livescore - live soccer scores

Soccer Results: 15 Sep 2017 Soccer Scores & Results

16/09 03:00
FT 
 Bournemouth
Brighton & Hove Albion 
16/09 03:00
FT 
 Eibar
Leganes 
16/09 02:30
FT 
 Hannover 96
Hamburger 
16/09 02:45
FT 
 Toulouse
Bordeaux 
16/09 02:00
FT 
 Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar 
16/09 03:30
FT 
 Pacos Ferreira
Vitoria Setubal 
16/09 02:45
FT 
1 Partick Thistle
Glasgow Rangers 
16/09 00:30
FT 
 Arsenal Tula
Dinamo Moscow 
16/09 02:30
FT 
 Italy(w)
Moldova (w) 
15/09 23:59
FT 
 Poland (w)
Belarus (w) 
15/09 23:59
FT 
 Ukraina (w)
Croatia (w) 1
15/09 23:55
FT 
 Norway (w)
Northern Ireland (w) 
15/09 23:00
FT 
 Albania (w)
Switzerland (w) 
15/09 19:30
AET 
 Malaysia U18
Myanmar U18 
90min [0-0],Pen [5-4], Malaysia U18 WIN
15/09 16:30
AET 
1 Indonesia U18
Thailand U18 
90min [0-0],Pen [2-3], Thailand WIN
16/09 02:00
FT 
 Cote d Ivoire
Benin 
15/09 23:00
FT 
 Senegal
Niger 
16/09 03:00
FT 
 Js Saoura
Usm Blida 
16/09 00:55
FT 
 Cs Constantine
Usm Bel Abbes 
16/09 00:10
FT 
 Js Kabylie
Paradou Ac 
15/09 23:00
FT 
 Om Medea
Usm El Harrach 
15/09 23:59
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Mc Saida 
15/09 23:59
FT 
1 Crb Ain Fakroun
As Ain Mlila 1
15/09 23:59
FT 
 Rc Kouba
Jsm Bejaia 
15/09 23:00
FT 
 A Bou Saada
Asm Oran 
15/09 23:00
FT 
 Gc Mascara
Jsm Skikda 
15/09 23:00
FT 
 Mc El Eulma
Mo Bejaia 
15/09 23:00
FT 
 Rc Relizane
Aso Chlef 
15/09 23:00
FT 
 Wa Tlemcen
Ca Batna 
15/09 23:59
FT 
 Js Saoura U21
Usm Blida U21 
15/09 22:00
FT 
 Cs Constantine U21
Usm Bel Abbes U21 
15/09 22:00
FT 
 Olympique Medea U21
Usm Ei Harrach U21 
15/09 22:00
FT 
 Mc Ei Eulmau21
Mo Bejaia U21 
15/09 21:50
FT 
 Rc Kouba U21
Jsm Bejaia U21 
15/09 21:30
FT 
 Ain Fakroun U21
As Ain Mlila U21 
15/09 21:30
FT 
 Js Kabylie U21
Paradou Ac U21 
15/09 18:10
FT 
 Rc Relizane U21
Aso Chlef U21 
15/09 18:00
FT 
 A Bou Saada U21
Asm Oran U21 
15/09 18:00
FT 
 Wa Tlemcen U21
Ca Batna U21 
16/09 03:00
FT 
 Sportivo Barracas
Defensores Unidos 
16/09 02:45
FT 
 Defensores De Cambaceres
Ituzaingo 
16/09 02:30
FT 
 Leandro N Alem
El Porvenir 
16/09 02:30
FT 
 Deportivo Laferrere
Berazategui 
16/09 02:30
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Excursionistas 
16/09 08:05
FT 
 Colon
Estudiantes La Plata 
16/09 06:05
FT 
 Tigre
Patronato Parana 
16/09 08:30
FT 
 Gimnasia Jujuy
Atletico Rafaela 
16/09 08:05
FT 
 Los Andes
Deportivo Moron 
15/09 22:00
FT 
 Pyunik
Banants 
16/09 11:30
FT 
 South Melbourne Womens
Calder United Sc Womens 
16/09 01:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Stpolten Youth 
16/09 01:30
FT 
 SV Horn
Fcm Traiskirchen 
16/09 01:30
FT 
 Sv Schwechat
SC Mannsdorf 
16/09 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
ASV Bruck 
16/09 01:00
FT 
 Austria Wien Youth
SKU Amstetten 
16/09 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
Rapid Vienna Youth 
16/09 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Sc Gleisdorf 
16/09 01:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
SG Austria Klagenfurt 
16/09 01:00
FT 
 Union St.florian
Wolfsberger Ac Amateure 1
16/09 01:00
FT 
 SC Kalsdorf
Vocklamarkt 
16/09 01:00
FT 
 Sturm Graz Amat.
