livescore - live soccer scores

Soccer Results: 02 Sep 2017 Soccer Scores & Results

03/09 11:00
FT 
 Los Angeles Galaxy
Colorado Rapids 
03/09 09:00
FT 
1 Dallas
New York Red Bulls 
03/09 07:07
FT 
 New England Revolution
Orlando City 1
03/09 07:07
FT 
1 Montreal Impact
Chicago Fire 
02/09 18:00
FT 
 Gwangju
Jeju United 1
03/09 02:55
FT 
 Argentino de Quilmes
Central Cordoba 
03/09 02:30
FT 
 Leandro N Alem
Sportivo Italiano 
03/09 02:30
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Berazategui 
02/09 23:00
FT 
 Deportivo Merlo
Excursionistas 
03/09 02:30
FT 
 Deportivo Paraguayo
Yupanqui 
03/09 05:00
FT 
1 Talleres Rem De Escalada
Sacachispas 
03/09 02:30
FT 
 Barracas Central
Club Atletico Acassuso 
03/09 02:30
FT 
 Tristan Suarez
CA Fenix Pilar 
03/09 00:05
FT 
 Ca Platense
Defensores de Belgrano 
03/09 02:00
AET 
 Defensores Belgrano Villa Ramallo
Belgrano 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-6]
02/09 16:10
FT 
 Queensland Lions SC
Mitchelton 
02/09 15:00
FT 
 Senior Ntc Womens
South Melbourne Womens 
02/09 14:05
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Bulleen Lions Womens 
02/09 13:05
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Southern United Womens 
02/09 13:00
FT 
 Box Hill Womens
Alamein Womens 
02/09 13:00
FT 
1 Adelaide Panthers
Sturt Lions 
02/09 14:00
FT 
 Hamilton Olympic U20
Maitland U20 
02/09 23:59
FT 
 SC Kalsdorf
Wolfsberger Ac Amateure 
02/09 23:59
FT 
 Lafnitz
SK Vorwarts Steyr 
02/09 19:30
FT 
 Otsu Hallein
FC Berg 
02/09 22:00
FT 
 Tarpeda Minsk
Lida 
02/09 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Slonim 
02/09 23:00
FT 
 Volna Pinsk
Vigvam Smolevichy 
02/09 22:30
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Belshina Babruisk 
02/09 22:00
FT 
 Smorgon FC
Granit Mikashevichi 
02/09 22:00
FT 
 Fc Baranovichi
Luch Minsk 
02/09 21:30
FT 
 Lokomotiv Gomel
Osipovichy 
02/09 21:00
FT 
 Neman Agro
Fk Orsha 
02/09 19:00
FT 
 Nadezhda Sdjushor 7 Mogilev Womens
Bobruichanka Bobruisk Womens 
02/09 20:00
FT 
 Neman Grodno Womens
Minsk Womens 
02/09 18:00
FT 
 Rguor Minsk Womens
Slavyanka Minsk Womens 
03/09 02:30
FT 
1 Cercle Brugge
Lierse 1
02/09 23:00
FT 
1 Westerlo
Oud Heverlee 1
03/09 03:00
FT 
 Universitario de Sucre
Club Guabira 
03/09 06:00
FT 
 Atletico Mineiro (MG)
Parana PR 
03/09 02:00
FT 
 Penapolense Youth
Matonense Sp Youth 
03/09 02:00
FT 
 Marilia Youth
Votuporanguense Youth 
03/09 02:00
FT 
 Catanduvense Sp Youth
Gremio Novorizontin Youth 
03/09 02:00
FT 
 Desportivo Brasil U19
Sao Carlos Youth 
03/09 03:00
FT 
 Gremio (RS)
Sport Club Recife (PE) 
03/09 06:00
FT 
 Velo Clube Sp
Xv De Piracicaba 
03/09 06:00
FT 
 Linense Bra
Mirassol 
03/09 03:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Portuguesa de Desportos 
03/09 03:00
FT 
 Santos B
Nacional Sp 
03/09 02:00
FT 
 Rio Branco SP
Gremio Osasco 
03/09 02:00
FT 
1 Atibaia
Taboao Da Serra Sp 1
03/09 02:00
FT 
1 Juventus Sp
Aa Portuguesa Santista 1
03/09 02:00
FT 
 Agua Santa
Taubate 
02/09 21:00
FT 
 Sao Paulo B
Inter De Limeira 
03/09 08:00
FT 
 Sc Scarborough Ontario
