livescore - live soccer scores

Australia LiveScore - Australia Soccer Live Scores

18/04 18:00
FT 
 Dandenong Thunder
Northcote City 
18/04 18:00
FT 
 Geelong Sc
Essendon United 
18/04 17:40
FT 
1 Kingston City
St Kilda 
18/04 17:40
FT 
 North Geelong Warriors
Richmond 
18/04 17:35
AET 
1 Campbelltown City SC
Adelaide City 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4], Adelaide City win
17/04 17:05
FT 
 Eastern Lions Sc
Sunshine George Cross 
11/04 17:35
FT 
 Taringa Rovers
Logan Metro 1
18/04 17:55
FT 
 Sydney
Perth Glory 
14/04 17:00
FT 
 Perth Glory
Newcastle Jets 
14/04 15:00
FT 
 Melbourne Victory
Central Coast Mariners 
13/04 18:00
FT 
 Western Sydney
Sydney 
13/04 15:35
FT 
 Melbourne City
Adelaide United 
12/04 17:50
FT 
1 Brisbane Roar
Wellington Phoenix 
17/04 17:30
 
 Western Pride
Moreton Bay United 
17/04 17:30
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Eastern Suburbs 1
13/04 17:00
 
 Magpies Crusaders
Queensland Lions SC 
13/04 16:00
 
 Brisbane Strikers
Brisbane Roar Am 
17/04 17:00
FT 
1 Marconi Stallions U20
Rockdale City Suns U20 
14/04 13:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
14/04 12:30
 
 Rockdale City Suns U20
Sydney Olympic U20 
14/04 11:00
FT 
1 South Coast Wolves U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
13/04 14:30
 
 Sutherland Sharks U20
Manly United U20 
13/04 13:10
FT 
 Armadale U20
Balcatta U20 
13/04 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Bayswater City U20 
13/04 13:00
FT 
1 Perth Sc U20
Floreat Athena U20 
15/04 18:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
Box Hill United Sc 
13/04 15:30
FT 
 Geelong Sc
Ballarat Red Devils 
13/04 13:00
 
 Moreland Zebras
Melbourne Victory Fc Am 
13/04 13:00
 
 Moreland City
Brunswick City 
13/04 13:00
 
 Murray United
Goulburn Valley Suns 
13/04 13:00
 
 Melbourne Heart Youth
Eastern Lions Sc 
13/04 13:00
FT 
 Langwarrin
Manningham United Blues 
13/04 13:00
FT 
 Springvale White Eagles
Northcote City 
15/04 18:30
 
 Kingston City
Green Gully Cavaliers 
14/04 14:00
 
 South Melbourne
Hume City 
13/04 16:10
 
1 Heidelberg United
Bentleigh Greens 
13/04 16:00
 
 Port Melbourne Sharks
Oakleigh Cannons 
13/04 13:15
 
 Avondale Heights
Dandenong Thunder 
12/04 18:30
FT 
 Dandenong City Sc
Altona Magic 
12/04 18:15
 
1 Pascoe Vale Sc
Melbourne Knights 
15/04 16:15
 
 Kingston City U20
Green Gully Cavaliers U20 
13/04 14:00
FT 
 South Melbourne U20
Hume City U20 
13/04 14:00
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Oakleigh Cannons U20 
13/04 10:30
 
 Avondale U20
Dandenong Thunder U20 
12/04 16:30
FT 
 Dandenong City U20
Altona Magic U20 
12/04 16:15
 
1 Pascoe Vale Sc U20
Melbourne Knights U20 
14/04 15:05
 
 Hakoah Sydney
APIA Leichhardt Tigers 
14/04 14:30
 
 Rockdale City Suns
Sydney Olympic 1
14/04 13:00
FT 
 South Coast Wolves
Ted Reiter Mountain City Rovers 
13/04 17:00
 
 Marconi Stallions
Sydney United 
13/04 17:00
 
 Sydney FC U21
Blacktown City Demons 
13/04 16:30
 
1 Sutherland Sharks
Manly United 
14/04 14:05
 
 Adelaide United U21
North Eastern Metrostars 1
13/04 17:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide Raiders SC 
13/04 15:30
FT 
 Adelaide Comets
Adelaide Blue Eagles 
13/04 15:30
 
 West Adelaide
Adelaide City 1
13/04 13:30
 
 Para Hills Knights
Campbelltown City SC 
13/04 13:30
 
 Croydon Kings
Adelaide Panthers 
14/04 13:00
 
1 Canberra Olympic
Gungahlin United 
14/04 13:00
 
 Cooma Tigers
Monaro Panthers 
14/04 13:00
 
 Tuggeranong United
Canberra 
14/04 12:30
FT 
 Hobart Zebras
Glenn Nochi Knight 
13/04 12:30
FT 
 Riverside Olympic
South Hobart 
13/04 17:30
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Calder United Sc Womens 
13/04 17:00
FT 
 Toowong
Caboolture 
13/04 16:15
 
 North Pine
Bayside United 
13/04 15:30
 
 Grange Thistle
Centenary Stormers 
12/04 18:30
 
 Brisbane Knights
Acacia Ridge 
13/04 16:30
 
 Seaford Rangers
Fulham United 
13/04 13:30
FT 
 Sturt Lions
Playford City Patriots 
13/04 13:30
FT 
 Modbury Jets
Salisbury United 
13/04 13:30
FT 
 Noarlunga United
White City Woodville 1
13/04 13:30
FT 
 Adelaide Victory
West Torrens Birkalla 
13/04 15:00
 
1 Armadale
Balcatta 
13/04 15:00
 
 ECU Joondalup
Bayswater City 
13/04 15:00
 
 Perth SC
Floreat Athena 
13/04 15:00
 
 Sorrento
Inglewood United 
13/04 15:00
 
 Stirling Lions
Perth Glory Am 1
13/04 14:40
FT 
 Hamilton Olympic U20
Lake Macquarie City U20 
13/04 10:40
FT 
 Valentine Phoenix U20
Lambton Jaffas U20