livescore - live soccer scores

Soccer Results: 13 Sep 2017 Soccer Scores & Results

14/09 02:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Manchester City 
14/09 02:45
FT 
 Shakhtar Donetsk
Napoli 
14/09 02:45
FT 
 RB Leipzig
Monaco 
14/09 02:45
FT 
 Porto
Besiktas 
14/09 02:45
FT 
 Real Madrid
APOEL Nicosia 
14/09 02:45
FT 
1 Tottenham Hotspur
Borussia Dortmund 
14/09 02:45
FT 
 NK Maribor
Spartak Moscow 
14/09 02:45
FT 
1 Liverpool
Sevilla 
14/09 02:45
FT 
 Fulham
Hull City 
14/09 08:45
FT 
 Barcelona SC(ECU)
Santos 
14/09 08:45
FT 
 Botafogo (RJ)
Gremio (RS) 
14/09 06:15
FT 
 San Lorenzo
Lanus 
14/09 08:45
FT 
 Corinthians Paulista (SP)
Racing Club 
14/09 06:15
FT 
 Chapecoense SC
CR Flamengo (RJ) 
14/09 06:15
FT 
 Sport Club Recife (PE)
Ponte Preta 
13/09 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kawasaki Frontale 1
14/09 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Minnesota United 
14/09 07:00
FT 
 Atlanta United
New England Revolution 2
13/09 23:59
FT 
 Liverpool U19
Sevilla U19 
13/09 22:00
FT 
1 Porto U19
Besiktas Jk U19 
13/09 22:00
FT 
 Real Madrid U19
Apoel Nicosia U19 
13/09 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur U19
Dortmund U19 
13/09 21:00
FT 
 Rb Leipzig U19
Monaco U19 
13/09 21:00
FT 
 Feyenoord Rotterdam U19
Manchester City U19 
13/09 20:00
FT 
 Maribor U19
Spartak Moskva U19 
13/09 19:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U19
Napoli U19 2
13/09 16:30
FT 
 April 25 Sports Club
Bengaluru 
13/09 19:30
FT 
 Myanmar U18
Vietnam U18 
13/09 16:30
FT 
 Brunei Darussalam U18
Indonesia U18 
13/09 22:00
FT 
 Ks Iliria Fushe
Kamza 
13/09 22:00
FT 
 Tomori Berat
Ks Bylis 
13/09 22:00
FT 
 Shenkolli
Beselidhja Lezhe 
13/09 22:00
FT 
 KS Dinamo Tirana
Flamurtari 
13/09 22:00
FT 
 Shkumbini Peqin
Pogradeci 
13/09 22:00
FT 
 KS Elbasani
Luftetari Gjirokaster 
13/09 22:00
FT 
 Besa Kavaje
KF Tirana 
13/09 22:00
FT 
 Apolonia Fier
Lushnja Ks 
13/09 22:00
FT 
 Terbuni Puke
Teuta Durres 
13/09 22:00
FT 
 Kastrioti Kruje
Vllaznia Shkoder 
13/09 22:00
FT 
 Naftetari Kucove
Partizani Tirana 
13/09 19:00
FT 
 Sopoti Librazhd
KF Laci 
14/09 08:00
FT 
 Ca Platense
Sacachispas 
14/09 07:10
FT 
 Defensores de Belgrano
Club Atletico Acassuso 
14/09 02:35
FT 
1 Ca San Miguel
San Telmo 
14/09 02:30
FT 
 Almirante Brown
Club Atletico Colegiales 
14/09 02:30
FT 
 Talleres Rem De Escalada
CA Fenix Pilar 
14/09 02:30
FT 
 Tristan Suarez
Villa San Carlos 
14/09 07:10
FT 
 Boca Juniors
Guillermo Brown 
14/09 07:10
FT 
 Guillermo Brown
Boca Juniors 
14/09 04:05
FT 
 Puerto San Martin Futbol
Rivadavia Venado Tuerto 1
13/09 20:00
FT 
 NK Celik
Ararat Yerevan 
