livescore - live soccer scores

Soccer Results: 01 Sep 2017 Soccer Scores & Results

02/09 02:45
FT 
 Czech
Germany 
02/09 02:45
FT 
 Norway
Azerbaijan 1
02/09 02:45
FT 
 San Marino
Northern Ireland 
02/09 02:45
FT 
 Denmark
Poland 
02/09 02:45
FT 
 Romania
Armenia 1
02/09 02:45
FT 
 Malta
England 
02/09 02:45
FT 
 Slovakia
Slovenia 
02/09 02:45
FT 
 Lithuania
Scotland 
01/09 23:59
FT 
 Kazakhstan
Montenegro 
02/09 09:30
FT 
 Mexico
Panama 
02/09 08:00
FT 
1 Trinidad & Tobago
Honduras 1
02/09 06:55
FT 
 USA
Costa Rica 
02/09 04:00
FT 
 Tunisia
Democratic Rep Congo 
02/09 04:00
FT 
 Morocco
Mali 2
02/09 02:30
FT 
 Cape Verde
South Africa 1
01/09 23:59
FT 
 Nigeria
Cameroon 
01/09 23:30
FT 
 Ghana
Congo 
01/09 15:35
FT 
 New Zealand
Solomon Islands 
02/09 01:00
FT 
 Switzerland U21
Wales U21 
02/09 01:00
FT 
 Kosovo U21
Norway U21 
01/09 23:59
FT 
1 Belarus U21
Greece U21 
01/09 23:59
FT 
 Georgia U21
Poland U21 
01/09 23:59
FT 
 Netherlands U21
England U21 
01/09 23:59
FT 
 Cyprus U21
Malta U21 
01/09 23:59
FT 
 Serbia U21
Gibraltar U21 
01/09 23:00
FT 
1 Bosnia Herzegovina U21
Romania U21 
01/09 22:45
FT 
 Estonia U21
Slovakia U21 
01/09 22:30
FT 
 Latvia U21
Ukraine U21 
01/09 22:30
FT 
 Slovenia U21
Luxembourg U21 1
01/09 21:00
FT 
 Kazakhstan U21
Montenegro U21 
02/09 08:10
FT 
 Atletico Rafaela
CA Banfield 
02/09 08:10
FT 
 CA Huracan
Colon 
02/09 05:00
AET 
 Talleres Cordoba
Gimnasia Mendoza 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-4]
02/09 02:00
FT 
1 Racing Club
Olimpo 
01/09 17:45
FT 
1 Rochedale Rovers
Peninsula Power 
01/09 17:35
FT 
 Heidelberg United
Oakleigh Cannons 
02/09 01:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Sc Neusiedl 1919 
02/09 01:30
FT 
 SV Horn
SC Mannsdorf 
02/09 01:30
FT 
 Sv Schwechat
Stpolten Youth 1
02/09 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
SKU Amstetten 
02/09 01:00
FT 
1 Austria Wien Youth
Stadlau 1
02/09 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
First Vienna 
02/09 01:00
FT 
 Trenkwalder Admira Youth
ASV Bruck 
02/09 01:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Sc Gleisdorf 
02/09 01:00
FT 
1 Superfund Pasching
SV Allerheiligen 1
02/09 01:00
FT 
 SV Austria Salzburg
Sv Kuchl 
02/09 01:00
FT 
 Vst Volkermarkt
Asko Kottmannsdorf 
02/09 02:30
FT 
 Roeselare
KFCO wilrijk 
02/09 02:00
FT 
 Paulista Youth
Red Bull Brasil Youth 1
02/09 02:00
FT 
 Sao Bernardo/spu20
Santos Youth 
02/09 02:00
FT 
 Juventus Ac Youth
Flamengo Sp Youth 
02/09 02:00
FT 
 Rio Branco Youth
Capivariano Sp Youth 
02/09 02:30
FT 
 Coritiba U19
Iraty Sc U19 
02/09 07:00
FT 
1 Coquimbo Unido
San Luis Quillota 
01/09 19:30
FT 
 Qinhuangdao
Dalian 
01/09 19:30
FT 
 Yancheng
Yinchuan 
01/09 19:30
FT 
 Hebei Womens
Jiangsu Womens 
01/09 19:30
FT 
 Beijing Womens
Liao Ning Womens 
02/09 09:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Deportes Tolima 
01/09 23:30
FT 
 Hlucin
HFK Olomouc 
01/09 23:05
FT 
 Valasske Mezirici
Lisen 
01/09 23:59
FT 
 Cheb
Chodov 
01/09 23:00
FT 
 Zivanice
Pardubice B 
01/09 16:35
FT 
 Opava U19
Mfk Karvina U19 
01/09 19:00
FT 
