livescore - live soccer scores

Russia Russia Division 3 Livescore - Live Football Results

 
27/06 22:50
FT 
 FK Angusht Nazran
PFC Sochi 
27/06 18:55
FT 
 Yunost Moskvy Spartak 2
Strogino Ii 
25/06 20:00
FT 
 Ararat Moscow
Vulkan 
16/06 00:00
FT 
 Lokomotiv Liski
Avangard 2 Kursk 
15/06 23:00
FT 
 Znamya Noginsk
FK Istra 
15/06 23:00
FT 
 Prialit Reutov
Vityaz Podolsk 
15/06 00:20
FT 
 Ararat Moscow
Burevestnik 
14/06 21:55
 
 Letnii Dozhdik
Fsm 
14/06 17:00
 
 Zenit Moskva
Vulkan 
14/06 00:55
FT 
 PFC Sochi
Mashtekh 
12/06 20:51
FT 
 Tambov M
Fakel M Voronezh 
11/06 23:00
FT 
 Burevestnik
Zenit Moscow 
11/06 17:05
FT 
 Ssh 75
Ararat Moscow 
08/06 19:00
 
1 Tyumen D
Tobol Tobolsk 
07/06 19:30
FT 
 Novokuzneck
Shakhta Raspadskaya 
07/06 19:00
FT 
 Tom Tomsk II
Rassvet Krasnoyarsk 
06/06 23:00
FT 
 Troitsk
Yunost Moskvy Spartak 2 
05/06 23:00
FT 
 Sheksna Cherepovets
Fakel Kirov 
05/06 23:00
FT 
 Spartak Kostroma
Torpedo M Sdysshor Vladimir 
04/06 22:05
FT 
 Ararat Moscow
Strogino Moscow 
04/06 21:05
 
 Letnii Dozhdik
Zelenograd 
01/06 23:00
FT 
 Atom Novovoronezh
Tambov M 1
01/06 23:00
FT 
 Saturn-2 Moscow Region
Vityaz Podolsk 
31/05 18:50
 
 Vulkan
Rosich 
29/05 22:25
FT 
 Fakel Kirov
Shinnik M Yaroslavl 
29/05 21:05
FT 
 Rosich 2
Troitsk 
28/05 19:05
 
1 Tambov M
FK Oryol 
24/05 18:55
FT 
1 Vulkan
Letnii Dozhdik 
24/05 16:55
 
 Strogino Moscow
Ssh 75 
22/05 22:55
FT 
 Sheksna Cherepovets
FK Vologda 
22/05 19:57
FT 
 Shinnik M Yaroslavl
Torpedo M Sdysshor Vladimir 
21/05 20:55
FT 
1 Ararat Moscow
Zelenograd 
18/05 17:00
FT 
1 Market Sveta
Parus 
15/05 23:15
FT 
 Lyubertsy
FK Istra 
15/05 23:10
FT 
 Zvezda Serpukhov
A Multi Garp Reserve 
15/05 23:05
FT 
 Prialit Reutov
Sergiev Posad 
15/05 23:05
FT 
 Lobnya
Uor 5 Egoryevsk 
15/05 23:05
FT 
 Metallist Korolev
Saturn-2 Moscow Region 
15/05 22:00
FT 
 Burevestnik
Sportakademklub Moscow 
15/05 19:00
 
 Vulkan
Setun Kuntsevo 
15/05 18:10
FT 
 Shinnik M Yaroslavl
FK Vologda 
14/05 17:00
 
 Fsm
Ssh 75 
12/05 16:55
FT 
 Saturn M Ramenskoye
Zvezda Serpukhov 
12/05 15:00
FT 
 Sibir M Novosibirsk
Rassvet Krasnoyarsk 
07/05 23:00
FT 
 Troitsk
Sokol Moscow 
07/05 21:00
FT 
 Ararat Moscow
Rosich 
07/05 15:55
 
 Ssh 75
Sportakademklub Moscow 
04/05 16:25
FT 
 A Multi Garp Reserve
Sergiev Posad 
30/04 21:25
FT 
 Fsm 2
Ssh 75 
30/04 19:20
FT 
 Yunost Moskvy Spartak 2
Letnii Dozhdik 
24/04 17:55
 
1 Ssh 75
Zelenograd 
24/04 16:53
 
 Strogino Moscow
Sportakademklub Moscow 
17/04 22:27
FT 
 Strogino Moscow
Zelenograd 
17/04 18:55
 
 Zenit Moskva
Letnii Dozhdik 
08/12 16:20
FT 
 Std Petrovich
Leningrad St Petersburg 
08/11 16:55
FT 
1 Rassvet Krasnoyarsk
Atom Novovoronezh 
08/11 14:50
FT 
 Magnitogorsk
Sheksna Cherepovets 
06/11 14:55
FT 
 Atom Novovoronezh
Magnitogorsk 
24/10 22:20
FT 
 Strogino Moscow
Burevestnik 
24/10 19:30
FT 
 Letnii Dozhdik
Vulkan