livescore - live soccer scores

Russia Odds - Soccer Odds Comparison

Time Start
Score
Team
Handicap
Over-under
1x2
History
21/04 21:30
? - ?

Ural Sr

Rubin Kazan

(Draw)

0-0.5 

1.05 

0.85 

1.5-2 

0.86 

1.01 

2.38 

3.20 

2.87 

22/04 00:00
? - ?

Spartak Moscow

Yenisey Krasnoyarsk

(Draw)

1-1.5 

0.85 

1.05 

2.5 

1.00 

0.87 

1.32 

9.10 

4.60 

25/04 00:00
? - ?

Terek Groznyi

Krasnodar

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/04 00:00
? - ?

FK Rostov

Lokomotiv Moscow

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/04 00:30
? - ?

Rubin Kazan

Ufa

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/04 00:30
? - ?

CSKA Moscow

Anzhi

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/04 21:00
? - ?

Yenisey Krasnoyarsk

Gazovik Orenburg

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/04 23:30
? - ?

Krylya Sovetov Samara

Ural Sr

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 01:30
? - ?

Arsenal Tula

Spartak Moscow

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 21:30
? - ?

Anzhi

FK Rostov

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 00:00
? - ?

Dinamo Moscow

Terek Groznyi

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 16:30
? - ?

Ufa

Ural Sr

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 19:00
? - ?

Lokomotiv Moscow

Yenisey Krasnoyarsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 21:30
? - ?

Zenit St Petersburg

Krylya Sovetov Samara

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29/04 00:00
? - ?

Krasnodar

CSKA Moscow

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/04 19:00
? - ?

FK Chita

Sakhalin

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25/04 19:00
? - ?

Zvezda Irkutsk

Sibir 2

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 21:00
? - ?

FK Chita

Sibir 2

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 21:00
? - ?

Irtysh 1946 Omsk

Dinamo Barnaul

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 21:00
? - ?

Zvezda Irkutsk

Sakhalin

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 20:00
? - ?

Chertanovo Moscow 2

Leningradets

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 21:00
? - ?

Dnepr Smolensk

Dolgiye Prudy

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 21:00
? - ?

Pskov 747

Chertanovo Moscow 2

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 23:00
? - ?

Torpedo Vladimir

Veles

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 23:00
? - ?

FK Kolomna

Luki Energiya

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 23:00
? - ?

Leningradets

Murom

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 23:00
? - ?

Kazanka Moscow

Tekstilshchik Ivanovo

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 19:00
? - ?

Kamaz

Ufa 2

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 19:00
? - ?

Zvezda Perm

Neftekhimik Nizhnekamsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 21:00
? - ?

Syzran-2003

Lada Togliatti

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22/04 17:00
? - ?

Ural 2

Nosta Novotroitsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22/04 22:00
? - ?

Volga Ulyanovsk

Chelyabinsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 22:00
? - ?

Neftekhimik Nizhnekamsk

Kamaz

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 22:00
? - ?

Ufa 2

Zenit-Izhevsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 22:00
? - ?

Nosta Novotroitsk

Zvezda Perm

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 22:00
? - ?

Chelyabinsk

Syzran-2003

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 19:30
? - ?

Urozhay Krasnodar

Chayka K Sr

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 21:00
? - ?

Chernomorets Novorossiysk

SKA Rostov

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 21:00
? - ?

Spartak Nalchik

FK Angusht Nazran

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 21:00
? - ?

Volgar-Astrakhan

FK Biolog

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 21:00
? - ?

Legion Dynamo

Alania

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 21:00
? - ?

Krasnodar 3

Druzhba Maykop

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Druzhba Maykop

Urozhay Krasnodar

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Chayka K Sr

Volgar-Astrakhan

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

FK Biolog

Spartak Nalchik

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

FK Angusht Nazran

Chernomorets Novorossiysk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

SKA Rostov

Legion Dynamo

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Alania

Akademiya Futbola

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Dynamo Stavropol

Krasnodar 3

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21/04 19:00
? - ?

Rotor Volgograd B

Khimki Reserve

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 21:00
? - ?

Khimki Reserve

Sokol

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 21:00
? - ?

Saturn

Dinamo Briansk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Zorkyi Krasnogorsk

Rotor Volgograd B

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

FK Zvezda Ryazan

Kvant Obninsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Salyut-Energia Belgorod

FK Kaluga

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Strogino Moscow

FK Khimik Novomoskovsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 23:00
? - ?

Torpedo Moscow

Metallurg Lipetsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 17:00
? - ?

Zenit St.petersburg Youth

Dinamo Moscow 2

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 18:00
? - ?

Terek Groznyi Youth

Krasnodar Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 18:00
? - ?

Arsenal Tula Youth

Spartak Moscow Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 18:00
? - ?

Cska Moscow Youth

Anzhi Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 18:00
? - ?

Rostov Youth

Lokomotiv Moscow Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 18:00
? - ?

Krylya Sovetov Samara Youth

Ural Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 18:00
? - ?

Rubin Kazan Youth

Ufa Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23/04 18:00
? - ?

Yenisey Krasnoyarsk Youth

Orenburg Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Anzhi Youth

Rostov Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Dinamo Moscow 2

Terek Groznyi Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Orenburg Youth

Arsenal Tula Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Krasnodar Youth

Cska Moscow Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Lokomotiv Moscow Youth

Yenisey Krasnoyarsk Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Spartak Moscow Youth

Rubin Kazan Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Ufa Youth

Ural Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27/04 17:00
? - ?

Zenit St.petersburg Youth

Krylya Sovetov Samara Youth

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 18:00
? - ?

Lokomotiv Moscow Womens

Ryazan Womens

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 18:00
? - ?

Chertanovo Moscow Womens

Kubanochka Krasnodar Womens

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 18:00
? - ?

Zvezda Irkutsk Womens

Torpedo Izhevsk Womens

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/04 20:00
? - ?

Yenisey Krasnoyarsk Womens

Cska Moscow Womens

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 17:00
? - ?

Luch-Energiya

Petrotrest

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 17:00
? - ?

Ska Khabarovsk

Khimki

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 20:00
? - ?

FK Tyumen

Spartak Moscow II

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 21:00
? - ?

Sibir

Tom Tomsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 21:00
? - ?

Chertanovo Moscow

Avangard

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 21:00
? - ?

Spartak Tambov

Shinnik Yaroslavl

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 21:00
? - ?

Mordovia Saransk

Fakel Voronezh

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 21:00
? - ?

Torpedo Armavir

Zenit-2 St.Petersburg

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 21:00
? - ?

Volga Olimpiets

Baltika

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/04 21:00
? - ?

Krasnodar II

Rotor Volgograd

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Petrotrest

Tom Tomsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Avangard

Luch-Energiya

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Shinnik Yaroslavl

Chertanovo Moscow

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Spartak Moscow II

Spartak Tambov

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Fakel Voronezh

FK Tyumen

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Khimki

Mordovia Saransk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Rotor Volgograd

Ska Khabarovsk

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Baltika

Torpedo Armavir

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Volga Olimpiets

Sibir

(Draw)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28/04 18:00
? - ?

Zenit-2 St.Petersburg

Krasnodar II

(Draw)