1 Slovan Liberec U21
Viktoria Plzen U21 
02/09 00:30
FT 
 Randers Youth
Viborg 2 
01/09 23:59
FT 
 Kolding Bk
B 1909 Odense 
01/09 23:59
FT 
 Herlev
Ledoje Smorum Fodbold 
02/09 08:30
FT 
 Macara
Deportivo Cuenca 
02/09 01:00
FT 
1 Cd Clan Juvenil
Cd River Plate 1
02/09 02:00
FT 
 Leeds United U23
Colchester United U23 
01/09 21:00
FT 
 Barnsley U23
Millwall U23 1
01/09 20:30
FT 
 Nottingham Forest U23
Coventry U23 
01/09 23:30
FT 
 Haka
Ekenas IF Fotboll 
01/09 23:30
FT 
 TPS Turku
AC Oulu 
02/09 00:30
FT 
1 Tpv Tampere
Bk-46 Karis Karjaa 1
01/09 23:30
FT 
1 Espa
Tampere 
01/09 23:30
FT 
 Nups
Fc Espoo 
01/09 23:30
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Jazz 
01/09 23:30
FT 
 Js Hercules
Kajha 
02/09 00:15
FT 
 Cle
Pohu 
01/09 23:00
FT 
 Herto
Puiu 
02/09 02:00
FT 
 US Boulogne
Avenir Sportif Beziers 
02/09 02:00
FT 
 Cholet So
GS Consolat Marseille 1
02/09 02:00
FT 
 Concarneau
Lyon la Duchere 
02/09 02:00
FT 
 Creteil
Grenoble 2
02/09 02:00
FT 
 Pau
Avranches 
02/09 02:00
FT 
 Rodez Aveyron
Chambly 
02/09 02:00
FT 
 Entente Sannois
Les Herbiers 
02/09 02:00
FT 
 Hamburger Sv Iii
Sv Curslack Neuengamme 
02/09 01:45
FT 
 Reutlingen
Tsg Backnang 1
02/09 01:30
FT 
 Hsv Barmbek Uhlenhorst
Sc Concordia Hamburg 
02/09 01:30
FT 
 Sv Heimstetten
Tsv Landsberg 1
02/09 01:30
FT 
 Spvgg Neu Isenburg
Hessen Dreieich 
02/09 00:30
FT 
 Bremer Sv
Ksv Vatan Sport Bremen 
01/09 23:59
FT 
 Wurzburger Kickers Ii
Viktoria Aschaffenburg 
02/09 01:00
FT 
 Sv Elversberg
Tsg Hoffenheim Am 
02/09 01:00
FT 
 Astoria Walldorf
TuS Koblenz 
02/09 01:30
FT 
 RW Essen
SC Wiedenbruck 1
01/09 23:59
FT 
 Gyirmot Se
Soroksar 
01/09 23:30
FT 
 Puskas Academy 2
Ajka 1
01/09 23:30
FT 
 Paksi B
Budapest Honved Ii 
01/09 23:30
FT 
1 Videoton Ii
Penzugyor Se 1
01/09 23:30
FT 
1 Bkv Elore
Thse Szabadkikoto 
01/09 22:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Diosgyori Vtk Womens 
02/09 03:15
FT 
1 Trottur Reykjavik Womens
Keflavik Womens 
02/09 01:30
FT 
 Umf Sindri Hofn Womens
Ir Reykjavik Womens 
01/09 22:00
FT 
 Mizoram Police
Chhinga Veng 
02/09 02:45
FT 
 Athlone
Cobh Ramblers 
02/09 02:45
FT 
 Cabinteely
Longford Town 
02/09 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Wexford Youths 
02/09 02:45
FT 
 Waterford United
Shelbourne 
02/09 02:45
FT 
 Rockmount
Midleton 
02/09 02:45
FT 
 Limerick FC
Finn Harps 1
02/09 02:45
FT 
 Dundalk
St. Patrick's 1
02/09 02:45
FT 
 Bohemians
Galway United 
02/09 02:45
FT 
 Shamrock Rovers
Cork City 
01/09 20:05
FT 
 Maccabi Ironi Netivot
Sc Maccabi Ashdod 
01/09 20:00
FT 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Shaarayim 
01/09 20:00
FT 
 Maccabi Yavne
Hapoel Bikat Hayarden 
01/09 20:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
Sektzia Nes Tziona 
01/09 18:30
FT 
 Dimona
Hapoel Mahane Yehuda 
01/09 18:30
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Ironi Modiin 
01/09 17:45
FT 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Maccabi Beer Sheva 
01/09 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Hadera 
01/09 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Ironi Ramat Hasharon 
