livescore - live soccer scores

Russia Russia Cup Livescore - Live Football Results

 
21/08 17:00
 
 FK Chita
Luch-Energiya 
10/08 17:00
FT 
 Blagoveshchensk
Sakhalin 
09/08 21:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Dinamo Barnaul 
06/08 00:00
FT 
 Murom
Ararat Moscow 
05/08 23:30
AET 
 FK Kaluga
Salyut-Energia Belgorod 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-5], Salyut-Energia Belgorod win
05/08 23:30
AET 
 Chernomorets Novorossiysk
FK Biolog 
90min [2-2], 120min [4-2], Chernomorets Novorossiysk win
05/08 23:30
AET 
1 Luki Energiya
Leningradets 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Leningradets win
05/08 22:00
FT 
1 Zorkyi Krasnogorsk
FK Zvezda Ryazan 1
05/08 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
Inter Cherkessk 
05/08 22:00
FT 
 Veles
Krasny Smolensk 
05/08 21:00
FT 
1 Alania
Volgar-Astrakhan 
04/08 21:00
AET 
 Kamaz
Zvezda Perm 1
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [6-5], Kamaz win
04/08 21:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
FK Tyumen 
28/07 23:30
AET 
1 Druzhba Maykop
Chernomorets Novorossiysk 
90min [0-0], 120min [0-1], Chernomorets Novorossiysk win
28/07 23:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Murom 
28/07 23:00
 
 Volgar-Astrakhan
Legion Dynamo 1
28/07 22:00
FT 
1 Dinamo Briansk
FK Kaluga 
28/07 22:00
FT 
 Alania
Anzhi 
28/07 21:00
FT 
 Salyut-Energia Belgorod
Metallurg Lipetsk 
28/07 21:00
FT 
 Pskov 747
Luki Energiya 
28/07 21:00
FT 
1 FK Zvezda Ryazan
Znamya Truda 1
28/07 21:00
FT 
 Veles
Rodina Moskva 
28/07 21:00
FT 
1 Mashuk-KMV
Inter Cherkessk 
28/07 20:00
AET 
 Chelyabinsk
FK Tyumen 
90min [0-0], 120min [0-1], FK Tyumen win
28/07 20:00
FT 
 Magnitogorsk
Nosta Novotroitsk 
28/07 20:00
FT 
 Zvezda Perm
Zenit-Izhevsk 
28/07 19:30
AET 
 Dinamo Barnaul
Sibir M Novosibirsk 
90min [0-0], 120min [2-1], Dinamo Barnaul win
28/07 19:00
FT 
 FK Kolomna
Ararat Moscow 
28/07 19:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Zorkyi Krasnogorsk 
28/07 18:00
AET 
 Zvezda Irkutsk
FK Chita 
90min [0-0], 120min [0-2], FK Chita win
28/07 18:00
FT 
 Khimik Avgust
Volga Ulyanovsk 1
27/07 20:00
AET 
 Spartak Vladikavkaz
Spartak Nalchik 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-4], Spartak Nalchik win
21/07 22:00
FT 
1 FK Kolomna
Saturn 
20/07 21:00
FT 
 Khimik Avgust
Lada Sok Dimitrovgrad 
22/05 23:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Ural Sr 
16/05 00:30
FT 
 FK Rostov
Lokomotiv Moscow 
16/05 00:00
FT 
 Arsenal Tula
Ural Sr 1
04/04 00:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
FK Rostov 
03/04 22:00
FT 
1 Ural Sr
Arsenal Tula 1
07/03 22:00
FT 
 Ural Sr
Spartak Moscow 
07/03 00:00
FT 
1 Rubin Kazan
Lokomotiv Moscow 
07/03 00:00
FT 
 Arsenal Tula
Gazovik Orenburg 
25/02 00:00
FT 
 FK Rostov
Krasnodar 
06/12 00:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Rubin Kazan 
06/12 00:30
FT 
 Krasnodar
FK Rostov 
06/12 00:30
FT 
 Spartak Moscow
Ural Sr 
28/11 21:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Arsenal Tula 
02/11 01:00
FT 
 Spartak Moscow
Anzhi 
02/11 00:00
FT 
 FK Rostov
Zenit St Petersburg 
01/11 23:00
AET 
 Krylya Sovetov Samara
Krasnodar 
90min [1-1], 120min [1-2], Krasnodar win
01/11 00:30
FT 
1 Lokomotiv Moscow
Yenisey Krasnoyarsk 
01/11 00:30
FT 
 Akhmat Grozny
Arsenal Tula 
31/10 22:00
AET 
 Ural Sr
Volga Olimpiets 
90min [0-0], 120min [2-0], Ural Sr win
31/10 19:00
FT 
 Gazovik Orenburg
FK Tyumen 
26/10 00:00
FT 
 Rubin Kazan
Dinamo Moscow 
10/10 22:00
AET 
 FK Tyumen
CSKA Moscow 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [3-0], FK Tyumen win
28/09 00:30
AET 
 Spartak Tambov
Krylya Sovetov Samara 
90min [1-1], 120min [1-2], Krylya Sovetov Samara win
27/09 22:00
FT 
 Avangard
Krasnodar 
27/09 02:00
AET 
 Baltika
Lokomotiv Moscow 
90min [2-2], 120min [2-3], Lokomotiv Moscow win
27/09 01:15
FT 
 Torpedo Moscow
Dinamo Moscow