livescore - live soccer scores

Soccer Results: 09 Sep 2017 Soccer Scores & Results

10/09 00:30
FT 
 Stoke City
Manchester United 
09/09 22:00
FT 
 Arsenal
Bournemouth 
09/09 22:00
FT 
 Brighton & Hove Albion
West Bromwich 
09/09 22:00
FT 
 Everton
Tottenham Hotspur 
09/09 22:00
FT 
 Leicester City
Chelsea 
09/09 22:00
FT 
 Southampton
Watford 
09/09 19:30
FT 
 Manchester City
Liverpool 1
09/09 23:59
FT 
 Juventus
Chievo 
10/09 00:30
FT 
 Hoffenheim
Bayern Munich 
09/09 21:30
FT 
 Mainz 05
Bayer Leverkusen 
09/09 21:30
FT 
 Monchengladbach
Eintr. Frankfurt 
09/09 21:30
FT 
 Augsburg
Koln 
09/09 21:30
FT 
1 Freiburg
Borussia Dortmund 
09/09 21:30
FT 
 Wolfsburg
Hannover 96 
10/09 02:00
FT 
1 Caen
Dijon 
10/09 02:00
FT 
1 Montpellier
Nantes 
10/09 02:00
FT 
1 Strasbourg
Amiens 
10/09 02:00
FT 
 ES Troyes AC
Toulouse 
09/09 23:00
FT 
 Nice
Monaco 
10/09 00:30
FT 
 Sheffield Wed.
Nottingham Forest 
09/09 22:00
FT 
 Aston Villa
Brentford 
09/09 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Middlesbrough 
09/09 22:00
FT 
 Fulham
Cardiff City 
09/09 22:00
FT 
 Leeds United
Burton Albion 
09/09 22:00
FT 
 Norwich
Birmingham 
09/09 22:00
FT 
 Preston North End
Barnsley 
09/09 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Ipswich 
09/09 22:00
FT 
 Reading
Bristol City 
09/09 22:00
FT 
 Sunderland
Sheffield United 
09/09 22:00
FT 
 Wolves
Millwall 1
10/09 02:45
FT 
 Ajax Amsterdam
Zwolle 
10/09 02:45
FT 
 SBV Excelsior
Vitesse Arnhem 
10/09 00:30
FT 
 Willem II
ADO Den Haag 
10/09 00:30
FT 
 Heracles Almelo
Feyenoord Rotterdam 
10/09 03:30
FT 
 Porto
Chaves 
10/09 01:15
FT 
 Maritimo
Rio Ave 1
09/09 23:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Pacos Ferreira 
09/09 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Sanfrecce Hiroshima 
09/09 18:00
FT 
 Tokyo
Cerezo Osaka 
09/09 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Yokohama F Marinos 
09/09 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kashiwa Reysol 
09/09 17:30
FT 
 Kashima Antlers
Omiya Ardija 
09/09 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Shimizu S-Pulse 
09/09 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Vissel Kobe 
09/09 18:00
FT 
 Seoul
Jeju United 
09/09 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Sangju Sangmu Phoenix 
09/09 19:30
FT 
 Myanmar U18
Brunei Darussalam U18 
09/09 16:30
FT 
 Vietnam U18
Philippines U18 
10/09 03:45
FT 
 Js Saoura
Us Biskra 
10/09 00:45
FT 
 Mc Alger
Es Setif 1
09/09 23:59
FT 
 Usm Bel Abbes
Om Medea 
09/09 23:59
FT 
 Usm Blida
Js Kabylie 
10/09 07:05
FT 
 Racing Club
Temperley 
10/09 05:05
FT 
 Patronato Parana
Argentinos Juniors 
10/09 03:05
FT 
 Estudiantes La Plata
Defensa Y Justicia 
10/09 01:05
FT 
 Belgrano
San Martin San Juan 
09/09 20:00
FT 
 Ararat Yerevan
Banants 
09/09 16:00
FT 
 Rochedale Rovers
Queensland Lions SC 
09/09 17:30
FT 
 Adelaide City
Croydon Kings 1
09/09 13:10
