livescore - live soccer scores

Soccer Results: 08 Sep 2017 Soccer Scores & Results

09/09 03:00
FT 
 Leganes
Getafe 
09/09 02:30
FT 
 Hamburger
RB Leipzig 
09/09 02:45
FT 
1 Metz
PSG 
09/09 01:00
FT 
1 Lille
Bordeaux 
09/09 02:45
FT 
 Derby County
Hull City 
09/09 02:30
FT 
 Anderlecht
KSC Lokeren 
09/09 04:00
FT 
 Benfica
Portimonense 1
09/09 02:00
FT 
 Feirense
Sporting Lisbon 
09/09 02:45
FT 
 Hamilton
Celtic 
08/09 22:30
FT 
1 Amkar Perm
CSKA Moscow 
08/09 19:30
FT 
 Timor Leste U18
Malaysia U18 
08/09 16:30
FT 
 Laos U18
Singapore U18 
08/09 16:30
FT 
 Thailand U18
Cambodia U18 
09/09 01:00
FT 
 Usm El Harrach
Cr Belouizdad 
08/09 23:59
FT 
 Drb Tadjenanet
Cs Constantine 
09/09 02:00
FT 
 Jsm Bejaia
Crb Ain Fakroun 
09/09 02:00
FT 
 Aso Chlef
Wa Tlemcen 
09/09 01:00
FT 
 Ca Batna
Gc Mascara 1
08/09 23:59
FT 
 As Ain Mlila
Rc Relizane 
08/09 23:59
FT 
 Jsm Skikda
Ca Bordj Bou Arreridj 
08/09 23:59
FT 
 Mc Saida
A Bou Saada 
08/09 23:59
FT 
 Asm Oran
Mc El Eulma 
08/09 23:59
FT 
 Rc Kouba
Mo Bejaia 
09/09 08:00
FT 
 Club Atletico Acassuso
Talleres Rem De Escalada 1
09/09 02:30
FT 
1 CA Fenix Pilar
Barracas Central 1
09/09 02:30
FT 
 UAI Urquiza
Tristan Suarez 
09/09 02:30
FT 
 Villa San Carlos
Estudiantes de Caseros 
09/09 08:15
FT 
 Olimpo
Independiente 
09/09 06:05
FT 
 Arsenal de Sarandi
Colon 
09/09 06:05
FT 
 Velez Sarsfield
Atletico Tucuman 1
09/09 08:30
FT 
 Los Cachorros
Independiente Hy 
09/09 07:20
FT 
 Belgrano San Nicolas
Ca Sportsman 
08/09 22:00
FT 
1 Gandzasar Kapan
Alashkert 
09/09 02:00
FT 
 Fcm Traiskirchen
SC/ESV Parndorf 
09/09 01:30
FT 
 SKU Amstetten
Ask Ebreichsdorf 
09/09 01:30
FT 
 SC Mannsdorf
Trenkwalder Admira Youth 
09/09 01:00
FT 
 ASV Bruck
Sv Schwechat 1
09/09 01:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Austria Wien Youth 
09/09 01:00
FT 
 Rapid Vienna Youth
Oil And Gas Bakar 
09/09 01:00
FT 
1 SV Allerheiligen
Union Gurten 
09/09 01:00
FT 
 Union St.florian
Lafnitz 
09/09 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
SC Kalsdorf 
09/09 01:00
FT 
 SC Weiz
Atsv Stadl Paura 1
09/09 01:00
FT 
 Vocklamarkt
Deutschlandsberger Sc 1
09/09 00:55
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Superfund Pasching 
09/09 01:30
FT 
1 Sc Schwaz
Tsv St Johann 
09/09 00:30
FT 
 Floridsdorfer Ac
Wacker Innsbruck 
09/09 02:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
SV Ried 
09/09 00:30
FT 
 Austria Lustenau
TSV Hartberg 
09/09 00:30
FT 
 WSG Wattens
Blau Weiss Linz 
09/09 00:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Liefering 
08/09 23:59
FT 
 Gomel
Dinamo Minsk 
08/09 22:15
FT 
 Lida
Lokomotiv Gomel 
08/09 17:30
FT 
 Zorka Bdu Minsk Womens
Neman Grodno Womens 
09/09 02:30
FT 
 Oud Heverlee
Tubize 
