livescore - live soccer scores

Soccer Results: 10 Sep 2017 Soccer Scores & Results

10/09 23:00
FT 
 Swansea City
Newcastle United 
10/09 20:30
FT 
 Burnley
Crystal Palace 
11/09 02:45
FT 
 Villarreal
Real Betis 
11/09 00:30
FT 
 Celta Vigo
Alaves 
10/09 22:15
FT 
 Athletic Bilbao
Girona 
10/09 18:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Real Sociedad 
11/09 02:45
FT 
 Bologna
Napoli 
10/09 23:59
FT 
 Benevento
Torino 
10/09 22:00
FT 
1 Lazio
AC Milan 
10/09 21:00
FT 
 Atalanta
Sassuolo 
10/09 21:00
FT 
 Cagliari
Crotone 
10/09 21:00
FT 
1 Udinese
Genoa 1
10/09 21:00
FT 
 Hellas Verona
Fiorentina 
10/09 18:30
FT 
 Inter Milan
Spal 
10/09 23:59
FT 
 Schalke 04
VfB Stuttgart 
10/09 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Werder Bremen 
11/09 03:00
FT 
 Marseille
Stade Rennais 
10/09 23:00
FT 
 Lyon
Guingamp 
10/09 21:00
FT 
1 Saint Etienne
Angers SCO 1
10/09 22:45
FT 
 Groningen
VVV Venlo 
10/09 20:30
FT 
 Utrecht
Roda JC Kerkrade 
10/09 20:30
FT 
 Sparta Rotterdam
Twente Enschede 1
10/09 20:30
FT 
 AZ Alkmaar
NAC Breda 
10/09 18:30
FT 
 SC Heerenveen
PSV Eindhoven 1
11/09 02:00
FT 
1 KV Mechelen
Oostende 
10/09 23:59
FT 
 Standard Liege
Sporting Charleroi 
10/09 20:30
FT 
 Gent
Genk 
11/09 03:15
FT 
 GD Estoril-Praia
Moreirense 
11/09 01:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Boavista 
10/09 23:00
FT 
 Vitoria Setubal
Sporting Braga 
10/09 23:59
FT 
 Terek Groznyi
Lokomotiv Moscow 
10/09 21:30
FT 
 Ufa
Krasnodar 
10/09 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
Zenit St Petersburg 
10/09 17:30
FT 
 Vegalta Sendai
Sagan Tosu 
10/09 18:00
FT 
2 Daegu
Pohang Steelers 1
10/09 17:00
FT 
 Incheon United
Gwangju 
10/09 16:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Gangwon 1
10/09 14:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Chunnam Dragons 1
10/09 19:30
FT 
 Singapore U18
Thailand U18 
10/09 16:30
FT 
 Cambodia U18
Malaysia U18 
10/09 16:30
FT 
 Timor Leste U18
Laos U18 
11/09 01:00
FT 
 Partizani Tirana
KF Laci 
10/09 22:00
FT 
 Lushnja Ks
Vllaznia Shkoder 
11/09 07:05
FT 
 Lanus
Boca Juniors 
11/09 05:05
FT 
 River Plate
CA Banfield 
11/09 03:05
FT 
 Rosario Central
San Lorenzo 1
11/09 01:15
FT 
1 Godoy Cruz
Talleres Cordoba 
10/09 22:05
FT 
 Chacarita Juniors
Tigre 
10/09 22:00
FT 
 Pyunik
Shirak 
10/09 18:00
FT 
 China Womens U16
South Korea women U16 
10/09 16:30
AET 
 Heidelberg United
Bentleigh Greens 
90min [1-1], 120min [1-2], Bentleigh Greens win
10/09 17:00
FT 
 Stpolten Youth
Wiener Sportklub 
10/09 22:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Rapid Wien 1
10/09 23:00
FT 
 Standard Sumqayit
Neftci Baku 
11/09 01:35
FT 
 Al-Hadd
Al-Muharraq 
10/09 23:20
FT 
 Al-Najma
Manama Club 
11/09 01:45
FT 
 Al-Hadd
Al-Muharraq 
10/09 23:20
FT 
 Al-Najma
Manama Club 
10/09 18:00
FT 
 Bangladesh Police Club
Bashundhara Kings 