FT 
 Box Hill Womens
Senior Ntc Womens 
09/09 13:05
FT 
 South Melbourne Womens
Geelong Galaxy Womens 
09/09 13:05
FT 
 Bulleen Lions Womens
Heidelberg Utd Womens 
09/09 13:00
FT 
 Alamein Womens
Calder United Sc Womens 
09/09 13:00
FT 
 Bayside United Womens
Southern United Womens 
09/09 12:50
FT 
 Western Strikers SC
Sturt Lions 
09/09 14:35
FT 
 Bayswater City
Perth SC 
10/09 00:30
FT 
 Austria Wien
Wolfsberger AC 
10/09 00:30
FT 
 St.Polten
Rheindorf Altach 
10/09 00:30
FT 
1 Mattersburg
Trenkwalder Admira 
09/09 22:00
FT 
 LASK Linz
Sturm Graz 
10/09 00:30
FT 
 Gilan Gabala
Zira 
09/09 21:00
FT 
 FK Inter Baku
Fk Kapaz Ganca 
10/09 01:35
FT 
 East Riffa
Malkia 
09/09 23:20
FT 
 Al-Riffa
Al Ahli Bhr 
09/09 23:20
FT 
 Al-shabbab
Al Ittihad Bhr 1
09/09 23:59
FT 
 BATE Borisov
Slavia Mozyr 
09/09 21:30
FT 
 Shakhter Soligorsk
Krumkachy 
10/09 02:30
FT 
 Zulte-Waregem
Kortrijk 
10/09 02:00
FT 
 Royal Antwerp
St.-Truidense VV 
10/09 02:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
AS Eupen 
09/09 23:59
FT 
 Peruwelz
Club Brugge 
10/09 02:30
FT 
 St Gilloise
Roeselare 
09/09 23:00
FT 
 Lierse
Westerlo 1
10/09 05:15
FT 
 The Strongest
Club Guabira 
10/09 06:00
FT 
1 Sao Paulo
Ponte Preta 
10/09 05:00
FT 
 Vasco da Gama(RJ)
Gremio (RS) 
10/09 03:00
FT 
 Atletico Mineiro (MG)
Palmeiras 2
10/09 06:00
FT 
1 ABC RN
Santa Cruz (PE) 
10/09 03:30
FT 
 Criciuma
Luverdense 
10/09 03:30
FT 
 Londrina (PR)
Ceara 
10/09 03:30
FT 
 Juventude Rs
Internacional (RS) 
10/09 06:00
FT 
 CRB (AL)
Oeste Sp 
10/09 05:30
FT 
 Penapolense
Velo Clube Sp 
10/09 03:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Ferroviaria Sp 
10/09 03:00
FT 
1 Noroeste
Linense Bra 
10/09 02:00
FT 
 Taboao Da Serra Sp
Gremio Osasco 
10/09 02:00
FT 
 Nacional Sp
Sao Caetano (SP) 
10/09 01:00
FT 
 Slavia Sofia
Ludogorets Razgrad 
09/09 22:30
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Plovdiv 
09/09 23:00
FT 
 Sozopol
Strumska Slava 
09/09 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Tsarsko Selo 
09/09 22:00
FT 
 PFK Montana
Pfc Nesebar 
09/09 22:00
FT 
 Oborishte
Chernomorets Pomorie 
09/09 22:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Neftochimik Burgas 
10/09 07:30
FT 
1 Curico Unido
Deportes Temuco 
10/09 05:00
FT 
 Universidad de Chile
O Higgins 1
10/09 02:30
FT 
 San Luis Quillota
Santiago Wanderers 
09/09 23:00
FT 
 Deportes Iquique
Colo Colo 
09/09 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Jiangsu Sainty 
09/09 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Tianjin Teda 
09/09 19:45
FT 
 Shanghai Shenxin
Zhejiang Yiteng 1
09/09 19:35
FT 
 Hangzhou Greentown
Qingdao Huanghai 
09/09 19:35
FT 
 Beijing Renhe
Wuhan ZALL 
09/09 19:35
FT 
 Inner Mongolia Zhongyou
Dalian Aerbin 
09/09 19:35
FT 
1 Shenzhen Jiazhaoye
Shijiazhuang Ever Bright 
09/09 16:00
FT 
 Lijiang Feihu
Meizhou Hakka 
09/09 16:00
FT 
 Baoding Rongda