Milton Sc 
03/09 06:00
FT 
 Vorkuta
Serbian White Eagles 
03/09 05:00
FT 
 Csyd Barnechea
Rangers Talca 
03/09 03:30
FT 
 Cd Santiago Morning
San Marcos De Arica 
03/09 02:00
FT 
 Union La Calera
Puerto Montt 
03/09 07:00
FT 
 La Serena
Magallanes 
03/09 05:00
FT 
 Csyd Barnechea
Rangers Talca 
03/09 03:30
FT 
 Cd Santiago Morning
San Marcos De Arica 
03/09 02:00
FT 
 Union La Calera
Puerto Montt 
03/09 06:00
FT 
 Universidad de Chile
Audax Italiano 
02/09 23:00
FT 
 Palestino
Curico Unido 
02/09 19:45
FT 
 Meizhou Hakka
Dalian Chaoyue 
02/09 19:35
FT 
 Hangzhou Greentown
Zhejiang Yiteng 
02/09 19:35
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Xinjiang Dabancheng 1
02/09 19:35
FT 
 Beijing Beikong
Shanghai Shenxin 
02/09 19:30
FT 
 Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical
Inner Mongolia Zhongyou 
02/09 19:30
FT 
 Tianjin U20
Hubei U20 
02/09 19:30
AET 
 Sichuan U20
Liao Ning U20 
90min [2-2], Penalty [3-5], Liao Ning U20 win
03/09 08:45
FT 
 Envigado
America de Cali 
03/09 07:00
FT 
 Millonarios
Alianza Petrolera 
03/09 06:30
FT 
 Deportivo Cali
Atletico Bucaramanga 
03/09 04:15
FT 
 Atletico Huila
Jaguares De Cordoba 
03/09 04:30
FT 
1 Valledupar
Cucuta 
03/09 04:15
FT 
 Fortaleza
Boyaca Chico 
03/09 09:00
FT 
 Alajuelense
Perez Zeledon 
03/09 09:00
FT 
1 Santos De Guapiles
Limon 1
03/09 04:00
FT 
 AD Carmelita
Guadalupe 
03/09 09:00
FT 
 CS Uruguay De Coronado
As Pumas Generalena 
02/09 19:30
FT 
 Sokol Cizova
Dobrovice 
02/09 16:30
FT 
 Litomerice
Fk Loko Vltavin 
02/09 16:15
FT 
 Pisek
Benatky Nad Jizerou 
02/09 16:15
FT 
 Chrudim
Domazlice 
02/09 16:15
FT 
 Aritma Praha
Marianske Lazne 
02/09 16:15
FT 
 Sk Motorlet Praha
Meteor Praha 
02/09 16:15
FT 
 Tatran Rakovnik
Kladno 
02/09 18:00
FT 
 Hradec Kralove u19
Ceske Budejovice u19 
02/09 17:00
FT 
 Pardubice U19
Zlin U19 
02/09 17:00
FT 
 Slavia Praha u19
Bohemians 1905 U19 
02/09 16:30
FT 
 Synot Slovacko U19
Banik Ostrava u19 1
02/09 19:00
FT 
 Hradec Kralove Womens
Synot Slovacko Womens 
02/09 16:30
FT 
 Dukla Prague Womens
Horni Herspice Womens 
02/09 22:00
FT 
 Roskilde
Vendsyssel 
02/09 20:00
FT 
 Dalum
Naesby BK 
02/09 21:00
FT 
 HIK
Marienlyst 
02/09 20:00
FT 
 Middelfart
Kolding IF 
02/09 21:00
FT 
 Odder IGF
If Lyseng 
02/09 19:30
FT 
 Kjellerup IF
Jammerbugt 
02/09 19:00
FT 
 Vsk Arhus
Aarhus Fremad 1
02/09 21:00
FT 
 BK Frem
Hvidovre IF 
02/09 21:00
FT 
 Bronshoj
AB Kobenhavn 
02/09 21:00
FT 
 Hillerod Fodbold
Skovshoved 
02/09 19:00
FT 
 B93 Copenhagen
Naestved 
02/09 19:30
FT 
 Aarhus Fremad 2
Tarup Paarup If 
02/09 19:00
FT 
 Aalborg Bk Am
Hedensted BK 
02/09 19:00
FT 
1 Kolding Bk Womens
Vsk Aarhus Womens 
03/09 05:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Independiente Jose Teran 
03/09 01:00
FT 
1 Univ. Catolica
Club Sport Emelec 1
03/09 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Cd Pasaquina 
03/09 08:30
FT 
 Sonsonate
CD Dragon 
02/09 22:00
FT 
 Stockport County
Bradford Park Avenue 
02/09 22:00
FT 
 Harrogate Town
Brackley Town 
02/09 22:00
FT 
 Chorley
York City 
02/09 22:00
FT 
 Curzon Ashton