09/09 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Real Potosi 1
09/09 02:00
FT 
 Gremio Osasco Youth
Nacional Ac Sao Paulo Youth 
09/09 02:00
FT 
 Guarani SP Youth
Juventus Ac Youth 
09/09 02:00
FT 
 Sao Carlos Youth
Rio Claro Youth 
09/09 02:00
FT 
 Ituano Youth
Rio Branco Youth 
09/09 02:00
FT 
 Flamengo Sp Youth
Sao Jose Ap Youth 
09/09 08:30
FT 
1 Paysandu (PA)
America MG 
09/09 06:15
FT 
1 Boa Esporte Clube
Figueirense (SC) 1
09/09 02:00
FT 
 Desportivo Brasil Sp
Atibaia 1
09/09 01:00
FT 
 CSKA Sofia
Vereya 
08/09 22:30
FT 
 Beroe
Cherno More Varna 
09/09 09:00
FT 
 Sc Scarborough Ontario
Brantford Galaxy Sc 
09/09 07:30
FT 
 Union Espanola
Universidad de Concepcion 
09/09 05:00
FT 
 Union San Felipe
Cobresal 
08/09 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Changchun YaTai 
08/09 23:59
FT 
 Istra 1961
Slaven Belupo Koprivnica 
08/09 23:00
FT 
 NK Croatia Sesvete
Dinamo Zagreb 2 
08/09 23:00
FT 
1 Hnk Gorica
Hrvatski Dragovoljac 
08/09 23:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Valasske Mezirici 
08/09 23:59
FT 
 Hradec Kralove
Fk Graffin Vlasim 
08/09 23:59
FT 
1 Usti nad Labem
Fotbal Trinec 
08/09 23:30
FT 
 Aarhus Fremad
Odder IGF 
09/09 00:30
FT 
 Hvidovre IF
Bronshoj 
09/09 01:00
FT 
 Marienlyst
Dalum 
08/09 23:59
FT 
 Skanderborg
Randers Youth 
09/09 02:35
FT 
 Hobro I.K.
Sonderjyske 
08/09 23:59
FT 
 Horsens
Nordsjaelland 
09/09 08:35
FT 
1 Liga de Loja
Pottu Via Ho 
09/09 08:30
FT 
 Tecnico Universitario
Gualaceo Sc 
09/09 01:30
FT 
 Arab Contractors
Alrga 
08/09 23:00
FT 
 El Daklyeh
Petrojet 
08/09 20:00
FT 
 Millwall U23
Birmingham U23 
09/09 02:00
FT 
 Manchester United U23
Arsenal U23 
09/09 02:45
FT 
 Buxton FC
Mickleover Sports 
09/09 00:30
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
08/09 23:59
FT 
1 Parnu Linnameeskond
Viljandi Jk Tulevik 1
08/09 23:59
FT 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
08/09 23:00
FT 
 Lithuania Womens U19
Denmark Womens U19 
08/09 20:00
FT 
 Slovakia Womens u19
Romania Womens U19 
08/09 23:30
FT 
 HIFK
IFK Mariehamn 
08/09 23:30
FT 
 KuPS
SJK Seinajoki 
08/09 23:30
FT 
 VPS Vaasa
HJK Helsinki 1
08/09 23:30
FT 
 Gnistan
Haka 
08/09 23:59
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Villiketut 
09/09 00:45
FT 
 Poxyt
Toolon Taisto 
09/09 00:15
FT 
 Aifk Turku
Pif Parainen 
08/09 23:59
FT 
 Virky
Kumu 
08/09 23:15
FT 
1 Puiu
Salreipas 
08/09 23:00
FT 
 Kontu
Mps Old Stars 
08/09 23:00
FT 
 Tips
Spartak Helsinki 
09/09 02:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Sochaux 
09/09 02:00
FT 
 Ajaccio
Nimes 
09/09 02:00
FT 
 Clermont Foot
Bourg Peronnas 
09/09 02:00
FT 
 Nancy
Valenciennes 
09/09 02:00
FT 
 Auxerre
Tours 1
09/09 02:00
FT 