13/09 20:00
FT 
 Thailand Womens U16
South Korea women U16 
13/09 18:00
FT 
 Laos Womens U16
China Womens U16 
13/09 17:30
FT 
 Sydney
Melbourne City 
13/09 17:30
FT 
 Heidelberg United
Adelaide United 
14/09 01:30
FT 
 Kitzbuhel
Worgl 
14/09 02:25
FT 
 Cidreira Rs U19
Caxias Rs Youth 
14/09 08:30
FT 
 Blooming
The Strongest 
14/09 08:00
FT 
1 Bolivar
Oriente Petrolero 
14/09 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Nacional Potosi 
14/09 06:15
FT 
1 Fluminense Rj Youth
Sao Paulo Youth 
14/09 02:00
FT 
 Gremio Youth
Coritiba Youth Pr 
14/09 02:00
FT 
 Cruzeiro Youth
Chapecoense Sc U20 
14/09 02:00
FT 
 Portuguesa Youth
Sao Caetano Youth 
14/09 06:00
FT 
 Melipilla
Colchagua Cd 1
14/09 07:00
FT 
1 Union San Felipe
Huachipato 
14/09 04:30
FT 
 Curico Unido
Csd Antofagasta 
14/09 08:30
FT 
 Cucuta
Universitario De Popayan 
14/09 10:05
FT 
 CD Arabe Unido
Santos De Guapiles 
13/09 23:00
FT 
 Valasske Mezirici
Odra Petrkovice 
14/09 00:30
FT 
1 Viborg
Vejle 
13/09 23:59
FT 
 Skive IK
Fredericia 
14/09 09:00
FT 
1 Luis Angel Firpo
CD Dragon 1
14/09 05:30
FT 
2 Aguila
Cd Audaz 
14/09 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
CD FAS 
14/09 05:00
FT 
 Cd Sonsonate Reserves
Ad Isidro Metapan Reserves 1
14/09 02:45
FT 
1 Darlington
Fc United Of Manchester 2
13/09 20:00
FT 
 Peterborough United Reserve
Milton Keynes Dons R 
14/09 01:00
FT 
 Tartu FS Santos
Jk Welco Elekter 
13/09 23:00
FT 
 Kuressaare
JK Tallinna Kalev 
13/09 22:45
FT 
1 Elva
Maardu Fc Starbunker 
13/09 22:45
FT 
 Rakvere Jk Tarvas
Flora Tallinn 2 
13/09 23:59
FT 
 Nomme Jk Kalju Ii
Kohtla Jarve Jk Jarve 
13/09 23:59
FT 
 Joker Raasiku
Viimsi Mrjk 
14/09 01:00
FT 
 Ppj Akatemia
Spartak Helsinki 
14/09 00:30
FT 
 Hps
Ponnistajat 
13/09 23:00
FT 
 Tote
Hifk 2 
13/09 23:00
FT 
 Tp 47 Ii
Ropo 
13/09 23:00
FT 
 Fc Ilves-kissat
NOPS 
13/09 21:00
FT 
 Caen U19
Le Havre U19 
13/09 20:00
FT 
1 Chikhura Sachkhere
Dila Gori 
13/09 20:00
AET 
 Metalurgi Rustavi
Dinamo Tbilisi 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [0-3], Dinamo Tbilisi win
14/09 02:00
FT 
 Ratingen Sv
SV Straelen 
14/09 01:30
FT 
 SF Baumberg
Ssvg Velbert 
14/09 01:30
FT 
 Vfb Speldorf
Schwarz-Weiss Essen 
14/09 01:30
FT 
 VfB Hilden
Monheim 
14/09 01:30
FT 
 Turu Dusseldorf
Bocholt 
14/09 01:30
FT 
 Spvg Schonnebeck
Tv Jahn Hiesfeld 1
14/09 01:00
FT 
 Nottingen
Astoria Walldorf Ii 
13/09 23:30
FT 
 Tsv Kornburg
Tsv Kottern 1
14/09 01:30
FT 
 VfR Wormatia Worms
Kickers Offenbach 
13/09 22:50
FT 
 Makedonikos
Niki Volou 
14/09 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Marathon 1
14/09 09:00
FT 
 Real Espana
Juticalpa 
14/09 05:05