Salford City 
02/09 22:00
FT 
 Kidderminster
Boston United 
02/09 22:00
FT 
 North Ferriby United
Tamworth 
02/09 22:00
FT 
 Nuneaton Town
Alfreton Town 
02/09 22:00
FT 
 Southport FC
Darlington 
02/09 22:00
FT 
 Spennymoor Town
Gainsborough Trinity 
02/09 22:00
FT 
 AFC Telford United
Blyth Spartans 
02/09 22:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Leamington 
03/09 00:30
FT 
 Tranmere Rovers
Dover Athletic 
02/09 22:00
FT 
 Aldershot Town
Solihull Moors 
02/09 22:00
FT 
1 Barrow
Boreham Wood  
02/09 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Gateshead 
02/09 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Eastleigh 
02/09 22:00
FT 
 Halifax Town
AFC Fylde 1
02/09 22:00
FT 
 Hartlepool United FC
Maidstone United 
02/09 22:00
FT 
 Leyton Orient
Guiseley 
02/09 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Woking 
02/09 22:00
FT 
 Sutton United
Maidenhead United 
02/09 22:00
FT 
 Torquay United
Chester FC 
02/09 22:00
FT 
 Wrexham
Bromley 
02/09 22:00
FT 
 Whitehawk
Poole Town 
02/09 22:00
FT 
 Bath City
Welling United 
02/09 22:00
FT 
 Chelmsford City
Bognor Regis Town 
02/09 22:00
FT 
 East Thurrock United
Wealdstone 
02/09 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Chippenham Town 
02/09 22:00
FT 
1 Hampton & Richmond
Dartford 
02/09 22:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Truro City 
02/09 22:00
FT 
 Hungerford Town
Concord Rangers 
02/09 22:00
FT 
 Oxford City
Braintree Town 
02/09 22:00
FT 
1 St Albans City
Gloucester City 
02/09 22:00
FT 
 Weston Super Mare
Havant and Waterlooville 
02/09 22:00
FT 
 Blackpool
AFC Wimbledon 1
02/09 22:00
FT 
 Bury
Scunthorpe United 
02/09 22:00
FT 
 Doncaster Rovers
Peterborough United 
02/09 22:00
FT 
 Gillingham
Shrewsbury Town 
02/09 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Oxford United 
02/09 22:00
FT 
1 Oldham Athletic
Charlton Athletic 
02/09 22:00
FT 
 Southend United
Rochdale 1
02/09 22:00
FT 
 Walsall
Plymouth Argyle 
02/09 19:30
FT 
 Bradford AFC
Bristol Rovers 
02/09 22:00
FT 
 Cambridge United
Colchester United 
02/09 22:00
FT 
 Carlisle
Mansfield Town 
02/09 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Stevenage Borough 
02/09 22:00
FT 
1 Chesterfield
Coventry 
02/09 22:00
FT 
 Crawley Town
Yeovil Town 
02/09 22:00
FT 
 Exeter City
Newport County 
02/09 22:00
FT 
 Grimsby Town
Crewe Alexandra 
02/09 22:00
FT 
 Lincoln City
Luton Town 
02/09 22:00
FT 
1 Morecambe
Accrington Stanley 
02/09 22:00
FT 
 Port Vale
Notts County 
02/09 22:00
FT 
1 Swindon
Barnet 1
02/09 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Forest Green Rovers 
02/09 19:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Ipswich U23 
02/09 19:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Aifk Turku 
02/09 19:00
FT 
 Eps Espoo
Atlantis 
02/09 21:00
FT 
 Dunkerque
Stade Lavallois MFC 
03/09 01:00
FT 
 Frejus Saint-Raphael
Paulhan Pezenas Es 
02/09 23:59
FT 
 Ogc Nice B
Monaco B 
02/09 23:59
FT 
 Stade Bordelais
Toulon 
02/09 23:59
FT 
1 Villefranche
Montceau 1
03/09 02:00
FT 
 Fleury Merogis U.S.