1 Chamois Niortais
Paris Fc 
09/09 02:00
FT 
 Le Havre
Orleans US 45 
09/09 02:00
FT 
 Chateauroux
Quevilly 
09/09 02:00
FT 
 Avranches
Cholet So 
09/09 02:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Dunkerque 
09/09 02:00
FT 
 Chambly
US Boulogne 
09/09 02:00
FT 
 Concarneau
Entente Sannois 
09/09 02:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Creteil 
09/09 02:00
FT 
1 Les Herbiers
Rodez Aveyron 
09/09 02:00
FT 
 Lyon la Duchere
GS Consolat Marseille 1
08/09 23:59
FT 
 Torpedo Kutaisi
Chikhura Sachkhere 
08/09 21:00
FT 
 Kolkheti Poti
Samtredia 
08/09 21:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Merani Martvili 
08/09 21:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Meshakhte Tkibuli 
08/09 21:00
FT 
 Baia Zugdidi
Gagra 
08/09 21:00
FT 
 Samgurali Tskh
Spartaki Tskhinvali 
09/09 00:30
FT 
 Dynamo Dresden
Greuther Furth 
09/09 00:30
FT 
 Heidenheimer
SSV Jahn Regensburg 
09/09 01:00
FT 
 Preuben Munster
Fsv Zwickau 
09/09 01:00
FT 
 Werder Bremen Am
Fortuna Koln 1
09/09 01:00
FT 
 TSG Pfeddersheim
Gonsenheim 
09/09 01:00
FT 
 Neckarsulmer Sport-Union
Karlsruher Youths 
09/09 00:30
FT 
 Teutonia 05
Vfl Pinneberg 
09/09 00:15
FT 
 Ksv Vatan Sport Bremen
Aumund-Vegesack 
08/09 23:59
FT 
 Pforzheim
Nottingen 
08/09 23:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
TeBe Berlin 
09/09 01:30
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Hannover 96 Am 
09/09 01:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
VSG Altglienicke 
09/09 01:00
FT 
 Berliner Fc Dynamo
TSG Neustrelitz 
09/09 01:30
FT 
 SV Waldhof Mannheim
VfR Wormatia Worms 1
09/09 01:30
FT 
1 Bonner sc
Wattenscheid 
09/09 02:00
FT 
 Wolfsburg U19
Werder Bremen U19 
08/09 21:00
FT 
 Kerkyra U20
Panathinaikos U20 
08/09 19:30
FT 
 Mitra Kukar
Persija Jakarta 
08/09 16:00
FT 
 Persela Lamongan
Perseru Serui 
08/09 23:30
AET 
 Nassaji Mazandaran
Pars Jonoubi Jam 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-3], Nassaji Mazandaran win
08/09 22:15
FT 
 Oxin Alborz
Saipa 
08/09 22:15
AET 
 Zob Ahan
Fajr Sepasi 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Fajr Sepasi win
08/09 21:15
FT 
 Gol Gohar
Esteghlal Tehran 
08/09 20:30
FT 
 Niroye Zamini
Gol Abrisham Tehran 
09/09 02:45
FT 
1 Bluebell United
Shamrock Rovers 
09/09 02:45
FT 
 Galway United
Limerick FC 
09/09 02:45
FT 
 Dundalk
Drogheda United 
08/09 17:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
08/09 18:30
FT 
 Shikun Hamizrah
Ms Hapoel Yeroham 
08/09 21:00
FT 
 Hapoel Hadera
Maccabi Ahi Nazareth 
08/09 21:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Herzliya 
08/09 21:00
FT 
1 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Bnei Lod 
08/09 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Petah Tikva 