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Lobos Upnfm 
13/09 20:30
FT 
 Eastern (r)
Guangzhou Fuli Reserve 
13/09 18:30
FT 
 Southern District Reserve
Warriors Reserves 
13/09 16:00
FT 
 Persibangga Purbalingga
Persibat Batang 
13/09 16:00
FT 
 Persibas Banyumas
Persip Pekalongan 
13/09 16:00
FT 
 Psgc Ciamis
Persijap Jepara 
14/09 02:45
FT 
 Drumcondra
St Patricks Cy 
14/09 02:30
FT 
 Sansepolcro Asd
Forli 
13/09 23:59
FT 
 Pro Sesto
Derthona 
13/09 21:15
FT 
1 Us Folgore Caratese
Pavia 1
13/09 21:00
FT 
 Imolese
Lentigione 
13/09 21:00
FT 
 Us Fiorenzuola
Us Pianese 
13/09 21:00
FT 
 Rimini
Castle Witt Lo 
13/09 21:00
FT 
 US Inveruno
Borgaro 1
13/09 21:00
FT 
 As Casale Calcio
A.S. Varese 
13/09 21:00
FT 
 Mezzolara
Vigor Carpaneto 
13/09 21:00
FT 
 Asd Romagna
Sammaurese 
13/09 21:00
FT 
 Montevarchi
Villabiagio 2
13/09 21:00
FT 
1 Correggese Calcio
Asd Sasso Marconi 
14/09 00:30
AET 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al-Faisaly 
90min [0-0], Penalty [3-1], Al-Jazeera (Jordan) win
13/09 21:20
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Sofapaka 
13/09 21:15
FT 
 Tusker
Kericho 
13/09 21:00
FT 
 Deckard Lian
Nakumatt 
13/09 20:00
FT 
 Weston Shitima
Kakamega 
13/09 20:00
FT 
 Nzoia United
Bandari 
13/09 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Mathare United 
13/09 19:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Sony Sugar 
13/09 19:00
FT 
 Posta Rangers
Muhoroni Youth 
14/09 00:30
FT 
 Olympic Azzaweya
Al Sharara 
13/09 23:00
FT 
 Suduva
Trakai 
13/09 22:00
FT 
 Lietava Jonava
Stumbras 
13/09 21:30
FT 
 Palanga
Zalgiris Vilnius 2 
13/09 21:30
FT 
 Skopje
Fk Gorno Lisice 
13/09 21:30
FT 
 Sileks
Academy Pandev 1
13/09 21:30
FT 
 Rabotnicki Skopje
FK Shkendija 79 
13/09 21:30
FT 
 Pelister Bitola
Borec Veles 
13/09 21:30
FT 
 Bregalnica Stip
Pobeda Prilep 
13/09 21:30
FT 
 Kozuv
FK Teteks Tetovo 
13/09 21:30
FT 
 Renova Cepciste
Struga Trim Lum 
14/09 10:00
FT 
 Juarez
Santos Laguna 
14/09 09:30
FT 
 Monterrey
Pumas UNAM 1
14/09 08:00
FT 
1 Atlante
Puebla 1
13/09 21:30
FT 
 Otrant
Ibar Rozaje 
13/09 21:30
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Iskra Danilovgrad 
13/09 21:30
FT 
 Grbalj Radanovici
Bokelj Kotor 
13/09 21:30
FT 
 Decic Tuzi
Mornar 
13/09 21:30
FT 
 Mladost 069 Podgorica
Zeta 
13/09 21:30
FT 
 Lovcen Cetinje
Berane 
13/09 21:30
FT 
 Rudar Pljevlja
FK Sutjeska Niksic 
13/09 21:30
FT 
 Crvena Stijena
Ofk Igalo 
14/09 02:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
IRT Itihad de Tanger 
13/09 23:00
FT 
 Chabab Atlas Khenifra
HUSA Hassania Agadir 
13/09 23:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