As Furiani Agliani 
02/09 23:59
FT 
 Amiens AC
Sedan 
02/09 23:59
FT 
 Arras
Lens B 
02/09 23:59
FT 
 Bastia CA
Lille B 
02/09 23:59
FT 
 Drancy
Stade Reims Ii 
02/09 23:59
FT 
 St Pryve St Hilaire
Le Havre B 
02/09 21:00
FT 
 Evian Thonon Gaillard U19
Strasbourg U19 1
02/09 21:00
FT 
 Eutin 08
VfB Lubeck 
02/09 19:00
FT 
 Hannover 96 Am
Ssv Jeddeloh 
02/09 21:30
FT 
 Stuttgarter Kickers
Stuttgart Amateure 
02/09 20:00
FT 
 Sc Freiburg Am
Kickers Offenbach 1
02/09 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
SV Waldhof Mannheim 
02/09 20:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Steinbach 
02/09 20:00
FT 
1 Sv Rochling Volkling
Tsv Schott Mainz 
02/09 20:00
FT 
 VfR Wormatia Worms
Eintracht Stadtallendorf 
02/09 20:00
FT 
1 Westfalia Herne
Uerdingen 
02/09 20:00
FT 
 Wattenscheid
Koln Am 
02/09 20:00
FT 
 Wegberg Beeck
Bonner sc 
02/09 20:00
FT 
 TSV Alemannia Aachen
RW Oberhausen 
02/09 20:00
FT 
 Viktoria Koln
Erndtebruck 
02/09 20:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Fortuna Dusseldorf Ii 
02/09 21:00
FT 
 Vfl Osnabruck U19
Eintr Braunschweig U19 
02/09 20:00
FT 
 Wolfsburg womens
Hoffenheim (w) 
02/09 17:00
FT 
 Saarbrucken U19
Monchengladbach U19 
03/09 10:30
FT 
 Xelaju MC
Club Comunicaciones 
03/09 06:00
FT 
 Deportivo Mixco
Deportivo Jocotan 
03/09 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Lobos Upnfm 
03/09 08:00
FT 
 CD Motagua
Marathon 
02/09 20:30
FT 
 Eastern District Sa
Double Flower Fa 
02/09 18:30
FT 
 Citizen
Kwun Tong Fa 1
02/09 21:00
FT 
1 Szolnoki MAV
Mte Mosonmagyarovar 1
02/09 19:05
FT 
 Debreceni Vsc U19
Gyori Eto Fc U19 1
02/09 16:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Fehervar Videoton U19 
02/09 22:30
FT 
 Astra Hungary Womens
Koka Ksk Fnla Womens 
02/09 22:00
FT 
 Gyori Dozsa Womans
Viktoria Fc Szombathely Womens 
02/09 21:00
FT 
 Ferencvarosi Tc Womens
Ujpesti Te Womens 
02/09 21:30
FT 
 Throttur
Leiknir F 
02/09 22:45
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Fajr Sepasi 
02/09 21:30
FT 
 Mes Krman
Gol Gohar 
02/09 21:00
FT 
 Oxin Alborz
Rah Ahan 
02/09 20:45
FT 
 Bargh shiraz
Shahrdari Tabriz 
02/09 20:45
FT 
 Saba Battery
Malavan 
02/09 20:30
FT 
 Mes Rafsanjan
Shahrdari Mahshahr 
02/09 22:30
FT 
 Giana
Arezzo 
03/09 02:30
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Paganese 
03/09 02:30
FT 
1 Lecce
Trapani 
03/09 00:30
FT 
 Us Casertana 1908
Catania 
03/09 00:30
FT 
 Reggina
Catanzaro 1
02/09 22:30
FT 
 Fondi
Ac Monopoli 
02/09 22:30
FT 
 Usd Akragas
Rende 
03/09 02:30
FT 
 Bisceglie
Virtus Francavilla 
02/09 22:30
FT 
 Sicula Leonzio
Matera 
02/09 23:59
FT 
 Brescia
Palermo 
03/09 11:00
FT 
 Voscuore Sendai Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
02/09 18:00
FT 
 Oita Trinita
Thespa Kusatsu Gunma 
02/09 18:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Machida Zelvia 