SC Weiz 1
16/09 01:00
FT 
 Lafnitz
Superfund Pasching 
16/09 01:00
FT 
 Kufstein
SV Grodig 
16/09 02:30
FT 
 Blau Weiss Linz
SC Wiener Neustadt 
16/09 00:30
FT 
 SV Ried
Austria Lustenau 1
16/09 00:30
FT 
 WSG Wattens
Liefering 
16/09 00:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
Wacker Innsbruck 
16/09 00:30
FT 
 FAC Team Fur Wien
TSV Hartberg 
16/09 01:45
FT 
 Al-shabbab
Manama Club 2
15/09 23:20
FT 
 Al Ittihad Bhr
Al-Hadd 
15/09 18:00
FT 
 Agrani Bank Ltd Sc
Bashundhara Kings 
16/09 02:30
FT 
 Club Brugge
KV Mechelen 
16/09 02:30
FT 
 St Gilloise
Oud Heverlee 
16/09 01:30
FT 
 As Eupen U21
Club Brugge Youth 1
16/09 02:00
FT 
 Gremio Osasco Youth
Red Bull Brasil Youth 
16/09 02:00
FT 
 Bragantino SP Youth
Corinthians Paulista U20 
16/09 02:00
FT 
1 Juventus Ac Youth
Palmeiras Youth 
16/09 02:00
FT 
 Paulista Youth
Cr Flamengo Rj Youth 
16/09 02:00
FT 
 Rio Claro Youth
Ponte Preta Youth 
16/09 02:00
FT 
 Sao Jose Ap Youth
Guarani SP Youth 
16/09 08:30
FT 
 Ceara
America MG 
16/09 06:15
FT 
 Santa Cruz (PE)
Goias 
16/09 01:00
FT 
 Levski Sofia
Septemvri Simitli 
15/09 22:15
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Beroe 
15/09 23:00
FT 
 Sozopol
Botev Galabovo 
15/09 22:00
FT 
 Pfc Nesebar
Maritsa 1921 
15/09 22:00
FT 
 Strumska Slava
Neftohimik 1
15/09 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Changchun YaTai 
16/09 09:00
FT 
 Deportes Tolima
Patriotas 1
16/09 07:00
FT 
 La Equidad
Cortulua 1
15/09 23:59
FT 
 Cibalia
NK Lokomotiva Zagreb 
15/09 23:59
FT 
 Ethnikos Assia
PAEEK Keryneias 
15/09 22:30
FT 
 Vyskov
Prostejov 
15/09 23:59
FT 
 Dukla Praha
Banik Ostrava 
15/09 23:59
FT 
 Teplice
Bohemians 1905 
15/09 23:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Vitkovice 
16/09 02:15
FT 
1 Randers
Lyngby 
15/09 23:59
FT 
 Silkeborg IF
Odense BK 
16/09 01:00
FT 
 Alrga
Alasyoty Sports 
16/09 02:00
FT 
 Leeds United U23
Crystal Palace U23 1
16/09 02:00
FT 
 Arsenal U23
Leicester City U23 
16/09 02:00
FT 
 Fulham U23
West Bromwich U23 
16/09 02:00
FT 
1 Middlesbrough U23
Aston Villa U23 1
16/09 00:30
FT 
 Parnu Linnameeskond
Levadia Tallinn 
15/09 23:15
FT 
 Italy Beach Soccer
Belarus Beach Soccer 
15/09 22:00
FT 
 Portugal Beach Soccer
Switzerland Beach Soccer 
15/09 20:45
FT 
 Ukraine Beach Soccer
Russia Beach Soccer 
15/09 19:30
FT 
 Spain Beach Soccer
Poland Beach Soccer 
15/09 18:15
FT 
 Greece Beach Soccer
Bulgaria Beach Soccer 
15/09 17:00
FT 
 Hungary Beach Soccer
Turkey Beach Soccer 
15/09 15:45
FT 
 Estonia Beach Soccer
Romania Beach Soccer 
15/09 14:30
FT 
 England Beach Soccer
Moldova Beach Soccer 
15/09 23:00
FT 
 Russia Womens U19