Xinjiang Dabancheng 1
09/09 16:00
FT 
1 Sichuan Annapurna
Zhengjiang Huasa 
09/09 16:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Meixian Hakka 
09/09 16:00
FT 
 Baotou Southern
Beijing Tech 
09/09 16:00
FT 
1 Shenyang Dongjin
Jinlin Baijia 
10/09 10:15
FT 
 Herediano
Deportivo Saprissa 
10/09 04:00
FT 
1 AD Carmelita
Santos De Guapiles 
10/09 09:30
FT 
 Ad San Carlos
Ad Cartagena 
10/09 01:00
FT 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
09/09 23:00
FT 
 NK Rijeka
Cibalia 
10/09 01:00
FT 
 Nea Salamis
APOEL Nicosia 
09/09 23:59
FT 
 AEL Limassol
Doxa Katokopias 
09/09 23:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Apollon Limassol FC 
09/09 16:30
AET 
 Benesov
Litomerice 
90min [0-0], Penalty [4-5], Litomerice win
09/09 16:30
FT 
 Kraluv Dvur
Jiskra Usti Nad Orlici 
09/09 16:15
FT 
 Fk Loko Vltavin
Chrudim 1
09/09 16:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Prevysov 
09/09 23:59
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slavia Praha 
09/09 23:00
FT 
 Bohemians 1905
Synot Slovacko 
09/09 23:00
FT 
 Banik Ostrava
Baumit Jablonec 
09/09 23:00
FT 
 Zlin
Teplice 1
09/09 22:00
FT 
 Slovan Liberec
Viktoria Plzen 
09/09 23:59
FT 
 Opava
Pardubice 
09/09 23:00
FT 
 Frydek-mistek
Viktoria Zizkov 
09/09 19:00
FT 
 Mfk Karvina U19
Hradec Kralove u19 
09/09 16:15
FT 
 Banik Ostrava u19
Mlada Boleslav U19 
09/09 19:00
FT 
 If Lyseng
Sydvest 
09/09 20:00
FT 
 Greve
HIK 
09/09 22:00
FT 
 Aarhus AGF
Randers 
10/09 07:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Macara 
10/09 07:00
FT 
1 Guayaquil City
Fuerza Amarilla 
10/09 00:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Barcelona SC(ECU) 1
10/09 02:15
FT 
 El Entag El Harby
El Zamalek 
09/09 23:30
FT 
 Ittihad Alexandria
El Ismaily 
09/09 21:00
FT 
 Tanta
Al Nasr Cairo 
10/09 09:00
FT 
1 Isidro Metapan
Aguila 1
10/09 07:00
FT 
 Santa Tecla
Sonsonate 
10/09 05:15
FT 
 CD Dragon
Cd Chalatenango 
10/09 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
Alianza 
09/09 22:00
FT 
 Alfreton Town
Gainsborough Trinity 
09/09 22:00
FT 
 Blyth Spartans
Boston United 
09/09 22:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Nuneaton Town 
09/09 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Fc United Of Manchester 
09/09 22:00
FT 
 Darlington
Leamington 
09/09 22:00
FT 
 North Ferriby United
Chorley 
09/09 22:00
FT 
 Salford City
Brackley Town 
09/09 22:00
FT 
 Southport FC
Kidderminster 
09/09 22:00
FT 
 Tamworth
Spennymoor Town 
09/09 22:00
FT 
 AFC Telford United
Harrogate Town 
09/09 22:00
FT 
 York City
Stockport County 
09/09 22:00
FT 
 Aldershot Town
Dover Athletic 
09/09 22:00
FT 
 Boreham Wood
Leyton Orient 
09/09 22:00
FT 
 Chester FC
Ebbsfleet United 
09/09 22:00
FT 
 AFC Fylde
Bromley 
09/09 22:00
FT 
 Guiseley
Eastleigh 
09/09 22:00
FT 
 Halifax Town
Maidenhead United 
09/09 22:00
FT 
 Hartlepool United FC
Dagenham and Redbridge 