02/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
V-Varen Nagasaki 
02/09 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Yokohama 
02/09 17:00
FT 
 Mito Hollyhock
Nagoya Grampus Eight 
02/09 17:00
FT 
 JEF United Ichihara
Tokyo Verdy 
02/09 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Avispa Fukuoka 
02/09 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga FC
Tokushima Vortis 1
02/09 17:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Renofa Yamaguchi 
02/09 17:00
FT 
 Yamagata Montedio
Okayama 
02/09 17:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Nagano Parceiro (w) 
02/09 16:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Iga Kunoichi (w) 
02/09 14:00
FT 
 Kanagawa University (w)
Albirex Niigata (w) 
02/09 20:00
FT 
 Muhoroni Youth
Weston Shitima 
02/09 20:00
FT 
 Nzoia United
Chemelil Sugar 
02/09 14:00
FT 
 Hwaseong Fc
Paju Citizen Fc 
02/09 14:00
FT 
 Cheongju City
Icheon Citizen Fc 
02/09 18:00
FT 
1 Anyang
Gyeongnam 
02/09 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Ansan Greeners 
02/09 18:00
FT 
 Suwon
Seoul E Land 
02/09 20:00
FT 
 Preilu
Staiceles Bebri 
02/09 20:00
FT 
1 Fk Auda Riga
Tukums-2000 
02/09 19:00
FT 
 Rezekne / Bjss
Bfc Daugavpils 
02/09 21:00
FT 
 Nevezis
Trakai Ii 
02/09 20:00
FT 
 Pakruojis
Silute 
03/09 01:45
FT 
 RKC Waalwijk
De Graafschap 1
03/09 05:00
FT 
 Juventus Managua
Deportivo Ocotal 1
02/09 22:00
FT 
 Ballymena United
Cliftonville 
02/09 22:00
FT 
 Glentoran
Warrenpoint Town 1
02/09 22:00
FT 
 Dungannon Swifts
Ballinamallard United 
02/09 22:00
FT 
 Coleraine
Glenavon Lurgan 
02/09 22:00
FT 
1 Grorud IL
Skeid Oslo 
02/09 22:00
FT 
1 Brumunddal
Baerum SK 
02/09 22:00
FT 
 Asker
Alta 
02/09 22:00
FT 
 KFUM Oslo
Ham-Kam 
02/09 20:00
FT 
 Kjelsas IL
Raufoss 
02/09 22:00
FT 
 Fana
Nest-Sotra 
02/09 22:00
FT 
 Fram Larvik
Vindbjart 
02/09 22:00
FT 
 Egersunds IK
Honefoss 
03/09 04:00
FT 
1 Deportivo Capiata
Sportivo Trinidense 
02/09 23:59
FT 
 Bytovia Bytow
Pogon Siedlce 
02/09 21:00
FT 
 Odra Opole
Chojniczanka Chojnice 
03/09 01:00
FT 
 Stomil Olsztyn
Gornik Leczna 
02/09 19:00
FT 
1 Unia Solec Kujawski
Ks Wierzyca Pelplin 
02/09 19:00
FT 
1 Motor Lublin Youth
Cracovia Krakow Youth 
02/09 18:00
FT 
 Wisla Krakow Youth
Znicz Pruszkow Youth 
02/09 18:00
FT 
 Mosp Bialystok U19
Stomil Olsztyn Youth 
02/09 18:00
FT 
 Sms Lodz Youth
Progres Krakow Youth 
02/09 18:00
FT 
 Korona Kielce Youth
Jagiellonia Bialystok Youth 
02/09 17:00
FT 
1 Chrobry Glogow Youth
Warta Poznan Youth 
02/09 23:30
FT 
 Sportowa Czworka Radom Womens
Uks Lodz Womens 
02/09 22:00
FT 
 Klub Sportowy Gorzno Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
02/09 17:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Gornik Leczna Womens 1
02/09 17:00
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
02/09 18:00
FT 
 Biala Podlaska Womens