08/09 20:30
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Rubi Shapira 
08/09 20:00
FT 
 Maccabi Yavne
Hapoel Holon Yaniv 1
08/09 19:30
FT 
1 Maccabi Kiryat Gat
Maccabi Shaarayim 1
08/09 19:30
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Jerusalem 
08/09 19:15
FT 
 Hapoel Herzliya
Ironi Tiberias 
08/09 19:00
FT 
 Dimona
Hapoel Kfar Shalem 
09/09 02:45
FT 
 Arezzo
Pistoiese 
09/09 02:30
FT 
 Pescara
Frosinone 
08/09 21:00
FT 
 Verona U19
AS Roma U19 
08/09 21:00
FT 
 Juventus U19
Bologna Youth 
08/09 21:00
FT 
 Verona U19
AS Roma U19 
08/09 21:00
FT 
 Juventus U19
Bologna Youth 
08/09 16:00
FT 
 Deucao Kobe Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
09/09 00:30
FT 
 Ethad Al-Ramtha
Mansheiat Bani Hasan 
09/09 00:30
FT 
 Al-Faisaly
Al Yarmouk 1
08/09 22:00
FT 
 Al-Baq'a
Al Ahly 
09/09 00:30
FT 
 Ramtha SC
Mansheiat Bani Hasan 
09/09 00:30
FT 
 Al-Faisaly
Al Yarmouk 
08/09 22:00
FT 
 Al-Baq'a
Al Ahli 
08/09 18:00
FT 
 Changwon City
Mokpo City 
08/09 18:00
FT 
 Gangneung
Busan Transportation 
09/09 00:30
FT 
 Al Ittihad Tripoli
Al Athad 
08/09 23:30
FT 
 Al-hilal(lby)
Alahly Benghazi 
08/09 23:59
AET 
 Ghajnsielem
Kirkop United 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [8-7], Ghajnsielem win
09/09 01:00
FT 
 St Andrews
Hamrun Spartans 
09/09 08:00
FT 
 Puebla
CDSyC Cruz Azul 
09/09 11:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Uaem Potros 
09/09 11:00
FT 
1 Murcielagos
Correcaminos Uat 1
09/09 10:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Atletico San Luis 
09/09 09:30
FT 
 Venados
Alebrijes De Oaxaca 
09/09 09:00
FT 
1 Atlante
Mineros De Zacatecas 2
09/09 08:00
FT 
1 Estudiantes Tecos
Gavilanes Matamoros 1
09/09 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Zitacuaro 
09/09 05:00
FT 
 Chivas Guadalajara Ii
Santos Laguna Ii 
09/09 01:05
FT 
 Pachuca Ii
Puebla Ii 
09/09 00:05
FT 
1 Veracruz Ii
Lobos Prepa 
08/09 23:00
FT 
1 Club Leon Ii
Reynosa 
08/09 23:00
FT 
 Deportivo Gladiadores
Islenos Del Carmen 
08/09 22:00
FT 
1 Atlas U20
Tigres Uanl U20 
08/09 23:59
FT 
 OFK Petrovac
Zeta 
09/09 02:00
FT 
 Forces Armee Royales
Rcoz Oued Zem 
08/09 23:59
FT 
 Racing Casablanca
Kawkab de Marrakech 
09/09 02:30
FT 
1 Cambuur Leeuwarden
Utrecht Am 1
09/09 02:00
FT 
 Almere City FC
Helmond Sport 
09/09 02:00
FT 
 Den Bosch
NEC Nijmegen 
09/09 02:00
FT 
 Eindhoven
Jong PSV Eindhoven 
09/09 02:00
FT 
1 Emmen
Fortuna Sittard 
09/09 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Volendam 
09/09 02:00
FT 
 De Graafschap
MVV Maastricht 
09/09 02:00
FT 
 Oss
Dordrecht 90 1
09/09 01:40
FT 
 Rksv Achilles 29 Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
