livescore - live soccer scores

Czech LiveScore - Czech Soccer Live Scores

23/07 00:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Slavia Praha 
22/07 21:00
FT 
 Bohemians 1905
Synot Slovacko 
22/07 01:00
FT 
 Sparta Praha
Opava 
21/07 23:00
FT 
 Zlin
Mlada Boleslav 
21/07 23:00
FT 
 Slovan Liberec
Mfk Karvina 
21/07 23:00
FT 
 Marila Pribram
Teplice 
21/07 00:30
FT 
 Dukla Praha
Viktoria Plzen 
23/07 00:00
FT 
 Brno
Vysocina Jihlava 
22/07 23:00
FT 
 Budejovice
Fotbal Trinec 
22/07 23:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Hradec Kralove 
22/07 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Chrudim 
21/07 23:00
FT 
 Prostejov
Fk Graffin Vlasim 
21/07 16:15
FT 
 Pardubice
Vitkovice 
21/07 01:00
FT 
 SC Znojmo
Sk Slovan Varnsdorf 
20/07 23:00
FT 
 Usti nad Labem
Fk Banik Sokolov 
22/07 17:00
FT 
 Teplice U21
Marila Pribram U21 
22/07 16:30
FT 
 Mlada Boleslav U21
Dukla Praha U21 
17/06 23:30
FT 
 Bohumin
Jesenik 
17/06 23:30
FT 
 Sk Sulko Zabreh
Dolany 
17/06 23:00
FT 
 Strani
Hfk Trebic 
17/06 23:00
FT 
 Havlickuv Brod
Stara Rise 
16/06 20:30
FT 
 Litomericko B
Tj Krupka 
16/06 20:00
FT 
 Spartak Chrastava
Sk Vysoke Myto 
16/06 20:00
AET 
 Tj Sigma Lutin
Sokol Kralice 
90min [2-2], Penalty [3-5], Sokol Kralice win
16/06 20:00
FT 
 Admira Praha Ii
Motorlet Pr B 
16/06 16:30
FT 
 Sk Zdirec Nad Doubravou
Velka Bites 1
16/06 16:30
FT 
 Bosonohy
Mutenice 
16/06 16:10
FT 
 Spolana Neratovice
Slovan Velvary 
16/06 16:10
FT 
 Admira Praha
Oez Letohrad 
16/06 16:10
FT 
 Brandys Nad Labem
Pardubice B 
16/06 16:00
FT 
 Tj Medlov
Zelatovice 
16/06 16:00
FT 
 Hfk Olomouc B
Velke Losiny 
16/06 00:00
FT 
 Nejdek
Sokol Citice 
16/06 00:00
FT 
 Sk Jicin
Slavia Hk 
16/06 00:00
FT 
 Pusta Polom
Bridlicna 
15/06 23:30
FT 
 Boskovice
Sparta Brno 
15/06 23:30
FT 
 Svratka Brno
Ivancice 
15/06 23:30
FT 
 Vsetin
Tj Sokol Usti 
15/06 23:00
FT 
 Bystrice Nad Pernste
Velke Mezirici B 
15/06 23:00
FT 
1 Breclav
Bzenec 
15/06 23:00
FT 
 Slovan Rosice
Sumperk 
15/06 23:00
FT 
 Bystrc Kninicky
Sk Moravska Slavia 
14/06 23:30
FT 
 Polna
Vrchovina 
14/06 00:00
FT 
 Kolin
Zenit Caslav 
13/06 23:00
FT 
 Blansko
Sokol Tasovice 
10/06 23:30
AET 
 Tj Svitavy
Tj Lanskroun 
90min [1-1], Penalty [0-0],
10/06 23:10
FT 
 Frenstat Pod Radhostem
Vratimov 
10/06 23:00
FT 
 Hfk Trebic
Polna 
10/06 23:00
FT 
 Polanka
Orlova 
10/06 23:00
FT 
 Spartak Sobeslav
Horovicko 
10/06 23:00
FT 
 Ssk Bilovec
So Bruntal 
10/06 23:00
AET 
 Sk Touzim
Chodov 
90min [2-2], Penalty [1-1],
10/06 23:00
AET 
 Dolany
Slovan Cernovir 1
90min [1-1], Penalty [0-0],
10/06 23:00
FT 
 Hluk
Sfk Holesov 
10/06 22:30
FT 
 Mutenice
Bystrc Kninicky 
10/06 22:30
FT 
 Veseli
Bosonohy 
10/06 16:30
FT 
 Brezova
Mfk Dobris 
10/06 16:15
FT 
 Brumov
Bohumin 
10/06 16:15
FT 
 Sk Motorlet Praha
Kladno 
10/06 16:15
FT 
 Mas Taborsko B
Jindrichuv Hradec 
10/06 16:15
AET 
 Mfk Chrudim B
Zamberk 
90min [0-0], Penalty [1-3], Zamberk win
10/06 16:15
FT 
1 Meteor Praha
Hostoun 
16/06 23:00
AET 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Benatky Nad Jizerou 
90min [2-2], Penalty [5-3], Jiskra Usti Nad Orlici win
16/06 16:30
AET 
 Litomerice
Prevysov 
90min [1-1], Penalty [5-4], Litomerice win
16/06 16:15
FT 
 Chrudim
Sk Polaban Nymburk 
15/06 23:05
FT 
 Kraluv Dvur
Sokol Cizova 
14/06 23:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Dobrovice 
14/06 00:05
FT 
 Domazlice
Stechovice 
13/06 23:00
FT 
 Benesov
Viktorie Jirny 
10/06 23:10
FT 
 Stechovice
Kraluv Dvur 
10/06 23:00
AET 
 Sk Polaban Nymburk
Litomerice 1
90min [0-0], Penalty [5-6], Litomerice win
10/06 23:00
AET 
 Benatky Nad Jizerou
Slavoj Vysehrad 
90min [1-1], Penalty [3-2], Benatky Nad Jizerou win
10/06 16:15
FT 
 Prevysov
Jiskra Usti Nad Orlici 
09/06 23:00
FT 
 Dobrovice
Benesov 1
16/06 22:30
FT 
 Rymarov
Viktoria Otrokovice 
15/06 23:30
FT 
 Uhersky Brod
Lisen 
13/06 23:00
FT 
 Vyskov
Odra Petrkovice 
13/06 00:05
FT 
 Hlucin
Prostejov 
09/06 23:00
FT 
 Lisen
Hlucin 
09/06 23:00
FT 
 Odra Petrkovice
Spartak Hulin