OCK Olympique de Khouribga 
13/09 23:00
FT 
 ASS Association Sportive de Sale
Chabab Rif Hoceima 1
14/09 05:00
FT 
 Real Madriz
Walter Ferretti 
14/09 02:45
FT 
 Carrick Rangers Reserves
Glenavon Reserves 
13/09 23:59
FT 
 Bryne
FK Vidar 
14/09 02:15
FT 
 Lyn Fotball U19
Lorenskog U19 
14/09 02:15
FT 
 Skeid Oslo U19
Drobak/frogn U19 
14/09 02:00
FT 
 Klepp U19
Vardeneset U19 
14/09 02:00
FT 
 Forus Og Gausel U19
Naerbo 2 U19 
14/09 02:00
FT 
 Jarl U19
Viking U19 
14/09 00:30
FT 
 Nordstrand U19
Oppsal U19 
14/09 00:45
FT 
 Mrbat
Dhufar 
14/09 00:45
FT 
 Al-Suwaiq Club
Saham 
13/09 23:00
FT 
 Muscat
Sohar Club 
13/09 22:45
FT 
 Muscat
Fnjaa SC 
13/09 22:45
FT 
 Al Shabab Oma
Al Mdeebe 
13/09 21:50
FT 
 Al Nasr(OMA)
Oman Club 
13/09 21:40
FT 
 Alslam
Al Oruba Sur 
14/09 00:45
FT 
 Al-Suwaiq Club
Saham 
14/09 00:45
FT 
 Mrbat
Dhofar 
13/09 23:00
FT 
 AL-Nahda
Sohar Club 
13/09 22:45
FT 
 Al Shabab Oma
Al Mudhaibhi 
13/09 22:45
FT 
 Muscat
Fnjaa SC 
13/09 21:50
FT 
 Al Nasr(OMA)
Oman Club 
13/09 21:40
FT 
 Al Salam
Al Oruba Sur 
14/09 07:10
FT 
 Olimpia Asuncion
General Diaz 
14/09 09:00
FT 
 Alianza Lima
Melgar 
14/09 04:30
FT 
 Alianza Atletico
Universitario de Deportes 
14/09 04:30
FT 
 Comerciantes Unidos
Sport Rosario 
14/09 02:15
FT 
 Dep. San Martin
Sporting Cristal 
13/09 23:59
FT 
 Real Atletico Garcilaso
Inti Gas Deportes 
14/09 01:00
FT 
 Podbeskidzie
Olimpia Grudziadz 
14/09 01:00
FT 
 Stal Mielec
Puszcza Niepolomice 
13/09 23:59
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
GKS Katowice 1
14/09 01:00
FT 
 Motor Lublin
Jks Jaroslaw 
13/09 21:30
AET 
 Unirea Alba Iulia
Industria Galda 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-4]
13/09 21:30
FT 
 Vointa Biled
Ripensia Timisoara 
13/09 21:30
FT 
 Agricola Borcea
Inainte Modelu 
13/09 21:30
FT 
 As Zimbrul Slobozia Conachi
Sporting Liesti 
13/09 21:30
FT 
 Csm Focsani
Csm Ramnicu Sarat 
13/09 21:30
AET 
 Csm Roman
Stiinta Miroslava 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-3]
13/09 21:30
FT 
 Universitaea Cluj
Comuna Recea 
13/09 21:30
AET 
 Sc Municipal Petrotub Roman
Stiinta Miroslava 
90min [1-1], 120min [0-0], Penalty [2-3], Stiinta Miroslava win
13/09 21:30
AET 
1 Acs Olimpic Cetate Rasnov
Infratirea Harman 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
13/09 21:30
FT 
 Dobrogea Tulcea
Unirea 2004 Slobozia 
13/09 21:30
FT 
 Unirea Cristuru Secuiesc
Cs Sanatatea Cluj 
13/09 23:00
FT 
 Mordovia Saransk
Nosta Novotroitsk 
13/09 23:00
FT 
 Syzran-2003
Neftekhimik Nizhnekamsk 
13/09 22:30
FT 
1 Lada Togliatti
Volga Ulyanovsk 
13/09 21:00
FT 
 Orenburg 2
Krylia Sovetov Ii 1
13/09 20:00
FT 