10/09 15:45
FT 
 Victoria Sporting Club
Nofel Sporting Club 
11/09 01:00
FT 
 Dinamo Brest
Isloch Minsk 
10/09 23:00
FT 
 Gorodeya
Vitebsk 
10/09 21:00
FT 
1 Torpedo Minsk
Slutsksakhar Slutsk 
10/09 22:00
FT 
1 Cercle Brugge
KFCO wilrijk 
11/09 05:15
FT 
 Nacional Potosi
Oriente Petrolero 
11/09 03:00
FT 
 Jorge Wilstermann
Petrolero de Yacuiba 
11/09 03:00
FT 
 Blooming
Bolivar 
11/09 02:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Borac Banja Luka 
10/09 22:30
FT 
 Radnik Bijeljina
FK Zeljeznicar 
10/09 22:00
FT 
 Krupa
Mladost Doboj Kakanj 
11/09 06:00
FT 
 Botafogo (RJ)
CR Flamengo (RJ) 
11/09 06:00
FT 
 Chapecoense SC
Cruzeiro (MG) 
11/09 03:00
FT 
 Santos
Corinthians Paulista (SP) 
11/09 03:00
FT 
 Sport Club Recife (PE)
Avai (sc) 
11/09 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Fluminense (RJ) 1
10/09 22:00
FT 
 Atletico Paranaense
Coritiba (PR) 
11/09 03:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Taubate 
10/09 21:00
FT 
 Rio Branco SP
Sao Paulo B 
10/09 21:00
FT 
1 Aa Portuguesa Santista
Agua Santa 
11/09 01:00
FT 
 Botev Plovdiv
Levski Sofia 
10/09 22:30
FT 
 Dunav Ruse
Vitosha Bistritsa 
10/09 22:00
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
11/09 07:00
FT 
 Sc Waterloo
Sc Scarborough Ontario 
11/09 05:00
FT 
 Csd Antofagasta
Huachipato 
11/09 02:30
FT 
 Everton CD
Palestino 
10/09 23:30
FT 
 Audax Italiano
Univ. Catolica 
11/09 04:00
FT 
 San Marcos De Arica
Huadiwei Sub 1
11/09 03:00
FT 
1 Nublense
Union La Calera 
11/09 02:30
FT 
 Colchagua Cd
Municipal La Pintana 1
11/09 02:30
FT 
1 Independiente De Cauquenes
Deportes Vallenar 
11/09 02:30
FT 
 Deportes Recoleta
Melipilla 
10/09 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
HeNan JianYe 
10/09 19:35
FT 
 Tianjin Quanjian
Guizhou Hengfeng Zhicheng 
10/09 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Guangzhou R&F 
10/09 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Liaoning Whowin 
10/09 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Yan Bian Fude 
10/09 19:30
FT 
 Dalian Chaoyue
Beijing Beikong 
10/09 16:00
FT 
 Shenzhen Renren
Hunan Billows 
10/09 15:00
FT 
 Shanghai Sunfun
Chengdu Qianbao 
11/09 06:30
FT 
2 Municipal Liberia
Alajuelense 
11/09 05:00
FT 
 Guadalupe
Cartagines Deportiva SA 
11/09 01:00
FT 
 Ad Grecia
Limon 1
11/09 01:00
FT 
 Perez Zeledon
Universidad de Costa Rica 
11/09 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Rudes 
10/09 23:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Zapresic 
10/09 23:59
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Aris Limassol 1
10/09 23:59
FT 
 Omonia Nicosia
Ethnikos Achnas 1
10/09 23:00
FT 
 Pafos
Alki Oroklini 
10/09 16:15
FT 
 Velke Mezirici
Vyskov 
10/09 23:59
FT 
 Vysocina Jihlava
Dukla Praha 
10/09 23:59
FT 
 Sparta Praha
Mfk Karvina 
10/09 21:00
FT 
 Mlada Boleslav
Brno 