Azs Wroclaw Womens 
02/09 23:59
FT 
 Sacavenense U19
Academica Coimbra U19 
03/09 01:00
FT 
 Rio Ave
CD Cova Piedade 
02/09 22:00
FT 
 Portimonense
Chaves 1
02/09 19:00
FT 
 Vitoria Do Pico
Amora 
02/09 16:00
FT 
 Metalul Resita
Dunarea Calarasi 
02/09 16:00
FT 
 UTA Arad
Balotesti 
02/09 16:00
FT 
 Stiinta Miroslava
Clinceni 1
02/09 16:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Chindia Targoviste 
02/09 16:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Scm Argesul Pitesti 
02/09 23:00
FT 
1 Baltika
Kuban Krasnodar 
02/09 23:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Fakel Voronezh 
02/09 22:00
FT 
1 Spartak Moscow II
Luch-Energiya 
02/09 21:00
FT 
 Spartak Tambov
Volga Olimpiets 
02/09 21:00
FT 
1 Gazovik Orenburg
Krylya Sovetov Samara 
02/09 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Avangard 
02/09 19:00
FT 
 FK Tyumen
FK Khimki 
02/09 18:00
FT 
 Sibir
Tom Tomsk 
02/09 18:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Rotor Volgograd 
02/09 18:00
FT 
 Dynamo St.Petersburg
Volgar-Astrakhan 
02/09 22:00
FT 
 FK Kaluga
Dinamo Briansk 
02/09 21:00
FT 
 Metallurg Lipetsk
Ararat Moscow 
02/09 23:59
FT 
 Chayka K Sr
Mashuk-KMV 
02/09 23:59
FT 
 Torpedo Armavir
Chernomorets Novorossiysk 
02/09 22:00
FT 
 FK Biolog
Druzhba Maykop 
02/09 22:00
FT 
 Kuban Krasnodar B
Afips 
02/09 22:00
FT 
 Alania
SKA Rostov 
02/09 21:30
FT 
 FK Angusht Nazran
Spartak Nalchik 
02/09 21:00
FT 
 Legion Dynamo
Krasnodar II 
02/09 20:00
FT 
 Murom
Lokomotiv Moscow B 
03/09 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Falkirk 
02/09 22:00
FT 
 Dundee United
Alloa Athletic 
02/09 22:00
FT 
1 Aberdeen U20
Inverness C.T. 1
02/09 22:00
FT 
 Peterhead
Annan Athletic 
02/09 22:00
FT 
 Crusaders FC
Motherwell U20 
02/09 22:00
FT 
 Elgin City
Bray Wanderers 
02/09 22:00
FT 
 Berwick Rangers
Queen of South 
02/09 21:30
AET 
 Dumbarton
Connah's QN 
90min [1-1], 120min [2-1], Dumbarton win
02/09 22:00
FT 
 Banks Odee
Linlithgow Rose 
02/09 22:00
FT 
 Colville Park Afc
Preston Athletic 
02/09 22:00
FT 
 Lothian Hutchison
Coldstream 
02/09 22:00
FT 
 Glenafton Athletic
Golspie Sutherland 
02/09 22:00
FT 
 St Cuthberts Wanderers
Girvan 
02/09 17:00
FT 
 Radnicki Pirot U19
Internacional U19 
02/09 23:00
FT 
 Nove Mesto
Lokomotiva Kosice 
03/09 01:00
FT 
 Poprad
Spisska Nova Ves 
02/09 23:00
FT 
 Stk 1914 Samorin
Msk Zilina B 
02/09 23:00
FT 
 KFC Komarno
Partizan Bardejov 
02/09 23:00
FT 
 Inter Bratislava
FK Pohronie 
02/09 17:05
FT 
 Dac Dunajska Streda U19
Partizan Bardejov U19 
02/09 17:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
02/09 17:00
FT 
 Tatran Presov U19
Senica U19 
02/09 17:00
FT 
 Trencin U19
Spartak Trnava U19 
02/09 19:05
FT 
 Domzale U19
Nd Gorica U19 
02/09 23:59
FT 
 Gimnastic Tarragona
Sporting de Gijon 
02/09 23:59
FT 
 La Hoya Lorca
Rayo Vallecano 
