livescore - live soccer scores

Soccer Results: 03 Sep 2017 Soccer Scores & Results

04/09 02:45
FT 
 Deportivo Armenio
Canuelas 
04/09 02:30
FT 
 Sportivo Dock Sud
Ituzaingo 
04/09 02:30
FT 
 Deportivo Laferrere
Club Lujan 
03/09 22:00
FT 
 San Martin Burzaco
El Porvenir 
03/09 22:00
FT 
 Argentino De Merlo
Ca Atlas 
04/09 02:30
FT 
1 Estudiantes de Caseros
UAI Urquiza 1
04/09 02:15
FT 
 Rosario Central
Velez 
04/09 03:00
FT 
 San Martin Mendoza
Los Andes 
04/09 03:00
FT 
1 Tiro Federal Bahia Blanca
Bella Vista Bb 1
03/09 21:00
FT 
1 Avan Academy
Lori 
03/09 15:00
AET 
 Dandenong Thunder
Northcote City 
90min [0-0], 120min [2-0], Dandenong Thunder win
03/09 19:20
FT 
 Bergheim/hof Womens
Sturm Graz/stattegg Womens 
03/09 20:00
FT 
 Wolfurt
Dornbirner SV 1
03/09 17:10
FT 
 Sv Wienerberger
Fv Austria Xiii 
03/09 16:15
FT 
 Slovan Hac
Sv Donau 
03/09 16:15
FT 
 Gersthofer SV
Sc Ostbahn Xi 
03/09 16:15
FT 
 Sr Donaufeld Wien
Post Sv Wien 
03/09 22:00
FT 
1 Tubize
St Gilloise 
03/09 22:00
AET 
 Londrina (PR)
Cruzeiro (MG) 
90min [2-2], Penalty [3-1], Londrina (PR) win
04/09 02:00
FT 
 Audax Sp Womens
Santos Womens 
04/09 02:30
FT 
 Huadiwei Sub
Union San Felipe 
03/09 23:00
FT 
 Cobreloa
Cd Copiapo S.a. 1
04/09 03:00
FT 
 Cobresal
Nublense 
04/09 02:30
FT 
 Valdivia
Union San Felipe 
03/09 23:00
FT 
 Cobreloa
Cd Copiapo S.a. 
04/09 02:30
FT 
1 Melipilla
Osorno 
03/09 23:59
FT 
1 Deportes Santa Cruz
Independiente De Cauquenes 
04/09 07:00
FT 
1 Santiago Wanderers
O Higgins 1
04/09 04:00
FT 
1 Colo Colo
Iberia Los Angeles 
03/09 19:35
FT 
 Baoding Rongda
Lijiang Feihu 1
03/09 19:30
FT 
 Wuhan ZALL
Shenzhen Jiazhaoye 
03/09 19:00
FT 
 Dalian Aerbin
Beijing Renhe 
04/09 07:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Independiente Santa Fe 
04/09 06:15
FT 
 Cortulua
Atletico Junior Barranquilla 
04/09 05:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
La Equidad 
04/09 03:00
FT 
 Patriotas
Aguilas Doradas 
04/09 05:00
FT 
 Orsomarso
Bogota 2
04/09 04:30
FT 
 Union Magdalena
Atletico Clube Purtugal 1
04/09 06:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Municipal Liberia 
04/09 03:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Herediano 
03/09 23:00
FT 
 Sk Polaban Nymburk
Slavoj Vysehrad 
03/09 23:00
FT 
 Stechovice
Viktorie Jirny 
03/09 23:00
FT 
 Sokol Zapy
Kraluv Dvur 
03/09 16:15
FT 
 Prevysov
Benesov 
03/09 16:15
FT 
 Unicov
Rymarov 
03/09 16:15
FT 
 Admira Praha
Spartak Chrastava 
03/09 16:15
FT 
 Brumov
Mfk Havirov 
03/09 19:00
FT 
 Teplice U21
Ceske Budejovice U21 
03/09 18:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Mlada Boleslav U21 
03/09 16:15
FT 
 Dukla Praha U21
Baumit Jablonec U21 
03/09 22:00
FT 
 Slavia Praha Womens
Sparta Praha Womens 
03/09 19:45
FT 
 Fremad Amager
Esbjerg FB 
03/09 19:45
FT 
 Nykobing Falster
