livescore - live soccer scores

Japan LiveScore - Japan Soccer Live Scores

04/12 14:35
FT 
 Cerezo Osaka
Okayama 
04/12 11:30
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Tochigi SC 1
27/11 14:30
FT 
 Matsumoto Yamaga FC
Okayama 
27/11 14:30
FT 
 Cerezo Osaka
Kyoto Purple Sanga 
27/11 11:30
FT 
 Tochigi SC
Zweigen Kanazawa FC 
20/11 13:00
FT 
 Cerezo Osaka
Roasso Kumamoto 
20/11 13:00
FT 
1 Ehime
Machida Zelvia 
20/11 13:00
FT 
1 Gifu
Tokyo Verdy 
20/11 13:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
JEF United Ichihara 
20/11 13:00
FT 
1 Mito Hollyhock
Renofa Yamaguchi 
20/11 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Giravanz Kitakyushu 
20/11 13:00
FT 
 Okayama
Thespa Kusatsu Gunma 
20/11 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Zweigen Kanazawa FC 
20/11 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Shimizu S-Pulse 
20/11 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Kyoto Purple Sanga 
20/11 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga FC
Yokohama 
12/11 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Kamatamare Sanuki 
12/11 15:00
FT 
 Tokyo Verdy
Cerezo Osaka 
12/11 14:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Tokushima Vortis 
12/11 14:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Okayama 
12/11 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Mito Hollyhock 1
12/11 13:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Gifu 1
12/11 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Ehime 
12/11 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Matsumoto Yamaga FC 
12/11 12:00
FT 
 JEF United Ichihara
Consadole Sapporo 
12/11 12:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Yamagata Montedio 1
12/11 12:00
FT 
 Yokohama
Zweigen Kanazawa FC 
04/12 14:00
FT 
 Cerezo Osaka U18
Kyoto Sanga U18 
27/11 13:00
FT 
 Gamba Osaka U18
Oita Trinita U18 
27/11 12:00
FT 
 Tokyo U18
Yokohama Marinos U18 
27/11 10:00
FT 
 Shimizu S Pulse U18
Kashiwa Reysol U18 
04/12 12:00
FT 
 Honda
Ryutsu Keizai University 
26/11 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Honda 
13/11 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Okayama B 
13/11 12:00
FT 
1 Honda Lock SC
Yokogawa Musashino 1
13/11 12:00
FT 
 Osaka
Maruyasu Industries 
13/11 12:00
FT 
 Reinmeer Aomori
Mio Biwako Shiga 
13/11 12:00
FT 
 Sony Sendai
Ryutsu Keizai University 
13/11 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Ohira Tochigi UVA SC 
03/12 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers 
29/11 18:25
FT 
 Kashima Antlers
Urawa Red Diamonds 
23/11 13:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Kashima Antlers 
03/12 12:00
FT 
 Omiya Squirrel U18
Albirex Niigata U18 
03/12 11:00
FT 
 Nagoya Grampus U18
Gamba Osaka U18 
03/12 10:00
FT 
 Oita Trinita U18
Higashi Fukuoka High School U18 
27/11 16:00
FT 
 Agleymina Hamamatsu Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
26/11 14:00
FT 
 Deucao Kobe Futsal
Fuchu Athletic Futsal 
26/11 13:00
FT 
 Shriker Osaka Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
26/11 13:00
FT 
 Fugador Sumida Futsal
Espo Lada Hokkaido Futsal 
26/11 12:00
FT 
 Vasagey Oita Futsal
Peace Does Machida Futsal 
23/11 15:30
FT 
 Peace Does Machida Futsal
Shriker Osaka Futsal 
23/11 15:00
FT 
 Shonan Bellmare Futsal
Deucao Kobe Futsal 
23/11 14:00
FT 
 Voscuore Sendai Futsal
Nagoya Oceans Futsal 
23/11 13:00
FT 
 Fuchu Athletic Futsal
Vasagey Oita Futsal 
23/11 13:00
FT 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Agleymina Hamamatsu Futsal 
22/11 18:00
FT 
 Bardral Urayasu Futsal
Fugador Sumida Futsal 
20/11 13:00
FT 
 Nagoya Oceans Futsal
Fuchu Athletic Futsal 
20/11 13:00
FT 
 Espo Lada Hokkaido Futsal
Voscuore Sendai Futsal 
19/11 13:00
FT 
 Shriker Osaka Futsal
Shonan Bellmare Futsal 
19/11 12:00
FT 
 Vasagey Oita Futsal
Deucao Kobe Futsal 
18/11 18:30
FT 
 Agleymina Hamamatsu Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
18/11 18:00
FT 
 Fugador Sumida Futsal
Peace Does Machida Futsal 
14/11 18:30
FT 
 Peace Does Machida Futsal
Agleymina Hamamatsu Futsal 
13/11 15:00
FT 
 Shonan Bellmare Futsal
Bardral Urayasu Futsal 
13/11 13:00
FT 
 Nagoya Oceans Futsal
Shriker Osaka Futsal 
13/11 12:00
FT 
 Vasagey Oita Futsal
Fugador Sumida Futsal 
12/11 14:00
FT 
 Voscuore Sendai Futsal
Fuchu Athletic Futsal 
12/11 13:00
FT 
 Deucao Kobe Futsal
Espo Lada Hokkaido Futsal 
19/11 12:00
FT 
 Kibi International University (w)
Yamato Sylphid Womens 
13/11 13:00
FT 
 As Elfen Sayama (w)
Fc Takatsuki (w) 
19/11 12:00
AET 
 Sanfrecce Hiroshima Youth
Tokyo Youth 
90min [2-2], 120min [2-3], Tokyo Youth win
13/11 14:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima Youth
Matsumoto Yamaga Am 
13/11 10:30
AET 
 Kyoto Purple Sanga Youth
Tokyo Youth 
90min [1-1], 120min [1-2], Tokyo Youth win
12/11 18:00
AET 
 Kawasaki Frontale
Urawa Red Diamonds 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [4-1], Kawasaki Frontale win
12/11 14:00
FT 
 Sagan Tosu
Sanfrecce Hiroshima 
12/11 14:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Albirex Niigata 
12/11 13:00
FT 
 Kashima Antlers
Vissel Kobe 
12/11 12:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare 
09/11 18:00
AET 
 Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse 
90min [0-0], 120min [1-0], Gamba Osaka win
09/11 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Yokohama