Greece Womens U19 
15/09 22:00
FT 
 Finland Womens U19
Bosnia And Herzegovina Womens U19 
15/09 22:00
FT 
 Germany Womens U19
Montenegro Womens U19 
15/09 21:00
FT 
 Georgia Womens U19
Poland Womens U19 
15/09 18:30
FT 
 Iceland Womens U19
Kosovo Womens U19 
15/09 18:00
FT 
 Serbia Womens U19
Israel Womens U19 
15/09 23:30
FT 
1 HIFK
Jyvaskyla JK 
15/09 23:30
FT 
 Tampere
Viikingit 
15/09 23:30
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Fc Espoo 
15/09 23:30
FT 
 Nups
Tpv Tampere 
16/09 00:15
FT 
1 Aifk Turku
Jyty 
15/09 23:00
FT 
 Tips
Sibbo Vargarna 1
16/09 02:00
FT 
 Valenciennes
Lens 
16/09 02:00
FT 
 Nimes
Auxerre 1
16/09 02:00
FT 
 Quevilly
Nancy 
16/09 02:00
FT 
 Lorient
Ajaccio 
16/09 02:00
FT 
 Paris Fc
Tours 
16/09 02:00
FT 
 Bourg Peronnas
Chateauroux 
16/09 02:00
FT 
 Orleans US 45
Chamois Niortais 
16/09 02:00
FT 
1 Ajaccio GFCO
Clermont Foot 2
16/09 02:00
FT 
 Stade Brestois
Le Havre 
16/09 02:00
FT 
1 US Boulogne
Les Herbiers 
16/09 02:00
FT 
 GS Consolat Marseille
Avranches 
16/09 02:00
FT 
1 Creteil
Avenir Sportif Beziers 
16/09 02:00
FT 
 Dunkerque
Chambly 
16/09 02:00
FT 
 Rodez Aveyron
Concarneau 
16/09 02:00
FT 
1 Entente Sannois
Lyon la Duchere 
15/09 21:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Guria Lanchkhuti 
16/09 01:00
FT 
 Union Berlin
Eintr. Braunschweig 
16/09 00:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Holstein Kiel 
16/09 01:00
FT 
 Fsv Zwickau
1. Magdeburg 
16/09 01:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Chemnitzer 1
16/09 01:00
FT 
 VfL Osnabruck
Rot-weiss Erfurt 
16/09 01:35
FT 
 Spvgg Neu Isenburg
Buchonia Flieden 
16/09 01:30
FT 
 Strausberg
Sv Victoria Seelow 
15/09 23:59
FT 
 Bremer Sv
Tus Schwachhausen 
15/09 23:45
FT 
 FSV Barleben
Askania Bernburg 
16/09 01:30
FT 
 Budissa Bautzen
Germania Halberstadt 
16/09 01:00
FT 
 TSG Neustrelitz
Berliner Ak 07 
16/09 01:30
FT 
 Astoria Walldorf
SV Waldhof Mannheim 1
16/09 01:30
FT 
 Wuppertaler Sv
Sv Rodinghausen 
16/09 01:30
FT 
 Wattenscheid
RW Essen 1
16/09 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Deportivo Sanarate 
15/09 20:00
FT 
 Leeman
Eastern A.A Football Team 
16/09 01:15
FT 
 Virgin Grid U19
Ibv Kfs Kfr U19 1
15/09 19:30
FT 
 Bali United
Persija Jakarta 
15/09 16:00
FT 
1 Semen Padang
Bhayangkara Surabaya United 1
15/09 23:30
FT 
1 Pars Jonoubi Jam
Esteghlal Tehran 
15/09 23:15
FT 
 Zob Ahan
Esteghlal Khozestan 
15/09 22:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Mashhad 
15/09 20:30
FT 
 Padideh Mashhad
Saipa 
16/09 03:00
FT 
 Wexford Youths
Waterford United 
16/09 02:45
FT 
 Shelbourne
Athlone 
16/09 03:00