10/09 21:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
SC Znojmo 
10/09 16:15
FT 
1 Meteor Praha
Chomutov 
10/09 16:00
FT 
 Slovan Cernovir
Tj Sigma Lutin 
10/09 17:00
FT 
 Fotbal Trinec U21
Synot Slovacko U21 
10/09 17:00
FT 
1 Bohemians 1905 U21
Slovan Liberec U21 
10/09 16:30
FT 
 Zlin U21
Banik Ostrava U21 
10/09 19:45
FT 
 Brabrand IF
Herfolge Boldklub Koge 
10/09 19:45
FT 
1 Esbjerg FB
Roskilde 
10/09 19:45
FT 
 Fremad Amager
Thisted 
10/09 19:45
FT 
 Fredericia
Nykobing Falster 
10/09 19:45
FT 
 Vendsyssel
Vejle 
10/09 19:45
FT 
 Viborg
Skive IK 
10/09 19:00
FT 
 Naestved
Hillerod Fodbold 
10/09 23:59
FT 
1 Odense BK
Brondby 
10/09 22:00
FT 
 Kobenhavn
Midtjylland 
10/09 20:00
FT 
 Lyngby
Elite 3000 Helsingor 
11/09 05:00
FT 
 Club Sport Emelec
Cd Clan Juvenil 
11/09 01:00
FT 
 CD El Nacional
Delfin Sc 
11/09 00:30
FT 
 Deportivo Cuenca
Univ. Catolica 1
11/09 02:15
FT 
 Al Ahly
Tala Al Jaish 
10/09 23:30
FT 
 EL Masry
Wadi Degla SC 
10/09 21:00
FT 
 Alasyoty Sports
Masr El Maqassah 
11/09 05:30
FT 
 CD FAS
Luis Angel Firpo 
11/09 05:00
FT 
 Cd Audaz
Municipal Limeno 
10/09 21:00
FT 
 Stoke City U23
Wolves U23 
10/09 20:00
FT 
 Liverpool U23
Manchester City U23 
10/09 20:00
FT 
 Everton U23
Tottenham Hotspur U23 
10/09 21:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Flora Tallinn 2 
10/09 21:00
FT 
 Kuressaare
Fci Tallinn B 
10/09 21:00
FT 
 Jk Sillamae Kalev Ii
Keila Jk 
10/09 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Jk Tallinna Kalev Ii 
10/09 22:00
FT 
 NSI Runavik
Skala Itrottarfelag 
10/09 22:00
FT 
 Vikingur Gotu
07 Vestur Sorvagur 
10/09 22:00
FT 
 Ki Klaksvik
IF Fuglafjordur 
10/09 22:00
FT 
 B36 Torshavn
EB Streymur 
11/09 00:45
FT 
 HB Torshavn
Tb/fcs/royn 
10/09 20:00
FT 
 Ilves Tampere
RoPS Rovaniemi 
10/09 20:00
FT 
 Ps Kemi
Jyvaskyla JK 
10/09 23:30
FT 
 Grifk
TPS Turku 
10/09 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Legirus Inter 
10/09 22:00
FT 
 Kultsu
Japs 
10/09 22:00
FT 
 Klubi 04
Kiffen 
10/09 22:00
FT 
 Tampere
Peimari United 
10/09 22:00
FT 
 Fc Espoo
Musa 1
10/09 22:00
FT 
 Ac Kajaani
Narpes Kraft 
10/09 21:00
FT 
 Le Havre U19
Lens U19 
10/09 21:00
FT 
 Evreux U19
Us Boulogne U19 
10/09 21:00
FT 
 Entente U19
Caen U19 
10/09 21:00
FT 
 Avranches U19
Lille U19 
10/09 20:30
FT 
 Valenciennes Us U19
Orleans Us 45 U19 
10/09 17:00
FT 
 Bordeaux U19
Angers Sco U19 
10/09 21:00
FT 
 Montpellier Hsc Womens
Fleury 91 Womens 
10/09 21:00
FT 
 Paris Womens
Marseille Womens 
10/09 21:00
FT 
 Bordeaux Womens
Asptt Albi Womens 
10/09 21:00
FT 
 Asj Soyaux Womens
Lille Osc Metropole Womens 
11/09 00:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi 
10/09 19:30
FT 
 Darmstadt
Bochum 
10/09 19:30
FT 
 Eintr. Braunschweig
SV Sandhausen 
10/09 19:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Union Berlin 
10/09 20:00
FT 
 Sv Meppen
VfR Aalen 