Brabrand IF 
03/09 19:45
FT 
 Thisted
Herfolge Boldklub Koge 
03/09 19:30
FT 
 Ringkobing
Sydvest 
03/09 19:00
FT 
 Avarta
Greve 1
04/09 01:00
FT 
 Delfin Sc
Liga Dep. Universitaria Quito 
04/09 01:00
FT 
2 Mushuc Runa
Sociedad Deportivo Quito 
04/09 05:30
FT 
 Cd Chalatenango
CD FAS 
04/09 05:15
FT 
 Alianza
Cd Audaz 
04/09 05:00
FT 
 Aguila
Santa Tecla 
03/09 21:30
FT 
 Portsmouth
Rotherham United 
03/09 22:00
FT 
1 Honka
Kpv 1
03/09 22:00
FT 
 Jaro
Grifk 
03/09 22:00
FT 
 Ops-jp
Gnistan 2
03/09 22:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Sudet 
03/09 22:00
FT 
 Legirus Inter
Kultsu 
03/09 22:00
FT 
 Japs
KTP Kotka 
03/09 22:00
FT 
 Pepo
Lahti Akatemia 
03/09 22:00
FT 
 Musa
Kapa Helsinki 
03/09 22:00
FT 
 Peimari United
Viikingit 
03/09 23:30
FT 
 Narpes Kraft
Jakobstads Bollklubb 
03/09 22:00
FT 
 Pk-37
Otp 
03/09 22:00
FT 
 Villiketut
Vifk Vaasa 
03/09 22:00
FT 
 Gbk Kokkola
Ac Kajaani 
03/09 22:00
FT 
 Sc Kufu-98
TP47 Tornio 
03/09 18:30
FT 
1 PK-35
Tips 
03/09 21:25
FT 
 Lille U19
PSG U19 
03/09 21:00
FT 
 Lens U19
Valenciennes Us U19 
03/09 21:00
FT 
 Orleans Us 45 U19
Paris U19 
03/09 21:00
FT 
 Chambly U19
Le Havre U19 
03/09 21:00
FT 
 Caen U19
Avranches U19 
03/09 21:00
FT 
 Entente U19
Evreux U19 
03/09 21:00
FT 
 Amiens Ac U19
Us Boulogne U19 
03/09 21:00
FT 
 Stade Reims U19
Es Troyes Ac U19 
03/09 21:00
FT 
1 Drancy U19
Torcy Us U19 
03/09 21:00
FT 
 Nantes U19
Guingamp U19 
03/09 21:00
FT 
 Niort U19
Tours U19 
03/09 17:00
FT 
 Brest Stade U19
Bordeaux U19 
03/09 17:00
FT 
 Vaillante Sports U19
Trelissac U19 
03/09 21:00
FT 
 Nimes U19
Toulon U19 
03/09 21:00
FT 
 Monaco U19
Montpellier U19 
03/09 19:10
FT 
1 Saint Etienne U19
Toulouse U19 
03/09 18:00
FT 
 Colomiers U19
Ajaccio U19 
03/09 22:00
FT 
 Lyonnais Womens
Rodez Aveyron Womens 
03/09 21:00
FT 
 Marseille Womens
Guingamp Womens 
03/09 21:00
FT 
 Asptt Albi Womens
Montpellier Hsc Womens 
03/09 21:30
FT 
1 Tv Herkenrath
Spvg Wesseling Urfeld 
03/09 21:00
FT 
 Euskirchen
Blau Weib Friesdorf 
03/09 21:00
FT 
 Vfl Alfter
Siegburger Sv 04 
03/09 21:00
FT 
 Fsv Vohwinkel Wuppertal
Sc Dusseldorf West 
03/09 20:30
FT 
2 Saar 05 Saarbrucken
Eintracht Trier 1
03/09 20:00
FT 
1 St Pauli 2
Sv Drochtersen/assel 
03/09 20:00
FT 
 Mainz Am
Saarbrucken 
03/09 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 1
03/09 17:00
FT 
 Eintracht Frankfurt womens
Koln Womens 
03/09 17:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Sc Sand (w) 
04/09 07:00
FT 
 Real Espana
CD Olimpia 1
04/09 05:00
FT 
 CD Vida
Real Sociedad Tocoa 
03/09 15:30
FT 
 Convoy Sun Hei
South China 
03/09 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Tung Sing 
03/09 15:30
FT 
 Wing Yee Ft
Wan Chai Sf 
03/09 13:30
FT 
 Kai Jing
Wong Tai Sin District Rsc 
03/09 13:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Shatin Sports 