FT 
 Newbridge Town
Portmarnock 2
16/09 02:45
FT 
1 Drogheda United
Bohemians 1
16/09 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Limerick FC 
16/09 02:45
FT 
 Galway United
Derry City 
15/09 20:30
FT 
 Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Ramot Menashe 
15/09 20:00
FT 
 Hapoel Dalyat El Carmel
Alnada Nazareth 
15/09 20:00
FT 
 Hapoel Tzafririm Holon
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
15/09 19:30
FT 
 Ironi Beit Dagan
As Holon Mor 
15/09 18:00
FT 
 SC Cpa Tel Aviv
Ironi Or Yehuda 
15/09 17:00
FT 
 Maccabi Maalot Tarshina
Maccabi Tzeirei Shefaram 1
15/09 17:00
FT 
1 Hapoel Pardesiyah Noam
Ironi Rishon Lezion 
15/09 17:00
FT 
 Beitar Petah Tikva
Shimshon Bnei Tayibe 
15/09 16:30
FT 
1 Ironi Beit Shemesh
Bnei Eilat 
15/09 18:00
FT 
 Nahalat Yehuda Hapoel Rishon Lezion
Beitar Yavne 
15/09 21:00
FT 
1 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Natzrat Illit 1
15/09 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Ironi Ramat Hasharon 
15/09 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
15/09 21:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Katamon Jerusalem 
15/09 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Ironi Nesher 
15/09 20:00
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
Kfar Kasem 
15/09 20:00
FT 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
AS Nordia Jerusalem 
15/09 19:00
FT 
 Maccabi Shaarayim
Sektzia Nes Tziona 
16/09 02:45
FT 
 Alessandria
Livorno 
16/09 01:00
FT 
 Giana
Cuneo 
16/09 03:00
FT 
 Cesena
Avellino 1
16/09 01:00
FT 
1 Venezia
Spezia 
16/09 00:30
FT 
 Al Wihdat Amman
Shabab AlOrdon 
15/09 21:25
FT 
 That Ras
Al Ahly 
15/09 18:30
FT 
 Gimhae City
Gangneung 
15/09 18:00
FT 
 Mokpo City
Cheonan City 
15/09 18:00
FT 
 Changwon City
Gyeongju KHNP 
15/09 16:00
FT 
 Incheon Korail
Busan Transportation 
15/09 18:00
FT 
 Busan Sangmu (w)
Hwacheon Kspo Womens 
15/09 18:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels (w)
Suwon Fcm (w) 
15/09 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto (w)
Gyeongju W 
15/09 16:00
FT 
 Seoul Amazones (w)
Daekyo Kangaroos (w) 
16/09 01:55
FT 
1 Al-Arabi Club
Al-Qadsia 
15/09 23:25
FT 
 Al-Nasar
Al Jahra 1
16/09 02:00
FT 
 Al-Ahed
Al-Nejmeh 
15/09 23:30
FT 
 Stumbras Ii
Trakai Ii 
15/09 22:30
FT 
 Dziugas Telsiai
FK Tauras Taurage 
16/09 02:00
FT 
 Hamm Rm Benfica
Jeunesse Esch 
15/09 21:00
FT 
 Felda United FC
Pknp 
15/09 21:00
FT 
 Melaka FC
Johor 
15/09 21:00
FT 
 Selangor PB
Kedah 
16/09 01:00
FT 
1 Floriana
St Andrews 1
16/09 01:00
FT 
 Qormi
Sirens 
16/09 10:00
FT 
1 Club Tijuana
Club America 1
16/09 08:00
FT 