02/09 23:59
FT 
 Osasuna
SD Huesca 
02/09 22:00
FT 
 CD Lugo
Cadiz 
02/09 22:00
FT 
 Numancia
Almeria 
02/09 23:59
FT 
 Fuenlabrada
Cd Artistico Navalcarnero 
02/09 23:59
FT 
 Valladolid B
Atletico De Madrid B 
02/09 23:59
FT 
 SD Amorebieta
CD Tudelano 
02/09 23:59
FT 
 Cd Vitoria Spa
Real Sociedad B 
02/09 22:00
FT 
 Athletic Bilbao B
Real Union de Irun 
03/09 01:05
FT 
1 Atletico Baleares
Mallorca 
03/09 00:30
FT 
2 UE Llagostera
Cd Ebro 
03/09 02:00
FT 
 Granada Cf B
Merida Ad 
03/09 02:00
FT 
1 Albacete B
CD Guadalajara 
03/09 01:00
FT 
 Ud Levante B
Elche Cf Ilicitano 
03/09 01:00
FT 
 Cd Bezana
Atletico Albericia 
03/09 01:00
FT 
 Salamanca
Beroil Bupolsa 
02/09 23:59
FT 
 Cd La Virgen Del Camino
Tuoer De Cilliers 
02/09 23:59
FT 
 Torre Levante
UD Alzira 
02/09 17:30
FT 
 Rayo Vallecano B
RSD Alcala Henares 
02/09 21:00
FT 
 Sandvikens IF
Sollentuna United FF 
02/09 23:59
FT 
 Ljungskile SK
IK Oddevold 1
02/09 22:00
FT 
 Kristianstads FF
Husqvarna FF 
02/09 22:00
FT 
 Assyriska Bk
Oskarshamns AIK 
02/09 21:00
FT 
 Angelholms FF
Skovde AIK 
02/09 21:00
FT 
 Qviding FIF
Utsiktens BK 1
02/09 23:59
FT 
 Falkenbergs FF
Gefle IF 
02/09 22:00
FT 
 Degerfors IF
Brommapojkarna 
02/09 21:00
FT 
 Vanersborg
Skoftebyns If 
02/09 22:00
FT 
 IFK Ostersund
Anundsjo If 
02/09 20:00
FT 
 Valbo Ff
Soderhamns Ff 
02/09 20:00
FT 
 Gallivare Malmbergets Ff
Bollnas Gif Ff 
02/09 20:00
FT 
 Harnosands FF
Taftea Ik 
02/09 19:00
FT 
 Ifk Timra
Bodens BK 
02/09 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Eskilstuna City FK 
02/09 20:00
FT 
 Skiljebo SK
Stromsbergs IF 
02/09 21:00
FT 
 Assyriska If I Norrkoping
Boo 
02/09 20:00
FT 
 Haninge
Orebro Syrianska If 
02/09 21:00
FT 
 Hoganas Bk
Vinbergs If 
02/09 20:00
FT 
1 Eskilsminne IF
Torslanda IK 
02/09 20:00
FT 
 Tenhults IF
IS Halmia 
02/09 19:30
FT 
 Savedalens IF
Hittarps Ik 
02/09 19:00
FT 
 Lindome GIF
Varbergs Gif 
02/09 20:00
FT 
 Halmstads BK U19
Kalmar FF U19 
02/09 20:00
FT 
 Djurgardens U19
Orebro U19 
02/09 20:00
FT 
 Gais Goteborg U19
Landskrona U19 
02/09 19:15
FT 
1 Atvidabergs Ff U19
Vasalunds If U19 
02/09 19:05
FT 
 Hammarby U19
Ifk Lidingo U19 
02/09 18:00
FT 
 Aik Solna U19
Gefle If U19 
02/09 21:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
02/09 20:00
FT 
 Krabi Fc
Chainat FC 1
02/09 20:00
FT 
 Chiangmai Fc
Nakhon Pathom FC 
02/09 19:00
FT 
 Trat Fc
Songkhla United 
02/09 19:00
FT 
 Prachuap Khiri Khan
Lampang 
03/09 06:00
FT 
 Nacional Montevideo
Plaza Colonia 
03/09 03:00
FT 
1 Wanderers FC
Ca River Plate 
03/09 03:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Danubio FC 1
03/09 03:00
FT 
 Rampla Juniors
Ca Juventud 
03/09 07:37
FT 
 Indy Eleven
San Francisco Deltas 
03/09 07:37
FT 
 North Carolina
Fc Edmonton 
03/09 07:37
FT 
 Miami
Puerto Rico 
03/09 07:35
FT 
 Orlando Pride Womens
Boston Breakers Womens 
K8info