 Chelyabinsk
Anzhi Junior 
13/09 18:00
FT 
 Ural 2
Kamaz 
13/09 21:20
FT 
 Nika Moscow
Inter Alfa 
13/09 21:30
FT 
 Apr
Police Rwa 
13/09 23:45
FT 
 Al Qaisoma
Al Hazm 
13/09 23:40
FT 
 Al Shoalah
Al Nojoom 
13/09 23:30
FT 
 Al Nahdha
Dhamk 
13/09 21:10
FT 
 Al Orubah
Al Watani 
14/09 01:00
FT 
 Mladost Lucani
FK Javor Ivanjica 
14/09 01:00
FT 
 FK Rad Beograd
Backa Backa Palanka 
14/09 01:00
FT 
 Vojvodina
Macva Sabac 
13/09 23:59
FT 
 Radnicki Nis
Borac Cacak 
13/09 23:59
FT 
 Cukaricki
Radnik Surdulica 
13/09 23:59
FT 
 FK Napredak Krusevac
FK Vozdovac Beograd 
13/09 22:30
FT 
 Pata
Mfk Lokomotiva Zvolen 
13/09 22:30
FT 
 Slovan Most Pri Bratislave
Mfk Skalica 
13/09 22:05
FT 
 Tj Druzstevnik Vrakun
Inter Bratislava 
13/09 22:00
FT 
 Lokomotiv Devinska
DAC Dunajska Streda 
13/09 22:00
FT 
 Svaty Peter
Spartak Trnava 
13/09 22:00
FT 
 Vydrany
FK Pohronie 
13/09 22:00
FT 
 TJ Spartak Myjava
SKM Puchov 
13/09 22:00
FT 
 Poltar
Zemplin Michalovce 
13/09 22:00
FT 
 Bela Dulice
Mesta Tornala 
13/09 22:00
AET 
 Mfk Spartak Medzev
FK Senica 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-4]
13/09 22:00
AET 
 Pavlovce Nad Uhom
Mfk Snina 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-5]
13/09 22:00
FT 
 Levoca
MFK Ruzomberok 
13/09 22:00
AET 
 Oravska Poruba
Namestovo 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-4]
13/09 22:00
FT 
 Tj Sv And Kysucou
Poprad 
13/09 22:00
FT 
 Tj Iskra Borcice
Stk 1914 Samorin 
13/09 22:00
FT 
 Msk Slovan Trencianske Teplice
Nitra 
13/09 22:00
FT 
 Poruba
MSK Zilina 
13/09 20:00
FT 
 Partizan Bardejov U19
Msk Zilina U19 
14/09 01:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Kaizer Chiefs FC 
14/09 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Lamontville Golden Arrows 
14/09 04:00
FT 
 UD Las Zocas
Cd Vera 
14/09 03:10
FT 
 Ce Europa
AE Prat 
14/09 03:00
FT 
 Ue Vilassar De Mar
Santboia 1
14/09 02:45
FT 
 Antequera
Real Jaen CF 1
14/09 02:30
FT 
 Silla
UD Alzira 
14/09 02:30
FT 
 Cerdanyola del Valles
Figueres 
14/09 02:30
FT 
1 Ua Horta
Espanyol B 1
14/09 02:30
FT 
 Eldense
Crevillente 
14/09 02:15
FT 
 Sant Andreu
Asco 
14/09 02:15
FT 
 Novelda
CF La Nucia 
14/09 02:15
FT 
 CD Olimpic Xativa
Orihuela CF 
14/09 02:15
FT 
 Paiporta
Elche Cf Ilicitano 
14/09 02:00
FT 
 Cd Huetor Vega
Guadix 
14/09 02:00
FT 
 Atarfe Industrial
Velez 
14/09 02:00
FT 
 Vilafranca
Santfeliuenc 
14/09 01:45
FT 
 Ud Rayo Ibense
Villarreal C 
14/09 01:30
FT 
 Palamos
Pobla De Mafumet Cf 
14/09 01:00
FT 
1 Almeria B
Huetor Tajar 
14/09 01:00
FT 
 Juventud Torremolinos
Villacarrillo 
14/09 01:00
FT 
 Melistar
Malaga B 
13/09 23:59
FT 
 Cf Borriol
Recambios Colon Cd 