03/09 13:30
FT 
 Tai Chung
Hong Kong 
03/09 19:30
FT 
 ps tni
Bhayangkara Surabaya United 
03/09 19:30
FT 
 Bali United
Persela Lamongan 
03/09 16:00
FT 
 Mitra Kukar
Madura United 
03/09 14:30
FT 
 Perseru Serui
Barito Putera 
03/09 18:05
FT 
 Glenville
Liffeys Pearse 
03/09 18:00
FT 
 Killester United
St Patricks Cy 
03/09 18:00
FT 
 Cherry Orchard
Bangor Celtic 
04/09 02:30
FT 
 Carrarese
Pro Piacenza 
04/09 02:30
FT 
 Gavorrano
Olbia 
04/09 02:30
FT 
 Lucchese
Pontedera 
04/09 02:30
FT 
 Pisa
Robur Siena Ssd 
04/09 00:30
FT 
 Prato
Livorno 
03/09 22:30
FT 
 Piacenza
Cuneo 
03/09 22:30
FT 
 Arzachena
Viterbese 
03/09 22:30
FT 
 Pistoiese
Ssd Monza 1912 
04/09 02:30
FT 
 Padova
Alma Juventus Fano 
04/09 00:30
FT 
 Albinoleffe
Ac Mestre 
04/09 00:30
FT 
 Bassano
Ravenna 
04/09 00:30
FT 
 Feralpisalo
Renate Ac 
04/09 00:30
FT 
 Gubbio
Santarcangelo 
04/09 00:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Alto Adige/sudtirol 
03/09 22:30
FT 
 Triestina
Reggiana 1
04/09 02:30
FT 
 Spezia
Carpi 
04/09 02:30
FT 
 Foggia
Virtus Entella 
04/09 02:30
FT 
 Ascoli
Pro Vercelli 
04/09 02:30
FT 
 Cremonese
Avellino 
04/09 02:30
FT 
 Novara
Parma 
04/09 02:30
FT 
 Frosinone
Cittadella 
04/09 02:30
FT 
 Cesena
Venezia 
04/09 02:30
FT 
 Perugia
Pescara 
03/09 23:30
FT 
 Empoli
Bari 
03/09 21:05
FT 
 Fbc Finale
Real Forte Querceta 
03/09 21:00
FT 
1 Aprilia
Lupa Roma 
03/09 21:00
FT 
 Taranto Sport
Aversa Normanna 2
03/09 21:00
FT 
 Massese
Ligorna 
03/09 21:00
FT 
 Recanatese
Vis Pesaro 
03/09 21:00
FT 
 Borgaro
A.S. Varese 
03/09 21:00
FT 
 Trastevere Calcio
Albalonga 
03/09 21:00
FT 
 Rimini
Us Fiorenzuola 
03/09 21:00
FT 
 San Marino Calcio
Montevarchi 
03/09 21:00
FT 
1 Nardo
Sarnese 1
03/09 21:00
FT 
 Acireale
Gelbison 1
03/09 21:00
FT 
 Francavilla
Ssdc Frattese 
03/09 21:00
FT 
2 Cavese
Potenza 
03/09 21:00
FT 
 Virtus Bergamo
Trento 
03/09 16:00
FT 
 Nagoya Oceans Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
03/09 17:00
FT 
 Gifu
Ehime 
03/09 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Vissel Kobe 
03/09 18:00
FT 
 Tokyo
Kawasaki Frontale 
03/09 17:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka 
03/09 17:00
FT 
 Kashima Antlers
Vegalta Sendai 
03/09 15:00
FT 
 Beleza (w)
Vegalta Sendai (w) 
03/09 14:30
FT 
 As Elfen Sayama (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
03/09 14:00
FT 
 Yunogo Belle (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
03/09 14:00
FT 
 As Harima Albion (w)
Fc Takatsuki (w) 
03/09 14:00
FT 
 Kibi International University (w)
Setagaya Sfida (w) 
03/09 18:00
FT 
 Busan I'Park
Daejeon Citizen 
03/09 17:00
FT 
 Bucheon 1995
Asan Mugunghwa 
04/09 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Celaya 
03/09 22:00
FT 
 Jezero Plav
Ibar Rozaje 
03/09 22:00
