livescore - live soccer scores

Slovakia Slovakia Cup Livescore - Live Football Results

 
01/12 02:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Spartak Trnava 
22/11 22:30
FT 
 Zemplin Michalovce
Nitra 
19/10 21:00
AET 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Skm Liptovsky Hradok 
90min [1-1], Penalty [2-4], Skm Liptovsky Hradok win
19/10 21:00
FT 
 Tj Druzstevnik Vrakun
Slovan Bratislava 
19/10 21:00
AET 
1 Skf Sered
MSK Zilina 
90min [1-1], Penalty [3-5], MSK Zilina win
19/10 21:00
FT 
 Mfk Skalica
TJ Spartak Myjava 
18/10 23:30
FT 
 MFK Ruzomberok
Trencin 
18/10 21:00
FT 
 1. Tatran Presov
Poprad 
05/10 21:30
FT 
 Slovan Duslo Sala
TJ Spartak Myjava 
05/10 21:30
FT 
 Tj Druzstevnik Vrakun
Spisska Nova Ves 
05/10 21:30
FT 
 Velke Ludince
Spisska Nova Ves 
05/10 21:00
AET 
 Skm Liptovsky Hradok
Lokomotiva Kosice 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-2]
05/10 20:30
FT 
 Slovan Brvniste
Nitra 
28/09 22:00
FT 
 Slovan Simonovany
MFK Ruzomberok 
28/09 21:30
FT 
 Tj Družstevník Liptovska Stiavnica
DAC Dunajska Streda 
28/09 21:30
FT 
 Csm Tisovec
Poprad 
28/09 21:30
FT 
 Nove Mesto
Spartak Trnava 
28/09 21:30
FT 
 Malzenice
1. Tatran Presov 
28/09 21:30
FT 
 Skf Sered
Zlate Moravce 
28/09 21:30
FT 
 Tj Visnove
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
28/09 21:30
FT 
 Slovenske Darmoty
Slovan Bratislava 
28/09 21:30
FT 
 Msk Thermal Velky Meder
Trencin 
28/09 21:30
FT 
 Tj Družstevník Liptovska Stiavnica
Dac 1904 Dunajská Streda 
27/09 22:00
FT 
 Novy Zivot
Zemplin Michalovce 
27/09 21:30
FT 
 Lipany
MSK Zilina 
27/09 21:30
AET 
 Mfk Skalica
Sport Podbrezova 
90 minutes[0-0],Penalty Kicks[12-11]
27/09 21:30
FT 
 Odeva Lipany
MSK Zilina 
21/09 22:30
AET 
 Velke Ludince
FK Senica 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-3]
21/09 22:00
FT 
 Gabcikovo
Slovan Duslo Sala 
21/09 22:00
AET 
 Msk Thermal Velky Meder
Msk Fomat Martin 
90 minutes[0-0],Penalty Kicks[3-1]
21/09 22:00
FT 
 Puchov
Trencin 
15/09 01:00
FT 
 Salkova
Nitra 1
14/09 23:30
FT 
 MFK Kosice
MSK Zilina 
14/09 23:30
FT 
 MSK Zilina
MFK Kosice 
14/09 22:00
FT 
 FK Pohronie
Skf Sered 
14/09 22:00
FT 
 Malzenice
Mfk Nova Bana 
14/09 22:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica
1. Tatran Presov 
14/09 22:00
FT 
 Stk 1914 Samorin
Mfk Skalica 
14/09 22:00
FT 
 Tj Iskra Borcice
Spartak Trnava 
14/09 22:00
FT 
 Slovan Ivanka Pri Dunaji
Nove Mesto 
14/09 22:00
FT 
 Vysne Opatske
Poprad 
14/09 22:00
FT 
1 Mfk Sobrance
Skm Liptovsky Hradok 
14/09 22:00
FT 
 Tj Jasenov
Sport Podbrezova 
14/09 22:00
FT 
 Slovenske Darmoty
Slavoj Trebisov 
14/09 22:00
FT 
 Pivovar Velky Saris
TJ Spartak Myjava 
14/09 22:00
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Mfk Lokomotiva Zvolen 1
14/09 22:00
AET 
 Levoca
Tj Družstevník Liptovska Stiavnica 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[1-3]
14/09 22:00
FT 
 Ofk Teplicka Nad Vahom
Zlate Moravce 
14/09 22:00
FT 
 Ofk Sim Raslavice
Spisska Nova Ves 
14/09 22:00
FT 
 Tj Visnove
Vinica 
14/09 22:00
FT 
 Csm Tisovec
Tvrdosin 
14/09 22:00
FT 
 Svaty Jur
DAC Dunajska Streda 
14/09 22:00
AET 
 Slovan Brvniste
Rohoznik 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-2]
14/09 22:00
FT 
 Oravska Poruba
Lokomotiva Kosice 
14/09 22:00
FT 
 Svaty Jur
Dac 1904 Dunajská Streda 
14/09 22:00
AET 
 Slavoj Spiska Bela
Odeva Lipany 
90 minutes[1-1],Penalty Kicks[3-4]
13/09 22:30
AET 
 Partizan Bardejov
MFK Ruzomberok 
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[3-4]
13/09 22:00
FT 
 Oravske Vesele
Slovan Bratislava 
07/09 22:00
FT 
 Novy Zivot
Tj Slavoj Boleraz 
31/08 22:30
FT 
 Pata
Zemplin Michalovce