livescore - live soccer scores

Soccer Results: 06 Sep 2017 Soccer Scores & Results

07/09 04:00
FT 
 Zaragoza
Granada 
07/09 04:00
FT 
 Rayo Vallecano
Tenerife 
07/09 03:30
FT 
 Murcia
Racing de Ferrol 
07/09 03:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
CD Mirandes 
07/09 03:00
AET 
1 Hercules
La Hoya Lorca 
90min [1-1], 120min [2-1], Hercules win
07/09 03:00
FT 
1 SD Huesca
Valladolid 
07/09 02:45
AET 
 Elche
Cultural De Durango 
90 minutes[1-1],120 minutes[3-2]
07/09 02:45
FT 
 Talavera De La Reina
Antequera 2
07/09 02:30
AET 
 Mallorca
Lleida 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[3-4]
07/09 02:30
FT 
 Fuenlabrada
Merida Ad 1
07/09 02:30
FT 
 SD Ponferradina
Atletico Baleares 
07/09 02:30
AET 
 Calahorra
Leioa 
90 minutes[0-0],120 minutes[2-0]
07/09 02:30
AET 
 UD Logrones
Ad Union Adarve 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[8-7]
07/09 02:00
AET 
 Sd Formentera
Sd Tarazona 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-4]
07/09 02:00
FT 
 UD Marbella
G Segoviana 
07/09 02:00
FT 
 Reus Deportiu
Sporting de Gijon 
07/09 02:00
FT 
 Lorca Deportiva
Cordoba 
07/09 02:00
FT 
 Real Oviedo
Numancia 
07/09 01:00
AET 
 UE Olot
Alcoyano 1
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0]
07/09 07:30
FT 
 New York City
Sporting Kansas City 
06/09 19:30
FT 
 Laos U18
Thailand U18 
06/09 16:30
FT 
 Malaysia U18
Singapore U18 
06/09 16:30
FT 
 Cambodia U18
Timor Leste U18 
07/09 03:00
FT 
 Sportivo Barracas
Ferrocarril Midland 
07/09 08:15
FT 
 Sarmiento Junin
Sacachispas 
07/09 01:30
FT 
 Usc Eugendorf
Zell Am See 
06/09 19:00
FT 
 Rahmatgonj Mfs
Farashganj Sc 
07/09 08:00
FT 
 Chapecoense Sc U20
Sao Paulo Youth 
07/09 02:00
FT 
 Gremio Youth
Botafogo Rj U20 
07/09 02:00
FT 
 Cruzeiro Youth
Fluminense Rj Youth 
07/09 02:00
FT 
 Coritiba Youth Pr
Atletico Paranaense Youth 
07/09 08:45
FT 
 Nautico (PE)
Brasil De Pelotas Rs 
07/09 06:30
FT 
 Goias
Parana PR 
07/09 02:30
FT 
 Portuguesa Londrinense U19
Rio Branco Ac U19 
07/09 02:30
FT 
 Parana Pr/u19
Ac Paranavai U19 
07/09 02:00
FT 
 Torino U19
Internacional Rs Youth 
07/09 02:00
FT 
 Sao Jose Ec U19
Brasil De Pelotas Rs U19 
07/09 01:00
FT 
1 Levski Sofia
Ludogorets Razgrad 1
07/09 07:00
FT 
 Huachipato
Univ. Catolica 
07/09 06:45
FT 
 Csd Antofagasta
San Marcos De Arica 1
06/09 16:00
FT 
 Henan Womens
Beijing Womens 
06/09 19:30
FT 
 Tianjin Womens
Shanghai Womens 
06/09 19:30
AET 
 Hebei Womens
Hubei Womens 
90min [1-1], Penalty [5-6], Hubei Womens win
06/09 16:00
FT 
 Henan Womens
Beijing Womens 
06/09 16:00
FT 
 Liao Ning Womens
Jiangsu Womens 
06/09 19:30
AET 
 Suzhou
Qingdao 
90min [2-2], Penalty [3-5], Qingdao win
06/09 19:30
FT 
1 Xi An
Harbin 1
06/09 16:00
FT 
 Yinchuan
Dalian 
06/09 16:00
AET 
 Qinhuangdao
Jiangsu Yancheng 
90min [1-1], Penalty [7-6], Qinhuangdao win
07/09 05:00
FT 
2 Ad Guanacasteca
Santa Rosa 
07/09 04:00
FT 
 Ad Escazucena
Municipal Turrialba 
07/09 01:00
AET 
 Vendsyssel
Brabrand IF 