09/09 22:00
FT 
 Maidstone United
Woking 
09/09 22:00
FT 
 Solihull Moors
Macclesfield Town 
09/09 22:00
FT 
 Sutton United
Gateshead 
09/09 22:00
FT 
 Torquay United
Wrexham 
09/09 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Barrow 
09/09 22:00
FT 
 Chelmsford City
Weston Super Mare 
09/09 22:00
FT 
 Concord Rangers
Bath City 
09/09 22:00
FT 
 Dartford
Chippenham Town 
09/09 22:00
FT 
 Gloucester City
Havant and Waterlooville 
09/09 22:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Braintree Town 
09/09 22:00
FT 
 Hungerford Town
Hampton & Richmond 
09/09 22:00
FT 
 Oxford City
East Thurrock United 
09/09 22:00
FT 
 St Albans City
Eastbourne Borough 
09/09 22:00
FT 
 Truro City
Whitehawk 
09/09 22:00
FT 
 Wealdstone
Bognor Regis Town 
09/09 22:00
FT 
 Welling United
Poole Town 
09/09 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Portsmouth 
09/09 22:00
FT 
1 Bristol Rovers
Walsall 
09/09 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Southend United 
09/09 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Oldham Athletic 
09/09 22:00
FT 
 Northampton Town
Doncaster Rovers 
09/09 22:00
FT 
 Oxford United
Gillingham 
09/09 22:00
FT 
1 Peterborough United
Bradford AFC 1
09/09 22:00
FT 
1 Plymouth Argyle
Milton Keynes Dons 
09/09 22:00
FT 
 Rochdale
Blackburn Rovers 
09/09 22:00
FT 
 Rotherham United
Bury 
09/09 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Blackpool 
09/09 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Wigan Athletic 
09/09 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Carlisle 
09/09 22:00
FT 
 Barnet
Cambridge United 
09/09 22:00
FT 
 Colchester United
Crawley Town 
09/09 22:00
FT 
1 Coventry
Port Vale 
09/09 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Chesterfield 
09/09 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Exeter City 
09/09 22:00
FT 
1 Luton Town
Swindon 
09/09 22:00
FT 
 Newport County
Wycombe Wanderers 
09/09 22:00
FT 
 Notts County
Morecambe 
09/09 22:00
FT 
1 Stevenage Borough
Lincoln City 1
09/09 22:00
FT 
 Yeovil Town
Cheltenham Town 
09/09 20:00
FT 
 Mansfield Town
Grimsby Town 
09/09 21:00
FT 
 Chelsea U23
Sunderland U23 
09/09 22:00
FT 
 Barwell
Altrincham 
09/09 22:00
FT 
 Grantham Town
Workington 
09/09 22:00
FT 
 Hednesford Town
Sutton Coldfield Town 
09/09 22:00
FT 
 Matlock Town
Whitby Town 
09/09 22:00
FT 
 Rushall Olympic
Nantwich Town 
09/09 22:00
FT 
 Stafford Rangers
Witton Albion 
09/09 22:00
FT 
 Stalybridge Celtic
Stourbridge 
09/09 22:00
FT 
 Warrington Town AFC
Farsley Celtic 
09/09 22:00
FT 
 Marine
Coalville Town 
09/09 22:00
FT 
 Redditch United
Chesham United 
09/09 22:00
FT 
 Banbury United
Frome Town 
09/09 22:00
FT 
 Basingstoke Town
St Ives Town 
09/09 22:00
FT 
 Biggleswade Town
Gosport Borough 
09/09 22:00
FT 
 Kings Langley
Farnborough Town 
09/09 22:00
FT 
 Kings Lynn
Stratford Town 
09/09 22:00
FT 