01/09 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 1
01/09 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Kfar Saba 
01/09 21:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Ironi Nesher 
01/09 18:30
FT 
 Gimhae City
Changwon City 
01/09 18:00
FT 
 Busan Transportation
Gyeongju KHNP 
02/09 06:00
FT 
 Monterrery Ii
Chivas Guadalajara Ii 
02/09 01:10
FT 
 Puebla Ii
Reboceros La Piedad 
02/09 01:00
FT 
 Queretaro Ii
Tuxtla 1
01/09 23:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Pachuca Ii 1
01/09 23:00
FT 
1 Lobos Prepa
Cd Cruz Azul Hidalgo 
01/09 22:00
FT 
 Zimbru Chisinau B
Codru Lozova 
01/09 22:00
FT 
 Cf Sparta Selemet
Real Succes 
01/09 22:00
FT 
 Abus Ungheni
CF Gagauziya 
01/09 22:00
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Sheriff B 
01/09 22:00
FT 
 Singerei
Cahul 2005 
01/09 22:00
FT 
 Granicerul Glodeni
Edinet 
02/09 02:00
FT 
 Dordrecht 90
Emmen 
02/09 02:00
FT 
 Helmond Sport
Go Ahead Eagles 
02/09 02:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Jong Ajax Amsterdam 
02/09 02:00
FT 
 Utrecht Am
Az Alkmaar 2 
02/09 02:00
FT 
 MVV Maastricht
Den Bosch 
02/09 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Eindhoven 
02/09 02:00
FT 
 Fortuna Sittard
Almere City FC 
02/09 02:00
FT 
 Telstar
Oss 
02/09 01:30
FT 
 Zwolle Womens
Twente Enschede Womens 
02/09 01:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Vv Alkmaar Womens 
02/09 01:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Psv Eindhoven Womens 1
02/09 11:30
FT 
 Bay Olympic
Hamilton Wanderers 
02/09 11:00
FT 
 Glenfield Rovers
Manurewa Afc 
02/09 04:55
FT 
 Managua
Francisco San 
02/09 02:00
FT 
 Odd Grenland B
Notodden FK 
02/09 02:15
FT 
 Fet U19
Strommen If 2 U19 
02/09 02:00
FT 
 Strindheim Tf U19
Freidig U19 
02/09 00:30
FT 
 Fossum U19
Baerums Verk Hauger U19 
02/09 00:30
FT 
 Stabaek 2 U19
Holmen 2 U19 
02/09 07:10
FT 
 Sol De America
Sportivo Luqueno 
02/09 05:00
FT 
1 Rubio Nu Asuncion
Guarani CA 
02/09 00:30
FT 
 Radomiak Radom
Mks Kluczbork 
01/09 22:30
FT 
 Sokol Aleksandrow Lodzki
Mks Elk 
02/09 01:00
FT 
 Maritimo
GD Estoril-Praia 
01/09 23:30
FT 
 FCM Targu Mures
Dacia Unirea Braila 
01/09 22:05
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Atletic Bradu 
01/09 22:00
FT 
 Voluntari B
Farul Constanta 
01/09 22:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Bucovina Radauti 
01/09 22:00
FT 
 Becicherecu Mic
Scolar Resita 
01/09 22:00
FT 
 Tunari
Csm Flacara Moreni 
01/09 23:30
FT 
 Zenit Penza
FK Zvezda Ryazan 
01/09 23:00
FT 
 Sokol
Energomash Belgorod 
01/09 22:00
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
Torpedo Moscow 
01/09 21:00
FT 
 Rotor Volgograd B
Zorkyi Krasnogorsk 
01/09 23:00
FT 
 Mordovia Saransk
Anzhi Junior 
01/09 23:00
FT 
 Syzran-2003
Kamaz 
01/09 21:00
FT 
 Orenburg 2
Nosta Novotroitsk 
01/09 21:00
FT 
 Krylia Sovetov Ii
Neftekhimik Nizhnekamsk 
01/09 20:30
FT 
 Chelyabinsk
Lada Togliatti 
01/09 18:00
FT 
 Ural 2
Zenit-Izhevsk 1
01/09 23:30
FT 
 Tekstilshchik Ivanovo
Dolgiye Prudy 
01/09 23:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Znamya Truda 
