livescore - live soccer scores

Bulgaria LiveScore - Bulgaria Soccer Live Scores

31/05 01:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
PFK Montana 
29/05 23:30
AET 
1 Septemvri Simitli
Arda 
90min [0-0], 120min [0-1], Arda win
29/05 01:00
FT 
 Levski Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
24/05 01:00
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
Slavia Sofia 
23/05 01:00
FT 
 Septemvri Simitli
Dunav Ruse 1
20/05 01:00
FT 
 Dunav Ruse
Septemvri Simitli 
14/05 01:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Dunav Ruse 1
11/05 01:15
AET 
 Slavia Sofia
Botev Vratsa 
90min [0-0], 120min [1-0], Slavia Sofia win
09/05 00:30
FT 
 Dunav Ruse
Vitosha Bistritsa 1
08/05 00:30
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Etar Veliko Tarnovo 
17/03 23:30
FT 
 Slavia Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
17/03 21:00
FT 
 Dunav Ruse
Cherno More Varna 
17/03 18:30
FT 
1 Vitosha Bistritsa
Lokomotiv Plovdiv 
16/03 23:45
FT 
 CSKA Sofia
Beroe 
16/03 21:15
 
 Ludogorets Razgrad
Septemvri Simitli 
16/03 19:00
FT 
1 Vereya
Levski Sofia 
11/03 23:30
FT 
 Beroe
Vitosha Bistritsa 
29/05 23:00
FT 
 Ludogorets Razgrad U19
Lokomotiv Plovdiv U19 
29/05 23:00
FT 
 Montana U19
Cherno More U19 
29/05 23:00
FT 
 Levski Sofia U19
Slavia Sofia U19 
20/05 22:00
 
 Montana U19
Cska Sofia U19 
13/05 21:35
 
 Slavia Sofia U19
Botev Plovdiv U19 
13/05 21:30
FT 
 Cherno More U19
Levski Sofia U19 1
13/05 21:30
 
 Septemvri Sofia U19
Ludogorets Razgrad U19 
13/05 21:30
FT 
 Cska Sofia U19
Pirin Blagoevgrad U19 
03/05 21:30
FT 
 Beroe U19
Cherno More U19 
03/05 21:30
 
 Levski Sofia U19
Cska Sofia U19 
03/05 21:30
FT 
 Montana U19
Pirin Blagoevgrad U19 
03/05 21:30
FT 
 Botev Plovdiv U19
Neff Supporting Simic U19 
03/05 21:30
FT 
 Ludogorets Razgrad U19
Slavia Sofia U19 
03/05 21:30
FT 
 Ma Alexis U19
Dunav Ruse U19 
30/04 21:30
FT 
 Pirin Blagoevgrad U19
Levski Sofia U19 
30/04 21:30
FT 
 Slavia Sofia U19
Lokomotiv Plovdiv U19 
30/04 21:30
FT 
 Cska Sofia U19
Beroe U19 
25/04 21:30
FT 
 Botev Plovdiv U19
Cherno More U19 
25/04 21:30
FT 
 Montana U19
Levski Sofia U19 
25/04 21:30
FT 
 Beroe U19
Pirin Blagoevgrad U19 
17/04 21:00
 
 Cherno More U19
Ludogorets Razgrad U19 
23/05 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Arda 
23/05 22:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Lokomotiv Sofia 
23/05 22:00
FT 
 Kariana Erden
Chernomorets Pomorie 
23/05 22:00
FT 
 Litex Lovech
Dobrudzha 1
23/05 22:00
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Chernomorets Balchik 
23/05 22:00
FT 
 Pfc Nesebar
PFK Montana 
23/05 22:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Ludogorets Razgrad Ii 
23/05 22:00
FT 
 Strumska Slava
Tsarsko Selo 
19/05 20:00
FT 
 Arda
Cska 1948 Sofia 
18/05 20:00
 
 Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
10/05 23:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
01/05 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Pfc Nesebar 
29/04 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Ludogorets Razgrad Ii 
26/04 22:45
FT 
1 Litex Lovech
Lokomotiv Sofia 
26/04 22:00
FT 
 Arda
Dobrudzha 
26/04 22:00
FT 
 Kariana Erden
PFK Montana 
26/04 00:00
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
25/04 22:00
FT 
 Strumska Slava
Chernomorets Balchik 
25/04 20:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Tsarsko Selo 
23/04 00:00
FT 
1 PFK Montana
Botev Galabovo 
22/04 22:00
FT 
1 Tsarsko Selo
Cska 1948 Sofia 
21/04 22:00
FT 
 Dobrudzha
Chernomorets Pomorie 
21/04 22:00
FT 
1 Ludogorets Razgrad Ii
Arda 
17/04 22:00
FT 
 Dobrudzha
Botev Galabovo 
16/04 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Pirin Blagoevgrad 
15/04 22:30
FT 
 Arda
PFK Montana 
12/04 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Chernomorets Balchik 
12/04 22:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Ludogorets Razgrad Ii 
09/04 01:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Arda 
08/04 22:00
FT 
 Pfc Nesebar
Strumska Slava 
01/04 22:30
FT 
 Cska 1948 Sofia
Litex Lovech 
18/03 23:30
FT 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Arda 
11/03 21:30
FT 
 Ludogorets Razgrad Ii
PFK Montana 
16/05 00:00
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv 
25/04 00:00
FT 
 CSKA Sofia
Botev Plovdiv 2
24/04 00:00
FT 
 Septemvri Simitli
Lokomotiv Plovdiv 
18/04 00:00
FT 
 Botev Plovdiv
CSKA Sofia 1
17/04 00:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Septemvri Simitli 
04/04 23:30
AET 
 Botev Plovdiv
Cherno More Varna 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-1], Botev Plovdiv win
04/04 21:00
FT 
 Strumska Slava
Septemvri Simitli 
03/04 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
CSKA Sofia 
02/04 23:30
AET 
 Etar Veliko Tarnovo
Lokomotiv Plovdiv 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7], Lokomotiv Plovdiv win