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0]
07/09 02:00
FT 
 Hvidovre If U21
Ledoje Smorum U21 
07/09 07:00
FT 
 Cd Chalatenango
Alianza 
07/09 05:00
FT 
 Municipal Limeno
Isidro Metapan 
06/09 20:00
FT 
 Bournemouth Reserve
Afc Wimbledon Reserve 
06/09 23:59
FT 
1 Tartu Jk Maag Tammeka B
Nomme Jk Kalju Ii 
06/09 23:30
FT 
 Kapa Helsinki
Salon Palloilijat Salpa 
06/09 23:00
FT 
 Gbk Kokkola Womens
Ons Womens 
07/09 01:15
FT 
 Kapa Ii
I Hk M09 
06/09 23:30
FT 
1 Tkt
Janpa 
06/09 23:00
FT 
 Hifk 2
PK-35 
07/09 01:30
FT 
 Sc Oberhausen
Wuppertaler 
06/09 23:45
FT 
 Wurzburger Fv
Bayern Hof 
07/09 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
CD Suchitepequez 
07/09 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Deportivo Sanarate 
07/09 05:45
FT 
 Guastatoya
CD Malacateco 
07/09 05:30
FT 
 Antigua Gfc
Coban Imperial 
07/09 02:00
FT 
 CD Marquense
Xelaju MC 
07/09 02:00
FT 
 Siquinala
CSD Municipal 
07/09 01:30
FT 
 Paksi SE
Fehervar Videoton 
07/09 01:30
FT 
 Throttur Reykjavik U19
Valur Reykjavik U19 
07/09 03:15
FT 
 Valur (w)
Haukar Womens 
07/09 01:30
FT 
 Kr Reykjavik Womens
Fylkir (w) 
07/09 01:30
FT 
 Hafnarfjordur (w)
Grindavik Womens 
06/09 18:15
FT 
 Malki
Shillong Lajong FC 
07/09 03:00
FT 
 Greystones
Crumlin United 
07/09 02:45
FT 
 Drumcondra
Portmarnock 
07/09 02:45
FT 
 Tullamore Town
Tek United 1
06/09 22:00
FT 
 Viterbese
Olbia 
06/09 22:00
FT 
 Viterbese
Olbia 
06/09 18:00
FT 
 Beleza (w)
Urawa Reds (w) 
06/09 20:00
FT 
 Kakamega
Sony Sugar 
06/09 21:00
FT 
 Cahul 2005
Victoria Bardar 
06/09 21:00
FT 
 Edinet
Singerei 
06/09 21:00
FT 
 CF Gagauziya
Cf Sparta Selemet 1
06/09 21:00
FT 
 Real Succes
Granicerul Glodeni 
07/09 05:00
FT 
 Walter Ferretti
Deportivo Ocotal 
07/09 02:55
FT 
 Ards Reserves
Carrick Rangers Reserves 2
07/09 01:00
FT 
 Bodo Glimt
Sandnes Ulf 
07/09 01:30
FT 
 Strindheim Tf U19
Verdal U19 1
06/09 23:59
FT 
 Lsk Kvinner Womens
Arna Bjornar Womens 
06/09 20:00
FT 
 Avaldsnes Womens
Kolbotn Womens 
06/09 22:00
FT 
 Zaglebie Lubin Youth
Chrobry Glogow Youth 
06/09 21:00
FT 
 Legia Warszawa Youth
Jagiellonia Bialystok Youth 
06/09 23:00
FT 
 Azs Wroclaw Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
06/09 23:59
FT 
 Benfica U19
Sacavenense U19 
06/09 22:00
FT 
 Farul Constanta
Unirea 2004 Slobozia 
07/09 01:00
FT 
 Baltika
Luch-Energiya 
07/09 01:00
FT 
 Kuban Krasnodar
Yenisey Krasnoyarsk 
06/09 23:59
FT 
 FK Khimki
Sibir 
06/09 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Spartak Tambov 
06/09 23:00
FT 
 Volga Olimpiets
Spartak Moscow II 
06/09 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
FK Tyumen 
06/09 22:00
FT 
 Avangard
Fakel Voronezh 
06/09 21:00
FT 
 Rotor Volgograd
Zenit-2 St.Petersburg 
06/09 20:00
FT 
 Tom Tomsk
Gazovik Orenburg 
06/09 21:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Dynamo St.Petersburg 
06/09 20:50
FT 
 Zenit Moskva
Letnii Dozhdik 
06/09 20:50
FT 
 Nika Moscow
Khimki M 
06/09 22:00
FT 
 Dinamo Pancevo
Csk Pivara Celarevo 
