livescore - live soccer scores

Soccer Results: 11 Sep 2017 Soccer Scores & Results

12/09 03:00
FT 
 West Ham
Huddersfield Town 
12/09 03:00
FT 
 Malaga
Las Palmas 
12/09 03:00
FT 
 Aves
Belenenses 
12/09 01:00
FT 
 Al Hilal
Al Ain 
11/09 22:30
FT 
 Ural Sr
Ska Khabarovsk 
11/09 19:30
FT 
 Myanmar U18
Philippines U18 
11/09 16:30
FT 
 Indonesia U18
Vietnam U18 
12/09 00:45
FT 
 Usm Alger
Drb Tadjenant 
12/09 02:30
FT 
 Deportivo Merlo
Sportivo Barracas 
12/09 02:30
FT 
 El Porvenir
Deportivo Laferrere 
12/09 02:30
FT 
 Ituzaingo
Argentino de Quilmes 
12/09 08:05
FT 
 CA Huracan
Newells Old Boys 
12/09 06:05
FT 
 Union Santa Fe
Gimnasia LP 
11/09 20:00
FT 
 Avan Academy
Artsakh 
11/09 20:00
FT 
 Pyunik B
Gandzasar Kapan B 
11/09 20:00
FT 
 Erebuni
Alashkert B Martuni 
11/09 20:00
FT 
 Banants B
Shirak Gjumri B 
11/09 20:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Lori 
11/09 20:00
FT 
 Japan Womens U16
Australia Womens U16 
12/09 00:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
SV Ried 
11/09 23:30
FT 
 Al Budaiya
Sitra 
11/09 15:50
FT 
 Feni Sc
Agrani Bank Ltd Sc 
11/09 23:59
FT 
 Neman Grodno
Dnepr Mogilev 
11/09 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Naftan Novopolock 1
12/09 02:00
FT 
 As Eupen U21
Red Star Waasland Beveren U21 
12/09 02:00
FT 
 Kv Mechelen U21
Kortrijk U21 
12/09 01:30
FT 
 Standard Liege U21
Excelsior Mouscron U21 
12/09 01:30
FT 
 Gent U21
Kv Oostende U21 
12/09 01:30
FT 
1 Lokeren U21
St Truidense Vv U21 
12/09 01:30
FT 
 Royal Charleroi U21
Genk U21 
11/09 23:59
FT 
 Club Brugge Youth
Zulte Waregem U21 
12/09 07:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Bahia(BA) 
12/09 01:00
FT 
 Septemvri Simitli
Etar Veliko Tarnovo 
11/09 22:00
FT 
 Botev Vratsa
Litex Lovech 1
11/09 22:00
FT 
 Maritsa 1921
Chernomorets Balchik 
11/09 23:59
FT 
 Ermis Aradippou
AEK Larnaca 
11/09 23:59
FT 
 Vitkovice
Fk Mas Taborsko 
11/09 22:30
FT 
 Marila Pribram
Budejovice 
11/09 21:00
FT 
 Baumit Jablonec U21
Teplice U21 
11/09 19:00
FT 
 Mlada Boleslav U21
Dukla Praha U21 
11/09 19:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Sparta Praha U21 
11/09 17:05
FT 
 Mfk Karvina U21
Brno U21 
11/09 17:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Sigma Olomouc U21 
11/09 17:00
FT 
 Slavia Praha U21
Hradec Kralove U21 
11/09 20:00
FT 
 Helsingor Reserves
Lyngby Reserve 
11/09 20:00
FT 
1 Aarhus Agf Reserve
Horsens Reserve 
12/09 01:00
FT 
 Aalborg BK
Silkeborg IF 
12/09 01:00
FT 
 Enppi
Smouha SC 
12/09 02:45
FT 
 Bradford Park Avenue
Boston United 
12/09 02:45
FT 
 Curzon Ashton
Leamington 
12/09 02:45
FT 
 Chelmsford City
East Thurrock United 
12/09 02:45
FT 
 Gloucester City
Hampton & Richmond 
12/09 02:45
FT 
 Hungerford Town
Bath City 
12/09 02:45
FT 
 Wealdstone
Poole Town 
12/09 02:45
FT 
 Kingstonian
Metropolitan Police 
12/09 02:00
FT 
 Bristol City U23
Huddersfield Town U23 
12/09 02:00
FT 
 Cardiff City U23
Hull City U23 
12/09 02:00
FT 
 Ipswich U23
Barnsley U23 
11/09 21:00
FT 
 Watford U23
Burnley U23 
11/09 20:00
FT 
 Charlton Athletic U23
Leeds United U23 1
11/09 20:00
FT 
 Colchester United U23
Nottingham Forest U23 
11/09 20:00
FT 
 Coventry U23
Sheffield United U23 
11/09 20:00
FT 
 Crystal Palace U23
Sheffield Wed U23 
11/09 20:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Bolton Wanderers U23 
12/09 02:45
FT 
 Leicester City U23
West Ham United U23 
12/09 02:00
FT 
 Aston Villa U23
Southampton U23 
12/09 02:00
FT 
1 Blackburn Rovers U23
Middlesbrough U23 
12/09 02:00
FT 
 Newcastle U23
Norwich City U23 
12/09 02:00
FT 
 Reading U23
Fulham U23 
12/09 02:00
FT 