FT 
 Otrant
Mladost Ljeskopolje 
03/09 22:00
FT 
 Celik Niksic
Ofk Igalo 
03/09 22:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Mornar 
03/09 22:00
FT 
 Bokelj Kotor
Lovcen Cetinje 
03/09 22:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Berane 
03/09 18:30
FT 
 Volendam
Cambuur Leeuwarden 
03/09 20:35
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Rksv Achilles 29 Womens 1
03/09 23:20
FT 
 Enugu Rangers International
Enyimba International 
03/09 23:05
FT 
 Bukola Babes
Abia Warriors 1
03/09 23:00
FT 
 Kano Pillars
El Kanemi Warriors 
03/09 23:00
FT 
 Rivers United
Gombe United 
03/09 23:00
FT 
 Wikki Tourist
Plateau United 
03/09 23:00
FT 
 Mfm
Nasarawa United 
03/09 23:00
FT 
 Lobi Stars
Niger Tornadoes 
03/09 23:00
FT 
 Sunshine Stars
Ifeanyi Ubah 
03/09 23:59
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Mjondalen 
03/09 23:59
FT 
 Ranheim IL
Kongsvinger 
03/09 23:59
FT 
 Fredrikstad
Asane Fotball 
03/09 21:00
FT 
 Strommen
Elverum 1
03/09 21:00
FT 
 Jerv
Start Kristiansand 
03/09 21:00
FT 
 Floro
Tromsdalen UIL 
03/09 21:00
FT 
1 Finnsnes
Follo 
03/09 23:00
FT 
 Vard Haugesund
Byasen Toppfotball 1
03/09 21:00
FT 
 Nardo
IL Hodd 
04/09 01:00
FT 
 Klepp U19
Froyland U19 
03/09 20:00
FT 
 Bryne Fk U19
Djerv 1919 U19 
03/09 21:00
FT 
 Sandviken Womens
Valerenga Womens 
04/09 08:00
FT 
 Cd Centenari
Leones De America 1
04/09 06:10
FT 
 Libertad Asuncion
Independiente Fbc 
03/09 22:05
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Resistencia Sc 
03/09 18:30
FT 
 Chrobry Glogow
Miedz Legnica 
03/09 23:00
FT 
 Olimpia Elblag
Stal Stalowa Wola 
03/09 22:00
FT 
 Swit Skolwin
Wda Swiecie 
03/09 17:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Polonia Warszawa 1
03/09 23:00
FT 
 Warta Gorzow Wielkopolski Youth
Piast Gliwice Youth 
03/09 20:00
FT 
 Stal Rzeszow Youth
Polonia Warszawa Youth 
03/09 19:00
FT 
 Arka Gdynia Youth
Pogon Szczecin Youth 
03/09 18:00
FT 
 Gornik Zabrze Youth
Lechia Gdansk Youth 
03/09 18:00
FT 
 Slask Wroclaw Youth
Zaglebie Lubin Youth 
03/09 23:59
FT 
 Vitoria Guimaraes B
Real Sport 
03/09 23:00
FT 
 UD Oliveirense
SC Covilha 
04/09 01:00
FT 
1 Rabo Peixe
Sp. Ideal 
03/09 23:59
FT 
 Pedras Rubras
Camacha 
03/09 23:59
FT 
 Anadia
Agueda 
03/09 23:59
FT 
 Sp Espinho
Afc Gandra 
03/09 23:59
FT 
 Marr Tino
Vila Real 
03/09 23:59
FT 
 Sertanense
Marinhense 
03/09 23:59
FT 
 Uniao Leiria
Sourense 
03/09 23:59
FT 
 Sacavenense
Su 1 Dezembro 
03/09 23:59
FT 
 Sanjoanense
Sc Sabugal 1
03/09 23:59
FT 
1 Oriental Lisboa
Lusitano VRSA 
03/09 23:59
FT 
 Casa Pia Ac
Pinhalnovense 
03/09 23:59
FT 
 Sc Coimbroes
Rio Tanto 
03/09 23:59
FT 
 Felgueiras
Machico 
03/09 23:59
FT 
 Vizela
Mondinense 
03/09 23:59
FT 
 Fafe
Amarante 
03/09 23:59
FT 
 Olimpico Montijo
Lusitania Lourosa 1
03/09 23:59
FT 
 Pero Pinheiro