 Merthyr Town
Bishop's Stortford 
09/09 22:00
FT 
 Royston Town
Hereford 
09/09 22:00
FT 
 Slough Town
Dunstable Town 
09/09 22:00
FT 
 St Neots Town
Dorchester Town 
09/09 22:00
FT 
 Tiverton Town
Hitchin Town 
09/09 22:00
FT 
 Weymouth
Kettering Town 
09/09 18:00
FT 
 JK Sillamae Kalev
Trans Narva 
09/09 22:00
FT 
 Kpv
Jaro 1
09/09 22:00
FT 
 Honka
Ekenas IF Fotboll 
09/09 22:00
FT 
 Lahti Akatemia
Pk Keski Uusimaa Pkku 
09/09 21:00
FT 
1 Sudet
Mp Mikkeli 
09/09 23:00
FT 
 Viikingit
Tpv Tampere 
09/09 22:00
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Nups 
09/09 20:00
FT 
1 Jazz
Espa 
09/09 22:00
FT 
 Vifk Vaasa
Pk-37 
09/09 22:00
FT 
 TP47 Tornio
Gbk Kokkola 
09/09 21:00
FT 
1 Lens
Lorient 
09/09 21:00
FT 
 Grenoble
Red Star 93 
09/09 21:00
FT 
 PSG U19
Chambly U19 
09/09 19:00
FT 
 Colomiers U19
Monaco U19 
09/09 19:00
FT 
 Ingolstadt 04
Erzgebirge Aue 
09/09 19:00
FT 
 Arminia Bielefeld
MSV Duisburg 
09/09 19:00
FT 
 Holstein Kiel
Kaiserslautern 
09/09 20:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Carl Zeiss Jena 
09/09 20:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
VfL Osnabruck 
09/09 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
SpVgg Unterhaching 
09/09 20:00
FT 
 Chemnitzer
Karlsruher 
09/09 20:00
FT 
 Hallescher
SV Wehen Wiesbaden 
09/09 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Hansa Rostock 
09/09 20:00
FT 
2 Wurzburger Kickers
Paderborn 07 
09/09 22:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Havelse 1
09/09 19:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Altonaer 
09/09 19:00
FT 
 Hamburger Sv Ii
Eutin 08 
09/09 19:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
Viktoria Berlin 1889 
09/09 20:00
FT 
 Kickers Offenbach
Stuttgarter Kickers 
09/09 20:00
FT 
 Tsv Schott Mainz
Sc Freiburg Am 
09/09 20:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
Astoria Walldorf 
09/09 20:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Mainz Am 
09/09 20:00
FT 
 Steinbach
Sv Elversberg 
09/09 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Ksv Hessen Kassel 
09/09 20:15
FT 
 Koln Am
Westfalia Herne 
09/09 20:00
FT 
 SC Wiedenbruck
RW Oberhausen 
09/09 20:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Sc Verl 
09/09 20:00
FT 
 Dortmund(am)
Sv Rodinghausen 
09/09 20:00
FT 
1 Fortuna Dusseldorf Ii
Viktoria Koln 
09/09 20:00
FT 
 Erndtebruck
TSV Alemannia Aachen 
09/09 20:00
FT 
1 RW Essen
Wegberg Beeck 
09/09 20:00
FT 
 Uerdingen
Monchengladbach Am 
09/09 19:00
FT 
 Rb Leipzig U19
Dynamo Dresden U19 
09/09 19:00
FT 
 St Pauli U19
Holstein Kiel U19 
09/09 17:00
FT 
 Chemnitzer U19
Hamburger U19 
09/09 17:00
FT 
 Mainz U19
Bayern Munich U19 
09/09 17:00
FT 
 Msv Duisburg U19
Koln U19 
09/09 20:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Eintracht Frankfurt womens 
10/09 01:30
FT 
 Xanthi
Olympiakos Piraeus 
09/09 23:15
FT 
 Atromitos Athens