09/09 01:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Sc Heerenveen Womens 
09/09 01:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Zwolle Womens 
09/09 01:30
FT 
1 Twente Enschede Womens
Ajax Amsterdam Womens 1
09/09 02:45
FT 
 Newry City
Portadown FC 
09/09 02:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Carrick Rangers 
09/09 02:00
FT 
 Freidig U19
Kil/hemne U19 1
09/09 00:35
FT 
 Lyn Oslo U19
Frigg U19 
08/09 22:00
FT 
 Molde U19
Start Kristiansand U19 
08/09 21:00
FT 
 Kristiansund Bk U19
Sparta Sarpsborg U19 
09/09 10:00
FT 
 Costa Del Este
Sd Panama Oeste 
09/09 10:00
FT 
1 Deportivo Municipal San Miguelito
Cd Centenari 
09/09 08:10
FT 
 Cerro Porteno
Rubio Nu Asuncion 
09/09 06:00
FT 
1 Libertad Asuncion
Sol De America 
09/09 09:00
FT 
1 Academia Deportiva Cantolao
Juan Aurich 1
09/09 02:30
FT 
 Arka Gdynia
Wisla Krakow 
08/09 23:59
FT 
 Zaglebie Lubin
Wisla Plock 
09/09 02:45
FT 
 Miedz Legnica
Bytovia Bytow 
09/09 01:00
FT 
 Olimpia Grudziadz
Ruch Chorzow 
08/09 22:30
FT 
 Puszcza Niepolomice
Chrobry Glogow 
09/09 01:00
FT 
 KS Energetyk ROW
Rozwoj Katowice 
09/09 01:00
FT 
 Znicz Pruszkow
LKS Lodz 
08/09 23:59
FT 
 Benfica B
Real Sport 
09/09 01:30
FT 
 Botosani
Astra Ploiesti 
08/09 23:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
FCM Targu Mures 
08/09 22:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Cluj Ii 
08/09 22:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir 
08/09 22:00
FT 
 Csm Ramnicu Sarat
Voluntari B 
08/09 22:00
FT 
 Atletic Bradu
Gloria Popesti-leordeni 
08/09 22:00
FT 
 Cetate Deva
Acso Filiasi 
08/09 22:00
FT 
 Concordia Chiajn Ii
Tunari 
08/09 23:59
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
FK Kaluga 
08/09 23:59
FT 
 Saturn
Rotor Volgograd B 
08/09 23:59
FT 
 Torpedo Moscow
Zenit Penza 
08/09 23:00
FT 
 Dinamo Briansk
FK Khimik Novomoskovsk 
08/09 23:59
FT 
 Afips
Dynamo Stavropol 
08/09 23:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Spartak Nalchik 
08/09 21:00
FT 
 SKA Rostov
FK Angusht Nazran 
08/09 23:00
FT 
 Torpedo Armavir
Akademia Rostov 
08/09 23:30
FT 
 Kamaz
Orenburg 2 
08/09 22:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Lada Togliatti 1
08/09 22:00
FT 
 Volga Ulyanovsk
Chelyabinsk 
08/09 22:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Mordovia Saransk 
08/09 21:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
Ural 2 
08/09 21:00
FT 
 Krylia Sovetov Ii
Syzran-2003 
08/09 23:59
FT 
 Lokomotiv Moscow B
Tekstilshchik Ivanovo 
08/09 23:30
FT 
 Luki Energiya
Chertanovo Moscow 
08/09 23:00
FT 
 Spartak Kostroma
Dinamo St Petersburg B 
08/09 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
FK Kolomna 
08/09 21:00
FT 
 Znamya Truda
Pskov 747 