01/09 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Spartak Kostroma 
01/09 22:00
FT 
 FK Kolomna
Luki Energiya 
02/09 02:45
FT 
 Stranraer
Partick Thistle U20 
01/09 22:30
FT 
 Fk Sindelic Nis
Backa Topola 
01/09 22:00
FT 
 Mfk Skalica
Skf Sered 
02/09 01:00
FT 
1 Tinex Sencur
Bohinj 
02/09 03:30
FT 
 Granada
Barcelona B 
02/09 01:00
FT 
 Tegs Sk
Umea FC 
02/09 01:00
FT 
 Osters IF
Ik Frej Taby 1
02/09 00:30
FT 
 Ullared
Tvaakers IF 
02/09 00:30
FT 
 Mjallby Aif U19
Angelholms Ff U19 
01/09 22:00
FT 
 Zlagoda Dnipro Womens
Ladomir Womens 
02/09 07:00
FT 
 Zamora Barinas
Zulia 
02/09 04:00
FT 
 Cd Verdellada
Real Union De Tenerife 
02/09 04:00
FT 
 Barbados (w)
Turks Caicos Islands Womens 
02/09 02:45
FT 
 AS Roma
Chapecoense SC 
02/09 02:45
FT 
 Cambridge City
St Neots Town 
02/09 02:45
FT 
 Kingstonian
Shoreham 1
02/09 02:30
AET 
 Fleetwood Town Reserve
Liverpool U23 
90min [1-1], Penalty [4-5], Liverpool U23 win
02/09 02:20
FT 
 Austria U21
Finland U21 
02/09 02:00
FT 
 Trikala
Larisa 
02/09 01:30
FT 
 Spain U21
Italy U21 
02/09 01:30
FT 
 Beira Mar
Desportivo de Tondela 
02/09 01:00
FT 
 KV Mechelen
AZ Alkmaar 
02/09 01:00
AET 
 Rudes
Zrinjski Mostar 
90min [0-0], Penalty [4-5], Zrinjski Mostar win
02/09 01:00
FT 
 Bordeaux
Eibar 
02/09 01:00
FT 
 France U19
Belgium U19 
02/09 00:30
FT 
 Austria Wien
Ksv Ankerbrot 
02/09 00:30
FT 
 France U21
Chile U21 
02/09 00:30
FT 
 Strasbourg
SV Sandhausen 
01/09 23:59
FT 
 Wurzburger Kickers
Mainz 05 
01/09 23:59
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Ujpesti TE 
01/09 23:59
FT 
 Nurnberg
Dukla Praha 
01/09 23:59
FT 
 St. Pauli
Groningen 
01/09 23:59
FT 
 Werder Bremen
Korona Kielce 
01/09 23:59
FT 
 Italy U19
Turkey U19 
01/09 23:59
FT 
 Germany U21
Hungary U21 
01/09 23:40
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
NK Rudar Velenje 
01/09 23:30
FT 
1 Finland U19
Belgium U19 
01/09 23:20
FT 
 ES Troyes AC
Paris Fc 
01/09 23:00
FT 
 Nea Salamis
AEL Limassol 
01/09 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
SC Znojmo 
01/09 23:00
FT 
 Frydek-mistek
Banik Ostrava 
01/09 23:00
FT 
 Israel U19
Hungary U19 
01/09 23:00
FT 
 Scotland U19
Ukraine U19 
01/09 23:00
FT 
 Xanthi
Orfeas Puma Xanthis 
01/09 22:30
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Omonia Nicosia 
01/09 22:00
FT 
 Alki Larnaka FC
Omonia Aradippou 
01/09 22:00
FT 
 Sporting Charleroi
Valenciennes 
01/09 21:00
FT 
 Poland U19
Chile U18 
01/09 20:00
FT 
 Portugal U19
Netherlands U19 
01/09 19:00
FT 
 Baumit Jablonec
Oberlausitz 
01/09 19:00
FT 
 Bangkok United FC
Bangkok Glass 
01/09 19:00
FT 
 Yan Bian Fude
Ulsan Hyundai Horang-i 
01/09 17:30
FT 
 Eintr. Braunschweig
SV Wehen Wiesbaden 
01/09 17:00
FT 
 FK Senica
Synot Slovacko 
01/09 17:00
FT 
 Usti nad Labem
Dynamo Dresden 
01/09 17:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Opava 
01/09 17:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Bohemians 1905 
01/09 17:00
FT 
 Real Sociedad
Alaves 
01/09 16:30
FT 
 Zlin
Vitkovice 
01/09 15:30
FT 
 Botev Plovdiv
Pfc Nesebar 
K8info