 West Bromwich U23
Brighton U23 
12/09 02:00
FT 
 Swansea City U23
Derby County U23 
12/09 02:45
FT 
 Stourbridge
Barwell 1
12/09 02:45
FT 
 Dorchester Town
Frome Town 
11/09 23:59
FT 
 Tartu JK Tammeka
Viljandi Jk Tulevik 
11/09 23:00
FT 
 Lithuania Womens U19
Romania Womens U19 1
11/09 20:00
FT 
 Denmark Womens U19
Slovakia Womens u19 
12/09 00:30
FT 
 SJK Seinajoki
VPS Vaasa 
11/09 23:30
FT 
 Lahti
KuPS 
11/09 23:30
FT 
 KTP Kotka
Pepo Lappeenranta 1
12/09 02:45
FT 
 Stade Reims
Stade Brestois 
12/09 02:30
FT 
 Nurnberg
St. Pauli 
12/09 00:30
FT 
1 Apollon Smirnis
PAOK Saloniki 
11/09 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U20
Paok Saloniki U20 
11/09 16:05
FT 
 Persiba Bantul
PSIS Semarang 
11/09 16:00
FT 
 Persipur Purwodadi
Persipon Pontianak 
11/09 16:00
FT 
 Persis Solo
Psir Rembang 1
11/09 19:30
FT 
 Pusamania Borneo
Bali United 
12/09 03:00
FT 
 Swords Celtic
Ucd Afc 
12/09 02:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Beitar Jerusalem 1
11/09 23:59
FT 
 Ironi Nesher
Hapoel Afula 
11/09 23:59
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Rishon Letzion 
11/09 23:59
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Ramat Gan FC 
12/09 02:45
FT 
 Reggiana
Modena 
12/09 02:30
FT 
 Cittadella
Perugia 
11/09 18:00
FT 
 Daekyo Kangaroos (w)
Hwacheon Kspo Womens 
11/09 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto (w)
Hyundai Steel Redangels (w) 
11/09 18:00
FT 
 Suwon Fcm (w)
Seoul Amazones (w) 
11/09 16:00
FT 
 Gyeongju W
Busan Sangmu (w) 
12/09 01:00
FT 
1 Zejtun Corinthians
Qrendi 
12/09 06:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Queretaro Ii 
11/09 17:00
FT 
 Magway
Southern Myanmar 
12/09 02:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
RKC Waalwijk 
12/09 00:30
FT 
 Nec Nijmegen Am
Nac Breda Reserve 
12/09 00:30
FT 
 Helmond Sport Reserve
Roda Jc Kerkrade Reserve 
12/09 00:30
FT 
 Go Ahead Eagles Reserve
Dordrecht Reserve 
12/09 00:30
FT 
 Willem Ii Reserves
Eindhoven Reserves 
12/09 01:00
FT 
 Molde
Odd Grenland 
12/09 01:00
FT 
 Valerenga B
KFUM Oslo 
12/09 02:00
FT 
 Hundvag 2 U19
Viking U19 
12/09 02:00
FT 
 Sandnes Ulf 2 U19
Egersund 2 U19 
12/09 02:00
FT 
 Madla U19
Vardeneset 2 U19 
12/09 01:45
FT 
 Utleira U19
Tynset U19 
12/09 00:30
FT 
 Baekkelaget Sk U19
Oppsal If 2 U19 
11/09 23:59
FT 
 Piast Gliwice
Lechia Gdansk 1
12/09 01:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
ACS Poli Timisoara 
11/09 23:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Concordia Chiajna 2
11/09 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Krylya Sovetov Samara 
11/09 23:59
FT 
 Free State Stars
Mamelodi Sundowns 
12/09 02:30
FT 
 Reus Deportiu
Numancia 
12/09 01:00
FT 
 IFK Goteborg
Djurgardens 
12/09 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
GAIS 
11/09 23:00
FT 
 Gefle IF U21
Dalkurd Ff U21 
12/09 01:00
FT 
 Elfsborg U21
IFK Norrkoping U21 
11/09 23:59
FT 
 Orebro U21
Ik Sirius U21 
11/09 23:00
FT 
 Atvidabergs FF U21
Hacken U21 
11/09 23:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF U21
Utsiktens Bk U21 
12/09 02:00
FT 
2 Wil 1900
Neuchatel Xamax 
12/09 01:00
FT 
 Kasimpasa
Yeni Malatyaspor 
12/09 01:00
FT 
 Adana Demirspor
Gaziantepspor 
11/09 21:00
FT 
 Adana Demirspor U21
Gaziantepspor U21 
11/09 21:30
FT 
 Kasimpasa U21
Yeni Malatyaspor U21 
12/09 08:00
FT 
 Pachuca Womens
Toluca Womens 
12/09 01:40
FT 
 Sertolovo
Zvezda St Petersburg 
11/09 23:59
FT 
 Austria U17
Germany U17 
11/09 20:45
FT 
 Shahrdari Kashan
Sardar Bukan 
11/09 20:30
FT 
 Esteghlal Jonub
Naft Gachsaran 
11/09 16:40
FT 
 Gaokaerlishibang U19
Pendikspor U19