06/09 22:00
FT 
 Rtanj Boljevac
OFK Beograd 
06/09 22:00
FT 
 Zlatibor
BSK Borca 
06/09 16:00
FT 
 Crvena Zvezda U19
Rad U19 
06/09 22:00
AET 
 Malzenice
Skf Sered 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-1]
06/09 22:00
FT 
 Tj Banik Stiavnicke Bane
Novohrad Lucenec 
06/09 20:00
FT 
 Msk Zilina U19
Zp Sport Podbrezova U19 
06/09 23:00
FT 
 Interblock U19
Domzale U19 
06/09 23:00
FT 
 Bravo U19
Publikum Celje U19 
06/09 23:00
FT 
1 Olimpija Ljubljana U19
Maribor U19 
06/09 22:00
FT 
 Ns Mura U19
Krsko U19 1
06/09 23:59
FT 
 Koper
Triglav Gorenjska 
06/09 22:00
AET 
 NK Krka
Krsko Posavlje 
90 minutes[2-2],120 minutes[3-2]
07/09 02:00
FT 
 Ontinyent
Orihuela CF 
07/09 02:15
FT 
 Vasalunds If U19
Taby Is U19 
06/09 20:00
FT 
 Nakhon Pathom FC
Samut Songkhram FC 
06/09 20:00
FT 
1 Air Force Central
Nong Bua Lamphu 1
06/09 20:00
FT 
 Army United
Trat Fc 
06/09 20:00
FT 
 Kasetsart University
Krabi Fc 
06/09 19:00
FT 
 Lampang
Rayong 
06/09 19:00
FT 
 Chainat FC
Prachuap Khiri Khan 
06/09 19:00
FT 
1 Ang Thong Fc
Chiangmai Fc 1
06/09 19:00
FT 
 Songkhla United
Bangkok Fc 
06/09 17:20
FT 
1 Super Power Samut Prakan U19
Samut Prakan U19 
06/09 21:00
FT 
 Zhilstroy Kharkov 2 Womens
Yednist Plysky Womens 
06/09 21:00
FT 
1 Boston River Reserve
Penarol Reserve 
06/09 21:00
FT 
 Rampla Juniors Reserves
Ca Juventud Reserve 
07/09 08:00
FT 
 Miami
New York Cosmos 
07/09 10:35
FT 
 Los Angeles Galaxy 2
Reno 1868 
07/09 06:35
FT 
 Harrisburg Islanders
Tampa Bay Rowdies 
07/09 10:35
FT 
 Phoenix Rising
Orange County Sc 
07/09 10:05
FT 
 Vancouver Whitecaps B
Tulsa Roughnecks 
06/09 20:00
FT 
 Yangiyer
Aral Nukus 
06/09 20:00
FT 
 Lokomotiv Bfk
Nurafshon 
06/09 20:00
FT 
 Andijon
Nasaf Qarshi B 
06/09 19:45
FT 
1 Hotira Namangan
Mashal Ii 1
06/09 19:30
FT 
 Nbu Osiyo
Xorazm Urganch 
06/09 20:00
FT 
 Zaamin
Yozyovon 
06/09 20:00
FT 
 Dinamo Gallakor
Naryn 
06/09 20:00
FT 
 Istiklol Fergana
Termez Surkhon 
07/09 07:10
FT 
 Atletico Venezuela
Estudiantes Caracas Sc 
07/09 07:10
FT 
 Mineros de Guayana
Caracas FC 
07/09 07:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Zamora Barinas 
07/09 07:00
FT 
 Estudiantes Merida
Urena Sc 
07/09 07:00
FT 
1 Deportivo La Guaira
Aragua 
07/09 07:00
FT 
 Carabobo
Deportivo Lara 
07/09 04:00
FT 
 Zulia
Trujillanos FC 
07/09 03:30
FT 
 Margarita
Monagas SC 
07/09 02:30
FT 
 Parla
Cd San Fernando De Henares 
07/09 01:30
FT 
 Derry City
Institute 
07/09 00:15
FT 
 Eintr Braunschweig Am
Martini Wolfsburg 
06/09 23:30
FT 
 Dinamo Brest
Atlantas Klaipeda 
06/09 22:30
FT 
 Radnik Surdulica
Borac Banja Luka 
06/09 22:30
FT 
 Dynamo Legion Makhachkala
Akhmat Khosi Yurt 
06/09 22:20
FT 
 Ethnikos Pireaus
Fostiras 
06/09 22:00
FT 
 Saku Sporting Womens
Polva Lootos Womens 
06/09 21:50
FT 
 Hebar Pazardzhik
Chavdar Etropole 
06/09 21:50
FT 
 Vihren Sandanski
Marek Dupnitza 
06/09 17:00
FT 
 Czech Republic Womens U17
Ireland Womens U17 
06/09 21:00
FT 
 Bulawayo City
Caps United Fc 
K8info