Pas Giannina 
09/09 21:00
FT 
 Asteras Tripolis
Lamia 
09/09 20:00
FT 
 Aek Athens U20
Larissa U20 
10/09 10:30
FT 
 Xelaju MC
Deportivo Petapa 
10/09 09:00
FT 
 Real Espana
Marathon 1
10/09 08:00
FT 
 CD Motagua
CD Olimpia 
09/09 20:00
FT 
1 Eastern A.A Football Team
Wofoo Tai Po 
09/09 18:05
FT 
 Sun Pegasus
Guangzhou Rf U19 
09/09 14:30
FT 
 Southern District
Hong Kong Rangers FC 
10/09 02:30
FT 
 Ujpesti TE
Videoton Puskas Akademia 
09/09 23:59
FT 
 Debreceni VSC
Diosgyor 
09/09 23:59
FT 
 Ferencvarosi TC
Vasas 1
09/09 23:59
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Balmazujvaros 
10/09 01:00
FT 
 HK Kopavog
Thor Akureyri 
09/09 22:00
FT 
 Leiknir F
Haukar 1
10/09 00:30
FT 
 Vikingur Olafsvik
Fjolnir 
09/09 22:00
FT 
 KR Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar 
09/09 19:30
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Persipura Jayapura 
09/09 16:00
FT 
 Persiba Balikpapan
Gresik United 
09/09 16:00
FT 
 Persib Bandung
Semen Padang 
10/09 02:30
FT 
 Longford Town
Cork City 
10/09 01:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Hapoel Ashkelon 
10/09 00:15
FT 
 Hapoel Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv 1
10/09 00:15
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
09/09 23:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
10/09 02:30
FT 
 Catania
Lecce 
10/09 02:30
FT 
 Catanzaro
Juve Stabia 
10/09 02:30
FT 
1 Paganese
Reggina 
10/09 02:30
FT 
 Trapani
Asd Sicula Leonzio 
10/09 02:30
FT 
 Francavilla
Fondi 
10/09 00:30
FT 
 As Andria Bat
Us Casertana 1908 
10/09 00:30
FT 
 Matera
Cosenza Calcio 1914 
10/09 00:30
FT 
 Ac Monopoli
Usd Akragas 
10/09 00:30
FT 
1 Rende
Us Siracusa 
09/09 21:00
FT 
 Spezia
Virtus Entella 
09/09 21:00
FT 
 Ascoli
Novara 
09/09 21:00
FT 
 Ternana
Cesena 
09/09 21:00
FT 
 Pro Vercelli
Cremonese 
09/09 21:00
FT 
 Carpi
Salernitana 
09/09 21:00
FT 
 Palermo
Empoli 
09/09 21:00
FT 
 Bari
Venezia 
09/09 21:00
FT 
 Avellino
Foggia 
09/09 19:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
AC Milan U19 1
09/09 13:00
FT 
 Peace Does Machida Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
09/09 12:20
FT 
 Fuchu Athletic Futsal
Nagoya Oceans Futsal 
09/09 17:00
FT 
 Yamagata Montedio
Kyoto Purple Sanga 
09/09 17:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Oita Trinita 
09/09 17:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Shonan Bellmare 
09/09 17:00
FT 
 Mito Hollyhock
Gifu 
09/09 17:00
FT 
 Yokohama
Zweigen Kanazawa FC 
09/09 17:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Ehime 
09/09 14:00
FT 
 Yokohama Marinos U18
Kyoto Sanga U18 
09/09 13:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Nagano Parceiro (w) 
10/09 00:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Shabab AlOrdon 
10/09 00:30
FT 
 Al Wihdat Amman
That Ras 
09/09 20:00
FT 
 Akzhayik
Okzhetpes 
09/09 19:00
FT 
 Astana
FK Atyrau 
09/09 19:00