 Morelia
Tigres UANL 
16/09 09:30
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Tampico Madero 
16/09 09:00
FT 
 Atletico San Luis
Zacatepec 
16/09 09:00
FT 
 Correcaminos Uat
Cafetaleros De Tapachula 
16/09 06:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Cimarrones De Sonora 1
16/09 01:00
FT 
 Cruz Azul Ii
Reboceros La Piedad 
16/09 01:00
FT 
 Queretaro Ii
Veracruz Ii 
15/09 23:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Cd Cruz Azul Hidalgo 
15/09 23:00
FT 
 Lobos Prepa
Intel Paja 1
15/09 23:00
FT 
 Monarcas Morelia U20
Tigres Uanl U20 
15/09 21:30
FT 
 Spicul Chiscareni
Cs Petrocub 
15/09 21:30
FT 
 Dacia Chisinau
Sfintul Gheorghe 
16/09 02:00
FT 
 Dordrecht 90
Almere City FC 
16/09 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Cambuur Leeuwarden 
16/09 02:00
FT 
 Helmond Sport
Jong Ajax Amsterdam 
16/09 02:00
FT 
 Utrecht Am
De Graafschap 
16/09 02:00
FT 
 MVV Maastricht
Jong PSV Eindhoven 
16/09 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Emmen 
16/09 02:00
FT 
 Oss
Az Alkmaar 2 
16/09 02:00
FT 
 Fortuna Sittard
Volendam 
16/09 02:00
FT 
 Telstar
Den Bosch 
16/09 02:00
FT 
 RKC Waalwijk
Eindhoven 
16/09 08:00
FT 
 Sd Panama Oeste
Leones De America 
16/09 08:10
FT 
 Nacional Asuncion
Sportivo Trinidense 
16/09 06:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Cerro Porteno 
16/09 02:30
FT 
 Lech Poznan
Korona Kielce 
15/09 23:59
FT 
 Arka Gdynia
Zaglebie Lubin 
16/09 00:30
FT 
 Radomiak Radom
Blekitni Stargard Szczecinski 
16/09 01:10
FT 
 Lekhwia
Qatar SC 
16/09 01:10
FT 
 Umm Salal
Al-Khuraitiat 
15/09 23:00
FT 
 Al-Garrafa
Al-Ahli Doha 
16/09 01:30
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Cs Voluntari 
15/09 23:00
FT 
 Juventus Bucharest
Botosani 
15/09 22:00
FT 
 Metalurgistul Cugir
Gaz Metan Medias Ii 
15/09 22:00
FT 
 Electrosid Titu
Astra Giurgiu Ii 
15/09 22:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Concordia Chiajn Ii 
15/09 22:00
FT 
1 Tunari
Petrolul Ploiesti 
15/09 22:00
FT 
 Cs Municipal Lugoj
Scolar Resita 
15/09 22:00
FT 
 Cetate Deva
Acs Sirineasa 
15/09 22:00
FT 
 Acso Filiasi
Becicherecu Mic 
15/09 22:00
FT 
 Strogino Moscow
Metallurg Lipetsk 
15/09 23:30
FT 
 Dnepr Smolensk
Lokomotiv Moscow B 
15/09 20:00
FT 
 Murom
Znamya Truda 
15/09 21:30
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
15/09 20:30
FT 
 Cska Moscow Youth
Fk Rostov Youth 
16/09 03:15
FT 
 AC Juvenes/Dogana
Tre Penne 
16/09 03:15
FT 
 SP La Fiorita
SC Faetano 
16/09 01:25
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Ittihad Ksa 
15/09 23:40
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Baten 
15/09 23:25