Coruchense 
03/09 23:59
FT 
 Alcanenense
Arc Oleiros 
03/09 23:59
FT 
 Esposende
SCU Torreense 
04/09 01:00
FT 
 Rabo Peixe
Sp. Ideal 
03/09 23:59
FT 
 Uniao Leiria
Sourense 
03/09 23:59
FT 
 Sacavenense
Uniao 1º Dezembro 
03/09 23:59
FT 
 SCU Torreense
Loures 
03/09 23:59
FT 
 Vilafranquense
CD Mafra 
03/09 23:59
FT 
 Pero Pinheiro
Coruchense 
03/09 23:59
FT 
 Mosteirense
Electrico 
03/09 23:59
FT 
 Lourinhanense
Caldas 
03/09 23:59
FT 
 Condeixa
Pombal 
03/09 23:59
FT 
 Ad Nogueirense
Gafanha 
03/09 23:59
FT 
 Benfica Castelo Branco
Leiria E Marrazes 
03/09 23:59
FT 
 Alcains
Aguias Do Moradal 
03/09 23:59
FT 
 Almodovar
Quarteirense 
03/09 23:59
FT 
 Lusitano VRSA
Vasco Da Gama Por 
03/09 23:59
FT 
 Olhanense SC
Almancilense 
03/09 23:59
FT 
 Lusitano FCV
Fornos De Algodres 
03/09 23:59
FT 
 Oriental Lisboa
Lusitano VRSA 
03/09 23:59
FT 
 Armacenenses
Moncarapachense 
03/09 23:59
FT 
 Ferreiras
Moura 
03/09 23:59
FT 
 SC Farense
Estrela De Vendas Novas 
03/09 23:59
FT 
 Casa Pia Ac
Pinhalnovense 
03/09 23:59
FT 
 Charneca Caparica
Operario Desportivo 
03/09 23:59
FT 
 Olimpico Montijo
Lusitania Lourosa 
03/09 23:59
AET 
 Alcanenense
Arc Oleiros 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[4-5]
03/09 23:59
FT 
 Fatima
Ad Macao 
03/09 23:59
FT 
 Sendim
Assoc.Desportiva Oliveirense 
03/09 23:59
FT 
 Clube Desportivo Trofense
Aroes Sc 
03/09 23:59
FT 
 Felgueiras
Machico 
03/09 23:59
FT 
 Camara De Lobos
SC Freamunde 
03/09 23:59
AET 
 Fafe
Amarante 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-1]
03/09 23:59
AET 
 Vizela
Mondinense 
90 minutes[0-0],120 minutes[3-0]
03/09 23:59
FT 
 Pedras Rubras
Camacha 
03/09 23:59
AET 
 Maria da Fonte
Mirandela 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-4]
03/09 23:59
AET 
 Merelinense
Cerveira 
90 minutes[1-1],120 minutes[3-1]
03/09 23:59
AET 
 Esposende
Torcatense 
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2]
03/09 23:59
FT 
 Aguia Vimioso
Moncao 
03/09 23:59
FT 
 Vilaverdense
Gd Braganca 
03/09 23:59
FT 
 Atletico Arcos
Minas De Argozelo 
03/09 23:59
AET 
 Sao Martinho
Vila Real 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-1]
03/09 23:59
AET 
 CD Cinfaes
Salgueiros 
90 minutes[1-1],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[4-5]
03/09 23:59
FT 
 Anadia
Agueda 
03/09 23:59
FT 
 Sanjoanense
Sc Sabugal 
03/09 23:59
FT 
 Gd Recreativo Canaviais
Guadalupe 
03/09 23:59
FT 
 Gc Figueirense
Mortagua 
03/09 23:59
FT 
 Tocha
Esmoriz 
03/09 23:59
FT 
 Ferreira De Aves
Cesarense 
03/09 23:59
AET 
 Sp Espinho
Alianca De Gandra 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[4-3]
03/09 23:59
FT 
 Sousense
Paredes 
03/09 23:59
FT 
 Gd Resende Por
Sp Lamego 
03/09 23:59
FT 
 Canelas 2010
Uniao Lamas 
03/09 23:59
FT 
 Sc Coimbroes
Rio Tanto 
03/09 23:59
FT 
 Regua
Gondomar 
