livescore - live soccer scores

Russia Russian First Division Livescore - Live Football Results

 
20/04 22:00
 
 Fakel Voronezh
Ska Khabarovsk 
20/04 21:00
FT 
 Spartak Moscow II
Mordovia Saransk 
20/04 20:00
FT 
 Avangard
Spartak Tambov 
20/04 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
FK Tyumen 
20/04 20:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Volga Olimpiets 
20/04 19:00
FT 
 Petrotrest
Chertanovo Moscow 
20/04 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Torpedo Armavir 
20/04 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Luch-Energiya 
20/04 00:00
FT 
 Khimki
Krasnodar II 
19/04 01:00
FT 
 Baltika
Sibir 
13/04 22:00
FT 
 Torpedo Armavir
Khimki 
13/04 22:00
FT 
1 Baltika
Zenit-2 St.Petersburg 
13/04 20:30
FT 
1 Spartak Tambov
Petrotrest 
13/04 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Shinnik Yaroslavl 
13/04 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Rotor Volgograd 
13/04 19:00
FT 
 Krasnodar II
Fakel Voronezh 
13/04 18:00
FT 
 Sibir
Luch-Energiya 
13/04 18:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Tom Tomsk 1
13/04 18:00
FT 
 FK Tyumen
Avangard 
13/04 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Spartak Moscow II 
07/04 21:00
FT 
 Petrotrest
FK Tyumen 
07/04 21:00
FT 
 Fakel Voronezh
Torpedo Armavir 
07/04 20:00
FT 
 Avangard
Mordovia Saransk 
07/04 20:00
FT 
1 Khimki
Volga Olimpiets 
07/04 19:30
FT 
 Spartak Moscow II
Krasnodar II 
07/04 19:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Sibir 1
07/04 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Baltika 
07/04 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Tambov 
07/04 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Shinnik Yaroslavl 
07/04 13:00
FT 
 Luch-Energiya
Chertanovo Moscow 
30/03 22:00
FT 
1 Mordovia Saransk
Petrotrest 
30/03 22:00
FT 
 Baltika
Khimki 
30/03 21:00
FT 
 Spartak Tambov
Luch-Energiya 1
30/03 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Spartak Moscow II 
30/03 20:00
FT 
 Krasnodar II
Shinnik Yaroslavl 
30/03 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Fakel Voronezh 
30/03 18:00
FT 
 Sibir
Chertanovo Moscow 
30/03 17:00
FT 
 FK Tyumen
Tom Tomsk 
30/03 17:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Rotor Volgograd 
30/03 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Avangard 1
24/03 20:00
FT 
 Khimki
Zenit-2 St.Petersburg 1
24/03 19:30
FT 
 Spartak Moscow II
Volga Olimpiets 
24/03 19:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Spartak Tambov 
24/03 19:00
FT 
 Petrotrest
Ska Khabarovsk 
24/03 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Torpedo Armavir 
24/03 19:00
FT 
 Fakel Voronezh
Baltika 
24/03 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Sibir 
24/03 16:00
FT 
 Tom Tomsk
Mordovia Saransk 
24/03 13:00
FT 
 Luch-Energiya
FK Tyumen 
17/03 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Luch-Energiya 
17/03 22:00
FT 
1 Torpedo Armavir
Avangard 
17/03 21:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Fakel Voronezh 
17/03 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Shinnik Yaroslavl 
17/03 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Khimki 
17/03 17:00
FT 
 Sibir
Spartak Tambov 
17/03 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Tom Tomsk 
16/03 23:00
FT 
 Baltika
Spartak Moscow II 
16/03 20:00
FT 
 Krasnodar II
Petrotrest 
16/03 18:00
FT 
 FK Tyumen
Chertanovo Moscow 
11/03 19:30
FT 
1 Spartak Moscow II
Zenit-2 St.Petersburg