13/09 23:59
FT 
 Torre Levante
Cd Bunol 
13/09 23:59
FT 
1 Villa Santa Brigida
Las Palmas C 
13/09 23:15
FT 
 Marino
Cd Mensajero 
13/09 23:00
FT 
 Atletico Union Guimar
Llanos Aridane 
13/09 21:00
FT 
 Al Ahli Wad Madani
Al Merreikh 
13/09 14:00
FT 
 Merikh Kosti
Ahli Al Khartoum 
13/09 19:00
FT 
 Rayong U19
Chachaengsao U19 
13/09 18:10
FT 
 Phattalung U19
Ranong U19 
13/09 17:15
FT 
 Pattani U19
Nara United U19 
13/09 17:00
FT 
 Sports Association Maha Sarakham U19
Chumphon U19 
13/09 15:10
FT 
 Surat Thani U19
Nakhon Si Thammarat U19 
13/09 15:05
FT 
 Yala U19
Trang U19 
13/09 21:30
FT 
 Cs Paulesti
Kirinya Jinja Ss 
13/09 21:00
FT 
 Ura
Uganda 
13/09 21:00
FT 
 Ura Kampala
Defense Forces 
13/09 16:55
FT 
 Bilate Saihua U19
Dush 15 Kiev U19 
14/09 03:00
FT 
 Ca Villa Teresa
Ca Rentistas 
14/09 03:00
FT 
1 Club Atletico Progreso
Ca Atenas 
14/09 03:00
FT 
 Cs Cerrito
Miramar Misiones 1
14/09 03:00
FT 
 Torque
Villa Espanola 1
14/09 03:00
FT 
 Canadian Sc
Central Espanol 
14/09 07:00
FT 
 Indy Eleven
North Carolina 1
14/09 10:35
FT 
 Orange County Sc
San Antonio 
14/09 07:30
FT 
 Zamora Barinas
Llaneros de Guanare 1
14/09 07:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Atletico Venezuela 
14/09 07:00
FT 
 Urena Sc
Estudiantes Merida 1
14/09 07:00
FT 
 Caracas FC
Mineros de Guayana 
14/09 05:00
AET 
1 Aragua
Deportivo La Guaira 1
90 minutes[1-0],Double bouts[1-1],Penalty Kicks[5-3]
14/09 04:00
AET 
 Deportivo Lara
Carabobo 
90 minutes[1-0],Double bouts[1-1],Penalty Kicks[3-4]
14/09 07:45
FT 
 Hercilio Luz Sc
Juventus Sc 1
14/09 07:30
FT 
1 Guarani De Palhoca
Marcilio Dias Sc 2
14/09 07:15
FT 
 Maringa/pr U23
Iraty U23 
14/09 07:15
FT 
1 Operario/pr U23
Toledo Colonia Work Pr U23 2
14/09 04:05
FT 
 Harvard Womens
Quinnipiac Womens 
14/09 02:45
FT 
 Cray Wanderers
Hastings United 
14/09 02:30
FT 
1 Sao Jose Poa Rs
Aimore Rs 2
14/09 02:00
FT 
 Operarios Mafra Sc
Barra 
14/09 02:00
FT 
 Cruzeiro Rs
Real Sc Massama 
14/09 01:30
FT 
 Tsg Sprockhovel
Tus Haltern 
14/09 01:00
FT 
 Alftanes
Augnablik 
14/09 01:00
FT 
 Frohlinde
Erndtebruck 
14/09 01:00
FT 
 Sv Wacker Obercastrop
Hammer Spvg 
14/09 00:40
FT 
 Spvgg Neckarelz
Karlsruher 
13/09 23:59
FT 
1 Rayon Sports
As Kigali 1
13/09 22:30
FT 
 Karanovac
Sloga Doboj 
13/09 22:30
FT 
 Besa Kavaje
Flamurtari 
13/09 22:30
FT 
 Bamboutos De
Union Douala 
13/09 21:00
FT 
 Al Ahli Wad Madani
Al Merrikh 
13/09 20:45
FT 
 Damash Gilan FC
Termeh Dastjerdi 
13/09 20:30
FT 
 Gol Abrisham Tehran
Shahin Bushehr 
13/09 20:20
FT 
 Qashqai Shiraz
Niroye Zamini 
13/09 20:05
FT 
 Fajr Sepasi
Foolad Natanz 
13/09 17:10
FT 
 LKS Nieciecza
Wisla Krakow 
K8info