03/09 23:59
FT 
 Pedras Salgadas
Cdc Montalegre 
03/09 23:59
FT 
 Atletico Riachense
Uniao Idanhense 
03/09 23:59
FT 
 Crato Por
Sintrense 
03/09 23:59
AET 
 Louletano
Castrense 
90 minutes[0-0],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-4]
03/09 23:59
FT 
 Alta De Lisboa
Flamengos 
03/09 23:00
FT 
 Scpraiense
Vale Formoso 
04/09 02:00
FT 
 Boavista
Sporting Braga 
03/09 17:00
FT 
 Pandurii
Afc Hermannstadt 
03/09 22:00
FT 
 Kubanochka Krasnodar Womens
Cska Moscow Womens 
03/09 20:00
FT 
 Zvezda Irkutsk Womens
Rossiyanka Womens 
03/09 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Womens
Donchanka Azov Womens 
03/09 21:45
AET 
 The New Saints
Livingston 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-5], The New Saints win
03/09 23:00
FT 
 Aberdeen Womens
Spartans Womens 
03/09 21:00
FT 
 Stirling University Womens
Glasgow Rangers Womens 
03/09 20:00
FT 
 Glasgow City Womens
Hamilton Womens 
03/09 22:30
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Dinamo Vranje 
03/09 22:30
FT 
 Indjija
Buducnost Dobanovci 
03/09 22:30
FT 
 Novi Pazar
Jagodina 
03/09 22:30
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Csk Pivara Celarevo 
03/09 22:30
FT 
 Radnicki Pirot
Proleter Novi Sad 
03/09 17:00
FT 
 Vojvodina U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 1
03/09 16:30
FT 
 Zp Sport Podbrezova B
Mfk Lokomotiva Zvolen 
03/09 16:30
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Ftc Filakovo 
03/09 21:00
FT 
 Brda
Ask Bravo Publikum 
04/09 03:30
FT 
 Cordoba
Zaragoza 1
04/09 02:30
FT 
 Valladolid
Tenerife 
04/09 02:00
FT 
 Sevilla Atletico
Cultural Leonesa 
03/09 23:59
FT 
 Real Oviedo
Reus Deportiu 
04/09 01:00
FT 
 Lorca Deportiva
Linense 
04/09 02:30
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Cordoba B 
04/09 02:00
FT 
 Murcia
Ejido 1
04/09 02:00
FT 
 Extremadura
UD Marbella 
04/09 01:00
FT 
 UD Badajoz
Recreativo Huelva 
03/09 23:59
FT 
 Jumilla
UCAM Murcia 
03/09 18:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
UD Melilla 
03/09 18:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Villanovense 
03/09 17:00
FT 
1 Real Betis B
Ecija Balompie 1
04/09 02:00
FT 
 Real Madrid Castilla
SD Ponferradina 1
04/09 01:30
FT 
 Toledo
Cd Guijuelo 
04/09 01:00
FT 
 Rapido de Bouzas
G Segoviana 
04/09 01:00
FT 
 Racing de Ferrol
Deportivo La Coruna B 
03/09 23:00
FT 
 Carceda
Pontevedra 
03/09 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Ad Union Adarve 
03/09 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Talavera De La Reina 
03/09 18:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Coruxo 
03/09 23:59
FT 
2 Leioa
Sporting De Gijon B 1
03/09 23:59
FT 
1 Racing de Santander
CD Mirandes 
03/09 23:59
FT 
 CD Pena Sport
SD Gernika 
03/09 23:59
FT 
1 Barakaldo CF
UD Logrones 
03/09 23:59
FT 