08/09 22:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Rubin Kazan Youth 
08/09 15:30
FT 
 Amkar Perm Youth
Cska Moscow Youth 
09/09 03:15
FT 
 AC Juvenes/Dogana
San Giovanni 
09/09 03:15
FT 
 SC Faetano
Sp Cosmos 
08/09 23:59
FT 
 Al-Raed
Al Faisaly Harmah 
08/09 22:00
FT 
 Macva Sabac
Cukaricki 
08/09 22:30
FT 
 FK Bezanija
Radnicki Pirot 
08/09 20:45
FT 
1 DPMM FC
Home United FC 
08/09 23:30
FT 
 FK Pohronie
Slavoj Trebisov 
08/09 22:30
FT 
 Lokomotiva Kosice
Mfk Skalica 1
08/09 21:30
FT 
 Skm Liptovsky Hradok
Mfk Zarnovica 1
09/09 02:20
FT 
 NK Maribor
NK Publikum Celje 
08/09 23:59
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Aluminij 
09/09 03:00
FT 
 Cadiz
Gimnastic Tarragona 
09/09 04:00
FT 
 UD Ibarra
Cd Santa Ursula 1
09/09 04:00
FT 
 Cd Buzanada
UD Las Zocas 
09/09 02:15
FT 
1 Cd Oberena
Udc Txantrea Kke 
09/09 01:00
FT 
 Villarreal
Cd Roda 
08/09 23:59
FT 
 L Entregu
UD Gijon Industrial 
08/09 23:59
FT 
 Real Oviedo B
Atletico Lugones 
08/09 18:00
FT 
 Cp Amanecer
Cd Coria 
08/09 18:00
FT 
 Trujillo
Jerez 
09/09 01:00
FT 
 Ahli Al Khartoum
Hilal Obayed 
08/09 22:00
FT 
 Triea Albiga
Merreikh Nyala 
08/09 22:00
FT 
 Al Ahli Wad Madani
Merreikh El Fasher 
08/09 22:00
FT 
 Al-Hilal Kadougl
Alamal Atbara 
09/09 01:00
FT 
 El Nile Shandi
Hay Al Wadi 
09/09 01:00
FT 
 Degerfors IF
Osters IF 
09/09 01:00
FT 
 IS Halmia
Dalstorps If 
09/09 01:00
FT 
 Orebro U19
Atvidabergs Ff U19 
09/09 02:00
FT 
 Aarau
Wohlen 
09/09 01:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Adanaspor 
09/09 00:30
FT 
 Al Wehda UAE
Al Ahli Dubai 
08/09 21:50
FT 
 Al-Dhafra
Al-Jazira UAE 
08/09 21:40
FT 
 Al-Wasl
Dabba Al-Fujairah 
08/09 21:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U21
Zorya U21 1
08/09 20:00
FT 
 Vorskla U21
Olimpic Donetsk U21 
08/09 22:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Kuruvchi Bunyodkor 
08/09 22:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Shurtan Guzor 
08/09 21:45
FT 
 Nasaf Qarshi
OTMK Olmaliq 
09/09 04:00
FT 
1 Universidad Central De Venezuela
Deportivo Petare FC 1
09/09 02:45
FT 
1 Connah's QN
Bala Town 
09/09 02:45
FT 
 The New Saints
Newi Cefn Druids 
09/09 02:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Taffs Well 
09/09 09:30
FT 
 Guangzhou Evergrande Taobao R
Changchun Yatai Reserves 1
09/09 03:00
FT 
 Derry City
Finn Harps 
09/09 02:30
FT 
 Bray Wanderers
Waterford United 
08/09 23:00
FT 
 Lks Wislanka Grabie
Stal Rzeszow 
08/09 22:30
FT 
 Smarje Pri Jelsah
Pesnica 
08/09 20:00
FT 
 Georgia U17
Russia U17 
08/09 19:30
FT 
 Hapoel Ramla
Hapoel Mevaseret Zion 
08/09 18:00
FT 
 Otzma Holon
Ironi Or Yehuda 
08/09 16:00
FT 
 Kazakhstan U17
Uzbekistan U17 
08/09 21:00
FT 
 Ngezi Platinum Stars
Harare City 
K8info