10/09 19:30
FT 
 Berliner Ak 07
Oberlausitz 
10/09 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
Energie Cottbus 
10/09 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Budissa Bautzen 1
10/09 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Bsg Chemie Leipzig 
10/09 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Fsv Luckenwalde 
10/09 19:30
FT 
1 SV Babelsberg 03
Wacker Nordhausen 
10/09 20:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
Sv Rochling Volkling 
10/09 20:00
FT 
 Saarbrucken
FSV Frankfurt 
10/09 19:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Eintracht Frankfurt U19 
10/09 19:00
FT 
 Greuther Furth U19
Vfb Stuttgart U19 
10/09 17:00
FT 
 Augsburg U19
Hoffenheim U19 
10/09 17:00
FT 
 Spvgg Unterhaching U19
Sv Wehen Wiesbaden U19 1
10/09 17:00
FT 
2 Kaiserslautern U19
Nurnberg U19 
10/09 19:00
FT 
 Arminia Bielefeld U19
Rw Oberhausen U19 
10/09 19:00
FT 
 Monchengladbach U19
Paderborn U19 
10/09 17:00
FT 
 Schalke 04 U19
Fortuna Dusseldorf U19 
10/09 17:00
FT 
 Djk Arminia Klosterhardt U19
Bochum U19 
10/09 17:00
FT 
 Fortuna Koln U19
Dortmund U19 
11/09 01:30
FT 
 Kerkyra
Panathinaikos 
10/09 23:15
FT 
 AEK Athens
Larisa 1
10/09 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Platanias FC 
10/09 21:00
FT 
 Panionios
Panaitolikos Agrinio 
11/09 05:30
FT 
 Coban Imperial
Club Comunicaciones 
11/09 02:00
FT 
 CD Malacateco
Siquinala 
11/09 02:00
FT 
 CD Suchitepequez
Guastatoya 
11/09 01:00
FT 
 CSD Municipal
Antigua Gfc 
11/09 01:00
FT 
 Deportivo Sanarate
CD Marquense 
11/09 05:00
FT 
 CD Vida
Honduras Progreso 
11/09 04:00
FT 
 Juticalpa
Real Sociedad Tocoa 
10/09 15:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Double Flower Fa 
10/09 15:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Citizen 
10/09 15:30
FT 
 Shatin Sports
Tai Chung 
10/09 13:30
FT 
 Convoy Sun Hei
Eastern District Sa 
10/09 13:30
FT 
 Mutual Football Club
Wing Yee Ft 1
10/09 13:30
FT 
 Kai Jing
Hong Kong 
10/09 17:30
FT 
 Kitchee
Hong Kong Sapling 
10/09 14:30
FT 
 Yuen Long
Leeman 
10/09 23:00
FT 
 Fehervar Videoton
Szombathelyi Haladas 
10/09 23:00
FT 
1 Paksi SE
Budapest Honved 
10/09 23:00
FT 
 Ujpesti Te Womens
Astra Hungary Womens 
11/09 03:15
FT 
 Valur
Breidablik 
11/09 01:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
Stjarnan 
11/09 01:00
FT 
 Hafnarfjordur FH
Grindavik 
11/09 01:00
FT 
 IA Akranes
Ka Akureyri 1
10/09 16:00
FT 
 Madura
Persekap Pasuruan 
10/09 16:00
FT 
 Sumbawa Barat
Semeru Lumajang 
10/09 15:30
FT 
 Celebest
Persekam Metro 1
10/09 19:30
FT 
 Madura United
Arema Malang 
10/09 16:00
FT 
 PSM Makassar
ps tni 
10/09 16:00
FT 
 Barito Putera
Sriwijaya Palembang 
10/09 18:00
FT 
 Portmarnock
Bangor Celtic 
10/09 17:45
FT 
 St Marys
Rockmount 
11/09 01:15
FT 
 Hapoel Acco
Maccabi Haifa 
10/09 23:59
FT 
 Hapoel Raanana
Maccabi Netanya 