FT 
 Nakumatt
Posta Rangers 
09/09 14:00
FT 
 Yangju Citizen Fc
Yangpyeong 
09/09 14:00
FT 
 Cheongju Jikji Fc
Paju Citizen Fc 
09/09 14:00
FT 
 Icheon Citizen Fc
Hwaseong Fc 
09/09 14:00
FT 
 Chuncheon Citizen
Jeonju Citizen 
09/09 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Busan I'Park 
09/09 18:00
FT 
 Gyeongnam
Suwon 
09/09 18:00
FT 
 Seoul E Land
Anyang 
09/09 18:00
FT 
 Cheonan City
Gimhae City 
09/09 14:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Incheon Korail 
09/09 20:00
FT 
2 Spartaks Jurmala
FK Ventspils 
09/09 20:00
AET 
1 Suduva
FK Zalgiris Vilnius 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [2-4], FK Zalgiris Vilnius win
09/09 21:00
FT 
 Pahang
PB DKTT-Team 
09/09 21:00
FT 
 Perak
Felda United FC 
09/09 21:00
FT 
 Kedah
Kelantan FA 
09/09 21:00
FT 
 Johor
Selangor PB 
10/09 02:15
FT 
 Ta Xbiex
Stvenera 
09/09 23:59
FT 
 Zurrieq
Qala Saints 
10/09 02:15
FT 
 Mqabba
Zebbug Rangers 
09/09 23:59
FT 
 Sirens
Melita 
10/09 10:00
FT 
 Club America
Veracruz 1
10/09 08:00
FT 
 Monterrey
Necaxa 
10/09 08:00
FT 
 Pachuca
Chivas Guadalajara 
10/09 06:00
FT 
1 Lobos Buap
Morelia 
10/09 06:00
FT 
 Queretaro
Club Leon 
10/09 09:00
FT 
 Juarez
Leones Univ Guadalajara 1
10/09 09:00
FT 
 Tampico Madero
Csyd Dorados De Sinaloa 2
10/09 06:00
FT 
 Zacatepec
Celaya 
10/09 09:00
FT 
 Reboceros La Piedad
Club America Ii 2
10/09 02:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Chabab Atlas Khenifra 
09/09 23:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
HUSA Hassania Agadir 
09/09 23:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
IRT Itihad de Tanger 
10/09 11:40
FT 
 Auckland City
Onehunga Sports 
09/09 22:00
FT 
 Linfield FC
Glentoran 
09/09 22:00
FT 
 Ards
Coleraine 
09/09 22:00
FT 
 Warrenpoint Town
Ballymena United 
09/09 22:00
FT 
 Ballinamallard United
Crusaders FC 
09/09 22:00
FT 
 Cliftonville
Dungannon Swifts 
09/09 23:59
FT 
 Brann
Sogndal 
09/09 23:59
FT 
 Alta
Brumunddal 
09/09 22:00
FT 
 Follo
Grorud IL 
09/09 22:00
FT 
 Skeid Oslo
Kjelsas IL 
09/09 22:00
FT 
 Vindbjart
Bryne 
09/09 22:00
FT 
 FK Vidar
Odd Grenland B 
09/09 20:00
FT 
 Honefoss
Vard Haugesund 
10/09 09:00
FT 
 Leones De America
Atletico Chiriqui 
10/09 08:10
FT 
 General Diaz
Nacional Asuncion 
10/09 06:00
FT 
 Sportivo Trinidense
Olimpia Asuncion 
10/09 09:00
FT 
 Alianza Lima
Universitario de Deportes 1
10/09 06:45
FT 
 Sport Rosario
Sport Huancayo 
10/09 04:00
FT 
 Utc Cajamarca
Deportivo Municipal 
10/09 02:30
FT 
 Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok 
09/09 23:59
FT 
 Slask Wroclaw
Legia Warszawa 
09/09 21:30
FT 
 Korona Kielce
Sandecja 
09/09 23:59
FT 
1 Pogon Siedlce
Olsztyn OKS 1945 1
09/09 23:59
FT 
 GKS Katowice
Wigry Suwalki 
09/09 22:00
FT 
 Odra Opole
Zaglebie Sosnowiec 
09/09 22:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Stal Mielec 
09/09 20:45
FT 
 Gornik Leczna
Podbeskidzie