongan 
17/09 02:30
FT 
 Longford Town
UC Dublin UCD 
17/09 02:15
FT 
 Cobh Ramblers
Cabinteely 
16/09 22:00
FT 
1 Shamrock Rovers
Dundalk 
17/09 03:00
FT 
 Finn Harps
Sligo Rovers 
17/09 01:30
FT 
1 Beitar Jerusalem
Hapoel Haifa 
17/09 00:30
FT 
1 Hapoel Ashkelon
Hapoel Acco 
16/09 23:59
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Raanana 
16/09 23:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva FC 
16/09 16:00
FT 
1 Maccabi Netanya U19
Maccabi Haifa U19 
16/09 22:30
FT 
 Arzachena
Pontedera 
16/09 20:30
FT 
 Modena
Renate Ac 
17/09 00:30
FT 
 Cosenza Calcio 1914
As Andria Bat 
17/09 00:30
FT 
 Lecce
Rende 
17/09 00:30
FT 
 Reggina
Matera 
16/09 22:30
FT 
 Juve Stabia
Trapani 
16/09 20:30
FT 
 Usd Akragas
Paganese 1
16/09 20:30
FT 
1 Fondi
Us Siracusa 
16/09 21:00
FT 
 Cremonese
Carpi 
16/09 21:00
FT 
 Brescia
Pro Vercelli 
16/09 21:00
FT 
 Empoli
Ascoli 
16/09 21:00
FT 
 Perugia
Parma 
16/09 21:00
FT 
 Salernitana
Pescara 
16/09 21:00
FT 
 Novara
Cittadella 
16/09 21:00
FT 
 Foggia
Palermo 
16/09 21:00
FT 
 Frosinone
Bari 
16/09 21:00
FT 
 Virtus Entella
Ternana 
16/09 19:00
FT 
 AC Milan U19
Inter Milan U19 
16/09 22:00
FT 
 Bari Youth
Pescara Youth 
16/09 21:00
FT 
 Bologna Youth
Verona U19 
16/09 21:00
FT 
 Fiorentina U19
Sampdoria U19 
16/09 21:00
FT 
 Genoa U19
Juventus U19 
16/09 21:00
FT 
 Torino U19
Atalanta U19 
16/09 21:00
FT 
 Brescia Youth
Parma U19 
16/09 21:00
FT 
 Carpi Youth
Venezia Youth 
16/09 21:00
FT 
 Cittadella Youth
Spal Youth 
16/09 21:00
FT 
 Empoli U19
Cremonese Youth 
16/09 21:00
FT 
 Pro Vercelli Youth
Virtus Entella Youth 
16/09 21:00
FT 
 Spezia U19
Cesena Youth 
16/09 21:00
FT 
 Avellino Youth
Frosinone Youth 
K8info