 Burgos CF
Osasuna B 
03/09 23:30
FT 
 CD Izarra
Arenas Club De Getxo 
03/09 18:00
FT 
 Caudal
Cd Lealtad 
04/09 01:30
FT 
 Hercules
Sabadell 1
04/09 01:30
FT 
 Alcoyano
Ue Cornella 
04/09 01:00
FT 
 CF Badalona
UE Olot 
03/09 23:59
FT 
 Ontinyent
Villarreal B 
03/09 18:00
FT 
 Real Zaragoza B
Elche 
03/09 18:00
FT 
 Cf Peralada
Lleida 
03/09 18:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Valencia Cf Mestalla 
03/09 18:00
FT 
 Atletico Saguntino
Sd Formentera 
04/09 02:00
FT 
 Algeciras
Atletico Sanluqueno 
04/09 02:00
FT 
 Don Benito
Atletico Pueblonuevo 
04/09 01:45
FT 
 CD El Palo
Antequera 
04/09 01:30
FT 
 Cd Calamonte
Cp Amanecer 
04/09 01:00
FT 
 Vilafranca
Figueres 
04/09 01:00
FT 
 Ud Rayo Ibense
Cd Almazora 
04/09 01:00
FT 
 Haro Deportivo
Casalarreina 
04/09 01:00
FT 
 Arcos
Atletico Espeleno 
04/09 01:00
FT 
 Cd Madridejos
Ud Socuellamos 
04/09 01:00
FT 
 Ud Los Garres
Eg El Palmar 
04/09 01:00
FT 
 Mar Menor
Deportivo Cieza 1
04/09 01:00
FT 
 Cd Coria
Deportes Valdivia 1
04/09 01:00
FT 
 Ua Horta
Santfeliuenc 
04/09 01:00
FT 
 CD Castellon
Cd Bunol 
04/09 01:00
FT 
 Cd Roda
Crevillente 1
04/09 01:00
FT 
 Novelda
Cf Borriol 
04/09 01:00
FT 
 Compostela
Laracha 2
04/09 01:00
FT 
 Cd Huetor Vega
Cd Linares Deportivo 
04/09 00:30
FT 
 Ue Castelldefels
Asco 
04/09 00:30
FT 
 Palamos
Santboia 
04/09 00:30
FT 
 Cerdanyola del Valles
L'Hospitalet 
03/09 23:59
FT 
 CD Tropezon
U.M. Escobedo 
03/09 23:59
FT 
 Platges De Calvia
Song Clade Pull 
03/09 23:59
FT 
 CF La Union
Murcia B 
03/09 23:59
FT 
 UD Gijon Industrial
Club Siero 
03/09 23:59
FT 
1 UD Mutilvera
AD San Juan 1
03/09 23:59
FT 
 EC Granollers
Espanyol B 
03/09 23:59
FT 
 Silla
CF La Nucia 
03/09 23:59
FT 
 Paiporta
Orihuela CF 
03/09 23:59
FT 
 Atletico Bembibre
Salmantino 
03/09 23:59
FT 
 Almazan
Burgos Promesas 
03/09 19:00
FT 
 Marino
Cd Buzanada 1
03/09 19:00
FT 
 Estrella
Cd Mensajero 
03/09 19:00
FT 
 Atletico Union Guimar
Cd Vera 
03/09 18:00
FT 
 Cd Villegas
Cd Agoncillo 
03/09 18:00
FT 
 Real Sociedad C
JD Somorrostro 
03/09 18:00
FT 
 Extremadura B
Olimpico Montijo 
03/09 18:00
FT 
 Cacereno
Olivenza 1
03/09 18:00
FT 
 Atarfe Industrial
Malaga B 
03/09 18:00
FT 
 CF Gava
Ce Europa 
03/09 18:00
FT 
 Cd Cristo Atletico
Zamora Barinas 
03/09 17:45
FT 
1 Aurrera De Vitoria
Sestao 
03/09 17:45
FT 
 Condal
Cd Praviano 
03/09 17:30
FT 
 Castilleja
Guadalcacin Cd 1
03/09 17:30
FT 
 Sevilla C
Ud Los Barrios 1
03/09 17:30
FT 
2 Ucam Murcia B
Yeclano Deportivo 
03/09 17:30
FT 
 Almeria B
Motril 2
03/09 17:30
FT 
 Alcorcon B
San Agustin 
03/09 17:30
FT 
 Mostoles
Alcobendas Sport 
03/09 17:15
FT 
 Santutxu
Cd Getxo 1
03/09 17:00
FT 
 Ean Vanguardia
Edmf Churra 
04/09 01:00
FT 
 Transportes Alcaine Womens
Barcelona Womens 
03/09 17:30
FT 
 Sporting De Huelva Womens
Sevilla Fc Womens