11/09 02:30
FT 
 Pro Piacenza
Alessandria 
10/09 22:30
FT 
 Cuneo
Prato 
10/09 22:30
FT 
 Pontedera
Giana 
10/09 22:30
FT 
 Viterbese
Carrarese 
10/09 22:30
FT 
1 Robur Siena Ssd
Arzachena 
10/09 20:30
FT 
 Olbia
Piacenza 
10/09 22:30
FT 
 Ssd Monza 1912
Pisa 
11/09 02:30
FT 
1 Ravenna
Triestina 
11/09 02:30
FT 
 Renate Ac
Albinoleffe 1
11/09 00:30
FT 
1 Alma Juventus Fano
Pordenone Calcio Ssd 
11/09 00:30
FT 
 Sambenedettese
Feralpisalo 
11/09 00:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Fermana 
11/09 00:30
FT 
 Vicenza
Teramo 1
10/09 22:30
FT 
 Santarcangelo
Bassano 
10/09 20:30
FT 
 Ac Mestre
Gubbio 1
10/09 23:30
FT 
 Parma
Brescia 
10/09 16:30
FT 
 Inter Milan U19
Udinese Youth 
10/09 16:30
FT 
 Inter Milan U19
Udinese Youth 
10/09 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
JEF United Ichihara 1
10/09 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Tokushima Vortis 
10/09 17:30
FT 
 Tokyo Verdy
Matsumoto Yamaga FC 
10/09 17:00
FT 
 Okayama
Machida Zelvia 
10/09 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Roasso Kumamoto 
10/09 14:00
FT 
 Sony Sendai
Maruyasu Industries 
10/09 14:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Ryutsu Keizai University 
10/09 17:00
FT 
 As Elfen Sayama (w)
Urawa Reds (w) 
10/09 17:00
FT 
 Kanagawa University (w)
Beleza (w) 
10/09 16:00
FT 
 Urawa Red Diamonds U18
Shimizu S Pulse U18 
10/09 13:30
FT 
 Orca Kamogawa Womens
Yokohama Fc Seagulls Womens 
10/09 12:30
FT 
 Setagaya Sfida (w)
Ehime (w) 
10/09 21:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Shakhtyor Karagandy 
10/09 21:00
FT 
 Ordabasy
Taraz 
10/09 20:00
FT 
 Kairat Almaty
Kaisar Kyzylorda 
10/09 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Tobol Kostanai 
10/09 20:00
FT 
 Sofapaka
Chemelil Sugar 1
10/09 18:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen 1
10/09 17:00
FT 
 Bucheon 1995
Seongnam Ilhwa Chunma 
10/09 22:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Jelgava 
10/09 23:30
FT 
 Al-najma(lby)
Al Korthabea 
10/09 20:00
FT 
 Trakai Ii
Dziugas Telsiai 
10/09 21:00
FT 
 Dfk Dainava Alytus
Banga Gargzdai 
11/09 01:00
FT 
 Differdange 03
Victoria Rosport 
10/09 22:00
FT 
 Us Esch
Progres Niedercorn 
10/09 22:00
FT 
 F91 Dudelange
Rodange 91 
10/09 22:00
FT 
 Una Strassen
Fola Esch 
10/09 22:00
FT 
 Us Mondorf-les-bains
Hamm Rm Benfica 
10/09 21:30
FT 
 Union Titus Petange
Racing Union Luxemburg 
10/09 22:00
FT 
 Shkupi
Rabotnicki Skopje 
10/09 22:00
FT 
 FK Shkendija 79
Pobeda Prilep 
10/09 22:00
FT 
 Pelister Bitola
Skopje 
10/09 22:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
11/09 02:15
FT 
 Mtarfa
Dingli Swallows 
11/09 02:00
FT 
 Victoria Wanderers
Xewkija Tigers 
10/09 23:59
FT 
 Mdina Knights
Mellieha 
10/09 23:59
FT 
 Victoria Hotspurs
Nadur Youngster 
11/09 02:00
FT 
 Valletta FC
Naxxar Lions 
10/09 23:59