FT 
 Al-Fath
Al-Raed 
15/09 22:00
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Bezanija 
15/09 22:00
FT 
 Teleoptik
Jagodina 
15/09 19:30
FT 
1 Hougang United FC
Young Lions 
15/09 19:30
FT 
 Singapore Warriors
Geylang United FC 
15/09 22:00
FT 
1 Stk 1914 Samorin
Lokomotiva Kosice 
16/09 00:45
FT 
 NK Publikum Celje
Krsko Posavlje 
15/09 22:30
FT 
 Krka U19
Nd Gorica U19 1
16/09 01:00
FT 
 Supersport United
Zesco United Ndola 
16/09 02:00
FT 
1 Maritzburg United
Orlando Pirates 
16/09 02:00
FT 
 Ajax Cape Town
Polokwane City 
16/09 03:00
FT 
 CD Lugo
Zaragoza 
16/09 03:15
FT 
 Calahorra
Cd Agoncillo 
15/09 23:59
FT 
1 Velarde
Sd Laredo 
15/09 23:30
FT 
 Barreda Balompie
Castro 
15/09 18:00
FT 
 CD Tropezon
Atletico Albericia 1
16/09 01:00
FT 
 Kalmar FF
IFK Norrkoping 
16/09 01:00
FT 
 Bodens BK
Gallivare Malmbergets Ff 
16/09 01:30
FT 
 Huddinge If
Haninge 
16/09 01:30
FT 
 Vasalunds If U19
Assyriska U19 
16/09 01:00
FT 
 Orebro U19
Aik Solna U19 
16/09 01:30
FT 
 Hergiswil
Schotz 
15/09 23:59
FT 
 Azam
Kagera Sugar 
15/09 17:10
FT 
 Phuket U19
Phattalung U19 
15/09 17:00
FT 
 Sports Association Maha Sarakham U19
Hatyai U19 
15/09 17:00
FT 
 Chumphon U19
Songkhla United U19 
15/09 15:05
FT 
 Krabi U19
Yala U19 
15/09 15:00
FT 
 Pattani U19
Surat Thani U19 
15/09 15:00
FT 
 Nara United U19
Nakhon Si Thammarat U19 
16/09 01:00
FT 
 Kayserispor
Antalyaspor 
16/09 01:00
FT 
 Elazigspor
Balikesirspor 
16/09 01:00
FT 
 Istanbulspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
15/09 20:30
FT 
 Elazigspor U21
Balikesirspor U21 
15/09 20:30
FT 
 Kayserispor U21
Antalyaspor U21 
16/09 00:30
FT 
 Al-Sharjah
Al Nasr Dubai 
15/09 21:40
FT 
 Al-Jazira UAE
Ajman 
15/09 21:30
FT 
 Emirate
Al-Dhafra 
15/09 21:30
FT 
 Vipers
Bul 
15/09 21:00
FT 
 Soana
Bright Stars 
15/09 21:55
FT 
 Zlagoda Dnipro Womens
Yednist Plysky Womens 
15/09 23:59
FT 
 Desna Chernihiv
Sumy 
15/09 23:00
FT 
 Volyn
Inhulets Petrove 
15/09 21:00
FT 
 Veres Rivne U21
Vorskla U21 
15/09 20:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Stal Kamianske U21 
15/09 20:00
FT 
 Illichivets U21
Zirka Kirovohrad U21 
16/09 07:30
FT 
 Louisville City
Bethlehem Steel 
15/09 21:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Neftchi Fargona 
16/09 02:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Prestatyn Town FC 
16/09 02:45
FT 
 Uwic Inter Cardiff
The New Saints 
16/09 10:00
FT 
 USA womens
New Zealand (w) 
16/09 03:00
FT 
 France (w)
Chile Womens 
15/09 23:00
FT 
 Cruz Azul Womens
Toluca Womens 
15/09 22:00
FT 
 Croatia Womens U19
Scotland Womens U19 
15/09 17:00
FT 
 Estonia U17
Luxembourg U17