livescore - live soccer scores

Spain Spain Tercera Division Livescore - Live Football Results

 
17/08 01:30
FT 
 Quintanar Del Rey
Almansa 
16/08 02:00
FT 
 Aguilas CF
Lorca Deportiva 1
16/08 02:00
FT 
 Pozuelo Alarcon
Las Rozas 
15/08 02:30
FT 
 Cd Utrera
Real Betis B 
15/08 01:20
FT 
1 Eldense
Elche Cf Ilicitano 
10/08 02:30
FT 
 Cd Cabecense
Atletico Antoniano 
08/08 02:00
FT 
 Villaverde Boetticher
Leganes B 
05/08 03:00
FT 
 La Roda CF
Albacete B 
01/08 02:45
FT 
 Huercal
Lorca Deportiva 
01/08 02:00
FT 
 Cd Varea
Haro Deportivo 
01/08 01:30
FT 
 Constancia
Ud Poblense 
01/08 01:05
FT 
 CF La Nucia
Jove Espanol 
27/07 02:30
FT 
 Coria
Real Betis B 
01/07 02:00
FT 
 CF La Nucia
Cd Linares Deportivo 
01/07 01:30
FT 
1 Sd Tarazona
Alaves B 
01/07 00:00
FT 
1 Cd Lealtad
CP Villarrobledo 
01/07 00:00
FT 
 Portugalete
AE Prat 
24/06 02:00
FT 
 Cd Linares Deportivo
CF La Nucia 
24/06 01:30
FT 
1 Unión Viera
Cadiz B 
24/06 00:00
FT 
 Marino luanco
Sestao 
23/06 18:00
FT 
 Alaves B
Sd Tarazona 
23/06 18:00
FT 
 Las Rozas
Mallorca B 
23/06 18:00
FT 
 AE Prat
Portugalete 
23/06 17:30
FT 
 Alcobendas Sport
Villarrubia 
23/06 17:30
FT 
 Algeciras
Ud Socuellamos 
23/06 02:00
FT 
1 CP Villarrobledo
Cd Lealtad 
17/06 02:30
FT 
 Real Jaen CF
Algeciras 
17/06 02:00
FT 
 CF La Nucia
Arandina 
17/06 02:00
AET 
 Cd Linares Deportivo
Moralo Cp 
90min [2-0], Aggregate [2-2], 120min [0-0], Penalty [5-4], Cd Linares Deportivo win
17/06 01:30
FT 
 Zamora Barinas
Alcobendas Sport 
17/06 01:00
FT 
1 Bergantinos
Villarrubia 
17/06 00:30
FT 
 SD Logrones
Las Rozas 
17/06 00:30
FT 
 Sd Tarazona
CD El Palo 
17/06 00:00
FT 
 Cd Lealtad
Sd Formentera 
17/06 00:00
FT 
 Marino luanco
UD Mutilvera 
16/06 19:00
FT 
 Ud Tamaraceite
AE Prat 
16/06 18:00
AET 
 Cadiz B
Numancia B 
90min [0-0], 120min [1-0], Cadiz B win
16/06 18:00
FT 
 Mallorca B
Cd Utrera 
16/06 18:00
FT 
 Ud Socuellamos
Mostoles 
16/06 17:30
FT 
 Portugalete
Cf Alondras 
16/06 17:00
FT 
 La Hoya Lorca
Unión Viera 
16/06 01:30
FT 
 G Segoviana
CP Villarrobledo 
16/06 01:00
FT 
 U.M. Escobedo
Alaves B 
16/06 01:00
FT 
 Sestao
Ud Poblense 
10/06 02:00
FT 
 CD El Palo
Sd Tarazona 
10/06 02:00
FT 
 Villarrubia
Bergantinos 
10/06 01:30
FT 
 Arandina
CF La Nucia 
10/06 01:00
FT 
 Algeciras
Real Jaen CF 1
10/06 00:00
FT 
 Cf Alondras
Portugalete 
09/06 18:00
FT 
 Alaves B
U.M. Escobedo 1
09/06 18:00
FT 
 Cd Utrera
Mallorca B 
09/06 18:00
FT 
 Mostoles
Ud Socuellamos 1
09/06 18:00
FT 
 Numancia B
Cadiz B 
09/06 18:00
FT 
 AE Prat
Ud Tamaraceite 
09/06 18:00
FT 
 Unión Viera
Lorca Deportiva 
09/06 18:00
FT 
 Sd Formentera
Cd Lealtad 
09/06 17:30
FT 
 Alcobendas Sport
Zamora Barinas 
09/06 17:30
FT 
2 Ud Poblense
Sestao 
09/06 01:30
FT 
 CP Villarrobledo
G Segoviana 
09/06 01:00
FT 
 Las Rozas
SD Logrones