FT 
 Lija Athletic
Senglea Athletic 
11/09 02:15
FT 
 Marsa
Qormi 
10/09 23:59
FT 
 San Gwann
Vittoriosa Stars 
11/09 07:30
FT 
 Santos Laguna
Toluca 
11/09 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Club Tijuana 
10/09 22:00
FT 
 Milsami
Spicul Chiscareni 
10/09 22:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Sheriff 
10/09 22:00
FT 
 Olimpia Balti
Sfintul Gheorghe 
10/09 21:00
FT 
 Victoria Bardar
Edinet 
10/09 21:00
FT 
 Singerei
Real Succes 
10/09 21:00
FT 
 Cf Sparta Selemet
Codru Lozova 
10/09 21:00
FT 
 Zimbru Chisinau B
Iskra-stal Ribnita 
10/09 21:00
FT 
 Granicerul Glodeni
CF Gagauziya 
10/09 22:00
FT 
 Mornar
Bokelj Kotor 
10/09 22:00
FT 
 Ofk Igalo
Jedinstvo Bijelo Polje 
10/09 22:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Celik Niksic 
10/09 22:00
FT 
 Ibar Rozaje
Otrant 
10/09 22:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Jezero Plav 
11/09 03:30
FT 
 Wydad Casablanca
Union Touarga Sport Rabat 
10/09 23:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Olympique de Safi 
10/09 23:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
10/09 23:59
FT 
 Sandnes Ulf
Levanger 
10/09 23:59
FT 
 Kongsvinger
Strommen 
10/09 21:00
FT 
 Asane Fotball
Jerv 
10/09 21:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Ullensaker/Kisa IL 
10/09 21:00
FT 
 Floro
Arendal 
10/09 21:00
FT 
1 Elverum
Fredrikstad 
10/09 21:00
FT 
 Mjondalen
Ranheim IL 
11/09 02:00
FT 
 Stromsgodset
Rosenborg 
10/09 23:59
FT 
 FK Haugesund
Lillestrom 
10/09 23:59
FT 
 Sandefjord
Viking 1
10/09 23:59
FT 
 Valerenga
Sarpsborg 08 FF 
10/09 23:59
FT 
 Kristiansund BK
Tromso IL 
10/09 23:59
FT 
 Aalesund
Stabaek 
10/09 22:00
FT 
 Raufoss
Ham-Kam 
10/09 22:00
FT 
 Nybergsund IL Trysil
Asker 
10/09 21:30
FT 
 Baerum SK
Finnsnes 
10/09 22:00
FT 
 Notodden FK
Fana 
10/09 21:00
FT 
 Byasen Toppfotball
Fram Larvik 
10/09 21:00
FT 
 Egersunds IK
Nardo 1
10/09 20:00
FT 
 Nest-Sotra
IL Hodd 
11/09 08:10
FT 
 Guarani CA
Sportivo Luqueno 1
11/09 06:00
FT 
 Independiente Fbc
Deportivo Capiata 
10/09 21:30
FT 
 General Caballero
Club Fernando De La Mora 
11/09 04:30
FT 
 Sporting Cristal
Comerciantes Unidos 1
11/09 02:15
FT 
 Melgar
Real Atletico Garcilaso 
11/09 00:15
FT 
1 Deportivo Union Comercio
Alianza Atletico 
10/09 23:59
FT 
 Pogon Szczecin
Lech Poznan 
10/09 21:30
FT 
 LKS Nieciecza
Gornik Zabrze 
10/09 23:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy 
10/09 17:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Wikielec 
10/09 17:00
FT 
 Resovia Youth
Wisla Plock U19 1
10/09 23:59
FT 
 Sp Espinho
Sc Coimbroes 
10/09 23:59
FT 
 Agueda
Sourense 1
10/09 23:59
FT 
 Uniao Leiria
Anadia 1
10/09 23:59
FT 
 Felgueiras
Amarante 
10/09 23:59
FT 
 Pinhalnovense
SC Farense 
10/09 23:59
FT 
 Gafanha
Maritimo B 
10/09 23:59
FT 
 Alcanenense
Pero Pinheiro 
10/09 23:59
FT 
 Vilafranquense
Coruchense 
10/09 23:59
FT 
 Loures
CD Mafra 
10/09 23:59
FT 
1 Ad Nogueirense
Ferreira De Aves 
10/09 23:59
FT 
 Casa Pia Ac
Cass Terence 
10/09 23:00
FT 
 Lusitania Lourosa
Electrico 1
10/09 23:00
FT 
 CD Operario
Almancilense 
10/09 23:00
FT 
 Csd Camara Lobos
SCU Torreense 1
10/09 19:00
FT 
 Scpraiense
Guadalupe 
10/09 23:59
FT 
 Arouca
Sporting Braga B 
10/09 23:00
FT 
1 Famalicao
Varzim 
10/09 23:00
FT 
 Penafiel
CD Cova Piedade 
10/09 23:00
FT 
 Leixoes
SC Covilha 
10/09 23:00
FT 
1 Sporting CP B
Gil Vicente 
10/09 18:15
FT 
 CD Nacional
Academico Viseu 1
11/09 01:30
FT 
 CFR Cluj
Universitatea Craiova 1
10/09 23:00
FT 
1 Sepsi
Cs Voluntari 
10/09 23:00
FT 
 Baltika
Volga Olimpiets 1
10/09 23:00
FT 
 Fakel Voronezh
Rotor Volgograd 
10/09 21:00
FT 
 Spartak Tambov
Tom Tomsk 
10/09 21:00
FT 
 Gazovik Orenburg
FK Khimki 
10/09 19:00
FT 
 FK Tyumen
Shinnik Yaroslavl 
10/09 18:00
FT 
 Sibir
Volgar-Astrakhan 1
10/09 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Luch-Energiya 
10/09 18:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Kuban Krasnodar 
10/09 23:59
FT 
 Dynamo St.Petersburg
Avangard 
10/09 18:00
FT 
 Dinamo Barnaul
FK Chita 
10/09 19:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Zenit Irkutsk 
10/09 16:00
FT 
 Fk Ural Youth
Ska Khabarovsk Youth 
10/09 15:00
FT 
 Ufa Youth
Fk Krasnodar Youth 
10/09 21:00
FT 
 SP Libertas
SS Murata 
10/09 21:00
FT 
 Tre Penne
SP Domagnano 
11/09 01:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Vojvodina 
11/09 01:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Indjija 
10/09 22:30
FT 
 Buducnost Dobanovci
Sloboda Uzice Sevojno 
10/09 22:30
FT 
 Csk Pivara Celarevo
Fk Teleoptik Zemun 
11/09 01:00
FT 
 Spartak Trnava
Nitra 
10/09 22:30
FT 
 Skf Sered
Stk 1914 Samorin 
10/09 16:30
FT 
 Msk Zilina B
Zp Sport Podbrezova B 
10/09 22:50
FT 
 Krsko Posavlje
NK Olimpija Ljubljana 
11/09 02:30
FT 
 Rayo Vallecano
Osasuna 
11/09 02:00
FT 
 Albacete
CD Lugo 
10/09 23:59
FT 
 Cultural Leonesa
Valladolid 
10/09 22:00
FT 
 Zaragoza
Alcorcon 
10/09 19:00
FT 
1 Tenerife
Granada 
10/09 23:59
FT 
 UE Olot
Real Zaragoza B 
11/09 01:00
FT 
 Talavera De La Reina
Racing de Ferrol 1
11/09 01:00
FT 
1 Deportivo La Coruna B
Real Madrid Castilla 
11/09 00:15
FT 
 Cd Guijuelo
Fuenlabrada 
10/09 23:59
FT 
 G Segoviana
Carceda 
10/09 23:59
FT 
 SD Ponferradina
Cf Rayo Majadahonda 
10/09 23:00
FT 
1 Pontevedra
Toledo 
10/09 22:30
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
San Sebastian Reyes 
10/09 18:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Celta Vigo B 
10/09 18:00
FT 
 Ad Union Adarve
Rapido de Bouzas 
10/09 23:59
FT 
 Sporting De Gijon B
Racing de Santander 
10/09 23:59
FT 
 UD Logrones
SD Amorebieta 
10/09 23:59
FT 
 CD Tudelano
Burgos CF 
10/09 23:30
FT 
 CD Mirandes
CD Pena Sport 
10/09 23:30
FT 
 Cd Lealtad
Leioa 
K8info